Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 20:16   #961
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Padam na pyszczek. Wymęczona ale nawet jestem zadowolona z powrotu do pracy.
Mały problem miałam z wyjściem do pracy, chyba mlekojad wyczuł, że coś się święci.
A mnie w biurze przywitano dość sympatycznie, dostałam dwa zlecenia. A od ludzi z biura dostałam paczuszkę z zabawkami i ubrankami dla Leosia.

zmykam bo muszę maludę do kąpieli wyszykować.
na razie.
masiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 20:21   #962
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Jak było na filmie: straszne luki w scenariuszu i momentami miałam niezłą polewkę za co Tż się wkurzył że nabijam się z filmu który on wybrał ale potem poszliśmy na piwko ze znajomym i atmosfera się rozluźniła. Oliwka, Tav ja się nie przyznam jakie ja miałam perypetie z prawkiem. AniaA, Camilla ja też nie mogę patrzeć na siebie w lustrze ale zrobiłam dziś opłaty na 500zł i szybko pewnie fryzjera nie zobaczę
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 21:09   #963
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Magdzia a jakie to wyzwanie sie u Ciebie szykuje. Dostałaś w pracy awans?

A z brunetem to cóż...co ma byc to będzie, nie ten to bedzie inny...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 10:35   #964
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Camilla lece do Marmaris hotel Grand Pasa

Co do prawka jak zdawałam była ze mna laska która 5 raz podchodziła i oblała a juz wracała prawie ale teakei zycie ja bym sie pogodziła z tym zeoblałam ze z mojej winy a ja nic nie zrobiłam stałam na stopie chyba ze 3 minut gdzie przed egzaminem nam mowili ze tu moge stac nawet 10 minut bo stamtad ciezko wyjechac no i sobie podjechałam stanełam patrze gosciu skreca z lewej strony w ta ulice co ja wyjerzdzam i nikt nie jechal a ten myk wylaczyl kierunkopwskaz i we mnie prosto a ja dopiero co ledwo sprzeglo zaczelam zwalniac ja nawet go nie widzialam bo on byl juz na wysokosci moge pasazera ten egzaminator obrucil sie do tylu i patrzyl co on robi i ja slusznie robila bo bym zdarzyla uciec a tak ten malo we mnie nie przywalił ... zostawiam to bez komenatrza
zoabczymy mam nadzieje ze mi sie uda za 2 razem a jak ie bede do skutku hehe
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 11:45   #965
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

witajcie.

Madziu
ciesze sie, ze sie odezwalas . gratuluje tego mieszkanka . a przypomnij mi prosze, gdzie masz to mieszkanie. a z facetami to niestety tak jest... moja przyjaciolka, jak mi opowiada o perypetiach z facetami, to az mi sie wlos na glowie jezy.

Oliwko
to rzeczywiscie mialas nie za ciekawie .

a teraz moj maz ma wirusowke - z tym wymiotowaniem. ja tez noc mialam ciezka, poniewaz strasznie mnie bolal zoladek. dzisiaj jak wstalam to tak mi sie w glowie krecilo, ze myslalam, iz upadne. wzielam dla dzieci nurofen w syropie, zeby ta glowa mnie przestala bolec. w tabletkach sie balam ze wzgledu na zoladek. czuje sie nie za ciekawie. podobno panuje znowu jakis wirus zoladkowo-jelitowy . a na dodatek robia remont w bloku obok i kosza trawe, wiec zaraz dostane szalu .

nie wiem jak ja sie zbiore do tego fryzjera . chcialam przelozyc, ale nie ma terminow pod koniec tygodnia. chorobcia, i jeszcze jutro do pracy .

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 14:31   #966
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aniu zdrowia dla ciebie i rodzinki. A z tym wirusem to słyszałam, że szaleje i się boje nie o siebie tylko Leonka. Bo już po jednym wirusie Leo wylądował w szpitalu bo aż na płucka się dostało.


a z tym prawkiem, to słyszałam, że w Poznaniu są jacyś wredni ci egzaminatorzy, na winogradach są uliczki ze stopem i często nie widać linii przy której masz się zatrzymać (nie widać ich z punktu widzenia kierowcy) więc zadający zatrzymuje się tam gdzie ma najlepszą widoczność a ci ulewają. Jedną dziewczynę instruktorka z babskiej szkoły na mówiła by zgłosiła odwołanie i dziewczynie po 10 dniach przyznali rację i dostała prawko
ponoć najlepiej zdaje się w Częstochowie, ba nie czeka się tam długo na egzamin


mówicie o fryzjerze, aż się umówiłam do fryzjera, bo takt ostatni raz byłam przed chrzcinami małego i to na szybko. A teraz marzy mi się jakieś szaleństwo na głowie

dobra mykam bo jak mam się wyrobić z robota do piątku to muszę bardziej się przyłożyć.
masiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 16:09   #967
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aniu, kurczę u Ciebie to co rusz jakieś choróbska Mam nadzieję że mąż szybko wyzdrowieje.

