Mam dylemat. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-23, 13:24   #31
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mam dylemat.

Jak nie zaryzykujesz, to sie nie przekonasz. Nie musisz przecież od razu sie z Nią wiązać na stałe. Może po prostu spróbuj jakoś sie do Niej zbliżyć, żeby zobaczyła, że może Ci ufać, otworzyć się przed Tobą, a z czasem może coś Wam z tego wyjdzie.
Mam wrażenie, że chciałeś żeby od początku Ci się zwierzała ze swych problemów, a nie zdobyłęś wczesniej Jej zaufania
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 13:24   #32
Darek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 13
Dot.: Mam dylemat.

Z tego co wiem od Jej kolegi to nie, nie spotyka sie. Zreszta On mi nawet powiedział, że wie od Niej, że postanowiła w nic się teraz nie pakować.

Ja naprawde nie wiem co teraz zrobic. Dziękuję za odzew z Waszej strony,otworzyło mi to oczy na pewne sprawy. Dzięki za pomoc !
Darek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 13:26   #33
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez Darek78 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem od Jej kolegi to nie, nie spotyka sie. Zreszta On mi nawet powiedział, że wie od Niej, że postanowiła w nic się teraz nie pakować
wygląda na to, że to rozsądna dziewczyna. Coś mi się wydaje, że nie przyjmie Cie z otwartymi ramionami
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 13:33   #34
Darek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 13
Dot.: Mam dylemat.

Bardzo możliwe, zresztą ja na to nie liczę, żeby coś naprawić nie wystarczy tydzień czy miesiąc.
Sam jestem ciekaw jak to sie potoczy.
Darek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:10   #35
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Mam dylemat.

robisz to wszystko bo sie dowiedziales co sie stało???? masz teraz wyrzuty ze jej nie pomogles i chcesz je zagluszyc nagle stajac sie jej oparciem?
szkoda ze jak z nia byles to nie chcialo Ci sie dochodzic co sie stalo, tylko poszedles na łatwizne...
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:14   #36
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez Darek78 Pokaż wiadomość
Nie mogłem Jej wtedy wspierać bo ja kompletnie nie wiedziałem co się z Nią dzieje. Nic mi wtedy nie powiedziała. Myslałem że to taka wesoła Dziewczyna, wiele podróżowała, myślałem że ma wszystko, zależało mi na Niej, a teraz ja dowiedziałem się o Jej przeszłość to delikatnie mówiąc jestem w szoku !


to trzeba było się mądralo zapytać co sie dzieje! I zadnego tlumaczenia, ze jestes tylko facetem.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:22   #37
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Mam dylemat.

spróbuj, co masz do stracenia...
kawa na ławe i zobaczysz jak zareaguje
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 15:12   #38
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez Darek78 Pokaż wiadomość
Skad dylematy ? Bo zrozumialem ze ciezko bedzie znalezc taka osobę, teraz dociera do mnie, że to było takie dobre Dziewcze, że miałem złoto a je wyrzuciłem.
no łałłłł. aż sie łza w oku kreci.

Podsumujmy.
Jestem z kimś, ten ktos ma problemy. Nie mówi o tym ale widac z jego zachowania, ze co jest nie w porządku.
I co robię?
Rzucam go, bo ja sie chce bawić? Bez spytania o przyczyne smutku? Bez dociekania dlaczego jest ten ktoś załamany?
Nie.

Niby byliscie razem a Ty nic, dosłownie nic o niej nie wiedziałes. Ja bym tego związkiem nie nazwała. I to nie ma nic wspolnego z tym, ze kobiet nie mozna zrozumiec itd. Jak jestes z kims w zwiazku to na dobre i na złe. Te słowa nie sa zarezerwowane tylko dla małżeństwa.

Zostaw dziewczyne w spokoju i poszukaj sobie kogos wesolego i bez problemów.
A ona sobie zycie ułoży bez Twoich przeprosin.
Teraz to one sie psu na budę zdadzą.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:38   #39
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Mam dylemat.

No
Ta Luba to potrafi... podsumować

Ciekawa jestem, co ta dziewczyna zrobi. Mam nadzieje, ze bedzie wierna swojemu postanowieniu.

