Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-23, 23:07   #4621
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
A ja się nie zgodzę, ze taka uroda paznokcia. Miałam takie same, póki się nie zorientowałam, że piłuję trzymając pilnik pod skosem względem paznokcia. Teraz pilnik podkładam pod paznokieć zamiast z boku i jest duuuuuuuużo lepiej.


Skorzystam z porady właśnie tez czasami przy piłowaniu migdałka robią mi sie takie dziubki, często tez to widzę u innych, jeżeli widać boki paznokci. Wiedziałam ze to kwestia piłowania, ale jak temu zaradzić nie tez piłuje trzymając pilnik pod skosem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 10:04   #4622
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Czepiasz się jedynie wskazujący paznokieć nie ma dobrego kształtu, ale to nie jest wina pilowania tylko jego budowy. Można to zmienić jedynie skracajac go maksymalnie i przedluzajac na formie, ale jak paznokieć odnośnie to dalej będzie tak wyglądał, więc szkoda wysiłku

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Serio nie są złe? Ja tego jednego wskazującego jednak nadbudowałam, nie wypiłowałam go tak strasznie i już wygląda lepiej

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
A ja się nie zgodzę, ze taka uroda paznokcia. Miałam takie same, póki się nie zorientowałam, że piłuję trzymając pilnik pod skosem względem paznokcia. Teraz pilnik podkładam pod paznokieć zamiast z boku i jest duuuuuuuużo lepiej.
Też tak wczoraj zrobiłam jak nadbudowałam paznokieć i piłowałam od spodu później

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Tylko ze ja wszystkie piłuje tak samo a nie wszystkie mi tak idą w dół. W moim przypadku tez paznokcie mają różne kształty ze tak powiem. Jedne są bardziej zaokrąglone a inne płaskie i te płaskie właśnie idą w dół jak mam migdalki
U mnie taką tendencję maja dwa paznokcie, a ten jeden to szczególnie. Ale widzę, ze jak nie spiłowałam tak tragicznie, to już wygląda lepiej
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 13:05   #4623
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Syrenka na mokro to wg mnie nie efekt szronu, to taka robocza nazwa;-)
Tez spotkalam sie z efektem szronu ale to byly jakby kawalki folii/czegos innego chyba do przyklejenia. Nie mam pojecia bo nie zglebialam tematu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efekt szronu wyszedl od syrenki sypanej na mokro i w Indigo np. To ma taka nazwe. Ale allepaznokcie wypuscilo swoj efekt szronu, inny. Co firma to inna nazwa tak jak np. Kameleony . W Indigo Kameleony, w mistero milano to samo nosi nazwe polaris . Szron byl na poczatku robiony z syrenki, dopiero teraz allepaznokcie wypuscilo cos swojego ale nie spogladam bo mam z ta firma bardzo na pieńku

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 13:38   #4624
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny kolorowych i oszronionych Swiat Wam zycze, duzo radosci i prezentow pod choinka ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 13:52   #4625
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dołączam się do życzeń.
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 19:05   #4626
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Kolorowych paznokci na święta, oszronionych pełnych brokatowych ozdób świątecznych. I dużo pomysłów na nowy manicure w Nowym roku

pozdrawiam,
wewelinka
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 23:36   #4627
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 337
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Domina a o co chodzi z tymi allepaznokcie? Bo wlasnie tez ktoś mi mowil, ze miał z nimi problem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-25, 16:06   #4628
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Serio nie są złe? Ja tego jednego wskazującego jednak nadbudowałam, nie wypiłowałam go tak strasznie i już wygląda lepiej

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------



Też tak wczoraj zrobiłam jak nadbudowałam paznokieć i piłowałam od spodu później

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------



U mnie taką tendencję maja dwa paznokcie, a ten jeden to szczególnie. Ale widzę, ze jak nie spiłowałam tak tragicznie, to już wygląda lepiej
Jasne, że jest wszystko ok to jest paznokieć naturalny i taka jest Jego uroda. Wygląd paznokcia z boku ma znaczenie w przypadku paznokci żelowych/akrylowych gdzie budowa paznokcia ma istotny wpływ na jego trwałość. W przypadku paznokci naturalnych nie ma to aż tak istotnego znaczenia nie ma się zatem czym przejmować

