DO PAULIKRK, ALBERTYNY i innych - w sprawie ŻELI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-16, 09:56   #1
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Exclamation

DO PAULIKRK, ALBERTYNY i innych - w sprawie ŻELI


Dziewczyny,
zainspirowana zdjeciem pieknych paznokci, ktore robila PaulaKRK oraz moja ostatnio podroza pociagiem (dziewczyna miala przesliczne paznokcie wydaje mi sie-choc specjalista nie jestem ze byly to zele- tylko nie wiem czy wlasne naturalne paznokcie miala utwardzane zele czy przedluzane zelem ale wygladalo to mniej wiecej tak jak na zdjeciu PauliKRK),zdecydowalam sie na zele, bo wydaje mi sie ze one wygladaja bardzo naturalnie, tak ze nie widac zbytnmia ze nie sa to wlasne paznokcie. aha, moje paznokcie sa zdrowe,chodzi mi o to,ze zele nadalyby mojej dloni ladniejszy ksztalt a palce wydalyby sie dluzsze
mam pytanie: (a wlasciwie kilka)
*(zalezy mi na podobnym efekcie jak na zdjeciu)-czy moje wlasne panokcie musialabym przedluzac (tzn chyba chodzi o nalozenie tipsa zelowego), czy tylko utwardzic moje paznokcietki zelem?moje nie sa dlugie,a chcialabym zeby byly dluzsze
*ile kosztuje cos takiego
*czy nie niszczy paznokcia naturalnego (pytam bo po zdjeciu akryli kiedys straaaasznie koszmanie zordwajaly mi sie paznokcie)
ps nie moge zalaczyc zdjecia pauli, ale znajduje sie ono w watku "akryl czy naturalne"-czy ktos moglby to zdjecie wkleic?
*co jaki czas musialabym robic uzupelnienia i ile by to kosztowalo
*kontakt do osoby,ktora by profesjonalnie wykonala takie paznokietki

bylabym serdecznie wdzieczna za pomoc aha i jesli macie jakies zdjecia takich paznokcietkow-swoich albo ktore wykonujecie innym,wklejajcie
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 11:54   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: DO PAULIKRK, ALBERTYNY i innych - w sprawie ŻELI

Cytat:
*(zalezy mi na podobnym efekcie jak na zdjeciu)-czy moje wlasne panokcie musialabym przedluzac (tzn chyba chodzi o nalozenie tipsa zelowego), czy tylko utwardzic moje paznokcietki zelem?moje nie sa dlugie,a chcialabym zeby byly dluzsze
*ile kosztuje cos takiego
*czy nie niszczy paznokcia naturalnego (pytam bo po zdjeciu akryli kiedys straaaasznie koszmanie zordwajaly mi sie paznokcie)
ps nie moge zalaczyc zdjecia pauli, ale znajduje sie ono w watku "akryl czy naturalne"-czy ktos moglby to zdjecie wkleic?
*co jaki czas musialabym robic uzupelnienia i ile by to kosztowalo
*kontakt do osoby,ktora by profesjonalnie wykonala takie paznokietki
strasznie duzo tych pytan ale postaram Ci sie na wszystkie odpowiedziec.
*Nie widziałam zdjęcia Pauli, ale jezeli chcesz przedłuzyc sobie paznokci to mozna to zrobic żelem na dwa spsoby- na szablonie i na tipsie.
Jeżeli chodzi o utwardzenie to ja uzywam do tego specjalnego zelu tylko do naturalnych paznokci i nim nie mozna przedłuzyć, za to daje bardzo naturalny wyglad i jest prawie nie widoczny.
*U mnie przedłuzanie paznokci kosztuje od 90zł, a utwardzenie 60zł.
*żadna z metod nie niszczy paznokci, niszczy je zdejmowanie samodzielne tipsów- zdzieranie ich na siłe w domowym zaciszu, lub nieuiejetne przygotowywanie naturalnej płytki paznokcia przez pseudo-stylistkę.
*Uzupełnienia robi sie co ok 3 tygodnie (przy utwardzeniu, mozna rzadziej, bo odrost jest mniej widoczny ) i u mnie kosztuje 50zł.
*zapraszam do mnie
albertyna@serwisy.net
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:29   #3
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: DO PAULIKRK, ALBERTYNY i innych - w sprawie ŻELI

