obuwie Quazi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 09:51   #1
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162

obuwie Quazi


Witam
szukalam,ale nie znalazlam konkretnego tematu na temat obuwia z Quazi.Jestem ciekawa opinii,czy warto kupowac tam buty,jak z jakoscia,czyli wszelkie wrazenia
Pozdrawiam
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:36   #2
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Dot.: obuwie Quazi

Ja bardzo lubię - mam już kilka par i "odpukać" żadnych jeszcze nie reklamowałam
A w niedzielę zakupiłam śliczne platformy i już nie mogę doczekać się ciepłych dni.
__________________
www
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:31   #3
basikw5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: obuwie Quazi

ja mam parę par butów z quazi i baaardzo lubię tę markę. Zawsze mają cos oryginalnego i świetnie się te buty prezentują. Tylko uważaj przy reklamowaniu- jesli buty były dla ciebie ważne to lepiej nie oddawać, bo oni czasem nie zwracają, tylko oddają kasę gdyż "buty były nie do naprawienia". Mnie się taka sytuacja przytrafiła i normalnie aż mnie ściska jak myślę o tych butach, których już nie mam...
basikw5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:39   #4
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: obuwie Quazi

Mam 2 pary butów tej firmy i póki co jestem zadowolona. A jedne już noszę drugi sezon i nic się z nimi złego nie dzieje.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:46   #5
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: obuwie Quazi

mam dwie pary bucików z quazi, jestem zadowolona
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 19:43   #6
nieagatka
Raczkowanie
 
Avatar nieagatka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 139
Dot.: obuwie Quazi

Quazi to ta sama firma co ccc... raczej cena z jakością nie idzie w tym wypadku w parze
nieagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:35   #7
princzipessaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 162
Dot.: obuwie Quazi

CCC, Quazi i Boti - wszystkie te sieci salonów należą do jednej firmy NG2!!! Buty oraz torebki do każdej z tych sieci pochodzą z Chin, część jest robiona w Polsce.Quazi, Boti i CCC to tak naprawdę jedna firma produkująca te trzy marki, z tym, że te z Quazi są najdroższe. Nierzadko zdarzyło mi się znaleźć identyczne buty w różnych cenach np. w Quazi i Boti. Także zanim kupi się buty w Quazi warto zajrzeć do Boti lub CCC bo mozna znalezc tam ten sam model o połowę tańszy
princzipessaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 20:41   #8
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: obuwie Quazi

jakosc? raczej srednia. widywalam tam buty z sigmy/tandemu w cenie 5x wiekszej niz pierwotna ;d
meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 12:13   #9
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: obuwie Quazi

Mam czarne koturny z kolekcji Anji Rubik i jestem nimi zachwycona. Są całe ze skórki, mają 10 cm koturn, ale są tak wygodne, że dosłownie mogę w nich biegać .
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 20:18   #10
Ugg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: obuwie Quazi

moje drogie, mam problem w sumie pytanie, prośbę...
Zakochałam się w botkach quazi z kolekcji jesień zima
Niestety nie mogę znaleźć ich na stronie quazi. Wyglądają jak te
http://allegro.pl/botki-ze-zlotymi-c...250677353.html jednak ćwieki są tylko na pięcie a zameczek jest z boku (po wewnętrznej stronie), są w kolorze czarnym i beżowym, cena 129 zł.
Problem w tym, że mój rozmiar - 39 jest jedynie w sklepie w Gdańsku, ja mieszkam w Gliwicach, do Gdańska mi nie po drodze :/
I oto moja prośba... Może któraś z Was kupiłaby mi te buty i przesłała a ja prześlę pieniążki (kwestia do ustalenia), albo może wystawiłaby je na Allegro i przesłała mi linka...
Może głupi pomysł, ale to są buty moich marzeń...
Ugg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:55   #11
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: obuwie Quazi

Ja Ci niestety nie pomogę, chyba, że w Warszawie ale jestem mocno zdziwiona, że te buty można jeszcze kupić, bo to w końcu zeszłoroczna kolekcja. W każdym razie powodzenia.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 13:48   #12
Ugg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: obuwie Quazi

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja Ci niestety nie pomogę, chyba, że w Warszawie ale jestem mocno zdziwiona, że te buty można jeszcze kupić, bo to w końcu zeszłoroczna kolekcja. W każdym razie powodzenia.
Napisałam, że to nie te buty. Te których ja szukam są podobne do tych załączonych w linku - ćwieki są na pięcie, a nie wokół kostki
Ugg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 16:43   #13
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: obuwie Quazi

