Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-25, 12:23   #2161
szonia91
Raczkowanie
 
Avatar szonia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
GG do szonia91 Send a message via Skype™ to szonia91
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez szonia91
hej jesli naprawde chcesz miec bardzo ten kolczyk teraz to ja nie widze przeszkod... ale bedziesz musiała sobie odmówic kampieli w jeziorach, morzach, basenach oraz nie bedziesz sie mogła zabardzo opalac. wiec sie dobrze zastanów. Ja go zrobiłam niecałe 2 tygodnie temu i praktycznie nie musze nosic opatrunków bo nic mi sie z nim nie dzieje( co najwyzej to minimalne zaczerwienienie którego i tak nie widac pod perełka. a co do bólu to juz jest coraz lepiej i przestaje) Jesli zrobiłabys go teraz i baedziesz bardzo o niego dbac jestem przekonana ze nokogo nie bedziesz straszyc) Szczeze mówiac to ja tylko pierwsze dwa dni nosiłam opatrunek a pozniej juz tylko na noc.. pozdrawiam
a i taka moja mała rada która mi wiele pomogła: bo napisałam ze tylko dwa pierwsze dni nosiłam opatrunek a pozniej sciagłam... i to mi bardzo pomogło bo rana powinna miec dopływ powietrza tylko dobrze by było jak bys juz pozniej nie chciała nosic opatrunku zeby zawsze ten pepek był czyms posmarowany np tricbiotikiem (czy jakos tak) a i nie lej za długo woda utleniona bo zacznie ci skóra schodzic
__________________
Przyszedł do mnie anioł
Z poszarpanym skrzydłem
I panicznym strachem(...)
Zapytałem skąd ten wygląd
I rozpacz prawie ludzka
"Jestem upadłym aniołem"(...)
I dopiero na dnie
Dobiegł mnie słaby głos
"Upadłem, bo jestem
Twoim aniołem stróżem"
szonia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:07   #2162
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez szonia91
hej i znowu wyniknoł problem. Miejce gdzie jest to jakby górne przebicie strasznie sie wokół tej dziórki mooocno zaczerwieniło i zaczeła schodzic skóra.. wiem ze juz gdzies ktos o tym schodzeniu skóry pisał ale nie potrafie tego odszukac. Czy mógł by mi ktos pomóc???
Jeżeli używasz wody utlenionej to właśnie to może być wynikiem schodzenia skóry. Ja właśnie tak miałam. Woda utleniona zmiękcza skórę i z tego powodu schodzi. nie powinno się jej używać dłużej niż tydzień
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 20:06   #2163
Sloneczko19_
Raczkowanie
 
Avatar Sloneczko19_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: B-stok :)
Wiadomości: 387
Dot.: Kolczyk w pępku :)

albo calkowicie darowac sobie wode utleniona i np. przemywac samym rumiankiem.
Sloneczko19_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 22:42   #2164
Surii
Przyczajenie
 
