Piesza pielgrzymka do Częstochowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-27, 23:06   #1
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638

Piesza pielgrzymka do Częstochowy


Siemacie. Coś mnie ciągnie żeby iśc...hm odemnie to jest 6 dni po 30 km coś. Jestem z wlkp. Ale ludzie odradzają mi, że poobcieram się, odciski i wogóle to dla wytrwałych. Ale odradzaja mi ci co nie szli, właściwie nie rozmawiałam z nikim kto szedł. Tylko słyszałam że 10 kg ktoś schudnął . A może któraś z was szła piechotą do Częstochowy? W sumie mama też sie boi mnie puścić, bo cicho sie mówi że sa narkotyki ....czekam na WASZe odp Pozdrawiam
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 23:08   #2
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Ja nigdy nie szłam i się nie wybieram

Ale...kilku moich kolegów z klasy (właściwie byłej klasy) było już kilka razy na pielgrzymce pieszej na Jasną Górę i wracali zawsze zadowoleni. Podobno wcale nie jest tak źle. Trochę się pewnie namęczysz, ale na pewno da się przeżyć
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 23:18   #3
justynka4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 63
GG do justynka4
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

ja bylam na pielgrzymce w wieku 12 lat i rok temy...nie wachaj sie tylko idz. Jak dla mnie to jest fantastycznie, no moze nogi bola,ale w wspanialym towarzystwie o nim zapominasz...ja osobiscie chodzilam do medycznych codziennie bo mialam pelno babli i jakies chroby stup, ale nie zniechecaj sie, naprawde warto
justynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 23:23   #4
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

wiecie co mnie chyba najbardziej kręci to że bedzie sie spało u różnych ludzi, w innym rejonie czyli inna tez kultura, ale sama nie pójde. nikt nie chce, a ja mam 16 lat dopiero.
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 23:31   #5
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

nie wiem jak to jest tak daleko isc bo ode mnie sie idzie 3 dni. a i tak nie bylam. co roku sie wybieram ale jakos nie dochodzi to do skutku.

lepiej idz i zaluj niz masz zalowac ze nie poszlas
a to ze 16 lat to akurat chyba jestes w najlepszym wieku. bo i male dzieci chodza i staruszki nawet widzialam (z samochodu bo jechalam do babci ktora mieszka blisko Czestochowy i szly pielgrzymki zreszta co rok tak ich widze.)
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 23:52   #6
sylwia_p123
Raczkowanie
 
Avatar sylwia_p123
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Ja na pielgrzymce bylam 2 lata temu (2004 rok). Szlismy 150km przez 6 dni. Na dzien dzisiejszy bardzo chcialabym isc tez w ty roku, ale niestety nie dam rady.
Jesli chodzi o sama pielgrzymke to wiadomo oczywiscie, ze dobrze jest isc z kims znajomym, kims z rodziny, z kims zawsze razniej Nie trzeba sie tez zniechcac, ze to tak daleko i w ogole, wszyscy ida ta sama droge i wszystkim jest ciezko, to jest wiadoma sprawa... ale jak tylko wejdzie sie za znak CZESTOCHOWA to od razu wszyscy maja sile nawet skakac, i kogo sie nie zapyta to kazdy mowi, ze za rok tez pojdzie, mimo, ze kilka dni temu mowil cos o tym, ze "nigdy wiecej" wiem po sobie... najgorszy byl drugi dzien, ale pozniej bylo juz coraz fajniej Wiadomo, ze pielgrzymka ma charakter religijny, ale iadomo, ze jak idzie sie ze znajomymi to nie uniknie sie niezapomnianych "akcji" Pozniej jest tylko co wspominac...
Tak wiec polecam!
sylwia_p123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:08   #7
viconiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 146
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

idź idź!! ja w tym roku ide już 3 raz, normalnie coś mnie ciagnie i już. może i w czasie drogi jest ciężko( ja szłam ok350km w 12 dni), ale warto by przeżyć to co się czuje kiedy postawi się stopy już na Jasnej Górze. Najlepiej wspominam jak szłam 1 raz, wtedy to właściwie dzień w dzień ryczałam, ale nie z bólu ze wzruszenia, naprawdę fajna sprawa
viconiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 08:37   #8
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

a schdułyście coś też??
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:48   #9
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :)
a schdułyście coś też??
Bez urazy ale, hmmm, idziesz na pielgrzymkę w celach duchowych czy po to aby schudnąć Bo już po raz kolejny o tym piszesz...
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:55   #10
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

moja kolezaka szla byla bardzo zadowolona i miówi ze to niesamowita sprawa szla az z Gdyni czyli ca ła Polske prawie w tym roku tez sie wybiera bo czuje tak potrzebe
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 09:25   #11
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Cytat:
Napisane przez k-n
Bez urazy ale, hmmm, idziesz na pielgrzymkę w celach duchowych czy po to aby schudnąć Bo już po raz kolejny o tym piszesz...
cele duchowe mozna połaczyc z odchudzanie przeciez
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 09:27   #12
Malena
Raczkowanie
 
