Pachnące osoby ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-30, 08:01   #31
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
No właśnie ponoć dobrze dobrany zapach nie jest wyczuwalny dla właściciela. Bo jakby był to pewnie by drażnił. Ja nie czuję swoich perfum, a inni mówią, że ładnie pachnę. Kiedyś koleżanka pożyczyła mi na chwilę sweter, potem go zdjęłam i mówię, że zabieram do wyprania, a ona, że nie, bo ładnie pachnie moimi perfumami A ja nie czułam tego.
Chyba coś w tym jest, bo kiedyś też pożyczyłam od kogoś szalik na chwilę i później mocno pachniał perfumami.
A co do drażniącego zapachu to pamiętam jak kiedyś dostałam w prezencie zapach bardzo ciężki, wieczorowy. Ładny, ale nie dla mnie. I użyłam go na imprezę, już po 2 godzinach głowa mnie bolała, wkurzał mnie. Jak wróciłam do domu to od razu do wyra (jak impreza udana to tak jak stoję tak się kładę do wyra, czasami siła wyższa ). Rano jak się obudziłam i poczułam ten zapach to myślałam, że padnę. Czułam to nawet po praniu i kąpieli. Nigdy więcej.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 08:04   #32
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Pokaż wiadomość
Chyba coś w tym jest, bo kiedyś też pożyczyłam od kogoś szalik na chwilę i później mocno pachniał perfumami.
A co do drażniącego zapachu to pamiętam jak kiedyś dostałam w prezencie zapach bardzo ciężki, wieczorowy. Ładny, ale nie dla mnie. I użyłam go na imprezę, już po 2 godzinach głowa mnie bolała, wkurzał mnie. Jak wróciłam do domu to od razu do wyra (jak impreza udana to tak jak stoję tak się kładę do wyra, czasami siła wyższa ). Rano jak się obudziłam i poczułam ten zapach to myślałam, że padnę. Czułam to nawet po praniu i kąpieli. Nigdy więcej.
Dlatego uważam, że perfumy należy kupować sobie samemu, no chyba, że ktoś od nas konkretne "zamówi". Są osoby, które pachną zawsze jednymi perfumami, znam taką, która ma zawsze na sobie Dolce Gabbana Light Blue.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 08:14   #33
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Też mnie to zastanawia. Mnóstwo osób używa dobrych perfum, żeli, balsamów, płynów do płukania tkanin, a jednak nie każdy pachnie w wyjątkowy sposób albo co najwyżej pachnie w taki "płaski" sposób zapachem perfum. Niektórzy naprawdę pachną cudnie. Nie wiem na czym polega fenomen tego zjawiska, ale również przypuszczam, że spory udział ma w tym ph skóry. Możliwe też, że na to mają wpływ połączenia zapachów. Niektóre mogę neutralizować drugie, inne podkręcać się nawzajem.
to chyba o to chodzi

moja przyjaciółka pięknie pachnie, umyje włosy, weźmie prysznic i roztacza wkoło aurę świeżości ja niestety umyję włosy i mam je umyte już dawno przestałam używać perfum na ciało, bo pachną godzinę, max 2 , a zapłaciłam za nie majątek

a moje włosy niestety chłoną wszystkie paskudne zapachy "miasta", po spędzeniu kilku godzin na zewnątrz, śmierdzą
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 08:23   #34
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: Pachnące osoby ;)

My znamy swój zapach i go ignorujemy
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 08:24   #35
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Pachnące osoby ;)

Tak! W liceum miałam koleżankę, która zawsze pachniała tak świeżo i delikatnie, trochę mydlanie, trochę kwiatowo... Taki bezpieczny, przytulny zapach.
Są perfumy, które potrafią taki zapach udawać, jednak w jej przypadku to chyba kwestia połączenia innych kosmetyków + proszków i płynów do płukania. W każdym razie nigdy więcej nie spotkałam osoby, która by tak pachniała.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 08:25   #36
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Pachnące osoby ;)

Jeśli chodzi o zapach innych kosmetyków niż perfumy, to z mocnymi zapachami kojarzy mi się żel pod prysznic Dove. Ten
http://ezebra.pl/pol_pl_DOVE-ZEL-POD...ML-15545_1.jpg
pachnie tak niesamowicie, że łeb urywa, dość długo utrzymuje się na skórze i czuć go z dużej odległości. Myślę, że jakby dołożyć do niego płyn do płukania tkanin + pasujące perfumy, to można by osiągnąć super efekt. Tylko jeszcze kwestia tego, żeby poszczególne nuty się ze sobą nie gryzły.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 09:01   #37
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o zapach innych kosmetyków niż perfumy, to z mocnymi zapachami kojarzy mi się żel pod prysznic Dove. Ten
http://ezebra.pl/pol_pl_DOVE-ZEL-POD...ML-15545_1.jpg
pachnie tak niesamowicie, że łeb urywa, dość długo utrzymuje się na skórze i czuć go z dużej odległości. Myślę, że jakby dołożyć do niego płyn do płukania tkanin + pasujące perfumy, to można by osiągnąć super efekt. Tylko jeszcze kwestia tego, żeby poszczególne nuty się ze sobą nie gryzły.
Chyba się zainteresuję nim, choć z drugiej strony zazwyczaj noszę perfumy na tyle określone, że nie sposób pomylić ich z zapachem żelu pod prysznic czy innym "naturalnym" .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 09:08   #38
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pachnące osoby ;)

