Casting Sunkiss - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-28, 11:28   #211
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Casting Sunkiss

masz wiele farb na głowie- efekt może być znikomy. szczerze mówiąc, wybrałabym dekoloryzację.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 03:41   #212
reject
Raczkowanie
 
Avatar reject
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mississauga
Wiadomości: 98
Dot.: Casting Sunkiss

Do tej pory miałam troche wątpliwości, latałam po blogach i szukałam recenzji, aż trafiłam tutaj. Efekt karolinakiki baaardzo mnie przekonał naturalne wlosy mam podobny kolor, więc chyba też się skuszę na 02.
reject jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:05   #213
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Casting Sunkiss

użyłam Sunkissa nr 02, mam włosy taki średni blond, dość długie.
najpierw nalozyłam, musialam tak z 3/4 zuzyc zeby pokryc cale wlosy i zaszlo slonko, troche podsuszylam suszarka, a na drugi dzien bylam nad jeziorem i wyszedl bardzo delikatny, aczkolwiek widoczny efekt.
dzisiaj nalozylam reszte, troche pochodzilam po slonku, zobaczymy co bedzie.
moze jak efekt mnie nie usatysfakcjonuje dokupie jeszcze, chociaz nie chce za bardzo też rozjaśnić włosków
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 19:10   #214
karolinakiki
Przyczajenie
 
Avatar karolinakiki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Casting Sunkiss

Dziewczyny! ten żel stopniowo rozjaśnia włosy, ale też stopniowo je niszczy musiałam ściąć 5 cm... tyle ile mi włosów zaczęło wypadać to kosmos... widziałam też opinie na kwc i dziewczyny mają ten sam problem więc to na pewno jego wina.
Gdzieś po około miesiącu? zaczęło się to dziać. Skład to nic innego jak woda utleniona z jakimiś tam olejkami (czytałam na kwc) uważajcie
karolinakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 20:44   #215
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez karolinakiki Pokaż wiadomość
Dziewczyny! ten żel stopniowo rozjaśnia włosy, ale też stopniowo je niszczy musiałam ściąć 5 cm... tyle ile mi włosów zaczęło wypadać to kosmos... widziałam też opinie na kwc i dziewczyny mają ten sam problem więc to na pewno jego wina.
Gdzieś po około miesiącu? zaczęło się to dziać. Skład to nic innego jak woda utleniona z jakimiś tam olejkami (czytałam na kwc) uważajcie
U siebie na szczęście nic takiego nie zauważyłam, ale kuzynka u siebie dostrzegła, że jej włosy zrobiły się bardzo wysuszone i sianowate.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 22:39   #216
Markiza1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 67
Dot.: Casting Sunkiss

Też zaobserwowałam u siebie przesusz i zwiększoną łamliwość końcówek. Męczyłam się prawie miesiąc z przywróceniem normalnego wyglądu włosów. Rozjaśnienie mi się podobało, chociaż było słabe. Nie wiem czy mi się wydaje, czy to prawda, ale chyba moje włosy po zabiegach regenerujących wróciły do normalnego koloru. Dziwne...
__________________
1 II 2014
przysiady, deseczka, brzuszki, ściana płaczu
30 I 2014
walka z cellulitem (ćwiczenia na uda i pośladki)
+ czy w ciągu miesiąca przygotuję się do zrobienia szpagatu?
Markiza1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 14:35   #217
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Casting Sunkiss

u mnie też są fest zniszczone, żałuje że nakładałam tego Sunkissa, muszę jakoś je przywrócić do porządku
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 11:59   #218
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Casting Sunkiss

Na KWC też zauważyłam, że już nie ma tak świetnych recenzji jak na początku. Zapomniałam dodać, że też nakladam często różne maski do włosów i może przez to moje włosy potraktowane Sunkissem trzymają się nieźle.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 14:36   #219
Bellatriks123
Raczkowanie
 
Avatar Bellatriks123
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 145
Dot.: Casting Sunkiss

wow troche mnie przestraszyłyscie dziewczyny z tymi przesuszonymi włosami po sunkiss'ie jestem dopiero po pierwszej aplikacji ale chyba zacznę intensywną pielegnację i to od teraz aby potem nie bylo niespodzianek :/
__________________
"...The room is full
but all I see is the way
your eyes just blaze through me
like fire in the dark.
We're like living art."