Odnośnie fryzjera to ja idę w czwartek
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 18:36   #968
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

widze, ze czas fryzjerow nastal .

Dziewczynki dziekuje .

Masiek widze, ze Ty pelna para juz jestes pracujaca mamuska .

ja troche lepiej i podobno tz tez (tak mi mowil przez telefon). ostatnio cos mamy kiepski czas . mam serdecznie dosc wszystkiego i tu nawet nie chodzi o te wirusiska. szkoda slow.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:09   #969
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aniu życzę zdrówka hmm trochę sie wystraszyłam tym wirusem hmm ostatnio jak mnie dopadł to wiłam się z bólu...a ponieważ chciałam w pracy pokazać że nic mnie nie pokona to dzielnie do niej chodziłam oj ta ambicja

Kamila co do wyzwania, to będę się zajmować rzeczami bardziej miękkimi ale nadal też usprawnianiem produkcji (więc tym co lubię ), czekają mnie częste wyjazdy do Niemiec i ciągłe spotkania, prezentacje...no i zmieniam zupełnie obszar produkcyjny...trochę się stresuję tą sytuacją ale też baaaardzo się cieszę na te zmiany
miłego wieczoru
buziaki
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 07:06   #970
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

halo, co tu taka cisza?

Ja mam od dziś wolne więc długi weekend ale za to do czasu urlopu będę pracować non stop z sobotami
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 08:12   #971
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej dziewczynki

Dawno sie nie odzywałam bo w sumie tylko ponarzekac mogę...W weekend byłam u Artura i wydałam kupe kasy na wyprzedażach, kupilam sobie m.inn niezbędną w takie upały kurtkę skórzaną... Jestem prawie bez kasy a od wypłaty raptem tydzień minał

Ponad to moja mama jest 3 tygodnie na urlopie i muszę sama na 2 koniec miasta jezdzic, dziś tak się upociłam po drodze, ze już miałam dośc a nawet pracy nie zaczełm Z powodu upałów komp mi w pracy strasznie chodzi, załamać się mozna.

Dziś mam 1 zajęcia z hiszpańskiego i się cieszę.

Aniu trzymajcie się


Miłego dnia!
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 09:19   #972
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Dawno sie nie odzywałam bo w sumie tylko ponarzekac mogę...W weekend byłam u Artura i wydałam kupe kasy na wyprzedażach, kupilam sobie m.inn niezbędną w takie upały kurtkę skórzaną... Jestem prawie bez kasy a od wypłaty raptem tydzień minał
nie jesteś sama ostatnio pół wypłaty wydałam na wyprzedażach

Powodzenia na hiszpańskim
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:25   #973
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

A ja tak z doskoku będę się pojawiać bo nas wykiwali z internetem (ale to dłuższa historia) i nie wiem czy będę go wogóle miała a jeśli tak to kiedy
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:44   #974
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dobry.
Ja już po pracy. Na szczęście. Znaczy się to co w biurze załatwione, a teraz będę w domku siedzieć nad projektami.
Aniu no mamą muszę być nie mam odwołania, ba nawet z Tż. zastanawiamy się nad 2potomkiem, ale to dopiero za rok. Ale marzy mi się teraz córeczka Ale muszę poczekać. Trochę popracować, musimy spłacić chociaż jeden kredyt skończyć studia, no i mieć pewność, że po cesarce już się wsio porządnie zagoiło.

