Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 18:53   #2101
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anecia no moj maz kiedys do wawy jechal jakies 480km jak osobowke kupowalismy bo na zdjeciach wygladala idealnie gosciu zapewnial ze wszystko super co do czego samochod byl na 100% bity i byl zrobiony "byle sprzedac" wiele elementow sie laczylo i wogole wygladal do bani dlatego tak daleko juz nie jezdzimy po auta a tak swoja droga jak sprzedawalismy busa jechali po niego goscie jakies 300km woec maz im napisal smsa z adresem zeby w navi wbili dzwonila niby juz bedac przy nas okazalo sie ze gosciu nei spojrzal i wbil druga miejscowosc o tej samej nazwie co nasza tez w lubuskiem tylko jakies 100km od nas i musieli nadrabiac a celowo im powiat nawet gmine w tym smsie napisal i jeszcze tel tlumaczyl ze sa dwie o tej samej nazwie
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:21   #2102
mlmFM
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 811
GG do mlmFM Send a message via Skype™ to mlmFM
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
a jakie masz to zelazo ? my mamy ferrum lek, mala chetnie je przyjmuje i na kupki nie ma zadnego wplywu.
Też mamy ferrum lek.... zobaczymy...
my w szpitalu dostaliśmy 1x i po wyjściu ze szpitala pierwsza kupa była mega zielona [jakby się trawy mała przejadła]... i do wczoraj mi wymiotowała - najgorzej w pierwszy dzień - właśnie zaczęło się po podaniu żelaza [równie dobrze mógł być to zbieg okoliczności] do wczoraj wieczorem [na dobranoc 1x wymiotowała].
Dziś za to mi cały dzień nie spała, ale w sumie jak idzie spać o 19 [w domu kolo 22-23] i śpi do 8 [w domu budzik męża budzi ją czasem o 6, ale najczęściej 7] to już są te 4-6h które w domu śpi w ciągu dnia.
Bo po szpitalu siedzimy u moich rodziców w Zduńskiej Woli - do końca mies.
mlmFM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:29   #2103
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
anecia no moj maz kiedys do wawy jechal jakies 480km jak osobowke kupowalismy bo na zdjeciach wygladala idealnie gosciu zapewnial ze wszystko super co do czego samochod byl na 100% bity i byl zrobiony "byle sprzedac" wiele elementow sie laczylo i wogole wygladal do bani dlatego tak daleko juz nie jezdzimy po auta a tak swoja droga jak sprzedawalismy busa jechali po niego goscie jakies 300km woec maz im napisal smsa z adresem zeby w navi wbili dzwonila niby juz bedac przy nas okazalo sie ze gosciu nei spojrzal i wbil druga miejscowosc o tej samej nazwie co nasza tez w lubuskiem tylko jakies 100km od nas i musieli nadrabiac a celowo im powiat nawet gmine w tym smsie napisal i jeszcze tel tlumaczyl ze sa dwie o tej samej nazwie
no to ładnie...dobrze,że tylko 100km a nie więcej nadrabiać musieli i to z własnej pomyłkiA twój maż to też musiał się nieźle wkurzyć jak jechał do tej niby super bryki..niektórzy ludzie są dosłownie bez serca..
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:47   #2104
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dzidzia przechlapane z tymi plecami mamy

papeteria no ja też na robotę, ale zazdroszczę dziewczyną, ze mogą zostać z maluszkami w domu i dlatego łapę doła jak coraz więcej jest takich co zostają
anoxa tojest strasze co teraz muszą przechodzić w twojej rodzinie a kuzyn to już wogóle chyba ma zrytą psychę, a kapcioszki dla niunki mam takie same też dostałam od teściowej tylko ona mi przywiozła takie z bługarii
Aga
anecia , no i gratuluję ząbeczków i to dwa naraz fiu, fiu
U nas wczoraj wyszły DWIE PRZEDNIE JEDYNKI!!!naraz

