Rozstępy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-12-03, 21:37   #61
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: ratujcie rozstepy!!!!!!!

wtrące sie do wątku z kontrowersyjna opinią... mam rozstępy po ciązy i znalazłam na nie cudowny środek. wiem ,wiem , ze nie znkikną , że nie ma szans, ze tylko chirurg, że na zawsze ,itp. ,itd. ale moje znikaja po kremie Biotherm na rozstępy. stouje go na świeże pociązowe rozstępy i NAPRAWDĘ są mniejsze!!! może jestem jakims "nienormalnym" przypadkiem godnym odnotowania z historii medycyny estetycznej ale ONE sie zmniejszyły i ciągle jest poprawa.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-17, 13:18   #62
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Ważę 45 kilo i mam wielkie rozstępy!!!!!!!!

Nie wiem czy umieścić ten wątek na forum kosmetycznym,no ale trudno : Mam pytanie dotyczące rozstępów. Ważę tylko 45 kg,jestem bardzo szczupła(ale nie chuda ),proporcjonalnie zbudowana,moja waga jest stała.W takim razie dlaczego moje pośladki pokryte są przez rozstępy? Jest ich co raz więcej-mam takie malutkie centymetrowe, ale i takie długie na kilka cm i strasznie grube!Najgorsze jest to,że wszystkie kremy je rozjaśniają,a ja mam prawie brązowe nogi i posladki-taką mam karnację.A jak się opalę,to mam okropne białe pręgi. Niektórzy mówią,że to od solarium (kiedyś chodziłam ale rzadko np przed studniówka),a mój tata- lekarz mówi że od braku białka (nie przepadam za nabiałem). Od czego mi się to robi? Aha,oczywiście używam kremu Norel :
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-17, 13:49   #63
puchacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 12
GG do puchacz
Re: Ważę 45 kilo i mam wielkie rozstępy!!!!!!!!

wiesz mam ten sam problem hehe witaj w klubie
puchacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-17, 13:53   #64
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: Ważę 45 kilo i mam wielkie rozstępy!!!!!!!!

Dołączam sie do pytania. Ja tez mam rozstepy, już od bardzo, bardzo dawna. Mam je po wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud, na łydkach(już mniejsze). Są małe, albo takie pręgi na kilka centymertów. Mam jasną skórę, a rozstepy są różowe, fioletowawe. Utrzymuję także stałą wagę, tak jak Ty ważę 45 kg, nigdy nie przytyłam drastycznie.Powiem szczerze, że już nie pamiętam kiedy założyłam krótkie spodenki, nie mówiąc już o kostiumie kąpielowym . I trwa to już latami. Moja siostra poradziła sobie z nimi kremem Tanita(chwali go bardzo, rozstepy zjaśniały a przy tym zeszczuplała w miejscach, gdzie nakładała krem). Ja kiedyś uzywałam kremu dla kobiet w ciąży. Niestety
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-17, 15:26   #65
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: Ważę 45 kilo i mam wielkie rozstępy!!!!!!!!

Ja mam te rozstępy tak na boku pośladków,pod biodrami.Ale Ty te różowe możesz jeszcze likwidować Norelem albo Biothermem-naprawdę te sine znikają.Ale te białe już nie. Ja tam chodzę w stroju,bo figurę mam ładną,jak jeszcze jestem opalona to jest fajnie : tylko te rozstepy mnie tak denerwują,w tym roku nad morzem szłam z siostrą i jacyś faceci powiedzieli "Ale fajne dziewczyna", a laski które z nimi były (nota bene nie za piękne ani nie za zgrabne)skomentowały "to co!zobaczcie jakie ma rozstępy" i od tej pory się tym tak przejmuję!!!
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-17, 15:38   #66
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: Ważę 45 kilo i mam wielkie rozstępy!!!!!!!!

Przykre są takie głupie docinki, ale powiedziały to pewnie z zazdrości.
Ja te rozstepy mam już dobrych kilka lat. Właśnie do mnie dotarło,że nie kilka a przynajmniej z 10!! Albo sie trzeba wziąść za siebie jeszcze bardziej niż zwykle, albo pogodzić się z tych cholerstwem. Najlepiej jedno i drugie. Tylko łatwo powiedzieć, ciężej wykonać.
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-17, 16:36   #67
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Ważę 45 kilo i mam wielkie rozstępy!!!!!!!!