Jestem maniaczką perfum. Ale rzadko je wyczuwam po pewnym czasie, no chyba, że się spryskam dusicielem w stylu Słonik Kenzo. Ten zapach czuć nawet po kilku praniach ubrania, przesłania wszystko inne. Także mydła francuskie i włoskie, przynajmniej niektóre z nich, mają bardzo intensywny zapach.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 09:12   #39
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o zapach innych kosmetyków niż perfumy, to z mocnymi zapachami kojarzy mi się żel pod prysznic Dove. [...]
Właśnie do kończę, pod koniec butelki bez żalu oddałam facetowi, bo już mnie zmęczył, ale rzeczywiście pachnie mocno...ale tylko pod prysznicem, nie na mojej skórze
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 09:15   #40
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Pachnące osoby ;)

dla mnie najlepszy zapach, to żaden zapach

używane, odkupione ciuchy piorę po dwa razy, żeby przestały pachnieć tamtym płynem do płukania

poranny prysznic służy do zmycia balsamu nałożonego wieczorem, a piżama pachnąca balsamem idzie do prania z gotowaniem

dezodorant wyłażący spod perfum to niechlujstwo i bałagan

zapach odżywki na włosach to też jakieś niedomycie

kupiłam sobie mgiełkę, wymarzoną, wywąchaną, przemyślaną - jednak nie mogę znieść, służy dzieciakowi do zmywania mazaków z białej tablicy

kiedyś był niebieski szampon cedrowy i ziaja opuncja figowa - to kochałam
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 09:19   #41
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pachnące osoby ;)

Ja jak na złość, lubię ładne zapachy, ale na mnie się one słabo trzymają I mi się wszystko "neutralizuje", takie mam wrażenie. Perfumy szybko wietrzeją, żel pod prysznic mam zawsze jakiś pachnący bo lubię, ale też szybko znika. Odżywka daje trochę zapachu włosom...

Z żeli pod prysznic pod kątem zapachu najlepiej wspominam żele body shopu. Mają fajne świeże zapachy, owocowe mi najbardziej pasują. A odżywkę do włosów to jednak chyba lepiej wybrać pod kątem działania niż zapachu, w efekcie używam takiej, której zapach średnio mi leży ale za to działanie odpowiada

Nie wiem czemu, ale moje ubrania jakoś szybko tracą zapach płynu do płukania, używałam różnych i zawsze podobnie to wygląda. Nawet zdjęte z suszarki mam wrażenie, że już słabo pachną.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 09:25   #42
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Pachnące osoby ;)

Kurde to ja chyba jestem taką 'pachnącą osobą'

Bardzo często słyszę komplementy, że ładnie pachnę ( kiedyś nawet koleżanka z pracy do mnie z tekstem wyleciała, że nie wie czy to ja czy jej napoczęty 7 days, ale okazało się, ze ja )

Nawet nei wiem czym to jest spowodowane - pocić się pocę, jak każdy, perfumy mam wybrane i psikam się różnymi zapachami w zależności od pory roku (taki bzik, na zimę lubię cięższe). Perfumów na siebie dużo nie psikam, balsamem smaruję się tylko na wieczór.

Ale mam taką ciekawostkę: kiedyś kupiłam perfumy, które na mnie pachniały fenomenalnie i kiedy się mnie pytały moje koleżanki jakie to perfumy, po czym sprawdzały je na sobie, to sie okazało, że na każdej z nich one poprostu śmierdzą
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 09:58   #43
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Pachnące osoby ;)

właśnie, to:
http://www.apshora.com/wp-content/up...GEL-500-ML.gif
na mnie pachnie
kiedyś wypłukałam w tym majtki ale pachniały z pół roku! (wiecie, taki prezent )
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 10:11   #44
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez paint_it_black Pokaż wiadomość
właśnie, to:
http://www.apshora.com/wp-content/up...GEL-500-ML.gif
na mnie pachnie
kiedyś wypłukałam w tym majtki ale pachniały z pół roku! (wiecie, taki prezent )
Mialam go
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 10:32   #45
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Pachnące osoby ;)

