Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-04, 19:03   #4051
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

no ciężko będzie mi porównać, bo Perfecting miałam kiedyś próbkę, zużyłam ją, owszem, ale jakoś nie zapadła mi w pamięć. Nie wiem, może to był ten okres, kiedy nie zwracałam uwagi na wykończeniówkę, bo byłam zachwycona samymi podkładami i wydawało mi się, że nic więcej do szczęscia mi nie potrzeba, bo i tak różnica w porównaniu do tradycyjnych podkładów była ogromna.
Mam na liscie zakupowej zapisane, że kupiłam ją kiedyś, ale za Chiny Ludowe nie mogę sobie przypomnieć nic, co mogłabym o Perfecting powiedzieć Więc albo nie podpasował mi, albo nie przyjrzałam mu się dokładnie (to mogło być też wtedy, kiedy trwał mój zachwyt krzemionką )
Za to Soft Focusa już się nie mogę doczekać, bo moja próbka dawno się skonczyła a zamówione duże pudełko wciąż w drodze
tak więc - wybacz, ale ja Ci nie pomogę w wyborze
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 19:13   #4052
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

trudno ale dziekuje bardzo za dpowiedz
chyba jednak zostane przy focusie... szkoda ze te probki takie male... bo duzy dosc drogi jest jakby nie patrzec.. oby do promocji...jesli wytrzymam
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 19:19   #4053
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

drogi i niedrogi
to zależy, jak na to patrzeć Jeżeli porównać to do tego, ile wydawałam w Sephorze na jeden puder EL czy Gueralaina, to kupno dużego Soft Focusa, to nawet nie 1/2 tej ceny Nawet nie 1/3
Choć z drugiej strony, rzeczywiście, w porównaniu do cen innych minerałów, to tanio nie wychodzi Ale wg mnie wart jest swojej ceny... Zwłaszcza, że ja w temacie wykończeniówki na razie poszukiwania zakończyłam ..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 19:24   #4054
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ja takich drogich pudrow nie uzywalam w ogole prawie wcale nie stosowalam wykonczeniowki...:rolleye s: ale tez jakos nie zwracalam zbyt szczegolnie uwagi na czas trwania makijazu, bo nie znikal od razu.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:55   #4055
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Talking kosmetyki mineralne?? proszę o pomoc! :)

Cześć dziewczyny
Przypadkowo trafiłam na to pod-forum i po raz pierwszy usłyszałam o kosmetykach mineralnych Stwierdziłam, że to co potrzeba już mam chociaż dalej się świecę i za dużo przebija przez podkład (revlon colorstay) jednak jak trafiłam na wątek zdjęcia przed i po nałozeniu tych kosmetyków doznałam..szoku, naprawdę Efekty są cudowne!
Mam problem z wypryskami i niestety posiadam pełno popękanych naczynek na twarzy (jestem czerwona). Chciałabym w końcu znaleźć idealne krycie a widziałam, że dzięki tym kosmetykom to jest możliwe proszę pomóżcie mi, co mam kupić? Jakie korektory (teraz nie używam), podkład, puder? Myślałam też o czymś ładnie rozświetlającym (o ile wcześniej nałozony puder będzie matowił dobrze skórę). Swoją drogą nie znam się zupełnie na makijażu, codziennie nakładam revlon colorstay i troche pudru z miss sixty, czasem tusz do rzęs. Chciałabym to zmienić i poczuć się bardziej kobieca Proszę proszę proszę pomóżcie, z góry ślicznie dziękuję

i pozdrawiam
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 21:14   #4056
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: kosmetyki mineralne?? proszę o pomoc! :)

Do tego naprawdę nie trzeba Tworzyć NOWEGO WĄTKU, więc nie zdziw się jak Cię jakiś moderator dopadnie.

Z takimi problemami jak twoje pojawiało się tu mnóstwo osób, wszystko jest opisane w wątkach wystarczy tylko trochę chęci.