a wyprzedaże, no mi nic nie mówcie, bo może dla siebie tyle nie kupuję co kiedyś, ale mnie wpuścić do H&M z maluśkimi ubrankami, to szaleństwo się zaczyna, a Leon ma już tyle ubrań, jeszcze jego babcia jak wejdzie do glucka w starym browarze to też ciuszków i bajerów małemu nakupuje

na razie muszę zmykać, bo coś maleństwo się wścieka mimo, że tż miała się nim dzisiaj zajmować
masiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 08:36   #975
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

masiek, ale masz fajnie z takim maluchem w domu Wklej nam jakieś nowe zdjęcia

Uff, dzisiaj w nocy padało i teraz jest chłodniej bez upału. Wczoraj można się było rozpłynąć. Na dodatek wczoraj oprócz fryzjera (kolor wyszedł całkiem niezły) kupiłam dwie bluzki. Koniec zakupów w tym miesiącu, koniec

Dziś kolejny dzień leniuchowania muszę trochę posprzątać.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:20   #976
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja też mam dziś wolne ale radości z tego powodu brak. Musze pozałatwiac sporo a pozniej czeka mnie komisja lekarska. Staram się o zrot kasy z ubezpieczenia za wypadek samochodowy, ten co go kiedyś miałam. Boje się, że za wszelką cene będą mi chcieli udowodnić że nic mi nie jest
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:38   #977
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hello.
Nie idę do fryzjera, na razie kupić mogę sobie farbę. Bo albo fryzjer albo wyjazd

Monia czasem fajne, jak śpi gorzej jak ma czerwoną pupę, wnerw mu się włączy i na wszystko wrzeszczy. I wczoraj zamiast siedzieć w domu nad projektami musiałam pomóc Tż. bo nie dawał sobie rady. Jak Dzidzia wykąpaliśmy o 21.30 tak W. zasnął zaraz po a ja padłam po nakarmieniu małego. Całe szczęście, że dał nam pospać z przerwą o 3 i 5
Dzisiaj idziemy do neurologa na kontrolę i zaraz chyba z nerwów zjem lakier z paznokci.
I sama muszę w końcu ze sobą iść się przebadać, bo od urodzenia Leo mam problemy z krążeniem, nawet w tą gorączkę mam zimne stopy
ech nie mam nowych zdjęć na kompie. jak znajdę dysk to sie pochwalę dzidziusiem (bo na zdjęciach jest słodki)

oki zmykam się ubrać, jak zwykle nie mam w co....
masiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 12:44   #978
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Masiek wrzucaj foty Leonsja Co do zimnych stop i rąk to mi chirurg naczyniowy wystawił diagnoze- zmienic strefe klimatyczną


Załatwiłam wszystko z dziekanem, baba w dziekanacie niepotrzebnie sieje ferment

A Nati właśnie obroniła licencjat na dwie 5
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 12:58   #979
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nati gratulacje .

Masiek zdjecia Leonka jak najbardziej .

a dzisiaj moja ostatnia godzina w pracy przed urlopem , a potem dwa tygodnie urlopu .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 13:39   #980
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Załatwiłam wszystko z dziekanem, baba w dziekanacie niepotrzebnie sieje ferment
ja przed chwilą miałam rozmowę z dziekanatem i normalnie krew mnie zalewa, okazało się że moja obrona jest jednak przygotowana i mam się bronić za 4 dni! Normalnie można się wkurzyć, ja oczywiście jestem nieprzygotowana gdyż byłam święcie przekonana że mam we wrześniu. Teraz jest odkręcanie, zmienianie, chodzenie abym miała przeniesione na wrzesień. Ładnie mnie załatwiły Raz mówią inaczej, za tydzień znowu inaczej i jeszcze próbowały mi wmówić że to moja wina.

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a dzisiaj moja ostatnia godzina w pracy przed urlopem , a potem dwa tygodnie urlopu .
ale Ci fajnie

Nati, jeszcze raz gratulacje
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 20:56   #981
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Moniś, cztery dni to już tuż tuż... mam nadzieję, że jednak przełożysz żeby się dobrze przygotować. Napisz potem co udało się ustalić.

