Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-05, 20:08   #1501
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

bagladyshop -prosze o usuniecie linka w podpisie/regulamin
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 12:52   #1502
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum od dłuuugiego czasu Widzę że charakter wątku zmienił się na bardziej profesjnalno-fachowy. Mam zamiar zrobić sobie warkoczyki niedługo, do łopatek. To troche nagła decyzja, bo na ten pomysł wpadłam 2 dni temu. Nikt jeszcze ze znajomych ani rodziny nie wie, ale co tam - raz ma sie 20 lat (nie zrobie sobie przecież na emeryturze nie mam jakiś ekstra grubych i mocnych włosów, ale jak na razie są ok, mimo farbowania, itd. Czy słyszałyście moze o przypadkach łysienia po warkoczykach???? Ta wizja mnie prześladuje, że moge wyłysieć.

Czy mogłabym jeszcze prosić o opinię na temat tych warkoczyków w galerii? Po naczytaniu sie o grubasach, które sie zsuwają troche sie przeraziłam. No i czy nie widziałyście już gdzieś tych zdjęć (jako kradzione, a to chodzi)
oto link: http://warkoczyki-gdansk.blogspot.com/
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2009-04-08 o 13:23
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 12:48   #1503
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej, dostalam na maila zdjecia warkoczykow od dziewczyny ktora zajmuje sie ich pleceniem. Nie chce ich wkleic tutaj na forum bo ona moglaby sobie tego nie zyczyc. Czy moge kogos prosic o ocenienie ich? Fotki przeslalabym na maila
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 17:36   #1504
gosienkakrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Warkoczyki

Witam!
Czy wie ktoś, jak "zamontować" włosy syntetyczne do swoich
naturalnych,żeby móc później zrobić z tego warkoczyki? Nie chodzi mi o
cała głową w warkoczykach, tylko o kilka od spodu.
gosienkakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 20:56   #1505
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum od dłuuugiego czasu Widzę że charakter wątku zmienił się na bardziej profesjnalno-fachowy. Mam zamiar zrobić sobie warkoczyki niedługo, do łopatek. To troche nagła decyzja, bo na ten pomysł wpadłam 2 dni temu. Nikt jeszcze ze znajomych ani rodziny nie wie, ale co tam - raz ma sie 20 lat (nie zrobie sobie przecież na emeryturze nie mam jakiś ekstra grubych i mocnych włosów, ale jak na razie są ok, mimo farbowania, itd. Czy słyszałyście moze o przypadkach łysienia po warkoczykach???? Ta wizja mnie prześladuje, że moge wyłysieć.

Czy mogłabym jeszcze prosić o opinię na temat tych warkoczyków w galerii? Po naczytaniu sie o grubasach, które sie zsuwają troche sie przeraziłam. No i czy nie widziałyście już gdzieś tych zdjęć (jako kradzione, a to chodzi)
oto link: http://warkoczyki-gdansk.blogspot.com/
oczywiscie, ze nie sa kradzione.
mnie sie ogolnieh podobają ,ale troche mnie dziwi ,ze np przy bordowych jest napisane,ze jest ich 200 ale jakos to łyso wyglada.sama mam na glowie 150sztuk i nie mam takich łysych miejsc.dziewczyna robi za cienkie warkoczyki ,ale mysle ze to jest do dogadania
czy mozna wylysiec po warkoczykach?tak,jesli ktos uzyje zaduzo synetykow..slyszalam o przypadkach kiedy warkoczyki odpadaly razem z wlosami,ale nie martw sie takie cos sie zdarza bardzo rzadko.i tylko przy nieumiejetnym doborze ilosci syntetykow do twoich wlosow.jesli masz wlosy geste to nie ma sie czym przejmowac.
ja nosze warkoczyki na zmiane zdredlokami od 3 lat non stop,a w ogole to od ok 7 lat i naprawde moje wlosy po zdjeciu wygladaja super.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez prostowniczka Pokaż wiadomość
Hej, dostalam na maila zdjecia warkoczykow od dziewczyny ktora zajmuje sie ich pleceniem. Nie chce ich wkleic tutaj na forum bo ona moglaby sobie tego nie zyczyc. Czy moge kogos prosic o ocenienie ich? Fotki przeslalabym na maila
mozesz mi wysłać baglady@gazeta.pl
a ona nie ma jakiejś stronki?przyznam szczerze,ze zawsze podejrzliwie patrze na osoby warkoczykujące, które nie wklejają w swoje ogłoszenia fotek tylko wysylaja je na maila.bo juz sie kilka razy okazalo,ze fotki takie sa kradzione.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:29   #1506
maegwathien
Raczkowanie
 