Włosomaniaczka
Bellatriks123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 14:59   #220
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez Bellatriks123 Pokaż wiadomość
wow troche mnie przestraszyłyscie dziewczyny z tymi przesuszonymi włosami po sunkiss'ie jestem dopiero po pierwszej aplikacji ale chyba zacznę intensywną pielegnację i to od teraz aby potem nie bylo niespodzianek :/
Tak, myślę, że lepiej od razu powinnaś zacząć pielęgnować włosy, żeby się nie okazało to co u innych dziewczyn. Przede wszystkim postaraj się je dobrze nawilżyć.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 21:44   #221
czabo
Przyczajenie
 
Avatar czabo
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16
Dot.: Casting Sunkiss

Aż mi serce mocniej zabiło. Przeszłam przez cały wątek, za sobą mam pierwszą aplikację, dobrze iż teraz idę myć głowę to nawilżę je maską ;___; Przestraszyłyście mnie
Matko! Wiecie co ? Ja się tylko boję iż po czasie mogą się zrobić żółte ? Ktoś coś takiego zauważył ? Ja po uzyskaniu satysfakcjonującego efektu od razu podetnę końcówki, może to coś da.
__________________
,,Aby stać się lepszym
nie musisz czekać na lepszy świat.''

czabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 16:02   #222
Seti11
Raczkowanie
 
Avatar Seti11
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 178
Dot.: Casting Sunkiss

A ja się zastanawiałam nad kupnem, bo do testów się nie załapałam
Wybieram grupę Black!
Seti11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 16:53   #223
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez czabo Pokaż wiadomość
Aż mi serce mocniej zabiło. Przeszłam przez cały wątek, za sobą mam pierwszą aplikację, dobrze iż teraz idę myć głowę to nawilżę je maską ;___; Przestraszyłyście mnie
Matko! Wiecie co ? Ja się tylko boję iż po czasie mogą się zrobić żółte ? Ktoś coś takiego zauważył ? Ja po uzyskaniu satysfakcjonującego efektu od razu podetnę końcówki, może to coś da.
Żółknąć nie powinny, ale mogą być przesuszone więc maska nawilżająca to świetny pomysł.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:13   #224
Bellatriks123
Raczkowanie
 
Avatar Bellatriks123
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 145
Dot.: Casting Sunkiss

Dziś nałożyłam sun kiss'a po raz drugi (wczesniej naolejowałam włosy i nałożyłam nawilzającą odżywke. Umyłam włosy i gdy były już wilgotne nałożylam żel) i wyszłam na dwór. Jak po pierwszej aplikacji efekt był ledwo dostrzegalny i tylko ja go widzialam to dziś, po drugim razie, efekt jest piorunujacy mam ogólnie naturalny ciemny blond, żel rozjasnił wyraźnie pasma na bardzo jasny, piaskowy, popielaty(?) odcień. Spodziewałam się na poczatku że żel rozjasni mi na kolor żółty, słomkowy a tu taka niespodzianka Efekt jest jednak naturalny takie refleksy (pasemka) jakby to faktycznie słońce je rozjaśniło Mam zamiar zaaplikować żel jeszcze jeden raz i tylko na wybrane pasemka aby wzmocnić efekt. No i intensywnie odżywiać kłaki aby nie dorobić się suchego siana
__________________
"...The room is full
but all I see is the way
your eyes just blaze through me
like fire in the dark.
We're like living art."

Włosomaniaczka
Bellatriks123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 19:21   #225
czabo
Przyczajenie
 