Ja padam na pyszczek, a jutro maraton rowerowy do Puszczykowa, więc idę już spać.
I się pochwalę: w środę jadę w Tatry na babskie łażenie, już się strasznie cieszę, że odpocznę nieco od pracy, Poznania i... psa. Kilka dni, ale zawsze.
A urlop mam dopiero we wrześniu
Dzisiaj mi instruktor powiedział, że robię postępy w jeździe samochodem, ale wolno

Miłego weekendu!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 08:02   #982
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Moniś, cztery dni to już tuż tuż... mam nadzieję, że jednak przełożysz żeby się dobrze przygotować. Napisz potem co udało się ustalić.
Oczywiście że mam we wrześniu, powiedziałam im to od razu że nie jestem przygotowana. Wiesz, najbardziej mnie wkurza to że ja chciałam mieć w lipcu a one powiedziały, że nie zdążą przygotować. Teraz okazało się że jednak mogę ale cztery dni wcześniej mi mówią Skandal po prostu.
Ja to mam zawsze pecha

Tav, udanego wyjazdu, baw się dobrze i odpoczywaj Widzisz, nawet instruktor powiedział że coraz lepiej jeździsz więc na pewno nie jest tak źle jak mówisz Poza tym pocieszę Cię, ja mam prawko ok bodajże 6 lat a w ogóle nie jeżdżę i mąż na mnie krzyczy dlaczego
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 10:37   #983
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

musicie poczekać na zdjęcia, bo kabelek gdzieś wsiąkł.

Evka wcześniej też marzłam ale przy porodzie a właściwie przy cesarce podali mi narkozę i od tego czasu marznę bardzo szybko.
Najlepsze bo jak się wybudziłam po cc, było mi strasznie zimno i tż. i położne opatuliły mnie jak mogły kocami itp. a ja czułam jak mi ciepło dalej ucieka i nie wiem skąd W. założył mi czapkę i rękawiczki. Rękawiczki musieli mi zdjąć bo oglądali paznokcie i musieli mieć dojście do wkucie. Ale w czapce mnie przewieźli na odział poporodowy. I potem słyszałam plotkę na oddziale, że jakaś kobieta rodziła w czapce

Aniu udanego urlopowania.

Monia no nie zazdroszczę nerwów i załatwiania. Jak to mówią, wszystkie historie o kobietach z dziekanatu są prawdziwe.... I życzę udanej obrony.

Taverney najważniejsze, że robisz postępy. Będzie dobrze. Udanego wyjazdu.


A ja dzisiaj chyba umrę dostałam @ druga od narodzin Leo i pierwsza od kiedy biorę zastrzyk anty. a miało nie boleć
mieliśmy pojechać obejrzeć spacerówki, bo potrzebuję czegoś w miarę lekkiego.
udało mi się znaleźć usb, ale tu same wielgachne zdjęcia wklejam na razie jedno aktualne i przystojniaka ze swojego chrztu czyli z miesiąc temu

Edytowane przez masiek
Czas edycji: 2008-08-03 o 11:02
masiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 11:26   #984
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

aleee śliczny i jakie ma słodkie ciuszki zazdroszczę bardzo takiego malucha
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 21:20   #985
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Jaki śliczny ten Leoncio faktycznie przystojniak. A co będzie jak dorośnie...

Masiek, dasz radę
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 13:23   #986
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Taverney udanego babskiego wypadu .

Masiek fajniutki ten Wasz Leonek .

Moniu
tez bym sie wkurzyla (i to jeszcze jak) na te kobiety z dziekanatu. Widze, ze w kazdym miescie babki z dziekanatu sa po prostu szurniete.

ja musze pakowac synka i siebie. jak ja tego nie lubie . jutro rano wyjazd.

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 08:33   #987
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry!

Monia współczuje, mnie by tez krew zalała, no lae grunt ze wiesz juz iz bronisz sie we wrzesniu.

Nati gratuluje obrony :brawo:

Masiek Leonek jest słodki. Współczuje bolesnej miesiączki.

A mi sie nic nie chce. Dlaczego weekendy tak szybko mijają?

Ps. Kiedy kolejne spotkanie?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:29   #988
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
A mi sie nic nie chce. Dlaczego weekendy tak szybko mijają?
Ps. Kiedy kolejne spotkanie?
Właśnie kiedy spotkanko??? Ja mam jutro rozmowę kwalifikacyjną trzymajcie kciuki
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:33   #989
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez city girl Pokaż wiadomość
Ja mam jutro rozmowę kwalifikacyjną trzymajcie kciuki
Powodzenia życzę.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 07:44   #990
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Masiek ale mały elegancik Z tym marznięciem to nie za wesoło


City jak rozmowa?


Dziś wrócił mój dyr i koniec wolności Za to w domu pusto bo rodzice wyjechali. Rzecz jasna mam schizy, że ktoś mi się włamie


Dziś mam kolejną lekcje hiszpańskiego

Miłego dnia!
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.