Mi rozstępy pojawiły się jak miałam ok. 10 lat (5 lat temu), kiedy zaczęłam intensywnie rosnąć (raz było 22 cm w rok). Wpierw stosowałam Cepan, a potem krem przeciw rozstępom Vichy. Nie sa juz czerwono-fioletowe, ale bledziudkie i się zmniejszyły. Mam je na posladkach i na udach (dodam jeszcze, że nie miałam żadnych gwałtownych zmian wagi). Krem Vichy jest naprawdę świetny, zapobiega także tworzeniu się nowych rozstępów. Jednak one do końca nie znikają, tylko robią się bledsze i znacznie mniej widoczne. Ale czy wiecie, czy mozna jakos je usunąć kategorycznie, by całkowicie znikneły?
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-17, 17:16   #68
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Re: Ważę 45 kilo i mam wielkie rozstępy!!!!!!!!

Hej!
Poczytajcie sobie ten artykuł http://www.wizaz.pl/basia_rozstepy.php

Szkoda, że wciąż nie ma drugiej części

pozdrawiam
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-17, 21:38   #69
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: Ważę 45 kilo i mam wielkie rozstępy!!!!!!!!

No to juz wiem od czego mam te paskudztwo zrobiły mi się w okresie dojrzewania,w dodatku moja awitaminoza (tata miał rację-jak zwykle),a 2 lata temu schudłam nagle z niecałych 49 do 42-myslałam że się robią przy tyciu,a nie chudnięciu ciekawe czy jak je posmaruję samoopalaczem to będą mniej widoczne haha bo one są białe a ja brązowawa :
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-17, 22:15   #70
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Ważę 45 kilo i mam wielkie rozstępy!!!!!!!!

temat często powraca gdyż jest to utrapienie wielu kobiet ,o rozstępach był jeden z pierwszych postów na tym forum :
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ttern=rozstępy
może przydatne będą też te informacje, ale musisz pamiętać że rozstępy to blizenki i są bardzo trudne do zlikwidowania - jeśli są dość świerze, Ty jesteś młoda można spróbowac z nimi powalczyć - dobre efekty daje stosowanie lasera biostymulującego,złuszcza nia naskórka.
Opalanie na słońcu czy w solarium w przypadku Twojej ciemnej skóry będzie tylko pogłębiało widoczność rozstępów - wyjściem może być samoopalacz - ale musiałabyś znaleźć taki ,który będzie pasował do Twojej karnacji.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-03, 20:06   #71
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Rozstępy

zauważyłam na swojej pupie (głównie na jej bokach wysoko ) dziwne kreseczki ,wgłębienia kiedy napinam pośladki , myślałam ,że to rozstępy ale one przecież mają odcień jaśniejszy od skóry i są raczej troszke wypukłe a te co ja mam to są takie wklęsłe i robią się tylko gdy zaciskam pośladki...tak samo jeżeli kucne to na dolnej partii brzuszka robią mi się odrobinkę te kreseczki.
Zaczęłam chodzić na areobik , codziennie wałkuje nogi takim przyrządem do masażu + jeszcze rękawicą ,do tego masuje ciałko i wcieram oliwkę a potem krem na naczynka i cellulitis ... czy to pomoże ?
Mam dopiero 17 lat i chcę móc spokojnie chodzić po plaży w kostiumie kompielowym ...
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-03, 20:31   #72
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: pomocy ,co to jest ?!

a jaki kolor mają te kreseczki?
jak dla mnie, to mogą być jednak rozstępy- lokalizacja pasuje, a rozstępy mogą byc też wklęsłe.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-03, 21:52   #73
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: pomocy ,co to jest ?!

nie mają koloru są poprostu wklęsłe , takie zagłębienia
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-03, 22:56   #74
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: pomocy ,co to jest ?!

Jak nie mają koloru, to znaczy że ich nie widać, więc nie przejmuj się tak.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-03, 23:45   #75
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomocy ,co to jest ?!

