WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 17:02   #2071
Szocik5
Przyczajenie
 
Avatar Szocik5
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Szociku5 ja też biorę te tabletki lewiatan ale z dodatkiem melisy, biorę tylko 2 bo rano i wieczorem inneov a juz chyba mój brzuszek zastrajkuje....powiedz mi czym te drożdże popijasz a może łykasz z posiłkiem

Ja mam te z dodatkiem mięty, generalnie zażywam po jedzeniu w sumie 12 dziennie i nie odczuwam ażeby coś w brzuchu się działo. Dawka maksymalna to właśnie 12 dziennie .
Szocik5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 14:09   #2072
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

A ja dzisiaj zakończyłam eksperyment pt. "zapuszczam włosy" i się obcięłam. Mam teraz krótką, ale nadal kobiecą fryzurkę. Widział mnie już mój TŻ i siostra i stwierdzili, że super, 100 razy lepiej, niż w dłuższych. Oczywiście, nadal będę brała Vitapil, po myciu odżywka, ale częśc problemu wypadających włosów rozwiąże się sama, bo gdy mam krótsze to zawsze dużo mniej włosów mi wypada - nie muszę ich za bardzo szczotkowac, ciągnąc, nie są obciążone. Czuję się wolna .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 20:15   #2073
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

może tak w ramach malusieńskiego offtopa wrzucisz dla porównania zdjęcie przed i po zmianie
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 20:29   #2074
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

dziewczyny widzialam dzisiaj reklame farbyt do wlosow [nie pamietam jakiej firmy]i mowili cos ze jest z aloesem ktory odbuduje i odzywi wlosy czy jakos tak i tak sie zastanawialam czy sok wycisniety z aloesu pomoglby na wlosymoze to i glupie ale chwytam sie juz kazdego pomyslu
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 07:05   #2075
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
może tak w ramach malusieńskiego offtopa wrzucisz dla porównania zdjęcie przed i po zmianie
O mnie chodzi? Zrobię sobie avatarek z nową, krótką fryzurką. Dzisiaj przy czesaniu wypadły mi 2-3 włosy (słownie: dwa-trzy włosy). Wcześniej było: dwie garście. Czuję się wolna
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 07:21   #2076
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

a ja jem inneov i narazie widze poprawę ale skóry na ciele
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:02   #2077
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
dziewczyny widzialam dzisiaj reklame farbyt do wlosow [nie pamietam jakiej firmy]i mowili cos ze jest z aloesem ktory odbuduje i odzywi wlosy czy jakos tak i tak sie zastanawialam czy sok wycisniety z aloesu pomoglby na wlosymoze to i glupie ale chwytam sie juz kazdego pomyslu
Tak to dobry pomysł.
Jeśli przejrzysz wątek będziesz miała okazję trochę więcej się o tym dowiedzieć, gdyż o ile mnie pamięć nie myli, ta kwestia była omawiana [jeśli nie tu, to na pewno na wątku "Walka o...' oraz "Przyspieszenie porostu..." tam też warto zajrzeć].
Wyszukaj też hasło biostymina, to skoncentrowany aloes, Wizażanki dodawały go do wcierek.
Aloes ma także właściwości odżywczo nawilżające - przydają się w pielęgnacji włosów na długości.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 14:22   #2078
Szocik5
Przyczajenie
 
Avatar Szocik5
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Byłam znów u pani dermatolog, która jednoznacznie stwierdza u mnie wypadanie spowodowane hormonami, powiedziała, że moge darować sobie wszystkie wcierki, tabletki, toniki, szamponiki itp. to nic nie da, jedyne co to wyrzucanie kasy w błoto, dalej wcierac Loxon i Alpicort E i to na tyle. Dziewczyny, którym wypadają włosy na tle hormonalnym, co myslicie?.
Szocik5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:19   #2079
wiojojka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Unhappy Włosy wypadają aaaaaaaaaaa

