Kto mi zrobi pazurki ??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-09, 21:01   #31
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Drogi Jaśku niestety mnie nie przekonasz do takich innowacji. Pomyśl co by było gdyby facet wołał z łazienki "Kochanie gdzie dałaś naszą piankę go golenia nóg?" Przynajmniej ja miałabym wrażenie, że coś tu jest nie tak. Facet powinien być zadbany jak już powiedziałam, ale umiar też jest potrzebny. (Nawiasem mówiąc to faceci lubią, że tak powiem jędrne biusty i zazwyczaj kobiety robią sobie sztuczne by bardziej wam się podobać ). Aż strach pomyśleć co będzie dalej? Całkiem zatrą się granicę między płciami?
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 21:12   #32
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

I dodam coś jeszcze. Facet czysty, pachnący, z zadbanymi dłońmi jest ok. I tak szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to, że np nie goli nóg lub nie depiluje sobie klaty. Taka już natura faceta, że jest "zarośnięty" tu i tam.
Moim zdaniem faceci mają swój urok i stawiam na naturalność (czytaj zadbany, pachnący, ale bez "zbędnych udziwnień" ).
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 10:07   #33
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Powiem tak, nie słyszłąm nic o lakierach do paznokci dla facetów (nie są raczej chyba dostępne poza obrotem profesjonalnym) ale wydaje mi sieże chodzi generalnie o efekt końcowy- czyli żeby było to niewidoczne.Osobiście znam odżywkę do pazkokci która jest zupelnie niewidoczna, bo sie wchłania całkowicie. Więc pewnie dla panów tez by się nadawała.No chyba że panu akurat zależy na odmiennym efekcie.

A tak generalnie to uważam, że ta dyskusja w sumie i tak nie ma sensu bo każdy ma swoją opinie i tyle. Poza tym uważam,że kobieta może i by sie bulwersowała że mężczyzna ma sztuczne paznokcie gdyby o tym fakcie wiedziała- to też tak odnośnie sztuczych biustów. Po prostu czasem nie widac czy ktoś jest "ulepszany" czy nie, a pytac głupio. No i nie każdy przecież powie prawdę. Podobnie jest przeciez z zagęszczanymi/przedłużanymi włosami, pięknym,i zębami i innymi historiami.

Moim zdaniem świetnym przykładem może być emitowany ostatniow TV amerykański program chyba "łabędziem być" - w którym wybierane są ładne aczkolwiek całkiem przeciętne dziewczyny z drobnymi defektami i ogromnymi kompleksami, a potem zespół ekspertów "robi" z nich piękności- cyborgi przy pomocy masy operacji plastycznych i innych zabiegów... SZOK Owszem babeczki ponosza pewien nakład pracy - ale po 3 miesiącach są totalnie zmienione. Fizycznie. Jednoczesnie przechodza treningi personalne i terapię psychologiczną i "stają sie nowym człowiekiem"...

