Kto mi zrobi pazurki ??? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-07, 20:41   #121
groove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Witam wszystkie piękne Panie oraz dwóch Przedstawicieli płci brzydkiej.
Wygląda na to, że ja jestem trzeci.

Nie jestem chyba zniewieściały, przynajmniej mam nadzieję, że to, że dbam o paznokcie nie świadczy o zniewieściałości. A poza tym, że dbam, mam jeszcze jedną dziwną przypadłość - bardzo nie lubię zupełnie krótkich paznokci, swoje utrzymuję na równo z opuszkiem palca. Zawsze są czyste, od czasu do czasu, zwłaszcza zimą, używam kremu do rąk, nie lakieruję :P, nie używam żadnych odżywek, ponieważ te, z którymi sie do tej pory spotkałem miały lakieropodobną postać - byly bardzo błyszczące. I tu następuje moje pierwsze pytanie, właśnie o odżywkę, która po nałożeniu nie wygląda jak lakier, najlepiej jeśli w ogóle nie wygląda . Jakiś krem lub coś takiego, co by mogło kompletnie wsiąknąć w płytkę. Pytam o to, ponieważ moje paznokcie lubią pękać na bokach, szcególnie teraz zimą i najprawdopodobniej dobrej odżywki mi trzeba.

Ktoraś z Pań pisała o stylizacji korygującej. Jako dziecko obgryzałem paznokcie, na szczeście nie zjadłem ich kompletnie, ale interesuje mnie ten temat... Jak bardzo podobne do naturalnych paznokci mogą być efekty takiej stylizacji?

Jasiek - Twój ekspreyment calkiem słuszny, też kiedyś myśłałem podobnym, ale się w końcu nie zdecydowałem. Ale mam nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych lat trend się zmieni i mężczyżni bardzo dbający o paznokcie nie bedą w mniejszości.

Pozdrawiam
groove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 07:51   #122
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

groove chyba z firmy Sparitual maja matowe lakiery dla mezczyzn.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 08:11   #123
groove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Ale mi nie chodziło o matowy lakier...
Interesuje mnie jakaś odżywka w postaci kremu czy czegoś takiego, w każdym razie nic lakieropodobnego...
groove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 11:04   #124
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Groove - o odżywki pytaj szanownych Pań - one naprawde dużo wiedzą. Może się odezwą. Jeśli chodzi o "zabawy" i efekty stylizacji muszę cię uprzedzić. Jakiekolwiek działania na paznokciach widać. One są po prostu bardzo widoczne. To znaczy ci i te co mają widzieć dostrzegą od razu. Są po prostu IDEALNE. Przeczytaj moje opowieści i będziesz wiedział o co chodzi. Najmniej podpadająca metoda "zabaw" to fiberglas. Paznokcie wygladają jak naturalne z tym że nawet gdy je zmatowisz one od pocierania od ubrania też się wybłyszczą bardzo szybko i wyglądają jak polakierowane.
Jakiekolwiek eksperynemty z żelem czy akrylem - skończą się tym, że pazurki będzie widać że są "zrobione" . Wiesz, będziesz zadowolony z efektu (na 100%) i to jest ta przyjemniejsza część, druga to taka że będziesz miał problem. Czy cię środowisko zaakceptuje - nie jest to pytanie od rzeczy gdyż nawet tutaj - na tym forum - wizażanek które mają ponadśrednie pojęcie o tym temacie jest niezrozumienie takich zabaw i takich potrzeb. Generalnie na koniec - społeczeństo jeszcze nie daje przyzwolenia. z drugiej strony to dzieki tym wyrywającym się są notowane jakiekolwiek zmiany - bo reszta do tej pory tkwiłaby w jaskiniach.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 11:28   #125
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

A mnie w mojej jaskini platońskiej, wśrod grających na scianach cieni naszej rzeczywistości jest doskonale i przytulnie