Lilka strasznie marudna od paru dni albą idą dalej zęby, albo swędzi ją ciałko bo ma dalej tą wysypkę wszędzie na buzi, brzuszku, pleckach, uszkach, nóżkach tylko na pupie nie ma zaczynam się martwić czy przypadkiem jakaś skaza nam sie tak późno nie pojawiła, w środę na szczepienie to lekaż ją obejrzy i wtedy się dowiemy co to, tż twierdzi, że jej schodzi ale mnie się wydaje, ze nie jedno jest pewne z nowości dostała marchewkę samą z boovity i wtedy to się zaczęło.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:50   #2105
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anecia a ze jedynki przednie to wiadomo teraz kwestia czy górne czy dolne super

anoxa super te bamboszki a z autem tez bym sie wkurzyla strata czasu tylko i kasy na pallio i nerwy !!!
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2011-01-24 o 19:58
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:04   #2106
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Misiulka, gratuluję ząbków
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:07   #2107
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Misiulka, gratuluję ząbków
to bylo chyba z posta aneci
misiulka wspolczuje ze niunka sie meczy z wysypka
anecia mowisz ze fajne te pufki i funkcjonalne, musze to przemyslec...
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 20:10   #2108
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Moja 14 letnia sis poszla dzis do szpitala bo wyszlo jej odmiedniczkowe zapalenie nerek ..w ciagu miesiaca miala tempke 39 stopni 4 razy chyba + wymioty, wiec mama zrobila badania krwi i moczu i wyszlo , nerki ja nie bola.
Polezy min. 3 dni , juz ma wenflon i antybiotyk
oby szybko wyzdrowiala

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość

dziewczyny jaki polecacie krem do rak? bo mama mega wysuszone i zadne puki co nie pomagaja to chyba od spacerow


i sie wkurzylam bo maz pojechal po samochod gosciu zapewnial ze wszystko super a tu doopa maz mowi ze napewno wtrysk do wymiany i podobno alternator walniety wyglad bez zastrzezen i w sumei stwierdzilismy ze nie warto bo gosciu nawet nei chce na naprawe opuscic no i chciwlismy dobre auto ale wkurzylo mnie to ze zapewnial ze wszytsko ok i w sumie niepotrzebnie tyle km maz zrobil do tego pieniadze na benzyne no i uciekl nam dzien ktory moglismy spedzic wspolnie
damian kupil krem do rak Oilan i jest super tyle ze kosztuje 50 zl okolo za mala tubke

kurde tak to jest z tymi autami w pl. a po osobowke czy busa byl? jaki kupujecie w koncu?

misiulka anecia gratuluje zabkow

nadrobilam po lebkach tylko bo jakos dzisiaj na brak czasu cierpie. misiek strasznie marudny od rana
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:11   #2109
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czemu byłyście na NIE dla Humany?

Od 31. stycznia w Lidlu artykuły maluszkowe i Pampersy za 39,99
Ja byłam na nie z głupiego powodu - 30 lat temu moja mama podawała mi humanę, bo innego też nie tolerowałam, więc tak sobie myślałam, że stara firma i jak nasze babcie - może miec przestarzałe metody wiem, wiem, głupie to...
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:12   #2110
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
anecia a ze jedynki przednie to wiadomo teraz kwestia czy górne czy dolne super
hehe właśnie sama to przed chwilką przeczytałam i z siebie się śmiałam
dolne jedynki

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
to bylo chyba z posta aneci
misiulka wspolczuje ze niunka sie meczy z wysypka
anecia mowisz ze fajne te pufki i funkcjonalne, musze to przemyslec...
Mi sie podobają i dużo miejsca nie zajmująi pasują do imagu pokoika
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:12   #2111
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

misiulka wspolczuje wysypki...
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 20:15   #2112
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
cześć!

Hd - bardzo mi przykro z powodu kolegi to niesprawiedliwe że tacy młodzi ludzie odchodzą
Anuszka - super, że Igulka już ma się lepiej


o humanie to słyszałam tylko od mojej mamy, że dzieci nią karmione były duże ponad miarę i przypasione bo niby zawierała jakieś hormony? no ale to są newsy sprzed 30 lat, wiele się w tej kwestii na pewno zmieniło




ja się pochwalę, że mamy już pierwszego ząbka
ale młodemu się wcale nie poprawiło, dziś była najgorsza noc wszechczasów - najgorsza odkąd się Patryk urodził budził się średnio 2 razy na godzinę ze strasznym płaczem, albo próbował spać i jęczał przez sen cały czas walczymy z gorączką, która skacze do 39-39,5 kilka razy dziennie wiem, że to wszystko przez drugiego ząbka, bo dziąsełko jest spuchnięte i już takie trochę białawe, ale dlaczego on się musi tak męczyć?
Ja od noworodka na humanie byłam i byłam chudzielec
Byłam...
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:16   #2113
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aniaa narazie po busa bo w sumie mezowi do Holandii potrzebny z osobowka sie wstrzymujemy bo jak pojedziemy do Holandii to wole zeby nie stala tak bezpansko bo garazu sie jeszcze nei dorobilismy i raz ze to nic dobrego jak tyle tyg bedzie stala nie ruszana a dwa po co ma kogos kusic napewno bedzie bmw seria 5 530d a busa byl ogladac opla movano chcial transportera ale nie ma ciekawych ofert a jak sa to za kosmiczne pieniadze no i jak pojedzie do holandi to ja bede jezdzila kurierem dzisiaj byla pierwsza jazda
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:21   #2114
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