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 16:25   #4629
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Jasne, że jest wszystko ok to jest paznokieć naturalny i taka jest Jego uroda. Wygląd paznokcia z boku ma znaczenie w przypadku paznokci żelowych/akrylowych gdzie budowa paznokcia ma istotny wpływ na jego trwałość. W przypadku paznokci naturalnych nie ma to aż tak istotnego znaczenia nie ma się zatem czym przejmować

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Dzięki
Teraz jak malowałam to już nie darłam tak pilnikiem po bokach i wyglądają lepiej. Może jutro zrobię zdjęcie to wrzucę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 17:11   #4630
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Wesołych Świąt kochane! Wielu lakierów i nie połamanych paznokietków

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 17:26   #4631
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Domina a o co chodzi z tymi allepaznokcie? Bo wlasnie tez ktoś mi mowil, ze miał z nimi problem.
Na stronie była promocja 2+1, akurat kończył mi się żel więc napisałam na allepaznokcie Katowice czy u nich jest ta promocja, właściciel odpisał że tak ale tylko na zamówienie. Pytałam chyba w piątek... powiedziałam że odezwe się w przyszłym tygodniu. Właściciel napisał że je zamówi i będa na mnie czekały. Zamówiłam jednak w kolejnym tygodniu w środę. W czwartek zapytałam czy żele będą na poniedziałek, nie dostałam żadnej odpowiedzi... w piątek znów napisałam... dostałam odpowiedź że oczywiście żele będą na poniedziałek... zostałam kompleynie bez żelu... idę w poniedziałek, czekam pod drzwiami pól h bo tak karta zaraz wracam... mówię że przyszłak po żele a dziewczyna za ladą spokojnie mi mówi że przecież żele będą na wtorek i czy przypadkiem nie dostałam smsa!!!

Mówię że nic nie dostałam i natychmiast ma mi dać nr do właściciela... zadzwoniła i dała mi telefon. Zrobiłam aferę że jakim prawem tak mnie zbywają, czy to jest problem dać mi te żele które są na sklepie!!! Udawała głupią, że to szef nie przekazał... tak tak, nie przekazał a skąd info że we wtorek będą?! No to nagle że żeli nie ma na sklepie... to pytam pani za ladą, czy aby na pewno nie ma żeli... okazało się że są dwa a trzeci będzie do odbioru. Osobiście wzięli ode mnie nr tel i będą się kontaktować jak tylko dotrze. Do dziś nikt nie zadzwonił.. pisałam do właściciela ale on tylko ciągle przeprasza za wszystko i ma w 4 literach co się dzieje w jego sklepie. Po cholere mi oferują tą promocję skoro tyle z tym problemów?!

Druga sytuacja. Naczytałam się opinię na fb że sprzedają stare żele a przy reklamacji wędrują na półkę. Kupiłam kiedyś na próbę żel mały i chciałam paragon. Zadowolona młoda dziewczyna stwierdziła że jej się paragon zaciął w kasie i już go nie dostanę, ona się do szefa nie umie dodzwonić i nie umie wydrukować kopii. Chamsko mnie wypytywała po co mi ten paragon... powiedziałam że chcę go mieć i koniec i że w przyszłym tygodniu będę po żele i chce też kopię paragonu. Powiedziała że ok. Idę po żele i pytam o paragon a tam że nie ma i koniec i nie da się wydrukować kopii... dziwne że idąc do sklepu potrafią mi sprzed pół roku wydrukować kopię....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-25, 21:37   #4632
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Na stronie była promocja 2+1, akurat kończył mi się żel więc napisałam na allepaznokcie Katowice czy u nich jest ta promocja, właściciel odpisał że tak ale tylko na zamówienie. Pytałam chyba w piątek... powiedziałam że odezwe się w przyszłym tygodniu. Właściciel napisał że je zamówi i będa na mnie czekały. Zamówiłam jednak w kolejnym tygodniu w środę. W czwartek zapytałam czy żele będą na poniedziałek, nie dostałam żadnej odpowiedzi... w piątek znów napisałam... dostałam odpowiedź że oczywiście żele będą na poniedziałek... zostałam kompleynie bez żelu... idę w poniedziałek, czekam pod drzwiami pól h bo tak karta zaraz wracam... mówię że przyszłak po żele a dziewczyna za ladą spokojnie mi mówi że przecież żele będą na wtorek i czy przypadkiem nie dostałam smsa!!!

