gdzie pracujecie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-15, 09:33   #91
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: gdzie pracujecie?

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
betka, a dlugo juz jestes tam? z tego co piszesz, to raczej poczatki, nie lam sie, czasem po prostu trzeba czasu, zeby sie z tym wszystkim oswoic, nauczyc sie jezyka, nauczyc sie jak to wszystko dziala. mam nadzieje, ze Ci sie uda
a tak z ciekawosci zapytam - dlaczego wolisz Kanade od Francji?
W koncu mam czas odpisac .Od pazdziernika tu jestem.Przyznaje,ze jest mi tu juz coraz lepiej.Zaczynam sie sama smiac z niektorych powodow moich zlych nastrojow.Poza tym wczoraj poznalam swietna dziewczyne z Polski,ktora wprowadzila sie do bloku obok.
Duzo sie zlozylo na takie moje mieszane uczucia i nastroje.Bo ja nie pierwszy raz na obcej ziemi jestem .Ale jeszcze nie bylo tak,zebym miala takie trudnosci z jezykiem.To mnie najbardziej wkurza.Gdzie nie bylam to zawsze bez problemow moglam sie dogadac.Ale i to powoli przeskocze
A co do Kanady,to mam na mysli konkretnie Quebec.Mamy mozliwosc wyemigrowac wiec wykorzystujemy szanse,zeby pozniej nie zalowac,ze moglismy a nie probowalismy. Tu nie podoba nam sie polityka panstwa(szczegolnie prorodzinna).Duzo,duzo rzeczy nam sie nie podoba.Moj maz mieszka tu od 15 lat wiec orientuje sie i widzi co sie tu dzieje.Z reszta ostatnio w telewizji tez bylo troche widac.Coraz trudniej sie tu zyje.A my mamy 2 dzieci i szczegolnie dla nich chcemy lepiej.Bardzo duzo osob wyjezdza do Quebec-u.A ci,ktorzy juz tam mieszkaja i pracuja sa naprawde bardzo zadowoleni.Tam sa wieksze mozliwosci rozwoju.Wieksze zarobki,wiecej pracy;i liczy sie to,co naprawde potrafisz i masz w glowie.We Francji,jak to mowi moj Kochany "nie dadza ci zginac,ale i wzbogacic sie nie dadza".A ja chcialabym jeszcze zrealizowac swoje marzenie,ktore tu byloby baaardzo trudno urzeczywistnic.Wiec swoje nadzieje wiaze z Quebec-kiem.Wciaz poszukuje osob z tej czesci swiata ale cos slabiutko mi idzie.Mam jeszcze troche czasu
No,naprawde jestem calym sercem za Kanada.A w zwiazku z tym duzo pracy przede mna.Aby mnie tylko ambicja nie zgubila
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 09:56   #92
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: gdzie pracujecie?

[quote=jowisia]Ja juz cztery lata siedze we Fancji, studiuje, a za rok jade do paryza pisac tam master. Betka, nie przejmuj sie bo widzisz Fance ma to do siebie, ze ciezko sie do niej przyzwyczac, zawsze przechodzi sie kryzys, i albo sie lamie i wraca albo sie zostaje i .. zakochuje w tym krauju
Juz szczerze mowiac nie przejmuje sie tak.A to tez Wasza zasluga ,ze tu jestescie, odpisujecie na moje posty.Prawde mowiac nie mialam do tej pory z kim porozmawiac.I moze nie tak ciezko do Fr sie przyzwyczaic jak do zmiany stylu zycia,braku towarzystwa,nieznajomosci jezyka.Ja z natury jestem obrotna kobieta,ale jak nie moge sie dogadac to mnie trafia i checi odchodza nieraz.Moze za szybko sie poddaje czasami jak efektow nie widze.A zmiana kraju to nie pierwszyzna dla mnie.
Wiesz co,bede miala jeszcze powazne pytanie do Ciebie odnosnie dyplomow ze studiow.Niestety nie moge teraz pisac,bo obowiazki matki,zony i pani domu wzywaja.Ale dzis dokoncze.