Avatar Malena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :)
a schdułyście coś też??
Podpisuję się pod wypowiedzią k-n! To jest przeżycie duchowe. Idziesz, aby przebywać we wspólnocie fajnych ludzi ,aby się z nimi modlić. To jest PIELGRZYMKA, a nie kuracja odchudzająca! Pielgrzymka niesie ze soba wyższe wartości, choć część osób idzie z dziwnym nastawieniem - stąd się biorą potem teksty o tym czy była wódka, narkotyki i sex. Jak ktoś po to idzie na pielgrzymkę to go nikt i nic nie powstrzyma, ale takie osoby i tak często odpadają po dordze - bo się nudzą! Bez sensu! To nie jest Zielona Szkoła, na której szalejemy bez rodziców!
Malena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 09:32   #13
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

nie wiem czy w tym roku bedzie pielgrzymka

rozkopali cala 3 aleje, i bog jeden wie kiedy skoncza, znajac moje miasto
a pielgrzymka do czewy bez slawetnego przejscia przez 3 aleje srodkiem, z wieza jasnej gory na horyzoncie to wszak nie to samo

a swoja droga - to juz? mnie sie cos kojarzy 15 sierpnia?
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 09:46   #14
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Cytat:
Napisane przez k-n
Bez urazy ale, hmmm, idziesz na pielgrzymkę w celach duchowych czy po to aby schudnąć Bo już po raz kolejny o tym piszesz...
Hmm... też mnie to ruszyło. I nie tylko. Spanie u różnych ludzi, inna kultura? byłam na pielgrzymce, ode mnie idzie się 9 dni. Kultura jest taka sama - wszędzie znajdą się życzliwi ludzie i chamy. Pielgrzymka jest wspaniałym przeżyciem, jeśli wiesz, po co idziesz. I bynajmniej nie idziesz po odchudzenie. Nie możesz rozpatrywać pielgrzymki w kategoriach hmm... że tak powiem: samych superlatyw. Musisz wziąć pod uwagę to, że często nie będziesz miała się jak i gdzie umyć (tym mnie próbowali nastraszyć, bo nienawidzę brudu na sobie), a jeśli już to często dostaniecie 1 miednicę zimnej wody na 5 osób. Musisz wziąć pod uwagę, że to jest naprawdę ciężka trasa, że może Cię dopaść asfaltówka, że na pewno będziesz miała zdymy i będziesz chodziła wysmarowana fioletem. Że zdarzy Ci się spać w stodole pełnej szczurów, myszy, pająków i innych robali, jaszczurek i często węży (no, zazwyczaj niegroźnych). Że takie noclegi nie zawsze są bezpieczne (przykładowo, w jeden dzień miejscowi rzucali w namioty kamieniami, bo nie lubili pielgrzymów, w inny napadali na chłopaków z grupy, bo 7 lat wstecz pielgrzym krzywo popatrzył na ich kolegę). To naprawdę nie jest takie hop-siup. Zastanów się też nad tym, jeżeli masz problemy ze stawami (nie zakładam, że masz, ale ja dostałam zapalenia stawu kolanowego w związku z kontuzją w dzieciństwie, skończyło się to dla mnie operacją po dwóch latach). Nie ma tam spania z chłopakami (w sensie spędzenia nocy na piciu piwa/pogaduchach/ śmiechach - nie mówię tu o sexie, żeby nie było). Z drugiej strony jest mnóstwo zalet. Ten klimat, mnóstwo nowych, często bardzo trwałych znajomości. Pielgrzymka uczy pokory i poszanowania dla tego, co jest dla ludzi nieraz normalne, codzienne (tak nawiasem mówiąc, jak wróciłam z pielgrzymki, to zaczęłam oszczędzać ciepłą wodę i cenić moje własne, ciepłe, bezrobalowe łóżko ). Wycisza, skłania do refleksji. Dostarcza nowych doświadczeń i - jeżeli potrafi się na niej "być" - jest przewspaniałą zabawą Zastanów się, po co naprawdę chcesz iść. Może warto to dobrze przemyśleć i spróbować za rok?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:05   #15
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Witajcie