Avatar maegwathien
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 79
GG do maegwathien
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

moim zdaniem te warkoczyki są faktycznie za rzadkie. tzn albo powinny być grubsze na taką wielkość kwadracika albo robione na mniejszym kwadraciku... no i w sumie na wielu fotkach są spore prześwity. a kradzione nie są (chyba, że ktoś ukradł komuś całą galerię) bo większość jest pstrykana w tym samym miejscu

prostowniczka, ślij śmiało na warkoczyki.olsztyn@wp.pl jeśli umiem to pomogę



a ogólnie gdzie się wszyscy pospali? tak zawarkoczykowani czy tak na grilach?



a ja mam już moje dredloki (które zakładała mi koleżanka nie rozumiejąc idei) i założyła mi o kilka za dużo bo łeb mi leci do tyłu... na całej głowie mam w sumie równo 100 ale myślę, że to o jakieś conajmniej 12-14 za dużo... ogólnie dredloki od mietły strasznie się spieprzyły. ktoś korzysta i zauważył? w każdym razie się wkurzyłam bo pewnie święta mi zejdą na ich skręcaniu

a co do techmixu to pewnie przestali bawić się w drobnicę bo im się przy wyżyszym kursie nie za bardzo opłacało... sprzedać od razu 50 opakowań, które zostały (bo przecież nie można wybrać sobie ilości i koloru tylko dostaje się mix) to zawsze przejemniejsza sprawa niż pakować 10 paczek po 5 opakowań gdzie i tak każdy będzie marudził co do koloru

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość

Czy mogłabym jeszcze prosić o opinię na temat tych warkoczyków w galerii? Po naczytaniu sie o grubasach, które sie zsuwają troche sie przeraziłam. No i czy nie widziałyście już gdzieś tych zdjęć (jako kradzione, a to chodzi)
oto link: http://warkoczyki-gdansk.blogspot.com/
z kolei co do kradzieży to tu są chyba warkoczyki z powyższego linka... tylko coś mi się miasto i kontakt nie zgadza

http://allegro.pl/item603084983_wark...ow_krakow.html
__________________
http://www.ogrody-olsztyn.pl/

Edytowane przez maegwathien
Czas edycji: 2009-04-09 o 21:19
maegwathien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:28   #1507
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość

Czy mogłabym jeszcze prosić o opinię na temat tych warkoczyków w galerii? Po naczytaniu sie o grubasach, które sie zsuwają troche sie przeraziłam. No i czy nie widziałyście już gdzieś tych zdjęć (jako kradzione, a to chodzi)
oto link: http://warkoczyki-gdansk.blogspot.com/
znam tą dziweczyne która robi warkoczyki i moge ci powiedzieć że spokojnie do niej idz. Widziałam jej warkoczyki na żywo, są bardzo ładne. Po za tym robi to już kilka lat więc nie masz co sie obawiać

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez maegwathien Pokaż wiadomość
a ja mam już moje dredloki (które zakładała mi koleżanka nie rozumiejąc idei) i założyła mi o kilka za dużo bo łeb mi leci do tyłu... na całej głowie mam w sumie równo 100 ale myślę, że to o jakieś conajmniej 12-14 za dużo... ogólnie dredloki od mietły strasznie się spieprzyły. ktoś korzysta i zauważył? w każdym razie się wkurzyłam bo pewnie święta mi zejdą na ich skręcaniu
ogólnie ostatnio jakoś jakość dredów sie pogorszyła, zamawiałam ostatnio z allegro od afrostyl i byłam niezadowolona, za mało skręcone były.

