Kosmetyki dla rudzielców :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-07, 19:38   #1
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Smile

Kosmetyki dla rudzielców :)


Kochane Rudzielce
Od bardzo dawna poszukiwalam w wielu sklepach, salonach fryzjerskich i w internecie kosmetykow przeznaczonych dla osob obdarzonych pieknymi, rudymi, kasztanowymi lub miedzianymi wlosami... Bylo ciezko.! Sposrod szerokiej gamy szamponow, odzywek, kremow i masek dla wlosow blond i brazowych rzadko mozna znalezc cos dla czerwonowlosych. Udalo mi sie jednak wyszukac kilka bardzo dobrych kosmetykow, ktore doskonale dbaja o strukture wlosow, oczyszczaja je i podkreslaja ich nieziemski kolor ^^ (wychwalam rudzielcow bo sama nim jestem - skromnosc przede wszystkim )

1) Pantene Pro-V Ekspresja koloru - szampon do włosów rudych
Pantene Pro-V Ekspresja koloru - odżywka do włosów rudych
Pantene Pro-V Ekspresja koloru - maseczka intensywnie regenerująca

2) Ziaja - Kolor zaprogramowany - szampon cynamonowy, włosy rude
Ziaja - Kolor zaprogramowany - odzywka, włosy rude

3) Oriflame - Colour solution - Cranberry red shampoo
Oriflame - Colour solution - Cranberry red conditioner

4) Avon - Herbal care - z hibiskusem i henna do włosów rudych

5) Sunsilk - Szampon - Płomiennie rudy
Sunsilk - Odżywka - Płomiennie rudy
Sunsilk - Krem bez spłukiwania - Płomiennie rudy

6) Mrs Potter's (Forte Sweden) - Szampon do włosów rudych i miedzianych

7) Marion Kosmetyki - MariColor - Maska do włosów w odcieniu czerwieni
(dodana do listy 9.01.2009r. dzięki zyciowa_optymistka)


Osobiscie uzywalam wszystkie w/w produkty. Ktory wg mnie najlepszy? Nie wiem Kazdy na swoje wady i zalety, jednakze obietnice na etykietach, co do poglebienia koloru wlosow sa spelnione w 80-85% - czyli nie jest zle

A moze Wy znacie jeszcze jakies inne cudenka.??
Pozdrawiam

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2009-01-09 o 18:08 Powód: dopiski :)
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:52   #2
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Ja używałam kiedyś Timotei z henną (niby do włosów brązowych, ale niektórym po nim rudzieją włosy ).
I kiedyś bardzo długo szukałam po sklepach tego szamponu mrs. Potters do rudych, ale nigdzie nie znalazłam. Nawet na stronie producenta go nie mają wymienionego . Wiesz może, czy go wycofali?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:06   #3
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja używałam kiedyś Timotei z henną (niby do włosów brązowych, ale niektórym po nim rudzieją włosy ).
I kiedyś bardzo długo szukałam po sklepach tego szamponu mrs. Potters do rudych, ale nigdzie nie znalazłam. Nawet na stronie producenta go nie mają wymienionego . Wiesz może, czy go wycofali?
hmm... wiesz, byc moze tak, sama go dawno nie widzialam, aczkolwiek uzywalam go jakis rok temu. To samo z Sunsilkiem, odzywki, maseczki sa, ale na szampon nie moge nigdzie trafic Timotej nie uzywalam, pewnie dla tego ze jest przeznaczony dla brunetoe nie wiem czy chce go uzyc, troche sie obawiam ze ja nie bede nalezec do tych "niektorych" i mi zciemnieja wlosy mam teraz cel, bede chodzic od sklepu do sklepu, od drogerii do drogerii i szukac Sunsilka i Mrs Potter's )
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:24   #4
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Melduje się kolejny rudzielec
Uwielbiam kosmetyki Mrs Potter's i narobiłyście mi ochoty na ten szampon do rudych.