Avatar Surii
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

Mam kolczyk w pępku od 3 lat i bardzo mi z nim dobrze
Zrobiłam go u kosmetyczki, nie pistoletem jak niektóre kosmetyczki wykonują, cały zabieg był niesłychanie szybki i bezbolesny a pani Ania - kosmetyczka bardzo miła, uprzejma i serdeczna osoba, gabinet czysty, profesjonalny i sterylny, wszystko w jak najlepszym porządku
Przed samym przyjściem na kolczykowanie nie bałam sie w ogóle bo wiedziałam że bardzo tego chcę, zaczęłam się trochę bać jak już miało się to stać, ale nawet nie zdążyłam zapytać czy będzie bolało bo było już po wszystkim i ze zdiwieniem w oczach i uśmiechem na twarzy zapytałam: "To już?"
Wiem już jednak że kolczyki należy wykonywać w profesjonalnym studiu piercingu bo jest to jedyne naprawdę upoważnione do tego miejsce i pewne, co w przypadku kosmetyczki nigdy do końca nie jest :/
Trochę inaczej niż w moim przypadku wyglądało to bowiem u mojej koleżanki która robiła kolczyk u tej samej pani.... Niestety u niej nic się nie gojiło, cały czas ranka się "babrała", koleżanka wreszcie wyjęła kolczyk i poczekała aż zarośnie.
Inne znajome dały sobię założyć kolczyk u innej kosmetyczki ale i one narzekały że bardzo bolało i wolą tego nie powtarzać. Przekłuwały po 3-4 razy i za każdym razem było tylko gorzej, ranka zaropiała, napuchnięta itd.
Ja zakładanie mego kolczyka wspominam naprawde dobrze i bardzo się cieszę że go mam Wiem jednak że miałam po prostu dużo szczęścia
Za miesiąc będe miała kolczyk w języku lecz już w profesjonalnym studiu piercingu w Gdańsku. To będzie dyskretny kolczyk tylko dla mnie i mojego ukochanego
Pozdrawiam ciepło
Surii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 14:45   #2165
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kolczyk ......

Chyba nie to forum.
Sio na kosmetyczkę
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 20:51   #2166
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Dziekuje za rady dziewczyny)

Zrobie kolca po wakacjach juz przesądzone, tylko kurcze kusicie mnie co chwile jak tak czytam o tych Waszych przekłutych pępkach

Zrobie jakos w pazdzierniku
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 20:53   #2167
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: Kolczyk ......

Myślę, że najlepszy będzie kolczyk z bioplastu lub PTFE, czyli z polimeru z którym nasz organizm łatwo się oswaja. Możesz więcej poczytać o tym na jakims forum o kolczykach.
Pozdrawiam
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 21:07   #2168
kkajaa
Przyczajenie
 
Avatar kkajaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 13
GG do kkajaa
Dot.: Kolczyk ......

Cytat:
Napisane przez Syśka
Widzę, że już był podobny temat, ale ja mam pytanie do osób, które miały z tym doczynienia albo się na tym znają. Chcę zrobić sobie kolczyka w pęku mimo, że już raz miałąm i musiałam wyciągnąc bo mi się źle goiło i mam takie pytanie jaki kolczyk jest mieć najlepiej podczas przebijania i po przebiciu i czy mam czymś okładac przebity pępek, albo smarować jakimiś maśćmi albo cos?? Bo nie chcę znowu wyciągać kolczyka po jakiś 7 miesiącach


Tak samo z kolczykiem w języku chciałabym sobie zrobic, ale nie jestem pewna co do tego w dodatku jescze mój chłopak nie jest za.

Czekam na Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam
Ja mam kolczyka i w pępku i w języku
w pępku 2 razy przebijałam na początku smarowałam tribiotic'kiem ale nic nie dawało a wręcz przeciwnie syfiło się bardziej takze po prostu przemywaj jak najczesciej ten pępek

a co do kolczyka w języku to fajna sprawa tylko najgorsze początki
kkajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 12:53   #2169
czarnuska
Raczkowanie
 
Avatar czarnuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 79
GG do czarnuska
Unhappy Dot.: Kolczyk w pępku :)

Hej dziewczyny! Mam pytanko... widziałyście może kolczyk na dole pępka?? Właśnie wyszłąm od kosmetyczki i jestem wściekła!!! Bo przekuła mi kolczyk na dole a nie na górze :/ Co mi radzicie? Wyjąć kolczyk? Będzie blizna?
__________________
"Żoną miałam być... Miał być ślub i wesele też..."
czarnuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 13:02   #2170
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez czarnuska
Hej dziewczyny! Mam pytanko... widziałyście może kolczyk na dole pępka?? Właśnie wyszłąm od kosmetyczki i jestem wściekła!!! Bo przekuła mi kolczyk na dole a nie na górze :/ Co mi radzicie? Wyjąć kolczyk? Będzie blizna?
Jestem w lekkim szoku... dziwne, że kosmetyczka tak zrobiła:| Robilam sobie kolczyk dosc niedawno, ale najpierw SAMA upomnialam sie o to ze chcem zeby byl on na gorze pepka, ale ona mnie uspokoiła i powiedziala ze po zaznaczeniu miejsca mazakiem pokaze mi to abym mogla zaakceptowac... Powinnas od razu zareagowac, a nie martwic sie po powrocie do domu...:/ Osobiscie nie dalabym sobie zrobic kolczyka na dole pepka:/
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 13:08   #2171
czarnuska
Raczkowanie
 