Witam wszystkich serdecznie, mam 21 lat od 14 roku zycia choruje na łysienie plackowate,chorobe związana z nadmiernym wypadaniem włosów, czego skutkiem jest pojawianie się na głowie łysych placków. Lekarz powiedział mi, że jest to spowodowane prawdobodobnie genetyką jak i byc może nadmiernym stresem, pisze prawdopodobnie i byc może poniewaz choroba ta nie została do końca zdiagnozowana i tak do końca do dnia dzisiejszego nie odkryto przyczyn tej choroby, ani lekarstwa , które byłoby w stanie ją wyleczyc w każdym przypadku. Ja na szczęście znlazłam coś co pomaga mi sie uporać z łysymi plackami pojawiającymi sie na mojej głowie, bardzo ważne jest, aby, jeśli znajdziemy taki łysy punkt na głowie zareagować jak najszybciej, ponieważ w rzadko których przypadkach placki same zarastają. wizyta u lekarza jest konieczna, najlepiej u dermatologa choć mój lekarz rodzinny też jest świetnie poinformowany o tej chorobie. Dziewczyny, jeśli macie ten sam problem co ja i chciałybyście się czegoś więcej dowiedzieć, chętnie służę pomocą, mogę podac równiez skład lekarswa które używam, jest to taka substancja płynna , którą wykonuje się w aptece na zamówienie, przepisywana z recepty przez lekarza, którą na waciku wciera się w skóre głowy,Ja w swojej miejscowości, mam ją już do odebrania następnego dnia, i kosztuje tylko 5 złotych.!!!
wiojojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 16:27   #2080
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Włosy wypadają aaaaaaaaaaa

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...225859&page=65
Wątek o wypadaniu
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:46   #2081
wiojojka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Włosy wypadają aaaaaaaaaaa
Witam wszystkich serdecznie, mam 21 lat od 14 roku zycia choruje na łysienie plackowate,chorobe związana z nadmiernym wypadaniem włosów, czego skutkiem jest pojawianie się na głowie łysych placków. Lekarz powiedział mi, że jest to spowodowane prawdobodobnie genetyką jak i byc może nadmiernym stresem, pisze prawdopodobnie i byc może poniewaz choroba ta nie została do końca zdiagnozowana i tak do końca do dnia dzisiejszego nie odkryto przyczyn tej choroby, ani lekarstwa , które byłoby w stanie ją wyleczyc w każdym przypadku. Ja na szczęście znlazłam coś co pomaga mi sie uporać z łysymi plackami pojawiającymi sie na mojej głowie, bardzo ważne jest, aby, jeśli znajdziemy taki łysy punkt na głowie zareagować jak najszybciej, ponieważ w rzadko których przypadkach placki same zarastają. wizyta u lekarza jest konieczna, najlepiej u dermatologa choć mój lekarz rodzinny też jest świetnie poinformowany o tej chorobie. Dziewczyny, jeśli macie ten sam problem co ja i chciałybyście się czegoś więcej dowiedzieć, chętnie służę pomocą, mogę podac równiez skład lekarswa które używam, jest to taka substancja płynna , którą wykonuje się w aptece na zamówienie, przepisywana z recepty przez lekarza, którą na waciku wciera się w skóre głowy,Ja w swojej miejscowości, mam ją już do odebrania następnego dnia, i kosztuje tylko 5 złotych.!!! trzymajcie sie damy radę
wiojojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 19:24   #2082
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Szocik5 Pokaż wiadomość
Byłam znów u pani dermatolog, która jednoznacznie stwierdza u mnie wypadanie spowodowane hormonami, powiedziała, że moge darować sobie wszystkie wcierki, tabletki, toniki, szamponiki itp. to nic nie da, jedyne co to wyrzucanie kasy w błoto, dalej wcierac Loxon i Alpicort E i to na tyle. Dziewczyny, którym wypadają włosy na tle hormonalnym, co myslicie?.
tak usłyszałam to samo od mojego lekarza. przy problemach na tle hormonalnym te wszytkie specyfiki nic nie dadzą. trzeba ustabiliować gospodarkę hormonalną w organizmie i wtedy wszystko wróci do normy. Ale ustabilizować te hormony wcale nie jest tak łatwo
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 19:53   #2083
diana_an
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 133
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