Wniosek- z ludzkim ciałem można aktualnie zrobić niemal wszystko- obojętnie czy to ciało męskie czy damskie. Najważniejszy jest oczywiście efekt, bo za to przeciez ludzie płacą. A to co moim zdaniem jest tu najistotniejsze to odpowiedź na pytanie PO CO TO WSZYSTKO...bo poprawia ludzkie samopoczucie,leczy kompleksy, ugruntowuje pewność siebie. Cóż, jeśli więc facet, ma kompleks swoich paznokci to twierdze że powinien zacząc o nie intensywnie dbać przy pomocy profesjonalistów. Uważam tez że zakładanie sztucznych paznokci powinna byc to jednak ostatecznością, bo wymaga to od danego pana bardzo dużej samodyscypliny, w koću pazurki rosną...no i trzeba uzupelniać...
Zupełnie nna sprawa jesli dany Pan chce coś zrobić ot tak dla "jaj" czy szpanu. MOże w takim razie warto się dwa razy zastanowić??? Moja koleżanka na pzykład pomalowała sobie włosy na niebiesko ? I co...i po początkowym "zachwycie" chodzial pzez pół roku jak wyprany kot...
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 18:25   #34
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez żaba :)
I dodam coś jeszcze. Facet czysty, pachnący, z zadbanymi dłońmi jest ok. I tak szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to, że np nie goli nóg lub nie depiluje sobie klaty. Taka już natura faceta, że jest "zarośnięty" tu i tam.
Moim zdaniem faceci mają swój urok i stawiam na naturalność (czytaj zadbany, pachnący, ale bez "zbędnych udziwnień" ).
Żabo - mnie wcale nie chodzi o to czy to zrobic czy nie. chodzi raczej o zauważenie że świat się zmienia. Problem z facetami generalnie jest taki ze są (chyba) mniej przekonani do mydła, szczotki do zębów i szczotki do butów. Oczywiście na pierwszym miejscu jest czystość. A wracając do problemu - chciałłem włożyć kij w mrowisko i najnormalniej zastanowić sie dokąd zmierza moda. Facetów z malowanymi pazurkami widziałem - Japończyków i Amerykanów - czyli do nas też przyjdzie. Biusty kobiety sobie powiększają przede wszystkim do lepszego samopoczucia niz do TŻ- czyż nie? Może poskakałem teraz z wątków na wątek ale też nie ma się co rozpisywać.
Najważniejsze że wyraziłyście dobitnie swoją opinię i to mi wystarczy
Pozostaje mi pozdrowić wszystkich - malowane i niemalowane. Mnie podobaja się kobiety "zrobione" w możliwie najmniej widoczny sposób-poprawiając jedynie swoją urodę. Jak widać jest to dokładnie to samo zdanie jak twoje w stronę mężczyzn. Kobieta ma być świadomie zadbana i tyle
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 18:55   #35
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Generalnie jestem za, facet też powinien mieć zadbane pazurki, ja zawsze patrze na ręce. Czasem mężczyzna jest przystojny, fajnie ubrany i ma okropnie wygryzione i brudne pazurki, bleeeee
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:45   #36
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Ojjj Janusz Janusz.....Mam nadzieję ,że nie poczujesz się urazony ale biorąc pod uwagę hipotetyczną sytuację, że jesteś z Krakowa i w tym miescie chcesz się umowic na wizytę... Ja bym się w życiu nie podjęła !! Chyba ,że z moim facetem i kilkoma jego kolegami w ramach ochrony i asysty!!

MOże przesadzam ale jakoś tak czytając Twoje posty mam przed oczami obraz Pana Pedofila z akcji uczulającej rodzicow na niebezpieczenstwa zwiazane z przestepczoscia seksualno - internetowa! Wybacz, ale nie wydaje mi się całkiem normalne by dorosły facet od kilku miesiecy przesiadywal na typowo dziewczeco - babskim forum i dyskutowal na temat przedłuzania paznokci! Po czym wpadał na pomysł założenia takowych!!!!

Ale odpowiem jeszcze na Twoje pytanko - lakiery do paznokci przeznaczone dla męzczyzn posiada w swej ofercie firma Orly ( koszt ok. 45 zł)

I jeszcze jedno.... dziwi mnie ,że nie napisales nic jak wyglada sprawa uzupełnienia 'Twoich tipsów". Hmm..?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:18   #37
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Ojjj Janusz Janusz.....Mam nadzieję ,że nie poczujesz się urazony ale biorąc pod uwagę hipotetyczną sytuację, że jesteś z Krakowa i w tym miescie chcesz się umowic na wizytę... Ja bym się w życiu nie podjęła !! Chyba ,że z moim facetem i kilkoma jego kolegami w ramach ochrony i asysty!!