Solidarność jajników
&
Peace

__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:08   #40
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
No
Ta Luba to potrafi... podsumować

Ciekawa jestem, co ta dziewczyna zrobi. Mam nadzieje, ze bedzie wierna swojemu postanowieniu.

Solidarność jajników
&
Peace

no bo zdenerwował mnie tylko

Biedactwo, kobiet nie rozumie...
Kobieta czy facet, TZ czy przyjaciel...
Obojetnie
jak się z kims jest czy z kims przyjażni, to raczej nie tylko po to, zeby zeby szczerzyc na okragło
I płec nie ma z tym nic wspólnego

A teraz robi za biedactwo i prosi o wytłumaczenie...

Może ja juz nic nie będe mu tłumaczyła, bo bana dostanę
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:52   #41
Darek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 13
Dot.: Mam dylemat.

Niczym się nie zasłaniam. My bylismy ze soba bardzo krotko, raptem 2 miesiace.
Moze inaczej sobie to wyobrazalem, moze ona byla dla mnie wyzwaniem, chyba za duzym, moze z poprzednimi kobietami bylo prosciej. Ja naprawde nie wiem. Jestem w szoku po tym co przeczytalem o Niej, gdybym Jej nie znal powiedzialbym ze to jakis wymysl, ale wiem jaka jest.
Darek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 19:56   #42
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mam dylemat.

Skad wiesz skoro byliscie tak krotko?Skad wiesz skoro byla inna niz myslales ,a teraz okazala sie jeszcze inna.Chyba wcale je nie znasz.Czyzby jakas posucha dopadla cie ostatnimi czasy na polu randkowym?Stad ten sentyment do tej biedaczki?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 20:23   #43
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez Darek78 Pokaż wiadomość
Niczym się nie zasłaniam. My bylismy ze soba bardzo krotko, raptem 2 miesiace.
Moze inaczej sobie to wyobrazalem, moze ona byla dla mnie wyzwaniem, chyba za duzym, moze z poprzednimi kobietami bylo prosciej. Ja naprawde nie wiem. Jestem w szoku po tym co przeczytalem o Niej, gdybym Jej nie znal powiedzialbym ze to jakis wymysl, ale wiem jaka jest.


taa...
no to sobie odpowiedziałeś na pytanie..
zostaw Dziewczynę w spokoju,gdyby Ci na niej naprawdę zależało stanąłbyś na głowie,żeby dowiedzieć co się dzieje i nie przyszedłby Ci do głowy pomysł o rozstaniu ....nigdy
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 20:39   #44
La-ra
Rozeznanie
 
Avatar La-ra
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 628
Wyślij wiadomość przez MSN do La-ra
Dot.: Mam dylemat.

Dziewczyny! Litości! Czuję się w obowiązku stanąć w obronie tego nieszczęśnika
Moim zdaniem jasne, że popełniłeś błąd. Źle oceniłeś ją i jej sytuację, nie chciałeś o nią walczyć. Dałeś za wygraną. Dlaczego? Nieważne w tym momencie. Trudno w 2 miesiące zbudować trwałą relację i poznać drugą osobę. Nie ty pierwszy i nie ostatni przeszedłeś obojętnie obok prawdziwej, wartościowej kobiety, nie?
Najważniejsze jest to, że wiesz gdzie popełniłes błąd , i że próbujesz go naprawić. Niewielu jest dziś takich facetów, dla większości liczą się przede wszystkim ich własna duma i honor. Zresztą w ogóle ludzie, bez względu na płeć mają raczej tendencję i predyspozycje do tego, by niewygodne sprawy odsuwać z pola widzenia.
Po przeczytaniu Twoich postów myślę sobie, że jakiś naprawdę fajny z Ciebie facet skoro szukasz sposobów na odzyskanie jej pomimo wszystkich okoliczności.
Może na początek wystarczy zagościć po prostu na jej blogu. Ona nie musi od razu wiedzieć, że to Ty. Pokaż jej, że jej życie, problemy i jej osoba są dla Ciebie ważne. Zdobądź najpierw jej przyjaźń, może na początek w anonimowy sposób.
Powodzenia
La-ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 21:30   #45
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mam dylemat.

