Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 13:43   #571
nanga parbat
Raczkowanie
 
Avatar nanga parbat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Brawo!!! powinnaś być przykładem dla nowych osób jak można włączać się w dyskusję.
O to nam chodziłlo i witamy na pokładzie.
Dziękuję bardzo
nanga parbat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 13:44   #572
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
o tym samym pomyślałam... monitoring tego nie wyklucza, a świadek Rutkowskiego to niewiadomo czy prawda... chociaż policja pewnie wie co i jak... chyba...:/
no wlasnie, tym bardziej, ze jak sie popatrzy na nagranie z monitoringu, to Iwonka kiedy zbliza sie do wejscia 63 to przestaje isc rowno srodkiem, tylko ciut ciut przesuwa sie w lewo, czyli w strone plazy. kurcze masakra, ze to jest tak a nie inaczej nagrane i my nie wiem czy skrecila czy poszla prosto
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 13:45   #573
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Także rozważałam wersję narkotyków, może rzeczywiśćie była odurzona czymś... czymś co niekoniecznie sama wzięła (mogli jej dosypać do drinka) i stąd jej nietypowe zachowanie?
No właśnie i nie chciała aby rodzice widzieli ją w tym stanie.
Dlatego nie dzwoniła po mamę i chciała sama po cichu wejść do domu.
I liczyła, że jak się przejdzie piechotą to jej przejdzie.
Ale to nie wyklucza, że była w jakiś szoku po kłótni- to mógł być główny powód wędrówki.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 13:48   #574
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
no wlasnie, tym bardziej, ze jak sie popatrzy na nagranie z monitoringu, to Iwonka kiedy zbliza sie do wejscia 63 to przestaje isc rowno srodkiem, tylko ciut ciut przesuwa sie w lewo, czyli w strone plazy. kurcze masakra, ze to jest tak a nie inaczej nagrane i my nie wiem czy skrecila czy poszla prosto
kiedyś już poruszałam ten temat, że skręca i wyjaśniono mi, że tam znajduje się łuk
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 13:49   #575
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

No i tu znów sa dwie wersje: albo wzięła coś (dopalacze, blancik, może wciągała) razem z resztą osób, z którymi była na imprezie albo ktoś jej coś dosypał. Bo nie wierzę, że Adria czy ktoś inny nie wiedzieliby, że Iwona sobie dla lepszej zabawy np. blanta spaliła. To już powinno z ich zeznań wynikać.
Ciekawe jak było...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 13:50   #576
mon_mon
Raczkowanie
 
Avatar mon_mon
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 145
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Wczorajszy materiał z Panoramy: http://www.tvp.pl/gdansk/aktualnosci...nczyka/2754801

I wersja youtube: http://www.youtube.com/watch?v=avWite6rPqc
mon_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 13:53   #577
nayami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 108
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

No ale słuchajcie my rozpatrujemy każdą mozliwość a policja co robi? ucina i wyklucza wszystko?Ja to bym chyba poddała na ten wariograf.No bo nie wiem.
nayami jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 13:56   #578
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Wszystko to co czytamy w gazetach to tylko te informacje ktore moze policja przekazac bez szkody dla sledztwa. To co najbardziej istotne nie jest ujawnione. Dlatego ja nie doszukiwalabym sie zadnego chaczyka w oficjalnym info tylko zastanawialabym sie nad tym czego nie wiadomo.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 13:57   #579
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mon_mon Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 13:59   #580
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez nayami Pokaż wiadomość
No ale słuchajcie my rozpatrujemy każdą mozliwość a policja co robi? ucina i wyklucza wszystko?Ja to bym chyba poddała na ten wariograf.No bo nie wiem.
Ty owszem, policję obowiązują pewne procedury... nie mogą tak ot każdego wrzucać pod wariograf.
jak ktoś ładnie to tutaj wcześniej określił... udowadnia się winę, a nie niewinność.
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:02   #581
mon_mon
Raczkowanie
 
Avatar mon_mon
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 145
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo
Nie ma za co Słuchajcie, właśnie wyczytałam na oficjalnej stronie Iwony, że w najbliższy czwartek, czyli jutro Pani Iwona Kinda będzie gościem programu Pytanie na Śniadanie.
mon_mon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 14:09   #582
nayami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 108
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

A mam pytanie co z tym swiadkiem ze Szwecji?Coś wspomniał Rutkowski no rozumiem ,ze obowiązuje tajemnica śledztwa ale Pani Iwona powinna znac szczegóły a wygląda na to ,ze nic nie wie. Kurcze ale chyba to był tylko jakiś blef czy nie? podobno to nie potwierdzone.
nayami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:12   #583
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

