FreE SaMpLE -wszystko za darmo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 14:44   #1
(Mo)Nik@
Raczkowanie
 
Avatar (Mo)Nik@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 186

FreE SaMpLE -wszystko za darmo


Wiem, że już było kilka takich wątków, ale na żadnych z tych na których byłam (a szukałam ich bardzo dokładnie) nie ma takich pewnych pewniaków. Dlatego ten wątek.

dla niewtajemniczonych:
O co w tym chodzi?
Chodzi o to, że wystarczy napisac do jakiejś firmy po darmowe próbki, gadżety i tak dalej, a oni nam to przyślą. Nie wierzycie, nie? Ja na początku jakoś też tak nieufnie do tego podchodziłam, ale od jakiegoś czasu codziennie listonosz mi coś przynosi i jeszcze za nic nie płaciłam. A nawet gdyby kazali mi zapłacic to się mówi że nic nie zamawiałaś. Więc same widzicie: ŻYĆ NIE UMIERAĆ!

Kilka adresów i nazw firm które na pewno wysyłają, tak na początek:
Yvess Rocher - próbki kosmetyków i (śmierdzących perfum)
Velmax –długopis (biało-pomarańczowy, całkiem ładny) i odświeżacz powietrza (miał być do
samochodu, był w szafie i jak na razie robi za odświeżacz powietrza w WC)
Ziołolek – 3 próbki i ulotki

PROJEKTY DOMÓW:
Domy w tradycji (www.studioatrium.pl) + CD
Domy które kochacie (www.projektydomow.pl) (katalog nr 13) + CD
Domy które kochacie (www.projektydomow.pl) (nowości do katalogu nr13) Galeria domów (www.projektydomu.pl )
(www.krajobrazy.com.pl) lub (biuro@krajobrazy.com.pl)
Twój nowy dom (www.archigraph.pl )
Domy rodzinne (www.archipelag.pl )

Jak coś sobie przypomną to dam znać.
P.S. Wy też podawajcie sprawdzone przez was adresy.
(Mo)Nik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:57   #2
misia2
Zakorzenienie
 
Avatar misia2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 782
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

Niezły pomysł z tymi próbkami.A jak to roisz piszesz do nich ,czy zamawiasz próbki na jakiejś konkursowej czy reklamowej stronie.?
misia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 12:45   #3
(Mo)Nik@
Raczkowanie
 
Avatar (Mo)Nik@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 186
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

To różnie jest. Zazwyczaj piszę na E-maila, bo nie wszyscy tak sami z siebie chcą coś dawac ^^ . Ale czasami trafiają się stronki gdzie można zamówic "coś".
P.S.
Dzisiaj dostałam:
-nowy katalog domów (śliczne fotki wnętrz, a domy takie sobie), później podam nazwę.
-próbkę karmy od Royal Canin Ja co prawda zwierzaczków nie mam, ale u nas w schronisku wszystko się przyda.
Ciekawe co jutro dostanę xD
(Mo)Nik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 13:12   #4
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

Cytat:
Napisane przez (Mo)Nik@ Pokaż wiadomość
Wiem, że już było kilka takich wątków, ale na żadnych z tych na których byłam (a szukałam ich bardzo dokładnie) nie ma takich pewnych pewniaków. Dlatego ten wątek.

dla niewtajemniczonych:
O co w tym chodzi?
Chodzi o to, że wystarczy napisac do jakiejś firmy po darmowe próbki, gadżety i tak dalej, a oni nam to przyślą. Nie wierzycie, nie? Ja na początku jakoś też tak nieufnie do tego podchodziłam, ale od jakiegoś czasu codziennie listonosz mi coś przynosi i jeszcze za nic nie płaciłam. A nawet gdyby kazali mi zapłacic to się mówi że nic nie zamawiałaś. Więc same widzicie: ŻYĆ NIE UMIERAĆ!

Kilka adresów i nazw firm które na pewno wysyłają, tak na początek:
Yvess Rocher - próbki kosmetyków i (śmierdzących perfum)
Velmax –długopis (biało-pomarańczowy, całkiem ładny) i odświeżacz powietrza (miał być do
samochodu, był w szafie i jak na razie robi za odświeżacz powietrza w WC)
Ziołolek – 3 próbki i ulotki

PROJEKTY DOMÓW:
Domy w tradycji (www.studioatrium.pl) + CD
Domy które kochacie (www.projektydomow.pl) (katalog nr 13) + CD
Domy które kochacie (www.projektydomow.pl) (nowości do katalogu nr13) Galeria domów (www.projektydomu.pl )
(www.krajobrazy.com.pl) lub (biuro@krajobrazy.com.pl)
Twój nowy dom (www.archigraph.pl )
Domy rodzinne (www.archipelag.pl )

Jak coś sobie przypomną to dam znać.
P.S. Wy też podawajcie sprawdzone przez was adresy.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196290&page=114 tutaj dziewczyny podają linki i maile. I piszą, które są sprawdzone i co dokładnie dostały.
Wystarczy się wczytać
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 15:43   #5
(Mo)Nik@
Raczkowanie
 
Avatar (Mo)Nik@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 186
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