100 to u mnie standardowa ilość na głowie (to znaczy 50 podwójnych), chyba zawsze ich tyle wplatam. Ale rzeczywiście jak są za ciężkie to warto sie paru pozbyć

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

ogólnie jeśli chodzi o warkoczyki to ja nadal szukam jakiś głów na których bym mogła poćwiczyć

Edytowane przez PoisonCandy
Czas edycji: 2009-04-10 o 09:25
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 09:40   #1508
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Warkoczyki

Z tego co mi wiadomo to chyba metoda clip in ,że te pasma jakby doczepiasz do swoich od spodu i to wygląda jakby były całością
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 19:23   #1509
maegwathien
Raczkowanie
 
Avatar maegwathien
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 79
GG do maegwathien
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ja zawsze biorę z mietły i one są grubsze i nieco cięższe niż te z afrostylu więc u mnie przy nich wychodzi 70-80szt. dlatego stówka to dla mnnie nos do góry...

a skręcać każdy muszę samodzielnie bo po tygodniu wyglądają jak po trzech miesiącach... :/

ja z kolei pracuję poniedziałek-sobota po 12 godzin w ogródkach, w przerwach staram się studiować, w niedziele zasuwam z warkoczami... i normalnie nie mam siły ;( chętnie bym odstąpiła połowę pracy gdyby nie fakt że jednak jak to mawiają "pieniądz nie śmierdzi" (moja babcia tak bynajmniej zawsze mówiła)

a ogólnie sporo głów miesięcznie z dredloków robisz?
__________________
http://www.ogrody-olsztyn.pl/
maegwathien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 19:41   #1510
cranberi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 74
GG do cranberi
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej wizażanki warkoczanki Mam pytanie - jak to jest z takimi warkoczykami - cornrowsy + zwyczajne,ze sztucznymi włosami? Duże różnice w cenie, czas robienia? Może mogłybyście polecić kogoś, kto zajmuje się warkoczykami w Toruniu lub okolicach? Dziękuje i pozdrawiam
cranberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 20:33   #1511
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez maegwathien Pokaż wiadomość
ja zawsze biorę z mietły i one są grubsze i nieco cięższe niż te z afrostylu więc u mnie przy nich wychodzi 70-80szt. dlatego stówka to dla mnnie nos do góry...

a skręcać każdy muszę samodzielnie bo po tygodniu wyglądają jak po trzech miesiącach... :/

ja z kolei pracuję poniedziałek-sobota po 12 godzin w ogródkach, w przerwach staram się studiować, w niedziele zasuwam z warkoczami... i normalnie nie mam siły ;( chętnie bym odstąpiła połowę pracy gdyby nie fakt że jednak jak to mawiają "pieniądz nie śmierdzi" (moja babcia tak bynajmniej zawsze mówiła)

a ogólnie sporo głów miesięcznie z dredloków robisz?
ja sobie zakładam dredki z headrazora-są fajne ,bo grube i nie mechacą się tak szybko jak inne.zwykle zakładam ponad 100,bo jak mam mniej to jakos mi tak łyso.ale one niestety trudno dostepne i mały wybor naturalnych kolorow.
a co do jakosci dredlokow to faktycznie pogorszyly sie-ja zwykle kupowalam 5 opakowan z mietly ,a teraz sa jakies takie chudsze i potrzeba ich wiecej.za to bardzo mi sie podobaly dredloki z mietły z syntheticu, wygladaly naprawde fajnie,ale niestety ciezko jest sie dogadac czy maja tez takie czarne.teraz zamówilam dla klientki nr 4 i zobaczymy co przyjdzie.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 20:55   #1512
maegwathien
Raczkowanie
 
Avatar maegwathien
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 79
GG do maegwathien
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
ja sobie zakładam dredki z headrazora-są fajne ,bo grube i nie mechacą się tak szybko jak inne.zwykle zakładam ponad 100,bo jak mam mniej to jakos mi tak łyso.ale one niestety trudno dostepne i mały wybor naturalnych kolorow.
a co do jakosci dredlokow to faktycznie pogorszyly sie-ja zwykle kupowalam 5 opakowan z mietly ,a teraz sa jakies takie chudsze i potrzeba ich wiecej.za to bardzo mi sie podobaly dredloki z mietły z syntheticu, wygladaly naprawde fajnie,ale niestety ciezko jest sie dogadac czy maja tez takie czarne.teraz zamówilam dla klientki nr 4 i zobaczymy co przyjdzie.

