Jak się pozbyć blizn potrądzikowych? - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-27, 17:59   #1321
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Masz wyciskarkę? Chcę się upewnić, że masz wyciskarkę, a nie sokowirówkę, bo to spora różnica - ja tam bardzo chciałabym mieć wyciskarkę, jeśli masz to chyba będziesz musiała mi powiedzieć, jak się sprawuje i co to za jedna .
Jeszcze się nie dorobiłam ale właśnie muszę kupić, bo sokowirówka zostawia sok w reszkach, wyciskarka jest dużo lepsza
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 18:58   #1322
Sollana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Sama na szczęście blizn nie posiadam, jednak wiem iż najlepsze są kwasy, mezoterapia mikroigłowa i mikrodermabrazja. Co do wykwitów ropnych - nie wolno wyciskać jednak ja zawsze wyciskałam. Nie mogłam się oprzeć po prostu.
Sollana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 19:01   #1323
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Sollana Pokaż wiadomość
Sama na szczęście blizn nie posiadam, jednak wiem iż najlepsze są kwasy, mezoterapia mikroigłowa i mikrodermabrazja. Co do wykwitów ropnych - nie wolno wyciskać jednak ja zawsze wyciskałam. Nie mogłam się oprzeć po prostu.
Ja wolałam szukać specyfików które to one uwolnią ropę. A tak jak naciskasz stan zapalny się powiększa i jest jeszcze gorzej.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:53   #1324
lora113
Raczkowanie
 
Avatar lora113
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 163
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Mikrodermobrazja i kwasy, powoli i efektownie powinnyśmy pozbyć się blizn.
Nie znam żadnych domowych sposobów na pozbycie się blizn niestety Może jakieś olejki...
Nie wierzę w żadne kremy na blizny itd, niestety mam ich pełno i póki co wykonuję zabiegi u pani kosmetolog i chowam je starannie pod podkładem.
__________________
Lecimy! Nie śpimy!

www.tardless.blogspot.com
lora113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 21:08   #1325
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez lora113 Pokaż wiadomość
Mikrodermobrazja i kwasy, powoli i efektownie powinnyśmy pozbyć się blizn.
Nie znam żadnych domowych sposobów na pozbycie się blizn niestety Może jakieś olejki...
Nie wierzę w żadne kremy na blizny itd, niestety mam ich pełno i póki co wykonuję zabiegi u pani kosmetolog i chowam je starannie pod podkładem.
Większość kremów na blizny zawiera silikon i powinno się je stosować na już wyleczoną skórę.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 21:57   #1326
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Ja niestety nie znalazłam skutecznego sposobu na blizny Próbowałam peelingów migdałowych u kosmetyczki, ale nie było rezultatu. Trochę działał Acne Derm, ale Skinoren (z tym samym składnikiem aktywnym) już nie
__________________
[eucerin][/eucerin]
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 22:04   #1327
lola_92
Przyczajenie
 
Avatar lola_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Blizny potrądzikowe to była moja zmora, jest i będzie, bo nawet jeśli w końcu uda mi się sprawić, że jakieś blizny znikną to po kolejnym wyprysku, który wyjdzie znowu będzie jakaś nawet niewielka blizna. Jednak staram się używać kremów, zapobiegać, zmniejszać itd. I właśnie niedawno odkryłam co pomaga mi na moje plamy po trądziku na twarzy. Wszędzie chwalony olejek Bio-Oil, który na mnie pod względem rozstępów w ogóle nie działa, jeśli chodzi właśnie o blizny na twarzy to go mogę szczerze pochwalić. Nie znika to może w ciągu dnia czy dwóch, ale po tygodniu widać efekty i co najważniejsze skóra po długim okresie stosowania w miejscu, którym była brzydka ciemna/fioletowa/brązowa blizna staje się normalna tak jak w każdym innym zdrowym miejscu. Niewielką ilość olejku wcieram w miejsca z plamami. Wiadomo, że jest tu potrzebna systematyczność, ale jeśli wiem, że pomaga to chętnie poświęcam temu czas.
__________________