Mala dygresja - Jasiu znasz się na kompach?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 12:39   #126
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

tak, ale ten problem z powolnym ładowaniem się stron wizażu nie jest problemem twojego kompa a problemem z serwerem/łączem wizażu.
wyznacznikiem mułowatości systemu jest ładowanie się strony ING Banku. Trza mnóstwo cierpliwości - a wizaż ładuje się tak samo ( choć kilka dni temu było tragicznie). jeśli inne pytanie - to zamieniam sie w słuch.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 12:49   #127
groove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Jasiek
Groove - o odżywki pytaj szanownych Pań - one naprawde dużo wiedzą. Może się odezwą. Jeśli chodzi o "zabawy" i efekty stylizacji muszę cię uprzedzić. Jakiekolwiek działania na paznokciach widać. One są po prostu bardzo widoczne. To znaczy ci i te co mają widzieć dostrzegą od razu. Są po prostu IDEALNE. Przeczytaj moje opowieści i będziesz wiedział o co chodzi. Najmniej podpadająca metoda "zabaw" to fiberglas. Paznokcie wygladają jak naturalne z tym że nawet gdy je zmatowisz one od pocierania od ubrania też się wybłyszczą bardzo szybko i wyglądają jak polakierowane.
Jakiekolwiek eksperynemty z żelem czy akrylem - skończą się tym, że pazurki będzie widać że są "zrobione" . Wiesz, będziesz zadowolony z efektu (na 100%) i to jest ta przyjemniejsza część, druga to taka że będziesz miał problem. Czy cię środowisko zaakceptuje - nie jest to pytanie od rzeczy gdyż nawet tutaj - na tym forum - wizażanek które mają ponadśrednie pojęcie o tym temacie jest niezrozumienie takich zabaw i takich potrzeb. Generalnie na koniec - społeczeństo jeszcze nie daje przyzwolenia. z drugiej strony to dzieki tym wyrywającym się są notowane jakiekolwiek zmiany - bo reszta do tej pory tkwiłaby w jaskiniach.
Dzięki za szczegółowy opis... Już wiem, że jednak nie bedę się bawił w poprawianie ich czymkolwiek sztucznym . Nie jest źle, zdesperowany nie jestem .

Drogie Panie Wizażanki - to jak z tą odżywką? Czytałem trochę niniejsze forum, czytałem o odżywkach, ale generalnie rzadko poruszany jest temat widoczności odżywki po jej zastosowaniu. Jak już pisałem, chodziłoby mi o coś wsiąkającego - krem lub coś w podobie . Wiem już, że powinienem brać wyciąg ze skrzypu...
groove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 12:59   #128
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Hehehehe Jasio dziękuje za wyjaśnienie ale chodziło mi o coś innego Widziales moze reklamki pakietu "ja w sieci" ? Tam jest takie coś ,ze za 89 masz...yyy...cos z domena i czyms tam nie wiem dokladnie o co chodzi ale kupilam to sobie tylko teraz nie wiem czy to jest wszytko co potrzebne do zalozenia stronki czy mam płacić za coś dodatkowo... A do nich nie chce jeszcze w tej sprawie pisać bo i tak będą miel ze mną przerąbane, jak bedę się chciala dowiedzieć jak wysłać tam moją stronkę
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:05   #129
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez groove
Drogie Panie Wizażanki - to jak z tą odżywką? Czytałem trochę niniejsze forum, czytałem o odżywkach, ale generalnie rzadko poruszany jest temat widoczności odżywki po jej zastosowaniu. Jak już pisałem, chodziłoby mi o coś wsiąkającego - krem lub coś w podobie . Wiem już, że powinienem brać wyciąg ze skrzypu...
Groove - może jednak ja pomogę? jest taki preparat (suplement) z nsp nazywa się hsn-v na wzrost, wzmocnienie włosów i płytki paznokciowej. rezultaty są nadzwyczajne. mogę spokojnie zaproponować ci ten preparat i posłać ci go. zastrzegam się jednak że nie po to tu jestem by cokolwiek komukolwiek oferować , sprzedawac , wciskać - wiem tylko że ten preparat nie jest łatwy do dostania.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:09   #130
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez groove
Drogie Panie Wizażanki - to jak z tą odżywką? Czytałem trochę niniejsze forum, czytałem o odżywkach, ale generalnie rzadko poruszany jest temat widoczności odżywki po jej zastosowaniu. Jak już pisałem, chodziłoby mi o coś wsiąkającego - krem lub coś w podobie . Wiem już, że powinienem brać wyciąg ze skrzypu...
Groove - może jednak ja pomogę? jest taki preparat (suplement) z nsp nazywa się hsn-v na wzrost, wzmocnienie włosów i płytki paznokciowej. rezultaty są nadzwyczajne. mogę spokojnie zaproponować ci ten preparat i posłać ci go. zastrzegam się jednak że nie po to tu jestem by cokolwiek komukolwiek oferować , sprzedawac , wciskać - wiem tylko że ten preparat nie jest łatwy do dostania.
Na codzień warto powcierać zwykłą oliwkę.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:09   #131
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