I znowu zaczynają się te same pytania - torebka miała być na balkonie, bo PODOBNO one często tak robiły (boże o tym piszą w wielu artykułach, zaraz mnie szlag trafi...)
No właśnie, załamka. Myślałam,że ten skrót wydarzeń coś pomoże,a tu nadal te same pytania. ;/
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:17   #584
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość


To jest koszmar a co nagorsze co raz częściej sprawcami są albo znajomi,albo współlokatorzy rodacy to jest koszmar

sorrki za offtop
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:19   #585
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mon_mon Pokaż wiadomość
Nie ma za co Słuchajcie, właśnie wyczytałam na oficjalnej stronie Iwony, że w najbliższy czwartek, czyli jutro Pani Iwona Kinda będzie gościem programu Pytanie na Śniadanie.
to dobrze moze w takim razie konkurencyjny program "dzien dobry tvn" to podchwyci i tez zaproszą Panią Iwonę
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:28   #586
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość

Inna sprawa, że nie każdy ma czas i ochotę przebijać się przez dwuczęściowy wątek pełen waszych postów, z których każdy ciągnie się przez kilkadziesiąt linijek a jednocześnie prowadzi do niczego lub do faktów, które zostały ogólnie podane w mediach
No ale właśnie dla takich osób jak Ty powstał ten skrót wydarzeń, moim zdaniem wszystko jest tam napisane jak wół, a Ty jeszcze tam widzisz jakieś wątpliwości... ;/ Sprawa torebki jest już wyjaśniona bardzo dokładnie.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Dobra,żeby nie było,że naskakuję na nowe osoby. ;P

Postawcie się też na moim miejscu i innych osób,które siedzą tutaj codziennie od dwóch miesięcy i średnio co 2-3 dni wchodzi jakaś nowa osoba i pisze:

"To ja już nie rozumiem czyja to w końcu była torebka na tym balkonie u Adrii... Nie bały się,że ktoś ją stamtąd ukradnie? To gdzie właściwie miała spać Iwona - u siebie czy u Adrii?"

lub

"To kogo w końcu słyszał ojczym Iwony pod oknem - Adrię czy Iwonę czy je obie?"

lub itp. itd.

I teraz wyobraźcie sobie ciągłe odpowiadanie na takie posty, bo inaczej dana nowa osoba czuje się ignorowana,a jak już po raz setny odpowiemy dobitnie na to pytanie,to zarzuca się nam,że zniechęcamy nowe osoby... Niech ta wyrozumiałość działa w dwie strony...

Chcesz się dołączyć do rozmowy?? Ok, zapraszamy, ale miej jakiekolwiek pojęcie o sprawie. Nikt Ci nie każe czytać pięciu wątków,ale przeczytaj chociaż kilka artykułów, posłuchaj kilku wywiadów audio (chociażby z Rutkowskim na lublin.com.pl), obejrzyj Interwencje, TVP Gdańsk, Ktokolwiek widział ktokolwiek wie i Na celowniku i wtedy zadaj pytanie.

Ufff... ;P
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:37   #587
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Napisze tylko tyle,że teraz się dziwczyną nie dziwię,ze sie denerwuja o te same pytania gdy jest ten skrót jak ja zaczynałam gościc na watku było mało co artykułów a strasznie duzo postów-na które nie miałam czasu-czytał artykuły i zadawałam pytania-i często kończyło się zbywanie natomiast etraz macie na prawde ułatwione zadanie:przeczytac skrut i wtrącić się do dyskusji ot cała filozofia.
NIe dyskryminujemy po prostu prosimy o uproszczenia sobie i nam "postowania"
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:43   #588
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

osobiście uważam, że na oficjalnej stronie Iwony powinny być zebrane wszystkie artykuły, filmiki itp wraz z opisem taki, jak zrobiła koleżanka... godzina po godzinie co się działo.
a wizaż... to forum.
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:43   #589
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Mysiaczek Pokaż wiadomość
Dodatkowo nie daje mi spokoju, znajomy Iwony, który jest policjantem, wiecie taka osoba może się przyczynić do tego, by opóźniać poszukiwania, utrudniać śledztwo, fałszować zeznania (w sprawie Olewnika, właśnie policja miała swój wielki udział).

Ja bym zatrudniła do tej sprawy Sayida z Lostów , on by z nich wyciągnął wszystkie informacje
Co do policjanta to hmmm...Rutkowski podał go do prokuratury,że niby ma on powiązania ze światkiem przestępczym... Ale jak potoczyły się dalej jego losy i czy to prawda to nic nie wiemy. Mogę się mylić (jak coś to proszę o poprawienie mnie), ale jak przeciwko policjantowi się toczy jakaś sprawa w sądzie czy prokuraturze,to jest on chyba zawieszany w swoich obowiązkach.