MOże przesadzam ale jakoś tak czytając Twoje posty mam przed oczami obraz Pana Pedofila z akcji uczulającej rodzicow na niebezpieczenstwa zwiazane z przestepczoscia seksualno - internetowa! Wybacz, ale nie wydaje mi się całkiem normalne by dorosły facet od kilku miesiecy przesiadywal na typowo dziewczeco - babskim forum i dyskutowal na temat przedłuzania paznokci! Po czym wpadał na pomysł założenia takowych!!!!


Niesłychane Przepraszam, ale w jakiej roli tu występujesz? Inkwizytora? Z uprawnieniami do wskazywania co kto robic powinien i na jakim forum ma się prawo wypowiadac? Sądząc po Twoich wypowiedziach to chyba klientki powinny do Ciebie przychodzic w asyście ochroniarza.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 13:48   #38
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Bynajmniej nie wskazuje kto może a kto nie może brać udziału w życiu forum a wyrażam jedynie zdziwienie faktem ,że JAKO JEDYNY facet w tym miejscu dał się wciągnąć w typowo babska tematykę.
Proponuje przeczytać ze zrozumieniem to co napisałam, z uwzględnieniem następujących zwrotów -

"Mam nadzieję ,że nie poczujesz się urazony , Ja bym się w życiu nie podjęła, MOże przesadzam , Wybacz, ale nie wydaje mi się "
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 14:04   #39
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Ja bym się w życiu nie podjęła !! Chyba ,że z moim facetem i kilkoma jego kolegami w ramach ochrony i asysty!!

mam przed oczami obraz Pana Pedofila z akcji uczulającej rodzicow na niebezpieczenstwa zwiazane z przestepczoscia seksualno - internetowa! Wybacz, ale nie wydaje mi się całkiem normalne by dorosły facet od kilku miesiecy przesiadywal na typowo dziewczeco - babskim forum i dyskutowal na temat przedłuzania paznokci! Po czym wpadał na pomysł założenia takowych!!!!

Przede wszystkim zauważyłam zwroty jak wyżej. Te wykrzykniki to chyba nie aprobata dla pomysłu Jaśka? plus sugerowanie, że jego obecnośc w tym miejscu świadczy, no właśnie o czym świadczy - wg ciebie - o jego nienormalnych skłonnościach? skrzywieniu psychicznym?

A już włączając w to wszystko pedofilię....
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 15:17   #40
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Znak wykrzyknienia wskazuje przede wszystkim na silne zabarwienie uczuciowe wypowiedzi. W zakresie użycia wykrzyknika piszący ma dużą swobodę. Jeżeli wypowiedź wyraża silne uczucia, możemy postawić na jej końcu dwa, a nawet trzy wykrzykniki. Więc jak widzisz ten znak nie ma specjalnie wiele wspólnego z aprobatą lub jej brakiem.

Nie przypominam sobie zebym sugerowała jakoby Jaś / Janusz był nienormalny. Napisałam natomiast ,ze jego obecność i aktywność na tym forum jest nienormalna. Użyłam tego slowa w znaczeniu - niecodzienna, niezwykła, nieszablonowa, niestanardowa. Nie moja wina ,że wg niektórych to okreslenie posiada jedynie pejoratywny wydzwięk.

NIe wiem też co jest tak bulwersującego w przywołaniu przeze mnie zjawiska pedofilii... Ustosunkowałam sie do pytania Jaśka i wyraziłam swoją opinię na temat hipotetycznej sytuacji. Wg mnie za duzo ostatnio trąbi się o takich niebezpieczenstwach zeby łapać klientow gdzie i jak popadnie. I dlatego JA ze wzgledu na moje przekonaniaczy obawy, zabiegu na Jasiu bym sie nie podjela. Co nie znaczy ,że oskarżam go o pedofilie czy inne zbocznia bo tego nie zrobilam.
Co więcej prowadziłam już wczesniej z wyżej wymienionym kilka rozmów, w dość przyjacielskim tonie i nie wydaje mi się zeby istniała tu potrzeba i sens występowania w roli obrońcy rzekomych uciśnionych.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 18:09   #41
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Mawis i Paula - spróbuję pogodzić Wasze stanowiska a przynajmniej doprowadzić do zrozumienia. Nie jestem pedofilem ani żadnym takim.. Jestem normalnym facetem.Wszedłem tutaj - poczytałem i zachciało mi się spróbowac jak to jest. Przy okazji zacząłem przemyśliwać co inni o tym sądzą i na ile inni są skłonni do zaakceptowania takich cudactw- co tu dużo opowiadać - nie są skłonni. NIE mam zamiaru nikogo urażac dlatego rezygnuję z prowadzenia tego wątku. Jeśli kogokolwiek uraziłem PRZEPRASZAM. Pozdrawiam wszystkich.