marta_d1 mam już krzesełko, ale chyba nie będę Ci pisać wymiarów, bo nie da się go ekonomicznie złożyć, zajmuje sporo miejsca.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:23   #2115
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
aniaa narazie po busa bo w sumie mezowi do Holandii potrzebny z osobowka sie wstrzymujemy bo jak pojedziemy do Holandii to wole zeby nie stala tak bezpansko bo garazu sie jeszcze nei dorobilismy i raz ze to nic dobrego jak tyle tyg bedzie stala nie ruszana a dwa po co ma kogos kusic napewno bedzie bmw seria 5 530d a busa byl ogladac opla movano chcial transportera ale nie ma ciekawych ofert a jak sa to za kosmiczne pieniadze no i jak pojedzie do holandi to ja bede jezdzila kurierem dzisiaj byla pierwsza jazda
i jak poszło???
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:35   #2116
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

martysek, ania dziękujemy
anoxa , a jak było na tych pierwszych jazdach???
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:45   #2117
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dzidzia, buziaki dla Aliski, oby szybko wyzdrowiała.

U nas chyba dziś wyszła dolna jedynka, taki ostry punkcik pod palcem czuć, ale nie widać. Podejrzewam, że od razu idzie druga, bo troszkę nadal marudzi.

misiulka, ja tez od 1 do pracy, wiem, jak się czujesz - mam tak samo
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:02   #2118
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość

hd co ze skórką Szymka? jakąś dianozę macie?
dopiero jutro idziemy do lekarza. Niestety tak wyszło.
Raz gorzej raz lepiej.

Doszłam od czego mu sie tak pogorszyło. Ostatnio M kupił gotowe mieszanki, z których piekłam chleb. Sprawdziłam pierwsze opakowanie. Nie było mleka. Potem nie sprawdzałam i piekłam ten chleb ok. 1,5 tygodnia. różniły się dodatkami. Potem zobaczyliśmy, że na innych opakowaniach było "może zawierać śladowe ilości mleka". Jadłam więc ponad tydzień MLEKO
Dlatego mały dostał takich plam na ciele i policzkach... a było już tak ładnie.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
hd przykro mi z powodu kolegi..szkoda tylko,że dopiero jak się dzieje coś strasznego to ludzie zaczynają zastanawiać się nad tym co warto a co nie..
dokładnie



Misiulka, aneciasłonko - Gratuluję ząbków U nas tez wyszły dwa na raz
__________________
HAART.pl blog DIY



Edytowane przez hd2005
Czas edycji: 2011-01-24 o 21:05
hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 01:06   #2119
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

o kurcze Haniu strasznie mlody chlopak
Widzisz Szymcio Ci siedzie ladnie a Maja nie NA tomiast w sumie juz moge powiedziec, ze raczkuje, bo zasuwa po calym domu, tylko jak zolnierz, bo my dywanow nie mamy i sie troche slizga, ale z duzego pokoju w moment mi przejdzie przez kuchnie i przedpokoj do kojca Sisca musze ja tylko przekladac, bo lata i tak jak wanka wstanka im cos bardziej zakazane, tym na bardziej ciagnie do tego, np. moj laptop, jak wam dziec cos poprzestawia to sie mnie pytajcie smialo, ostaatnio Maja mi powciskala cos, ze nie moglam strzalkami przesuwac strony to F7 trzeba wcisnac

Papi biedna siostra a ode mnie doszlo??? i za duzo mi przelalas odleje Ci jutro
Anoxa, ale lobuz, szkoda, ze tak wyszlo

Dziewczyny gratuluje zabkow!!!

