Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 21:46   #1201
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez meyd Pokaż wiadomość
a ja jestem zadowolona po korekcie u dr Szczyta
Tak jak było napisane wcześniej - niemożliwym jest znalezienie chirurga który ma 100% pozytywnych ocen .. Najlepiej po prostu samemu ocenić noski przez niego robione- pooglądać w necie i porządnie się zastanowić.
Ja tak właśnie wybrałam dr Szczyta. Akurat jego noski podobaja mi się najbardziej
Meyd a robiłaś u tego doktora powtórną korektę?Czy masz na myśli korektę jako operacje noska???Bo myślę o tym aby zrobić sobie operację noska i przeszłam przez cały wątek, właściwie to skupiłam się właśnie na dr Szczyt...Ale nie mam jeszcze pewności co do niego...?
__________________
"...Ludzie z twojej planety - powiedział Mały Książę- hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie... i nie znajdują w nich tego, czego szukają.A tymczasem to, czego szukają, może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem..."
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 13:39   #1202
aniulkapapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 18
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

hej dziewczyny. chcialam sie z wami podzielic ze wreszcie umowilam sie na konsultacje z moim noskiem. na operacje jestem w pelni zdecydowana, pragne tego od dawna bo brakowało lat teraz mam 19 lat i jestem w pelni gotowa, poniewaz moj nos jest naprawde okropny, choc juz sie do niego przyzwyczilam i akceptuje siebie, ale nie ten nos. duzo daje mio to ze nosze okluary i nie rzuca sie w oczy az tak bardzo. ale poprostu chialabym kiedys wyjsc bez nich, ale na dzien dzisiejszy jest to nie mozliwe. Ja chce miec poprostu PROSTY nos a nie ten slalom co teraz. kształt mnojego nosa jest wynikiem dzieciecych zabaw i wypadku 3 lata temu pozdrawiam
aniulkapapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 13:54   #1203
asiap65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

hej

Powiem wam dziewczyny,że zdawałam sobie sprawę, że po operacji nie będę miła idealnego noska, moje oczekiwania nie były duże...może to i dobrze.

Zacznę od plusów! profil z baby jagi zrobili mi 13 - latki mąż śmieje się, że wsadzą go do pudła za sex z nieletnią nie chciałabym wrócić do poprzedniego profilu!!!!

neutralne
Znajomi mnie nie poznają!, nawet osoby, z którymi widuję się bardzo rzadko od razu zauważyły zmianę!!! Całe moje otocznie poznało zmianę!
Jednym się podoba, inni mówią,że wyglądam dziwnie. Przez ten nos cała twarz mi się zmieniła, jedni mówią, że złagodniała, inni, że wtedy moje oczy były "taaakie takie wyraźne, piękne"

A teraz minus nos jest przekrzywiony w lewą stronę, opuchlizna jeszcze jest ale wątpię ,że gdy zniknie to coś poprawi. Nos jest przekrzywiony w lewo.
asiap65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 21:45   #1204
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez asiap65 Pokaż wiadomość
hej

Powiem wam dziewczyny,że zdawałam sobie sprawę, że po operacji nie będę miła idealnego noska, moje oczekiwania nie były duże...może to i dobrze.

Zacznę od plusów! profil z baby jagi zrobili mi 13 - latki mąż śmieje się, że wsadzą go do pudła za sex z nieletnią nie chciałabym wrócić do poprzedniego profilu!!!!

neutralne
Znajomi mnie nie poznają!, nawet osoby, z którymi widuję się bardzo rzadko od razu zauważyły zmianę!!! Całe moje otocznie poznało zmianę!
Jednym się podoba, inni mówią,że wyglądam dziwnie. Przez ten nos cała twarz mi się zmieniła, jedni mówią, że złagodniała, inni, że wtedy moje oczy były "taaakie takie wyraźne, piękne"