Nie przejmuj sie tez jezykiem, wszytsko przyjdzie z czasem, najwazniejsze to sie zintegrowac, nie bac sie mowic, ogladac tv, i rozmawiac, rozmawiac, rozmawiac.. bo prawda jest taka ze francuskiego nie nauczysz sie z podrecznikow, bo ten 'mowiony' jest zupelnie inny od tego ksiazkowego.
Jak tu rozmawiac jak niewiele slowek potrafie; no,i nie ucze sie tylko z ksiazek, ja wiem,ze to TV trzeba i stosuje te metode,bajki ogladamy czesto i wiadomosci. I ze starszym synem lekcje odrabiam.Ale jak mam sie odezwac a nie znam slowek to pierwsze co,to z innych jezykow odpowiedniki wstawiam automatycznie
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 18:28   #93
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: gdzie pracujecie?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Sunapee-przybijam piatke

Wiecie co a ja to chyba bede nalezec do tych co utkneli w jednym punkcie-dola mam totalnego dzisiaj-czasami mam wrazenie ze utknelam jako kura domowa na dobre.
Sory za dolowanie ale czasami jest naprawde ciezko sie przemoc................zr obic cokolwiek i to nie jest lenistwo czy wygodnictwo o nie nie.....
Czasami to chcialabym byc taka kura domowa, jestem w niemczech 2 lata a rok temu zaczelam chodzic do szkoly (rzucilam sie z tyczka na slonce), od pazdziernika mamy minimum jeden sprawdzian w tygodniu (dla mnie to duzo), mozg mi juz wysiada.
ale wrocmy do pytania, ucze sie za przedszkolanke.
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 16:57   #94
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: gdzie pracujecie?

Ja tez chcialabym w domku troche posiedziec...ale niestety, praca mnie kocha
Pracuje jako logistyk w firmie transportowej. Praca ciekawa ale bardzo wyczerpujaca. Zaczynam o 7:00 koncze zwykle o 19:00 piec w dni w tygodniu. Caly dzien prawie spedzam na telefonie z kierowcami i z brokerami, wiec na dzwiek dzwonka telefonu w domu dostaje wysypki.
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 18:31   #95
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: gdzie pracujecie?

Ja sie chyba tutaj jeszcze nie wypowiedzialam. Jestem pania domu i dobrze mi z tym. Nie wyobrazam sobie isc do pracy. Dobrze mi tak, a teraz mamy male dziecko, wiec tym bardziej ciesze sie domem. Jak sobie pomysle, ze jak tak dalej pojdzie to moze bede musiala isc do pracy , to mnie to przeraza.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 18:11   #96
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: gdzie pracujecie?

Zacznę od tego, że strasznie mnie denerwują okreslenia "kura domowa", "siedzieć w domu" itd. Odkąd wyjechałam do Niemiec nie pracuję zawodowo i wcale to nie znaczy, że wcale nie pracuję! Jestem szczęśliwa, że mogę nareszcie być z moimi dzieciakami, wychowuję je tak jak chcę (i modle się, żeby to im wyszło na dobre Babcia ani niania nie są nam potrzebne i chyba o to chodzi jeśli ktoś decyduje się na dzieci. Ale to raczej było przydługa dygresja nie na temat
Pracuję w domu, naprawdę jestem z tego zadowolona i wcale nie oznacza to dla mnie, że cofam sie w rozwoju. Mieszkając w Polsce pracowałam i chyba dlatego teraz doceniam to, że mogę byc w domu kiedy moje dzieci przychodzą ze szkoły. Moge z nimi czytać, odrabiać lekcje, wychodzić na spacery itd. i wcale mnie to nie dołuje.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 12:53   #97
martynaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: gdzie pracujecie?

kto z was siedzi w Manchesterze??
martynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 19:58   #98
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: gdzie pracujecie?

Gdy byłam Glasgow pracowałam jako kelnerka i nie uważam, żeby to zajęcie jakoś szczególnie mi uwłaczało i żebym nic na tym nie zarobila - poza tym Szkoci dają niezłe tipsy
Ale głównie pracowałam przy organizacji konferencji co chyba najbardziej mi odpowiadało przede wszytskim dlatego, ze niesamowicie oszczędzam na obiadach i kupowaniu jedzenia.
Wracam do Szkocji latem [jak już zakończe walkę z licencjatem ] Już nie mogę się doczekać Chciałabym załapać się na lepszą pracę, ale to się dopiero na miejscu zweryfikuje
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 22:22   #99
martynaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: gdzie pracujecie?

powiedz mi... uznaja za granica licencjaty??
martynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 08:43   #100
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: gdzie pracujecie?