Próbowałam kilku szamponów specjalnie do naszego koloru włosów, ale żaden mi nie przypasował. Jedyne co rzeczywiście podbija kolor moich włosów to taka maseczka:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-180921
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:04   #5
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

ooo, nigdy o tej maseczce nie slyszalam jutro lece do drogerii jej poszukac juz sie doczekac nie moge rezultatow ^^
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:56   #6
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Cytat:
Napisane przez zyciowa_optymistka Pokaż wiadomość
Melduje się kolejny rudzielec
Uwielbiam kosmetyki Mrs Potter's i narobiłyście mi ochoty na ten szampon do rudych.

Próbowałam kilku szamponów specjalnie do naszego koloru włosów, ale żaden mi nie przypasował. Jedyne co rzeczywiście podbija kolor moich włosów to taka maseczka:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-180921
Te maseczki z tego co czytam na KWC są jak szampon koloryzujący. Używałaś rozumiem tej do włosów rudych. Jaki kolor po niej wychodzi? Bo jedna dziewczyna w recenzji napisała, że czerwony
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:22   #7
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Te maseczki z tego co czytam na KWC są jak szampon koloryzujący. Używałaś rozumiem tej do włosów rudych. Jaki kolor po niej wychodzi? Bo jedna dziewczyna w recenzji napisała, że czerwony
no ja tez to przeczytalam i stwierdzam, ze jezeli ja kupie, to uzyje jej po prysznicem i zmieszam sobie na dloni tylko pol tego "opakowania" z szamponem... bedzie bezpieczniej. wydaje mi sie ze lepiej sie splucze i kolor nie bedzie taki intensywny.

______________________

uwielbiam bladość swojej skóry ^^

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2009-01-08 o 16:23
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 16:49   #8
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
no ja tez to przeczytalam i stwierdzam, ze jezeli ja kupie, to uzyje jej po prysznicem i zmieszam sobie na dloni tylko pol tego "opakowania" z szamponem... bedzie bezpieczniej. wydaje mi sie ze lepiej sie splucze i kolor nie bedzie taki intensywny.

______________________

uwielbiam bladość swojej skóry ^^
I będziesz trzymała szampon na włosach czy tylko dodasz tej maski do szamponu i taką mieszanką umyjesz włosy? Bo efekt odżywczy takiego mixu to chyba żaden będzie, kolorystyczny też nie za wielki myślę.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:53   #9
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
I będziesz trzymała szampon na włosach czy tylko dodasz tej maski do szamponu i taką mieszanką umyjesz włosy? Bo efekt odżywczy takiego mixu to chyba żaden będzie, kolorystyczny też nie za wielki myślę.
oczywiscie ze potrzymam jakis czas, zepne klamra takie spienione wlosy wydaje mi sie ze efekt bedzie, po prostu kolor nie bedzie az taki czerwony i nie bede sie musiala martwic pofarbowana skora. moe przyjaciolki tez tak czesto robia, ze mieszaja intensywne szamponetki koloryzujace z szamponem i efekt jest ale wszystko sie okaze jak zakupie ta maseczke przeciez tak czy siak takie maseczki trzeba zmyc z glowy potem.

________________________

uwielbiam bladość swojej skóry ^^

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2009-01-08 o 16:55
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:11   #10
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
oczywiscie ze potrzymam jakis czas, zepne klamra takie spienione wlosy wydaje mi sie ze efekt bedzie, po prostu kolor nie bedzie az taki czerwony i nie bede sie musiala martwic pofarbowana skora. moe przyjaciolki tez tak czesto robia, ze mieszaja intensywne szamponetki koloryzujace z szamponem i efekt jest ale wszystko sie okaze jak zakupie ta maseczke przeciez tak czy siak takie maseczki trzeba zmyc z glowy potem.

________________________

uwielbiam bladość swojej skóry ^^
O takim sposobie jeszcze nie słyszałam (i właśnie to lubię w wizażu, że codziennie coś nowego wyszukam ). Ale ja mam wątpliwości co do tej metody. Za wiele się naczytałam na wizażu o tym żeby nie przetrzymywać szamponu na włosach i ograniczać czas jego kontaktu z kłakami do minimum, żeby spróbować. Ale jak zastosujesz ją w praktyce to bardzo chętnie poczytam o wrażeniach
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:25   #11
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

a dlaczego nalezy jak najkrocej trzymac szampon na wlosach.? nigdy o tym nie slyszalam.
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 17:28   #12
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Wszystko zależy od odcienia rudego jaki preferujemy. Ja lubię siebie w raczej ciemnym, żywym kolorze, dlatego czasem przyciemniam włosy szamponetkami. Obecnie mam taki odcień (patrz załącznik) po tej odzywce głownie, bo szampon koloryzujący juz się dawno wypłukał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (9,9 KB, 85 załadowań)
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:36   #13
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

troche jak dla mnie za ciemny, ale bardzo ladny,intensywny i piekne blyszczace wlosy
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:42   #14
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