Za dokładnie tydzień wyruszam na pielgrzymkę, swoją pierwszą Decyzja podjęta z dnia na dzień i na przygotowania coraz mniej czasu... Czy osoby, który już były mogą podzielić się praktycznymi radami chodzi mi dosłownie o wszystko, tj. co zabrać z ubrań, kosmetyków, jedzenia... wiadomo, że każda pielgrzymka i grupa jest inna, ale jak to wygląda w praktyce Dziękuję za wszelkie informacje... bardzo chce iść, ale myśl, że nie dam rady mnie przeraża... ale skoro babcie i dzieciaczki dochodzą? Tym się pocieszam I żeby nie było... wiem po co tam idę, ale do plecaka trzeba coś wpakować :P
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:17   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

troche dziwne motywy tobie kieruja ,schudniecie ,spanie u obcych ludzi i zero o duchowym przezyciu ,itp gdyby to toba kierowalo to mialabys gdzies odciski,zmeczenie ,itp .
to czy chces zisc czujesz w srodku i nie zastanawiasz sie isc -nie isc.

lepiej sobie daruj bo cos czuje ze mozesz wroci w odmiennym stanie z takim podejsciem :-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:22   #17
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

italiaanko - przede wszystkim ZAWSZE musisz mieć przy sobie dużo wody do picie. Nie w jakiejś malutkiej buteleczce, ale conajmniej 1,5 litra praktycznie od postoju do postoju. Ubrania przewiewne - nie wiem jak u Was w grupie, ale u nas bandażowano dziewczyny, które miały krótkie spodenki/bluzki na ramiączkach. Najlepszy strój to bluzka bez rękawów i spodnie/spódnica w kolano. Jeżeli będziesz szła w sandałach, to koniecznie ubierz do nich grube skarpety. Kapelusz, chustka na głowę obowiązkowo. Kosmetyki ogranicz do mydła, szamponu (w saszetkach), tonik (bądź chusteczki - czym przemywasz buzię), krem do twarzy lekki, nawilżający, najlepiej z filtrami. Co do plastrów, wody utlenionej itd. to chyba się obejdzie, bo w sanitarce są. Ale weź coś na żołądek i przeciwbólowego. Hmm... nie zapomnij o płaszczu przeciwdeszczowym (najlepiej taki reklamówkowaty, bo zajmuje mało miejsca), poduszki nie brałam - pod głowę podkładałam polar. Weź dużo konserw itd. bo tylko na początku wydaje się, że tego nie zjesz Do wzięcia jeszcze mnóstwo rzeczy, ale to bym wypisywała do jutra. Weź sobie duży kubek - zjesz w nim zupę i napijesz się herbaty. Aa, przydałaby się maść na ukąszenia.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:23   #18
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Cytat:
Napisane przez awia
nie wiem czy w tym roku bedzie pielgrzymka

rozkopali cala 3 aleje, i bog jeden wie kiedy skoncza, znajac moje miasto
a pielgrzymka do czewy bez slawetnego przejscia przez 3 aleje srodkiem, z wieza jasnej gory na horyzoncie to wszak nie to samo

a swoja droga - to juz? mnie sie cos kojarzy 15 sierpnia?
No od nas się wychodzi tak, że w Cz-wie jest się chyba na 25 sierpnia a tak btw, awia, skończyli już 3 Aleje?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:26   #19
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

ja raz szlam do Czestochowy bylo super, niestety moje nogi przez pierwsze 3 dni odmawialy mi posluszenstwa do tego stopnia, ze bylam zawozona karetka juz na miejsce noclegu teraz jezdze i witam pielgrzymow z mojej diecezji jak juz dochodza do Czestochowy
P.S. ten motyw ze schudnieciem... radze, zebys dala sobie spokoj z pielgrzymka!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-28, 09:32   #20
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Cytat:
Napisane przez magdzia33
ja raz szlam do Czestochowy bylo super, niestety moje nogi przez pierwsze 3 dni odmawialy mi posluszenstwa do tego stopnia, ze bylam zawozona karetka juz na miejsce noclegu teraz jezdze i witam pielgrzymow z mojej diecezji jak juz dochodza do Czestochowy
P.S. ten motyw ze schudnieciem... radze, zebys dala sobie spokoj z pielgrzymka!
Magdziu, oj, znam to tylko ja poszłam raz, zamiast 9 dni byłam 7, bo dostałam zapalenia, a z tych 7 dni, 4 przejechałam w sanitarce lub na bagażach :/
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:33   #21
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Warto zabrać też kilka opakowań chusteczek do higieny intymnej. Aby było taniej polecam w zamian kupienie w aptece dużego opakowania z chusteczkami do higieny niemowląt.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:54   #22
Apfel
Raczkowanie
 