A czy też wypadają ci wypadają brwi i rzesy??JA poproszę o skład.Do wiojojka
diana_an jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:59   #2084
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja również mam problem z włosami. Znaduje je na podłodze, na poduszce .. dosłownie wszędzie. Włosy wypadają mi w zastraszającym tempie a szczególnie podczas mycia! Zaczynam podejrzewać że to od Bromergonu który biore od dwóch m - cy. Podobno niektóre leki mają takie działanie uboczne o czym oczywiście producenci nas nie informują. Rozmawiałam z moim lekarzem i powiedział żebym odstawiła lek. Jeżeli po jakimś czasie nie będzie widać różnicy mam się do niego zgłosić. Kupiłam sobie wczoraj Klorane Szampon i Balsam - chinina i witamina B do włosów osłabionych, wypadających. Używała któraś wizażąnka ?
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:05   #2085
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja brałam bromergon przez okolo 3 miesiące i włosy były ok.Jesteś pewna,że to od tego?Nie chcę negować opinii lekarza,ale wiesz,czasem lepiej się zastanowić i wykluczyć najpierw inne czynniki
__________________


zuczang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:17   #2086
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez zuczang Pokaż wiadomość
Ja brałam bromergon przez okolo 3 miesiące i włosy były ok.Jesteś pewna,że to od tego?Nie chcę negować opinii lekarza,ale wiesz,czasem lepiej się zastanowić i wykluczyć najpierw inne czynniki


zuczang nie stresuje się, zdrowo odżywiam .. Mam problemy hormonalne i od kilku lat moje włosy nie są w dobrej kondycji. Od momentu gdy zaczełam brać bromergon wypadaja garściami. Na innym forum kilka osób też narzekało na bromergon. Jedna dziewczyna pisała cytuje: " Okazało się ze mam łysienie plackowate !! Pół roku i nie miałam nic żadnego włoska, odstawiłam bromergon i zaczęły rosnąć. "
Brała któraś z Was Vitapil ?
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:35   #2087
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Szocik5 Pokaż wiadomość
Byłam znów u pani dermatolog, która jednoznacznie stwierdza u mnie wypadanie spowodowane hormonami, powiedziała, że moge darować sobie wszystkie wcierki, tabletki, toniki, szamponiki itp. to nic nie da, jedyne co to wyrzucanie kasy w błoto, dalej wcierac Loxon i Alpicort E i to na tyle. Dziewczyny, którym wypadają włosy na tle hormonalnym, co myslicie?.
A byłaś u tej samej dermatolog, co poprzednio?
zasadnicze pytanie - jak przebiegała wizyta w gabinecie?
Na jakiej podstawie dr stwierdziła, że wypadanie ma podłoże hormonalne?
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 07:26   #2088
Szocik5
Przyczajenie
 
Avatar Szocik5
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A byłaś u tej samej dermatolog, co poprzednio?
zasadnicze pytanie - jak przebiegała wizyta w gabinecie?
Na jakiej podstawie dr stwierdziła, że wypadanie ma podłoże hormonalne?

Tak to ta sama dermatolog, zapisałam się na wizytę jeszcze do innego lekarza, ale to dopiero w listopadzie.
Stwierdziła, najpierw spytała "ile mam lat, o tak po 30 tce wiele kobiet tak ma ", kazala mi pokazać zakola , powiedziałam, że zaobserwowałam gdzieś tak od roku , zdecydowanie większy meszek na twarzy, na skórze pleców często występujące krostki , wypadanie od 2 i pól miesiąca,więc zdecydowanie potwierdza, że wypadanie spowodowane jest zaburzeniami hormonalnymi . Kurcze, czy jest szansa na unormowanie tych hormonów . Chcę jeszcze wybrac sie do endokrynologa, może coś to da. Tylko niestety w ramach funduszu trzeba czekac na wizytę do przyszłego roku.

Edytowane przez Szocik5
Czas edycji: 2008-10-17 o 07:29 Powód: ja
Szocik5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 07:48   #2089
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Hm, skoro to ta sama dermatolog, to nie dziwię się, że podtrzymała swoją diagnozę i porady dotyczące leczenia, jednakże dziwię się, że od razu stwierdziła, że to ma podłoże hormonalne.
Z doświadczeń opisywanych przez inne Wizażanki wiem, że zapisywanie tychże dwóch medykamentów to bardzo częsta, choć nie zawsze właściwie uzasadniona praktyka
Nie mówię, że dr nie ma racji, ale przydałyby się "twarde" dowody, dziwię się zatem, dlaczego nie dostałaś skierowania na badanie krwi pod kątem zdiagnozowanych przyczyn wypadania.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 08:19   #2090
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

