Dove do włosów rozjaśnianych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-22, 19:21   #1
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116

Dove do włosów rozjaśnianych


Czy używałyście już kosmetyków z tej serii? Czy są skuteczne?
__________________

AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 15:22   #2
Meryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 26
Dot.: Dove do włosów rozjaśnianych

podbijam. i takie jeszcze jedno pytanie: czy jeżeli rozjaśniałam włosy, ale potem znowu je przyciemniłam, nawet kilkakrotnie, to czy radzicie mi używać kosmetyków z serii do rozjaśnianych? chodzi mi o to, żeby bardzo odżywić zniszczone rozjaśnianiem włosy, ale jednocześnie zachować kolor. what do ya think?
Meryy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 18:52   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dove do włosów rozjaśnianych

Cytat:
Napisane przez Meryy Pokaż wiadomość
podbijam. i takie jeszcze jedno pytanie: czy jeżeli rozjaśniałam włosy, ale potem znowu je przyciemniłam, nawet kilkakrotnie, to czy radzicie mi używać kosmetyków z serii do rozjaśnianych? chodzi mi o to, żeby bardzo odżywić zniszczone rozjaśnianiem włosy, ale jednocześnie zachować kolor. what do ya think?
Mysle, że to nie ma znaczenia większego. Chyba lepiej w Twoim przypadku gdybyś odzywiała je preparatami do tego przeznczonymi . Drogeryjne kosmetyki do włosów blond nie bardzo różnią się składnikami od innych ( owszem mają jakiś ekstrak z rumianku czy słonecznika, ale dla zniszczonych włosów to raczej niewielkie pocieszenie)By zachowac kolor używaj czegos znów do tego przeznaczonego ( choć te kosmetyki tez słabo mnie przekonują) Przykładowo myślę , że kombinacja Loreal Absolut repair ( szampon) i maska Matrix Color Smart( jeszcze raz podkreślam , że to przykład) da więcej takim włosom niz np seria Pantene do włosów blond ( choc tę akurat najbardziej cenię z drogeryjnych , jest dobra)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 18:59   #4
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Dove do włosów rozjaśnianych

Istnieje DROBNA roznica miedzy szamponami/odzywkami do wlosow BLOND a tymi do wlosow ROZJASNIANYCH. W tych drugich nie chodzi o utrwalenie koloru blond, tylko o odzywienie ich i "naprawe".
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 19:03   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dove do włosów rozjaśnianych

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Istnieje DROBNA roznica miedzy szamponami/odzywkami do wlosow BLOND a tymi do wlosow ROZJASNIANYCH. W tych drugich nie chodzi o utrwalenie koloru blond, tylko o odzywienie ich i "naprawe".
Owszem zagdzam się że te do rozjasnianych mają regenerować, z tym , że większość szamponów do włosów blond ma adnotację : naturalnych, farbowanych i rozjasnianych . Ten niuans nie zmienia sensu mojego poprzedniego posta
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 19:51   #6
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Dove do włosów rozjaśnianych

ja uzywam maski dove do wlosow zniszczonych ale wczesniej uzywalam do wlosow farbowanych [przed ich podzialem na rozjasniane i przyciemniane] i jestem zadowolona, gdyz wlosy sa bardziej miekkie bo dove nawilza ogolem preparaty dove dobrze nawilzaja.. a moja kolezanka uzywa tej serii i jakos nie narzeka
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 20:04   #7
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Dove do włosów rozjaśnianych

Ja tez raz rozjasnialam potem przyciemnialam i teraz znowu rozjasnilam. Odzywek i szmponow uzywam na zmiane. Po rozjasnieniu czy przyciemnianiu najpierw zabieram sie za regenercje potem do farbowanych stosuje tez ta do suchych i zniszczonych i znowu na zmiane mi pasuje z dove ta odzywka http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12601
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 19:50   #8
Meryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 26
Dot.: Dove do włosów rozjaśnianych

Mariti dzięki chodzi mi o to, czy moge choć trochę naprawic szkody, które wyrządziłam moim włosom poprzez ich rozjaśnianie, nie naruszając przy tym ciemnego koloru?
Meryy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 20:25   #9
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dove do włosów rozjaśnianych

Cytat:
Napisane przez Meryy Pokaż wiadomość
Mariti dzięki chodzi mi o to, czy moge choć trochę naprawic szkody, które wyrządziłam moim włosom poprzez ich rozjaśnianie, nie naruszając przy tym ciemnego koloru?
Raczej tak - sa dobre kosmetyki , które chronią kolor jednoczesnie regenerując np Matrik Color Smart

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10814
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10814

czy tez Matrix Biolage dla koloryzowanych ( podaję link przykładowy do aukcji allegro dlatego , że nie ma jeszcze w Kwc , ale znając jakosc Matrix i z własnego doświadczenia z serią Biolage , ale dla osłabionych myślę, że będzie ok)
http://www.allegro.pl/item133265304_...nych250ml.html
http://www.allegro.pl/item133265298_...nych250ml.html

czy np Loreal z profesjonalnych
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2275

Oczywiście sa tez kosmetyki dużo drozsze, starałm sie podawac dobre i zrównoważone w miarę cenowo, zobacz jeszcze w kwc, możesz stosowac kombinacje np szampon Loreal Absolut Repair z wybraną odzywką chroniąca kolor

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12521

Wiem co to znaczy naprawiać szkody i dbac o kolor ( wprawdzie ja o jasny , ale jestem po przejściu z czarnego na blond więc musze teraz bardzo dbac o włosy , bardziej niz zawsze, a już dawniej myślałam że przesadzam
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.