A teraz minus nos jest przekrzywiony w lewą stronę, opuchlizna jeszcze jest ale wątpię ,że gdy zniknie to coś poprawi. Nos jest przekrzywiony w lewo.
Kto Cię operował?
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:50   #1205
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

asiap65, to naprawde musialas przejsc totalna metamorfoze! ja zastrzeglam lekarzowi, ze nie chce drastycznej zmiany - chce po prostu aby nos byl troche krotszy i nie mial garbka. wydaje mi sie, ze dzieki temu ominela mnie sytuacja, w ktorej ludzie mnie nie poznaja, badz zauwazaja wielka zmiane w moim wygladzie. bo generalnie ludzie patrzac na nas widza cala twarz, nie wglebiaja sie w szczegoly, wiec zwykle nie zauwazaja, ze ktos wlasnie zoperowal sobie nos.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 21:26   #1206
asiap65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

papryczka, mi tez chodzilo o mniejszy nosek bez garba no i taki mam! ale zmiana jest ogromna, widocznie mialas mniejszy wyjsciowy nosek niz ja.
Dziwnie się czuję, gdy mówią mi, że byłam wtedy ładniejsza. (tak mówi połowa znajomych - sporo nie)
Zmieniłam teraz fryzurę i kolor i znowu wyglądam inaczej.
Wcześniej miałam ostre rysy twarzy teraz zdecydowanie złagodniały przy nowym nosku i jaśniejszych włosach.

opuchlizna cały czas schodzi nos przy tym wydaje się bardziej prosty tzn. nie taki przechylony w lewo

cierpliwie czekam....... na efekt ostateczny


nie mogę się doczekać słońca i opalenizny!!!!
asiap65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 21:36   #1207
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

ja tez czekam na ostateczny rezultat - jak z twoja opuchlizna? gdzie jeszcze "siedzi"?
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 22:12   #1208
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Ale sobie poczytałam!.. Witam wszystkie "Noski". Jestem po septoplastyce ( prostowanie przegrody). W połowie marca poddam się operacji usunięcia garbka. Wczoraj dowiedziałam się od mojego chirurga, że konieczna będzie również korekta czubka nosa. Twierdzi, że w ten sposób unikniemy dysproporcji. Myślę, że wie, co mówi. Operacja odbędzie się w Gryficach. Dr. Krajewski operuje również w Szczecinie w Medi - Clinique. Nie mogę się już doczekać operacji, wyników i pierwszych nieskrępowanych zdjęć! W dodatku ślubnych!!
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 09:33   #1209
asiap65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

operacje miałam 15 stycznia
zdjęcie gipsu 25 stycznia
Jak wstaję rano to cały nos jest opuchnięty, z upływem godzin opuchlizna zmniejsza się, wieczorem wygląda prawie normalnie.
Ja widzę opuchliznę od wysokości wewnętrznych kącików oczu po górną wargę.
asiap65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 12:24   #1210
just_nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

ojej... mialam operacje (calkowita korekcja) 5 miesiecy temu i juz kompletnie o tym zapomnialam. dla mnie tu juz calkowicie normalne, naturalne, ze tak wygladam.
ale czytajac Wasze opisy, relacje - takie pelne entuzjazmu, radosci, nadziei - po raz kolejny moge cieszyc sie z tej operacji.
juz zapomnialam jaka to byla dobra i wazna rzecz w moim zyciu.
dzieki Wam -bede to doceniac na nowo.

ps nic sie nie martwcie, opuchlizna zejdzie - nawet same nie zauwazycie kiedy. juz niedlugo nawet nie bedziecie pamietaly swojego nosa sprzed zabiegu, gwarantuje. trzymam za Was kciuki
just_nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 12:38   #1211
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez asiap65 Pokaż wiadomość
Jak wstaję rano to cały nos jest opuchnięty, z upływem godzin opuchlizna zmniejsza się, wieczorem wygląda prawie normalnie.
Ja widzę opuchliznę od wysokości wewnętrznych kącików oczu po górną wargę.
to u mnie dokladnie tak samo! rano nos opuchniety, a wieczorem juz prawie idealny!
umiejscowienie opuchlizny rowniez identyczne.

no i co z tym skrzywieniem? ponoz w pierwszych tygodniach od zabiegu nos ma prawo "przekrzywiac sie" na rozne strony.

