Siano Na Glowie - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-10, 22:23   #181
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Bardzo puszące się włosy -zaleta czy wada (?) -proszę o radę

Ja bym Ci poradziła szampony i odżywki wygładzajace z Pantene pro-v. Możesz spróbować też z Garniera i też dla włosów puszących się. Jeśli chodzi o stylizację to wypróbuj krem z Sunsilka efekt żelazka- wygładzi Ci włoski i nie będą sie puszyły, wypróbój także jedwab w sprayu z Schwarzkopf- też świetnie wygładza.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 23:42   #182
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Bardzo puszące się włosy -zaleta czy wada (?) -proszę o radę

po umyciu , odżywka bez spłukiwania do loków i fal
nie rozczesuj , wlosów , jak możesz to daj im wyschnąc bez suszarki , choć w twoim przypadku to dłuuuuuuugo chyba będzie trwać
olejek rycynowy! bardzo pomaga , ale wlosy mogą sie zacząć przetłuszczać bardziej po nim
no i obowiązkow pianka

być może zmieniłoby coś wycieniowanie włosków , ale to musi zrobić inteligentny fryzjier bo wymaga to wprawy
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 08:10   #183
Olesia-R
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Question Dot.: Bardzo puszące się włosy -zaleta czy wada (?) -proszę o radę

Właśnie jest ten problem że ja nigdy nie suszę i nie suszyłam włosów . Wtedy gdy wysychały to kręciły się w takie sprężynki ale nastepnego dnia znów były napuszone.Oczywiście dziękuje za wszystkie rady. Tylko właśnie jeśli chodzi o tą odżywkę fructisa bez spłukiwania to już używałam i niestety nie pomogła;/ . A czy jeśli poszła bym do fryzjera to mógłby mi pomóc ? . Naprawde sprubuje jeszcze te kosmetyki o których mi piszecie . dzeikuje
Olesia-R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 21:53   #184
Nika_17
Przyczajenie
 
Avatar Nika_17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: Bardzo puszące się włosy -zaleta czy wada (?) -proszę o radę

najlepiej w mokre włosy wetrzec jedna krople jedwabiu (biosilk 10 zł). To powinno choc troche pomoc
Nika_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 07:43   #185
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Bardzo puszące się włosy -zaleta czy wada (?) -proszę o radę

na takie włosy fajnie by było wetrzeć piankę do włosów kręconych Sunsilka powstaje super efekt i nie ma puszenia. Dodatkowo po umyciu możesz we włosy wetrzeć serum na końcówki ( na całą długość ) lub serum wygładzajace z Avonu.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 10:32   #186
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Bardzo puszące się włosy -zaleta czy wada (?) -proszę o radę

mi tez zawsze puszyły sie bardzo włosy..miałam taką mała szopę na głowie...wydaje mi sie ze dobre sciecie powinno pomoc i dodatkowo uzywaj jakis srodków nawilzajacych....ja kiedy zaczełam stosowac to serum na zniszczone koncówi z Avonu i dotego Biosilk zauwazyłam ze moje włosy stały sie o wiele gładsze i przestały sie tak puszyc....teraz dodatkowo uzywam co jakis czas olejku z Oriflame do włosów suchych i nie mam problemów z szopą...wiec wydaje mi sie ze dobre nawilzenie włosow powinno ci pomoc...oczywiscie nie od razu ale z czasem na pewno zauwazysz róznice
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 13:17   #187
iskra_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Wink Timotei z bambusem i shea próbował ktoś? działa ? na włoski ja siano ???

Mam włosy jak siano , suche ale nie wiem czy zniszczone bo one chyba takie są z natury . Moje włosy ogólnie są dziewne w połowe jak siano i szorstkie w połowie są miękkie i śliske. KIedy je wyprostuje są ślicznie i miękkie ale prostowanie włosów niszzy włosy więc staram się jej nie używać . Słyszałam o szamponie Timotei z bambusem ale nie wiem czy na moich włosach zrobi to wrażenie .Błagam pomocy co można na takie włosy ??


jescze pytanko co to jest ten jedwab w płynie czy tam sprayu o którym wszyscy piszą na frum działa ? może byś na takie włoski jak ja mam ? i ile kosztuje ?
iskra_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 15:59   #188
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Timotei z bambusem i shea próbował ktoś? działa ? na włoski ja siano ???