WYSZUKIWARKI I PIERWSZE POSTY W KAZDYM WĄTKU. MIŁEGO CZYTANIA
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 08:44   #4057
nxxy
Raczkowanie
 
Avatar nxxy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 218
Dot.: kosmetyki mineralne?? proszę o pomoc! :)

wchodząc na to forum nie zauwazyłaś na prawdę tematów o minerałkach?
OPCJA SZUKAJ, jeśli już trzeba.
__________________
Krople dotykają ust
Płyną strumieniem
Tak czekałam
na ten deszcz
Nasze zbawienie

Edytowane przez nxxy
Czas edycji: 2009-07-12 o 09:04
nxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 09:35   #4058
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki mineralne?? proszę o pomoc! :)

no tak, tylko że mój problem jest specyficzny - pryszcze, przebarwienia i czerwona twarz, potrzebuje mocnego krycia a w tych wszystkich nazwach i preparatach sie poprostu gubię, zazwyczaj uzywam tylko kremu i podkladu i to jest moja cala pielegnacja :P
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 09:45   #4059
nxxy
Raczkowanie
 
Avatar nxxy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 218
Dot.: kosmetyki mineralne?? proszę o pomoc! :)

Cytat:
Napisane przez M_ileczka Pokaż wiadomość
no tak, tylko że mój problem jest specyficzny - pryszcze, przebarwienia i czerwona twarz, potrzebuje mocnego krycia a w tych wszystkich nazwach i preparatach sie poprostu gubię, zazwyczaj uzywam tylko kremu i podkladu i to jest moja cala pielegnacja :P
wystarczy poszukać, ewentualnie zapytać w którymś wątku.
__________________
Krople dotykają ust
Płyną strumieniem
Tak czekałam
na ten deszcz
Nasze zbawienie
nxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 09:46   #4060
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: kosmetyki mineralne?? proszę o pomoc! :)

Cytat:
Napisane przez M_ileczka Pokaż wiadomość
no tak, tylko że mój problem jest specyficzny - pryszcze, przebarwienia i czerwona twarz, potrzebuje mocnego krycia a w tych wszystkich nazwach i preparatach sie poprostu gubię, zazwyczaj uzywam tylko kremu i podkladu i to jest moja cala pielegnacja :P
Twój problem nie jest, aż tak specyficzny jak Ci się wydaje, z pewnością nie jesteś sama, ale nawet nie zajrzałaś do innych wątków. W ramach udogodnienia jest tutaj nawet MiniBiochemia- taki skondensowany poradnik z całego Biochemicznego forum. Każdy się tu na początku gubił...i na dobrą sprawę każdy może się tak wytłumaczyć.

Jeśli chcesz używać minerałach to na samym makijażu mineralnym na pewno się nie skończy, podstawa to dobrze nawilżona skóra... Poczytasz sama
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 13:01   #4061
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: kosmetyki mineralne?? proszę o pomoc! :)

Cytat:
Napisane przez M_ileczka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przypadkowo trafiłam na to pod-forum i po raz pierwszy usłyszałam o kosmetykach mineralnych Stwierdziłam, że to co potrzeba już mam chociaż dalej się świecę i za dużo przebija przez podkład (revlon colorstay) jednak jak trafiłam na wątek zdjęcia przed i po nałozeniu tych kosmetyków doznałam..szoku, naprawdę Efekty są cudowne!
Mam problem z wypryskami i niestety posiadam pełno popękanych naczynek na twarzy (jestem czerwona). Chciałabym w końcu znaleźć idealne krycie a widziałam, że dzięki tym kosmetykom to jest możliwe proszę pomóżcie mi, co mam kupić? Jakie korektory (teraz nie używam), podkład, puder? Myślałam też o czymś ładnie rozświetlającym (o ile wcześniej nałozony puder będzie matowił dobrze skórę). Swoją drogą nie znam się zupełnie na makijażu, codziennie nakładam revlon colorstay i troche pudru z miss sixty, czasem tusz do rzęs. Chciałabym to zmienić i poczuć się bardziej kobieca Proszę proszę proszę pomóżcie, z góry ślicznie dziękuję