Cytat:
Napisane przez just_nika Pokaż wiadomość
ojej... mialam operacje (calkowita korekcja) 5 miesiecy temu i juz kompletnie o tym zapomnialam. dla mnie tu juz calkowicie normalne, naturalne, ze tak wygladam.
ale czytajac Wasze opisy, relacje - takie pelne entuzjazmu, radosci, nadziei - po raz kolejny moge cieszyc sie z tej operacji.
juz zapomnialam jaka to byla dobra i wazna rzecz w moim zyciu.
dzieki Wam -bede to doceniac na nowo.

ps nic sie nie martwcie, opuchlizna zejdzie - nawet same nie zauwazycie kiedy. juz niedlugo nawet nie bedziecie pamietaly swojego nosa sprzed zabiegu, gwarantuje. trzymam za Was kciuki
fajnie przeczytac taki komentarz! ja wparwdzie swiezo po operacji, ale tez juz ie pamietam starego nosa. skupiam sie teraz na obecnym.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 12:49   #1212
asiap65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

a ja w dniu operacji przed wejsciem do kliniki zrobiłam sobie zdjęcie z przodu oraz profil lewy i prawy! Zostawiłam sobie te zdjęcia, aby pamiętać,że teraz już nie powinnam narzekać na nowy nos.Nawet jeśli nie będzie idealny to i tak jest ładniejszy od starego.
asiap65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 11:48   #1213
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Poradźcie dziewczyny jak sobie poradzić przez te dni z setonami. Po septoplastyce trzy dni oddychania ustami wspominam jak koszmar. Nie radziłam sobie z jedzeniem piciem KICHANIEM!!. Czeka mnie druga operacja i szczerze najbardziej boję się powtórki z rozrywki.
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:00   #1214
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

judka33, ja tez najbardziej obawialam sie tych dwoch pierwszych dob, kiedy to trzeba ustami oddychac, bo ja tego nie znosze, wrecz wydawalo mi sie, ze nie potrafie! pierwsza doba byla koszmarna, zero snu, ale w drugiej juz sie troche przyzwyczaialm i nawet spalam (choc nie rewelacyjnie). w dzien tez bylo niekomfortowo, ale znacznie lepiej niz w nocy. ale jedzenie mi nie smakowalo kompletnie, bo nie czulam jego zapachu...
skoro to twoja druga operacja, to juz wiesz co cie czeka. chyb nie pozostaje nic innego jak zacisnac zeby i jakos to przetrwac... to nie jest przeciez bolesne, jedynie niewygodne. a kichanie tylko z otwartymi ustami!
a dlaczego nie zrobilas od razu przegrody i plastyki? mialabys juz to z glowy.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:13   #1215
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Myślałam, że tak będzie. Jednak chirurg doradził mi zrobić to osobno. Podobno w ten sposób zmniejszyłam ryzyko powikłań jakie mogą wystąpić po plastyce i septoplastyce. Zdarzają się silne krwotoki, problemy z oddychaniem, powrót przegrody w stan przedoperacyjny. a miałam złamany nos w dzieciństwie,przegroda pękła w dwóch miejscach. Po latach powstały przerosty chrzęstne i kostne. Miałam zeskrobywaną część kostną po prawej stronie. To moja pierwsza zima bez zapalenia zatok, anginy ropnej, zaniku głosu. REWELACJA!!!
Więc mówisz, żeby kichać z otwartą buzią.. a miałyście reakcję alergiczną na maść z setonów, bo ja tak. Kichałam i kichałam.
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 21:31   #1216
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez judka33 Pokaż wiadomość
Myślałam, że tak będzie. Jednak chirurg doradził mi zrobić to osobno. Podobno w ten sposób zmniejszyłam ryzyko powikłań jakie mogą wystąpić po plastyce i septoplastyce. Zdarzają się silne krwotoki, problemy z oddychaniem, powrót przegrody w stan przedoperacyjny. a miałam złamany nos w dzieciństwie,przegroda pękła w dwóch miejscach. Po latach powstały przerosty chrzęstne i kostne. Miałam zeskrobywaną część kostną po prawej stronie. To moja pierwsza zima bez zapalenia zatok, anginy ropnej, zaniku głosu. REWELACJA!!!
Więc mówisz, żeby kichać z otwartą buzią.. a miałyście reakcję alergiczną na maść z setonów, bo ja tak. Kichałam i kichałam.
aha, rozumiem. ja mialam tylko lekko skrzywiona przegrode. co do tego kichania, to tak mi pielegrniarki radzily w klinice - z tego co pamietam to ze wzgledu na to, zeby naczynka nie popekaly.
zadnej reakcji na masc nie mialam, ale pamietaj o tym wspomniec przy operacji, to zstosuja cos innego moze.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:25   #1217
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dzięki papryczko za radę, na pewno tak zrobię. Ty i asiap65 miałyście operację nie dawno, więc jesteście bardzo wiarygodnym źródłem informacji. Wiedza mnie uspokaja.. Jak jest na zdjęciu gipsu? Bardzo nieprzyjemne? Wyszłaś już z domu bez skrępowania?
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:48   #1218
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

