Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 09:08   #2761
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez summertime_ Pokaż wiadomość
na pewno będzie lepiej, ale jutro mogą dopaść Cię zakwasy jeśli nic wcześniej nie ćwiczyłaś, a po pompkach na pewno "pod paszkami", jak ja to nazywam

ja się pochwalę dzisiaj level 1+ 6w6p, a jutro czeka na mnie sadystyczny Banish
na szczescie zakwasów nie mam przed ciaza byłam bardzo aktywna, zreszta w ciazy tez sie duzo ruszałam ale nie przyszło mi to z taką łatwoscia jak dawniej
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 09:24   #2762
summertime_
Przyczajenie
 
Avatar summertime_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
na szczescie zakwasów nie mam przed ciaza byłam bardzo aktywna, zreszta w ciazy tez sie duzo ruszałam ale nie przyszło mi to z taką łatwoscia jak dawniej
brawo podziwiam Cię, tym bardziej, że przyszły czasy kiedy kobiety w ciąży zachowują się jak chore i nawet te, którym nic nie dolega leżą i nic nie robią. z każdym dniem będzie Ci się lepiej ćwiczyć, na pewno

mnie czeka Banish, ale później, bo o 10 zjadłam duże, zdrowe śniadanko i teraz traaawie

Edytowane przez summertime_
Czas edycji: 2013-04-06 o 09:27
summertime_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:39   #2763
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez summertime_ Pokaż wiadomość
brawo podziwiam Cię, tym bardziej, że przyszły czasy kiedy kobiety w ciąży zachowują się jak chore i nawet te, którym nic nie dolega leżą i nic nie robią. z każdym dniem będzie Ci się lepiej ćwiczyć, na pewno

mnie czeka Banish, ale później, bo o 10 zjadłam duże, zdrowe śniadanko i teraz traaawie
wiesz, wiele osób dziwiło sie mojej aktywnosci, pacowałam tez prawie do konca ciazy ale dobrze sie czułam, ciaza nie była zagrozona, wiec nie miałam zadnych przeciwskazan

ja dzis juz po Jillian, miałam wolna chwile, bo synek zasnął
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:41   #2764
19katarzynka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Nabawiłam się kontuzji i muszę odłożyć ćwiczenia na kilka dni:/ A już zrobiłam 4 dzień 2 levelu shreda a tu dupa. Źle skoczyłam i coś mi się w stope stało. Boli już dłuższy czas (myślałam że mi przejdzie po 2 dniach) i nic nie pomaga:/
19katarzynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 11:19   #2765
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam jakiś czas temu (przy okazji pierwszej części) doszłyśmy do wniosku, że to jest Ripped in 30
Druga czesc Ripped wyszla w zeszlym miesiacu.
To co wyszlo teraz zwie sie "Zgrabna sylwetka", trzy poziomy cwiczen rzezbiace sylwetke. Tyle z okladki.
Aaa, i jeszcze treningo stworzone aby dac ci figure o jakiej zawsze marzylas
Rzucilam tylko okiem na razie. Cwiczy z Natalie i Anita.
A lektorka ta sama co w Ripped, niestety...
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 13:28   #2766
summertime_
Przyczajenie
 
Avatar summertime_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez 19katarzynka89 Pokaż wiadomość
Nabawiłam się kontuzji i muszę odłożyć ćwiczenia na kilka dni:/ A już zrobiłam 4 dzień 2 levelu shreda a tu dupa. Źle skoczyłam i coś mi się w stope stało. Boli już dłuższy czas (myślałam że mi przejdzie po 2 dniach) i nic nie pomaga:/

jeśli nie przestanie w najbliższym czasie to ortopedę koniecznie odwiedzić trzeba! wiesz, ja przed ćwiczeniami, oprócz rozgrzewki Jill, wspinam się na palce (mam wrażenie, że to przygotowuje właśnie stopy), zrobię kilka skłonów itp, ale bardzo spokojnie, powolutku
summertime_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 14:41   #2767
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Już wiem co jest w gazecie Vita to jest killer buns and things
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 14:49   #2768
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sagitarius Pokaż wiadomość
Już wiem co jest w gazecie Vita to jest killer buns and things
Ooo, dzięki ;]
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:17   #2769
seeleenkaa
Przyczajenie
 