Be one less person hurting animals.
Be the generation that ends animal exploitation.
Kill bad vibes, not animals.
I do not support horse carriages.
Dedicate myself to helping animals so much because there so many people dedicated to hurting them.
lola_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 22:07   #1328
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez pataszon Pokaż wiadomość
Ja niestety nie znalazłam skutecznego sposobu na blizny Próbowałam peelingów migdałowych u kosmetyczki, ale nie było rezultatu. Trochę działał Acne Derm, ale Skinoren (z tym samym składnikiem aktywnym) już nie
U mnie Acnederm wogóle nie działał, a pełna nadziei, że wkońcu pomoże kupowałam kolejne opakowania. Myślałam, że coś da dłuższe stosowanie.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez lola_92 Pokaż wiadomość
Blizny potrądzikowe to była moja zmora, jest i będzie, bo nawet jeśli w końcu uda mi się sprawić, że jakieś blizny znikną to po kolejnym wyprysku, który wyjdzie znowu będzie jakaś nawet niewielka blizna. Jednak staram się używać kremów, zapobiegać, zmniejszać itd. I właśnie niedawno odkryłam co pomaga mi na moje plamy po trądziku na twarzy. Wszędzie chwalony olejek Bio-Oil, który na mnie pod względem rozstępów w ogóle nie działa, jeśli chodzi właśnie o blizny na twarzy to go mogę szczerze pochwalić. Nie znika to może w ciągu dnia czy dwóch, ale po tygodniu widać efekty i co najważniejsze skóra po długim okresie stosowania w miejscu, którym była brzydka ciemna/fioletowa/brązowa blizna staje się normalna tak jak w każdym innym zdrowym miejscu. Niewielką ilość olejku wcieram w miejsca z plamami. Wiadomo, że jest tu potrzebna systematyczność, ale jeśli wiem, że pomaga to chętnie poświęcam temu czas.
Również miałam w domu ten olejek Bio-Oil , ale bałam się go stosować na nie niezaleczoną skórę.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 07:16   #1329
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Stosowałam mikrodermabrazje, kwasy, peeling kawitacyjny, mezoterapie, ale tak naprawdę blizny po wyciskanych pryszczach zwłaszcza z okresu dojrzewania jak były tak są najgorsze sa te koło nosa, nawet puder ich nie zakrywa, a wręcz uwydatnia bo wchodzi we wgłębienie. Blizny jednak mnie niczego nie nauczyły i nadal wyciskam, jak widze takiego ropniaka to po prostu musze sie go pozbyć bo nie daje mi to spokoju
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 07:49   #1330
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
Stosowałam mikrodermabrazje, kwasy, peeling kawitacyjny, mezoterapie, ale tak naprawdę blizny po wyciskanych pryszczach zwłaszcza z okresu dojrzewania jak były tak są najgorsze sa te koło nosa, nawet puder ich nie zakrywa, a wręcz uwydatnia bo wchodzi we wgłębienie. Blizny jednak mnie niczego nie nauczyły i nadal wyciskam, jak widze takiego ropniaka to po prostu musze sie go pozbyć bo nie daje mi to spokoju
Niestety wyciskanie to zmora - ja staram się tego nie robić,ale co innego wiedzieć,że nie można tego robić a i tak się to robi brrr...
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 08:31   #1331
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
Stosowałam mikrodermabrazje, kwasy, peeling kawitacyjny, mezoterapie, ale tak naprawdę blizny po wyciskanych pryszczach zwłaszcza z okresu dojrzewania jak były tak są najgorsze sa te koło nosa, nawet puder ich nie zakrywa, a wręcz uwydatnia bo wchodzi we wgłębienie. Blizny jednak mnie niczego nie nauczyły i nadal wyciskam, jak widze takiego ropniaka to po prostu musze sie go pozbyć bo nie daje mi to spokoju
Mnie jednak blizny czegoś nauczyły i teraz nawet nie dotykam twarzy. Pozwalam by przy pomocy kosmetyków, leków goiło się dłużej , ale samo, bo jak tak wyciskasz , naciskasz będzie tylko gorzej to wyglądało. Mi też puder zaznacza lekko wgłębienia, ale co zrobie? bez makijażu nie wyjde.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 08:36   #1332
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
Stosowałam mikrodermabrazje, kwasy, peeling kawitacyjny, mezoterapie, ale tak naprawdę blizny po wyciskanych pryszczach zwłaszcza z okresu dojrzewania jak były tak są najgorsze sa te koło nosa, nawet puder ich nie zakrywa, a wręcz uwydatnia bo wchodzi we wgłębienie. Blizny jednak mnie niczego nie nauczyły i nadal wyciskam, jak widze takiego ropniaka to po prostu musze sie go pozbyć bo nie daje mi to spokoju
u mnie najgorsze są na policzkach...
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 08:38   #1333
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
u mnie najgorsze są na policzkach...
U mnie właśnie też....ale może mi się wydaje ale jedno większe miejsce jakoś mi się spłyciło. Czytałam, że niektóre blizny z czasem się spłycają.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 08:50   #1334
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Na pewno tak, jest,że same sie spłycają wkońcu skóra ma zdolności regeneracyjne. Szkoda, że nie regeneruje wszystkiego w 100%

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Czasem zastanawiam się nad kupnem jakiegoś kremu czy żelu na blizny ale szczerze mówiąc średnio wierzę, ze pomogą. Zastanawia mnie też ten ze ślimaka śluz, ale podobno jest drogi. Stosowała go któraś z was?
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 08:52   #1335
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
Na pewno tak, jest,że same sie spłycają wkońcu skóra ma zdolności regeneracyjne. Szkoda, że nie regeneruje wszystkiego w 100%
Jednak wgłębienie to ubytek w skórze..najgorzej kiedy skóra jest w słońcu wtedy wszystko dokładnie widać.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
Na pewno tak, jest,że same sie spłycają wkońcu skóra ma zdolności regeneracyjne. Szkoda, że nie regeneruje wszystkiego w 100%