zdjecie gipsu to chwilka, nic nie boli i nie jest jakies nieprzyjemne. ale ja nie mialam takiego typowego gipsu - nie wiem czy u ciebie w klinice stosuje sie jeszcze ten tradycyjny gips, czy moze juz takie nowoczesne plastikowe nakladki. u mnie wlasnie byla taka nakladka z tworzywa sztucznego koloru zielonego. duzo lepiej to wyglada niz gips.

po zdjeciu gipsu moglam sie juz swiatu pokazac. ale nie mialam juz zadnych siniakow i krwiakow na powiekach czy pod oczami. jednak nawet gdyby troche zostalo, to mysle, ze pod makijazem nie bylyby widoczne.
no ale do opuchlizny to cierpliwosci potrzeba....
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 14:43   #1219
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

To super, że siniaki tak szybko zeszły. Martwię się, czy nie będę straszyć rodziny przy świątecznym stole. Będą patrzyć na mnie z politowaniem i mówić:" po co ci to było, przecież dobrze wyglądałaś.."
Ale ogólnie jesteś zadowolona papryczko, prawda?
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 16:49   #1220
mip87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Pilnie poszukuje kobiety która ma wadę wrodzona twarzy. Jest możliwość udzielenia pomocy dla tej osoby. Proszę o pilny kontakt 889659655 mip2@op.pl

M. Pieczara
mip87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 20:50   #1221
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez judka33 Pokaż wiadomość
To super, że siniaki tak szybko zeszły. Martwię się, czy nie będę straszyć rodziny przy świątecznym stole. Będą patrzyć na mnie z politowaniem i mówić:" po co ci to było, przecież dobrze wyglądałaś.."
Ale ogólnie jesteś zadowolona papryczko, prawda?
a kiedy dokladnie masz operacje?

jestem zadowolona, bo garbek zniknal i nos jest krotszy, ale mysle, ze bedzie jeszcze lepiej, bo wciaz mam opuchlizne - rano najbardziej jest widoczna (dla mnie, oczywiscie, bo dla otoczenia nie), a wieczorem nos wyglada najkorzystniej.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 11:35   #1222
funkybox
Przyczajenie
 
Avatar funkybox
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Bardzo Paniom wszystkim zazdroszcze, i tym przed i tym po Sama mam ogromny nos, ale niestety nie moge jeszcze poddac sie operacji-mam 17 lat. A czuje sie z tym coraz gorzej... kiedys jakos nie obchodzilo mnie to, a teraz prawie wcale nie wychodze z domu, bo sie wstydze tego jak wygladam ;(
funkybox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 16:23   #1223
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Operację mam w drugim tygodniu marca. Za tydzień mam zadzwonić do mojego chirurga i dokładnie się umówić. Mieszkam niedaleko Gorzowa Wlkp. a operacja będzie w Gryficach. To godzina drogi. Myślę tylko o tym, żeby przetrwać te trzy dni w klinice z setonami w nosie. Piszesz, że jesteś zadowolona. ale tak szczerze:profil się zmienił, to na pewno, a kiedy patrzysz wprost do lustra to podobasz się sobie?