przy okazji - jak się zamyka wątek??
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 22:45   #42
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Eeee Jasiu po co takie teatralne gesty ?!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 23:24   #43
Dariannaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariannaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do Dariannaa
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Jasiek-myśmy chyba rozmawiali poprzez maile.prawda?
NIe wiem w końcu czy ci się udało czy nie(bo teraz to się pogubiłam i chyba wiesz o czym mowa ),ale jesli chodzi o lakier do paznokci dla mężczyzn to owszem-takowy istnieje - Orly- Nails For Males.Lakier nie daje połysku,jest półmatowy,satynowy.
Dariannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 12:20   #44
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Znak wykrzyknienia wskazuje przede wszystkim na silne zabarwienie uczuciowe wypowiedzi. W zakresie użycia wykrzyknika piszący ma dużą swobodę. Jeżeli wypowiedź wyraża silne uczucia, możemy postawić na jej końcu dwa, a nawet trzy wykrzykniki. Więc jak widzisz ten znak nie ma specjalnie wiele wspólnego z aprobatą lub jej brakiem.

Sama sobie przeczysz - skoro temat jest ci obojętny to czemu twoja wypowiedź wyraża tak silne uczucia?

Nie przypominam sobie zebym sugerowała jakoby Jaś / Janusz był nienormalny.
Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek takiego napisała.

Napisałam natomiast ,ze jego obecność i aktywność na tym forum jest nienormalna.
Z jakiej przyczyny? Akurat paznokcie posiadają zarówno kobiety i mężczyźni.

NIe wiem też co jest tak bulwersującego w przywołaniu przeze mnie zjawiska pedofilii... Ustosunkowałam sie do pytania Jaśka i wyraziłam swoją opinię na temat hipotetycznej sytuacji. Wg mnie za duzo ostatnio trąbi się o takich niebezpieczenstwach zeby łapać klientow gdzie i jak popadnie.

Zapewniam Cię, że według stanu mojej wiedzy nie grozi ci w żadnym wypadku zostanie ofiarą pedofila.

Co więcej prowadziłam już wczesniej z wyżej wymienionym kilka rozmów, w dość przyjacielskim tonie i nie wydaje mi się zeby istniała tu potrzeba i sens występowania w roli obrońcy rzekomych uciśnionych.

Dziwnie pojmujesz przyjacielski ton, a z ostatniej wypowiedzi Jaśka wynika, że jednak trochę przesadziłaś.
Gratuluję, byc może za niedługo przepędzisz z tego forum wszystkich.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 09:59   #45
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Mawis- PAX !!!