Ogolnie uznaja, ale zalezy jeszcze z czego, na jakiem univerku i w jakim kraju. bo nie we wszytskich wprowadzono "ETC" czyli jednostki kumulujace sie, zeby przeliczac oceny w systemi uniwersalnym.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 10:18   #101
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: gdzie pracujecie?

Cytat:
Napisane przez martynaa
powiedz mi... uznaja za granica licencjaty??
W Szkocji akurat uznają i mozna kontynuować naukę, ale tylko kiedy oni Cię zakwalifikują do testów, ewentualnie jeśli nie ma testów to patrzą na oceny i wtedy moższ spokojnie kontynuować naukę. Możesz tak samo dostać dofinansowanie itp. Nie ma z tym problemów. Sytuacja wygląda podobnie w Anglii ponieważ mój kolega kończy studia w Manchesterze i przyjeli go bez problemu, robi tam "Master" ale nie wiem jak dalej mu idzie bo stracilismy kontakt
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 12:10   #102
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: gdzie pracujecie?

Cytat:
Napisane przez jowisia
Ogolnie uznaja, ale zalezy jeszcze z czego, na jakiem univerku i w jakim kraju. bo nie we wszytskich wprowadzono "ETC" czyli jednostki kumulujace sie, zeby przeliczac oceny w systemi uniwersalnym.
A ja wlasnie jakis czas temu mialam sie ciebie spytac o te licencjaty.W koncu musze dowiedziec sie jak uznac we Fr moj dyplom.Skonczylam kosmetologie w Pl i chcialabym tu jeszcze popracowac w zawodzie przed wyjazdem do Quebec.Tylko nie bardzo wiem jak do tego sie zabrac,kto sie tym zajmuje i gdzie????
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:25   #103
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: gdzie pracujecie?

Cytat:
Napisane przez betka72
A ja wlasnie jakis czas temu mialam sie ciebie spytac o te licencjaty.W koncu musze dowiedziec sie jak uznac we Fr moj dyplom.Skonczylam kosmetologie w Pl i chcialabym tu jeszcze popracowac w zawodzie przed wyjazdem do Quebec.Tylko nie bardzo wiem jak do tego sie zabrac,kto sie tym zajmuje i gdzie????
Skarbie, jezeli chcesz pracowac w Quebec, to Francja nie ma z tym nic wspolnego. Najlepiej, jezeli mowisz po francusku lub angielsku (jezeli nie, to nawet nie jedz, bo tylko stracisz pieniadze), zadzwonic konkretnie do firmy, zakladu lub szkoly, ktora cie interesuje, i o wszyko zapytac.
We Francji jest zupelnie inaczej niz w Quebecu, i to sa dwa rozne swiaty. Maja inny system szkolnictwa, inne miary unitow, inne egzaminy..
Nie orientuje sie dokladnie jak jest z uznawaniem dyplomu z dziedziny kosmetologii, ale to tez jest proste. Jezeli chodzio inne dziedziny, to nie ma wiekszego problemu, system ewaluacji sie analogicznie wyrownuje.
Nie zrozumialam tez, czy chcesz kontynuowac nauke w Quebecu, czy we Frnacji, czy tez przyjechac i szukac pracy za granica?

pozdrawiam*
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 08:58   #104
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: gdzie pracujecie?

Cytat:
Napisane przez jowisia
Skarbie, jezeli chcesz pracowac w Quebec, to Francja nie ma z tym nic wspolnego. Najlepiej, jezeli mowisz po francusku lub angielsku (jezeli nie, to nawet nie jedz, bo tylko stracisz pieniadze), zadzwonic konkretnie do firmy, zakladu lub szkoly, ktora cie interesuje, i o wszyko zapytac.
We Francji jest zupelnie inaczej niz w Quebecu, i to sa dwa rozne swiaty. Maja inny system szkolnictwa, inne miary unitow, inne egzaminy..
Nie orientuje sie dokladnie jak jest z uznawaniem dyplomu z dziedziny kosmetologii, ale to tez jest proste. Jezeli chodzio inne dziedziny, to nie ma wiekszego problemu, system ewaluacji sie analogicznie wyrownuje.
Nie zrozumialam tez, czy chcesz kontynuowac nauke w Quebecu, czy we Frnacji, czy tez przyjechac i szukac pracy za granica?