Mówię że nic nie dostałam i natychmiast ma mi dać nr do właściciela... zadzwoniła i dała mi telefon. Zrobiłam aferę że jakim prawem tak mnie zbywają, czy to jest problem dać mi te żele które są na sklepie!!! Udawała głupią, że to szef nie przekazał... tak tak, nie przekazał a skąd info że we wtorek będą?! No to nagle że żeli nie ma na sklepie... to pytam pani za ladą, czy aby na pewno nie ma żeli... okazało się że są dwa a trzeci będzie do odbioru. Osobiście wzięli ode mnie nr tel i będą się kontaktować jak tylko dotrze. Do dziś nikt nie zadzwonił.. pisałam do właściciela ale on tylko ciągle przeprasza za wszystko i ma w 4 literach co się dzieje w jego sklepie. Po cholere mi oferują tą promocję skoro tyle z tym problemów?!

Druga sytuacja. Naczytałam się opinię na fb że sprzedają stare żele a przy reklamacji wędrują na półkę. Kupiłam kiedyś na próbę żel mały i chciałam paragon. Zadowolona młoda dziewczyna stwierdziła że jej się paragon zaciął w kasie i już go nie dostanę, ona się do szefa nie umie dodzwonić i nie umie wydrukować kopii. Chamsko mnie wypytywała po co mi ten paragon... powiedziałam że chcę go mieć i koniec i że w przyszłym tygodniu będę po żele i chce też kopię paragonu. Powiedziała że ok. Idę po żele i pytam o paragon a tam że nie ma i koniec i nie da się wydrukować kopii... dziwne że idąc do sklepu potrafią mi sprzed pół roku wydrukować kopię....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Nie rozumiem takiego podejscia do klienta. Rozumiem ze fajniejszy jest klient ktory kupuje hurtowo ale nawet hurtownie nauczyly sie dbac o klienta detalicznego. Jest taka konkurencja na rynku ze kazdy klient powinien byc wazny. Zenada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 22:07   #4633
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem takiego podejscia do klienta. Rozumiem ze fajniejszy jest klient ktory kupuje hurtowo ale nawet hurtownie nauczyly sie dbac o klienta detalicznego. Jest taka konkurencja na rynku ze kazdy klient powinien byc wazny. Zenada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja napisałam że w planach mam otwarcie salonu, nie zostawiam u nich małej kasy bo kupowałam praktycznie wszystko.... ale za każdym razem coś było nie tak! Nie mają NIGDY pilników o podstawowej gradacji... kiedy prosiłam o inną też nie było to już powiedziałam że jak mogą nie mieć a dziewczyna na to wzruszeniem ramion że nie można mieć wszystkiego.... właściciel a to mi pisze że przeprasza bo jest za granicą a za dwa dni przeprasza bo jest w szpitalu...