nie ma problemu. Nie dziwię się nikomu kto się dziwi że tutaj jestem. Sam czuje się niezrecznie. Sam się w "to" wpakowałem i proszę Panie, Dziewczyny , Kobiety - no po prosty BABY - SPOKÓJ MI TU !!!
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:17   #46
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Dariannaa
Jasiek-myśmy chyba rozmawiali poprzez maile.prawda?
NIe wiem w końcu czy ci się udało czy nie(bo teraz to się pogubiłam i chyba wiesz o czym mowa ),ale jesli chodzi o lakier do paznokci dla mężczyzn to owszem-takowy istnieje - Orly- Nails For Males.Lakier nie daje połysku,jest półmatowy,satynowy.
Darianna - tak zrobiłem to . Bardzo mi sie podobało - choć przyznam, że na początku pyłem potwornie speszony.
Jeśli chodzi o odrosty - to wymyśliłem taki sposób - jest przecież Rezina z metody fiberglas - nałożona cienko daje podobny efekt- można łatwo dopiłowac do pożądanych kształtów. Wydaje mi sie, że jest to dobra metoda na przejście z żeli na czystą płytkę paznokciową - bez spiłowywania czegokolwiek z ryzykiem uszkodzenia płytki.
Użyję tu słowa mocnego - kurde -spodobało mi się zabawa z własnymi pazurkami , choć WIEM że nie wypada żeby mi się podobało .
Decyzja na teraz - zamknięcie eksperymentu, choc nie wykluczam że w przyszłosci nie zrobię tego jeszcze raz - chocby na Sylwka )
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 14:24   #47
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Hehehehe no brawa za kombinatorykę Szybciej załapałes w czym rzecz niż niejedna dziewczyna na tym forum
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:47   #48
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Hehehehe no brawa za kombinatorykę Szybciej załapałes w czym rzecz niż niejedna dziewczyna na tym forum
Dzięki - ale materiałoznawstwo to mój zawód (i hobby)
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 10:45   #49
taaleeloo
Raczkowanie
 
Avatar taaleeloo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

kurcze nie wiedziałam ze teraz icy( kolejna odmiana słowka trendy:P) jest robienie sobie pazurków przez ,,płeć brzydką'' no no... choć lepsze zadbane dłonie z ładnymi ,,pazurkami''(oczywiscie w granicach normy, nie tak jak niektóre drag queens) zki i brudne paznokcie na których widok robi się w najlepszym wypadku tylko słabo:/
taaleeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-18, 10:54   #50
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Temat już się zdeaktualizował.
Ale za to dowiedziałem się, że nie ma nikogo na tym forum kto zaproponowałby mi zrobienie pazurków przez siebie lub też polecił znajomych lub też zaproponował jakiś sensowny gabinet.
Ponadto dowiedziałem się jak trudno większości z Was zaaprobować fakt, że nasz Świat ulega ciągłym fluktuacjom i nie ma co liczyć na stabilne niezmienne poglądy tylko należy żyć z "otwartą głową" - co Paniom i nielicznym tutaj Panom polecam
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 11:48   #51
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Ale za to dowiedziałem się, że nie ma nikogo na tym forum kto zaproponowałby mi zrobienie pazurków przez siebie lub też polecił znajomych lub też zaproponował jakiś sensowny gabinet.


Oj Jasiek nie histeryzuj i nie zachowuj sie jak jakas durna podfruwajka! Zrobienie tipsów to nie zabieg na otwartym sercu - znajdujesz salon, dzwonisz umawiasz sie na odpowiadający Ci termin i idziesz!!! Nie róbmy z przedłużenia paznokci nie wiadomo jak poważnej sprawy, którą trzeba obmyslac dniami i nocami, planowac z wyprzedzeniem 2 tygodniowym i oddawać sie tylko w rece specjalistów poleconych przez co najmniej troje znajomych!!

Ponadto dowiedziałem się jak trudno większości z Was zaaprobować fakt, że nasz Świat ulega ciągłym fluktuacjom i nie ma co liczyć na stabilne niezmienne poglądy tylko należy żyć z "otwartą głową"

