Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy'08! 2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 17:25   #361
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez goga144 Pokaż wiadomość
Oczywiście my też bardzo chcemy przekazać nasz 1% dla Karolinki - dziękujemy za link
to ja Wam dziękuję

Iwonko, trzymam kciuki za szynszylka. oby życie w pojedynkę mu zaczęło służyć
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 17:38   #362
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

oj mamulki przepraszam, ale nie poodnoszę się dziś do postów za bardzo. Piotrek nie za bardzo chciał dziś spać i wymagał bardzo dużo uwagi. No i maruda straszna.

u lekarza wszystko ok, ale w sumie to tylko mnie osłuchała, zważyła i zapytała jak się czuję, a że ja powiedziałam że dobrze, to by było na tyle. Aha przytyłam 2kg od ostatniej wizyty, a to oczywiście duży plus przy tej dolegliwości. No ale jedzenia to ja sobie nie żałuję, więc nie ma co się dziwić. Następna wizyta w marcu.

Fajnie się tak jeździ z Piotrkiem z przodu, tylko jechałam samochodem taty, a to taka wielka landara, a ja to mam zrobione prawo jazdy wyłącznie na Fabię ledwo co tym dałam radę zaparkować i jeszcze ciągle miałam wizję stłuczki i widziałam jak tacie wszystkie zniżki zabierają

no i musiałam jakieś babsko obklaksonić, bo mi to to wylazło na drogę i to w takim miejscu, gdzie już nie raz pogotwie zdrapywało kogoś z asfaltu, a do pasów z 20metrów, ale kto by tam na pasy chodził

Justyna pięknie wyglądałaś w sukni ślubnej, sukienka w moim guście A 1% postaram się dookoła rozgłosić

Gosia ciebie już kiedyś miałyśmy okazję pooglądać jak nam wrzuciłaś link do galerii ślubnej. Twoja suknia również bardzo mi się podoba.

Jagna no na tym zdjęciu to niewiele widać, później sobie poszukam zdjęć w internecie. Szkoda że nie masz swoich zdjęć. No i gratuluję walki z trądzikiem, mam nadzieję, że szybko się z tym uporasz.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:29   #363
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Witam!!
Moje dzieciątko dzisiaj było pierwszy raz na rehabilitacji-na razie ćwiczyliśmy ubieranie i rozbieranie. Jak będę miała więcej czasu to dokładniej coś napiszę.

Jaroszania-nie wahaj się, lepiej mieć jasność sytuacji

Samira-wklejam zdjęcia mojej sukni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0257.jpg (119,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0261.jpg (119,8 KB, 36 załadowań)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:30   #364
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Nabuko......................... ......................... ......................... ... przeczytałam Waszą stronę....... wiesz co, łzy lecą mi jak grochy........ Dziewczyno jesteś WIELKA! Ty i Twój mąż jesteście WIELCY i ta mała kruszynka jest WIELKA! Po usłyszeniu diagnozy, wtedy jeszcze kiedy Karolinka była w Twoim brzuszku, nie pozwoliliście, żeby stało jej się coś złego.... Mimo opinii lekarzy, mimo WSZYSTKO nie zabiłaś jej, tylko dałaś jej życie! Będę się modlić z całego serca o zdrowie dla Twojego dziecka i jestem pewna że Bóg Wam pomoże! Nigdy nie trać nadzieji i każdego dnia życzę Ci żebyś widziała uśmiech na twarzy Twojej córeczki.... Jest taka malutka, taka bezbronna , ale na tych zdjęciach widać w jej oczkach spokój, że się nie obawia o nic, bo wie, że ma mamusię i tatusia którzy kochają ją nad życie! Ogromny szacunek dla Was......
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:31   #365
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Justynko, ja coprawda nie moge pomoc z tym podatkiem ale rozglosze wsrod rodziny i znajomych

Moge poprosic kuzynke zeby zeskanowala zdjecia slubne i mi wyslala, jesli chcecie oczywiscie

No i tym tradzikiem mialam sie nie chwalic ze znika bo zawsze gdy to zrobie to wyskakuje mi cosik nowego, no i bylam w lazience i znowu jakas nowa gula wychodzi
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:34   #366
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Moge poprosic kuzynke zeby zeskanowala zdjecia slubne i mi wyslala, jesli chcecie oczywiscie
Jasne, że chcemy!