Avatar czarnuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 79
GG do czarnuska
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Tylko że my dzien wczesniej sie umowiłyśmy i jej pokazywałam gdzie chcę... A dziś dała mi znieczulenie i nie czułam nic kompletnie gdzie przekłuwała Kurcze... będzie blizna jak wyjme ten kolczyk? Dobrze że nie musiałam za to płacić...
__________________
"Żoną miałam być... Miał być ślub i wesele też..."
czarnuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 13:20   #2172
czarnuska
Raczkowanie
 
Avatar czarnuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 79
GG do czarnuska
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Radzicie mi wyjąc kolczyk i iśc gdzie indziej przekłuć u góry?
__________________
"Żoną miałam być... Miał być ślub i wesele też..."
czarnuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 14:06   #2173
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ślad Ci zostanie... nie wiem czy jest sens tak sie okaleczac... Nie dasz rady sie przyzwyczaić do przeklutej dolnej czesci pępka?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 14:22   #2174
czarnuska
Raczkowanie
 
Avatar czarnuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 79
GG do czarnuska
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Nie wiem ale dziwnie to wyglada na dole wyjęłam ten kolczyk i w sumie prawie dziurki nie widać... Zobaczymy jak szybko się zagoi... Potem przekłuję jednak u góry Że nie przyszło mi do głowy ją uprzedzić jeszcze raz gdzie chcę ten kolczyk
__________________
"Żoną miałam być... Miał być ślub i wesele też..."
czarnuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 14:37   #2175
wodniczka176
Raczkowanie
 
Avatar wodniczka176
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Środa Śląska
Wiadomości: 200
GG do wodniczka176
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez czarnuska
Nie wiem ale dziwnie to wyglada na dole wyjęłam ten kolczyk i w sumie prawie dziurki nie widać... Zobaczymy jak szybko się zagoi... Potem przekłuję jednak u góry Że nie przyszło mi do głowy ją uprzedzić jeszcze raz gdzie chcę ten kolczyk
To wina kosmetyczki a nie Twoja, skoro wcześniej się z nią umawiałaś gdzie ma być przekłuty pępek. Jak ta ranka Ci się zagoi to nie idź do żadnej kosmetyczki, tylko do profesjonalnego studia przekłuwania ciała i tatuażu. W takich miejscach ludzie, którzy tam pracują naprawdę się na tym znają.
wodniczka176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 15:08   #2176
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez wodniczka176
To wina kosmetyczki a nie Twoja, skoro wcześniej się z nią umawiałaś gdzie ma być przekłuty pępek. Jak ta ranka Ci się zagoi to nie idź do żadnej kosmetyczki, tylko do profesjonalnego studia przekłuwania ciała i tatuażu. W takich miejscach ludzie, którzy tam pracują naprawdę się na tym znają.
No ja to nie wiem... naczytałam się dużo na temat orzekłuwania pępka zanim go sobie zrobiłam. Byłam zdecydowana na salon piercingu ale po wejsciu do niego zdanie zmieniłam w 1 chwili, i poszłam do kosmetyczki, która posiadała certyfikat na mozliwość zdrowego i higienicznego prezkłuwania różnych nietypowych częsci ciała. Ja bym się kłociła na Twoim miejscu z kosmetyczką...
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 15:37   #2177
wodniczka176
Raczkowanie
 
