Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 19:40   #2281
fryzjerka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Smile Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Reklama na tym forum jest platna!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-06-24 o 19:56
fryzjerka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 11:28   #2282
Lilitka
Raczkowanie
 
Avatar Lilitka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ja w Krakowie mogę polecić Salon na ul. Garncarskiej. Mam nadzieje że moge dac linka : http://www.dziedzic.krakow.pl/
Bardzo fajna atmosfera w Salonie, z fryzury zawsze byłam zadowolona- a czasem naprawdę fryzjerka musiała się napracować nad moimi długaśnymi włoskami , cena także przystępna jak dla mnie.
__________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok
Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej


Lilitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 11:38   #2283
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hm no jezeli dla kogos przystepna cena 99 zł za strzyzenie krotkich wlosow to tylko pozazdroscic

rozbawila mnie jedna pozycja w cenniku "pasemka na gorze"
aaalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 11:57   #2284
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Nova Pokaż wiadomość
Prawo w Polsce jest takie,że za wykonaną usługę musisz zapłacić ,potem ewentualnie składać reklamację albo (w jakichś skrajnych sytuacjach) sąd.
I niestety bardzo niechętnie oddaje się niezadowolonemu klientowi wydane przez niego pieniądze (niechby nawet był to zwrot pomniejszony o zużyte materiały),proponuje mu się za to (prawie zawsze) poprawkę usługi w tym samym salonie (nie każdy ma jednak na to ochotę,co moim zdaniem zrozumiałe).
Sama nie dostałam (mimo deklaracji,że ta osoba to zrobi) ani złotówki zwrotu za pewną źle wykonaną usługę (akurat nie związaną z fryzjerstwem,ale z paznokciami).
Moja wina bo napisałam (przedstawiłam wcześniej oczywiście dowody źle wykonanej usługi itp.) naiwnie,że to od niej zależy czy i ile mi zwróci-jak uważa,ja się z nią przecież nie będę procesować,zresztą sama przyznała błąd swojej pracownicy.Sądziłam,że osoba ta mająca tyle pozytywnych opinii na Wizażu będzie umiała zachować się z klasą-cóż myliłam się.Nie dostałam ani złotówki.
I mam pytanie: dlaczego niemal zawsze proponuje się klientowi usługę "poprawkową" a nie po prostu zwrot pieniędzy? Przecież z reguły gdy ktoś jest niezadowolony z usługi nie chce dwa razy wracać w to samo miejsce (nawet jeśli drugi raz jest za darmo)?
Czuję się w obowiązku udzielić odpowiedzi Tylko nie bierz tego do siebie - chciałabym pokazać Tobie i osobom podobnie myślącym inny punkt widzenia. "Winnymi" takiej sytuacji są ludzie cfaniaki. Niestety pracowałam w tej branży i wiem jak to bywa. Przychodzi panienka, robi paznokcie, płaci i wychodzi. Za parę dni pojawia się i reklamuje bo odpadły, albo się jej nie podobają albo coś tam. Paznokcie często są zerwane, albo w super stanie ale nagle przestały się podobać - o co chodzi? O paznokcie za friko na imprezę. Kasę dostanie z powrotem, paznokcie miała zrobione... Dzięki temu, że oferuje się poprawkę a nie zwrot pieniędzy, można trochę takich sytuacji uniknąć. Cierpią na tym uczciwe klientki, które chciałyby zwrot pieniędzy za fuszerkę... Niestety nie bardzo widzę rozwiązanie tej sytuacji Wymagałaby 100% uczciwości obu stron.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:56   #2285
Lilitka
Raczkowanie
 
Avatar Lilitka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez aaalina Pokaż wiadomość
hm no jezeli dla kogos przystepna cena 99 zł za strzyzenie krotkich wlosow to tylko pozazdroscic

rozbawila mnie jedna pozycja w cenniku "pasemka na gorze"
nawet na to nie spojrzałam
byłam brana zawsze pod cennik indywidulany bo cieżko włosy za pas gdzieś wcisnąc w cennik i kwota mimo że wyższa niz 99 zł była zawsze niższa niz w innych krakowskich salonach których bywałam
__________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok
Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej


Lilitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:53   #2286
abi2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Lilitka Pokaż wiadomość
nawet na to nie spojrzałam
byłam brana zawsze pod cennik indywidulany bo cieżko włosy za pas gdzieś wcisnąc w cennik i kwota mimo że wyższa niz 99 zł była zawsze niższa niz w innych krakowskich salonach których bywałam
ja uważam że 99.oo to mimo wszystko wysoka cena nawet na bardzo długie włosy.Moje włosy też są długie i płace 65.00 w trendach tam jest stała cena nie dobiera sie jej do klienta bo to jest bezsensu POZDRAWIAM
abi2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:19   #2287
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

April007 zgadzam się z Tobą,z uczciwością po obydwu stronach "barykady" bywa różnie,sama miałam dobrą koleżankę (przyjaciółkę) fryzjerkę i znam też problem od drugiej strony.
Koniec OFF-a.
Wracając do tematu -na razie znalazłam dobrego fryzjera z mojej okolicy.
Na razie na farbowaniu (po poprzedniej fuszerce gdzie indziej) byłam raz
i jestem zadowolona,cena przeciętna (ani zaniżona ani zawyżona) ,ale
z pozytywną opinią wstrzymam się do drugiego razu.
Nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 04:24   #2288
Szparag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam wszystkich - oto mój pierwszy post na wizażu.
Problem przedstawia się następująco: mam bardzo gęste, niesforne, skłonne do skrętu, ciężkie do ułożenia włosy. Taki typ, który wygląda dobrze tylko do pierwszego mycia po wizycie u fryzjera. Na co dzień nie mam czasu stosować setki specyfików, lokówki, prostownicy itd., więc zazwyczaj wyglądam jakbym dopiero wstała z łóżka. Do tego mam bardzo pociągłą buzię, do której pasuje niewiele fryzur. Niestety, nigdy nie trafiłam na fryzjera, który dobrałby odpowiednią i trwałą fryzurę. Przekopałam ten wątek w poszukiwaniu stylisty - nie chcę po raz kolejny usiąść na fotelu i usłyszeć "co robimy z włosami?". Szukam kogoś, kto w 100% weźmie sprawy w swoje ręce. Do tego cierpię na traumę fryzjerską, preferuję więc miejsca z ciepłą atmosferą.
Biorę pod uwagę następujące osoby:
Tomasz Grabowski
niejaki Klaudisz
Tomasz Marut
pani Basia (wiadomo która)
Mariusz Kusia - trochę odstraszają mnie relacje nt. jego usposobienia...
Jacek Tatomir - nie wiem jednak, czy jest dostępny dla zwykłego śmiertelnika

Nie wiedzieć czemu, w kwestii stylizacji większe zaufanie mam do fryzjerów, niż fryzjerek.

Czy jest tu ktoś, kto ma jakieś porównanie między wyżej wymienionymi, ewentualnie ktoś obdarzony podobnym typem włosów, kto potrafi wskazać fryzjera zdolnego ujarzmić taką czuprynę?
Szparag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 08:56   #2289
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Mam bardzo podobny typ włosów co Ty, i znam ten ból. Wiele razy wychodziłam od fryzjera zadowolona, po czym po kilku godzinach moje niesforne włosy zaczynały żyć własnym życiem i miałam potężny kłopot z ich ujarzmieniem, część się zaczynała kręcić, część była prosta - efekt był taki, że chodziłam non stop w spiętych.
Ja osobiście mogę polecić p. Agnieszkę Jaśko, chodzę do niej już od 2 lat i jestem zadowolona. Nie oczekiwałam od niej nigdy totalnej metamorfozy, więc nie wiem jak z dobieraniem fryzur, ale ścina bardzo dobrze. Moje włosy zaczęły się bardzo ładnie kręcić, od połowy ucha co prawda, bo są ciężkie, ale jednak. Dziewczyna ma swój salon na Grzegórzeckiej. Cena też ok, za włosy lekko za ramiona bierze 50 zł.
Za tydzień idę do niej zrobić trwałą, zobaczymy jaki będzie efekt.