U mnie za wcześnie jeszcze chyba na jakiekolwiek efekty, ale włosów leci przez ostatni tydzień mniej - staram się dużo jeść , regularnie galaretki/żelki, bio silica, żelazo, wcierki z Seboradinu i wax (przedtem stosowałam go tylko na włosy, a nie na skórę głowy). Najgorzej wyglądają włosy z przodu, tuż po bokach twarzy, są przerzedzone, postrzępione, nie pasują do zadbanego i równego tyłu
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 09:19   #2091
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cześć dziewczyny. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona Mnie także wypadają nadmiernie włosy co doprowadza mnie do szału Teraz gdy zaczęła się jesień jest coraz gorzej. Tak naprawdę o włosy zaczęłam dbać już dość dawno temu, z marnym skutkiem jak się okazało. Na początku stosowałam szampon i odżywkę Joanny z serii Rzepa. Ale od sierpnia piję drożdże (narazie zauważyłam tylko że paznokcie mi się wzmocniły), stosuję szampony Farmony ze skrzypu, odżywki wzmacniające do wcierania w skórę głowy tez z Farmony, od dwóch tygodni piję też pokrzywę, aha jeszcze jedwab Biosilk zakupiłam niedawno. Najwięcej włosów wypada mi w trakcie ich mycia, nie mogę dobrać odżywki dzięki której bez problemu mogłabym włosy rozczesywać. Może Wy polecicie mi jakąś? Moje włosy są cienkie i bardzo się plączą. Z góry dziękuję za wszelkie porady. Pozdrawiam
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 15:08   #2092
LadyLeSs
Raczkowanie
 
Avatar LadyLeSs
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
GG do LadyLeSs
Unhappy STRASZNIE wypadają mi włosy ! Pomocy!

Nie wiem czy był już taki wątek, nie znalazłam niestety Moim problemem jest to, że strasznie wypadają mi włosy. Mam 15 lat. Prostownicy i suszarki używam na prawdę bardzo sporadycznie , a wtedy nakładam balsam ochronny! Od dłuższego czasu używałam szamponu i odżywki Nivea. Latem stosowałam spray ochronny. Nie mam pojęcia od czego mogą mi tak wypadać. Proszę o jakieś rady jak z tym walczyć, może jakieś dobre szampony, odżywki.
LadyLeSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 15:16   #2093
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: STRASZNIE wypadają mi włosy ! Pomocy!

Cytat:
Napisane przez LadyLeSs Pokaż wiadomość
Nie wiem czy był już taki wątek, nie znalazłam niestety [...]
Chciałaś chyba napisać, że w ogóle nie szukałaś bo wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę hasło "wypadające włosy" a temat zbiorczy z którym połączyłam Twój wątek pojawia się jako pierwszy
Nawet i wyszukiwarki nie trzeba byłoby za specjalnie używać - to temat z pierwszej strony listy wątków.

No, ale teraz już wszystko na właściwym miejscu, więc życzę miłej lektury.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 15:34   #2094
kocieee
Raczkowanie
 
Avatar kocieee
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 31
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Włosy podobnie jak skóra odzwierciedlają nasze zdrowie
,jeśli włosy wypadają może to oznaczać głównie nie prawidłową dietę, stres lub przedwczesne wypadanie.
Najlepiej jest zmienić dietę na zdrowszą , unikać stresu oraz kupić skrzyp polny , który wzmacnia włosy
__________________
kocie instynkty
kocieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 16:18   #2095
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kocieee Pokaż wiadomość
Włosy podobnie jak skóra odzwierciedlają nasze zdrowie
,jeśli włosy wypadają może to oznaczać głównie nie prawidłową dietę, stres lub przedwczesne wypadanie.
Najlepiej jest zmienić dietę na zdrowszą , unikać stresu oraz kupić skrzyp polny , który wzmacnia włosy
Zgadzam się, tylko że np w moim przypadku samo "łykanie" skrzypu kompletnie nic nie pomogło a stresu niestety nie da się uniknąć
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:31   #2096
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