Avatar Apfel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 61
GG do Apfel
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Ja obiecałam,że w tym roku pójdę na pielgrzymkę do Częstochowy. Chcę podziękować za zdaną maturę i dostanie się na studja. Wiem, że nie jest łatwo bo już raz byłam, ale będzie ok . A jeśli chodzi o rady to jeśli ktoś idzie w sportowym obuwiu to polecam kupić o rozmiar większe.
Apfel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:54   #23
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Magdziu, oj, znam to tylko ja poszłam raz, zamiast 9 dni byłam 7, bo dostałam zapalenia, a z tych 7 dni, 4 przejechałam w sanitarce lub na bagażach :/
no wlasnie... a do tego jeszcze asfaltowka :-/
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:00   #24
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

taaa skonczyli
dopiero kłada granit
ale moze zdarza, wszak wybory samorzadowe niedlugo
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:08   #25
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Dziewczyny, a co to jest asfaltówka?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:35   #26
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Cytat:
Napisane przez awia
taaa skonczyli
dopiero kłada granit
ale moze zdarza, wszak wybory samorzadowe niedlugo
Kładą, kłądą i coś czuje,że długo to potrwa.

Ale przynajmniej potem to będzie jakoś wyglądać, mam nadzieję

Ale popieram 3 aleja jest nie do przejścia teraz.
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 11:10   #27
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

ja byłam w tamtymj roku po raz pierwszy, poszłam za maturę tzn. w celu modlenia się o zdanie matury itp Ode mnie idzie się 9-10 dni (nie pamiętam już dokładnie) ale jest genialnie!!!
POLECAM CAłYM SERDUCHEM! Wszyscy sie ze mnie śmiali, że już po 1 dniu wróce do domu, bo lubie bardzo dbać o siebie, swój wygląd itp.. Poza tym, nie jestem aż tak niesamowicie religijna.. Ale jak widać, pielgrzymka wcale nie jest taka straszna Spokojnie wytrzymałam i co najlepsze, gdy wróciłam do domu, już tęskniłam i żałowałam, ze to już koniec pielgrzymki... Odciski na stopach, zwichniętą nogę, brak pryszniców, nieprzespane noce i potworne zmeczenie wynagrodziła po tysiąckroć ATMOSFERA!! Poznałam masę cudownych ludzi, wariowaliśmy, śpiewaliśmy w czasie drogi... Zbliżyłam się strasznie do tych wszystkich ludzi, zaprzyjaźniłam się z niesamowitym ksiedzem ) Wieczorami czasem zdarzały się koncerty, no genialna sprawa!!
Bardzo polecam, ja w tym roku oczywiście jeszcze raz się wybieram i już sie nie moge doczekac
Ruszamy 6 sierpnia^^ Dochodzimy bodajże 15ego
Spróbuj, jak sie okaże że to ponad Twoje siły, to zawsze przecież możesz wrócic wczesniej
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 11:20   #28
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Cytat:
Napisane przez lexie
Dziewczyny, a co to jest asfaltówka?
asfaltowka to jest uczulenie na asfalt, wychodze takie czerowne plamy najczesciej na lydkach, ale moja kolezanka miala prawie na calych nogach, a do tego troche to swedzi...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 12:12   #29
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Dzięki, Magdzia
Pielgrzymkami się nigdy nie interesowałam, stąd moja niewiedza
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 12:38   #30
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Piesza pielgrzymka do Częstochowy

Mnie tam asfaltowka nie dopadła - pewnie nie zdążyła prawie wszyscy mieli. Fajnie to wyglądało jak wszyscy łazili z nogami wysmarowanymi wapnem, śmialiśmy się, że siostry ich wystroiły w kalesony, bo za dużo pokazywali
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-21 15:56:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.