Avatar wodniczka176
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Środa Śląska
Wiadomości: 200
GG do wodniczka176
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez gamaa
No ja to nie wiem... naczytałam się dużo na temat orzekłuwania pępka zanim go sobie zrobiłam. Byłam zdecydowana na salon piercingu ale po wejsciu do niego zdanie zmieniłam w 1 chwili, i poszłam do kosmetyczki, która posiadała certyfikat na mozliwość zdrowego i higienicznego prezkłuwania różnych nietypowych częsci ciała. Ja bym się kłociła na Twoim miejscu z kosmetyczką...
Masz rację sama nazwa "salon piercingu" nie daje gwarancji, że zostaniemy obsłużone tam fachowo. Dlatego zanim zadecydujemy o przekłuciu ciała musimy dokładnie sprawdzić zakład w którym chcemy to zrobić, aby potem nie było rozczarowań. Absolutnie nie polecam wyboru pierwszego lepszego salonu piercingu lub kosmetyczki, który się nam nasunie. Czasami lepiej jest poszukać czegoś dokładniej...
wodniczka176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:15   #2178
Sloneczko19_
Raczkowanie
 
Avatar Sloneczko19_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: B-stok :)
Wiadomości: 387
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Zgadzam sie. Decyzja o przekluciu powinna byc przemyslana. Trzeba brac pod uwage wszystkie za i przeciw. Wybor salonu badz kosmetyczki rowniez musi byc przemyslany
Sloneczko19_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:19   #2179
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Wydaje mi sie, ze moj był sluszny. Poszlam do dobrego i polecanego salonu kosmetycznego i na razie jestem bardzo zadowolona... obsluga mila i raczej fachowa, a salon pierciungu mnie po prostu odstraszył. Takie miejsca mi sie kojarza tylko i wylacznie z jakimiś AIDS'sami i HIV'ami:P Przepraszam jesli kogos uraziłam.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 19:25   #2180
merry_ann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Kolczyk w pępku :)

ja mam swój kolczyk juz od 3 lat i jestem zadowolona choć niestety bede musiała go wyjac bo niestety schudłam i skórka w miejscu gdzie jest kolczyk stała sie troche za mała i boje sie ze mi niedługo przerwie dziurke ale nie chce go wyjmowac. no zostaje też drugi raz przekłuc sobie pepuszek ... ale dam rade
merry_ann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 08:06   #2181
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez gamaaa
salon pierciungu mnie po prostu odstraszył. Takie miejsca mi sie kojarza tylko i wylacznie z jakimiś AIDS'sami i HIV'ami:P Przepraszam jesli kogos uraziłam.
widocznie do zlego trafilas. ja robilam w salonie piercingu - zabieg odbywal sie w pomieszczeniu wygladajacym jak wyciagniety ze szpitala, przy zachowaniu najwyzszej higieny i sterylnosci... i nie byl to pierwszy lepszy salon. przed przebijaniem zbieralam opinie, sprzawdzalam miejsca i dopiero na tej podstawie wybralam ten salon a nie inny.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 08:13   #2182
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez czarnuska
Hej dziewczyny! Mam pytanko... widziałyście może kolczyk na dole pępka?? Właśnie wyszłąm od kosmetyczki i jestem wściekła!!! Bo przekuła mi kolczyk na dole a nie na górze :/ Co mi radzicie? Wyjąć kolczyk? Będzie blizna?
Widziałam już takie przekłucie i sama chciałam mieć tylko najpierw zrobiłam na górze, a teraz planuję przekłuc na dole. Zawsze możesz zrobic sobie przekłócie na górze i nosić 2 kolczyki, albo jeden długi. Wszystko zależy od tego, co Ci się podoba, a tą kosmetyczkę to idź opiernicz, co to za robota miała zrobić tak jak Tobie się podoba, a nie według swojego uznania .