Płatki pod oczy do przedłużania rzęs kupuję w ilościach dużych kilka razy w tygodniu. Przychodzę, mówię że chcę płatki do przedłużania rzęs to dają mi takie śliskie całe kolagenowe gdzie to absolutnie nie jest do tego przeznaczone... tłumaczyłam że to nie sa do tego płatki, piszę do szefa jakie ma sprowadzić i co?! Idę a tam znowu te same! Wściec się można.... hitem był metal manix multi chrome który był tam za 24,90 (taka sama cena jak w Indigo) i mówię ooo macie metal manix multi chrome a dziewczyna do mnie że nie bo to zwykły metal manix.... dno kompletne.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 22:24   #4634
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Wesołych Świąt!

Pytanko: jeśli na bazę która się dobrze odmacza dam nieodmaczalny top to wszystko ładnie zejdzie czy trzeba będzie skrobac?
Baza nn się dobrze odmacza z tego co wyczytalam?
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 07:45   #4635
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt!

Pytanko: jeśli na bazę która się dobrze odmacza dam nieodmaczalny top to wszystko ładnie zejdzie czy trzeba będzie skrobac?
Baza nn się dobrze odmacza z tego co wyczytalam?


Top będziesz musiała mocniej spiłować aby sie odmoczyło.
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 09:46   #4636
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Top będziesz musiała mocniej spiłować aby sie odmoczyło.
Jeśli kolor będzie nieodmaczalny to kolor też spilowac, czy jeśli baza się "rozpuści" to zejdzie wszystko razem?
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 10:02   #4637
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Jeśli kolor będzie nieodmaczalny to kolor też spilowac, czy jeśli baza się "rozpuści" to zejdzie wszystko razem?


Kolor będzie trzeba spiłować jeżeli to nie będzie hybryda nawet jeśli baza będzie hybrydowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 10:18   #4638
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Jeśli kolor będzie nieodmaczalny to kolor też spilowac, czy jeśli baza się "rozpuści" to zejdzie wszystko razem?
Odmacza się warstwami od góry a nie od dołu . Jeśli top i kolor się nie odmacza to aceton nie dostanie się do bazy bo nie ma takiej możliwości. Jeśli top byłby odmaczalny i kolor a baza nie to się odmoczy do warstwy bazy. Nigdy odwrotnie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 17:24   #4639
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Moje pytanie nie do końca tu pasuje, ale da się je podciągnąć pod lakiery - dostałam na święta zestaw z Indigo, planuję robić paznokcie przy użyciu bazy, kolorów i topu z tej firmy. Ale w zestawie płyny - tj. cleaner i remover są małe, domyślam się, że szybko mi się skończą.
Czy firma z której dokupię większą pojemność cleanera i acetonu ma znaczenie? Mogą one jakoś "nie pasować" do Indigo? Matowić kolor bądź nie odmaczać hybrydy? Nie chcę przepłacać za aceton z indigo.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-26, 17:31   #4640
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Moje pytanie nie do końca tu pasuje, ale da się je podciągnąć pod lakiery - dostałam na święta zestaw z Indigo, planuję robić paznokcie przy użyciu bazy, kolorów i topu z tej firmy. Ale w zestawie płyny - tj. cleaner i remover są małe, domyślam się, że szybko mi się skończą.
Czy firma z której dokupię większą pojemność cleanera i acetonu ma znaczenie? Mogą one jakoś "nie pasować" do Indigo? Matowić kolor bądź nie odmaczać hybrydy? Nie chcę przepłacać za aceton z indigo.
Nie ma znaczenia
Do odmaczania równie dobrze możesz użyć zmywacza z acetonem Isana z Rossmana. Co do cleanerów, są różne polecane tutaj, ale nie ma sensu przepłacać, bo składy są bardzo podobne.
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 18:05   #4641
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Nie ma znaczenia
Do odmaczania równie dobrze możesz użyć zmywacza z acetonem Isana z Rossmana. Co do cleanerów, są różne polecane tutaj, ale nie ma sensu przepłacać, bo składy są bardzo podobne.

