Pachnące osoby ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-03, 07:15   #91
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
O niee, a juz sie na nie napalilam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mysle, ze co nos to inne wrażenie, ja nie czuje tam grama sztucznosci, to znaczy jesli sephora pachnie sztuchnie to sztucznie tez pachnie dove i perfumy chloe chloe bo maja bardzo podobne nuty zapachowe. Ja o0 tej serii dowiedzialam sie z bloga Marianny z Finladii bo namietnie tego uzywala wlasnie ze wzgledu na zapach, jak wchodzilam do pracy posmarowana mleczkiemz tej serii w te najwieksze 34 stop upaly to slyszalam czesto, ze tak chłodno/czysto pachne ale moja kolezanka np nie lubi tego zapachu. takze najlepiej wysmarowac dlon testerem i pochodzic z tym zapachem kilka godzin

mgiełki nie wąchałam...
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 09:07   #92
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
Mysle, ze co nos to inne wrażenie, ja nie czuje tam grama sztucznosci, to znaczy jesli sephora pachnie sztuchnie to sztucznie tez pachnie dove i perfumy chloe chloe bo maja bardzo podobne nuty zapachowe. Ja o0 tej serii dowiedzialam sie z bloga Marianny z Finladii bo namietnie tego uzywala wlasnie ze wzgledu na zapach, jak wchodzilam do pracy posmarowana mleczkiemz tej serii w te najwieksze 34 stop upaly to slyszalam czesto, ze tak chłodno/czysto pachne ale moja kolezanka np nie lubi tego zapachu. takze najlepiej wysmarowac dlon testerem i pochodzic z tym zapachem kilka godzin



mgiełki nie wąchałam...

Dlaczego ja tego nie widzialam na blogu Marianny? Uwielbiam ją Marianna to plus 20 do rekomendacji, ide dzisiaj wąchać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 10:00   #93
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
Mysle, ze co nos to inne wrażenie, ja nie czuje tam grama sztucznosci, to znaczy jesli sephora pachnie sztuchnie to sztucznie tez pachnie dove i perfumy chloe chloe bo maja bardzo podobne nuty zapachowe. Ja o0 tej serii dowiedzialam sie z bloga Marianny z Finladii bo namietnie tego uzywala wlasnie ze wzgledu na zapach, jak wchodzilam do pracy posmarowana mleczkiemz tej serii w te najwieksze 34 stop upaly to slyszalam czesto, ze tak chłodno/czysto pachne ale moja kolezanka np nie lubi tego zapachu. takze najlepiej wysmarowac dlon testerem i pochodzic z tym zapachem kilka godzin

mgiełki nie wąchałam...
Dokladnie, co to w ogole znaczy "sztucznie: ;P perfumy to nie kosmetyki naturalne, tym bardziej jak ktos szuka zapachu "mydla" to trudno zeby nie pachnialy "sztucznie", co innego jak ktos szuka perfum owocowych itd. (jesli o mnie chodzi to najbardziej chemiczny, syntetyczny zapach jaki kiedykolwiek wachalam to l.a.m.b. od G.Stefani i go chyba juz nic nie przebije) ;P
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 12:04   #94
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość
o, a ja myślałam, że to wątek o ludziach, co im spod pachy jedzie w mpk i się zaciekawiłam, co też autorka wyczuła w zimny dzień późnego października, że aż postanowiła założyć wątek.
Żartujesz? Zimą dopiero czuć jak (starsi zwykle) ludzie wyciągną te kurteczki z szaf od lat nie prane .

Co do wątku, ja doszłam do wniosku, że są osoby, co po prostu mają ładnie pachnącą skórę Nic specjalnego nie robią, poza tym co inni.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 13:02   #95
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Żartujesz? Zimą dopiero czuć jak (starsi zwykle) ludzie wyciągną te kurteczki z szaf od lat nie prane .