Aha, no i atmosfera jest sympatyczna, p. Agnieszka szybko nawiązuje kontakt z klientką (a należę do osób raczej zamkniętych w sobie ) - to pierwsza fryzjerka z którą naprawdę lubię pogadać, i to nie tylko o błahostkach, ale i nieraz prowadziłyśmy dyskusję na poważne tematy

Edytowane przez VanillaSky1983
Czas edycji: 2009-06-30 o 08:59
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:56   #2290
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja tez sie zastanawiam nad Klaudiusem i Pania Basia. Czytalam kilka negatywnych opini o Pani Basi, ale o Klaudiusu nic takiego nie znalazlam. Ale cenowo tez sie troche rozni. Juz miesiac mysle nad tym. A mam wlosy do poprawki i moze jeszcze farbowanie. Sama nie wiem...

ps. moze to dziwne, ale boje sie fryzjera tak samo jak stomatologa
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 11:15   #2291
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez VanillaSky1983 Pokaż wiadomość
Ja osobiście mogę polecić p. Agnieszkę Jaśko, chodzę do niej już od 2 lat i jestem zadowolona. Nie oczekiwałam od niej nigdy totalnej metamorfozy, więc nie wiem jak z dobieraniem fryzur, ale ścina bardzo dobrze. Moje włosy zaczęły się bardzo ładnie kręcić, od połowy ucha co prawda, bo są ciężkie, ale jednak. Dziewczyna ma swój salon na Grzegórzeckiej. Cena też ok, za włosy lekko za ramiona bierze 50 zł.
Za tydzień idę do niej zrobić trwałą, zobaczymy jaki będzie efekt.
Aha, no i atmosfera jest sympatyczna, p. Agnieszka szybko nawiązuje kontakt z klientką (a należę do osób raczej zamkniętych w sobie ) - to pierwsza fryzjerka z którą naprawdę lubię pogadać, i to nie tylko o błahostkach, ale i nieraz prowadziłyśmy dyskusję na poważne tematy
Też chodziłam do Agnieszki Jaśko i uważam że jest świetną fryzjerką (przestałam, bo ma bardzo odległe terminy - takie ok. 17:00). Agnieszka lubi(ła?) prostować włosy i moje koleżanki z falowanymi włosami skarzyły się na to (na prostych włosach fryzura extra, gdy są naturalne - gorzej...)
Lubię takich fryzjerów, których włosy dobrze o nich świadczą (właśnie Aga, Basia, Krystian od Maniewskiego, Agnieszka od Maniewskiego).
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 14:35   #2292
Szparag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

No właśnie mnie zależy przede wszystkim na doborze fryzury. Obecna jest tragiczna. Mam półdługie nijakie włosy, smętnie zwisające niczym jakieś skołtunione wiechcie.
Szparag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 15:26   #2293
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

zdecydowalam sie na Kiss P. Troche trzeba czekac, bo az 10 dni. I niestety, i to na bardzo wczesna pore:/ Mam nadzieje, ze do tego dnia sie nie rozmysle. Mam jakies mieszane uczucie...
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 17:00   #2294
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Też chodziłam do Agnieszki Jaśko i uważam że jest świetną fryzjerką (przestałam, bo ma bardzo odległe terminy - takie ok. 17:00). Agnieszka lubi(ła?) prostować włosy i moje koleżanki z falowanymi włosami skarzyły się na to (na prostych włosach fryzura extra, gdy są naturalne - gorzej...)
Lubię takich fryzjerów, których włosy dobrze o nich świadczą (właśnie Aga, Basia, Krystian od Maniewskiego, Agnieszka od Maniewskiego).
To fakt, do Agnieszki trzeba się umawiać minimum 2 tygodnie wcześniej, szczególnie, jeśli ktoś pracuje i nie może się wyrwać w południe A co do prostowania, hmmm... Ja od razu jej mówiłam, żeby ścinała tak, żeby włosy się kręciły, więc nie było problemu, suszyłam pod specjalną suszarką, itp.
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:06   #2295
Paty83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Framesi - Kraków