Mam jeszcze takie pytanie: czy policjant spokrewniony lub związany emocjonalnie z osobą,wokół której toczy się jakieś śledztwo, może być przypisany do tej sprawy??

Załóżmy - została zabita córka policjanta. Wiadomo,że ma on w sobie dużo gniewu i chęć zemsty. Czy w związku z tym może prowadzić tą sprawę??
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 14:48   #590
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Załóżmy - została zabita córka policjanta. Wiadomo,że ma on w sobie dużo gniewu i chęć zemsty. Czy w związku z tym może prowadzić tą sprawę??
nie sądzę.
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:01   #591
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
W pierwszym swoim poście nie skierowałam do was ani jednej pretensji czy zastrzeżeń. Napisałam co mnie zastanawia, swoje pytania, które pierwsze przyszły mi na myśl po przeczytaniu analizy tamtego wieczoru. Nie były skierowane bezpośrednio do was (przecież nie oczekuję od Was, żebyście jechały na dzialki sprawdzić, czy nie stoi tam przypadkiem samochód, którym Iwona tam przyjechała!). Wskazałam nieścisłości między tym, co podają nam media. Nie mówię, że mają mówić nam WSZYSTKO o sprawie (tak, wiem co to tajemnica śledztwa!), ale chyba o tym jest wątek, żeby dyskutować o tym, co nie bylo poruszane, wyłapywać te nieścisłości i dyskutować - nikt nie jest nieomylny, może wyłapał czy lepiej zrozumiał szereg informacji o wydarzeniach z tamtego wieczoru i jest w stanie to wyjaśnić po swojemu.
Otóż to! A Ty poruszyłaś sprawę torebki,która była tutaj wałkowana chyba z tydzień.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Czy Ty wymagasz abyśmy za Ciebie czytali artykuły?
Zrobiłam z pomocą Melissy skrót wydarzeń i spisałam mniej więcej to co wiemy i o czym dyskutujemy.
Zebrałam do kupy materiały źródłowe , żeby nie trzeba było szperać po starym wątku , Klaustrofobia zrobiła szczegółowe mapki.
Titina zamieściła to na początku wątku, żeby nie trzeba było szukać.

Jak jeszcze mamy Was zachęcać? Napisz a zrobimy to. A nie tylko pretensje.
Ja się obawiam, że teraz dopiero się zacznie i nie przypuszczałam, że to co zrobiłyśmy przyniesie odwrotny skutek.

Vision dzięki , że pilnujesz troszkę porządku. Jesteś w porządku, myliłam się co do Ciebie
Będzie dobrze, ten skrót moim zdaniem dużo da.
Jak ktoś zada pytanie,na które odpowiedź jest w pierwszym poście,to . hehe ;]

Nasze nowe motto: "PATRZ POST PIERWSZY".
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:08   #592
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Niech to ktoś w tytule wątku zapoda: ZANIM SIĘ WYPOWIESZ PRZECZYTAJ PIERWSZEGO POSTA
bo inaczej znowu będę się musiała kłócić z osobami, które bezczelnie będą pisać, że one tyleeee przeczytały, a tego nie było nigdzie i skąd my coś tam wiemy, a innej ważniejszej sprawy już nie wiemy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:14   #593
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Ktoś tu wspomniał o lublin.pl. Jest może jakiś link do konkretnych materiałów o Iwonie, żeby były zabrane do kupy wszystkie materiały co tam puszczali?

Dobrze by było aby ktoś go zapodał Titinie , żeby mogla go dodać do linków, które już tam są.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:14   #594
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez lalalilala Pokaż wiadomość
Podejrzewacie mężczyznę po 30stce bawiącego się z Nimi. No dobrze. nie wiadomo jak to było na działce. co tam się działo. może ktoś "wypatrzył;" sobie Iwonkę.. może później ta kłótnia wyszła tak że ktoś skorzystał ze tego ze szla Ona sama.

Nie wiecie czy Adria, Paweł i ten mężczyzna po 30stce wyszli RAZEM z klubu?
Może też On słyszał jak Adria rozmawiała z Iwoną i usłyszał ze jest przy 3 wejściu na plaże... może wtedy każdy poszedł do siebie a ktoś zaczekał?
Ciekawe ile osob było wtedy na działkach.. może jest ktoś kto byl trzezwy i mógł wtedy podjechac i ja zgarnąć...

tak mało wiemy.. A Adria i Paweł w ogole nie starają się wyajwnić prawdy.. gdyby Przyjaciel mi zaginął opowiedziałabym co do minuty cały przebieg wieczoru. Ile osób było. kto był na działkach. kto pojechał do klubu, kto możliwe że został....

Przeraziło mnie to odkrycie w Angli...
Mam nadzieję,że policja ich o to wypytała i że to wie i wyjaśniła i sprawdziła,my nie wiemy (wiemy tylko-albo aż tyle,co w skrócie w pierwszym poście).