Ja uwielbiam zapach... małych dzieci, takich bobasków Pachną taką oliwką, szamponem, i świeżością którą ciężko jest wyczuć u dorosłego człowieka.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 11:03   #46
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Jestem maniaczką perfum. Ale rzadko je wyczuwam po pewnym czasie, no chyba, że się spryskam dusicielem w stylu Słonik Kenzo. Ten zapach czuć nawet po kilku praniach ubrania, przesłania wszystko inne. Także mydła francuskie i włoskie, przynajmniej niektóre z nich, mają bardzo intensywny zapach.
o tak, Słoń jest nie do zdarcia
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 13:36   #47
faria
Raczkowanie
 
Avatar faria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Kurde to ja chyba jestem taką 'pachnącą osobą'

Bardzo często słyszę komplementy, że ładnie pachnę ( kiedyś nawet koleżanka z pracy do mnie z tekstem wyleciała, że nie wie czy to ja czy jej napoczęty 7 days, ale okazało się, ze ja )

Nawet nei wiem czym to jest spowodowane - pocić się pocę, jak każdy, perfumy mam wybrane i psikam się różnymi zapachami w zależności od pory roku (taki bzik, na zimę lubię cięższe). Perfumów na siebie dużo nie psikam, balsamem smaruję się tylko na wieczór.

Ale mam taką ciekawostkę: kiedyś kupiłam perfumy, które na mnie pachniały fenomenalnie i kiedy się mnie pytały moje koleżanki jakie to perfumy, po czym sprawdzały je na sobie, to sie okazało, że na każdej z nich one poprostu śmierdzą
A jakich perfum i balsamów używasz?
faria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 13:43   #48
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Jednakże jestem zawsze wykąpana, włosy myję codziennie lub co dwa dni, ubieram zawsze świeże, czyste, wyprasowane i wypachnione płynem do płukania ubrania.
to trochę zabrzmiało, jakby reszta tu dyskutujących kąpała się czasem, włosy myła raz w tygodniu, ubrania nosiła średnio świeże itd
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 13:47   #49
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Pachnące osoby ;)

Mi to się kojarzy z pielęgnacją dziecięcą i produktami skierowanymi głównie do najmłodszych konsumentów. Pamiętam moją koleżankę ze szkoły, która zawsze roztaczała taki zapach - używała właśnie takich bardzo treściwych balsamów i kremów
Mi to, szczerze mówiąc, się nie podoba, aczkolwiek jestem wielką zwolenniczką perfum Sama potrafię się "oblać" (choć używam charakterystycznych, których wylewać nie trzeba), wielką uwagę zwracam na zapach innych, uwielbiam ciężkie, charakterystyczne zapachy . Kilka razy zdarzyła mi się sytuacja, że ludzie spytali mnie, jaki mam zapach na sobie.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 14:29   #50
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Mi to się kojarzy z pielęgnacją dziecięcą i produktami skierowanymi głównie do najmłodszych konsumentów. Pamiętam moją koleżankę ze szkoły, która zawsze roztaczała taki zapach - używała właśnie takich bardzo treściwych balsamów i kremów
Mi to, szczerze mówiąc, się nie podoba, aczkolwiek jestem wielką zwolenniczką perfum Sama potrafię się "oblać" (choć używam charakterystycznych, których wylewać nie trzeba), wielką uwagę zwracam na zapach innych, uwielbiam ciężkie, charakterystyczne zapachy . Kilka razy zdarzyła mi się sytuacja, że ludzie spytali mnie, jaki mam zapach na sobie.
To witam w klubie. Ja zresztą swoją przygodę z tym forum zaczynałam od podforum perfumiarskiego. Z biegiem lat mi nie przeszło, tylko już nie dokupuję nowych, bo trochę dużo się tych flakonów zrobiło, niektóre zapachy to jeszcze sprzed słynnej reformulacji. Czasem, jakiś rarytas, ale to rzadko.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 15:36   #51
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Pachnące osoby ;)

Ten temat wraca na wizaż jak bumerang, już chyba dwa takie w przeszłości były

Jest coś takiego, jakby zapach proszku do prania, taki "chłodny" zapach. Chciałabym tak świeżo pachnieć
Mi się wydaje, że nie pachnę, natomiast ponoć pachnę - mam jednego znajomego, który jak się spotykamy to prawie zawsze wyczuwa na mnie perfumy (i jeszcze zgaduje czy te już zna czy jeszcze nie ), natomiast to tylko kwestia perfum chyba.
Balsamów ani żeli pod prysznic nigdy nie czułam na sobie