nie chcę Cię marwtić, ale ja dostałam czwórki w tak tragicznym stanie, że głowa mała. wyglądały jakby były dłuuugo noszone, całe skołtunione i połączone pojedyńczymy włoskami. dramat bo wszystkie do poprawki więc niestety się na nią przygotuj

co do dredków headrazora to miałam w palcach tylko raz (klientka sobie z anglii przywiozła) i były faktycznie świetne, ale u nas zajmuje się nimi chyba tylko gothicdream (bynajmniej więcej źródeł nie znam) i mają zawsze może cztery, pięć kolorków do wyboru i nie mogę nigdy na sensowne trafić więc jakoś do nich się nie przyzwyczajam...


a co do ilości to zawsze robię taki myk, że zakładam na cały tył głowy dosłownie kilka sztuk i gęsto z przodu i u góry. nie widać tego wcale (chyba, że robi się kuc na czole), nie męczą się tak przy spaniu i nie ciążą więc ograniczając w ten sposób liczbę dredków przy okazji nie nadwyrężam karku klientki. bo w tej mojej stówce jest mi wybitnie ciężko...


co do torunia to niestety nikogo nie znam (kiedyś do mnie tylko pisała dziwna laska robiąca warkoczyki, właśnie z torunia, która miała pretensje, że nie mówię klientkom prawdy że się łysieje po zdjęciu i potem mają do niej pretensje ale niestety chyba skasowałam namiar do tej profesjonalnej pani o wybitnie profesjonalnym podejściu) jej raczej nie polecę
__________________
http://www.ogrody-olsztyn.pl/
maegwathien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 22:08   #1513
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez maegwathien Pokaż wiadomość
nie chcę Cię marwtić, ale ja dostałam czwórki w tak tragicznym stanie, że głowa mała. wyglądały jakby były dłuuugo noszone, całe skołtunione i połączone pojedyńczymy włoskami. dramat bo wszystkie do poprawki więc niestety się na nią przygotuj

co do dredków headrazora to miałam w palcach tylko raz (klientka sobie z anglii przywiozła) i były faktycznie świetne, ale u nas zajmuje się nimi chyba tylko gothicdream (bynajmniej więcej źródeł nie znam) i mają zawsze może cztery, pięć kolorków do wyboru i nie mogę nigdy na sensowne trafić więc jakoś do nich się nie przyzwyczajam...


a co do ilości to zawsze robię taki myk, że zakładam na cały tył głowy dosłownie kilka sztuk i gęsto z przodu i u góry. nie widać tego wcale (chyba, że robi się kuc na czole), nie męczą się tak przy spaniu i nie ciążą więc ograniczając w ten sposób liczbę dredków przy okazji nie nadwyrężam karku klientki. bo w tej mojej stówce jest mi wybitnie ciężko...


co do torunia to niestety nikogo nie znam (kiedyś do mnie tylko pisała dziwna laska robiąca warkoczyki, właśnie z torunia, która miała pretensje, że nie mówię klientkom prawdy że się łysieje po zdjęciu i potem mają do niej pretensje ale niestety chyba skasowałam namiar do tej profesjonalnej pani o wybitnie profesjonalnym podejściu) jej raczej nie polecę
o kurcze to faktycznie kiepsko z tymi dredkami,ale konkretnie to co znimi bylo nie tak?czy one byly z kanakelonu?dawno zamawialas?bo oni jakos niedawno mieli dostawe...no zobaczymy .
ja tez sprowadzałam te dredki z headrazora i sprzedawalm na allegro, ale przy obecnym kursie euro niestety juz sie to nie oplaca.a z kolorow naturalnych to mieli tylko czarne i blond-biały, pozniej doszly bordowe i braz,ale tez tylko jeden odcien.
to moje ostatnie dredki:czarne wlasnie z headrazor i te fioletowo czarne z mietły.ale te akurat oprocz tego,ze cienkie to fajne i bardzo ładnie sie trzymały.w ogole headrazor ma fajne rzeczy-mam od nich dreadfallsy i sztuczna grzywke-jak mi sie nie chce siedziec 2 godziny nad dredlokami to przypinam sobie ta treske i efekt jest naprawde fajny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fdda1acf025c7d77med.jpg (47,7 KB, 125 załadowań)

Edytowane przez bagladyshop
Czas edycji: 2009-04-10 o 22:11
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 22:20   #1514
bea26
Raczkowanie
 
