Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-03, 11:40   #1411
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

mi Mel B kojarzy się trochę z Natalie
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 11:43   #1412
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Wiecie co tak siedzę i czytam was to przy was jestem pikuś,aż boje się wstawiać zdjęcia przed i po w maju (tak na marginesie mam nadzieje że pamiętacie naszą umowę?) chociaż sama sobie jestem winna,moje grzechy to winko ostatnio co sobota,muszę zwalczyć to brzydkie przyzwyczajenie,no i w chorobie mało co jadłam mam nadzieje że jutro nie padnę przy workoutach
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 11:43   #1413
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

dziękuję Rzeczka za polecenie czegoś "stretchującego"
W takim razie mój plan na tydzień będzie określony 5 dniami ćwiczącymi, jednym dniem rozciągania (wybrałam ten oldschoolowy!) i dzień przerwy
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 11:48   #1414
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny a robiłyście np tak że ,workout z BR a po nim np coś dodatkowo na brzuch???jak tak to co polecacie? np cos takiego http://www.youtube.com/watch?v=wyRaOUbibG0 jak myslicie

Edytowane przez live
Czas edycji: 2013-02-03 o 11:52
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 11:55   #1415
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Dziewczyny a robiłyście np tak że ,workout z BR a po nim np coś dodatkowo na brzuch???jak tak to co polecacie?
jak ćwiczyłam BR to zawsze dodawałam coś po, nigdy nie ćwiczyłam tylko BR. Ja np. robiłam killer abs i ab rippera (15 min). Możesz jeszcze spróbować tummy tuck z BBL (też koło 15min) albo wejdź na youtube na profil blogilates ona ma też sporo setów na brzuch może coś wybierzesz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
dziękuję Rzeczka za polecenie czegoś "stretchującego"
W takim razie mój plan na tydzień będzie określony 5 dniami ćwiczącymi, jednym dniem rozciągania (wybrałam ten oldschoolowy!) i dzień przerwy
nie ma za co mam nadzieję, że spodoba się ten oldschoolowy jest dobry i wcale nie taki łatwy jak się wydaje
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 11:56   #1416
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
jak ćwiczyłam BR to zawsze dodawałam coś po, nigdy nie ćwiczyłam tylko BR. Ja np. robiłam killer abs i ab rippera (15 min). Możesz jeszcze spróbować tummy tuck z BBL (też koło 15min) albo wejdź na youtube na profil blogilates ona ma też sporo setów na brzuch może coś wybierzesz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------



nie ma za co mam nadzieję, że spodoba się ten oldschoolowy jest dobry i wcale nie taki łatwy jak się wydaje
Dzięki wielkie rzczko
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 11:56   #1417
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Dziewczyny a robiłyście np tak że ,workout z BR a po nim np coś dodatkowo na brzuch???jak tak to co polecacie? np cos takiego http://www.youtube.com/watch?v=wyRaOUbibG0 jak myslicie
Mel B też ok tylko lektorka jest tragiczna (tudzież lektor elektroniczny iwona ) chyba mogłabym to ćwiczyć ale bez tłumaczenia
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 12:23   #1418
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

U mnie dziś dopiero 4 dzień shreda, zakwasy wszędzie, ale na łydkach to masakra w koncu zrobiłam zdjęcia poglądowe, żeby porównywać zmiany - i te zdjęcia to naprawde dobry motywator - nawet nie wiedziałam, że tak tragicznie wygląda mój tył
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:14   #1419
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dziewczyny u mnie jeszcze tylko 3 dni do końca shreda ale wpadłam wam powiedzieć ze nie wytrzymalam i dzis rano sie zważylam i w miesiąc spadło mi 2.7kg !! Jestem w szoku! )
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:28   #1420
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie jeszcze tylko 3 dni do końca shreda ale wpadłam wam powiedzieć ze nie wytrzymalam i dzis rano sie zważylam i w miesiąc spadło mi 2.7kg !! Jestem w szoku! )
Gratulacje! Ty za 3 dni kończysz a za mną dziś 3 dzień. Chciałabym mieć takie efekty po miesiącu jak Ty!