No to szkoda, że nie pomogłam... ale zawsze możesz poeksperymentować. Ja za dwie saszetki zapłaciłam ok 4-5 zł, więc jak nie przypasuje, to nie będzie pieniędzy żal, a z włosów się spłucze po kilku myciach.

A może sięgniesz po jakieś ludowe/babcine metody? Kiedyś był o tym osobny wątek.
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:58   #15
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
a dlaczego nalezy jak najkrocej trzymac szampon na wlosach.? nigdy o tym nie slyszalam.
Bo wysusza włosy. Ma w końcu w składzie w większości dość mocne detergenty. Może też podrażnić/wysuszyć skórę głowy. Dlatego dużo wizażanek jest zwolenniczką metody OMO czy mycia odżywką.

zyciowa_optymistka fajny kolorek masz włosów . Ale ja w sumie preferuję bardziej stonowane kolory. Taki jak ty miałam po farbowaniu henną (strasznie intensywny, choć mniej czerwony, a bardziej miedziany), ale całe szczęście szybko dość zblakł.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 18:44   #16
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Cytat:
Napisane przez zyciowa_optymistka Pokaż wiadomość
No to szkoda, że nie pomogłam... ale zawsze możesz poeksperymentować. Ja za dwie saszetki zapłaciłam ok 4-5 zł, więc jak nie przypasuje, to nie będzie pieniędzy żal, a z włosów się spłucze po kilku myciach.

A może sięgniesz po jakieś ludowe/babcine metody? Kiedyś był o tym osobny wątek.
no przestan, jak nie pomoglas kto wie, moze sie skusze na taki kolor kiedys ^^ przynajmniej do grona kosmetykow dla rudzielcow mozna dolaczyc ta maseczke ) o jedno cudo wiecej.!
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 19:06   #17
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

O jedno cudo więcej to jest w mojej głowie, bo nie mogę przestać myśleć o tym szamponie do rudych Mrs Potter's
Może go gdzieś dorwę...
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:16   #18
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

zyciowa_optymistka, mozesz mi powiedziec gdzie kupujesz ta odzywke.? bo ja, kurcze, szukalam juz wszedzie i nigdzie jej nie ma bylam nawet w Rossmanie.
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:30   #19
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Rzeczywiście trudną ją dostać. Ja ją kupiłam w sklepie sieci Społem (PRL wiecznie żywy :P) Wydaje mi się, że nie bedzie ich w Rossmannach, Naturach itp. szukaj raczej w małych osiedlowych drogeriach. Powodzenia
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 14:54   #20
majeczka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dziewczyny mam problem. wczoraj farbowałam moje piękne rude włoski kremem koloryzująCYM " bursztyn " , moim zamiarem było przyciemnic o 1 ton a wyszły taki ciemny kasztan . jak mam zrobić zeby szybciej zszedł kolor , na opakowaniu było że kolor sie trzyma 28 dni .

oczywiści 28 MYĆ !!

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2009-01-17 o 15:20 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
majeczka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 17:05   #21
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Cytat:
Napisane przez majeczka31 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. wczoraj farbowałam moje piękne rude włoski kremem koloryzująCYM " bursztyn " , moim zamiarem było przyciemnic o 1 ton a wyszły taki ciemny kasztan . jak mam zrobić zeby szybciej zszedł kolor , na opakowaniu było że kolor sie trzyma 28 dni .