Dziękuję

Porównywałam sobie ceny, remover z indigo 500ml - 49 zł, remover semilac 1000ml - 40 zł, czysty aceton 1000ml z semilaca kosztuje 20 zł, więc faktycznie nie chcę przepłacać i raczej kupię duże pojemności, ale czegoś tańszego.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 18:32   #4642
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ja napisałam że w planach mam otwarcie salonu, nie zostawiam u nich małej kasy bo kupowałam praktycznie wszystko.... ale za każdym razem coś było nie tak! Nie mają NIGDY pilników o podstawowej gradacji... kiedy prosiłam o inną też nie było to już powiedziałam że jak mogą nie mieć a dziewczyna na to wzruszeniem ramion że nie można mieć wszystkiego.... właściciel a to mi pisze że przeprasza bo jest za granicą a za dwa dni przeprasza bo jest w szpitalu...

Płatki pod oczy do przedłużania rzęs kupuję w ilościach dużych kilka razy w tygodniu. Przychodzę, mówię że chcę płatki do przedłużania rzęs to dają mi takie śliskie całe kolagenowe gdzie to absolutnie nie jest do tego przeznaczone... tłumaczyłam że to nie sa do tego płatki, piszę do szefa jakie ma sprowadzić i co?! Idę a tam znowu te same! Wściec się można.... hitem był metal manix multi chrome który był tam za 24,90 (taka sama cena jak w Indigo) i mówię ooo macie metal manix multi chrome a dziewczyna do mnie że nie bo to zwykły metal manix.... dno kompletne.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Ignorancja i tyle. Jak w dzisiejszych czasach sprzedawca moze nie miec pojecia co sprzedaje, to jakis absurd ale niestety ja tez sie spotkalam nie raz z takimi sprzedawcami gdzie ja wiecej wiedzialam. Ale brak podstawowego asortymentu to juz przegiecie i totalne "maniewdupie"klienta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 20:20   #4643
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Dziękuję

Porównywałam sobie ceny, remover z indigo 500ml - 49 zł, remover semilac 1000ml - 40 zł, czysty aceton 1000ml z semilaca kosztuje 20 zł, więc faktycznie nie chcę przepłacać i raczej kupię duże pojemności, ale czegoś tańszego.
Remover nie ma znaczenia z jakiej firmy kupisz, tak samo cleaner do odtluszczania plytki. Do usuwania warstwy dyspersyjnej i do nablyszczania tanio wychodzi cleaner z evo nails ale kupiony na allego - cleaner high gloss.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 20:52   #4644
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziękuję za odpowiedzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 21:47   #4645
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 337
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Na stronie była promocja 2+1, akurat kończył mi się żel więc napisałam na allepaznokcie Katowice czy u nich jest ta promocja, właściciel odpisał że tak ale tylko na zamówienie. Pytałam chyba w piątek... powiedziałam że odezwe się w przyszłym tygodniu. Właściciel napisał że je zamówi i będa na mnie czekały. Zamówiłam jednak w kolejnym tygodniu w środę. W czwartek zapytałam czy żele będą na poniedziałek, nie dostałam żadnej odpowiedzi... w piątek znów napisałam... dostałam odpowiedź że oczywiście żele będą na poniedziałek... zostałam kompleynie bez żelu... idę w poniedziałek, czekam pod drzwiami pól h bo tak karta zaraz wracam... mówię że przyszłak po żele a dziewczyna za ladą spokojnie mi mówi że przecież żele będą na wtorek i czy przypadkiem nie dostałam smsa!!!

Mówię że nic nie dostałam i natychmiast ma mi dać nr do właściciela... zadzwoniła i dała mi telefon. Zrobiłam aferę że jakim prawem tak mnie zbywają, czy to jest problem dać mi te żele które są na sklepie!!! Udawała głupią, że to szef nie przekazał... tak tak, nie przekazał a skąd info że we wtorek będą?! No to nagle że żeli nie ma na sklepie... to pytam pani za ladą, czy aby na pewno nie ma żeli... okazało się że są dwa a trzeci będzie do odbioru. Osobiście wzięli ode mnie nr tel i będą się kontaktować jak tylko dotrze. Do dziś nikt nie zadzwonił.. pisałam do właściciela ale on tylko ciągle przeprasza za wszystko i ma w 4 literach co się dzieje w jego sklepie. Po cholere mi oferują tą promocję skoro tyle z tym problemów?!