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia83 Pokaż wiadomość
U mnie dziś dopiero 4 dzień shreda, zakwasy wszędzie, ale na łydkach to masakra w koncu zrobiłam zdjęcia poglądowe, żeby porównywać zmiany - i te zdjęcia to naprawde dobry motywator - nawet nie wiedziałam, że tak tragicznie wygląda mój tył

Za mną 3 dzień Shreda i zakwasów na łydkach nie mam ale na udach i tyłku to kosmos, nie mogę na wc siadać
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:54   #1421
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie jeszcze tylko 3 dni do końca shreda ale wpadłam wam powiedzieć ze nie wytrzymalam i dzis rano sie zważylam i w miesiąc spadło mi 2.7kg !! Jestem w szoku! )
ciekawe, czy ja coś schudłam.. jednak nie wiem ile ważyłam przed, ile ważę teraz- nie mam wagi! znam tylko swoją orientacyjną wagę...
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 15:04   #1422
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja jakoś od 3 dni się ważę, bo jadłam nie do końca dobrze, a nie chcę się dołować : P

w ogóle, która z Was pisała o muffinkach czy jakiś innych wypiekach z fasoli czerwonej? bo kupiłam dzisiaj w puszcie i pisze 'fasola czerwona konserwowa' i myśle czy to miało być to : P bo w składzie jest sól i jakoś nie widzi mi się do wypieków takie coś : P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:18   #1423
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

naszło mnie na obiad na faszerowane zapiekane bakłażany właśnie się pieką, pachnie obłędnie
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:37   #1424
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3901757 5]naszło mnie na obiad na faszerowane zapiekane bakłażany właśnie się pieką, pachnie obłędnie[/QUOTE]

Kocie czuję się zaproszona
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:13   #1425
nZap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Hej dziewczyny! Postanowiłam przyłączyć się do wątku o Jillian. Kiedyś ćwiczyłam Shreda, przeszłam Level 1 i na tym zakończyłam , Teraz jestem na 15 dniu 6 weeks 6 pack. Jestem w szoku bo są efekty w cm i powolutku spod płaszcza tłuszczu zaczynają pojawiać się zarys mięśni. Nie mogę się doczekać, ażprzejdę na level 2.

Edytowane przez nZap
Czas edycji: 2013-02-03 o 18:14
nZap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:38   #1426
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Ale spoko, skończę co zaczęłam, jeszcze dwa tygodnie, ale już od jutro na stałe wprowadzam ćwiczenia siłowe do menu. Na mądrym forum SFD napisali, że to najlepsze zestawy na redukcję więc zrobię eksperyment i przez 4 tygodnie będę je testować. Zobaczymy jakie będą efekty bo póki co progres robi się coraz mniejszy. NMTZ bardzo mi przypadło do gustu i ono też zagości w tym programie Dzięki Kocie!
A słuchaj, może gdzies nie doczytałam, ale jaki konkretnie eksperyment z tymi siłowymi planujesz? Bo mi też by się chyba przydało, więc mogłabyś się może podzielić?
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:02   #1427
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
Kocie czuję się zaproszona
zapraszam, zapraszam, pyszne są

melduję ze banish zaliczony - myślałam że wypluję płuca
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:48   #1428
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
ciekawe, czy ja coś schudłam.. jednak nie wiem ile ważyłam przed, ile ważę teraz- nie mam wagi! znam tylko swoją orientacyjną wagę...
Jakoś szybko mi zleciało te prawie 30 dni prawie bo jeszcze dizś nie robiłam za to byłam na zumbie... Ale jeszcze zrobie level 3 coby w końcu skończyć
Mam już ripped zaplanowane następne
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:03   #1429
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Ziggy_Stardust Pokaż wiadomość
A słuchaj, może gdzies nie doczytałam, ale jaki konkretnie eksperyment z tymi siłowymi planujesz? Bo mi też by się chyba przydało, więc mogłabyś się może podzielić?
Jasne, żadna tajemnica

http://justytka.ugu.pl/cwiczenia/cykliczny_B.htm

Ćwiczysz co drugi dzień, o wysiłku siłowym powinny być jeszcze aeroby i ja tak mam zamiar robić. Każde ćwiczenia powtarzasz 15-20 razy, a całą serię robisz w dwóch cyklach. I tak przez dwa tygodnie.