Pozdrawiam
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 09:02   #2183
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lain
widocznie do zlego trafilas. ja robilam w salonie piercingu - zabieg odbywal sie w pomieszczeniu wygladajacym jak wyciagniety ze szpitala, przy zachowaniu najwyzszej higieny i sterylnosci... i nie byl to pierwszy lepszy salon. przed przebijaniem zbieralam opinie, sprzawdzalam miejsca i dopiero na tej podstawie wybralam ten salon a nie inny.
Taki "szpitalny" tez by mnie chyba odstraszył:P
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 10:10   #2184
Sloneczko19_
Raczkowanie
 
Avatar Sloneczko19_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: B-stok :)
Wiadomości: 387
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Spotkalam dzis dziewczyne,ktora ma kolczyk w pepku. Niby wszystko ok ale on u niej wisial tak jakby miala sie zerwac skorka. Abyla tak chuda,ze skora na niej wisiala i kosci sie odznaczaly. Wiec nawet na szczuplej dziewczynie kolczyk nie bardzo ladnie wyglada.
Sloneczko19_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 11:35   #2185
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Mi sie wydaje ze kolczyk w pępku nie jest wylacznie dla tych chudzinek...wrecz przeciwnie. Ja jestem taka w sam raz, ani za chuda, ani za gruba i jest Ok. Ale wydaje mi sie, ze kolczyk w tym miejscu tak jakby modeluje optycznie brzuch i go wyszczupla...
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 18:46   #2186
wodniczka176
Raczkowanie
 
Avatar wodniczka176
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Środa Śląska
Wiadomości: 200
GG do wodniczka176
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez gamaa
Mi sie wydaje ze kolczyk w pępku nie jest wylacznie dla tych chudzinek...wrecz przeciwnie. Ja jestem taka w sam raz, ani za chuda, ani za gruba i jest Ok. Ale wydaje mi sie, ze kolczyk w tym miejscu tak jakby modeluje optycznie brzuch i go wyszczupla...
Zgadzam się kolczyk w pępku dodaje wiele uroku i odwraca troszkę uwagę od niedoskonałości...Brzusze k wygląda wtedy bardzo ładnie
wodniczka176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 20:13   #2187
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez wodniczka176
Zgadzam się kolczyk w pępku dodaje wiele uroku i odwraca troszkę uwagę od niedoskonałości...Brzusze k wygląda wtedy bardzo ładnie
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 20:13   #2188
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez gamaa
Taki "szpitalny" tez by mnie chyba odstraszył:P
nie salon byl szpitalny, a tylko pomieszczenia zabiegowe. i chyba bardzo dobrze (tak mi sie wydaje) plytki latwiej utrzymac w nalezytej czystosci
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 20:34   #2189
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kolczyk w pępku :)

zgłasza się kolejna posiadaczka przekłutego pępkajuż od kilku lat...pamiętam,że jak go zrobiłam,mało kto miał wtedy kolczyk w pępku,a w sklepach,jubilerach było bardzo malutko kolczyków,więc wybór prawie zerowy.A teraz mnóstwo dziewczyn ma kolczyk w pępku-staje się to tak powszechne powoli jak przekłute uszy! w sumie czy ja wiem,czy to źle? jest to fajna ozdóbka,a wybór kolczyków jest teraz ogromny,niektóre bardzo ładne
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 13:07   #2190
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kolczyk w pępku :)

HEJ,

Ja mam kolczyk w pepku juz 4 lata i jestem nadal z niego bardzo zadowolona i bardzo mi sie podoba... Mojemu facetowi tez...
Ale pamietam moje poczatki... Byly straszne... Najpierw kupilam sobie kolczyk, bo balam sie ze nie dotre do salonu ... Polowa kosztow juz byla za mna wiec zmusilam sie i udalo sie... Chociaz widok tej igly na miejscu zwalil mnie z nog... Tydzien po przekluciu mnie bolalo ale potem wysztko bylo juz ok... Zagoilo sie i jest cacy
Polecam...
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.