Witam. Co do baleyagu produktami z FRAMESI moge powiedzieć że jest najbardziej bezpiecznym rozjaśniaczem.. Wiem bo sama na tych produktach pracuje. Włosy nie są takie zniszczone jak po zwykłych rozjaśniaczach. Rozjaśnia nawet do 7-8 tonów. włosy wyglądają jakby miały diamentową poświate . naprawde polecam !!!!nie tylko rozjaśniacze są dobre lecz wszystkie produkty z firmy FRAMESI . pozdrawiam
Paty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 08:26   #2296
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Framesi - Kraków

hej
a mozna wiedziec jaki jest koszt rozjasniania na poldługich włosach?
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:50   #2297
alior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

No to nie ma dramatu z tym czekaniem.
Ja do mojego fryzjera muszę czękac nawet i 3-4tygodnie (bo jeżeli ma coś wcześniej, to tylko ranne godziny) ewentualnie udziela się przy sesjach czy wyjeżdża na szkolenia, ma tylko jeden minus - nie lubi czesac koków, czego nie ukrywa i mówi o tym wprost...
Jakiś rok temu, nie było do niego takich kolejek, ale teraz to jest czasami masakrycznie.
Od pewnego momentu, w gorących okresach nie przyjmuje nowych klientów - (chciałam wkręcic koleżanke) to jej nie przyjął, bo nie miał już gdzie....

Ale tak to jest z dobrymi fryzjerkami i fryzjerami, jak mają w sobie to coś, to mają też tasiemcowate kolejki do siebie Kiedyś jak chodziłam do Pani Basi - salon "No. 1" - to miała podobnie, ale zniknęła jakieś dwa lata temu z tamtego salonu...Ostatnio spotkałam ją w salonie u p.Pawła i aż mnie wryło okazało się , że niedawno tam pracuje ale kolejki dalej te same albo nawet i większe

Edytowane przez alior
Czas edycji: 2009-07-02 o 10:02
alior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:52   #2298
Paty83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Framesi - Kraków

To zależy w jakiej miejscowości.. Ja pracuje w Kościanie i u nas w salonie kosztuje ok 140 zł..
Paty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 21:42   #2299
Zasia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Załączam zdjęcie dzieła pani Basi. Jeśli toś uważa że to są refleksy, to ma o nich takie samo pojęcie jak ona. Oceńcie same, ja już się nie odzywam.
I co Ty na to Cornellio33? Naprawdę uważasz, że jest super?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05217basia2.jpg (68,4 KB, 209 załadowań)
Zasia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 13:44   #2300
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

To ja dla porównania pokażę "moje refleksy". Nie wiem czy są właśnie takie jak powinny, ale ja byłam zadowolona. Kolor włosów na zdjęciu jest bardziej intensywny niż w rzeczywistośći (zdjęcie było robione w pełnym słońcu). A kolor i refleksy to dzieło AK.KK . Dodam jeszcze, że farba była nakładana na moje wcześniej samodzielnie i nieudolnie farbowane włosy, w kolorach od średnio ciemnego brązu na górze do prawie czarnego (ale brązu) na końcach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaż.jpg (14,9 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaż 2.jpg (9,6 KB, 157 załadowań)

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2009-07-05 o 22:55
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 18:25   #2301
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Zasia1 Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie dzieła pani Basi. Jeśli toś uważa że to są refleksy, to ma o nich takie samo pojęcie jak ona. Oceńcie same, ja już się nie odzywam.
I co Ty na to Cornellio33? Naprawdę uważasz, że jest super?