Potem robisz kolejny zestaw:
http://justytka.ugu.pl/cwiczenia/cykliczny_B_2.htm
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 20:23   #1430
cwaniara_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 128
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Hej rip 6/30 zaliczony, pierwszy level za mna ( + Mel B abs + Mel B brzuch). Ciekawe jak sobie poradzę z drugim levelem Jutro dodatkowo rano się zmierzę i zerknę czy coś ruszyło. Cały tydzień ćwiczyłam, a leje się ze mnie równo, po twarzy mi pot spływa, z brody kapie, istny sajgon
__________________
cwaniara to tylko nick z gry w pokera nie jestem żadnym cwaniakiem na forum
cwaniara_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:59   #1431
gpks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Hej można się przyłączyć? Ćwiczę z Jillian od października, najpierw 6 w 6, teraz zaraz zaczynam 11 tydzien body revolution... czasem było ciężko, ale uważam, że jillian jest super
__________________
Po zdrowej stronie mocy: od 18.08.2012
Jillian Michaels body revolution: zrobione
6w6: zrobione

Biegam, ćwiczę z Jillian i Zuzką.
gpks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:52   #1432
jamalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Skończyłam Shreda w piatek dwa dni przerwy, odebralam płyty od siostry, od jutra zaczynam od nowa, nadal waham sie miedzy Killer B&T a 6 weeks 6 pack.... Ale chyba przyatakuje killera i w dni kiedy mam troche wiecej czasu NMTZ
jamalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:12   #1433
honey92
Raczkowanie
 
Avatar honey92
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 288
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Hej dziewczyny!
Dopiero zaczynam moja przygodę z Jillian
W zeszłym tygodniu zaczełam 30DS, ale nie bardzo mi odpowiada, ze względu na to, że trzeba ćwiczyć codziennie, a 1 dzień przerwy jest wskazany
Myślałam, żeby przerzucić się na BR. Co myślicie? Widzę, że wiele z Was przchodzi po koleji te programy, nie wiem czy nie rzucam się od razu na głęboką wodę...
honey92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:34   #1434
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez honey92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Dopiero zaczynam moja przygodę z Jillian
W zeszłym tygodniu zaczełam 30DS, ale nie bardzo mi odpowiada, ze względu na to, że trzeba ćwiczyć codziennie, a 1 dzień przerwy jest wskazany
Myślałam, żeby przerzucić się na BR. Co myślicie? Widzę, że wiele z Was przchodzi po koleji te programy, nie wiem czy nie rzucam się od razu na głęboką wodę...
Możesz ćwiczyć Shreda z dniem przerwy, nawet będzie to wskazane. Shred jest skonstruowany bardzo podobnie do Ripped, a w Ripped Jillian zaleca ćwiczenie 5-6 dni w tygodniu.
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:52   #1435
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cześć, jakiś czas już ćwiczę z Jillian, modyfikując nieco ćwiczenia do swojej sytuacji (nie mogę ćwiczyć codziennie) i generalnie idzie do przodu... Natomiast mam pytanie, czy ćwiczycie z filmików na YT, czy może macie swoje zaufane źródło. Nie chcę nikomu robić reklamy, więc gdyście miały fajny link do ćwiczeń, najlepiej po polsku, to podeślijcie na priva
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 08:13   #1436
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez honey92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Dopiero zaczynam moja przygodę z Jillian
W zeszłym tygodniu zaczełam 30DS, ale nie bardzo mi odpowiada, ze względu na to, że trzeba ćwiczyć codziennie, a 1 dzień przerwy jest wskazany
Myślałam, żeby przerzucić się na BR. Co myślicie? Widzę, że wiele z Was przchodzi po koleji te programy, nie wiem czy nie rzucam się od razu na głęboką wodę...
W BR też trzeba ćwiczyć codziennie od pon do sob. Tylko niedziela jest wolna. Do tego trzeba się trzymać stricte rozpiski workoutów przez 12 tyg. A jak z kondycją? dopiero zaczynasz ćwiczyć czy już masz jakąś wprawę? BR jest progresywne, zaczyna się od łatwiejszych ćwiczeń a po 2 tyg przechodzi na trudniejsze i tak co dwa tyg jeśli wiesz, ze nie masz czasu ćwiczyć codziennie to może zdecyduj się na pojedyncze programy NMTZ, BFBM, killer abs albo buns&tights, yoga i ćwicz wtedy kiedy możesz