i pozdrawiam
Przejdź z tym pytaniem do wątku plotkowego o minerałach: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=339999&page=92 lub do wątku konkretnie o minerałach Everyday Minerals: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336958&page=80, bądź znajdź poprzez "szukaj w forum" wątków o kosmetykach Meow, Lumiere, czy jakichkolwiek które najbardziej Cię pociągają
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 16:50   #4062
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: kosmetyki mineralne?? proszę o pomoc! :)

Cytat:
Napisane przez M_ileczka Pokaż wiadomość
no tak, tylko że mój problem jest specyficzny - pryszcze, przebarwienia i czerwona twarz, potrzebuje mocnego krycia a w tych wszystkich nazwach i preparatach sie poprostu gubię, zazwyczaj uzywam tylko kremu i podkladu i to jest moja cala pielegnacja :P
Każda z nas ma specyficzne problemy. I każda z nas musiała sama - drogą eksperymentów - dojść do tego, co dla niej dobre. Nikt nie poda Ci gotowej recepty. Jeśli chodzi o nazwy to zwykle sugerują one działanie podkładu; kryjące to np. Full Coverage, Intensive, Cover Me, Original itp.

Nie proponuję pytać w wątku EDM czy na plotkowym (takich pytań była już masa). Proponuję wziąć się do lektury.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 18:53   #4063
Jolanta21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
produkty mineralne

Od jakiegoś czasu często słyszymy o produktach mineralnych.
Jak to z nimi jest? Czy naprawdę dobrze działają? Odżywiają skórę?


Któraś z Was je stosowała??

Na targach kosmetycznych spotkałam się z firmą która produkuje całą gamę produktów mineralnych. Od cieni po korektory. Całym ich asortymentem można wykonać pełny makijaż.
Wszystko podobno naturalne. Zauważyłam jednak, że podczas nakładania kosmetyki strasznie się osypują, ciemne cienie tworzą cienie pod oczami i lądują na podłodze, tak samo pudry osypują wszystko do okoła.
Czy te kosmetyki warte są swojej ceny?
Jolanta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 18:56   #4064
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: produkty mineralne

całe forum traktuje o tym temacie
zapraszam do uprzedniego zapoznania się z jego treścią
odpowiedzi na swoje pytania z pewnością tu znajdziesz
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 18:58   #4065
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: produkty mineralne

Założyłaś już 7 wątków w ciągu kilkunastu minut. Może czas zacząć używać wyszukiwarki?
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 19:56   #4066
Jolanta21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: produkty mineralne

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
Założyłaś już 7 wątków w ciągu kilkunastu minut. Może czas zacząć używać wyszukiwarki?
sorry .. Jestem nowa i nie widziałam.. już zaczynam szukać
Jolanta21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 22:15   #4067
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: produkty mineralne

Cytat:
Napisane przez Jolanta21 Pokaż wiadomość
sorry .. Jestem nowa i nie widziałam.. już zaczynam szukać
szukaj, szukaj - tylko uważaj bo tu się roi od samych wstrętnych kusicielek
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 11:46   #4068
sylwia2287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 74
Question jaki podkład do tłustej cery