Nadrobilam was, ale juz zapomnialam co mam poodpisywac, ja dzis w sumie caly dzien cos robilam i dopiero teraz troszke czasu mam a jest 2 w nocy i ide spac
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 03:43   #2120
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010


Wyjechalismy na weekend, wiec czeka mnie sporo nadrabiania
Chcialam sie tylko zameldowac i jutro Was poczytam

Dobranoc
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:37   #2121
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
o kurcze Haniu strasznie mlody chlopak
Widzisz Szymcio Ci siedzie ladnie a Maja nie NA tomiast w sumie juz moge powiedziec, ze raczkuje, bo zasuwa po calym domu, tylko jak zolnierz, bo my dywanow nie mamy i sie troche slizga, ale z duzego pokoju w moment mi przejdzie przez kuchnie i przedpokoj do kojca Sisca musze ja tylko przekladac, bo lata i tak jak wanka wstanka im cos bardziej zakazane, tym na bardziej ciagnie do tego, np. moj laptop, jak wam dziec cos poprzestawia to sie mnie pytajcie smialo, ostaatnio Maja mi powciskala cos, ze nie moglam strzalkami przesuwac strony to F7 trzeba wcisnac
no tak Właśnie wczoraj mówiłam Bartkowi, że Maja podciąga się po szczebelkach Jak te dzieciaki sie różnią... Jeden zacznie chodzić bez raczkowania, drugi będzie raczkował bez zębów, trzeci zamiast siedzieć będzie leżał itd.
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:39   #2122
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość

Wyjechalismy na weekend, wiec czeka mnie sporo nadrabiania
Chcialam sie tylko zameldowac i jutro Was poczytam

Dobranoc
sie wlasnie zastanawialam gdzie sie podziewasz

u nas nocka ok ale nie pisze wiecej bo wiecie jak to jest
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:53   #2123
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

czesc dziewczyny
niezawsze tak doszło szok miałam pisać na pw ale poki pamietam i dziec mi daje to odpisuję na wątku i nic nie odlewaj

Wczoraj wieczorem wyprałam mate bo już się prosiła a dziś już suchutka i Adas sie na niej bawi

U nas nocka bez szału czeka mnie długa i ciężka praca .....
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:43   #2124
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Papi spróbuj może dać Adasiowi jakiegoś przytulaka?
Aliska nie zaśnie, jeśli nie wtuli buzi w pieluszkę tetrową, która pachnie mną. Teraz jak już przetestowaliśmy spanie w różnych miejscach, jest jeden warunek. Zaśnie, ale tylko z pieluchą przy buźce.

Niunia moja kiepsko. W nocy odruch kaszlowy jest dość zahamowany, ale z samego rana już katastrofa. Przez chwilę miałam wrażenie, że jest lepiej, ale chyba nie jest
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:13   #2125
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dzidzia, u nas ten kaszel przy zapaleniu oskrzeli rano to był masakryczny, po nocy zawsze było najgorzej, mam nadzieję, że wyjdziecie z tego tak szybko jak my i że już nie wróci paskudztwo do nas więcej
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:25   #2126
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Hej!
Iga znowu dziś spała ze mną, bo kaszlała Bałam się, że coś jej się stanie, tzn. ze zwymiotuje i zachłyśnie się. A teraz z kolei boję się, że się odzwyczai od łóżeczka. I bądź tu mądry.
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:02   #2127
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Hej, widzę, że pisałyście o ząbkach - Misia ma już 3 - wychodziły naraz w 2-dniowych odstępach
Mam pytanie (nie wiem czy już było pisane o tym, bo przyznaję, że nie wszystko nadrobiłam) - można samemu przesunąć szczepienie? Czy muszę iść do lekarza i tak i ona stwierdzi, że nie szczepić? W tym tyg powinna być najpóźniej zaszczepiona (wg. rozpiski), ale mała jest chora (nie tak mocno, żeby iść na dzieci chore, ale wystarczająco by była bardzo marudna). Ja od wczoraj też się fatalnie czuję (chyba przeziębiłam zatoki) i bardzo nie chciałabym jej/nam teraz czegoś dokładać
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:04   #2128
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Papi to dobrze, ze doszlo, kup cos ladnego malemu Mam nadzieje, ze uznaja te paragony z innych miast i odleje Ci, bo ja placilam 1,95! Powodzenia w nauce Adasia!