La-ra, nie ma litosci.
On jej tez nie miał...



bess, co to za smutasy w podpisie??? Nie no, rozchmurz sie!!!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 21:32   #46
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
La-ra, nie ma litosci.
On jej tez nie miał...



bess, co to za smutasy w podpisie??? Nie no, rozchmurz sie!!!
Luba nie badz taka surowa nie znal dobrze dziewczyny a ona nie chciala mowic o swoich problemach.Przemyslal zrozumial i mam nadzieje,ze sobie wszystko wyjasnia
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 21:41   #47
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez Darek78 Pokaż wiadomość
Witajcie !

To mój pierwszy post, dlatego proszę o wyrozumiałość. Celowo piszę na forum dla kobiet, może pomożecie mi zrozumieć.

Zacznę od początku.

Poznałem pewną Dziewczynę, spodobała mi się, polubiłem ją, coś mnie w Niej intrygowało, miała to "coś". Była też sporo młodsza ode mnie, 7 lat. Zaczęliśmy się spotykać, zbliżyliśmy się do siebie. Jednak nie wiem co się wtedy stało z Nią, może ja zacząłem to bardziej dostrzegać. Często była smutna, przygnębiona, myślami gdzieś daleko, skryta. Nie umiałem do Niej dotrzeć. Może za wcześnie odpuściłem, ale pewnego dnia powiedziałem Jej, że dłużej tak być nie może, że wolę to zakończyć, że nie mam cierpliwości, było mi z tym źle, nawet bardzo ale... Może przywykłem do innego typu kobiet. Może zbyt wiele wymagałem od Niej na samym początku. Jednak wiem, że to taka dobra Dziewczyna, prawdziwe złote serce. Ona nawet nie umiała krzyczeć, troskliwa, ciepła.
A teraz mija kilka miesięcy ... a ja dowiaduję się, że Jej pierwsza wielka miłość zginęła tragicznie w wypadku, kolejny facet z którym była okazał się damskim bokserem, a w czasie kiedy się spotykaliśmy w Jej domu toczyły się regularne awantury i rodzice się rozstają.
Poczułem się dziwnie. Wiem, że byłem na tamten moment Jej jedynym wsparciem. Teraz już rozumiem dlaczego nie chciała wracać do domu.

I wniosek jeden, trochę lat przeżyłem a kobiet nigdy nie zrozumiem. I nie wiem co teraz zrobić.

Tak dla przypomnienia zacytowałam pierwszy post. Pogrubienia moje.


Ciekawe jak musiała się czuc ta dziewczyna wtedy...


Ja nie jestem surowa.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 21:49   #48
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez Darek78 Pokaż wiadomość
Jak zareagowała ? Było Jej zle, cierpiała, chyba dość długo nie mogła się z tym pogodzić . Wiem, że Jej na mnie zależało.
ano czuła sie tak Czyli jak to jest Darek nie masz sie juz z kims umawiac czy dotychczasowe kolezanki byly takie ze rece opadaja.
Byliscie na weselu ona siedziala z nosem na kwinte,nie chciala tanczyc(bo np nie lubi) a ty pomyslales ze jest nudna i smętna.
Niby te 2 mies.to niewiele ale jak sobie przypomne mojego chlopaka to on na pewno by mnie wspieral.Wiec to na pewno nie jest zalezne od płci..W sumie przeprosic zawsze mozna.Ale po takim czasie czy to cos da?Ja bym sie chyba takiemu facetowi zasmiala w twarz.moze i tak nie bedzie cie chciala znac,nie szuka kontaktu,zawiodles ja juz na starcie wiec co byloby pozniej?Strach pomyslec.
Podpisuje sie pod tym co pisala Luba

ps Luba dzieki za dobre słowo
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 21:55   #49
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Mam dylemat.