Co do wątku, ja doszłam do wniosku, że są osoby, co po prostu mają ładnie pachnącą skórę Nic specjalnego nie robią, poza tym co inni.
Nie ma to jak orzeźwiający aromat naftaliny o poranku
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 16:54   #96
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak orzeźwiający aromat naftaliny o poranku
albo potu sprzed 5 lat
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 17:40   #97
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pachnące osoby ;)

Kupiłam dzisiaj niebieski silan i cały czas myślę, czy Wyśta nie mówiły o lenorze No ale nic to, ładnie pachnie. Do tej pory szłam w jakies kwiatki, ale zachciało mi sie odmiany.
Stare kożuszki, już nie mogę się doczekać. Do tego obowiązkowo czapka z lisały albo innego futra i trupek obwiązany dookoła szyi (chociaż dawno nie widziałam mojego hitu - lisiego truchła z plastikowym okiem i wyszczerzonymi zębiskami
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 17:44   #98
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Pachnące osoby ;)

Bardzo ładnie pachnie też niebieskie Coccolino na ubraniach
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 18:13   #99
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie pachnie też niebieskie Coccolino na ubraniach
W jakich sklepach można go dorwać? Nigdy nie widziałam na półkach płynów Coccolino
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 18:15   #100
Annnia20
Raczkowanie
 
Avatar Annnia20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 235
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Dlaczego ja tego nie widzialam na blogu Marianny? Uwielbiam ją Marianna to plus 20 do rekomendacji, ide dzisiaj wąchać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Poproszę o link do Marianny
Annnia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 18:18   #101
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Pokaż wiadomość
W jakich sklepach można go dorwać? Nigdy nie widziałam na półkach płynów Coccolino
Ja kupuję w Leclercu. Jest biały, niebieski, fioletowy.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 18:20   #102
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja kupuję w Leclercu. Jest biały, niebieski, fioletowy.
Dzięki. Niestety w Krakowie (o dziwo) nie ma tego sklepu. Może znajdę go gdzieś indziej.
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 18:28   #103
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Pokaż wiadomość
Dzięki. Niestety w Krakowie (o dziwo) nie ma tego sklepu. Może znajdę go gdzieś indziej.
Widziałam ostatnio w Piotrze i Pawle, rzeczywiście bardzo ładnie pachniały.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 18:32   #104
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Pokaż wiadomość
W jakich sklepach można go dorwać? Nigdy nie widziałam na półkach płynów Coccolino

Ja kupuję w Carfurze.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 18:34   #105
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
Ja kupuję w Carfurze.
Dziękuję. Zajrzę tam w najbliższym czasie w takim razie.
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 19:33   #106
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
już kilka razy usłyszałam, że ładnie pachnę, a nie miałam na sobie wtedy żadnych perfum ani balsamu, więc nie mam pojęcia do czego to może zależeć. Kosmetyki do mycia zmieniam bardzo często.
Może szampon?
Ja swojego nie czuję,ale inni tak. Kiedyś usłyszałam,że właśnie mam ładny zapach szamponu,to był jakiś garnier. No ale już nim nie myję,bo szukałam jakiegoś,po którym nie plączą się włosy.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawianka Pokaż wiadomość
Znałam kiedyś jednego faceta, który TAK pachniał. Do teraz pamiętam ten zapach . Wiem, że używał perfum Calvin Klein One lub Truth (nie pamiętam dokładnie).

Wydaje mi się, że tak jak piszecie ważne jest ph skóry, a do tego jeszcze dodałabym sposób odżywiania się .

U siebie zauważyłam, że im bardziej pachnący żel tym mniej pachnę , jak używam neutralnych kosmetyków typu żel Nivea/klasyczny/ lub dove, tak samo z szamponem i balsamem to czuję się "lżejsza" i lepiej pachnąca ale to może tylko moje odczucia.


Istnieje jeszcze możliwość, że niektórzy pachnący ludzie używają perfum z feromonami (albo tylko same feromony? Nie znam się na tym.).

Ja kiedyś znałam takiego co nie pachniał perfumami tylko takim cytrynowym mydłem,świetne.

Jeszcze kiedyś spodobał mi się jakiś męski Playboy.

Moja przyjaciółka zawsze pięknie pachnie,ale nie mam pojęcia czym.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawianka Pokaż wiadomość
yonce Dla mnie świeży zapach ma Elizabeth Arden Green Tea (bardzo świeży, na mnie pachnie niesamowicie ale nie wiem jak zachowuje się u innych ludzi),
Cudowne są
Ja przy braku pieniędzy kupiłam jakieś z Bies,właśnie zielona herbata i też niekiepskie były,tylko,że mało trwałe. Ogólnie polecam wszystkie z zieloną herbatą.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 21:06   #107
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Annnia20 Pokaż wiadomość
Poproszę o link do Marianny
www.mariannan.costume.fi


Kupiłam sephorową wodę toaletową Pachnie jak firanki i puder. Dużo pudru, ale firanki też czuć. Podoba mi się
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 06:43   #108
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
www.mariannan.costume.fi