dzinks sukienka super! wogóle to bardzo fajne zdjęcie przy tym słoniu, ja też myślę, gdzie na sesje się wybrać, u nas bardzo dużo jezior i lasów, chyba coś tam będziemy kombinować, jak wszyscy niestety.. no bo gdzie....
aaaaaaaa zapomniałam napisać! Aleks ma już 2 zęby

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2009-01-12 o 18:37
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:58   #367
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jagna , dawaj fotki - chcemy

Dzinks, śliczną panna młoda i sukienka cudna

Samira gratulacje dla Aleksa. No no no, 2 zęby to jest już czym mamę w cyca ugryźć
__________________
Moje kochane dzieci :
Julia
i Maciej
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 19:04   #368
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Ogladacie moze Uwage, o tym zwiazku ojca z corka Biedne to malenstwo w szpitalu i reszta tych dzieci, wogole nie moge takich rzeczy ogladac bo jak tylko mowia o jakims chorym lub krzywdzonym malenstwie to odrazu widze Amelke i zal mi sie robi
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 19:20   #369
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Anuha, gratuluję pierwszej samodzielnej jazdy "landarą" z Piotrekiem
i dziękuję za komplement sukienka była skromniutka i chyba w tym był jej urok

Dzinks, jaka fajna babka z Ciebie

Samira, gratulujemy zęboli no, to już może konkretnie mamę w cycolki gryźć
a nasza historia chyba tylko dlatego jest "inna", bo jechaliśmy do Łodzi na dolanie wód, a tu nam tak zaśpiewali. ale mieliśmy oparcie w rodzinie , znajomych i oczywiście kochanych wizażankach były od samego początku i dzielnie nam dopingowały
czytałaś o karoli na stronie, blogu, czy tym drugim wątku na wizażu?
a co do plenerów.. macie ślicznie po drugiej stronie tamy mam tam ostatnią sesję "brzuch na łonie natury"


Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Justynko, ja coprawda nie moge pomoc z tym podatkiem ale rozglosze wsrod rodziny i znajomych
dzięki

i koniecznie dawaj foty

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Ogladacie moze Uwage, o tym zwiazku ojca z corka Biedne to malenstwo w szpitalu i reszta tych dzieci, wogole nie moge takich rzeczy ogladac bo jak tylko mowia o jakims chorym lub krzywdzonym malenstwie to odrazu widze Amelke i zal mi sie robi
też zaraz ryczę..
a najbardziej, kiedy widzę tę reklamę Polsatu :każdego dnia jakaś rodzina dowiaduje się o chorobie dziecka"... brrr, aż ciarki teraz mam. zaraz wyję
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 19:26   #370
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Melduję się uroczyście na II części wątku niestety tylko na moment bo sajgon mam straszny Obrona pracy inż zbliża sie wielkimi krokami a w nowej szkole mam teraz egzaminy ( na szczęsie już 3 zdałam, zostało mi ,,tylko'' 7 ) Całuję Was moje mamuśki kochane
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:01   #371
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Samira rozmiar tej sukienki to 36, jest ponoć taka że da się poszerzac i zwężac do 5 cm (tak mi ta koleżanka opowiadała), stan idealny. Jak wystawiałam dla niej tę sukienkę na allegro to mówiła że chce 1200 zł (czyli połowę tego co zapłaciła) ale możliwe że da się jeszcze negocjować. Jeśli byłabyś zainteresowana to daj znać to dam Ci nr tel. i może podeślę więcej fotek.

A tak w ogóle to wszystkie panny młode przepiekne!
Jak ja brałam ślub - daaaawno, daaawno temu (czyli 6 lat) to była wtedy moda na suknie z gorsetami i na kole. Sprzedałam swoją bardzo szybko i bez ogłaszania - nasza fotka zawisła w studiu fotografa który robił nam sesję. I tam zobaczyła ją jakaś dziewczyna. Sukienka tak jej się spodobała że molestowała tego fotografa zeby ją ze mna skontaktował, przyjechała i kupiła sukienkę. A żeby było śmieszniej to nie dała rady zasznurować się w gorsecie hihi. Ale stwierdziła że do ślubu ma jeszcze parę miesięcy to schudnie ;D. Niezła motywacja w sumie....