Avatar czabo
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16
Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez Bellatriks123 Pokaż wiadomość
Dziś nałożyłam sun kiss'a po raz drugi (wczesniej naolejowałam włosy i nałożyłam nawilzającą odżywke. Umyłam włosy i gdy były już wilgotne nałożylam żel) i wyszłam na dwór. Jak po pierwszej aplikacji efekt był ledwo dostrzegalny i tylko ja go widzialam to dziś, po drugim razie, efekt jest piorunujacy mam ogólnie naturalny ciemny blond, żel rozjasnił wyraźnie pasma na bardzo jasny, piaskowy, popielaty(?) odcień. Spodziewałam się na poczatku że żel rozjasni mi na kolor żółty, słomkowy a tu taka niespodzianka Efekt jest jednak naturalny takie refleksy (pasemka) jakby to faktycznie słońce je rozjaśniło Mam zamiar zaaplikować żel jeszcze jeden raz i tylko na wybrane pasemka aby wzmocnić efekt. No i intensywnie odżywiać kłaki aby nie dorobić się suchego siana
Miałam takie same odczucia. Ogółem ja też się nie załapałam na testy, ale zakupiłam w super pharm za 17.49- Cena jak marzenie! Idźcie szybko bo do 13.08 to tylko będzie
Ja na próbę dałam jedno pasemko, nic wielkiego nie zauważyłam. Postanowiłam iść na żywioł i zaaplikowałam żel na całe włosy, wcale nie dawałam jakiejś wymyślnej ilości. Nie widziałam efektów i poszłam spać, na drugi dzień jak mi włosy przeschły miałam...wow. Czy to ja ?
Mam włosy jak złoto, dosłownie. Wcześniej mój blond był ciemny, nie satysfakcjonował mnie ten kolor, próbowałam rozjaśniać cytryną wcześniej, ale nic. Teraz jestem zadowolona. Na maksa, dwie aplikację i efekt wow. Zastanawiam się tylko jak będą wyglądać moje odrosty ;_;
Z przodu moje próbne pasemko jest lekko jaśniejsze od rozjaśnionej części. Teraz ponieważ jestem usatysfakcjonowana zastanawiam się czy robić pasemka, ale tubkę mam jeszcze całą! A włosy mam bardzo długie
__________________
,,Aby stać się lepszym
nie musisz czekać na lepszy świat.''

czabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 20:44   #226
Bellatriks123
Raczkowanie
 
Avatar Bellatriks123
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 145
Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez czabo Pokaż wiadomość
Miałam takie same odczucia. Ogółem ja też się nie załapałam na testy, ale zakupiłam w super pharm za 17.49- Cena jak marzenie! Idźcie szybko bo do 13.08 to tylko będzie
Ja na próbę dałam jedno pasemko, nic wielkiego nie zauważyłam. Postanowiłam iść na żywioł i zaaplikowałam żel na całe włosy, wcale nie dawałam jakiejś wymyślnej ilości. Nie widziałam efektów i poszłam spać, na drugi dzień jak mi włosy przeschły miałam...wow. Czy to ja ?
Mam włosy jak złoto, dosłownie. Wcześniej mój blond był ciemny, nie satysfakcjonował mnie ten kolor, próbowałam rozjaśniać cytryną wcześniej, ale nic. Teraz jestem zadowolona. Na maksa, dwie aplikację i efekt wow. Zastanawiam się tylko jak będą wyglądać moje odrosty ;_;
Z przodu moje próbne pasemko jest lekko jaśniejsze od rozjaśnionej części. Teraz ponieważ jestem usatysfakcjonowana zastanawiam się czy robić pasemka, ale tubkę mam jeszcze całą! A włosy mam bardzo długie
Mi też została niemal cała tubka aplikowałam dwa razy i za każdym razem małe ilości, bo "Bóg wie jak to wyjdzie" No i dobrze zrobiłam, kto wie co by było jakbym zaszalała i dała więcej, pewnie miałabym platynę
__________________
"...The room is full
but all I see is the way
your eyes just blaze through me
like fire in the dark.
We're like living art."

Włosomaniaczka
Bellatriks123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 23:49   #227
karolinakiki
Przyczajenie
 
Avatar karolinakiki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Casting Sunkiss

Od pół roku moja pielęgnacja włosów wygląda tak samo.. podczas używania sunkissa nic się nie zmieniło.
Wiadomo, że wszystko zależy od struktury włosa, każda z nas jest inna. Ja na początku też byłam bardzo zadowolona i nie chce was straszyć, ale może od aplikacji dajcie sobie jeszcze o pare dni więcej zanim zaaplikujecie ponownie
Przez 3 tygodnie wypadało mi około 300 włosów dziennie, myślałam że wyłysieje na szczęście tabletki,wcierka i szampon pomogły na dzień dzisiejszy wszystko wraca do normy, ale NIGDY już nie pofarbuję włosów.
Co do żółknięcia koloru, nie zauważyłam narazie tego u siebie, ale tak jak wspominałam używałam szamponu do blond włosów