Zyję z głową jak najbardziej otwartą- np. kontrowersyjne parady równosci akceptuje w całej rozciągłosci ale nic nie przekona mnie do faktu ,że facet nie musi byc 100% samcem. Ja jestem 100% kobieta, która potrzebuje silnego mezczyzny a nie rozmemłanej damulki która nie potrafi sama znalesc sobie salonu kosmetycznego. Bez urazy of course
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 13:03   #52
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Paula - widze ze nie doczytujesz - otwarłem ten wątek z zapytaniem o konkrety - na te konkrety nie dostałem odpowiedzi. Zrobiłem co zamierzałem nie trzymawszy stąd żadnych informacji zwrotnych. NIe było potrzeby obmyślania czegokolwiek dniami i nocami. Poważne sprawy z reguły też od ręki rozwiązuję. Nie było troje znajomych którzy poleciliby jednego - nie było żadnego który poleciłby cokolwiek. Przyznasz że to różnica.
A poza tym kto ci powiedział ze ktoś nie jest 100% samcem?? Kryteria bycia znakomitym oparciem dla TŻ przebiegają inną granicą niż to na którą stronę ktoś się czesze czy też zakłada noge za nogę. To tak jakby przyjąć że dobry kierowca musi być koniecznie stuprocentowym abstynentem. Więc nie emocjonuj się tym tak bardzo wypj szklankę zimnej wody a gwarantuję jej zbawienny wpływ na twoje nerwy
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 13:17   #53
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk

Zyję z głową jak najbardziej otwartą- np. kontrowersyjne parady równosci akceptuje w całej rozciągłosci ale nic nie przekona mnie do faktu ,że facet nie musi byc 100% samcem. Ja jestem 100% kobieta, która potrzebuje silnego mezczyzny a nie rozmemłanej damulki która nie potrafi sama znalesc sobie salonu kosmetycznego. Bez urazy of course
podobne jest moje zdanie Oczywiscie fajnie jak facet dba o siebie... uzywa kremu do twarzy...antyperspirantu itd ale akryl ??!! No juz bym zrozumiała np manicure biologiczny...pielęgnacja skóry dłoni...masaże czasem. Dłonie są wizytówka kazdego człowieka, ale u faceta wystarczy jak sa zadbane i tyle
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 15:26   #54
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Aneciak - w zasadzie to muszę przyznać tobie i Pauli rację - wystarczy że facet jest umyty. Dodałbym do tego żeby miał kasę. Paula życzy sobie dodatkowo żeby był 100% facetem - znaczy żeby miał jaja (w każdej sytuacji).

Chyba sam powoli zaczynam przekonywać się,że ten mój idiotyczny pomysł miał sens. Bo czy wystarczy żeby facet był umyty a jego twarz zdradzała że umie myśleć? Może mógłby też mieć ochotę na coś ale w zasadzie jakiekolwiek ochoty są dostępne tylko piękniejszej połowie ludzkości. Więc jest cos co zrobiłem dla siebie i na szczęście nie musiałem się na nikogo oglądać. Im więcej słyszałem tu na forum głosów krytycznych tym bardziej smakował zakazany owoc ( teraz wypadałoby powiedzieć - "no jak dziecko" ). W zasadzie mógłbym teraz powiedzieć - walą mnie jakiekolwiek komentarze. Mnie jest dobrze a innym krzywdy nie zrobiłem - nie naruszyłem niczyjej wolności. Aha zauważyłem że niektóre panie zauważyły ze mam "jakieś inne pazurki" i jakoś na razie nikogo nie odrzuciło. wiec może przesadzacie z tym chłop ma byc umyty i zarośnięty, myślec nie musi ale ma mieć biceps na którym białogłowa może się wesprzeć . Sorki za sarkazm i uproszczenia ale w końcu jestem chłop - i gwarantuję że stuprocentowy.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 18:32   #55
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Drogi Jasiu nie sposob nie zauważyć ,ze ten watek już dawno temu przestał dotyczyc tylko i wylacznie poszukiwania kosmetyczki ktora sprostałaby wyzwaniu jakim jestes Ty Polemika przybrala postać dyskusji swiatopogladowej wiec nie "zabieraj nagle zabawek" i nie stwierdzaj ,ze odbiegamy od tematu - bo tak nie jest.
Rownież Twoja troska o moje nerwy jets absolutnie niepotrzebna i nieuzasadniona - thank you, i'm fine. Choc przyznaje ,że jednym zdaniem rozsierdziłes mnie potwornie - chłop myślec nie musi ale ma mieć biceps na którym białogłowa może się wesprzeć. Od czasu mojego pierwszego powaznego zwiazku w wieku 16 lat, glownymi powodami spięc i kłotni miedzy mna a moimi facetami byl wlasnie brak dopasowania , powiedzmy sobie intelektualnego. Bo pod pewnymi względami jestem szalenie wymagająca i nie wyobrazam sobie bycia z kims kto w zyciu nie byl w teatrze, nie czytuje ksiazek a jego IQ mozna porownac do IQ Goloty. Ale dosc wstawek osobistych! MOIM ZDANIEM facet ma byc inteligentny i na poziomie ale jednoczesnie MĘSKI. A za meskie nie uwazam noszenie tipsów. Tyle w tym temacie Jasiu
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 09:03   #56
Dariannaa
Raczkowanie
 