Edytowane przez izuxyz
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:11
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 20:11   #372
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Samiro, sukienka jest w rozmiarze 36/38 na wzrost ok 167 plus 7 cm obcas, w razie potrzeby można skrócić bo koronka na dole łatwo daje się odpruć i ponownie przyszyć, można też koronką zwiększyć długość o 1-2 cm. jednoczęściowa ale ma lekko usztywnianą górę, tren się podpina z tyłu.
Gratulujemy ząbków!!!!!! duży chłop z Twojego syneczka!!!

Jagna, prosimy o fotki ze ślubu

Wiktorynko współczuję problemów z fotelikiem i wózkiem, to dziwne że nie sprzedają samych adapterów
Żabulko witaj!!! gratulacje z powodu zdanych egzaminów i powodzenia na kolejnych, ehhhhh sama bym sobie coś pozdawała, teraz z rozrzewnieniem wspominam swoje sesje na studiach)) najlepsze imprezy wtedy były) a to już 5 lat od obrony, kurcze jak ten czas leci....
nabuko, na nasz 1% możesz liczyć!

a my jednak wracamy do płatków mydlanych, małego tak zesypało na brzuszku, pod pachami i na piersiach że aż mu czerwone plamy powychodziły tylko nie wiem czy to od proszku czy od oliwki (wczoraj po raz pierwszy użyłam oliwki nivea), na razie dzisiaj wykąpałam go w oilatum i nie używam feralnej oliwki, jak nie zacznie blednąć to wszystkie ubranka do prania w płatkach, a jak i tak nie zejdzie to już nie wiem.....

byłam dzisiaj u pediatry poradzić się w paru sprawach i załatwić receptę na szczepionkę, pewnie pod koniec miesiąca będziemy gościa szczepić.
Normalnie byłam w szoku, że na wodę i sól fizjologiczną do inhalacji trzeba recepte tylko po co, to przecież nikomu nie zaszkodzi. poza tym trochę się uspokoiłam odnośnie kaszlu małego bo podobno do miesiąca może tak pokaszliwać po zapaleniu płuc, ta wydzielina bardzo powoli odchodzi.
Jeśli wszystko będzie to podejście nr 2 do chrzcin będzie 25 stycznia oby się nie okazało, że do 3 razy sztuka... tfu...tfu.....odpukać)

dobra mamuśki, życzę dobrej nocki, za chwilę tż wróci z pracy a obiecałam mu przytulanki więc lecę golić to i owo buziaki
__________________
16.10.2008r. - Adaś
05.04.2012r. - Piotruś


gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:11   #373
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

No zdjecia zalatwione

Edytowane przez JagnaK
Czas edycji: 2009-01-25 o 20:45
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:13   #374
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Agnieszka reportaż Uwagi tragedia! aż się w człowieku gotuje! Akurat usypiałam Pitera, a on na mnie patrzył tymi swoimi oczętami... normalnie serce pęka...

Justyna a wiesz, że mimo tego że znam przecież waszą historię od samego początku, to jak dziś ją czytałam na tej stronie o podatku to znów mi łza poleciała. Tak to wszystko tam opisałaś... Już powiedziałam mamie co ma zrobić ze swoim procentem, a kobita od lat oddaje na jedną organizację, ale dostała już namiar na Karolę

Dziewczyny tak sobie pomyślałam, czy nie chciałybyście tak jak jest na innych wątkach zrobić takiej galerii naszych bobasów. Np przy liście na pierwszej stronie bym powklejała linki do zdjęć naszych bobasów z każdego kolejnego miesiąca ich życia. Jakby co to czekam na sugestie.

Wiecie, zawsze jak tż chrapie w nocy to mu daję kopniaka i się wycisza. No i ostatnio budzi mnie to jego chrapania, to ja mu kopa. Nie pomogło, dalej charczy, to ja znów kopa. W końcu tż się budzi i się pyta o co chodzi, a ja słyszę, że on dalej chrapie no i się okazało, że to pies taką orkiestrę urządził, a ja biedaka skopałam bezpodstawnie
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:16   #375
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dziękuję za życzenia zdrowia dla Gabi. Gabrysia juz nie ma gorączki, katarku też za bardzo nie widać. Chyba organizm sam zwalczył infekcję. Zobaczymy jutro

samira, oglądam te suknie ślubne z dużym zainteresowaniem, bo w sierpniu moja siostra wychodzi za mąż Pozwolisz, ze skorzystam z pomysłów?
Z tych tutaj podanych przez dziewczyny podobały mi się Justynki i Dzinks (bardzo ciekawa suknia).