a ja nadal nie otrzymałam odpowiedzi na moje zadane pytanie, ponawiam ..
  1. Brała któraś z Was Vitapil ?
  2. Co sądzicie o Klorane Szampon i Balsam - chinina i witamina B do włosów osłabionych, wypadających ?
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 19:44   #2097
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
a ja nadal nie otrzymałam odpowiedzi na moje zadane pytanie, ponawiam ..
  1. Brała któraś z Was Vitapil ?
  2. Co sądzicie o Klorane Szampon i Balsam - chinina i witamina B do włosów osłabionych, wypadających ?
To może czas skorzystać z wyszukiwarki i samodzielnie poszukać informacji ?
Zapoznaj się też z regulaminem podforum fryzjerskiego http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219266 bo chyba nie do końca znasz bądź zrozumiałaś jego zapisy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 20:51   #2098
isiaa99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 6
GG do isiaa99
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

a ja sama nie wiem czy to wypada mi normalna ilosc wlosow czy nie :| od jakichs 3 -4 lat tak mi zaczely wypadac ze 20 wlosow przy rozczesywaniu no i chyba tyle samo w dzien. normalnie to pewnie bym sie tym nie przejmowala, ale mam wlosy cienkie, nie jest ich za wiele, co poprostu uwazam za niesprawiedliwosc bo moja siostra ma geste grube wlosy ;/ no i oczywiscie przetluszczaja mi sie wiec codziennie musze je myc ;/ chyba to wszystko sie zaczelo jak przestawilam sie na te super szampony z reklamy napakowane chemia. bo jakos nie przypominam sobie zeby ten problem kiedys u mnie istnial. nie moge zapuscic przez to wlosow bo co odrosna to zaczynam je gubic;/ wiec wlosy zamiast dodawac mi uroku raczej ujmuja... uzywalama amlupek radical jakis wcierek od dermatologa i nic...
isiaa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 20:54   #2099
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez isiaa99 Pokaż wiadomość
a ja sama nie wiem czy to wypada mi normalna ilosc wlosow czy nie :| od jakichs 3 -4 lat tak mi zaczely wypadac ze 20 wlosow przy rozczesywaniu no i chyba tyle samo w dzien. normalnie to pewnie bym sie tym nie przejmowala, ale mam wlosy cienkie, nie jest ich za wiele, co poprostu uwazam za niesprawiedliwosc bo moja siostra ma geste grube wlosy ;/ no i oczywiscie przetluszczaja mi sie wiec codziennie musze je myc ;/ chyba to wszystko sie zaczelo jak przestawilam sie na te super szampony z reklamy napakowane chemia. bo jakos nie przypominam sobie zeby ten problem kiedys u mnie istnial. nie moge zapuscic przez to wlosow bo co odrosna to zaczynam je gubic;/ wiec wlosy zamiast dodawac mi uroku raczej ujmuja... uzywalama amlupek radical jakis wcierek od dermatologa i nic...
A odstawiłaś już ten szampon i wróciłaś do tego wcześniejszego? Bo jeżeli to było przyczyną, to odstawienie tego szamponu + wcierki powinny pomóc. Tak mi się wydaję, ale specjalistką nie jestem
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 23:13   #2100
beauty33
Przyczajenie
 
Avatar beauty33
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

ja brałam vitapil,skrzyp,silice,Mer z special,magnez,i kupiłam sobie odpowiedni szampon do włosów skłonnych do nadmiernego wypadania i jakoś ciągnę.
Nie mam prawie włosów na głowie,ale żyje się dalej,najważniejsze,że odrastają.
Oczywiście ścięłam na krótko,bo innej opcji nie było ;/
w ogóle straciłam dużo,czuje się taka mało atrakcyjna,nawet nie wiem sama.
Mam nadzieję,że chociaż trochę coś ruszy szybciej z tym odrastaniem.
Ale faktycznie,myślę,że gdyby nie te lekarstwa,nie miałabym nic na głowie.
a Włoski wyszły mi oczywiście od Vaxa,co było dla mnie totalnym zaskoczniem,a jednak. i od ogromnego stresu i nerwów..co się przyczyniło jakby nie patrzeć.
Damy rade dziewczyny! Najważniejsze to mieć nadzieje i garść cierpliwości ( ;
Pozdrawiam cieplutko!





'Pod płaszcze się pcha,wyziębia nam serca-wiatr..
beauty33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.