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez czabo Pokaż wiadomość
Miałam takie same odczucia. Ogółem ja też się nie załapałam na testy, ale zakupiłam w super pharm za 17.49- Cena jak marzenie! Idźcie szybko bo do 13.08 to tylko będzie
Ja na próbę dałam jedno pasemko, nic wielkiego nie zauważyłam. Postanowiłam iść na żywioł i zaaplikowałam żel na całe włosy, wcale nie dawałam jakiejś wymyślnej ilości. Nie widziałam efektów i poszłam spać, na drugi dzień jak mi włosy przeschły miałam...wow. Czy to ja ?
Mam włosy jak złoto, dosłownie. Wcześniej mój blond był ciemny, nie satysfakcjonował mnie ten kolor, próbowałam rozjaśniać cytryną wcześniej, ale nic. Teraz jestem zadowolona. Na maksa, dwie aplikację i efekt wow. Zastanawiam się tylko jak będą wyglądać moje odrosty ;_;
Z przodu moje próbne pasemko jest lekko jaśniejsze od rozjaśnionej części. Teraz ponieważ jestem usatysfakcjonowana zastanawiam się czy robić pasemka, ale tubkę mam jeszcze całą! A włosy mam bardzo długie
Kochana,może już zaprzestań na tym drugim razie, skoro jesteś zadowolona. Jak ja zrobiłam pierwszy raz tylko na końcówki to wyglądało to cudownie i właśnie wtedy powinnam już dalej go nie używać.. ale wiadomo jak my baby , chcemy więcej więcej
karolinakiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 11:25   #228
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Casting Sunkiss

ja też używam masek, olejuje włosy, a po Sunkissie zrobiły się przesuszone i niemiłe w dotyku

reklamują że ma olejki, ohy i ahy jaki to naturalny, a ma w składzie wodę utlenioną...

po normalnym farbowaniu dawno temu nie miałam takich paskudnych włosow.

mialam juz swoje bez farby na calej dlugosci i co mnie podkusilo
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 22:54   #229
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Casting Sunkiss

Zużyłam całą tubkę sunkiss'a, byłam ostrożna, więc wystarczyło mi aż na 7 aplikacji. Po każdym nałożeniu suszyłam włosy suszarką lub wychodziłam na słońce, a na noc nakładałam maski odżywiające. 3 tygodnie od rozjaśniania włosy mam w dobrej kondycji. Wciąż co drugą noc nakładam na nie maskę, po myciu spryskuję regenerującą odżywką i codziennie łykam witaminy.
Z bardzo ciemnego, naturalnego blondu włosy rozjaśniły się do średniego blondu. Efekt jest zadowalający, utrzymuje się.
Nie wypadają mi włosy. Żadne naturalne włosy nie wytrzymają takiej dawki rozjaśniacza, jeśli po takim zabiegu odpowiednio się o nie nie zadba.
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 14:33   #230
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Casting Sunkiss

Też załapałam się do testów i faktycznie farbowaną wcześniej część włosów Sunkiss dość poważnie przesuszył i zniszczył, naturalne prawie nie odczuły użycia tego preparatu.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 16:17   #231
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Zużyłam całą tubkę sunkiss'a, byłam ostrożna, więc wystarczyło mi aż na 7 aplikacji. Po każdym nałożeniu suszyłam włosy suszarką lub wychodziłam na słońce, a na noc nakładałam maski odżywiające. 3 tygodnie od rozjaśniania włosy mam w dobrej kondycji. Wciąż co drugą noc nakładam na nie maskę, po myciu spryskuję regenerującą odżywką i codziennie łykam witaminy.
Z bardzo ciemnego, naturalnego blondu włosy rozjaśniły się do średniego blondu. Efekt jest zadowalający, utrzymuje się.
Nie wypadają mi włosy. Żadne naturalne włosy nie wytrzymają takiej dawki rozjaśniacza, jeśli po takim zabiegu odpowiednio się o nie nie zadba.
ło matko z czystej ciekawości, jak długie masz włosy?
mi nie starczyło nawet na dwa porządne uzycia, a nakładałam niewiele, ale mam dość dlugie i geste wlosy.
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 23:19   #232
czabo
Przyczajenie
 
Avatar czabo
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16
Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
ło matko z czystej ciekawości, jak długie masz włosy?
mi nie starczyło nawet na dwa porządne uzycia, a nakładałam niewiele, ale mam dość dlugie i geste wlosy.
Jak Wy to nakładacie ? Ja mam włosy do pupy prawie i mam całą tubkę
__________________
,,Aby stać się lepszym
nie musisz czekać na lepszy świat.''

czabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 09:57   #233
KITKA_23
Raczkowanie
 
Avatar KITKA_23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PiotrkĂłw Trybunalski
Wiadomości: 133
Dot.: Casting Sunkiss