Wątek pustkami świeci...hmmm...nie dobrze. Ale ja mam kolejne pewniaki:
www.dekoria.pl -katalog firan, jakiś obic (ładne fotki i jeśli ktoś się wystrojem wnętrz na przykład interesuje to całkiem fajny)
http://www.yourprint.canon-europe.com/print_image/ - próbki wydruku twoich fotek (jedyne co złe, to takie napisy są w rogu i na dole co za drukarka itd.) (ja wysłałam kilkanaście fotek, doszło 7)
Royal Canin - próbka karmy po 60 g) (dla piesków ze schroniska w moim przypadku)
NETbis -breloczek w kształcie domu (szeroki i dodyc cienki, w ładnym czarnym pudełeczku, poleconym! )

_________________________ _________________________ _________________________ _________
P.S. Próbuje ktoś tych linków? To są naprawdę najpewniejsze pewniak, bo ja wszytkie je sama wypróbowałam.
(Mo)Nik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 15:50   #6
humahuppa
Raczkowanie
 
Avatar humahuppa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 106
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

Cytat:
Napisane przez (Mo)Nik@ Pokaż wiadomość
Wątek pustkami świeci...hmmm...nie dobrze. Ale ja mam kolejne pewniaki:
www.dekoria.pl -katalog firan, jakiś obic (ładne fotki i jeśli ktoś się wystrojem wnętrz na przykład interesuje to całkiem fajny)
http://www.yourprint.canon-europe.com/print_image/ - próbki wydruku twoich fotek (jedyne co złe, to takie napisy są w rogu i na dole co za drukarka itd.) (ja wysłałam kilkanaście fotek, doszło 7)
Royal Canin - próbka karmy po 60 g) (dla piesków ze schroniska w moim przypadku)
NETbis -breloczek w kształcie domu (szeroki i dodyc cienki, w ładnym czarnym pudełeczku, poleconym! )

_________________________ _________________________ _________________________ _________
P.S. Próbuje ktoś tych linków? To są naprawdę najpewniejsze pewniak, bo ja wszytkie je sama wypróbowałam.

Proponuję podłączyć ten wątek do tego--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196290
__________________
Cytat z avka:
- pies ci mordę lizał
- tak, tamten czerwony

jestem tu od 07-2006
humahuppa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:17   #7
(Mo)Nik@
Raczkowanie
 
Avatar (Mo)Nik@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 186
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

1. Dzisiaj dostałam z O.B. Akurat wczoraj była pogawędka z mamą na temat tamponów i tu proszę. Nawet się nie spodziewałam, że przyślą, bo czekałam i czekałam całkiem długo.
2. "Próbka" gazety "Exclusive Design" -spodziewałam się czegoś lepszego
3. Kolejne wydruki z Canona.

P.S. Co do tego podłączania...hmm...po prostu na tamtym wątku są adresy które ktoś gdzieś znalazł, ale sam ich nie sprawdził. A ja podaję tylko sprawdzone przeze mnie adresy. Wybór należy do was.

Edytowane przez (Mo)Nik@
Czas edycji: 2008-05-16 o 19:45
(Mo)Nik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 17:38   #8
55ca85033d0d3538862e3f3169910285ec237a60_656e6801c0d04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 153
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

Hej, a moze macie jakis link do stronki na której sie zgarnia jakieś nagrody? za klikanie na przykład? kiedys ktos dawał.
mam nadzieję ,ze bedzie tez akcja shreka jak w tamtym roku i moze cos wygram bo wtedy sie niestety nie udalo ;(
55ca85033d0d3538862e3f3169910285ec237a60_656e6801c0d04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 17:57   #9
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

[1=55ca85033d0d3538862e3f3 169910285ec237a60_656e680 1c0d04;7623759]Hej, a moze macie jakis link do stronki na której sie zgarnia jakieś nagrody? za klikanie na przykład? kiedys ktos dawał.
mam nadzieję ,ze bedzie tez akcja shreka jak w tamtym roku i moze cos wygram bo wtedy sie niestety nie udalo ;([/quote]

www.☠☠☠☠☠☠☠☠.pl

jako os polecającą możesz wpisać : mmalenkaa89
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 18:09   #10
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

Cytat:
Napisane przez (Mo)Nik@ Pokaż wiadomość

Kilka adresów i nazw firm które na pewno wysyłają, tak na początek:
Yvess Rocher - próbki kosmetyków i (śmierdzących perfum)
Velmax –długopis (biało-pomarańczowy, całkiem ładny) i odświeżacz powietrza (miał być do
samochodu, był w szafie i jak na razie robi za odświeżacz powietrza w WC)
Ziołolek – 3 próbki i ulotki

PROJEKTY DOMÓW:
Domy w tradycji (www.studioatrium.pl) + CD
Domy które kochacie (www.projektydomow.pl) (katalog nr 13) + CD
Domy które kochacie (www.projektydomow.pl) (nowości do katalogu nr13) Galeria domów (www.projektydomu.pl )
(www.krajobrazy.com.pl) lub (biuro@krajobrazy.com.pl)
Twój nowy dom (www.archigraph.pl )
Domy rodzinne (www.archipelag.pl )


Nie wydaje Ci się żenująca taka żebranina o długopis czy odświeżacz do toalety?
Rozumiem,żebyś dostawała tej karmy dla psów 10 kg-ale nie sądzę byś nakarmiła choć jednego psiaka małą saszetka...ale ok,karmę rozumiem.