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez funkybox Pokaż wiadomość
Bardzo Paniom wszystkim zazdroszcze, i tym przed i tym po Sama mam ogromny nos, ale niestety nie moge jeszcze poddac sie operacji-mam 17 lat. A czuje sie z tym coraz gorzej... kiedys jakos nie obchodzilo mnie to, a teraz prawie wcale nie wychodze z domu, bo sie wstydze tego jak wygladam ;(
Nie zamykaj się w domu! Jesteś taka młodziutka! Cierpliwie czekaj na swój czas. Zdążysz się nacieszyć nowym wyglądem ( jeśli zdecydujesz się na operację). Ja też długo czekałam. Koleżanki chodziły na randki, były szczęśliwe i wyluzowane a ja wiecznie skrępowana. Ale powiem Ci jedno; wszyscy kumple, dla których nie był ważny mój wygląd są dzisiaj moimi najlepszymi przyjaciółmi. Jeśli będziesz otwarta, serdeczna i dumna z siebie, przestaną widzieć Twój nos a dostrzegą Ciebie. Życzę wytrwałości!!

Edytowane przez judka33
Czas edycji: 2010-02-21 o 16:15
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 16:24   #1224
Mery829
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Mam kilka pytań - czy trzeba długo czekać na konsultację czy przeważnie umawiają na nieodległe terminy? Czy na pierwszej konsultacji umawia się na termin operacji czy trzeba iść na kilka konsultacji? I ewentualnie ile trzeba czekać na operację i czy termin jest narzucony z góry czy można się dogadać? Jak to było u Was?
Mery829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 17:19   #1225
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez funkybox Pokaż wiadomość
Bardzo Paniom wszystkim zazdroszcze, i tym przed i tym po Sama mam ogromny nos, ale niestety nie moge jeszcze poddac sie operacji-mam 17 lat. A czuje sie z tym coraz gorzej... kiedys jakos nie obchodzilo mnie to, a teraz prawie wcale nie wychodze z domu, bo sie wstydze tego jak wygladam ;(
pokaz zdjęcie

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Mery829 Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań - czy trzeba długo czekać na konsultację czy przeważnie umawiają na nieodległe terminy? Czy na pierwszej konsultacji umawia się na termin operacji czy trzeba iść na kilka konsultacji? I ewentualnie ile trzeba czekać na operację i czy termin jest narzucony z góry czy można się dogadać? Jak to było u Was?
1-niedlugo-zalezy od lekarza-max m-c
2-jedna kosultacja wystarczy
3-lekarz ustala termin op-wczesniej i tak musiasz wsz badania zrobic.
4-ja czekalam 2 tyg
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:10   #1226
funkybox
Przyczajenie
 
Avatar funkybox
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

judka33: dziękuje ale nie mam zbyt wielu znajomych, bo źle się czuję wśród ludzi, eh nie czuję się pewnie, a już szczególnie wśród kolegów

aneszna: strach się bać
Załącznik 2888777
__________________
http://photoblog.pl/funkybox
funkybox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:21   #1227
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez funkybox Pokaż wiadomość

aneszna: strach się bać
Załącznik 2888777
nie jest tak zle, nie przesadzaj.
ja mialam gorzej naprawde, a facetow zawsze mialam na pęczki, wystarczyła ladna grzywka i nikt nie zwracal uwagi.
jesli sama o tym za duzo nie myslisz i nie mowisz to ludzie tak tego nie postrzeagaja.
ja zrobilam sobie nos dla swojego samopoczucia, ale naprawde nie masz zlego nosa.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 19:13   #1228
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez funkybox Pokaż wiadomość
judka33: dziękuje ale nie mam zbyt wielu znajomych, bo źle się czuję wśród ludzi, eh nie czuję się pewnie, a już szczególnie wśród kolegów

