Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-20, 15:50   #871
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjecia moich probek. Robilam przy oknie.
Przy najjasniejszych light medium wyglada na bardzo ciemny jak widzisz. A fairly light i light sa do siebie bardzo podobne. Ale sama najlepiej porownaj.
Dziekuje, jestes kochana Sklanialabym sie ku najjasniejszemu, ale jeszcze to przemysle
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 16:41   #872
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zgodnie z obietnicą, te same produkty EDM w świetle dziennym.

(nazwy widoczne na opakowaniach)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g.jpg (89,5 KB, 65 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 17:08   #873
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą, te same produkty EDM w świetle dziennym.

(nazwy widoczne na opakowaniach)
Fajnie ze wkleilas fotki- z tych odcieni chyba Fawn najbardziej podchodzi pod kolor LMB Lumiere-ciekawe czy formula intensive sie duzo rozni od oryginal glo kolorystycznie....

Sliczny kolor rozu-All smiles
A jak uzywasz korektora pick me up?Jaki daje efekt?

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-04-20 o 17:59
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 10:30   #874
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Moze sprobuj mineralow monave?(nadaja sie dla raczej mieszanych/tlustych cer)
Wlasnie juz ktos mi doradzal mineraly sie jakos bardzo sie ich boje. Moja buzia jest bardzo wrazliwa i czasami odrzuca kosmetyki. Moze uda mi sie probke zdobyc i zobacze jak skora zareaguje. Chcialam kupic Soraya Sceniczna, ale slyszalam, ze ani nie matuje ani nie kryje;/ Mysle takze nad Revlonem
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 11:52   #875
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzisiaj dostałam przesyłkę z Lumiere i coś jest nie tak, bo jak wzięłam na palec odcień medium deep warm to jest jakiś jasny!!!! Sprawdzę na buzi jak to wygląda, a i podkładu w próbkach jest naprwdę mało

A właśnie jak jest z kolorami w monave? trzeba celować w ciemniejsze czy może takie same jak na zdjęciach??

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2008-04-21 o 12:15
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:03   #876
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Wlasnie juz ktos mi doradzal mineraly sie jakos bardzo sie ich boje. Moja buzia jest bardzo wrazliwa i czasami odrzuca kosmetyki. Moze uda mi sie probke zdobyc i zobacze jak skora zareaguje. Chcialam kupic Soraya Sceniczna, ale slyszalam, ze ani nie matuje ani nie kryje;/ Mysle takze nad Revlonem
Nie boj sie tylko sprobuj-zamowienie probek nie jest zbyt drogie.Ja mam najwrazliwsza cere pod sloncem-podraznia mnie praktycznie wszystko-a mineraly mi sluza.Naprawde polecam Monave jezeli chcesz efektu matujacego-probki sa wydajne i naprawde nie trzeba nalozyc wiele podkladu aby uzyskac super krycie

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam przesyłkę z Lumiere i coś jest nie tak, bo jak wzięłam na palec odcień medium deep warm to jest jakiś jasny!!!! Sprawdzę na buzi jak to wygląda, a i podkładu w próbkach jest naprwdę mało

A właśnie jak jest z kolorami w monave? trzeba celować w ciemniejsze czy może takie same jak na zdjęciach??
Fakt probki Lumiere sa malutkie-nie to co Monave-oni maja gigantyczne probki-starczylo i dla mnie do testowania,obdarowalam tez kolezanke i jeszce mi zostalo do wymieszania z innym podkladem.
Moim zdaniem kolory na stronie Monave sa bardziej zolte(moze zalezy od ustawiem monitora?) .W kazdym badz razie wkleje fotki 3 najjasniejszych odcieni+podklad b mocno kryjacy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg probki monave.jpg (74,5 KB, 53 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 01:54   #877
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Fajnie ze wkleilas fotki- z tych odcieni chyba Fawn najbardziej podchodzi pod kolor LMB Lumiere-ciekawe czy formula intensive sie duzo rozni od oryginal glo kolorystycznie...
Fawn ma jasnozłoto-żółty odcień. Nie mylić "złota" z świecącymi drobinkami. Do mojej skóry najlepszy jest odcień Sunkissed Fair, ale Fawn o dziwo wygląda dobrze - dodaje twarzy takiego blasku, promienności, mimo że sam w sobie nie błyszczy. Może dlatego że jest właśnie taki żółtawy, i twarz wygląda jak oświetlona słonkiem. Jest dosyć jasny (blisko mu do korektora Sunlight).