Oto jeden z dziesiątek chyba lonków do postów o jedwabiu( są tam zresztą tez inne linki o jedwabiu )

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=biosilk

Co do timotei, jesli masz włosy suche, zniszczone, prostujesz, to daruj raczej sobie tę odzywke. Timotei jest jedną z gorszych drogeryjnych marek, na większy problem napewno nie zadziała. Przyjrzyj sie profesjonalnym kosmetykom typu Loreal, farouk. Ja polecam Farouk Infra treatment ( swietna, nawet jesli się nie prostuje włosów)kosmetyki te sa dostępne np na allegro.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 11:20   #189
iskra_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Exclamation włosy młodej dziewczyny jak siano z natury ... POMOCY !!!

Mam włosy jak siano z natury nie są zniszczone tylko takie są sianiaste naturalne !! jestem młoda i nigdy nic z włosami nie robiłam ( żadnych rojaśnien , farbowań , trwałych itd. ) Czasami prostowałam ale to mało razy (ok 20 razy ) wyprubowałam już dużo sposobów ... ale nic nie pomaga ! Używałam róznych szamponów i odżywek ale nic !!! Nigdy nie mam rozpuszczonych włosów bo jak je rozpuszcze to katastrofa , prawdziwe siano którego jest strasznie dużo zawsze mam kucyka i mam go już dość !!! Błagam pomocy !!!! Możecie dawać domowe sposoby byle by pomogło !!!!


Może coś ociążajacego ??? HELP !!!
iskra_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 12:46   #190
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: włosy młodej dziewczyny jak siano z natury ... POMOCY !!!

z natury masz falowane lub kręcone włosy?
myślę, że powinnaś poszukać w wyszukiwarce, bardzo dużo wątków było o sposobach na puszenie się włosów, wpisz np kosmetyki wygładzające włosy lub coś podobnego... dziewczyny testowały różne specyfiki i na pewno znajdziesz coś dla siebie
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 13:27   #191
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: włosy młodej dziewczyny jak siano z natury ... POMOCY !!!

wypróbuj serum wygładzające przeciw puszeniu się włosów lub serum na końcówki Avonu - obydwa produkty wciera się mniej wiecej od połowy włosów, mają postać oleistą, dość gęstą i ładnie wygładzają puszące się włosy.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 16:36   #192
siupakabra
Przyczajenie
 
Avatar siupakabra
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 11
GG do siupakabra
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

hm, a może warto zainwestować w maseczki regenerujące, tudzież solidne odżywki? osobiście polecam całą serię Gliss Kur - jeśli chodzi o regenerację włosków sprawdza się super
__________________
`łatwiej się zaszyć i o tym nie myśleć...` by Grammatik.
siupakabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 12:07   #193
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Question Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

Moja siostra po umyciu włosów ma siano na glowie, ktore bardzo ciezko rozczesac czego konsekwencja jest duza ilosc wyrwanych wlosow a na pozostalych tworza sie peki.Jakich preparatow powinna uzywac aby zlagodzic rozczesywanie?
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 12:18   #194
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

polecam odżywkę Gliss Kur ułatwiającą rozczesywanie "płynny jedwab" dla włosów matowych i trudnych do ułożenia, potem warto nałożyć serum wygładzające lub na końcówki Avonu - od połowy długości włosów.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 12:40   #195
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

gliss kur jest naprawde dobry uzywalam wiem ale ostatnio slyszalam ze na wlosy bardzo dobry jest WAX cena ok 17 zł
__________________
wiecej niz slowo
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 18:40   #196
paulagwiazda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraina wiecznych snów ^^
Wiadomości: 2 866
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

Hmm.. Ja mam taki sam problem z włosami... Mam praawdziwe siano na głowie. Nie lubie moich włosów i dlatego prostuje je prostownica. A robie to dość często. Poradźcie jakie mogę stosować szampony, odżywki i maski, żeby to 'sianko' zniknęło Nie wiem, może się wcięlam w watek, jak tak, to przepraszam ale także proszę o pomoc
__________________
paulagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 18:43   #197
Czarnulka@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 58
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

Ja tez tak mami nie wiem wlasnie co z tym zrobic juz probowalam chyba wszystkiego ale tylko pieniadze trace i nic z tego nie ma...
Czarnulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 19:29   #198
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

Bio Silk wydal jedwab w plynie z czerona nakretka, poleca sie go przy prostowaniu wlosow i przy silnym zniszczeniu naprawde sa po nim mieciutkie wloski, naprawde polecam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 19:51   #199
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

dobra jest maska regenerująca studio gloria - pollena malwa - ( recenzje na KWC) super ułatwia rozczesywanie -tylko rozczesywac zanim sie ja spłucze
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 21:01   #200
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

Sianko na głowie to wina suchych włosów. Przydałaby się jakaś maska nawilżająco-wygładzająca (polecam matrix sleek look lub fructis nutri gładka) do tego coś na końcóweczki (jedwab lub jakieś serum, fajny jest też olejek z fructis)
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 21:39   #201
kirsza
Raczkowanie
 