pozdrawia*
Jowisia,nie zrozumialysmy sie troszke.Zanim wyjade do QC minie troche czasu a dyplom chcialabym mimo wszystko uznac we Francji i od wrzesnia isc tu jeszcze do pracy,bo mialabym taka mozliwosc i chce (i powinnam)z niej skorzystac.Z jezykiem jest coraz lepiej.W koncu sama zalatwiam juz sprawy urzedowe,co jeszcze niedawno bylo dla mnie nie do pomyslenia.Oczywiscie, bolaly mnie troche rece po tych rozmowach ale juz coraz lepiej mi idzie
Mialam nadzieje,ze moze bedziesz wiedziala jaki pierwszy krok trzeba zrobic w kierunku uznania dyplomow PL tutaj.
Poza tym osoby z QC,z ktorymi nawiazalam znajomosc potwierdzily,ze korzystniej jest przetlumaczyc dyplom we Fr niz skladac dokumenty tylko z polskim orginalem.
W tej chwili najwazniejsze jest dla mnie uznanie tutaj licencjata.O QC wiem coraz wiecej od wielu osob mieszkajacych,pracujacych i studiujacych tam,a ktore poznalam ostatnio na roznych forach,i ktore wciaz dostarczaja mi nowych informacji i wiadomosci.
Co do nauki to zapewne nie ominie mnie ona w QC.Trzeba bedzie sie dostosowac do ich wymagan.Ale wierze,ze bedzie wszystko dobrze.na pewno musze uczyc sie francuskiego,to na bank.Angielski znam,3 inne (tam pewnie niepraktyczne) jezyki tez.
Pozdrawiam,pa
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:43   #105
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: gdzie pracujecie?

Czesc dziewczynki Ja jestem od 3 lat w Niemczech, zrobilam tu magisterke,
od niedawna mam pozwolenie na prace...i jej nie moge znalezc Od paru miesiecy
juz siedze w domku i chociaz nawet to lubie to jednak mam juz troche dosc. Bardzo mnie
to wszystko doluje...
Pozdrawiam wszystkie emigrantki!
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 00:06   #106
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: gdzie pracujecie?

Cytat:
Napisane przez Nudeline
Czesc dziewczynki Ja jestem od 3 lat w Niemczech, zrobilam tu magisterke,
od niedawna mam pozwolenie na prace...i jej nie moge znalezc Od paru miesiecy
juz siedze w domku i chociaz nawet to lubie to jednak mam juz troche dosc. Bardzo mnie
to wszystko doluje...
Pozdrawiam wszystkie emigrantki!
Witamy Gdzie mieszkasz dokladnie? Pozdrawiam z München!
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:41   #107
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: gdzie pracujecie?

Jakie mile powitanieAz sie cieplo czlowiekowi na sercu zrobiloJestem w Erfurcie (Turyngia)
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 14:51   #108
ewagood
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 56
Unhappy Dot.: gdzie pracujecie?

Cytat:
Napisane przez Nudeline
Czesc dziewczynki Ja jestem od 3 lat w Niemczech, zrobilam tu magisterke,
od niedawna mam pozwolenie na prace...i jej nie moge znalezc Od paru miesiecy
juz siedze w domku i chociaz nawet to lubie to jednak mam juz troche dosc. Bardzo mnie
to wszystko doluje...
Pozdrawiam wszystkie emigrantki!
witam .. ja jestem w niemczech od 2 lat i wielka porazka ..siedze w domu chodzilam na kurs , ale byl starsznie niski poziom i bardzo powoli wsyztsko szlo.. w polsce ukonczylam studia pedagogiczne.. i po co.. terz i tak nie znajde tu parcy w swoim zawodzie.. aktualnie zajmuje sie paznokciami .. tesciowa mi zasponsorowala kurs zelowych pazokci i przyjmuje sobie w domku klientki chociza ich mam malo.. i tak to jest u mnie .. a moze ktos jest z okolic Mannheim... ?? byloby milo kogos poznac z okolic
ewagood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 06:12   #109
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: gdzie pracujecie?

a ja chodze do szkoly i chodze.. i chodze... i chodze .. Maluje tez troche i staram sie cos sprzedac na ebay ale ciezko i powoli to idzie.. Wlasnie maz robi mi strone.. jest juz poczatek wiec jesli chcialybyscie zobaczyc to

mam nadzieje, ze moge tu to zamiescic i zadna policja wizazowa mnie nie wylapie i nie da bana.. A jesli nie moge, to powiedzcie i usune..
strona jest dosc prosta, bo nie mamy specjalnego programu.. a te darmowe pozwalaja na bardzo malo..