Luba ale on sie dowiedzial o wszystkim pozniej z bloga,przeciez mogla dziewczyna cos opowiedziec,chociaz ze wiele przezyla jest jej ciezko
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 22:14   #50
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez Asia31 Pokaż wiadomość
Luba ale on sie dowiedzial o wszystkim pozniej z bloga,przeciez mogla dziewczyna cos opowiedziec,chociaz ze wiele przezyla jest jej ciezko
Mogła albo nie mogła. Jak facet miał takie nastawienie od poczatku, ze : bawmy się! to ja sie jej nie dziwię, ze nic mu nie powiedziała. A moze chciała powiedziec a on nie słuchał? Albo własnie bała sie, ze on ją rzuci, kiedy się dowie o jej zmartwieniach?


Ja sobie w kazdym razie nie wyobrazam, zebym mogla byc z kims kto mnie nie wsparł w bardzo trudnych dla mnie sytuacjach. Czasami nawet nie wiadomo o co chodzi, nie trzeba sie zwierzać itd. Jak jestem smutna, to moj partner nie traci cierpliwosci i nie obraza sie. Tylko mnie przytula. Nawet jesli nie wie dlaczego się smucę.
Dwa miesiące to krótko. Jasne. Ale nawet bedąc z kimś dwa dni mozemy tego kogo pocieszyć jak jest smutny.
Nie mysleć tylko: ja, ja, moja zabawa...

A teraz ide spac i mam nadzieję ze ta dziewczyna spotka kogoś fajnego.


Każdy zasługuje na druga szansę. Jasne. Ale niech sie Dariusz cieszy, ze na mnie nie trafił. Bo jesli chodzi o zaufanie i wspólne życie to u mnie drugich szans nie za wiele... Skad mogłabym wiedziec, że następnym razem nie okaze się, że mu nastepne wesele psuję?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 22:15   #51
gosiap82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 171
Dot.: Mam dylemat.

Darek78 - niby w jakiejs czesci rozumiem Twoje rozumowanie, a przynajmniej staram sie , choc z mojego doswiadczenia wynika, ze to wlasnie na poczatku czlowiek sie najbardziej stara zrozumiec i poznac ta druga osobe. Pozniej albo sie ta wiez poglebia albo ludzie sie rozstaja. A Ty tak sobie to jakos skrociles... . I drugie - jakos nie widze w Twoich postach okreslenia sie "co dalej" czy chcesz nawiazac ponownie kontakt czy sobie odpuszczasz. Rozumiem zagubienie ale z Twoich wypowiedzi nie wynika absolutni nic, co by wskazywalo na to czego Ty wlasciwie chcesz?
__________________

gosiap82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 22:56   #52
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez gosiap82 Pokaż wiadomość
Rozumiem zagubienie ale z Twoich wypowiedzi nie wynika absolutni nic, co by wskazywalo na to czego Ty wlasciwie chcesz?
no bo on chyba sam nie wie co dalej.

Luba swietnie to podsumowala.

Jak dla mnie powinnien odpuscic. Albo przynajmniej ta dziewczyna powinna go spuscic po brzytwie i drugi raz sie w to nie pakowac.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 00:44   #53
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Mam dylemat.

Wydaje mi sie,ze na wizazu jest temat zalozony przez te dziewczyne
Nie jestem pewna...
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 00:48   #54
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mam dylemat.

Mango co gdzie jak???Moze jakas podpowiedz??
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 00:52   #55
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Mam dylemat.

Bess,sama mam problem ze znalezieniem... Wydaje mi sie ,ze calkiem niedawno czytalam te historie przedstawiona z perspektywy dziewczyny...
Wydaje mi sie,ze na wizazu,mogla to byc tez kafeteria...
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 09:11   #56
La-ra
Rozeznanie
 
Avatar La-ra
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 628
Wyślij wiadomość przez MSN do La-ra
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
La-ra, nie ma litosci.
On jej tez nie miał...
Nie, on po prostu baardzo głupio postąpił. Zapewne przyzwyczajony zachowaniem innych swoich panien do tego, że o kobietę wcale nie trzeba zbytnio zabiegać, bo większość sama rzuca się w ramiona. (Tak, tak miłe panie, niestety większość z nas powoduje, że w mężczyznach instynkt myśliwego wymiera, bo po co mu potrzebne tajniki wiedzy o polowaniu skoro zwierzyna sama się pod nóż podkłada ). Ja staram się doceniać to, że jednak pomimo swojej głupoty (wybacz Darku ) stara się naprawić to co totalnie s*****ł. Trzeba doceniać facetów i głaskać po głowach za każdym razem gdy przejawiają oznaki stymulacji szarych komórek .