oczywiści 28 MYĆ !!
jedyne co mozesz w tym wypadku zrobic to (tak mi sie wydaje) myc wlosy 2 razy dziennie, bardzo dokladnie, albo chociaz 2 razy pod rzad (umyjesz je, spluczeszcz piane i znowu umyjesz).
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 17:16   #22
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Cytat:
Napisane przez majeczka31 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. wczoraj farbowałam moje piękne rude włoski kremem koloryzująCYM " bursztyn " , moim zamiarem było przyciemnic o 1 ton a wyszły taki ciemny kasztan . jak mam zrobić zeby szybciej zszedł kolor , na opakowaniu było że kolor sie trzyma 28 dni .

oczywiści 28 MYĆ !!
Jeżeli na opakowaniu jest napisane, że kolor schodzi po 28 myciach to musi to być dość silna farbka. Tak łatwo się to nie zmyje. Odradzam metodę mycia włosów kilka razy dziennie. To bezsens- mało daje, a włosy niszczą się i mogą zacząć się szybciej przetłuszczać. Możesz albo poczekać, aż kolor zniknie albo spróbować delikatnie rozjaśnić włosy jakąś farbą rozjaśniającą/rozjaśniacze. Ale to też niszczy. A co to w ogóle za krem koloryzujący był?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:25   #23
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Chatul, pewnie masz racje, ja nigdy nie przyciemnialam i nie farbowalam wlosow wiec sie po prostu na tym nie znam... chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie przeczekac i wykonac to 28 myc...rozjasnianie chyba nie na sensu, bo moze wyjsc potem jakis dziwny kolor i w ogole na glowie bedzie kiszka.
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 07:07   #24
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Ojjj, kiedyś użyłam tej farby do 28myć (mahoniowej) i trzymała się dużo dłużej...
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 19:38   #25
Rudekia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Jestem w tej chwili na etapie poszukiwania kosmetyków do pielęgnacji włosów rudych, a ponieważ większość z wyżej wymienionych została wycofana (posty są sprzed roku), zaczęłam szukać czegoś nowego i znalazłam. Ale wracając do tego co było, używałam szamponu Sunsilk - Płomiennie rudy, Oriflame Cranberry red shampoo oraz odżywki Pantene Pro-V Ekspresja koloru.Ale z tych wszystkich kosmetyków podanych przez Majaaaaa jeden jest rewelacyjny to maska mało komu znanej firmy Marion - MariColor - do włosów w odcieniu czerwieni. (Żałuję tylko, że tak późno ją odkryłam bo farbuję włosy na rudo już ponad 2 lata, a wiadomo jak kolor ten szybko płowieje, w związku z czym farbowałam je często. Całe szczęście, że mam dosyć grube włosy, bo w przeciwnym razie byłaby już łysa ). Nie dość, że tania ( 3 zł) to w dodatku ożywia kolor tak jak potrzeba. Jak dla mnie kosmetyk fantastyczny
Również pragnę podziękować zyciowej optymistce za dodanie go do listy, dzięki Tobie moje włosy trochę odżyją
A wracając do kosmetyków pielęgnacyjnych to znalazłam coś z firmy Chantal
Variete salon - szampon do włosów w odcieniach czerwieni
Variete salon - odżywkę do włosów w odcieniach czerwieni
Jak tylko je wypróbuje to dam znać czy warto kupić.
Pozdrawiam wszystkie rudzielce.
Rudekia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 08:50   #26
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Teraz ja nigdzie nie mogę dostać tej maseczki
A macie coś, co oprócz poprawienia koloru jeszcze zregeneruje troche włosy? Albo wymagam zbyt wiele...

Ostatnio wszyscy mi mówią, że najfajniejszy rudy to mój naturalny. Ale ja jakoś nie jestem przekonana i farbuje dalej, chociaż ostatnio na jaśniejsze odcienie. W skrytości marzę o karmelkowych włosach
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:33   #27
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

Hej

Aktualnie uzywam szamponu i odzywki z Yves Rocher, z wyciagiem z chinowca do wlosow ruchych i miedzianych bardzo ladnie pachnie (orientalnie, ziolowo), nablyszcza, dobrze sie pieni i aprawde nadaje wloson pieknego rudego polysku


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-9...sztanowych.htm


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ych-wlosow.htm
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 12:52   #28
anuulciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki dla rudzielców :)

czesc czy podane kosmetyki są do włosów farbowanych czy naturalnie rudych ?? pozdrawiam naturalny rudzielec
anuulciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.