Aniu Antosiowa, masz synka super przystojniaka
Może i podobny do kamila, ale tym akurat się nie przejmuj, bo on jeszcze kilka razy może sie zmienić. Gabrysia długo była podobna do mojego TŻ a teraz wszyscy mówią, że jest podobna do mnie

Iwonko, gratulujemy Hani kupy

Jagna, w czasie karmienia, to nic silnego na blizny raczej nie można. Przy upartym trądziku i bliznach i plamkach po najlepsze sa retinoidy (Zorac albo Retin A, obydwa na receptę), Leczą trądzik, wygładzaja skóre i jeszcze pozbędziesz się przy okazji zmarszczek Na razie z lekkich rzeczy to tylko bezpieczny preparat na bazie kwasów - Effaclar k La Roche-posay, ale on jest bardzo łagodny i bardzo powoli działa. Dobry też jest Acne-derm, ale on też nie dla karmiących. Diacneal Avene też zakazany. Ech... Trudna sprawa. Każdy lek czy maść niestety przenika do mleka kobiecego Chyba musisz wykazac sie duża diozą cierpliwośći. Wszelkie anytybiotyki na trądzik czy retinoidy doustne tez zakazane.

Gosiu Adasiowa, słodkiego ma synka

Aniu Piotrusiowa, dobrze, ze wszystko w porządku

Witaj Żabulka
Gratulacje zdanych egzaminów, powodzenia w następnych.
Ucałuj Szymonka

Justynko, mam wielką nadzieję przekazać jeden procent dla waszego Serduszka Przekażę wasze namiary komu się da.
edit: Musiałam wyedytować, bo nie dokończyłam zdania i tak wysłałam. Maciej mi przerwał, bo się gość obudził i pospieszyłam do sypialni z cycami

Edytowane przez anah
Czas edycji: 2009-01-12 o 20:55
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:19   #376
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Ja za ta galeria jestem za

a co do kopania chrapiacego TZ to u nas to samo, tylko on sie na mnie wkurza, bo on jak chrapie to jest albo zmeczony albo mu sie wyjatkowo dobrze spi a ja sie wkurzam bo zazwyczaj wchodze do lozka w nocy po pobudce do Ameli a ten jeeedzie a ja usnac nie moge przez niego wiec go bach i tak kilka razy az kiedys poszedl na dol na kanape ale rano mowil ze juz mu bylo niewygodnie i dobrze mu sie nie spalo i nie chrapal
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:36   #377
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dzinks piękne zdjęcia i w jakim ciekawym towarzystwie Ślicznie wyglądaliście, radość aż kipi!

Agnieszka ty również wyglądałaś zjawiskowo i jaki plener!

ja wypożyczałam swoją suknie i można powiedziec, że zadowoliłam się pierwszą lepszą, później żałowałam, że bardziej nie poszukałam, no ale czasu było niewiele, bo jakoś tak z dnia na dzień podjęlismy decyzję o ślubie i trzeba było ze wszystkim się śpieszyć.

a chyba wcześniej wam nie pisałam, że kiedyś usłyszałam od ginekologa, że będę miała problem z zajściem w ciążę, więc postanowiliśmy z tż zacząć staranka od razu po ślubie, no i przy drugim cyklu zaskoczyliśmy. Ale dziwne to wszystko, tyle się kiedyś przez to napłakałam, a jednak tak łatwo poszło

a najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że wszyscy naszą szybką decyzję o ślubie łączyli z ciążą i odnoszę czasem wrażenie że niektórzy dalej tak sądzą. Normalnie dla niektórych przez rok byłam w ciaży

Aniu Maciejowa wiem, że też odkładasz na później wprowadzanie nowych posiłków dla małego, ile masz zamiar czekać? Ja idę w środę na szczepienie to jeszcze się podpytam pediatry, ale narazie planuję poczekać do początku lutego.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:37   #378
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dziewczyny ale miałyscie sliczne suknie slubne. Same piekne i oryginalne. Co jedna to ładniejsza.
Ja brałam slub 6 lat temu to wtedy całkiem inne sukienki byly modne. Tak jak juz Iza pisała z gorsetami itp.


Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
W sumie to chyba w 36 się zmieszczę, ale nie mam mega długich nóg i to może nie ciekawie wyglądać, bo z tego co się przyglądam to trzeba by było mieć nogi jak lalka barbie......
Samira z takim rozmiarem to wybor na pewno masz ogromny. Jeszcze nie widziałam szczupłej panny młodej w brzydkiej sukience.

Igratulacje tych 2 ząbków.

Cytat:
Napisane przez gosiaizbyszek Pokaż wiadomość
a my jednak wracamy do płatków mydlanych, małego tak zesypało na brzuszku, pod pachami i na piersiach że aż mu czerwone plamy powychodziły tylko nie wiem czy to od proszku czy od oliwki (wczoraj po raz pierwszy użyłam oliwki nivea), na razie dzisiaj wykąpałam go w oilatum i nie używam feralnej oliwki, jak nie zacznie blednąć to wszystkie ubranka do prania w płatkach, a jak i tak nie zejdzie to już nie wiem.....

dobra mamuśki, życzę dobrej nocki, za chwilę tż wróci z pracy a obiecałam mu przytulanki więc lecę golić to i owo buziaki
Słyszałam ze Nivea duzo dzieci uczula. Moze to bardziej od tej oliwki niz od proszku.
I udanych przytulanek.

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak sobie pomyślałam, czy nie chciałybyście tak jak jest na innych wątkach zrobić takiej galerii naszych bobasów. Np przy liście na pierwszej stronie bym powklejała linki do zdjęć naszych bobasów z każdego kolejnego miesiąca ich życia. Jakby co to czekam na sugestie.

Wiecie, zawsze jak tż chrapie w nocy to mu daję kopniaka i się wycisza. No i ostatnio budzi mnie to jego chrapania, to ja mu kopa. Nie pomogło, dalej charczy, to ja znów kopa. W końcu tż się budzi i się pyta o co chodzi, a ja słyszę, że on dalej chrapie no i się okazało, że to pies taką orkiestrę urządził, a ja biedaka skopałam bezpodstawnie
Fajny pomysł z ta galeria. Musze sobie zobaczyc na inym watku jak to wyglada.

A z tym psem
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 20:42   #379
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Anuhaaa, a jaki mialby byc jak nie gorzysty
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 20:59   #380
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Anuhaaa, a jaki mialby byc jak nie gorzysty
no wiesz... morza szum, ptaków śpiew, dzika plaża...


Asiu np lipcowo-siepniowe mamuśki mają taką urozmaiconą listę
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:07   #381
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Aniu Maciejowa wiem, że też odkładasz na później wprowadzanie nowych posiłków dla małego, ile masz zamiar czekać? Ja idę w środę na szczepienie to jeszcze się podpytam pediatry, ale narazie planuję poczekać do początku lutego.
My się nie spieszymy, bo Maciej jest mlecznym alergikiem a skoro tylko na cycu, to tym bardziej zwlekamy. Najpierw wprowadzę mu na noc Nutramigen, bo mam już dość ciągłych pobudek. Może tym mlekiem się naje i będzie spał spora część nocy. Tylko musimy go przekonać do butli Jeszcze cały miesiąc chce go potrzymac tylko na cycu. Koło połowy lutego (17.02 skończy 5 mies.) nutramigen i żeby tak nie od razu w jarzynki to poczekamy do dwóch tygodni i wtedy uraczymy go jakąś marchewką. Tylko nie wiem czy jeszcze będziemy dawac kaszkę. Pewnie przemycimy w tym nutramigenie. Czyli tak wyjdzie, że wprowadzimy mu nowe pokarmy jak będzie miał jakieś 5,5 mies. To wszystko tak orientacyjnie, chyba że pediatra coś wymyśli, ale wizyta dopiero w połowie lutego.