Druga sytuacja. Naczytałam się opinię na fb że sprzedają stare żele a przy reklamacji wędrują na półkę. Kupiłam kiedyś na próbę żel mały i chciałam paragon. Zadowolona młoda dziewczyna stwierdziła że jej się paragon zaciął w kasie i już go nie dostanę, ona się do szefa nie umie dodzwonić i nie umie wydrukować kopii. Chamsko mnie wypytywała po co mi ten paragon... powiedziałam że chcę go mieć i koniec i że w przyszłym tygodniu będę po żele i chce też kopię paragonu. Powiedziała że ok. Idę po żele i pytam o paragon a tam że nie ma i koniec i nie da się wydrukować kopii... dziwne że idąc do sklepu potrafią mi sprzed pół roku wydrukować kopię....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


No to rzeczywiście średnio ciekawie. Ale ja już wolalabym kupic gdzie indziej, niż się tyle denerwować. Zreszta teraz przez ten caly "boom na pazury" te firmy, hurtownie tak podchodzą, ze glowa mala.


Kolejna sprawa z tymi paragonami to możesz ich nastraszyć , ze zgłosisz to do skarbówki. Ewidentnie ukrywają swoje przychody, by placic mniej podatkow. Oni maja obowiązek wydac paragon/fakturę/fakturę vat na fakt dokonania danej transakcji.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 18:13   #4646
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny pomóżcie
Wymyśliłam sobie na Sylwestra brokatowe pazurki, czerwony i niebieski (granatowy), tylko nie mam pomysłu jak to zrobić, żeby to jakoś sensownie wyglądało. Na wzorniku lipa, te kolory chyba ze sobą nie grają Podpowiecie coś?
I jak ogólnie najlepiej brokat zrobić? Na mokry top posypać, do lapmpy i na to top? Na warstwę dyspersyjną jakoś słabo wychodzi
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 19:48   #4647
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie
Wymyśliłam sobie na Sylwestra brokatowe pazurki, czerwony i niebieski (granatowy), tylko nie mam pomysłu jak to zrobić, żeby to jakoś sensownie wyglądało. Na wzorniku lipa, te kolory chyba ze sobą nie grają Podpowiecie coś?
I jak ogólnie najlepiej brokat zrobić? Na mokry top posypać, do lapmpy i na to top? Na warstwę dyspersyjną jakoś słabo wychodzi
Kolory pasuja w zaleznosci od odcienia bo czerwony czerwonemu nie rowny;-)
Ja mam brokat z ali i daje go na utwardzona baze(albo kolor w zaleznosci od krycia) ale nie wcieram go tylko wklepuje pacynka. W sumie mozna go na mokry lakier posypac ale na to top bo bedzie bardzo zahaczal ;-)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 20:12   #4648
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Kolory pasuja w zaleznosci od odcienia bo czerwony czerwonemu nie rowny;-)
Ja mam brokat z ali i daje go na utwardzona baze(albo kolor w zaleznosci od krycia) ale nie wcieram go tylko wklepuje pacynka. W sumie mozna go na mokry lakier posypac ale na to top bo bedzie bardzo zahaczal ;-)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W domu zrobię zdjęcia i wrzucę, żeby pokazać kolorki. Ogólnie chciałabym mega błyszczące. Taki efekt jak np tych zdjeciach (zdjęcia z fb) 1482869437380.jpg1482869475969.jpg1482869496420.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 20:52   #4649
darinn
Raczkowanie
 
Avatar darinn
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ten skorpion😨😨
To chyba nie będzie prawdziwy😨😨😨
Te ostatnie czerwono wiśniowa piękne😍


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
darinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 20:57   #4650
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

To prawdziwy robak??😨
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.