Avatar bea26
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Prestatyn, UK
Wiadomości: 70
GG do bea26
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez cranberi Pokaż wiadomość
Hej wizażanki warkoczanki Mam pytanie - jak to jest z takimi warkoczykami - cornrowsy + zwyczajne,ze sztucznymi włosami? Duże różnice w cenie, czas robienia? Może mogłybyście polecić kogoś, kto zajmuje się warkoczykami w Toruniu lub okolicach? Dziękuje i pozdrawiam
Z Torunia masz bardzo blisko do Bydgoszczy, a tam warkoczyki robią dwie naprawdę fajne laski - Ania i Aga. Oprócz tego, że warkocze piękne to jeszcze miło spędzisz czas. Podaję linka do ich strony: http://www.warkoczyki.com.pl/. Z tego co wiem czasem dojeżdżają też do klientek, więc naprawdę warto się skontaktować. Jak będę w Polsce to na pewno jeszcze się do nich wybiorę
bea26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 00:24   #1515
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez maegwathien Pokaż wiadomość
ja zawsze biorę z mietły i one są grubsze i nieco cięższe niż te z afrostylu więc u mnie przy nich wychodzi 70-80szt. dlatego stówka to dla mnnie nos do góry...

a skręcać każdy muszę samodzielnie bo po tygodniu wyglądają jak po trzech miesiącach... :/

ja z kolei pracuję poniedziałek-sobota po 12 godzin w ogródkach, w przerwach staram się studiować, w niedziele zasuwam z warkoczami... i normalnie nie mam siły ;( chętnie bym odstąpiła połowę pracy gdyby nie fakt że jednak jak to mawiają "pieniądz nie śmierdzi" (moja babcia tak bynajmniej zawsze mówiła)

a ogólnie sporo głów miesięcznie z dredloków robisz?
ostatnio mało wplatam dredy bo nie mam na to czasu, zazwyczaj wplatam znajomym którzy mi trochę po marudzą (mam nadzieje że jak uporam sie ze wszystkim co mam ostatnio na głowie będę mogła poświęcić czas na wplatanie klientką, a jeszcze muszę znowu poświęcić czas żeby jakoś sie zareklamować czy w internecie ogłosić bo to też ostatnio całkowicie zaniechałam :/ i nie mogę sie coś na nowo za to zabrać ) , po za tym jakoś bardziej sie skupiłam na robieniu dredów. Wszystko dlatego że te fabryczne po prostu przestały mi odpowiadać. Dla siebie robie grubsze (nawet do 2 cm średnicy) no i mam większy wybór jeśli chodzi o kolory

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

aaa jeszcze jeśli chodzi o fabrycznie robione dredziki to kiedyś kupiłam na Ebay (jakieś dwa lata temu) i wplatam je sobie jeszcze do dziś! Są prawie niezniszczalne, nie rozkręcają sie i nie kołtunią. Jedyny problem jest takie że jak później szukałam tej firmy dredów to okazało sie że trzeba je z kanady sprowadzać :/ musze poszukać jaka to była firma. Jeśli komuś sie chce je z tak daleka zamawiać to na prawdę warto
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 09:22   #1516
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ostatnio jak wplatałam dredy znajoma sama pojechała kupić sobie dredy, poleciłam jej hair.com.pl. Jak zobaczyłam te dredy to byłam załamana. nie dość że niektóre były tak cienkie że wyglądały jak sznurki (2-3 mm średnicy!) to jeszcze miały całkowicie źle zrobione końcówki. Nie było czasu już ich naprawiać więc musiałam wpleść takie.
Załączam fote. spójrzcie na te końce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07185.jpg (39,1 KB, 150 załadowań)
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:21   #1517
cranberi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 74
GG do cranberi
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Bea, a orientujesz się może co do cennika? Bo albo ślepa jestem albo na stronie nie ma
cranberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:35   #1518
korolowiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cześć,

czy ktoś może coś powiedzieć o warkoczykach z www.dredy.com.pl / http://www.allegro.pl/item604913773_...ow_krakow.html
?