Avatar seeleenkaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cześć dziewczynki>!!
Dziś znalazłam Wasze forum i postanowiłam się dołączyć, czyt. wziąć się za siebie
23 marca tego roku stałam się mamą cudownego chłopca. Niestety w czasie ciązy zaniedbałam się strasznie. Przytyłam 28 kg Czas zacząć coś robić z nadprogramowymi kilogramami. Teraz zostało mi 16 kg, ale nie waga, lecz 'luźna skóra' przeszkadza mi najbradziej. A tu chyba tylko ćwiczenia mogą pomóc. Mam już filmik Jillian Michaels - 30 Day Shred - Schudnij w 30 dni i od niego zacznę ćwiczyć. Mobilizację mam Zobaczymy co dalej, plan jest taki, zeby zacząć ćwiczyć od poniedziałku, mąż wraca do pracy po urlopie. Myśle, że chęci nie miną, a synuś da mi troszkę czasu, by mama o siebie zadbała
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie za mnie kciuki proszę
__________________
06-04-2013 - 76 kg
02-05-2013 - 73 kg
seeleenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:30   #2770
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Zaczelam dzisiaj 3 level shreda Generalnie uwazam ze jest lzejszy niz 2, ale wymaga sporej sily w rekach i miesniach brzucha i meczy mnie konkretnie No i cardio jest meczace mocno.

Niestety tylko shreda mi sie udalo dzisiaj zrobic, pod koniec zaczelo mnie cos kuc pod zebrami, zaczelam tiffoczki i paskudna kolka zaczela mnie lapac, nie dam rady nic wiecej dzisiaj
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 17:26   #2771
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez seeleenkaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki>!!
Dziś znalazłam Wasze forum i postanowiłam się dołączyć, czyt. wziąć się za siebie
23 marca tego roku stałam się mamą cudownego chłopca. Niestety w czasie ciązy zaniedbałam się strasznie. Przytyłam 28 kg Czas zacząć coś robić z nadprogramowymi kilogramami. Teraz zostało mi 16 kg, ale nie waga, lecz 'luźna skóra' przeszkadza mi najbradziej. A tu chyba tylko ćwiczenia mogą pomóc. Mam już filmik Jillian Michaels - 30 Day Shred - Schudnij w 30 dni i od niego zacznę ćwiczyć. Mobilizację mam Zobaczymy co dalej, plan jest taki, zeby zacząć ćwiczyć od poniedziałku, mąż wraca do pracy po urlopie. Myśle, że chęci nie miną, a synuś da mi troszkę czasu, by mama o siebie zadbała
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie za mnie kciuki proszę
hej to zaczynasz tak jak i ja podziwiam, że tak szybko doszłaś do siebie po porodzie
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 18:02   #2772
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zaczelam dzisiaj 3 level shreda Generalnie uwazam ze jest lzejszy niz 2, ale wymaga sporej sily w rekach i miesniach brzucha i meczy mnie konkretnie No i cardio jest meczace mocno.
Też uważam, że jest łatwiejszy niż level 2, ale gdy go robię to strasznie boli mnie głowa przy wszystkich pozycjach typu plank. I nie wiem o co chodzi
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:06   #2773
dreamseal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja dziś zaczęłam 3 tydzień Body Revolution, no i jest masakra, niektóre ćwiczenia robię w trudniejszej wersji, ale inne ledwie dociągam...nie chcę myśleć co będzie dalej.

Czuję po tych 2 tygodniach pilnowania w miarę posiłków i codziennych ćwiczeń, że trochę lepiej brzuch wygląda, chociaż nadal flak no i samopoczucie lepsze wiadomo. Wczoraj na tenisie po 1,5h też nie smęciłam się po sali tylko żwawo biegałam do piłek.

Coco jumbo i do przodu!
__________________
Jillian Michaels~ Body Revolution
Tiffany Rothe
dreamseal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:54   #2774
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Jestem po pierwszym dniu 2 lvl Shreda :d Powiem szczerze, że ciężko. Pierwszy zdecydowanie był łatwiejszy, najgorsze jest chyba cardio ;d
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 23:15   #2775
seeleenkaa
Przyczajenie
 
Avatar seeleenkaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
hej to zaczynasz tak jak i ja podziwiam, że tak szybko doszłaś do siebie po porodzie
jusztyszka, a Ty tez jestes świeżą mamusią
własnie zerknęłam na Twój suwaczek, prawie 4 miesiące gratuluję (hihi mam identyczny suwaczek, z tym że na pulpicie )
Trzymam kciuki, za osiągnięcie celu!!
__________________
06-04-2013 - 76 kg
02-05-2013 - 73 kg
seeleenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 08:59   #2776
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

summertime,widzę że ćwiczysz 6w6p- i jak się Tobie podoba? Ja cały czas doskonale ten plank na 1 ręce z unoszeniem nogi-mam wrażenie,że się przy tym garbię.

Fajnie w tym programie jest to,że nie tylko brzuch pracuje ale i uda! Jillian powinna o tym wspomnieć!