Skoro kolezanka zauwazyla, to znaczy ze widac... ;(

Jak dla mnie to cellulit 0-go albo 1-go stopnia (widac przy scisnieciu ciala reka, albo zacisnieciu miesnia, albo przy siadaniu na wybranej czesci ciala). Mam to samo - normalnie nie widac, ale jak sie scisnie, to robia sie zaglebienia, z tym ze raczej sa to dolki okragle niz podluzne.
Podziwiam Twoja systematyke, tak wlasnie trzeba Ja tez wracam na aerobic (niestety podczas zimy nie moge sie zmusic do chodzenia nan) i czasem wcieram w siebie jakies swinstwa. Niestety u mnie cellulit bardzo sie poglebil podczas ciazy, teraz mam wrazenie ze jest coraz mniej widoczny, tyle dobrego.
Powodzenia
p.s. a propos rozstepow - ja ich nie mam, wiec autorytetem nie jestem, ale wydaje mi sie, ze one najpierw sa fioletowo-sine (rozowe), a potem bledna, wiec mysle, ze sergeevna chyba by je zauwazyla w tym stadium.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-04, 00:10   #76
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Re: pomocy ,co to jest ?!

ja też myślę,że to cellulit.Mam podobny problem ( na brzuchu)chociaż jestem bardzo młoda i szczupła:-( Te zabiegi, którym się poddajesz powinny pomóc.Jeśli nie to, to chyba już nic:-( Ja narazie wcieram ''świństwa''i używam rękawicy, nie mogę się zmusić do ćwiczeń:-( pozdrawiam.
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-04, 07:40   #77
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: pomocy ,co to jest ?!

hihi cellulit też mam :P tylko ,że nie przejmuje się nim bo można go zwalczyć ,co codziennie się staram robić ,ale boje się o te kreseczki...one są tylko na bokach pupy jak ją napne i na brzuszku jesli się skule w kulkę ... tak to narazie ich nie widać...ale mam wrażenie ,że to początek rozstępów...ich jest od groma :| więc boje się co będzie jak się stanął widoczne...im nie można podobno zapobiegac a w szczegolnosci zwalczyc cio robic ... kiedys oglądałam w jakiejś gazecie zdjęcia ciał kobiet ileś miesięcy po porodach i jedna z pan miała strasznie "zwiotczały " brzuszek ,było na nim mnostwo kreseczek w tej dolnej parti i u mnie wyglada to na pupie wlasnie podobnie z tym ze tylko wtedy gdy zaciskam posladki...a w gazecie bylo napisane ze to rozstepy a ja mam 17 latek i chce jeszcze biegac po plazy w bikini
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-06, 13:39   #78
wiedzma24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
GG do wiedzma24
Rozstępy

Przed chwila zobaczylam u siebie na bokach na wysokosci bioder rozstepy!!!nie mam pojecia skad sie tam wziely gdyz nigdy ich nie mialam a z wielka dokladnoscia sprawdzalam zawsze po kapieli stan mojej skory -najgorsze jest to ze jestem szczupla-uprawiam sporty-plywam chodze codziennie na dluugie spacery i do tego jeszcze od jakiegos miesiaca uzywam Zelu Lipocell Bloker z Ziaji(myslalam ze o tak z przezornosci) a tu nagle sie cos pojawiloCzy mozliwe jest zeby pokazalo sie to walsnie z powodu uzywania tego zelu??????jakie sa najlepsze srodki czy cwiczenia by sie tego pozbyc?????jestem przerazonaczekam na szybka odpowiedz-pozdrawiam Ewa
wiedzma24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-07, 08:11   #79
Sissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3
Re: Pomocy!!:(skad sie to wzielo??

Ewo, czy nie Stosujesz przypadkiem pigulek antykoncepcyjnych? a moze nawet jest to diane 35... Niestety one czesto powoduja taki efekt
Spokojnie- rekawica do masazu i ... zaczelo sie
Codzienny masaz + srodek przeciw cell. i rozstepom
i Poradzisz sobie.
Powodzenia
Sissi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-07, 08:28   #80
wiedzma24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
GG do wiedzma24
Re: Pomocy!!:(skad sie to wzielo??

Wlasnie najciekawsze jest to ze nic takiego nie stosuje -kiedys stosowalam ale to bylo jakies pol roku temu i do tego Regulavit (czy cos podobnego)do tego dbam bardzo o swoja diete a odchudzam sie nie od kilku tygodni ale od conajmniej pol roku i to nie jest jakas cud dieta tylko powolna zmiana nawykow zywieniowych i zdrowe odzywianie sie-tymbardziej mnie to dziwi poniewaz wiem ze gdy nagle czlowiek chudnie to mzoe cos takiego wystapic-najbardziej prawdopodobne wydaje mi sie ze stalo sie tak od stosowania tego zelu na cellulit ktorego przeciez nie mialam bo pojawily sie te male rozstepy wlasnie w tych miejscach gdzie go wcieralamzel juz lezy w koszu a ja planuje kupno calego arsenalu na rozstepynoi moj facet bedzie sie cieszyl z przymusowych codziennych masazydzieki za odpowiedz i pozdrawiam goraco
wiedzma24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-07, 09:08   #81
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Pomocy!!:(skad sie to wzielo??