Na stronie www galeria nie działa, przynajmniej u mnie, jedynie na aukcji można zobaczyć kilka zdjęć.

aaha i chodzi mi o Rzeszów, wiem, że w Krakowie jest kilka dobrych punktów
korolowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 23:28   #1519
bea26
Raczkowanie
 
Avatar bea26
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Prestatyn, UK
Wiadomości: 70
GG do bea26
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Najlepiej pogadać z dziewczynami przez gg. Ja płaciłam 350 zł za warkoczyki do połowy pleców. Pozdrawiam!
bea26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:53   #1520
maegwathien
Raczkowanie
 
Avatar maegwathien
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 79
GG do maegwathien
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez PoisonCandy Pokaż wiadomość
Załączam fote. spójrzcie na te końce
no piękne. wiem chociaż skąd nigdy nie brać te od mietły mają chociaż ten plus, że nigdy się z takimi końcówkami nie trafią

mogłabyś mi wrzucić na priv swój nr gg? bo w sumie po tych ostatnich moich zamawianiach wolę brać z lepszego źródła

Cytat:
Napisane przez korolowiec Pokaż wiadomość
czy ktoś może coś powiedzieć o warkoczykach z www.dredy.com.pl / http://www.allegro.pl/item604913773_...ow_krakow.html
?
cóż... nigdzie nie widać jak się wygląda w tych warkoczach z przodu ale z tyłu są świetne. poproś o jakieś foty z boku albo z przodu. chociaż myślę, że ja już na podstawie tych fotek bym zaryzykowała


Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
o kurcze to faktycznie kiepsko z tymi dredkami,ale konkretnie to co znimi bylo nie tak?czy one byly z kanakelonu?dawno zamawialas?bo oni jakos niedawno mieli dostawe...no zobaczymy .
włoski z kanekalonu chociaż nigdy nei miałam w łapie dredków z syntetyku więc może się mylę. ale się nie świeciły więc myślę, że jednak kanekalon.
zamawiałam dwa tygodnie temu więc już po dostawie niestety. konkretnie jakie były? tak, jak byś chciała przepleść po trzech miesiącach i zauważyłaś wyłażące włoski, które plączą się i mechacą, jak po wiązaniu ich za małą gumką. nie wiem w sumie jak to wytłumaczyć no były w każdym razie beznadziejne, ale biorę się za poprawianie więc może coś się da z nimi zrobić...

a Tobie życzę, żeby przyszły jakieś normalne


wesołych świąt moje drogie
__________________
http://www.ogrody-olsztyn.pl/
maegwathien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 08:31   #1521
maegwathien
Raczkowanie
 
Avatar maegwathien
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 79
GG do maegwathien
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

sprostowanie co do dredloków (poprawiałam do 3 rano). czwórki i ósemki są z syntetyku. też się mocno zmechaciły ale nie rozeszły się jak 12, 22 i 613 (bo taki zestaw mam na głowie). całość w każdym razie nadal wygląda tragicznie :/
__________________
http://www.ogrody-olsztyn.pl/
maegwathien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 08:41   #1522
Dredzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

czesc dziewczyny,od jakiegos tygodnia tez mam warkoczyki i mam z nimi maly problem sa dosc dlugie i mam ich okolo 270 problem polega na tym ze ciezko mi mumyc glowe jak raz probowalam i je cale zmoczylam to lala mi sie z nich poprostu woda a glowy i tak nie umylam za dobrze.moze ktoras z was ma jakis patent jak powinnam zrobic to porzadnie?
Dredzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:11   #1523
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Dredzik Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,od jakiegos tygodnia tez mam warkoczyki i mam z nimi maly problem sa dosc dlugie i mam ich okolo 270 problem polega na tym ze ciezko mi mumyc glowe jak raz probowalam i je cale zmoczylam to lala mi sie z nich poprostu woda a glowy i tak nie umylam za dobrze.moze ktoras z was ma jakis patent jak powinnam zrobic to porzadnie?
270.. to sporo masz tych warkoli pokażesz fotki??

a co do mycia: ja na poczatku tez miałam ten problem.. potem jak juz troche odrosły było łatwiej z myciem...
ja na poczatku brałam szampon, troszke rozcienczałam woda i masowałam delikatnie skóre głowy (na poczatku ciężko było), a potem wszystko spłukiwałam .. nie wiem czy tak jest prawidłowo, mi tam bynajmniej sie sprawdzało
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 13:18   #1524
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez maegwathien Pokaż wiadomość
no piękne. wiem chociaż skąd nigdy nie brać te od mietły mają chociaż ten plus, że nigdy się z takimi końcówkami nie trafią
w zasadzie pierwszy raz miałam takie dredy od nich, do tej pory narzekałam jedynie że są za cienkie
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:26   #1525
Dredzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
270.. to sporo masz tych warkoli pokażesz fotki??