Ciekawi mnie level 2, co tam Jill przygotowała dla nas.
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 15:39   #2777
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

gdzie znaleźc rozpiskę na Body Revolution?
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:15   #2778
summertime_
Przyczajenie
 
Avatar summertime_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
summertime,widzę że ćwiczysz 6w6p- i jak się Tobie podoba? Ja cały czas doskonale ten plank na 1 ręce z unoszeniem nogi-mam wrażenie,że się przy tym garbię.

Fajnie w tym programie jest to,że nie tylko brzuch pracuje ale i uda! Jillian powinna o tym wspomnieć!

Ciekawi mnie level 2, co tam Jill przygotowała dla nas.
baaardzo się podoba, oj bardzo też go doskonale, ale skupiam przy tym całą swoją wole na mięśniach brzucha żeby odciążyć rękę i właściwie to mi wychodzi. a z garbieniem się to może dlatego, że jednak odrobinę się, na skutek machania nogą, plecy się przemieszczają ogólnie mam to do siebie, że mam silne mięśnie brzuszka, chociaż przykryte warstwą tłuszczu ale są silne i mogę dużo wytrzymać, zakwasy w tym miejscu to u mnie rzadkość jak to u Jill, pracują uda, ręcę, słowem wszystko!!!


a ja dzisiaj znowu Banisha zrobiłam, bo jakaś zła chodziłam (pms) i musiałam się wyżyć..
summertime_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 17:35   #2779
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
gdzie znaleźc rozpiskę na Body Revolution?
Na 1 stronie watku jest Ja za tydzien juz zaczynam BR
Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Też uważam, że jest łatwiejszy niż level 2, ale gdy go robię to strasznie boli mnie głowa przy wszystkich pozycjach typu plank. I nie wiem o co chodzi

Hmmm nie mam pojecia o co moze chodzic
Mnie dzisiaj masakrycznie glowa boli ale to wogole niezwiazane z cwiczeniami. Nie wiem, cisnienie czy cos

Zastanawiam sie czy da sie jakos obejsc cwiczenia w BR bez ekspandera? Póki co u mnie TŻ tylko pracuje i jakos tak glupio mi go prosic o kupowanie takich pierdół Wiem ze z ekspanderem bardziej bym rozciagala miesnie ale da sie jakos obejsc porzadnie rozciagajac sie po treningu??

Szukałam jakiegos fajnego cardio dla siebie, ale dłuzszego niz ulubione boxer babe czy pop kicks od Cassey, i wpadło mi w łapki turbo jam Jutro sie z nim zaznajomie bliżej
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 19:51   #2780
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa
Chcialam zapytac, czy przyjmiecie mnie do swojego grona... od meisiaca cwicze z ewa chodakowska, niestety jej osobowosc delikatnie rzecz ujmujac- przestala mi odpowiadac a to jakos skutecznie zniechecilo mnie do cwiczen z nia.
Postanowilam zaczac treningi z Jillian, zaczelam od shreda- bo chyba to najlepsze na poczatek przygody z nia. Dalam wczoraj rade (1 dzien, 1 level), chociaz po dluzszej przerwie od cwiczen (wyjazd + grypa w sumie prawie 3 tyg) mam dzis lekkie zakwasy w udach.
Do cwiczen dolaczam tiffoczki i sexy back z tiffany rothe.

Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swego grona, i w razie czego dacie konstruktywnego kopa w zadek gdybym zaczela swirowac
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 21:31   #2781
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

A ja mam pytanie trochę z innej beczki - jaki typ workoutu z endomondo mozna zaliczyc workouty z BR? Cardio podchodzi pod aerobik, ale te siłowe? Cross Training?
Co do rozpiski BR - zrobiłam własną w wordzie więc mogę wysłać mailem.
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 10:50   #2782
marled
Raczkowanie
 
Avatar marled
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

witam,

chciałabym zacząć swoją przygodę z Jilliann, jednak mam problem natury technicznej. Z YT nie ma szans żebym ćwiczyła, bo wszystko się stale buforuje, czy orientujecie się jak mogę nagrać te ćwiczenia na pendrive i podłączyć do telewizora. Znalazłam w sklepie płytę (chyba z Vitą), jednak jest to VCD i moje DVD jej nie czyta,
bardzo proszę o pomoc


Cytat:
Napisane przez seeleenkaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki>!!
23 marca tego roku stałam się mamą cudownego chłopca.
ja też urodziłam moja córcię 23 marca, tyle, ze już pięć lat temu
__________________

jestem lżejsza o:

0 - 4 - 6 - 8 - 10 -12 - 14 - 18 - 20
kilogramów


marled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 12:08   #2783
venuswo
Raczkowanie
 