Ja nakładałam na całe włosy i nosiłam się z zamiarem zakupu drugiej tubki, już w Rossmannie wrzuciłam do koszyka (SunkKiss był w cenie 21,16zł czy coś takiego), ale jednak stwierdziłam, że jeszcze trochę włosy 'poodżywiam' i dam im na chwilę spokój po rozjaśnianiu. Ale coś czuję, że chyba jednak sobie kupię kolejny żel - bo ten delikatny efekt rozjaśnienia bardzo mi się podoba, a nie chcę na razie włosów farbować. Poczekam jeszcze z miesiąc... A co do pielęgnacji - to wiadomo po każdym rozjaśnieniu włosa należy o niego szczególnie dbać
__________________
KITKA_23
KITKA_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 22:32   #234
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez czabo Pokaż wiadomość
Jak Wy to nakładacie ? Ja mam włosy do pupy prawie i mam całą tubkę
nakładam tak, żeby pokryć całe włosy. cienką warstwą ale mimo wszystko. nie ogarniam jak tubka o pojemności standardowej farby starcza komuś na pokrycie włosów kilka razy.
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 23:18   #235
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
nakładam tak, żeby pokryć całe włosy. cienką warstwą ale mimo wszystko. nie ogarniam jak tubka o pojemności standardowej farby starcza komuś na pokrycie włosów kilka razy.
Też tego nie ogarniam - ja mam włosy do łopatek i ledwo na dwa razy mi wystarczyło
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 14:02   #236
grochecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do grochecka
Dot.: Casting Sunkiss

Wiadomo, że jeśli coś składa się prawie wyłącznie z wody utlenionej i alkoholu to będzie wysuszać...
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
grochecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 07:49   #237
klaucix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Casting Sunkiss

Cześć ! Jestem tutaj nowa... i potrzebuję waszej pomocy!!
Mianowicie... Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond... niestety coś mnie podkusiło by zafarbować włosy na jasny brąz... no i na początek spróbowałam szamponetki z Palette... zabieg zrobiłam 11?? Lipca.. do tej pory mi się jakoś trzyma... powoli zmywa.. no ale do sedna sprawy! Zamarzyło mi się mieć włosy blond.... Jasny blond?.. Złoty blond?... w ewentualności Popielaty blond...No i zaczynają się schody... CO SĄDZICIE O CASTING SUNKISS? Proponujecie coś może ciekawego? Mam czas do niedzieli... więc fryzjer nie wchodzi w gre...
klaucix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 09:42   #238
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez klaucix Pokaż wiadomość
Cześć ! Jestem tutaj nowa... i potrzebuję waszej pomocy!!
Mianowicie... Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond... niestety coś mnie podkusiło by zafarbować włosy na jasny brąz... no i na początek spróbowałam szamponetki z Palette... zabieg zrobiłam 11?? Lipca.. do tej pory mi się jakoś trzyma... powoli zmywa.. no ale do sedna sprawy! Zamarzyło mi się mieć włosy blond.... Jasny blond?.. Złoty blond?... w ewentualności Popielaty blond...No i zaczynają się schody... CO SĄDZICIE O CASTING SUNKISS? Proponujecie coś może ciekawego? Mam czas do niedzieli... więc fryzjer nie wchodzi w gre...
Sunkiss raczej nie spowoduje efektów o których marzysz. Nie ryzykowałabym na Twoim miejscu. Włosy po nim bardziej rudzieją i na pewno, na 100% nie będzie to popielaty blond, a nawet na złoty bym nie liczyła.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 09:52   #239
czabo
Przyczajenie
 
Avatar czabo
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16
Cool Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Sunkiss raczej nie spowoduje efektów o których marzysz. Nie ryzykowałabym na Twoim miejscu. Włosy po nim bardziej rudzieją i na pewno, na 100% nie będzie to popielaty blond, a nawet na złoty bym nie liczyła.
No w sumie racja, jednak jakoś się tak czy siak rozjaśni. A co Wy na to (taki pomysł) żeby rozjaśniła maksymalnie sunkissem, a potem farbą?
__________________
,,Aby stać się lepszym
nie musisz czekać na lepszy świat.''

czabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 10:07   #240
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Casting Sunkiss

Cytat:
Napisane przez czabo Pokaż wiadomość
No w sumie racja, jednak jakoś się tak czy siak rozjaśni. A co Wy na to (taki pomysł) żeby rozjaśniła maksymalnie sunkissem, a potem farbą?
Nie zrobiłabym tak ponieważ bałabym się, że maksymalnie zniszczy mi to włosy. Efekt co do koloru pewnie też zależy od substancji zawartych w farbie i Sunkissie.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-22 09:59:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.