a co do mycia: ja na poczatku tez miałam ten problem.. potem jak juz troche odrosły było łatwiej z myciem...
ja na poczatku brałam szampon, troszke rozcienczałam woda i masowałam delikatnie skóre głowy (na poczatku ciężko było), a potem wszystko spłukiwałam .. nie wiem czy tak jest prawidłowo, mi tam bynajmniej sie sprawdzało
dzieki , moze ten pomysl mi ulatwi to mycie troche sie boje ze ten szampon nie za dobrze sie wyplucze i bedzie mi sie lupiez od niego robil.a powiedz mi na poczatku tez cie tak bardzo glowa swedziala?
Dredzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:16   #1526
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Dredzik Pokaż wiadomość
dzieki , moze ten pomysl mi ulatwi to mycie troche sie boje ze ten szampon nie za dobrze sie wyplucze i bedzie mi sie lupiez od niego robil.a powiedz mi na poczatku tez cie tak bardzo glowa swedziala?
swędziec swędziała, ale ja wiem czy tak bardzo.. gdy tak sie działo pryskałam sobie włosy od nasady odżywką w sprayu (ponoc glisskur różowy jest świetny ) i przechodziło jakos....może u Ciebie tez sie sprawdzi...

i ponawiam pytanie: pochwalisz nam sie tu warkolami??
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 18:27   #1527
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Dredzik Pokaż wiadomość
dzieki , moze ten pomysl mi ulatwi to mycie troche sie boje ze ten szampon nie za dobrze sie wyplucze i bedzie mi sie lupiez od niego robil.a powiedz mi na poczatku tez cie tak bardzo glowa swedziala?
Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
swędziec swędziała, ale ja wiem czy tak bardzo.. gdy tak sie działo pryskałam sobie włosy od nasady odżywką w sprayu (ponoc glisskur różowy jest świetny ) i przechodziło jakos....może u Ciebie tez sie sprawdzi...

i ponawiam pytanie: pochwalisz nam sie tu warkolami??

Faktycznie ta odżywka gliss kur pomaga zwłaszcza na początku, kiedy głowa jest przesuszona i swędzi a do mycia sama też wypróbowałam i muszę stwierdzić że jest świetny,(tylko trzeba go troszkę zmieszać z wodą bo jest gęsty) szampon Clear ( ten zielony 2 in 1 skutecznie myje i łagodzi uczucie swędzenia ) mi naprawdę pomógł
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 19:40   #1528
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Witam,
Jakby ktoś szukał kogoś dobrego w Krakowie polecam dziewczyny z http://www.warkoczyki.com/ robiłam u nich warkocze 2 razy i byłam bardzo zadowolona!!

a teraz pytanie, czy któraś z was miała do czynienia z pracodawcami? zastanawiam się nad zrobieniem znowu warkoczyków, ale z racji tego, że jestem w trakcie szukania pracy/ stażu boję się, że przez fryzurę mogą mnie nie przyjąć... sama nie wiem czy przesadzam czy faktycznie może być taka sytuacja? z jakim odbiorem się spotkałyście?
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:42   #1529
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ja na swoje warkole ide w środę, nie omieszkam wrzucić fotek - jeżeli ktos będzie zainteresowany.

Co do pracodawcy, to myślę że wszystko zależy od branży i od samego charakteru człowieka - może uznać to za zbyt awangardowe, ale z drugiej strony może uznać, ze jesteś odważna i nie przejmujesz sie zdaniem innych i będzie na plus - więc to niestety jest loteria.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 21:04   #1530
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

wrzuć zdjęcia, zawsze warto porównać jak kto robić

no właśnie , raczej będzie to praca biurowa... ale tak sobie myślę że jeśli ubierałabym się elegancko, włosy układała na gładko bez żadnych turbanów i wariactw to nie byłoby źle muszę to przemyśleć ale widząc wasze warkoczyki to znowu mi się zachciewa... one są takie fajne!
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.