aneszna: strach się bać
Załącznik 2888777
ja nie widzę nic brzydkiego w Twoim nosku naprawdę...
__________________
"...Ludzie z twojej planety - powiedział Mały Książę- hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie... i nie znajdują w nich tego, czego szukają.A tymczasem to, czego szukają, może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem..."
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:02   #1229
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez funkybox Pokaż wiadomość
Bardzo Paniom wszystkim zazdroszcze, i tym przed i tym po Sama mam ogromny nos, ale niestety nie moge jeszcze poddac sie operacji-mam 17 lat. A czuje sie z tym coraz gorzej... kiedys jakos nie obchodzilo mnie to, a teraz prawie wcale nie wychodze z domu, bo sie wstydze tego jak wygladam ;(
dziewczyno, jaki ogromny nos!? spokojnie, nie jes zle. wprawdzie nie widac jak wyglada na tle calej twarzy, ale raczej nie wydaje mi sie szczegolnie duzy. zapewniam cie, kochana, ze moj byl gorszy. jednak tak, jak aneszna, nie okazywalam tego, ze go nie znosze i na brak zainteresoawnia facetow nie moglam narzekac, wrecz zawsze bylam uwazana za atrakcyjna dziewczyne/kobiete. zamykanie sie w domu to pierwszy krok do depresji. nie pokazuj swiatu, ze nos ci przeszkadza, to swiat nie bedzie tez widzial w nim problemu. wiem co mowie, uwierz mi.

Cytat:
Napisane przez judka33 Pokaż wiadomość
Operację mam w drugim tygodniu marca. Za tydzień mam zadzwonić do mojego chirurga i dokładnie się umówić. Mieszkam niedaleko Gorzowa Wlkp. a operacja będzie w Gryficach. To godzina drogi. Myślę tylko o tym, żeby przetrwać te trzy dni w klinice z setonami w nosie. Piszesz, że jesteś zadowolona. ale tak szczerze:profil się zmienił, to na pewno, a kiedy patrzysz wprost do lustra to podobasz się sobie?
hej. mam jeszcze male zastrzezenia, ale mysle, ze nos jeszcze sie zmieni, bo troche trwa rekonwalescencja. wciaz mam opuchlizne, wiec do ostatecznego efektu jeszcze daleko (nos musi sie potem "wpasowac" w twarz). jest jednak duzo lepszy niz poprzedni, wiec moge powiedziec, ze jestem juz zadowolona i mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej.

Cytat:
Napisane przez Mery829 Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań - czy trzeba długo czekać na konsultację czy przeważnie umawiają na nieodległe terminy? Czy na pierwszej konsultacji umawia się na termin operacji czy trzeba iść na kilka konsultacji? I ewentualnie ile trzeba czekać na operację i czy termin jest narzucony z góry czy można się dogadać? Jak to było u Was?
na konsultacje zwykle nie czeka sie bardzo dlugo, choc roznie to bywa. na niej ustala sie termin zabiegu - nikt ci go nie narzuci, wybierzesz sobie pasujacy tobie, w koncu o twoj wybor i twoje pieniadze. co do terminow operacji, to zalezy od popularnosci, a zatem renomy lekarza - u tych, ktorzy ciesza sie dobra opinia kolejka jest zwykle dluga. jesli masz juz wybranego lekarza, zadzwon do jego kliniki i zapytaj jak sprawa wyglada.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:07   #1230
funkybox
Przyczajenie
 
Avatar funkybox
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

aneszna: hmm, jestem pewna ze masz mase innych atutow ja tyle szczescia nie mialam. Juz probowalam wszelkich kombinacji z fryzura w nadzieji to jakos odwroci uwage od nosa, ale nic nie podzialalo wlasnie ciagle o tym mysle i ciagle mi sie wydaje, ze kazdy najpier widzi moj nos. Jakbym przeszla operacje poczulabym sie pewniejsza siebie i bardziej otwarta... ale coz, nie przejde, nawet nigdy nie wspomnialabym o tym nikomu, bo zaraz by bylo, ze jestem plytka, ze po co mi to, a tak naprawde nikt nie wie jak sie z tym czuje i ile by to dla mnie znaczylo.

olivcia: dziekuje za pocieszenie ;* ale to do mnie nie przemawia. Nigdy nie bede pewna siebie z tym nosem i to wiem. Ludzie czesto mowia to co mysla, ze ktos chcialby uslyszec...

papryczka: wiem, ze niktore dziewczyny wygladaja ladnie mimo ze nie maja idealnych noskow, w moim przypadku tak nie jest. Ogolnie nie jestem atrakcyjna, ale mysle, ze gdybym miala mniejszy nosek to ewentualnie moglabym siebie zaakceptowac.
__________________
http://photoblog.pl/funkybox

Edytowane przez funkybox
Czas edycji: 2010-02-21 o 21:13
funkybox jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.