groove - dla Ciebie cytat z ulotki reklamowej Sparitual, jaką mam własnie przed sobą -
"AMIGO- matowa warstwa dla męzczyzn. Zabezpiecza paznokcie zapewniając subtelne,matowe wykończenie zadbanych męskich paznokci. Użycie - nanieś 2 warstwy aby nadać matowe wykończenie. Eliksir dostępny w cenie 42 zł"
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 13:09   #132
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez groove
Drogie Panie Wizażanki - to jak z tą odżywką? Czytałem trochę niniejsze forum, czytałem o odżywkach, ale generalnie rzadko poruszany jest temat widoczności odżywki po jej zastosowaniu. Jak już pisałem, chodziłoby mi o coś wsiąkającego - krem lub coś w podobie . Wiem już, że powinienem brać wyciąg ze skrzypu...
Groove - może jednak ja pomogę? jest taki preparat (suplement) z nsp nazywa się hsn-v na wzrost, wzmocnienie włosów i płytki paznokciowej. rezultaty są nadzwyczajne. mogę spokojnie zaproponować ci ten preparat i posłać ci go. zastrzegam się jednak że nie po to tu jestem by cokolwiek komukolwiek oferować , sprzedawac , wciskać - wiem tylko że ten preparat nie jest łatwy do dostania.
Na codzień warto powcierać zwykłą oliwkę.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:13   #133
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

kurde -= z powodu superszybkiego przełądowywania okienek - jakieś 10 min!!! 2 razy mi się wklepnęło to samo (bo byłem nieco niecierpliwy i zacząłem klikac na oślep) - za co przepraszam
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:24   #134
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Hehehehe Jasio dziękuje za wyjaśnienie ale chodziło mi o coś innego Widziales moze reklamki pakietu "ja w sieci" ? Tam jest takie coś ,ze za 89 masz...yyy...cos z domena i czyms tam nie wiem dokladnie o co chodzi ale kupilam to sobie tylko teraz nie wiem czy to jest wszytko co potrzebne do zalozenia stronki czy mam płacić za coś dodatkowo... A do nich nie chce jeszcze w tej sprawie pisać bo i tak będą miel ze mną przerąbane, jak bedę się chciala dowiedzieć jak wysłać tam moją stronkę
Bladego pojęcia - o co chodzi. Jak chcesz umieścić gdzieś jakąś stronke to po pierwsze musisz sobie wykupić domenę np www.paulakrak.com i masz już ogólnoświatową domene komercyjną. lub tez www.paulakrak.wizaż.pl to jak ci wizaż sprzeda miejsce na swoim serwerze. potem wypadałoby znaleźć jakiegoś artyste webowicza który ci to skomponuje - wiesz - pomiędzy profesjonalnymi producentami a amatorami sa dokładnie take same różnice jak przy wizażystkach domowych i studyjnych . Oczywiście i tu i tu zdarzają się wyjątki - może byc wizażystka w domu robiąca świetny wizaż i profesjonalistka której sie nie chce. Z kasą podobnie. proponuje działania pośrednie. zdolniachom dać zarobić i zeby ktos ci tym administrował w możliwie nieskomplikowany sposób. Wsadzenie gotowej stronki na swoją www to już nie problem - przez dowolnego ftp-a.
Nie znam twojego zaawansowania więc nie wiem czy ten opis nie był zbyt dosłowny. Zawsze można uszczegółowić lub uogólnić w zależności od tego czy już to znasz czy też nie. Aha - jeśli ta stronka będzie twoją pierwszą - na Boga -nie rób sobie tego - to jest jak z domem - pierwszy dla wroga drugi przyjaciela a rzeci dla siebie
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:30   #135
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Paula - wiesz chyba to nie jest dobre miejsce na pytania o kompy - zaraz nas opier.. . Jak chcesz cos wiedziec pytaj bezpośrednio - chyba ze zrobimy na wizażu kierunek komputery - wtedy ja bede mial cokolwiek więcej do powiedzienia. - no chyba ze będa pytania z serii jaką odżywką mysz która padła?
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:34   #136
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

