Rozciąganie ucha, tunel - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-08, 17:30   #331
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Włożyłam wczoraj rozpychacz 2mm Ciężko było ale dałam radę. Troszkę mnie boli jak dotykam. Ale nie jest tak źle;] Zaczęło mi sie podobać teraz odczekam jakieś 2-3tygodznie;D
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 20:02   #332
kamycore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

dobry wszystkim
moj 11 dniowy tunel ma 3mm. w sumie to dziurka byla na tyle duza ze moglam od razu ja na tyle powiekszyc. jedyny moj problem polega na tym ze z dziurki zaczela wydobywa c sie ropa. dlatemu moje pytanie brzmi: czy powinnam dziurke czysic sola fizjologiczna lub spirytusem? moze wogole wrocic do starych kolczykow? dzis kupilam pozadny tunel 4mm do tej pory mialam w uchu modeline. w sumie to ciagle mam bo 4 jest zdecydowanie za duza jak na ta chwile. wprawdzie ta ropa mi nie przeszkadza a ucho boli tylko jak je mocno docisne. moglby moze mi ktos dac rade co mam teraz robic? rozciagac dalej do tej 4 by w koncu miec pozadny kolczyk w uchu czy skonczyc z tym i sprovbowac za jakis czas? ze o szybka odpowiedz. z gory dziekuje
pzdr
kamycore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 20:27   #333
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez kamycore Pokaż wiadomość
dobry wszystkim
moj 11 dniowy tunel ma 3mm. w sumie to dziurka byla na tyle duza ze moglam od razu ja na tyle powiekszyc. jedyny moj problem polega na tym ze z dziurki zaczela wydobywa c sie ropa. dlatemu moje pytanie brzmi: czy powinnam dziurke czysic sola fizjologiczna lub spirytusem? moze wogole wrocic do starych kolczykow? dzis kupilam pozadny tunel 4mm do tej pory mialam w uchu modeline. w sumie to ciagle mam bo 4 jest zdecydowanie za duza jak na ta chwile. wprawdzie ta ropa mi nie przeszkadza a ucho boli tylko jak je mocno docisne. moglby moze mi ktos dac rade co mam teraz robic? rozciagac dalej do tej 4 by w koncu miec pozadny kolczyk w uchu czy skonczyc z tym i sprovbowac za jakis czas? ze o szybka odpowiedz. z gory dziekuje
pzdr
sol.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 20:47   #334
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Tak, tak zgadzam się z niqusia całkowicie. Nie ma się co babrać ze spirytusem Z resztą nie jest on polecany przez piercerów
A ja mam swoje 3 mm w końcu xd No i kolca w nosie ale to mniejsza z tym może wstawie później zdjęcie swojej popierdółki xd
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 07:25   #335
ayannem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez kamycore Pokaż wiadomość
dobry wszystkim
moj 11 dniowy tunel ma 3mm. w sumie to dziurka byla na tyle duza ze moglam od razu ja na tyle powiekszyc.
pzdr
11 dniowy i już 3mm? Szczerze mówiąc nie dziwię się, że dziurka zaropiała. Takie szybkie rozciąganie, byle by mieć jak najszybciej pożadany rozmiar niezbyt dobrze służy na ucho. Teraz, kiedy masz 3mm, to powinnaś odczekać conajmniej dwa tygodnie. Daj tochę wytchnienia dziurze, musi się troszkę podgoić.

Ja mam narazie 6mm, ale brak funduszy na 8, niesstety. wszystko poszło na bilet na Majówkowe koncerty ;p
ayannem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:34   #336
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

U mnie w szawce już czeka biały spiral 4 mm xd No ale trzeba poczekać Ucho też żyje xd
Nie no musze się pochwalić nawet tym moim 3 mm xd bo jestem taka szczęśliwa ^^ :
http://img152.imageshack.us/img152/898/dscn0447oa6.jpg jak cos xd
No to teraz odczekam z miesiąc
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 14:25   #337
kamycore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

ua ua dziekuje
moja dziurka od razu miala okolo 1,5 mm okolo 2. i tak jakos weszla 3 szybko. teraz czekam cierpliwie az sie wsszystko zagoi. malzowina uszna odpoczywa. da rade
kamycore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 17:17   #338
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez Masterka Pokaż wiadomość
U mnie w szawce już czeka biały spiral 4 mm xd No ale trzeba poczekać Ucho też żyje xd
Nie no musze się pochwalić nawet tym moim 3 mm xd bo jestem taka szczęśliwa ^^ :
http://img152.imageshack.us/img152/898/dscn0447oa6.jpg jak cos xd
No to teraz odczekam z miesiąc