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A jak uzywasz korektora pick me up?Jaki daje efekt?
Szczerze mówiąc użyłam go póki co raz na całą twarz, gdyż jest rekomendowany jako taki "ożywiacz" skóry, ale za bardzo efektu nie widziałam...
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 06:08   #878
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Jaki odcień z Lumiere (FF) będzie minimalnie ciemniejszy od Light Medium Beige? Bo boję się że Medium Beige może byc za ciemny, a po LMB niby jest ok, tylko wszyscy dookoła mówią że coś blada jestem Daje efekt lekkiego przymrożenia twarzy, może stąd te uwagi.
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 14:00   #879
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą, te same produkty EDM w świetle dziennym.

(nazwy widoczne na opakowaniach)
A czy fawn jest jasniejszy od fairly light neutral czy ciemniejszy?
Fairly light neutral jest za zimny i za jasny dla mnie.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 21:05   #880
Minia**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 28
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mam do Was pytanie odnośnie nakładania mineralnego korektora. Czy robicie to zwykłym pędzelkiem do korektora czy może wklepujecie palcem?? Jak sie najlepiej trzyma ??
Minia** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 21:30   #881
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ostatnio spieszylam sie i wyszlam z domu wymalowana mineralami na filtrze. Do tej pory wszystko razem prezentowalo sie ladnie. Kiedy wrocilam do domu zobaczylam na swojej twarzy koszmar. Roz brazujacy w zestawieniu z mineralem i filtrem dal efekt obrzydliwej skory. Cala sie swiecilam, kleilam i odnioslam wrazenie, ze wygladam jak niedomyta Cos okropnego. Od tamtej pory codziennie nakladam na twarz tylko mineraly Lumiera. Dzisiaj cwiczylam w nich na wf, dostalam solidny wycisk. Po twarz nadal wygladala swietnie - nie musialam nawet przykladac absorbentki, co mnie szczerze zdumialo. Dopiero pod wieczor mineraly zebraly sie na twarzy...Juz sie nie moge doczekac kolejnego zamowienia, zrobie sobie zapas podkladowy. Kicham na reszte. Roz moge stosowac "sklepowy", korektor tez wole dotychczasowy...Puder do finiszu nie jest mi potrzebny, choc tez moze byc...Jednym slowem: podklady, podklady, podklady
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 01:02   #882
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
A czy fawn jest jasniejszy od fairly light neutral czy ciemniejszy?
Fairly light neutral jest za zimny i za jasny dla mnie.
Jest zdecydowanie żółtszy, nawet przy nim wygląda na lekko musztardowy... i na skórze na pewno będzie jaśniejszy.

Jeśli szukasz czegoś cieplejszego (z różowo-brzoskwiniowym akcentem), wybierz coś z kategorii BEIGE. Fairy Light jest podobny do Fairly Light Neutral, ale cieplejszy. Odcienie poniżej są jaśniejsze. Sandy Fair jest dosyć jasny, Sunnkissed Fair jest zbliżony do Fairly Light.

Na twoim miejscu rozważyłabym też Medium, następny odcień po Multi-Tasking który jest dosyć jasny, ale mimo że jest w kategorii Cool, jest ciepły...

Ale to zakręcone ...
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 02:26   #883
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
Jaki odcień z Lumiere (FF) będzie minimalnie ciemniejszy od Light Medium Beige? Bo boję się że Medium Beige może byc za ciemny, a po LMB niby jest ok, tylko wszyscy dookoła mówią że coś blada jestem Daje efekt lekkiego przymrożenia twarzy, może stąd te uwagi.
Light medium warm?

Light medium golden jest dla Azjatek.
A Medium Beige uzywa moja kolezanka z Dominikany ktora ma kilka tonow skore ciemniejsza od mojej.
Fakt LMB jasnieje na twarzy a z filtrem pod tym bardziej-ale jak dla mnie to i tak idealny odcien

Rav-dzieki za infoJednak chyba zostaje przy Lumiere,choc kusi mnie ten roz z EDM i korektor na cienie pod oczami-przydaloby mi sie tez zamoic troche pustych opakowan do mieszania.EDM sa fajne tylko ze w 100% nie jestem przekonana czy znajde idealny odcien.Odcienie neutral sa zbyt szare jak dla mnie-a z golden to boje sie ze ten Fawn bedzie zbyt zolty-najbardziej chyba by mi pasowal sunkissed fair..eee zamotanie z tymi kolorami
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 09:06   #884
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

a gdzie mozna zamowic probkli??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:10   #885
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Jest zdecydowanie żółtszy, nawet przy nim wygląda na lekko musztardowy... i na skórze na pewno będzie jaśniejszy.