ehmm.. to będzie moja pierwsza A na kompach nie znam się wogóle nic a nic, ani ciut ciut Zrobilam sobie tylko kurs html - ale prawde mowiac niewiele z niego wiem stronka nie bedzie ( i w sumie nie musi być ) super ,ekstra wypasiona - ważne zeby chodziła bo ma ona mieć po prostu charakter informacyjny ( związany oczywiscie z pazurami). Więc z punktu widzenia profesjonalisty, bedzie ona podobna do paznokci panienki bez kursu ( albo po kursie beznadziejnym) - no ale grunt zeby DZIALALA!!
A domene tam mam juz zalozona, mam nawet do niej konto pocztowe;] Więc będe ich molestować o pomoc... Dzieki Ci Jasio <kwiatek>
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:37   #137
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Wcale nas nie opierd... bo po 1.mowa jest o stronie z PAZNOKCIAMI
a po 2.moje posty pozostają chyba już z założenia, bez odgórnego komentarza
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:48   #138
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Paula - sory ze sie wtraniam - amatorskie wykonanie strony widac na kilometr i nie ma ona wtedy waloru uhmm.. zachęcającego do kontaktu.
Moge sobie wyobrazic ze taka stronka do tego celu to jest strona główna bez podstron + thumby z powiekszonymi obrazkami po kliknięciu. ale wiem też że strona ma wyglądać (!) za przeproszeniem jak wypasione profesjonalnie zrobione pazurki! ważne jest żeby była ze smakiem , szybko sie ładowała i wyglądała profesjonalnie (choćby ją robił amator). Thats all jak mówią starożytni Rzymianie
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 13:55   #139
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Jeszcze jedno super ważne.
Chcę opisać początki mojej przygody z chęcią dowiedzenia się czegokolwiek o zrobieniu pazurków. Odszukałem w sieci kilkanaście stron internetowych o robieniu pazurków. Rozesłałem zapytania do wszytkich znalezionych . okazało sie że połowa już nie istniała, pozostała część miała skrzynki pozapychane (były zwroty nieotwartych e-maili) bo nikt tego nie obsługiwał. Tylko jedna - z bielska była czynna i tam tez się umówiłem.
Paula to nie jest przestroga dla Ciebie - to jest przestroga dla wszystkich wizażanek, które mają swoje stronki i chcą miec klientki/ów z sieci - ale popełniaja niewybaczalny błąd - ignorują ich. Ja w swojej firmie mam ok.20% klientów z sieci i procent ten wzrasta!
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 13:59   #140
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Jasiu tak też własnie powiedzialam- ze będzie to strona amatorska i zdaję sobię sprawę ,że tak będzie wyglądała. Ale to przecież Ty mnie nie raz i nie dwa pouczales mnie,że pierwsze wrażenie bywa mylne i nie ocenia się ludzi po wyglądzie..prawda? Myślę ,że podobnie będzie ze stronką. Zdaję sobie sprawe z tego,że róznica medzy nią a normalnymi stronami będzie znaczna ale jestem gotowa poniesć to "ryzyko" wystawienia się pod ostrzał krytyki. Bo kasy na ten cel szkoda mi po prostu wydawać - nawet nie wiem ile by kosztowalo oddanie sie w rece specjalisty.
A co to są thumby? I zaplanowaną mam stronkę głowną a na niej 4 czy 5 odnosniczkow (linkow czy jak to nazwac nie wiem) do poszczególnych hmm...tematów
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 14:31   #141
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Jasiu tak też własnie powiedzialam- ze będzie to strona amatorska i zdaję sobię sprawę ,że tak będzie wyglądała. Ale to przecież Ty mnie nie raz i nie dwa pouczales mnie,że pierwsze wrażenie bywa mylne i nie ocenia się ludzi po wyglądzie..prawda? Myślę ,że podobnie będzie ze stronką. Zdaję sobie sprawe z tego,że róznica medzy nią a normalnymi stronami będzie znaczna ale jestem gotowa poniesć to "ryzyko" wystawienia się pod ostrzał krytyki. Bo kasy na ten cel szkoda mi po prostu wydawać - nawet nie wiem ile by kosztowalo oddanie sie w rece specjalisty.
A co to są thumby? I zaplanowaną mam stronkę głowną a na niej 4 czy 5 odnosniczkow (linkow czy jak to nazwac nie wiem) do poszczególnych hmm...tematów
1. Po pierwsze nie pouczałem Cię! Jeśli tak to odebrałaś - przepraszam
2. Ja to nie wszyscy - - a niestety większość ocenia na pierwszy rzut oka
3. ceny są mocno zróżnicowane - od buziaka poprzez 200 symbolicznych złotych do dziesiątków tysięcy
4. thumby to małe obrazki które po kliknięciu robią się duże ( sprawdź w słowniku)
5. 3-4 odnośniczki to nie linki a pewnie podstronki - kasa na kika stów u zdolnego amatora (może będzie chciał zrobić pazurki )
6. Miej jakie chcesz - ale sprawdzaj co się ze stroną dzieje dość często.
7. siódme szczęśliwe - powodzenia życzy Jasiek
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 14:47   #142
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Jasiek
7. siódme szczęśliwe - powodzenia życzy Jasiek