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Czasem zastanawiam się nad kupnem jakiegoś kremu czy żelu na blizny ale szczerze mówiąc średnio wierzę, ze pomogą. Zastanawia mnie też ten ze ślimaka śluz, ale podobno jest drogi. Stosowała go któraś z was?
Ja słyszałam, że żeby zacząć stosować takie kremy trądzik musi być zaleczony, ponieważ najczęściej zawierają silikony i zapychają.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 08:54   #1336
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Jednak wgłębienie to ubytek w skórze..najgorzej kiedy skóra jest w słońcu wtedy wszystko dokładnie widać.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------



Ja słyszałam, że żeby zacząć stosować takie kremy trądzik musi być zaleczony, ponieważ najczęściej zawierają silikony i zapychają.
u mnie w słońcu tak źle to nie wygląda, tym bardziej jak trochę mnie złapie opalenizna, ale za to po nalozeniu podkładu masakra, no ale bez niego tez zle
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 08:54   #1337
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
Na pewno tak, jest,że same sie spłycają wkońcu skóra ma zdolności regeneracyjne. Szkoda, że nie regeneruje wszystkiego w 100%
Ja stosowałam chyba 2 maści na blizny-ale nazw nie pamietam. W każdym razie nie pomogły nic a nic.
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 08:57   #1338
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

ze ślimaka też stosowałaś?
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 08:58   #1339
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Ja stosowałam chyba 2 maści na blizny-ale nazw nie pamietam. W każdym razie nie pomogły nic a nic.
Co to były za maści? będę wiedziała jakich się wystrzegać
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 09:02   #1340
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Jeszcze się nie dorobiłam ale właśnie muszę kupić, bo sokowirówka zostawia sok w reszkach, wyciskarka jest dużo lepsza
Ja nie mam ani tego, ani tego, jedynie bledner
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:03   #1341
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
ze ślimaka też stosowałaś?
niestety nie

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Co to były za maści? będę wiedziała jakich się wystrzegać
napisałam, że nazw nie pamiętam
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:03   #1342
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Jednak wgłębienie to ubytek w skórze..najgorzej kiedy skóra jest w słońcu wtedy wszystko dokładnie widać.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------



Ja słyszałam, że żeby zacząć stosować takie kremy trądzik musi być zaleczony, ponieważ najczęściej zawierają silikony i zapychają.
Nie pisz takich bzdur.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:04   #1343
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
niestety nie

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



napisałam, że nazw nie pamiętam
a krem No Scar? innych nie znm na blizny
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:05   #1344
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie pisz takich bzdur.
Niestety to nie są bzdury. Z powietrza takich rzeczy bym nie pisała.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:05   #1345
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
a krem No Scar? innych nie znm na blizny
heh no naprawę nie pamiętam i sobie nie przypomnę
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:08   #1346
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

znalazłam w internecie ulotkę kremu No Scar:
"Krem zalecany jest na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach i trądziku. Zmniejsza i wygładza rozstępy. Działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Dzięki obecności mikroelementów i aminokwasów przyspiesza regenerację tkanki oraz nawilża naskórek, dlatego znosi uczucie napięcia i świądu. "

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

mały słoiczek tego kremu ok 40 zł hmm już widzę jakby nim smarowała rozstępy i blizny, chyba na raz by starczyło
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:08   #1347
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
znalazłam w internecie ulotkę kremu No Scar:
"Krem zalecany jest na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach i trądziku. Zmniejsza i wygładza rozstępy. Działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Dzięki obecności mikroelementów i aminokwasów przyspiesza regenerację tkanki oraz nawilża naskórek, dlatego znosi uczucie napięcia i świądu. "

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

mały słoiczek tego kremu ok 40 zł hmm już widzę jakby nim smarowała rozstępy i blizny, chyba na raz by starczyło
Uwaga: krem można stosować wyłącznie na miejsca całkowicie wygojone.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:11   #1348
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

tak, na wygojone Mam taka jedna z podstawówki po pryszczu, ciekawe czy by ją zmniejszył choć trochę
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:14   #1349
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Niestety to nie są bzdury. Z powietrza takich rzeczy bym nie pisała.
A skąd piszesz? Masz jakich artykuł naukowy w którym potwierdzisz swoją tezę?
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:18   #1350
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A skąd piszesz? Masz jakich artykuł naukowy w którym potwierdzisz swoją tezę?
Znam osoby, który popełniły błędy stosując kremy na blizny mając jeszcze trądzik i stany zapalne i tylko je pozapychał. Pozatym pierwszy z brzegu przykład krem noscar należy stosować tylko iwyłącznie na wygojoną skórę. Poczytaj sobie opinie w internecie. Wiem, że sama chciałam już używać kremów na blizny , ale te wszystkie opinie i opisy leków mnie od tego odwiodły.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.