Avatar Dariannaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
GG do Dariannaa
Cool Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Jasiek
. Zrobiłem co zamierzałem nie trzymawszy stąd żadnych informacji zwrotnych. Nie było troje znajomych którzy poleciliby jednego - nie było żadnego który poleciłby cokolwiek. Przyznasz że to różnica.
ja rozumiem,że obcych nie traktujesz jak znajomych,to wiadomo,ale nie pisz ,ze nikt ci nie dał żadnej wskazówki,bo jestes niesprawiedliwy
Dariannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 09:05   #57
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

notośmysiem dogadali

Aha - co to jest teatr? Tak sobie myślę, że to może być na przykład kłótnia małżonków w obecności sąsiadów

Aha nr 2 - treść tego postu była mocno podrasowana intelektualnie więc nie dziwię się że się wk.. pardon - rozsierdziłaś. Taki był cel
Dość tych utarczek - pora iść napić się kawy.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 14:24   #58
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Jedną z ostatnich rzeczy jaka mnie na tym świecie wk...pardon - rozsierdza, jest własnie podrasowanie intelektualne.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 17:55   #59
taaleeloo
Raczkowanie
 
Avatar taaleeloo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Jasiek
Temat już się zdeaktualizował.
Ale za to dowiedziałem się, że nie ma nikogo na tym forum kto zaproponowałby mi zrobienie pazurków przez siebie lub też polecił znajomych lub też zaproponował jakiś sensowny gabinet.
Ponadto dowiedziałem się jak trudno większości z Was zaaprobować fakt, że nasz Świat ulega ciągłym fluktuacjom i nie ma co liczyć na stabilne niezmienne poglądy tylko należy żyć z "otwartą głową" - co Paniom i nielicznym tutaj Panom polecam
skoro nikogo nie znalazłeś na forum i nikt nie został Tobie polecony to może najwyższy czas ruszyć się z przed komputera i poszukać najbliższych zakładów kosmetycznych w których pracują stylistki paznokci, udać się do jednego z nich i przy wejściu oznajmić w jakim celu się przybyło i wtedy napewno ktoś się Tobą zajmie ( druga opcja odmówi usługi, tak też się może zdarzyć), chyba że chciałeś tylko załozyć ,,kontrowersyjny watek''. A jeśli w koncu będziesz miał te swoje upragnione tipsy to zdaj nam relacje z wizyty u stylistki
__________________
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
taaleeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 18:23   #60
niedzwiadek86
Raczkowanie
 
Avatar niedzwiadek86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 199
Thumbs up Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

"MOIM ZDANIEM facet ma byc inteligentny i na poziomie ale jednoczesnie MĘSKI. A za meskie nie uwazam noszenie tipsów."


Nic dodac nic ujac!
Paula zgadzam sie z Toba.
__________________
" Człowiek w miłości szuka mapy, lecz nie wie że ta mapa kryje się w sercu ... "
niedzwiadek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.