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Jestem maniaczką perfum. Ale rzadko je wyczuwam po pewnym czasie, no chyba, że się spryskam dusicielem w stylu Słonik Kenzo. Ten zapach czuć nawet po kilku praniach ubrania, przesłania wszystko inne. Także mydła francuskie i włoskie, przynajmniej niektóre z nich, mają bardzo intensywny zapach.
Słoń
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 17:02   #52
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
to trochę zabrzmiało, jakby reszta tu dyskutujących kąpała się czasem, włosy myła raz w tygodniu, ubrania nosiła średnio świeże itd
Nie to miałam na myśli
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 17:42   #53
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Pachnące osoby ;)

Moja koleżanka zawsze świeżo pachnie, roztacza wokół siebie taką delikatną mgiełkę subtelnej woni Używa pełnego zestawu kosmetyków Dove - żelu, kremu do ciała, szamponu, odżywki, dezodorantów.
U mnie taki efekt dają perfumy DKNY Pure i choć wiele osób ten zapach wyczuwa i komplementuje, ja za nim nie przepadam
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 17:48   #54
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pachnące osoby ;)

Myślę, że rzeczywiście używanie zestawu kosmetyków z tej samej linii zapachowej dużo daje.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 08:25   #55
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Pachnące osoby ;)

Dziewczyny, juz kiedyś chyba o tym pisałam, że na mojej skórze zapach kosmetyków myjących utrzymuje się dłużej, gdy myję się w chłodniejszej wodzie (a latem kończę zimną). Może ktoś spróbuje i powie, jak efekty?
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 18:01   #56
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Pachnące osoby ;)

o rany myslalam, ze tylko ja tak mam, ze wyczywam ten zapach! jak najbardziej tez mam w swoim otoczeniu osoby pieknie pachnace ale to nie to, ze wyczywam ich perfumy, tylko one pachna wlasnie czystoscia. znaczy mam w towarzystwie same czyste i zadbane osoby ale niektore nie pachna wcale, na innych czuje ich perfumy a trzecia grupa pachnie wlasnie czystą mieszanką: proszkiem/balsamem/plynem do plukania. od wielu lat probuje rozgryzc o co chodzi i zauwazylam, ze sama dostaje komplementy gdy:
moje wlosy pachną seria produktow dove granatową
lub
uzywam serii Sephora Cotton flower
lub
mam ubrania wypłukane obficie w niebieskim lenorze
PS.slyszalam, ze zapach czystosci roztacza tez mgiełka Bath and body works "sea cotton island"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7300806.jpg (20,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (8,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pobrane (1).jpg (8,0 KB, 27 załadowań)
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 08:30   #57
faria
Raczkowanie
 
Avatar faria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
o rany myslalam, ze tylko ja tak mam, ze wyczywam ten zapach! jak najbardziej tez mam w swoim otoczeniu osoby pieknie pachnace ale to nie to, ze wyczywam ich perfumy, tylko one pachna wlasnie czystoscia. znaczy mam w towarzystwie same czyste i zadbane osoby ale niektore nie pachna wcale, na innych czuje ich perfumy a trzecia grupa pachnie wlasnie czystą mieszanką: proszkiem/balsamem/plynem do plukania. od wielu lat probuje rozgryzc o co chodzi i zauwazylam, ze sama dostaje komplementy gdy:
moje wlosy pachną seria produktow dove granatową
lub
uzywam serii Sephora Cotton flower
lub
mam ubrania wypłukane obficie w niebieskim lenorze
PS.slyszalam, ze zapach czystosci roztacza tez mgiełka Bath and body works "sea cotton island"
O super ciekawie zapowiada się ta seria z Sephory. Których konkretnie kosmetyków z tej lini używasz?
faria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 09:47   #58
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pachnące osoby ;)

Dla mnie ta seria z Sephory wcale nie pachnie świeżością i czystością tylko sztucznością. Tak samo jak i mgiełka z bath and body works o zapachu bawełny.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 10:35   #59
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dla mnie ta seria z Sephory wcale nie pachnie świeżością i czystością tylko sztucznością. Tak samo jak i mgiełka z bath and body works o zapachu bawełny.

O niee, a juz sie na nie napalilam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 10:43   #60
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Pachnące osoby ;)

Nie przepadam za osobami, które są wyperfumowane, bo najczęściej uzywaja oni taniego dezodorantu z Lidla lub Biedry, który na dodatek jest wykorzystywany przez nich w takiej ilości, ze można się od niego udusić. Jak dla mnie wystarczy jak dana osoba ma na sobie świeże ciuchy i jest dokładnie umyta. Chyba ze używa naprawdę wyrafinowanej nutki zapachowej. Niestety nie zawsze pożądany efekt mogą przynieść drogie perfumy.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-25 19:49:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.