Jeśli szukasz czegoś cieplejszego (z różowo-brzoskwiniowym akcentem), wybierz coś z kategorii BEIGE. Fairy Light jest podobny do Fairly Light Neutral, ale cieplejszy. Odcienie poniżej są jaśniejsze. Sandy Fair jest dosyć jasny, Sunnkissed Fair jest zbliżony do Fairly Light.

Na twoim miejscu rozważyłabym też Medium, następny odcień po Multi-Tasking który jest dosyć jasny, ale mimo że jest w kategorii Cool, jest ciepły...

Ale to zakręcone ...
Ja nie moge miec niczego z czerwienia. Nic zimnego, rozowego. Wszystkie beige raczej odpodaja, takze cool.
Ja myslalam nad buttered tan, light olive, light golden itp.
Fairly light neutral nie dosc, ze jest za jasny, to wyglada na mnie jak brudny, a sunkisssed fair rozowy.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 15:50   #886
dumeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny czytalam ze wiekszosc z Was zamawiala kosmetyki na KOSMETYKI DLA CIEBIE i mam pytanie, ile czekalyscie mniej wiecej na przesylke ? Bo strasznie sie juz nie moge doczekac kiedy przyjda do mnie moje probki
Pozdrawiam goraco
dumeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:47   #887
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A czy cienie mineralne L'oreala już ktoś testował? (Czy też pseudo-mineralne, jak wynika z lektury tego wątku).
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:35   #888
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez dumeczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytalam ze wiekszosc z Was zamawiala kosmetyki na KOSMETYKI DLA CIEBIE i mam pytanie, ile czekalyscie mniej wiecej na przesylke ? Bo strasznie sie juz nie moge doczekac kiedy przyjda do mnie moje probki
Pozdrawiam goraco
Z lumiere i EDM czekałam dość krótko, może z 2 tygodnie, natomiast meov nie mam jeszcze
A co do "minerałów" z Loreal i innych firm nie uznaję. Firmy które od samego początku produkowały kosmetyki z mnóstwem silikonów i zapychaczy nagle zaczynają produkcję minerałków. Bzdura! To tylko zwykła komercja, nigdy do końca nie dowiemy się co tam wpychają, skład zawsze można podac inny....


Co do kosmetyków to powiem, że Lumiere jak narazie to szajs. Niby formuła Veena jest dla cery mieszanej a wytrzymała o wiele krócej, miałam nawet skrobię nałożoną a po kilku godz. świeciłam się, chociaż jak dotykałam buzi to nie było czuć tłustości. Formuła Flawless okazała się troszkę lepsza, natomiast Cashmire jeszcze nie próbowałam. Moja opinia do końca obiektywna nie jest, bo to dopiero kilka dni mam do czynienia z tymi podkładami, ale myślałam, że będą lepsze od Rhea a tu klapa

EDM są o niebo lepsze, dłużej się trzymają. Co do krycia chyba są podobne. No i za taką cenę opłaca się kupić EDM bo jest ich b. dużo.
Kolorki w obu firmach dobrałam dobre, ładne odcienie.
Narazie to tyle, czekam z niecierpliwością na meov
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 00:08   #889
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hey dziewczyny...
Ostatnio przybieram się za zakup jakiegos pudru mineralnego... dokładnie myslałam nad Bare Escentuals... i mam odnosnie tego kilka pytań bo troche zielona w temacie jestem.

Czy moge pod puder stosować bazę? myslałam dokładnie o bazie Mac'a bo ma pochlebne opinie i planowałam jutro ją zakupić. Czy nie będa z sobą w żaden sposób kolidować?