Mi już się wszystko zaczyna motać. ;/ Było gdzieś napisane ile osób było na tych działkach i czy wszyscy z działek pojechali do Dream Clubu??

A czy po Iwonie z klubu wyszedł też ten 30-letni to tego nie wiemy. Na pewno Adria i Paweł - co z pozostałymi dwoma kolegami nie wiemy.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:16   #595
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Właśnie to bardzo zaskakujące, że imionami i nazwiskami Adrii i Pawła dziennikarze wręcz "szastają" od samego początku tej sprawy, a nie wiemy NIC o pozostałych dwóch kolesiach
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:18   #596
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Ktoś tu wspomniał o lublin.pl. Jest może jakiś link do konkretnych materiałów o Iwonie, żeby były zabrane do kupy wszystkie materiały co tam puszczali?

Dobrze by było aby ktoś go zapodał Titinie , żeby mogla go dodać do linków, które już tam są.
Jest. http://lublin.com.pl/tagi/Iwona_Wieczorek/
P.S. Już naprawili błąd. Można przeglądać starsze artykuły.

Natomiast wywiady audio trzeba sobie przeglądać samemu (po tytułach).
http://audio.lublin.com.pl/index.php?s=1&id=858
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:27   #597
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
To musiała być bardzo bardzo zdenerwowana i czymś poruszona, wręcz w jakimś szoku, albo po jakimś przeżyciu po którym było jej wszystko jedno.
Być może ktoś jej coś strasznego powiedział czy upokorzył ją.
Sama nie wiem, próbuję się wczuć.
Dziwne to wszystko. Niby Iwona zwyzywała Adrię. Tylko dlaczego nią to tak silnie wstrząsnęło ( a nie Adrią), że aż poszła taki kawał piechotą a Adria mówi, że gdyby było to coś poważnego to by to zapamiętała?
Wnioskuję, że była to sytuacja niezwykła dla Iwony.
dokładnie koleżanko
podsumowując wychodzi na to że cały klucz do wyjaśnienia sytuacji jest w tym czego nie chcą nam powiedziec jej znajomi
po tym co napisał Janusz jestem pewna że to nie była jakaś bzdura tylko coś znacznie bardziej poważnego, a ci pożal się boże znajomi nie mówią bo mają coś do ukrycia i to coś poważnego,a nie mówią bo wiedzą że my się nigdy o tym nie dowiemy( przewiduje jednak cz\arny scenariusz)
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:30   #598
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez bezuczuciowa Pokaż wiadomość
osobiście uważam, że na oficjalnej stronie Iwony powinny być zebrane wszystkie artykuły, filmiki itp wraz z opisem taki, jak zrobiła koleżanka... godzina po godzinie co się działo.
a wizaż... to forum.
To co źle zrobiłyśmy? bo nie rozumiem
Jak mamy wszystkim dogodzić? wkurza mnie takie malkontenctwo.
Janusz jest tam moderatorem i może zamieścić te informacje jeśli będzie chciał.
Tak zrobił z listą naszych pytań.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:36   #599
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mon_mon Pokaż wiadomość
Dzięki.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez nayami Pokaż wiadomość
A mam pytanie co z tym swiadkiem ze Szwecji?Coś wspomniał Rutkowski no rozumiem ,ze obowiązuje tajemnica śledztwa ale Pani Iwona powinna znac szczegóły a wygląda na to ,ze nic nie wie. Kurcze ale chyba to był tylko jakiś blef czy nie? podobno to nie potwierdzone.

Chciałam Ci odpowiedzieć, że Rutkowski nie zdążył przekazać tych informacji od świadka ze Szwecji mamie Iwony,bo dostał zakaz mówienia. Ale się chwilkę zastanowiłam i coś mi się nie zgadza. Przecież później gadał jeszcze o tym Czarnym Dworze 6, że zeznania nowych świadków są zbieżne z zeznaniami osoby ze Szwecji,więc dopiero po tym Czarnym Dworze 6 dostał zakaz mówienia... Więc już nic nie rozumiem czemu nie poinformował on mamy Iwony o tym czego dowiedział się od świadka ze Szwecji...

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-09-22 o 15:37
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:37   #600
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Właśnie to bardzo zaskakujące, że imionami i nazwiskami Adrii i Pawła dziennikarze wręcz "szastają" od samego początku tej sprawy, a nie wiemy NIC o pozostałych dwóch kolesiach
taaak, mnie też to zaskakuje... czy to dlatego, że wystąpili w pierwszym reportażu? a tamta dwójka się nie zgodziła i teraz przez to wszystko skupia się na Adrii i Pawle?
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.