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Cześć, jakiś czas już ćwiczę z Jillian, modyfikując nieco ćwiczenia do swojej sytuacji (nie mogę ćwiczyć codziennie) i generalnie idzie do przodu... Natomiast mam pytanie, czy ćwiczycie z filmików na YT, czy może macie swoje zaufane źródło. Nie chcę nikomu robić reklamy, więc gdyście miały fajny link do ćwiczeń, najlepiej po polsku, to podeślijcie na priva
hej większość z nas ma ćwiczenia z tego co widzę z chomika albo torrentów, nie wiem jak z polskimi wersjami. Ja ćwiczę z angielskimi
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 09:00   #1437
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
(...) jeśli wiesz, ze nie masz czasu ćwiczyć codziennie to może zdecyduj się na pojedyncze programy NMTZ, BFBM, killer abs albo buns&tights, yoga i ćwicz wtedy kiedy możesz
poleciłabyś może któreś z tych ćwiczeń?
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 09:40   #1438
Ooh_la_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Hej, dziewczyny!

Rzadko tu ostatnio zaglądam bo pochłania mnie praca nad magisterką ;/ I mam przy okazji do Was prośbę - jeśli któraś z Was jest osobą pracującą, to zapraszam do wypełnienia krótkich dwóch kwestionariuszy ANONIMOWO Calość zajmuje 10-15 minut, a wyniki pozwolą mi zrewolucjonizować podejście przełożonych do motywowania pracowników, więc warto!
Link do badania:
https://docs.google.com/spreadsheet/...ZnBIV0lMbGc6MQ

30-day-shred musi na razie poczekać, dopóki nie uzbieram wystarczającej grupy, bo czas goni Ale staram się nie czuć się winna z powodu tych kilku dni obsuwy, bo znów mam kontuzję kolana (choć tym razem nie przez Jillian) i obiecałam sobie, że jeszcze w tym tygodniu wracam do regularnych ćwiczeń!
__________________
30 day shred
dzień 10 level 2
Ooh_la_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 09:50   #1439
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Ziggy_Stardust Pokaż wiadomość
Możesz ćwiczyć Shreda z dniem przerwy, nawet będzie to wskazane. Shred jest skonstruowany bardzo podobnie do Ripped, a w Ripped Jillian zaleca ćwiczenie 5-6 dni w tygodniu.
dokładnie,ja jak robiłam 30 DS to robiłam sobie wolne jeden dzień a efekty i tak są piorunujące!!! teraz go robię drugi raz,dziś będę zaczynać 3 level i znów moje ciało baaaardzo się zmieniło na plus! potem albo Ripped albo Killer B&T i NMTZ bo dziewczyny mówią,że brzuch rusza mój dzięki Shredowi jest w niezłej formie ale jeszcze trochę tłuszczyku zostało...
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:13   #1440
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziś, pierwszy raz od kwietnia zeszłego roku poszłam pobiegać. Wówczas były to marsze.

Dziś, po prawie 4 miesiącach codziennych ćwiczeń przebiegłam dystans 5km w 39minut. Nie zrobiłam ani jednego odpoczynku na marsz. Cały czas biegłam. Wstrętne cardio poprawiło mi wydolność!
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.