Po drugie czeka mnie dobranie odpowiedniego koloru... czy odcienie podane na stronie odzwierciedlają dokładny kolor... zastanawiam się nad medium beige albo light...

no i obawiam sie, że ciężko mi będzie poczatkowo z nakładaniem... (choć to pewnie kwestia wprawy)... naczytałam się opinii.. niektóre piszą, że wyglądają w tego typu pudrach jak w masce, a inne że wrecz naturalnie i delikatnie.


aaa... i czy mogę stosować na wierzch jeszcze odrobinę pudru sypkiego clinique i jakieos bronzera...? czy to już będzie zbyt wiele? i zbedne?


przepraszam, że tak się wtracam w wasze rozmowy...ale z racji tego, że doświadczone jesteście w temacie to prosiłabym o podpowiedź. z góry dzieki
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:03   #890
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja używam Bare w kolorze Medium, mam też medium Beige - lekka cegła wg mnie, ale ja jestem Zima Południowa , cokolwiek to znaczy , czyli raczej różowa.W żółtych kolorach wyglądam jak maska pośmiertna.Stosuję m.in na bazę Maca , tą z filtrem , chociaz moja jest jakaś felerna , bo strasznie wodnista.Ale po odpowiednim wymieszaniu może byc , chociaz ma tendencję do zapychania,przynajmniej u mnie,więc stosuję ją okazjonalnie. Nakładam tak jak każdy inny puder sypki , na to idzie czasami brązer , ale częsciej straszę bladą twarzą Taki mam imidż (dla estetów image)....Zazwyczaj nakladam filterek , albo krem nawilżający i na to te mineralki które się akurat szwendają w pobliżu pędzla- Lumiere , Bare , ale bywa , że wygra EL niezwązany z tą paczką, to już w zależnosci od stanu mojej cery.

A ty jaki masz koloryt?I przede wszystkim jaki rodzaj cery?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:10   #891
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ja używam Bare w kolorze Medium, mam też medium Beige - lekka cegła wg mnie, ale ja jestem Zima Południowa , cokolwiek to znaczy , czyli raczej różowa.W żółtych kolorach wyglądam jak maska pośmiertna.Stosuję m.in na bazę Maca , tą z filtrem , chociaz moja jest jakaś felerna , bo strasznie wodnista.Ale po odpowiednim wymieszaniu może byc , chociaz ma tendencję do zapychania,przynajmniej u mnie,więc stosuję ją okazjonalnie. Nakładam tak jak każdy inny puder sypki , na to idzie czasami brązer , ale częsciej straszę bladą twarzą Taki mam imidż (dla estetów image)....Zazwyczaj nakladam filterek , albo krem nawilżający i na to te mineralki które się akurat szwendają w pobliżu pędzla- Lumiere , Bare , ale bywa , że wygra EL niezwązany z tą paczką, to już w zależnosci od stanu mojej cery.

A ty jaki masz koloryt?I przede wszystkim jaki rodzaj cery?
ja się tak tylko wtrącę nie na temat:

Zima Południowa to typ ciepły, ciemne włosy, brązowe oczy, śniada lub oliwkowa cera, ciemna oprawa oczu, wiec jesli jestes różowa to nie jesteś zimą południową
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:24   #892
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Burzysz mój świat.....To ja się tyle naszukałam jaka jestem a tu się okazuje że
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:26   #893
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Burzysz mój świat.....To ja się tyle naszukałam jaka jestem a tu się okazuje że
wybacz Jak opiszesz mi swoje cechy urody i kolory w jakich najlepiej się czujesz to postaram sie pomóc
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:27   #894
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

własnei zamówiłam sobie na allegro podkład dermacolu (tak zachwalacie) i rówiez z dermacolu puder sypki