Avatar kirsza
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 471
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

odzywek dobrej jakosci ze spukiwaniem, ja jak ne dam odzywki to wlosow nie rozczesze,...
kirsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 21:46   #202
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Talking Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

dzieki za rady - przekaze siostrze
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 22:09   #203
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

a wax pomoże na sianowate włosy?
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:32   #204
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

Cytat:
Napisane przez canile
a wax pomoże na sianowate włosy?
Z tym waxem to jest tak że jednym pomaga a innym nie . Dla większości jest on rewelacyjny , u mnie jednak pogarszał sprawę By się dowiedzieć trzeba spróbować.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:54   #205
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

Może ma suche włosy i dlatego nie da się ich rozczesac? po umyciu trzeba używać odżywkę albo maseczkę, wtedy nie plączą się przy rozczesywaniu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:40   #206
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

ja tez mam problemy z rozczesaniem wlosow, jesli nie naloze odzywki. niedawno nakladalam tego mnostwo. odzywka ze splukiwaniem, bez, potem jedwab farouka i jedwab gliss kura, ale od nadmiaru byly sklejone - ale sie nie puszyly. teraz tylko szampon i balsam gliss kura do braz wlosow i jesr ok.
goldenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:42   #207
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

po czym twoja siostra ma siano na glowie????? po trawlej rozjasnianiu... chce powiedziec ( a ze mialam przedmiot wlosow na studiach to moge cos doradzic) ze siano tworzy czesto sie z braku nawilzenia wlosow, powodem braku nwilzenia wlosow jest najczesciej uszkodzona oslonka wlosa pod czas farbowania ale tez innych czynnikow mechanicznych przez te uszkodzenia woda wyparowuje a wode do wlosa mozna dostarczyc tylko droga wewnetrzna organizmu wiec pierwsze co siostra musi byc duzo wody po drugie dobra odzywka regenerujaca kyora zamknie oslonki a przez to nie ebda one sie koltinic o siebie ... ja moge polecic glis kur odzywke do wlosow farbowanych do zmycia latwiej roczesac wlosy na pewno plus dwa razy w tyg odzywke regenurjąco na noc bez zmycia glis kura mi dala efekty mozna sprobowac tez odzywki profesjonalne sa bardzo dobre... druga sprawa jesli chce uniknac siana musi odlozyc suszarke na bok poniewaz gorące powietrze z suszarki przyspiesza wyparowanie wody z wlosa a najlepiej by bylo nie rozczesywac wlosow az obeschna niech ten kolkun mokry jest i sam schnie czestym oslabieniem wlosow jest rozczesywanie ich na mokro i ciagniecie to powoduje rozerwanie struktur wlosa( chemiczna zabawa to nie bede pisac) niech ciagnie wlosy pol suche :0 mniej szkod to tyle chyba co moze zrobic
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 21:29   #208
Kaska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 57
Dot.: Siano na głowie - pomóżcie mojej siostrze!!!

Cytat:
Napisane przez Angel@
Z tym waxem to jest tak że jednym pomaga a innym nie . Dla większości jest on rewelacyjny , u mnie jednak pogarszał sprawę By się dowiedzieć trzeba spróbować.
Jesli uzywa sie WAX to najwazniejsze jest, aby zapewnic cieplo wlosom po jego nalozeniu, aby mogl sie aktywowac, a nastepnie bardzo dobrze go splukac, aby wlosy nie byly klapniete. Ja go stosuje co jakis czas i jest rewelacyjny, dodatkowo jedwab po kazdym myciu Biosilk na przemian z Bad Azz. Ta kuracja zapewnia moim dlugim wlosom piekny polysk i nie rozdwojone konce, a dodatkowo Wax z henna poglebia moj naturalny ciemny kolor wlosow.
Kaska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 23:13   #209
Kaska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 57
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

Jesli wlosy suszy sie suszarka to najlepiej taka z jonizacja. Ja czesto uzywam suszarki ze wzgledu na brak czasu i kupilam sobie w internecie profesjonalna suszarke do wlosow Valera dajaca efekt balsamu i jestem bardzo zadowolona, wloski sa blyszczace, latwo sie ukladaja i co najwazniejsze nie niszczy wlosow i nie tworzy mi sie siano na glowie.
Kaska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 23:37   #210
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

Jeszcze mam taki sposób. Po myciu nakładam odzywke do włosów (ktora splukuje), potem gdy włosy są juz prawie wyschniete, rozczesuje je i wiaze lekko gumka. Dzieki temu nie ma takiej szopy na wlosach A wiaze delikatnie zeby nie bylo odcisków z gumki Przewaznie uzywam 2, jedna wyzej jedna nizej
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.