Zamawiasz katalogi,zakładając ,ze nie studiujesz architektury,nie budujesz domu to po kiego grzyba? Ujmując sprawę najtrywialniej-zastanowiłabym się chociaż nad wyciętymi drzewami z których któs produkuje reklamy w postaci katalogów czy ulotek.

Ot-tak pisać żeby dostać.
Nieważne co-nieważne czy piszę z rzeczywistej potrzeby.
AAAA-dają za darmo
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 10:49   #11
55ca85033d0d3538862e3f3169910285ec237a60_656e6801c0d04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 153
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

Dzieki Kasiu ale chciałbym jakąs stronę na która nie musiałbym codziennie wchodzic....chodzi mi własnie o to ze im wiecej osob kliknie w dany link to masz punkty i mozesz cos za nie sobie wybrac...
A i co ta za prezent ktory dostaje sie przy rejestracji na tej stronie ktora podalas? to sa jakies punkty czy co?wygralas cos moze na tej stronie?
55ca85033d0d3538862e3f3169910285ec237a60_656e6801c0d04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 13:06   #12
(Mo)Nik@
Raczkowanie
 
Avatar (Mo)Nik@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 186
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

Cytat:
Napisane przez aleksandra999 Pokaż wiadomość
Nie wydaje Ci się żenująca taka żebranina o długopis czy odświeżacz do toalety?
Rozumiem,żebyś dostawała tej karmy dla psów 10 kg-ale nie sądzę byś nakarmiła choć jednego psiaka małą saszetka...ale ok,karmę rozumiem.

Zamawiasz katalogi,zakładając ,ze nie studiujesz architektury,nie budujesz domu to po kiego grzyba? Ujmując sprawę najtrywialniej-zastanowiłabym się chociaż nad wyciętymi drzewami z których któs produkuje reklamy w postaci katalogów czy ulotek.

Ot-tak pisać żeby dostać.
Nieważne co-nieważne czy piszę z rzeczywistej potrzeby.
AAAA-dają za darmo
Jeśli cię nie interesuje ten temat to po prostu przejdź do innego wątku. Wcale nie chodzi mi o to żeby tylko coś dostac. Z jednej saszetki może się uzbierac trochę więcej nie sądzisz? Poza tym w schronisku każda pomoc się przyda i gdyby więcej takich osób jak ja byłoby w moim mieście to myślę, że tym zwierzętom żyłoby się o wiele lepiej. Poza tym to, że nie studiuję architektury to chyba raczej nie moja wina, bo tak jakby jeszcze nie jestem pełnoletnia? Co do architektury to interesuje mnie właśnie ten temat i mam zamiar w przyszłości studiowac taki kierunek. A poza tym co ty możesz o mnie wiedziec? Może moi rodzice właśnie mają w planach budowę domu? Tak to jest jak ktoś ma za dużo czasu i woli kłócic się niż normalnie porozmawiac na interesujący go temat.

Bardzo mnie denerwują takie osoby jak ty aleksandro999. I jeśli nie masz niczego do powiedzenie to po prostu się zamknij z łaski swojej.
"Mowa srebrem, a milczenie złotem".
Co niektóre powinny sobie to zapamiętac.
(Mo)Nik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 14:22   #13
55ca85033d0d3538862e3f3169910285ec237a60_656e6801c0d04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 153
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

Ja uwazam ,ze po to jest ten wątek zeby ktoś dał link gdzie mozna dostaC DŁUGOPISIK czy SMYCZ. Głupie jest to,że ktoś sie czepia kogos,że prosił o długopis ;/ TO nie szkoła żeby nawracac kogos na swoje przkonania. Każdy ma prawo wyboru!
Ja nie mam psa dlatego nie zamawiam karmy choć jest za darmo bo ja tak uwazam a jesli ktoś też nie ma psa i zamawia to jego sprawa.
55ca85033d0d3538862e3f3169910285ec237a60_656e6801c0d04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 12:03   #14
(Mo)Nik@
Raczkowanie
 
Avatar (Mo)Nik@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 186
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

Kolejna paczuszka z Royal Canin (poprosiłam o nią)-dla pieska u babci ^^
miarka z jakiegoś proszku (znana marka, niemiecka strona)-wydawało mi się, że z arielu albo wiziru, ale już nie mogę znaleźc tej stronki (pewnie promocja się skończyła)
(Mo)Nik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:23   #15
55ca85033d0d3538862e3f3169910285ec237a60_656e6801c0d04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 153
Dot.: FreE SaMpLE -wszystko za darmo

Monika a może pisałas kiedys do jakies ambasady? kiedys pisałam i oni dawali naprawde fajne gadzety ale juz nie pamietam na jaki email...
55ca85033d0d3538862e3f3169910285ec237a60_656e6801c0d04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.