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Aliska nie zaśnie, jeśli nie wtuli buzi w pieluszkę tetrową, która pachnie mną. Teraz jak już przetestowaliśmy spanie w różnych miejscach, jest jeden warunek. Zaśnie, ale tylko z pieluchą przy buźce.
Moja tak samo, pielucha do czola i polika i heja od razu inaczej niz bez, ale nie musi pachniec mna.
Oby szybko kaszelek minal

JA gotuje banana i ide robic pierwszy raz malej sama robic deserk, zobaczymy czy bedzie smakowal
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:16   #2129
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aneciaslonko Pokaż wiadomość
i jak poszło???
Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
martysek, ania dziękujemy
anoxa , a jak było na tych pierwszych jazdach???
hehe ja mam prawko tylko wczoraj tym kurierkiem jechalam pierwszy raz i bylo ok ale ja i osobowka jezdzilam i busem wiec to nie bylo nic strasznego tylko jakos tak nisko sie w nim siedzi

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Widzisz Szymcio Ci siedzie ladnie a Maja nie NA tomiast w sumie juz moge powiedziec, ze raczkuje, bo zasuwa po calym domu, tylko jak zolnierz, bo my dywanow nie mamy i sie troche slizga, ale z duzego pokoju w moment mi przejdzie przez kuchnie i przedpokoj do kojca Sisca musze ja tylko przekladac, bo lata i tak jak wanka wstanka im cos bardziej zakazane, tym na bardziej ciagnie do tego, np. moj laptop, jak wam dziec cos poprzestawia to sie mnie pytajcie smialo, ostaatnio Maja mi powciskala cos, ze nie moglam strzalkami przesuwac strony to F7 trzeba wcisnac
o kurcze ale musi to fajnie wygladac jak tak zasuwa no i niestety u nas tez najlepsza zabawka to laptop kable piloty i oczywiscie telefony wczoraj tez mu dalam kartke papieru i ja tarmosil a poznije woreczek foliowy oczywiscie siedziala przy nim a pozniej malz no i tz't w koncu mowi ze po co ja mu takie drogie zabawki kupuje ze on by sie bardziej cieszyl z opakowania reklamowek jednorazowych

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość

u nas nocka ok ale nie pisze wiecej bo wiecie jak to jest
u nas dwie ostatnie tez ale nic nie pisze zeby nie zapeszac

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość

Niunia moja kiepsko. W nocy odruch kaszlowy jest dość zahamowany, ale z samego rana już katastrofa. Przez chwilę miałam wrażenie, że jest lepiej, ale chyba nie jest
kochana mi pediatratez przy zapaleniu oskrzeli mowila ze rano bedzie najgorzej bo ta flegma sie po nocy zbiera a dzidzia taka mala nie potrafi ladnie odkaszlnac

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Hej!
Iga znowu dziś spała ze mną, bo kaszlała Bałam się, że coś jej się stanie, tzn. ze zwymiotuje i zachłyśnie się. A teraz z kolei boję się, że się odzwyczai od łóżeczka. I bądź tu mądry.
tez zawsze z mlodym spie przy chorobach dla jego bezpieczenstwa i co wazniejsze ewentualnej mojej szybkiej reakcji zreszta uwazam takie zachowanie za jak najbardziej odpowiedzialne i rozwazne i powiem ci ze tez sie z poczatku balam ze nie bedzie chcial pozniej spac w lozeczku ale powiem Ci ze nie bylo nigdy najmniejszego problemu a Igusia to madra dziewczynka i mysle ze tez nie bedzie sie buntowala


u nas maz dzisiaj robi drugie podejscie do kupna auta dzis pojechal do ostrowa wlkp zobaczymy czy sie uda niby od pierwszego wlasciciela z de nie zarejestrowany i nie jezdzil po pl drogach wiec nie powinien byc dobity

musze zrobic liste zakupow to sie maz zalamie

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

niezawsze daj znac jak deserek bo ja tez chce dzis banana zrobic malemu bo u nas kiepsko z owocamni wybrzydza i nie chce jesc ale burak wczorajszy sie super przyjal
dzis dogotuje mu kroliczka i dam razem

wyczytalam mamuski ze wywar miesny mozna dawac po 6mc zycia tak mysle ze Hubciowi zrobie z kroliczka z kleikiem kukurydzianym i moze marchewka ale to nie dzisiaj
aaa i czytalam ze przy robieniu obiadkow miesko powinno sie gotowac osobno i warzywa osobno ale to po 5 mc zycia wiec chyba po 6mc mozna juz razem skoro wywar mozna tez podawac jak myslicie?
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:31   #2130
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

misiulka anecia gratuluję ząbków

anoxa ja używam kremu do rąk z avonu (już dość długo )i bardzo sobię chwalę ale mogę polecić też garniera-czerwony
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.