Kupiłam sephorową wodę toaletową Pachnie jak firanki i puder. Dużo pudru, ale firanki też czuć. Podoba mi się
Oo, a jak się nazywa?
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:40   #109
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
www.mariannan.costume.fi


Kupiłam sephorową wodę toaletową Pachnie jak firanki i puder. Dużo pudru, ale firanki też czuć. Podoba mi się
Firanki?? ;D
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 08:16   #110
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Firanki?? ;D


No jak takie świeżo wyprane firanki

Po prostu woda toaletowa o zapachu kwiatu bawełny, 19zl myslalam jeszcze nad balsamami, ale tak z wąchania najbardziej podeszla mi ta woda


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 08:28   #111
truskawianka
Raczkowanie
 
Avatar truskawianka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 141
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj niebieski silan i cały czas myślę, czy Wyśta nie mówiły o lenorze No ale nic to, ładnie pachnie. Do tej pory szłam w jakies kwiatki, ale zachciało mi sie odmiany.
Stare kożuszki, już nie mogę się doczekać. Do tego obowiązkowo czapka z lisały albo innego futra i trupek obwiązany dookoła szyi (chociaż dawno nie widziałam mojego hitu - lisiego truchła z plastikowym okiem i wyszczerzonymi zębiskami

Kiedyś jechałam w zatłoczonym autobusie, a obok mnie stał pan z czapką (to się tak raczej nie nazywa) z futerka takiego krótkiego, gdzieniegdzie to futro było takie obłysiałe + czapka miała taki ogonek z tyłu
Rozumiem, że starsi ludzie bardzo szanują rzeczy i są do nich przywiązani ale ta czapka mnie rozwaliła na łopatki.
Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
Może szampon?
Ja swojego nie czuję,ale inni tak. Kiedyś usłyszałam,że właśnie mam ładny zapach szamponu,to był jakiś garnier. No ale już nim nie myję,bo szukałam jakiegoś,po którym nie plączą się włosy.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------




Ja kiedyś znałam takiego co nie pachniał perfumami tylko takim cytrynowym mydłem,świetne.

Jeszcze kiedyś spodobał mi się jakiś męski Playboy.

Moja przyjaciółka zawsze pięknie pachnie,ale nie mam pojęcia czym.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------





Cudowne są
Ja przy braku pieniędzy kupiłam jakieś z Bies,właśnie zielona herbata i też niekiepskie były,tylko,że mało trwałe. Ogólnie polecam wszystkie z zieloną herbatą.
Często słyszę, że ładnie pachną mi włosy. TEN zapach to nie szampon

Mi się podobają też męskie perfumy Mexx (wszystkie) .

Zapytaj przyjaciółki
Kiedyś chciałam kupić jakiś flakon, no i próbowałam różnych, w końcu nic nie kupiłam i po kilku godzinach jak wróciłam do domu to tam, gdzie próbowałam Green Tea -
Niestety nadal go nie kupiłam Mam Sunflower ale on jest nieświeży. (jak to brzmi)
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
www.mariannan.costume.fi


Kupiłam sephorową wodę toaletową Pachnie jak firanki i puder. Dużo pudru, ale firanki też czuć. Podoba mi się
Takie świeżo wyprane firanki?

Edytowane przez truskawianka
Czas edycji: 2014-11-04 o 08:30
truskawianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 08:31   #112
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość

No jak takie świeżo wyprane firanki

Po prostu woda toaletowa o zapachu kwiatu bawełny, 19zl myslalam jeszcze nad balsamami, ale tak z wąchania najbardziej podeszla mi ta woda


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tez sie wczoraj po nia wybralam, obwachalam tester, a kupilam peonie, bo ktos wymieszal flakoniki
Zorientowalam sie dopiero w domu
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 08:31   #113
truskawianka
Raczkowanie
 
Avatar truskawianka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 141
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość

No jak takie świeżo wyprane firanki

Po prostu woda toaletowa o zapachu kwiatu bawełny, 19zl myslalam jeszcze nad balsamami, ale tak z wąchania najbardziej podeszla mi ta woda


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ok, już znam odpowiedź
Jutro chyba pojadę kupić
truskawianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 08:49   #114
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Pachnące osoby ;)