Cytat:
Napisane przez Asia31 Pokaż wiadomość
Luba nie badz taka surowa nie znal dobrze dziewczyny a ona nie chciala mowic o swoich problemach.Przemyslal zrozumial i mam nadzieje,ze sobie wszystko wyjasnia
No właśnie, zgadzam się. "Czasem w życiu trzeba coś naprawdę stracić, by zrozumieć, że naprawdę nam na tym zależy" (a to z najnowszego filmu z Juliette Binoche i Jud'em Law )

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Każdy zasługuje na druga szansę. Jasne. Ale niech sie Dariusz cieszy, ze na mnie nie trafił. Bo jesli chodzi o zaufanie i wspólne życie to u mnie drugich szans nie za wiele... Skad mogłabym wiedziec, że następnym razem nie okaze się, że mu nastepne wesele psuję?
Ja też w życiu stosuję zasadę, że zaufanie to bilet w jedną stronę i zgadzam się z Tobą Luba, że jest to ryzyko wchodzić drugi raz do tej samej rzeki (przepraszam za dygresję polityczną ) Ale, spójrzmy na tą sprawę z drugiej strony. Ta dziewczyna też nie zrobiła nic by zaufanie zdobyć, nie zaufała, bo gdyby tak było, nie bawiłaby się w blogowanie, ale wszystko opowiedziałaby Darkowi w tych nieszczęsnych dwóch miesiącach. Myślę, że dużo jest winy po jej stronie. Fakt, że miała większe powody, by uważać, by zachowywać dystans ze względu na własne przeżycia i doświadczenia, ale tak to już jest ze szczęściem, że jak mu nie damy szansy to ucieknie. No i uciekło
La-ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 09:32   #57
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
no co masz zrobic?Nic ,zamiast ja zapytac,próbowac wspierac to ja zostawiles.Skoro jestes taki niecierpliwy moze lepiej dla niej.Powiedziec komus kto jest smutny "tak dłuzej byc nie moze?"odpuszczam sobie?
Przy was trzeba tylko wesoło kwilic i nie psuc wam humoru?
Bess ostro, ale celnie to ujęłaś, Darek łatwiej i wygodniej było odpuścić?? Nie podziwiam, doprawdy....
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 09:48   #58
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Dot.: Mam dylemat.

Dziewczyny czasami jak czytam wasze wypowiedzi to odnoszę wrażenie, że nigdy nie popełniacie błędów... Ja jestem w takim razie inna, bo też nie sprostałam i byłam na początku NA POCZĄTKU związku zbyt skupiona na sobie.

Ale wracając do sprawy Darka - ja pewnie bym przyjęła przeprosiny, ale nie wiem czy spróbowałabym jeszcze raz... Ale myślę, że rozmowa jest wskazana - dla Ciebie bo chcesz się "wybielić" a dla niej też, bo być może tak się zatopiła w smutku, że nie chciała żeby wyszło, chciała potwierdzenia że każdy facet jest d......m, poza wyidealizowanym Michą.
__________________
www
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:09   #59
Darek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 13
Dot.: Mam dylemat.

Dzieki dziewczyny. Usunąłem moje dwa posty. Wiem już wszystko co chciałem wiedzieć, znam już kobiecy punkt widzenia. Nie wiem jeszcze co zrobię. To nie takie proste, bo to kolejna decyzja, a ja nie chce Jej ranic poraz kolejny.

Dziekuje jeszcze raz
Darek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:46   #60
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mam dylemat.

Cytat:
Napisane przez Darek78 Pokaż wiadomość
Usunąłem moje dwa posty. Wiem już wszystko co chciałem wiedzieć, znam już kobiecy punkt widzenia.
a nie wiesz,ze tak nie wolno?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.