Edytowane przez nineczka
Czas edycji: 2006-01-18 o 00:01
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 09:26   #110
P0LLA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 52
Dot.: gdzie pracujecie?

Czesc Wam...
Na forum jestem juz jakis czas ale dopiero znalazlam watek emigracyjny
No wiec ja pracuje w Belgii w Brukseli jako asystentka... Szykuje sie tez na uzupelniajace studia... Ale zobaczymy jak mi to wyjdzie, bo wlasciciwie z kazdym tygodniem mam wiecej pracy i coraz pozniej wracam do domu...
Nineczka, bardzo mi sie podoba. Najbardziej ten:
http://kurowska.ovh.org/id_0009.htm
P0LLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 18:49   #111
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: gdzie pracujecie?

dzieki. Mam pytanie, czy to jest denerwujace ze trzeba przewijac strone do dolu zeby widziec pasek z Next? Brat mowi, ze powinnismy to zmienic.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 19:55   #112
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: gdzie pracujecie?

Jakie piekne obrazy!!!Moja kolezanka-sasiadka tez maluje.Pieknie malujecie obydwie Ona maluje pejzaze i troche martwej natury.I wlasnie w Stanach brala lekcje.

A ten pasek faktycznie troche moze denerwowac,ale z drugiej strony jest wiecej czasu na przyjrzenie sie dzielom a nie szybkie przerzucanie.
Chociaz..., jesli ktos chce dokladnie obejrzec to i tak obejrzy.Jesli ze zmiana nie ma duzo roboty,to mozecie dac go wyzej.
Pozdrawiam i zycze wielu owocnych natchnien.
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:18   #113
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: gdzie pracujecie?

dzieki. Ja tez biore lekcje malowania... zobaczymy jak to dalej sie rozwinie
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:27   #114
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: gdzie pracujecie?

Nineczka-Goldfish poprostu mnie urzekl-swietnie malujesz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:30   #115
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: gdzie pracujecie?

Elfiku dzieki.. Ciagle sie ucze. Choc dopiero tutaj tak naprawde moglam sie tym zajac w Polsce brakowalo pieniedzy na takie rzeczy, choc oczywiscie zawsze cos tam malowalam.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:35   #116
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: gdzie pracujecie?

Nineczka ale lepiej usun ten link pokazujacy ze sprzedajesz na ebay bo administrator glowny pewnie to usunie bo to sie zalicza do reklamy chyba z tego co sie orientuje.

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 00:01   #117
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: gdzie pracujecie?

no tak tylko nie moge tego usunac..bo nie umiem tego zrobic.. Pomyslalam, ze zaraz policja wizazowa sie pojawi..wiec usune w ogole link do mojej strony.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 00:02   #118
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: gdzie pracujecie?

teraz tylko POLLA musi edytowac swoj post i bedzie dobrze..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 00:04   #119
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: gdzie pracujecie?

a swoja droga to ciekawe, ze np na Zrob to sama, dziewczyny czesto daja linki do swoich stron, z ktorych mozna kupic ich rzeczy i jakos nikt tego nie usuwa.. A moje obrazki przeciez nikt z Polski nie bedzie kupowal.

Elfiku- to oczywiscie nie do Ciebie, ja rozumiem Twoja uwage i wiem, jak to na wiazu jest z tymi sprawami. Wiec prosze nie czuj, ze ja to do Ciebie pisze.. To tylko tak do calego swiata
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 00:36   #120
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: gdzie pracujecie?

Ja tam sie nie przejmuje tropicielami nielegalnej reklamy i oznajmiam calemu swiatu, ze ten oto obraz Ani jest po prostu genialny http://kurowska.ovh.org/id_0008.htm
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.