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Ja brałam slub 6 lat temu to wtedy całkiem inne sukienki byly modne. Tak jak juz Iza pisała z gorsetami itp.
Ja też miałam zupełnie inna suknię, taka z gorsetem właśnie To już dawno było, w maju minie 6 lat.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:09   #382
mandarynka719
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka719
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 360
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ostatnio miałam tak zajęty weekend że nawet nie miałam czasu aby poczytać, dzisiaj nadrobiłam czytanie ale na dokładniejsze odniesienie się do postów już czasu zabrakło.
ale...
wszystkie sukienki śliczne i Wy w nich oczywiście też aż mnie wzięło na wspomnienia.
U nas po tym mleku nutramigen lepiej, skóra na brzuszku bardzo sie poprawiła a jedna puszka starcza nam na 2,5 dnia. Ale wazne że chce je jeść i przynosi poprawę.

haha widzę że nie tylko ja kopię TŻ w nocy za chrapanie, on oczywiście zawsze się denerwuje bo przecież ....on nie chrapie
Nabuko ja też nie mam mozliwości przekazać Ci tego 1% ale już dwie osoby poinformowałam i dalej będę znajomych informować.

I mam pytanie- Najpierw wprowadza się dziecku marchcewkę czy jabłuszko?
oraz czy przy pieluchach 4 jest różnica między pampersami a hagisami? Czy któreś są mniejsze?
__________________


Edytowane przez mandarynka719
Czas edycji: 2009-01-12 o 21:21
mandarynka719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:20   #383
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez gosiaizbyszek Pokaż wiadomość
Wiktorynko współczuję problemów z fotelikiem i wózkiem, to dziwne że nie sprzedają samych adapterów
no własnie nie, z resztą to wogóle jest dziwna firma... no ale dostałam od siostry gondolke tej firmy no i zeby dalo sie wozic fotelik na stalazu od gondolki, musiałam dokupic wlasnie taki...
Teraz, jak kupowalam spacerówke, to pare razy sprawdzałam czy moge tego używac jako kompletu (spacerówka i fotelik)... no ale cóż, niedługo pewnie przesiądzemy sie na fotelik stacjonarny i będzie po sprawie...ten fotelik pewnie sprzedamy, a jeśli kiedys zajdzie potrzeba, to kupimy nowy tej samej firmy co spacerówka i po sprawie
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2009-01-12 o 21:21
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:49   #384
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Ja też miałam zupełnie inna suknię, taka z gorsetem właśnie To już dawno było, w maju minie 6 lat.
O widze ze mamy podobny staz małzenski. Mi 6 lat minie w sierpniu.

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Asiu np lipcowo-siepniowe mamuśki mają taką urozmaiconą listę
Zarza lece oblukac.

Cytat:
Napisane przez mandarynka719 Pokaż wiadomość
U nas po tym mleku nutramigen lepiej, skóra na brzuszku bardzo sie poprawiła a jedna puszka starcza nam na 2,5 dnia. Ale wazne że chce je jeść i przynosi poprawę.

I mam pytanie- Najpierw wprowadza się dziecku marchcewkę czy jabłuszko?
oraz czy przy pieluchach 4 jest różnica między pampersami a hagisami? Czy któreś są mniejsze?
Super ze jest poprawa po tym nutramigenie.

Ja mam to samo pytanie ale o 3. Ktore sa lepsze - bardziej chłonne lepiej trzymaja wilgos w srodku itp.
Prosze Was o szybkie odpowiedzi bo w czw musze juz kupic nowa pake bo mi sie Huggisy 2 skoncza a nowej paki 2 to juz nie chce kupowac.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 22:01   #385
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Heloł

Anah - dziękujemy za komplementy chociaż ja jej fotkę wrzuciłam tak tylko dla śmiechu.. zresztą sama się polewam z jej wyglądu... ale się bardzo cieszę że takie mam śmiszne dziecko
Całe szczęście że Gabrysia zaczyna zdrowieć! Kciuki ciotek wizażowych zadziałały

Dorotko, dzięki za pochwałę mojej malutkiej kluseczki... myślę że jeszcze nadejdą czasy kiedy moje dziecię będzie wybrzydzało przy jedzeniu a wtedy wspominać będę z rozrzewnieniem jaki to ona miała kiedyś apetyt

Iwa masz zupełną rację bez pućków nie było by Poli ... hihi mam wrażenie że ona jest tylko dodatkiem do tych ogromnych polików
No i niezłe czasy nastały że księża śmigają po cyberprzestrzeni
A moje dziecię nie śpi na poduszce, bo jak ją kładłam na takiej poduszce klinowej z pianki to mi się staczała w poprzek i waliła dyńką w szczebelki.