Avatar venuswo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 291
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witajcie! Z Jillian ćwiczę dopiero 6 dzień - wcześniej ćwiczyłam Skalpel, czasem Killer, Mel B regularnie i z wielką sympatią Tiffany, rzadziej Fitappy lub coś z Fitnessblendera. Ale do rzeczy! Po pierwszym treningu, sobie pomyślałam, że to jakieś za łatwe, potem różnie bywało. Teraz coraz bardziej lubię te ćwiczenia. Szczególni wydajna jestem, kiedy ćwiczę rano. Ćwiczę z obciążeniem kilogramowym, bo tylko takie posiadam.
venuswo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:09   #2784
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez marled Pokaż wiadomość
witam,

chciałabym zacząć swoją przygodę z Jilliann, jednak mam problem natury technicznej. Z YT nie ma szans żebym ćwiczyła, bo wszystko się stale buforuje, czy orientujecie się jak mogę nagrać te ćwiczenia na pendrive i podłączyć do telewizora. Znalazłam w sklepie płytę (chyba z Vitą), jednak jest to VCD i moje DVD jej nie czyta,
bardzo proszę o pomoc
Ja swoje mam z chomika, mam na pendrivie i ćwiczę właśnie z TV - to dla mnie wygodniejsze.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 13:09   #2785
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa
Chcialam zapytac, czy przyjmiecie mnie do swojego grona... od meisiaca cwicze z ewa chodakowska, niestety jej osobowosc delikatnie rzecz ujmujac- przestala mi odpowiadac a to jakos skutecznie zniechecilo mnie do cwiczen z nia.
Postanowilam zaczac treningi z Jillian, zaczelam od shreda- bo chyba to najlepsze na poczatek przygody z nia. Dalam wczoraj rade (1 dzien, 1 level), chociaz po dluzszej przerwie od cwiczen (wyjazd + grypa w sumie prawie 3 tyg) mam dzis lekkie zakwasy w udach.
Do cwiczen dolaczam tiffoczki i sexy back z tiffany rothe.

Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swego grona, i w razie czego dacie konstruktywnego kopa w zadek gdybym zaczela swirowac
Ja też bym chciała się dołączyć, sytuacja podobna jak u Coccinelle...
Zrobiłam 2,5 tygodnia six pack 6 weeks i z powodu bólu pleców i z powodu Cocci przenoszę się na Shreda od dziś!
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:21   #2786
marled
Raczkowanie
 
Avatar marled
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Ja swoje mam z chomika, mam na pendrivie i ćwiczę właśnie z TV - to dla mnie wygodniejsze.
czy możesz mi to podesłać proszę
__________________

jestem lżejsza o:

0 - 4 - 6 - 8 - 10 -12 - 14 - 18 - 20
kilogramów


marled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:08   #2787
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała się dołączyć, sytuacja podobna jak u Coccinelle...
Zrobiłam 2,5 tygodnia six pack 6 weeks i z powodu bólu pleców i z powodu Cocci przenoszę się na Shreda od dziś!
Jest i moja połowica
Ja powiem tylko ze po 2 dniach mam lekkie zakwasy (juz w fazie przemijania) w udach, oraz CZUJĘ ramiona (pompki robie w wersji soft ).
Wiec Dario,cumujemy na razie tutaj
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 16:23   #2788
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Jest i moja połowica
Ja powiem tylko ze po 2 dniach mam lekkie zakwasy (juz w fazie przemijania) w udach, oraz CZUJĘ ramiona (pompki robie w wersji soft ).
Wiec Dario,cumujemy na razie tutaj
Czekam aż się obiad trochę ułoży i atakuję!!!

Dziewczyny z jakim obciążeniem ćwiczycie? Ja dziś miałam tylko pół kg na rękę, bo mąż nie przytargał mi reszty ciężarków z samochodu, ale od jutra wezmę większe.

Pierwszy SHRED za mną..- boski!!!

Edytowane przez DariaKom
Czas edycji: 2013-04-08 o 19:06
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 19:50   #2789
marled
Raczkowanie
 
Avatar marled
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Ja swoje mam z chomika, mam na pendrivie i ćwiczę właśnie z TV - to dla mnie wygodniejsze.
udało się ściągnąć,
na kompie mam bez głosu a z pendrive nic nie rozumiem
masz wersję oryginalną czy z tłumaczem, bo ja niestety jestem mało rozgarnięta a Jillian gada po angielsku
__________________

jestem lżejsza o:

0 - 4 - 6 - 8 - 10 -12 - 14 - 18 - 20
kilogramów


marled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:12   #2790
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja dzis zaczęłam Body Revolution fajneee te cwiczenia, pierwszy workout lajtowy bardzo Wiecie może jakie to obciążenie? ja cwiczylam tak jak shred z 1,5
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.