Masterka, congratsy Widzę, że już porządnie się zabrałaś^^
Do ilu planujesz dojść?
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:36   #339
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Każdy ma na początku jakiś próg...ale i tak w końcu go przekracza. To bardzo wciąga tak jak piercing i tatuaże zapewne też(tego jeszcze na własnej skórze nie sprawdziłam).
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:42   #340
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

małe tunele są śliczne mam 4. Trzeba bardzo uważać przy p
rozciąganiu. Odrobinę za daleko i może być kiepsko.
magribi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:06   #341
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
Masterka, congratsy Widzę, że już porządnie się zabrałaś^^
Do ilu planujesz dojść?
Hmm narazie 4mm leży w szafce... więc 4 xd
Ale i tak bym chciała dojść do 6-8 mm ale pomalu xd w liceum to już będę odważniej rozciągała Póki co pomalu żeby się rodzina nie przeraziła xD
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 20:51   #342
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

u mnie jak przyjeżdżam to nawet nie zauważają
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 20:47   #343
ayannem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Moja mama nie wiedziała, dopóki przy obiedzie tunel (pogubiłam gumki!) nie wpadł mi do talerza z zupą ;D
Tym sposobem było więcej śmiechu, niż krzyku
ayannem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 21:06   #344
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez ayannem Pokaż wiadomość
Moja mama nie wiedziała, dopóki przy obiedzie tunel (pogubiłam gumki!) nie wpadł mi do talerza z zupą ;D
Tym sposobem było więcej śmiechu, niż krzyku
No to rzeczywiście zabawna sytuacja
Moja mama stwierdziła, że by sobie też zrobiła "takie" cytuje "Jak ta pani co Cię przekluwała Ale to pewnie trzeba się namęczyć..."
A pani piercerka miała dobre 10 mm ^^
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 08:01   #345
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

hehehe...no to nieźle...moja powiedziała: "Fajne ale będzie chyba większa dziura?. A na dodatek jak się jej pochwaliłam wszystkimi kolcami to stwierdziła, że mam jej przekłuć pępek i znaleźć dobre studio tatuaży
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:54   #346
Owases
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Witam!
Jestem nowy na tym forum, więc nota powitalna będzie prawdziwym "wejściem smoka"

Za 2 dni zamierzam zrobić sobie tunele i jak czytam niektóre wypowiedzi to widzę, że słabo się przygotowujecie przed zrobieniem ich sobie
Naprawdę w internecie można znaleźć bardzo dużo informacji o pierciengu tylko trzeba dobrze szukać

Na początku polecam lekturę porad WildCata
http://www.wildcat.pl/abc_kolczykowania.htm

A teraz podzielę się trochę swoją wiedzą, jako że mam dużo znajomych mających tunele w tym także ludzi, którzy pracują w studiach pierciengu


Ogólnie dużo osób pyta o metody rozciągania do tuneli...metody są 3 i każda ma swoje wady i zalety:

1. Skalpel-dużo kontrowersji wywołuje ta metoda, bo ludzie wypisują o niej głupoty nie mając pojęcia, o co chodzi, ale
polega na zrobieniu dziurki skalpelem - NIC SIE NIE WYCINA!
to tylko zrobienie nacięcia, czyli wbicie ostrza skalpela tak żeby zrobić "podłużną dziurkę"

+
Jest praktycznie bezbolesna! naprawdę! przecięcie skalpelem to moment(oczywiście jeżeli wykonuje je osoba z salonu, bo amatorsko raczej nie polecam )
ta metoda pozwala na zrobienie od razu dziurki pod wielkość jaka nam odpowiada
-
raczej tylko wykonujemy ją w salonie co wiąże się z kosztami
dziurka właściwie nie jest dziurką tylko kreską od nacięcia
faktycznie jest możliwość że nie zrośnie się nam ona ładnie a nawet jak się zrośnie to będzie to ślad w kształcie kreski a nie dziurki jak przy innych metodach

2.rozciąganie zaraz po przekłuciu
wygląda to tak że mamy zestaw kilku ślimaków do rozpychania np. 1-3mm , 1-5mm, 1-8mm, 1-10mm
ucho zostaje przebite standardowo wenflonem a później przeciągane są coraz większe ślimaki
metoda ta pozwala na rozciągnięcie na miejscu do max 1cm!