zobaczymy co to z nich będzie
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:35   #895
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Reese
Fajnie! Cera - jak jestem super najbledsza - to porcelana , a tak normalnie trup. Opalam się od razu na brązowo (twarz) reszta ciała najpierw na czerwono.Włosy ciemno brązowe , oczy ciemnobrązowe.W zółtawych pudrach wygladam beznadziejnie jak Chinczyk albo chora na zóltaczke. Dobrze wyglądam w czarnym ,bialym , czerwonym , zielonym , błękicie , pastelowym różu , pomarańczu (fu , nie znoszę go).Nie mogę używać różu, lepiej brązera.
Jednym słowem - mutant.
Ulubiony kolor minerału(to tak , żeby nie było , że nie ten temat ) Light Medium Cool z Lumiere.
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:42   #896
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Reese
Fajnie! Cera - jak jestem super najbledsza - to porcelana , a tak normalnie trup. Opalam się od razu na brązowo (twarz) reszta ciała najpierw na czerwono.Włosy ciemno brązowe , oczy ciemnobrązowe.W zółtawych pudrach wygladam beznadziejnie jak Chinczyk albo chora na zóltaczke. Dobrze wyglądam w czarnym ,bialym , czerwonym , zielonym , błękicie , pastelowym różu , pomarańczu (fu , nie znoszę go).Nie mogę używać różu, lepiej brązera.
Jednym słowem - mutant.
Ulubiony kolor minerału(to tak , żeby nie było , że nie ten temat ) Light Medium Cool z Lumiere.
Ja nie wierze w typy-no ale jezeli mialabym zgadywac to mozesz byc mieszancem-zima -lato(chodzi mi o klasyczna zime-nie poludniowa).
ja wg typow jestem tez mieszancem z przewaga na zime

Szkoda ze nie masz zdjecia-na tym avatorku malo mozna dostrzec.Wydaje mi sie ze jednak jestes zimnym typem

Cytat:
Napisane przez Minia** Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie odnośnie nakładania mineralnego korektora. Czy robicie to zwykłym pędzelkiem do korektora czy może wklepujecie palcem?? Jak sie najlepiej trzyma ??
ja uzywam mokrego pedzelka od korektora.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a gdzie mozna zamowic probkli??
www.everydayminerals.com
www.lumierecosmetics.com
www.monave.com

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-04-29 o 07:09
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 19:08   #897
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Reese
Fajnie! Cera - jak jestem super najbledsza - to porcelana , a tak normalnie trup. Opalam się od razu na brązowo (twarz) reszta ciała najpierw na czerwono.Włosy ciemno brązowe , oczy ciemnobrązowe.W zółtawych pudrach wygladam beznadziejnie jak Chinczyk albo chora na zóltaczke. Dobrze wyglądam w czarnym ,bialym , czerwonym , zielonym , błękicie , pastelowym różu , pomarańczu (fu , nie znoszę go).Nie mogę używać różu, lepiej brązera.
Jednym słowem - mutant.
Ulubiony kolor minerału(to tak , żeby nie było , że nie ten temat ) Light Medium Cool z Lumiere.
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja nie wierze w typy-no ale jezeli mialabym zgadywac to mozesz byc mieszancem-zima -lato(chodzi mi o klasyczna zime-nie poludniowa).
ja wg typow jestem tez mieszancem z przewaga na zime

Szkoda ze nie masz zdjecia-na tym avatorku malo mozna dostrzec.Wydaje mi sie ze jednak jestes zimnym typem

zgadzam się z Czarnym Elfem To mi wygląda na typ zima-lato Biel czerń i czerwień to mocne zdecydowane kolory, pasujące zimie, błekit i pastelowy róż pasują do lata. Jesteś na pewno typem chłodnym, bo źle wyglądasz w żółtawych podkładach/pudrach. Skłaniałabym sie ku przewadze zimy tak jak u Elfika, bo jednak masz ciemne włosy i oczy
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:16   #898
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziewczyny a czy ktoras z was uzywa Revlon Colorstay Mineral?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:29   #899
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wilhelmina używa, pisała o nim trochę w tym poście.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 21:51   #900
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja nie wierze w typy-no ale jezeli mialabym zgadywac to mozesz byc mieszancem-zima -lato(chodzi mi o klasyczna zime-nie poludniowa).
ja wg typow jestem tez mieszancem z przewaga na zime

Szkoda ze nie masz zdjecia-na tym avatorku malo mozna dostrzec.Wydaje mi sie ze jednak jestes zimnym typem
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
zgadzam się z Czarnym Elfem To mi wygląda na typ zima-lato Biel czerń i czerwień to mocne zdecydowane kolory, pasujące zimie, błekit i pastelowy róż pasują do lata. Jesteś na pewno typem chłodnym, bo źle wyglądasz w żółtawych podkładach/pudrach. Skłaniałabym sie ku przewadze zimy tak jak u Elfika, bo jednak masz ciemne włosy i oczy
Czyli jednak mutant....Południowa Królewna Snieżka ...Muszę zrobić zdjecie mojej twarzy w róznych pudrach , oczywiście MINERALNYCH i wrzuce na wątek...
Dzięki za pomoc
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.