Ja piernicze,Chomisia jak zobaczyłam tytuł wątku to aż mi dreszcz po plecach przeszedł Poczułam sie jak wywołana do tablicy w podstawówce, za kolejny wybryk czy znęcanie się nad kolegami A tu takie miłe zaskoczonko Cieszę się ,że mogłam kogoś zainspirować Tą fotkę masz na myśli??
Część to tipsiki żelowe a częsć to tylko utwardznie żelem - ale trudno orzec co konkretnie dla Ciebie będzie lepsze - musialabyś pokazać pazurki!!
A na wszystkie Twoje pytania pięknie odpowiedziała Albertyna!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1346.JPG (18,8 KB, 123 załadowań)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:36   #4
Aguska86
Raczkowanie
 
Avatar Aguska86
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do Aguska86
Dot.: DO PAULIKRK, ALBERTYNY i innych - w sprawie ŻELI

Cytat:
Napisane przez Albertyna
*żadna z metod nie niszczy paznokci, niszczy je zdejmowanie samodzielne tipsów- zdzieranie ich na siłe w domowym zaciszu, lub nieuiejetne przygotowywanie naturalnej płytki paznokcia przez pseudo-stylistkę.
Jezu ile ja bym dala zeby moc zabronic dziewczynom samodzielnego zdejmowania tipsow - tylko i wylacznie stad wzial sie mit o paznokciach zniszczonych po tipsach. Wrrrr...
Aguska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 19:02   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: DO PAULIKRK, ALBERTYNY i innych - w sprawie ŻELI

Cytat:
A na wszystkie Twoje pytania pięknie odpowiedziała Albertyna!
Pełna wspólpraca
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 20:07   #6
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: DO PAULIKRK, ALBERTYNY i innych - w sprawie ŻELI

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Dziewczyny,
zainspirowana zdjeciem pieknych paznokci, ktore robila PaulaKRK oraz moja ostatnio podroza pociagiem (dziewczyna miala przesliczne paznokcie wydaje mi sie-choc specjalista nie jestem ze byly to zele- tylko nie wiem czy wlasne naturalne paznokcie miala utwardzane zele czy przedluzane zelem ale wygladalo to mniej wiecej tak jak na zdjeciu PauliKRK),zdecydowalam sie na zele, bo wydaje mi sie ze one wygladaja bardzo naturalnie, tak ze nie widac zbytnmia ze nie sa to wlasne paznokcie. aha, moje paznokcie sa zdrowe,chodzi mi o to,ze zele nadalyby mojej dloni ladniejszy ksztalt a palce wydalyby sie dluzsze
mam pytanie: (a wlasciwie kilka)
*(zalezy mi na podobnym efekcie jak na zdjeciu)-czy moje wlasne panokcie musialabym przedluzac (tzn chyba chodzi o nalozenie tipsa zelowego), czy tylko utwardzic moje paznokcietki zelem?moje nie sa dlugie,a chcialabym zeby byly dluzsze
*ile kosztuje cos takiego
*czy nie niszczy paznokcia naturalnego (pytam bo po zdjeciu akryli kiedys straaaasznie koszmanie zordwajaly mi sie paznokcie)
ps nie moge zalaczyc zdjecia pauli, ale znajduje sie ono w watku "akryl czy naturalne"-czy ktos moglby to zdjecie wkleic?
*co jaki czas musialabym robic uzupelnienia i ile by to kosztowalo
*kontakt do osoby,ktora by profesjonalnie wykonala takie paznokietki

bylabym serdecznie wdzieczna za pomoc aha i jesli macie jakies zdjecia takich paznokcietkow-swoich albo ktore wykonujecie innym,wklejajcie
ja moge ci odpowiedziec nie jako spec od paznokci, ale jako osoba, ktora ma zazelowane wlasne paznokietki-od ponad 3 lat
ja utwardzam w salonie , byl taki okres kiedy robilam to sama(mam w domu male studio ) ale teraz nie mam na to czasu
dziewczyna, do ktorej chodze pracuje na kosmetykach IBD i utwardza moje paznokcie zelem do naturalnych paznokci. ja swoich nie przedluzam bo nie lubie dlugasnych, ale jak zdazy sie wypadek lub chce dluzsze , przedluza na szablonie-nie musze doklejac tipsa.
czy niszczy paznokcia, nie wiem ,ja zawsze mialam swoje slabe i dlatego zdecydowalam sie na zelowanie,a od 3 lat nie sprawdzalam jak to jest bez zelkow
ja uzupelniam co 5 tyg(mniej wiecej)a kosztuje mnie to 50 zl( pierwsze utwardzenie 75)
kontaktow nie podaje, bo ja z Wrocławia jestem..
a tak wygladaja moje zazelowane paznokietki (zapozyczylam zdjecia , ktore umieszczalam w innym watku,chyba moge?)
pozdrawiam
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.