Jedzenie i picie w bardzo dużym stopniu determinuje 'aromat' jaki się po sobie zostawia.
Zioła potrafią bardzo zmienić zapach potu i skóry. Kiedyś piłam napar z czystka i tak dawało ode mnie, że wzięłam miesiąc L4 żeby ludzi nie pozabijać
Zauważyłam, że najprzeokrutniej wali pot z dodatkiem hormonów stresu, u ludzi nerwowych, bardzo pubudzonych emocjonalnie. To chyba przez te gruczoły apokrynowe, które się wtedy 'uaktywniają' czy co Teściowa mojej siostry ma jakieś zaburzenia psychiczne, popada w stany totalnej histerii, po takiej akcji można zejść ze smrodu jaki wydziela. O matko
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 09:00   #115
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Tez sie wczoraj po nia wybralam, obwachalam tester, a kupilam peonie, bo ktos wymieszal flakoniki
Zorientowalam sie dopiero w domu
O nieee ja sie psiknelam o 6 rano i dalej mocno czuje zapach, a myslalam, ze takie cos po godzinie wywietrzeje, bardzo pozytywnie jestem zaskoczona.

A, wczoraj uslyszalam, ze bardzo ladnie pachne - Vera Wang truly pink - róże i puder, ale zapach jest chłodny moim zdaniem, nie slodko-duszacy.

Cytat:
Napisane przez truskawianka Pokaż wiadomość
Ok, już znam odpowiedź

Jutro chyba pojadę kupić

Tylko od razu mowie, ze jesli nie lubisz pudru w perfumach to moga ci nie podejsc, bo to nie jest tylko firanka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

A w ogole chyba poczekam na jakies promocje w sephorze i kupie maslo do ciala z tej serii bo na razie 59zl za maslo do ciala to troche smieszne ;D


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:19   #116
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Pachnące osoby ;)

Z Sephory to chodzi o tą małą perfumetkę?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 14:29   #117
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez truskawianka Pokaż wiadomość

Często słyszę, że ładnie pachną mi włosy. TEN zapach to nie szampon

Mi się podobają też męskie perfumy Mexx (wszystkie) .

Zapytaj przyjaciółki
To co to?

Właśnie kiedyś miała jakiegoś Playboya,a ostatnio jakiegoś Adidasa, ale to nie to A cały czas tak pachnie.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 16:18   #118
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o zapach innych kosmetyków niż perfumy, to z mocnymi zapachami kojarzy mi się żel pod prysznic Dove. Ten
http://ezebra.pl/pol_pl_DOVE-ZEL-POD...ML-15545_1.jpg
pachnie tak niesamowicie, że łeb urywa, dość długo utrzymuje się na skórze i czuć go z dużej odległości. Myślę, że jakby dołożyć do niego płyn do płukania tkanin + pasujące perfumy, to można by osiągnąć super efekt. Tylko jeszcze kwestia tego, żeby poszczególne nuty się ze sobą nie gryzły.
Potwierdzam - u mnie też ten żel się utrzymuje, jako rzadko który. Wyczuwam jeszcze żele Yves Rocher i Nivea Diamond Touch, ten ostatni to mój faworyt, czasami czuję go po paru godzinach. No i olejki do włosów (Amla, Sesa, Vatika), czuję na włosach do trzeciego mycia, chociaż za każdym razem włosy myję dwa razy i nakładam odżywkę.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 16:23   #119
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dot.: Pachnące osoby ;)

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
No właśnie ponoć dobrze dobrany zapach nie jest wyczuwalny dla właściciela. Bo jakby był to pewnie by drażnił. Ja nie czuję swoich perfum, a inni mówią, że ładnie pachnę. Kiedyś koleżanka pożyczyła mi na chwilę sweter, potem go zdjęłam i mówię, że zabieram do wyprania, a ona, że nie, bo ładnie pachnie moimi perfumami A ja nie czułam tego.

Moja koleżanka zawsze komentuje, że ślicznie pachnie ,kiedy mam na sobie wode toaletowa I love Moschino ,że pachne tak rześko, czysto Dużo daje także dobry płyn do płukania, zazwyczaj używam niebieski Lenor, Softlan lub niebieski Vernel (odpowiednik niebieskiego Silana)
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 17:37   #120
sublime
Zakorzenienie
 
Avatar sublime
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 556
Dot.: Pachnące osoby ;)

Dużo robi "zapach" ciała (dlatego perfumy różnie pachną nawet na osobach "z rodziny"), sposób odżywiania i to czy się pali fajki, czy przebywa w otoczeniu palących.

Lubię przebywać w otoczeniu osób ładnie pachnących, ale szlag mnie trafia, jak ktoś wyleje na siebie butlę Szanela i myśli, że jest kul.
__________________
Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
[Gabrielle Bonheur Chanel]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli
sublime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-25 19:49:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.