witam
mam tłusta cere,rozszerzone pory i wogole nie za ciekawie...Nie moge zdecydowac sie na podkład mineralny w płynie.Konieczny bedzie tez sypki,ale wyczytałam ze bardzo tłusta cera zaczyna sie po minerałach szybko błyszczec i najlepiej uzyc pudru matujacego.
I TU POTRZEBUJE EKSPERTKI OD MINERAŁÓW-czy jesli chce matu to na podkład min.w płynie musze uzyc pudru matujacego niemineralnego czy ten efekt uzyskam z podkładem mineralnym w płynie + puder mineralny sypki z zaznaczonym w nazwie matowaniem???
sylwia2287 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:37   #4069
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: jaki podkład do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez sylwia2287 Pokaż wiadomość
witam
mam tłusta cere,rozszerzone pory i wogole nie za ciekawie...Nie moge zdecydowac sie na podkład mineralny w płynie.Konieczny bedzie tez sypki,ale wyczytałam ze bardzo tłusta cera zaczyna sie po minerałach szybko błyszczec i najlepiej uzyc pudru matujacego.
I TU POTRZEBUJE EKSPERTKI OD MINERAŁÓW-czy jesli chce matu to na podkład min.w płynie musze uzyc pudru matujacego niemineralnego czy ten efekt uzyskam z podkładem mineralnym w płynie + puder mineralny sypki z zaznaczonym w nazwie matowaniem???
Jeśli mówisz o podładach "mineralnych" w płynie, tych drogeryjnych to powinnas wiedziec, ze one zawieraja prawie tyle samo mineralow co inne fluidy czyli malo...
Prawdziwy podklad mineralny w sypkiej postaci wystarczy, by wszystko ladnie przykryc. Jak buzia Ci sie swieci to powinnas uzyc primera lub pudru wykanczającego, ktory zapewni Ci mat. Zeby poznac odpowiedni dla siebie podklad musisz przestestowac na wlasnej skorze, bo nikt Ci nie zagwarantuje, że X czy Y bedzie dla Ciebie idealny. Zreszta bardzo duzo jest pomocnych wątków na tym podforum i praktycznie wszystkie informacje znajdziesz jak troche poczytasz
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 17:39   #4070
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: jaki podkład do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez sylwia2287 Pokaż wiadomość
Nie moge zdecydowac sie na podkład mineralny w płynie.
Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Jeśli mówisz o podładach "mineralnych" w płynie, tych drogeryjnych to powinnas wiedziec, ze one zawieraja prawie tyle samo mineralow co inne fluidy czyli malo...
"Prawie" jest zbędne. Podkład w płynie czy w kremie ma z minerałami tyle wspólnego, co każdy "normalny" podkład. I jedno i drugie to są emulsje z dodatkiem pigmentów mineralnych. Nazwa "mineralny" to chwyt marketingowy. Zajrzyj do wątku Podstawowe informacje, Sylwio.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:12   #4071
sylwia2287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 74
ach,ja naiwna!sądziłam ze podkład mineralny to nie tylko nazwa
niestety tylko drogeryjne wchodzą w grę.
dzięki dziewczynki pozdrawiam
sylwia2287 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:11   #4072
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Możesz poszukać sypkich podkładów mineralnych Essence (drogerie "Natura"), ale są tylko 3 odcienie.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 14:57   #4073
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Używałyście może dreamskinminerals? Do mnie dziś dotarły próbki. Z kolorami nie trafiłam raczej - dość ciemne, żółte.

Dotarły do mnie też próbki z KMS minerals.
Załączam fotkę
Jutro będę testować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mienraly.jpg (46,9 KB, 31 załadowań)
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 13:10   #4074
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kurcze a ja dawno tutaj nie pisalam i wypadlam.

Zachwycalam sie mineralami EGM do czasu, formula Cover Me z poczatku cud, miód i orzeszki.. ale "dzieki" tej formule moja skora zaczela sie chyba przetluszczac, czulam sie troche hm... zaszpachlowana, choc ja generalnie daje malo, bo mi sample baggie przy codziennym uzyciu starcza na miesiac.

No i powroce chyba do Lumiere VV, chce zamowic pelnowymiarowy podklad, ale z kolorem jest mega problem.
Mialam sample Light Med Cool - bez zolci, troche rozu, ale za jasny.
Medium Cool zdecydowanie za ciemny.. i troche cieplejszy.
W sumie jakby zmieszac jakos to moze mialabym podlkad idealny, ale nie wiem ile im napisac zeby zmieszali. Ja bym obstawiala jakies 80% LMC - 20% MC.. no ale nie wiem :/

Moze znacie jakas firme co ma formule taka zblizona dosc mocno do Lumiere VV? Mnie sie ona podoba bo jak mialam przetluszczona skora to sie nic nie warzylo, nie splywalo itp. Jak mialam normalna to bylo bosko.