hm...za kilka dni mam isc do pani Basi. Zaczynam sie coraz bardziej bac...

ps. a ile zaplacilas, jesli mozna wiedziec?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 20:33   #2302
Zasia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Zapłaciłam 260 zł...warto było, czyż nie?
Zasia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 22:13   #2303
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

to mi daje do myslenia :/ Szkoda, ze jednak reklamacji nie mozna zgłosic;]
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 14:20   #2304
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

a ja uwazam ze ta kolorystyka jest fatalna...
Zasia1; mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, ( bo to oczywiscie nie Twoja wina ) ale gdyby mi takie cos fryzjer zrobil uznala bym ze nie ma za grosz gustu
nie wiem czy Pani basia jest dobra czy zla ( 90% dobrych opini swiadczy ze jednak zna sie na rzeczy) ale ta fryzura jej zdecydowanie jej nie wyszla, wyglada to conajmniej po amatorsku...
Zasia mam nadzieje ze wlosy szybko odrosna i uda Ci sie trafic na odpowiedniego fryzjera. Rozumiem Cie, tez bym byla rozczarowana, a jesli to kosztowalo ponad dwie stowy to juz wogole...
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 19:17   #2305
ninna3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 22
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dziewczyny Panią Basie polecam
Jestem po wielu różnych koloryzacjach,wielu uczesaniach a to na wesele a to na bale ona jest niesamowita Jak przechodziłam z ciemnego koloru na jasny to nieboo włosy miałam w formie lepszej jak przed farbowaniem oczywiście miałam nakładane różne cudaczki przy myciu i kupiłam też kilka do domu poleconych przez panią Basie od niektórych jestem uzalezniona do dzisiaj,od czasu do czasu zmieniam ale maseczke z Joico nie zastapił jeszcze żaden produkt.
ninna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 19:31   #2306
Zasia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Jasne ze się nie obrażam ... koloryzacja jak z zakładu fryzjerskiego sprzed 20 lat .... zupełnie jakby mi to zrobił brat bo gdyby to robiła siostra z liceum to pewnie byłoby o niebo lepiej . Pani Basia dalej będzie miała mnóstwo fanek, ale Kiss Paris nie pokazał klasy nie chcąc tego poprawić w ramach reklamacji - refleksy to to nie są tylko grube, w rzeczywistości żółte pasemka.
Zasia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:07   #2307
ninna3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 22
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Pani Basi praca się sama broni
To oczywiste że będzie miała wielu fanów,takich fachowców jest mało na rynku a z fryzjerami jest jak z lekarzami 200 operacji jest udanych a jedna zmaszczona i nie wiadomo dlaczego czy z winy pacjeta czy lekarza.
ninna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 21:08   #2308
Zasia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

No tu akurat to chyba wiadomo kto zmaścił bo czy mówiąc ze chodzi o refleksy to trzeba tłumaczyć mistrzowi grzebienia co to jest i o co mi chodzi?
Zasia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 21:31   #2309
dziewczynazbagien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

aż trudno mi uwierzyć Zosiu że Cię pani Basia tak urządziła...mi robi zawsze takie piękne kolory hmmm może miała zły dzień?
dziewczynazbagien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 22:18   #2310
anulaa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

weronii zgadzam sie z toba ze w tej dziedzinie nie mozna miec zlych dni jak pomysle ze chirurg zrobil np.operacje nosa i mial zlz dzien nie dopuszczalne.Wlosy moze to nie to samo co nos ale zle dni trzeba zostawiac poza praca ,to moje zdanie.A co do pani ewy tez polecam ,sama mialam okazje siedziec u niej na fotelu . Wloski super , swietnie sie ukladaja fryzure robie w ciagu 5 min, kolorek nasycony ,gleboka czekolada taki o jaki dokladnie mi chodzilo choc nastepnym razem dam sie namowic na pare refleksikow.
anulaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.