Cytat:
Napisane przez princzipessaa Pokaż wiadomość
CCC, Quazi i Boti - wszystkie te sieci salonów należą do jednej firmy NG2!!! Buty oraz torebki do każdej z tych sieci pochodzą z Chin, część jest robiona w Polsce.Quazi, Boti i CCC to tak naprawdę jedna firma produkująca te trzy marki, z tym, że te z Quazi są najdroższe. Nierzadko zdarzyło mi się znaleźć identyczne buty w różnych cenach np. w Quazi i Boti. Także zanim kupi się buty w Quazi warto zajrzeć do Boti lub CCC bo mozna znalezc tam ten sam model o połowę tańszy

Buty Quazi są 100 razy wygodniejsze niz np jennifer też dostepne w ccc, mowa o wysokich ponad chyba 10 cm szpilkach, te z jennifer lecą na boki a quazi stoi prosto. Także dla mnie róznica jest, fasony kolekcji jesien 2011 sa super i nie ma ich w tanszych odpowiednikach, więc może quazi się zmieniło na korzysć. Dodam, że buty kupiłam w salonie ccc a nie quazi, także widziałam jakie mieli tańsze modele. W sumie byłam w 3 róznych ccc.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-09-14 o 16:46
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 18:42   #14
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: obuwie Quazi

Z CCC miałam tylko jedne buty, które służą mi już 4 lata- takie jakieś tam "adidaski" kupione jako obuwie zmienne do szkoły, teraz śmigam w nich na spacery z psem i się nie rozwaliły jeszcze (szok). Reszta par zakupionych w CCC służyła mi max jeden sezon.

W Quazi zakupiłam 2 pary butów- jedne, skórzane przetrwały jeden sezon, drugie, zamszowe będę nosić już drugi

Także z jakością to różnie bywa, jednak zauważyłam, że jakoś bardziej podchodzą mi modele prezentowane w Quazi niż te z CCC. Boti u mnie nie ma.
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 19:49   #15
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: obuwie Quazi

Z Quazi różnie bywa, mam od nich jedne kowbojki, które od 3 lat są w idealnym stanie, ale rok temu kupiłam sandały i po kilku noszeniach odpadła podeszwa
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 12:31   #16
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: obuwie Quazi

Skusiłam się w zeszłym roku na sandały na platformie i sporym obcasie. I bardzo tego żałuję. Tak niewygodnych butów w życiu nie miałam. Dramat. Nie byłam w stanie dojechać w nich tramwajem (siedziałam!!!!) do koleżanki na imprezę.

Teraz nawet tam nie zaglądam.
Za to moja kumpela chwali sobie ichnie kozaki.

Faktycznie te same buty są czasem w CCC i Boti. Trochę się zirytowałam, kiedy znalazłam w Boti czółenka (identyczne, of kors) o połowę tańsze niż te, które kupiłam w CCC.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2011-09-15 o 12:32
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:49   #17
moniam89
Przyczajenie
 
Avatar moniam89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 29
Dot.: obuwie Quazi

wątek strasznie stary ale może uda mi się go odświeżyc
Kupiłam dziś kozaki Quazi, były przecenione z 350 na 250 zł. Odżałowałam choc przyznam że nie stac mnie zbyt często kupowac tak drogie buty. Ale stwierdziłam że może wkońcu kupiłam porządne buty na zimę, które przetrwają kilka sezonów. Mam taką nadzieję!
Lasockiego omijam z daleka bo już kiedyś miałam sandały które za miesiąc całe popękały. Nie wspomnę już o całej reszcie tańszych marek w ccc, takich jak Clara Barson albo Nylon red. Zawsze kupowałam za około 60 zł - 100 zł i zaraz sie rozwalały. Dlatego mam ogromną nadzieje że tym razem mi posłużą
__________________
Walczę o zdrowe włosy!!!
moniam89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:53   #18
nacka
Raczkowanie
 
Avatar nacka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Dot.: obuwie Quazi

Nie chcę nikomu przykrości robić, ale buty Quazi są rok później sprzedawane w CCC z ometkowaniem Clara Barson... To wszystko jedna stajnia.
__________________
.nikt nie jest aż tak ślepy, żeby nigdy nie przejrzeć na oczy

nacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.