Anuhaaa- mam nadzieję że za bardzo z Piterkiem nie piratowałaś na drodze
Hmmm, a lekarka nie przepisała Ci żadnych prochów na tą tarczycę??? To dziwne trochę...

Samira - dziękujemy za pochwałę polików Oj Polka też miała wielkie gały jak siedziała w spacerówce!!! Ale w końcu się zmęczyła i zasnęła bidulka
Aleksowi gratulujemy uzębienia!
Suknie 3 i 4 pięęęękne i takie z klasą! Też mi się takie podobały ale niestety nie miałam warunków fizycznych coby taką przyodziać na swój ślub ...

Jaroszaniu - dzięki no fakt że młodej nic nie brakuje. Antoś wygląda na bardzo pogodne i wesołe dziecko!!!
Bardzo Ci współczuję tej całej sytuacji z Kamilem... Zanim podejmiesz jakieśm kroki spróbuj przemyśleć to na spokojnie...
CO do jedzenia ja młodej daję dziennie 5 posiłków po 150 ml + na kolację 180 ml, ( w sumie 930 ml) więc wydaje mi się że aż tak strasznie dużo nie je, tym bardziej że na puszce z mlekiem jest napisane, że dziecko w wieku 5 miesięcy powinno zjadać 5 posiłków po 210 ml (w sumie 1050 ml).

Goga - dzięx za komplementy,ucałuję ją w te pućki od Ciebie
Z naszym spaniem jest dokładnie tak samo - jedzenie o 1 i o 4 chyba sie nasze dzieciaki zmówiły

Jagna - dziękujemy za oryginalny góralski komplement!!! Miałaś piękną tą suknię a na fotkach ze ślubu wyglądasz fantastycznie!!!
A tego pierońskiego trądziku współczuję Podejrzewam że z jakimś zmasowanym atakiem na trądzik będziesz musiała poczekać aż do zakończenia karmienia niestety Bardzo dobry jest żel Silicol Skin (do kupienia w aptece) ale to pewnie też przenika do mleka...

Amaretta- przysięgam że już nigdy nie nazwę swej latorośli ,,Pudzianem" No i kochana oczywiście kibicuję coby Misiuilce kupa łaskawie się objawiła
A co do sukni to ja też w epoce ,,gorsetowej" brałam ślub

Dorotko, a to kochana zasysaj zasysaj No i faktycznie poczta się popisała!!! Z W-wy do Włocławka w 2 dni ...noooo no noooo!
Bardzo się cieszę że Natalka nabiera rozpędu z jedzeniem z butli! Oby tak dalej to może niedługo moją Policję dogoni Wiesz co, u nas też od momentu wprowadzenia kaszy manny młoda ma jakieś bąkowe problemy


Izuxyz ale się uśmiałam z tego opisu jak to Kalinka kupę zrobiła. Chociaż myślę że po tylu dniach to musiała być niezła broń biologiczna
Dziękujemy za pochwały...


Justynko, dzięki za link! Przyłączam się do akcji i poza tym roześlę wszystkim znajomym z mojej listy adresów mailowych! Dziękujemy za miłe słowa pod adresem Polowych puciek
Ślicznie wyglądasz na tych ślubnych zdjęciach!!!

Gosia - ależ Twój Adaś dorośle wygląda!!! hehe a mężu jaki przystojniacha


Wiktorynko, bardzo mnie rozczuliła ta historia z Wiktorem ... Zwierzaki są niesamowite!!!

Dzinks- ślicznie wyglądałaś w sukni!!! a ten słonik to rozumiem tak na szczęście

Żabulko - Hajjj!!! No nareszcie się odezwałaś! Ale wybaczamy Ci nieobecność i przyjmujemy usprawiedliwienie Trzymamy łapska za pozostałe 7 egzaminów! Zdawaj szybko, broń się i wracaj do nas! Buziaczki dla Szymonsja

Anuhaaa - historia z kopaniem doprowadziła mnie do łez ... ze śmiechu of kors! Biedny ten Twój TŻ....

