Zagroda babuszki cz.4 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary Dzisiaj, 05:40   #1861
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 050
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Annorl Nie wiem czy w tym roku i ja nie będę musiała kupić. Zobaczymy jak spiszą się kaczki, ale mam obawy, że jako dorosłe mogą nie mieć takiego apetytu. :/

Herbatko I na jaką długość sukienki się zdecydowałaś? Wydaje mi się, że jak fason trafiony to warto go szyć. Z każdym kolejnym chyba łatwiej? Chociaż to zawsze zależy od materiału.

Lanolinka Jak tam u Ciebie z wysiewem?

---------- Dopisano o 06:40 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Oglądałyście wczoraj eliminacje do Eurowizji?

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: Dzisiaj o 05:30
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 06:51   #1862
Lanolinkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2 969
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Emmi moje siewy muszę powtórzyć. Bardzo mało buraków wyszło, a to przecież bardzo łatwe w uprawie. Podejrzewam, że ptaki mi zjadały nasiona ale czy akurat buraków to nie wiem.

Cebula rośnie, pomidory na razie ok dynia hokaido też ok, majeranek wykiełkował, koper słabo a migdał dalej niezdecydowany . Glicynia jeszcze kwitnie choć już oblatuje.

Eurowizję oglądałam kawałek, ten z naszym występem, słabe to było.

Idę dziś paznokcie zrobić. Ma obiad jeszcze nie wiem co. Te golabki kiedyś były dobre to może powtórzę? Nie, dziś mi się nie chce. Może sznycle z ziemniakami i kapustą. Kupujecie już nowe ziemniaki? Ja nie. Jeszcze stare kupuję. Nowe drogie chyba.

Byłam wczoraj w biedronce po pomarancze bo czesto robię sok od kiedy kupiłam wyciskacz do cytrusow. A w biedronce lubią być tańsze. Tylko to stanie do kasy w kolejce mnie zniechęca.

Co gotujecie dziś?

Emmi...hm..stosowanie do wieku? Pierwsze słyszę 🙂

Zagrodzilismy kawałek kurom, żeby im tam trawa urosły, prawie polało, to może szybko urośnie. Tak to mają klepisko.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 09:45   #1863
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 293
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

U mnie dziś barszczyk z uszkami. A ja od rana chcę kupić myszkę do kompa i bez wyjścia do miasta nie ma szans. Taki drobiazg i ani huhu. Obleciałam już wszystko co wyglądało sklepy komputerowe ale chyba już nie istnieją. Cięzko mi poradzic sobie z kompem bez myszki (zostawiłam w domu). To chyba kwestia przyzwyczajenia. No najgorsze, że nie mogę włączyć opcji tłumacza, co jestem przyzwyczajonego do niego. Przy okazji to mam zdanie takie, że internet schodzi na psy. Ja wiem, że nic nie jest wieczne, ale bardzo dużo rzeczy poznikało. Bardzo wiele możliwości poszło się szczypać. Bardzo duzo ludzi którzy mieli genialne pomysły wsiąkło nie wiedziec gdzie. Tak mysle, że to się dzieje wtedy kiedy pieniądz bierze górę nad intelektem, a pieniądz to dośc prymitywna forma i wcześniej czy później wszystko u...pi. Takie mnie refleksje wzieły po poszukiwaniach w pobliżu myszki, Taką myszkę to w dzisiejszych czasach powinno móc się kupic w każdym sklepie. Żadna filozofia. NO i nie ma szans. Trzeba się wybrać w rejony supermarketów czy coś, a dziś nie ma jak.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: Dzisiaj o 09:46
lenifa jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 10:09   #1864
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 204
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

A ja wczoraj całkiem przypadkiem włączyłam eurowizje. Nie wiedziałam że to już. Mąż też zdziwiony. A tv nie oglądałam już dobre 2tygosnie. I jakoś tak wczoraj mnie naszło na "m jak miłość". No i po serialu latałam po kanałach. A tam akurat Polska panienka. No cóż.... Mi to się osobiście nie podoba, że od lat piosenki na eurowizje są w obcym języku. A nie naszym polskim! Piosenka była " Nic specjalnego". Ale oglądałam tylko jak śpiewają. Na wyniki nie czekałam. Bo zmęczona byłam.

Lenifa, no.... Myszka do komputera to w jakims hipermarkecie, czy z elektroniką. Ale w spożywczym to raczej na pewno nie będzie 😁

Chłodny wiatr dzisiaj. A ja wyrosną matka wysłałam dzieci tylko brano w sweterkach. Gdyby szli na jakiś spacer. To im dupki zmarzną. Ale... Wczoraj było cieplej i nie byli. To chyba dzisiaj w takie wiatry też ich nie wezmą?

Zastanawiam się co robić pierwsze jak skończę pić moją dzisiaj pierwszą kawę. Czy ogarniać dom, czy zostawić syf i sadzic kukurydzę? Chyba wybiorę kukurydzę. Dom nie ucieknie. Bałagan w domu też nie ucieknie. A termin sadzenia kukurydzy ucieka wielkimi krokami.

Lanolinko, ja już kupuje młode ziemniaki. Wiadomo... Nie są jeszcze tak smaczne jak te nasze, polskie. Ale moje dzieci z maselkiem i szczypiorkiem z ogródka zajadaja się nimi. Więc kupuje. Ale my ziemniaki to tak puki co 1-2 razy w tygodniu jemy.

Dzisiaj byłam w lidlu. Kupiłam w duże świeże kalafiory, to na obiad będą ziemniaki młode gotowane na parze, kalafior też na parze i do tego wczoraj kupiłam gotową pieczeń. Taką lokalnie robiona. To na ciepło do tego. A kto mięsa nie będzie chciał, to jajo dostanie sadzone. I dobrze ze wczoraj kupiłam te pieczeń. Bo dzisiaj jak wyjdę zaraz w pole, to wrócę pewnie chwilę przed dziećmi. A obiad jakiś trzeba zjeść.

Moje pomidory jeszcze w doniczkach. Ale jak Emmie, udaje mi się że zimni ogrodnicy już byli w kwietniu. Więc nie wiem czy do tunelu już nie wsadze. Bo nie chce mi się już do większych doniczek na kilka dni przesadzać.
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 10:34   #1865
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 293
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Nie szukałam w spożywczych a na necie było, że w pobliżu są (juz nieaktualne) sklepy komputerowe. Nie ma co się śmiać, że szukałam po spożywczych, bo ja jestem codziennie w spożywczym i wiem co mają. Inna rzecz, że powinny być wszedzie.
lenifa jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (1 użytkowników i 3 gości)
lenifa

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-08 11:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.