Probowalam Joppa - wogole nie dla mnie, no i te kolory :/
EDM - porażka, Intensive podkresla wloski, warzy sie, Matte nie kryje i cala reszta rowniez;
MEOW - ciasto na twarzy, mimo małej ilosci (nie pamietam formuly, dostalam od kolezanki)
EGM - Cover Me przy twarzy normalnej - suuuper, przy przetluszczajacej - NIE NIE NIE.. , YG - nie kryje, L&N - nieporozumienie
JR MINERALS - nie chcialy sie na pedzel wkrecic zbyt miałke? (pedzel Flat z EDM, probowalam tez na pudrowy jakis rossmanowski)
BGM - cos mi w nich nie pasowalo, nie pamietam co, dawno temu uzywalam
BUFF'D - mega maska (Original, light, concealing)
ELEGANT MINERALS - beznadziejne kolory
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 14:06   #4075
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez sylwia2287 Pokaż wiadomość
witam
mam tłusta cere,rozszerzone pory i wogole nie za ciekawie...Nie moge zdecydowac sie na podkład mineralny w płynie.Konieczny bedzie tez sypki,ale wyczytałam ze bardzo tłusta cera zaczyna sie po minerałach szybko błyszczec i najlepiej uzyc pudru matujacego.
I TU POTRZEBUJE EKSPERTKI OD MINERAŁÓW-czy jesli chce matu to na podkład min.w płynie musze uzyc pudru matujacego niemineralnego czy ten efekt uzyskam z podkładem mineralnym w płynie + puder mineralny sypki z zaznaczonym w nazwie matowaniem???
W plynie raczej nie ma prawdziwych mineralow.
To nie prawda ze po mineralach bedziesz sie swiecic.
Mineraly tez matuja-np primery, a i same podklady.
Zamow sobie probki podkladow i sama zobaczysz jakie sa efekty, uzywanie mineralow i niemineralnych pudrow mija sie z celem.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 14:53   #4076
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Jednak.. postanowilam sprobowac czegos nowego. Zamowilam Lily Lolo "In the buff" i "Popsicle", nie powinny byc za ciemne, chyba
Mialam wziac jeszcze to cos matujace, ale nie mialam tyle kasy na PP.

No to oczekuje na skromna przesylke poki, co, a jak nie podpasi to juz nie szukam niczego nowego tylko pisze do Lumiere zeby mi cos ukrecili
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 08:09   #4077
sylwia2287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 74
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

magdoleno dzięki,właśnie tak myślałam,że podkład min.+niemin.puder to nie to.wybiore się do natury po te Essence polecane przez lorri może coś dobiorę.
pozdrawiam
sylwia2287 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 01:18   #4078
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez sylwia2287 Pokaż wiadomość
wybiore się do natury po te Essence polecane przez lorri może coś dobiorę.
Ja nie polecałam, tylko informowałam . Polecić nie mogę, bo nie miałam styczności z podkładami Essence. Skład mają klasyczny, ale trzy odcienie to jak dla mnie żart.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 17:54   #4079
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wiecie coś może o kosmetykach onyx minerals? Mam ochotę zamówić zestaw próbek cieni i zastanawiam się jakie są o nich opinie.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 18:39   #4080
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez sylwia2287 Pokaż wiadomość
magdoleno dzięki,właśnie tak myślałam,że podkład min.+niemin.puder to nie to.wybiore się do natury po te Essence polecane przez lorri może coś dobiorę.
pozdrawiam
Jesli dobierzesz odcien to mozesz kupic, ale ja bym Ci polecala zamowic sample np z EDM tak na poczatek.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.