Ale sobie popisałam dzisiaj że hoho!

Na koniec pytanie do mam butelkowych - czy używacie sterylizatorówczy wygotowujecie butle? Bo ja się przyznam że tylko zalewam je wrzątkiem...

Amaretta, my używamy już Pampersów 4 , ale 3 sprawowały się całkiem dobrze.

Edytowane przez izzi
Czas edycji: 2009-01-12 o 22:10
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 22:04   #386
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Asiu z tego co pamiętam to moim zdaniem pampki 3 były mniejsze od huggisów 3. No i ja wolę pampki, bo są bardziej miękkie. Ale co sądzi Piter to nie wiem


no i z tą galerią to może być np coś w tym stylu: w każdej cyferce byłby link do zdjęcia. No i zdjęcia Piotrka od pierwszego dnia do 4 miesiąca skończonego:

anuhaaaaaaaaaa (Ania)... 03.09.2008 Piotruś 3860gr i 58cm 01234

Iza ja już łykam prochy od poprzedniej wizyty, mam łykać dalej, a jak będzie dobrze to mi w marcu zmniejszy dawkę

Aga Pięknie wyglądałaś! A zdjęcia Emilki cudowne widzę, że smaczka jej robisz, jak przyjdzie do dokarmiania to będzie wciągać jedzonko jak szalona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (60,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (93,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (75,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (45,6 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez anuhaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2009-01-12 o 22:16
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 07:26   #387
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dzien dobry co tu tak pusto rano?

Piękne miałyście te kiece, ja tez jestem z gorsetowych nawet nie mam zdjec cyfrowych musze jakies zeskanowac sobie kiedys

Ania za galerią jestem za

1% ląduje a koncie KArolinki
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 07:40   #388
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Buziaki z rana

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
Piękne miałyście te kiece, ja tez jestem z gorsetowych nawet nie mam zdjec cyfrowych musze jakies zeskanowac sobie kiedys
Magda zdjęcia cyfrowe a cóż to takiego było 10 lat temu? - ja wtedy wychodziłam za mąż . Suknia biała, fason chłopki . Nie mam płyty DVD tylko kasetę VHS

Aniu ja też jestem za zdjęciami dzieciaczków. Widziałam też na czerwcowo-lipcowo-sierpniowych 2007, że one maja stworzony album z hasłem . Myślę, że to też fajna sprawa
__________________
Moje kochane dzieci :
Julia
i Maciej
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 08:25   #389
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jagna zdjęcia piękne!!!

Samiro gratuluję zęboli u Aleksa

heh Anuhaaa nie wiedziałam, że psy chrapać potrafią

Amaretto ja mam 2 rodzaje Pampersów 3 (Play a drugie to Active) te drugie są fajniejsze, bo bardzo fajnie boczki się naciągają. ja już się przekonałam, że nie będę próbować innych pieluch i zostajemy przy pampersach. jednak są najmiększe i chyba najbardziej chłonne.

Izzi ja butelki i smoczki przelewam wrzątkiem i raz na jakiś czas wygotowywuję - tak średnio co 3,4 dni.

zaraz idę oblukać galerię u lipcówek, ale ogólnie to ja jestem za

dzisiaj idziemy na szczepienie, mam nadzieję, że tym razem już się uda.

no i dziewczyny wypiłam wczoraj 2 kieliskzi wina i dzisiaj mam mega kaca. czuję się jakby mnie tramwaj przejechał - masakra!!!
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 08:39   #390
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość

dzisiaj idziemy na szczepienie, mam nadzieję, że tym razem już się uda.

no i dziewczyny wypiłam wczoraj 2 kieliskzi wina i dzisiaj mam mega kaca. czuję się jakby mnie tramwaj przejechał - masakra!!!
trzymam kciuki za szczepienie


A ja dostałam właśnie nowy zestaw paczek
- z hipa z łyzeczka, słoiczkiem z dyni mini kremem i ksiazeczkami jakimis
- z gerbera z ksiazeczka o zywieniu
- i z nestle z probkam mleka, kaszki i misiowego ogrodka
no to mam lekture
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.