Dzięki


A to dorzuce tu jeszcze jedno pytanko - czy ktoś ma możliwość wrzucenia fotki z komórki na komputer? Bo pytałam wszystkich znajomych i niestety lipa...A mam taka pilna potrzebę
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 16:33   #143
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Dzięki
A to dorzuce tu jeszcze jedno pytanko - czy ktoś ma możliwość wrzucenia fotki z komórki na komputer? Bo pytałam wszystkich znajomych i niestety lipa...A mam taka pilna potrzebę
na to pytanie nie potrafie odpowiedzieć - z mojego telefonu na pewno tego nie da się zrobić. Ale mogę zapytać . . .
Właśnie się dowiaduje i.
1. trzeba miec tel z aparatem foto. nie wszystkie tel z wbudowanym aparatem mają możliwość przesyłu - ale zdecydowana większość ma.- trzeba zapytać albo sprawdzic w instrukcji
2. sa 4 sposoby wysyłania fotofrafii na komp - bluetooth, IRDA, kabelek USB, MMS
3. jak się ma powyższe w w przypadku MMS-a konto mailowe można to wykonać.

moje pytanie dodatkowe - co to za fotka ze taka pilna potrzeba wystąpiła? czyżby Giertych podawał ręke Kwasniewskiemu? Albo było to intymne przyciskanie się busha z husainem? a może po prostu fajny french z zatopionym skrzydłem motyla??
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 16:44   #144
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Hahahaha ogromnie dziekuję za kolejną dziś wyczerpujacą odpowiedz Ja niestety mam jakiś problem z komem i nie chce mi sie przesłać fotka na kompa - natomiast MMsy chodzą normalnie więc pomyslałam ,ze przeslę komuś MMska a ten ktoś wrzuci mi fotkę na maila Ufff jakież to skomplikowane

A co do samej fotki.... Ostatnia opcja była najtrafniejsza Zrobiłam aaaarcypiękne pazurki z herbem WISEŁKI i musze je koniecznie wysłać na maila paru.."kibolom"
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 17:46   #145
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Smile Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
----------- Ufff jakież to skomplikowane

A co do samej fotki.... Ostatnia opcja była najtrafniejsza Zrobiłam aaaarcypiękne pazurki z herbem WISEŁKI i musze je koniecznie wysłać na maila paru.."kibolom"
Co do skomplikowania to myślę że naprawdę skomplikowane będzie wykonanie żelowych pazurków utwardzając je niebieskim ekranikiem telefonu komórkowego.
Sam nie jestem kibicem czegokolwiek z tego co "wszyscy lubią i podziwiają" ale herb chciałbym zobaczyć
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 18:53   #146
groove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Ok, dzięki za informacje, chociaż z tego co znalazlem w sieci na temat tego "amigo" wnioskuję, że jest to lakier... a trochę mi to nie pasuje... Czy może jednak sie mylę?

Co do tajemniczego "nsp hsn-v", gdzie mógłbym znaleźć jakieś informacje o nim? Google na ten ciąg znaków odpowiada samymi japońskimi stronami .
groove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 09:18   #147
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez groove
Co do tajemniczego "nsp hsn-v", gdzie mógłbym znaleźć jakieś informacje o nim? Google na ten ciąg znaków odpowiada samymi japońskimi stronami .
sprawdz na stronie http://www.nsp.sklep.pl/ a najlepiej na amerykańskim odpowiedniku www.naturessunshine.com . Ceny w Polsce z grubsza jak amerykańskie. ulotkę po polsku w formacie .jpg moge posłac mailem.
Wiem że wzmacnia, przyspiesza wzrost włosów i paznokci, a dodatkowo poprawia jakość cery. Być może pisze niefachowo dlatego proszę o wybaczenie
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 13:26   #148
dagusia-p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Wiesz co Jasiek? masz naprawdę super ogromne poczucie humoru!!! szkoda tylko że mieszkasz tak daleko ode mnie! ja też mam poczucie humoru i może kiedyś razem byśmy się pośmiali!!!
dagusia-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 13:44   #149
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Dziękuję Staram się jak mogę czasem wychodzi dobrze czasem do D.... Ciesze się, że ktoś to docenia. Pozdrowionka !!!
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 14:35   #150
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Jasiu...............czy Twoja dziewczyna wie ,jakie firciki tu na forum uskuteczniasz .......??!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.