a Twoja waga sie nie zmieniła?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-07, 09:33   #82
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: Pomocy!!:(skad sie to wzielo??

no niestety nie pozbedziesz sie ich, tez tam mam rozstepy i nie tylko tam.i tez z braku jasnej przyczyny. mozesz sprobowac powalczyc i inne miejsca zagrozone rozstepami...
pozdrawiam i zycze powodzenia
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-07, 09:34   #83
wiedzma24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11
GG do wiedzma24
Re: Pomocy!!:(skad sie to wzielo??

Wiesz zmienila sie-ale to w wyniku dlugotrwalej powolnej przemiany nawykow zywieniowych-w sumie w przeciagu ponad pol roku spadla o 6kg z 64kg przy wzroscie 171 cm do 58 kg teraz. Wiem ze w wyniku spadku wagi moga sie pojawic rozstepy ale specjalnie zrobilam to racjonalnie gdyz myslalam ze w ten sposob bedzie to najrozsadniejsze a tu masz: pojawily sie rozstepy.
wiedzma24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-27, 20:43   #84
nolpa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 19
jak zwalczać rozstępy na skórze

stosowałam wiele kremów, żaden nie pomógł . co robić?
nolpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-27, 20:47   #85
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: jak zwalczać rozstępy na skórze

witamy w klubie rozstepów
nie da sie ich zwalczyc do konca kremami,trzeba albo poddac sie zabiegom laserowym albo sie z nimi zaprzyjaznic.

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-27, 20:49   #86
nolpa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 19
Re: jak zwalczać rozstępy na skórze

czy laswer pomaga przynajmniej w 90%,domyślam się, że miałaś taki zabieg. proszę powiedz coś więcej...
nolpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-27, 20:57   #87
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: jak zwalczać rozstępy na skórze

nie wiem w ilu procentach pomaga i jakie sa wymagania co do przeprowadzenia takiego zabiegu ,sama nie mialam usuwanych rozstepów laserem bo mnie zwyczajnie na to nie stac.

poszukaj w archiwum ,wpiszhasło :"rozstepy" wyskoczy z pewnoscia kilka watków na ten temat.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-08, 17:44   #88
ania-165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
rozstępy POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam 16 lat i gdzieś od roku rozstępy. przypominają białe blizny i czy to znaczy że zostaną mi do końca życia???!!!!! rozstępy nawet nie wiem dlaczego u mnie się pojawiły jakiś rok temu, smarowałam kremem i nawet to pomogło ale teraz pojawiły się właśnie takie białe blizny i w sumie nic z nimi nie robie, czasami masuje takim specjalnym do masowania. Mogą one jakoś zniknąć dodam, że jestem w miarę szczupła ale mam częste wahania wagi. POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
ania-165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-08, 19:50   #89
joda
Raczkowanie
 
Avatar joda
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 290
Dot.: rozstępy POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aniu, z rozstępami to trudna sprawa. Są kremy (poczytaj w rencenzjach KWC), które mogą je rozjasnić, ale ich całkowita redukcja przy pomocy kosmetyków jest zdaje się niemożliwa. Podobno nawet chirurdzy plastycy nie potrafią sobie z nimi do końca poradzić.
Teraz zapewne intensywnie rośniesz, skóra się rozciąga. Tak samo te wahania wagi, o których piszesz, mogą powodować rozstępy (zwłaszcza szybkie chudnięcie) - spróbuj nad tym zapanować, tu cierpi nie tylko Twoja skóra, to wpływa ogólnie na zdrowie całego organizmu.
joda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-09, 12:31   #90
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Question Prośba od koleżanki <ROZSTĘPY PO PORODZIE>

Jak w tytule, chodzi o poporodowe rozstępy mojej psiapsióły. 5 miesięcy temu urodziła i ma straszne rozstępy na brzuchu i udach. Znacie jakiś dobry balsam czy inne mazidło na to??
Z góry obie serdecznie dziękujemy!!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-08 12:25:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.