+
szybkość w jakim powstaje tunel
jeżeli ktoś jest zdolny i pewny tego co robi może wykonać zabieg domowymi metodami(wenflon+modelina/ślimaki z WildCata+końcowy tunel końcowy/albo zostawienie ślimaka) sam lub wykona nam go zdolna koleżanka/kolega
boli bardziej ale krócej-tylko podczas rozpychania
-
ból-no jednak to jest świeża ranka i nie każdemu może się podobać uczucie towarzyszące rozpychaniu
skóra może różnię się zachować-tzn. prawdopodobnie świeżo naruszona tkanka "porozrywa sie" (brzmi strasznie w praktyce niekoniecznie )
jeżeli już w/w się "porozrywa" istnieje możliwość że może nie zejść się do końca po tym jak nam się już tunele znudzą, bo rozerwana tkanka ma tendencję do bliznowacenia(znowu brzmi źle a w praktyce to coś w rodzaju rozstępów )

3.rozciąganie zagojonej dziurki
polega na bardzo powolnym rozciąganiu zagojonej już dziurki od kolczyka coraz większymi ślimakami

+
metoda kompletnie chałupnicza bo zwyczajnie przebić ucho można, na upartego, nawet samemu i każdy może ją zastosować-wystarczą tylko rozpychacze albo modelina
dziurka ma to do siebie że była rozciągana powoli i tak jak została rozciągnięta to tak samo się zciągnię (niestety nie znam osoby która by po tej metodzie jak na razie wyjęła tunel, więc nie wiem czy to prawda)

-
bardzo długi czas rozciągania
musicie przyzwyczaić się do nowego przyjaciela - Pan Ból będzie siedział na waszym uchu przec cały okres rozciągania i ucho jest wtedy drażliwe
trzeba mieć dużo rozpychaczy które są małymi przeskokami praktycznie co 1mm
no i przydałoby się żeby plugi jeszcze fajnie wyglądały(czyli raczej modelina odpada,no chyba że ktoś jest zdolny) bo musimy nosić to ustrojstwo 24h na dobę

OGÓLNIE
przy rozpychaniu używajcie wazeliny kosmetycznej,
albo maści które są używane po robieniu tatuaży
po prostu spytajcie w aptece o maść przyśpieszającą gojenie i czy można używać jej bezpośrednio na ranę
NIE STOSUJCIE swoich wynalazków typu oliwki dla dzieci,krem typu Nivea, olej kujawski, smar samochodowy bo nie wiadomo jaki jest tego skład i to że coś jest przeznaczone dla skóry nie znaczy, że nadaje się na RANY, a miesce przekłucia dopóki się nie zagoi jest RANĄ

a co do niezarośniętych dziur po tunelach:
w salonach mówią że jakąkolwiek metodą byśmy nie robili tuneli to jeżeli nie są one większe niż 10mm to dziurki się nam zarosną
w praktyce, wiadomo, jest to dość indywidualna sprawa
z najnowszych doniesień wiem, że jeżeli wasza dziurka nie zarośnie się a bez dramatyzmu ma +- ok 3mm to są po prostu maści zciągającę skórę (o ile się nie mylę maść cynkowa ma taką właściwość) i to powinno pomóc
jeżeli ktoś miał naprawde extremalne tunele rzędu >20mm to dla chirurga plastycznego jest to robota na 5 minut- odcina nadmiar skóry i formuje płatek do poprzedniego stanu, nie ma co panikować śladów podobno kompletnie nie widać

a co do niektórych świeższych tekstów(bo było dużo głupot wypisanych, szczególnie na początku tematu, ale mam nadzieje że dużo już wyjaśniły moje wcześniejsze wypociny )

Cytat:
Napisane przez kamycore Pokaż wiadomość
moje pytanie brzmi:[B] czy powinnam dziurke czysic sola fizjologiczna lub spirytusem? e
pzdr
rada ogólna dla wszystkich:
NIGDY, ale to NIGDY nie przemywajcie żadnych dziurek spirytusem!
spirytus powoduje wysuszenie a wręcz oparzenie naruszonej tkanki przez co później zostaną blizny!

co do ogólnych spostrzeżeń o wycieki ropopodobne z dziurek:
spokojnie...to nie jest ropa po przebiciu organizm "walczy" z ciałem obcym i to co się wydobywa to jest limfa która miesza się z potem i wygląda jak ropa
jeżeli faktycznie to co wycieka śmierdzi jak ropa i wygląda jak ropa oraz jest widoczny przy tym zaczerwienienie i obrzęk skóry wkoło dziurki to proponuje przestać rozciągać, cofnąć się o np. 1mm i 2 razy bardziej zadbać o higienę tego obszaru, aż do powrotu do normy

ZAZNACZAM, ŻE JEST TO TYLKO MOJA WIEDZA,KTÓRĄ CHCIAŁEM SIĘ PODZIELIĆ, WIEDZA OGÓLNIE ZDOBYTA I ZASŁYSZANA Z RÓŻNYCH ŹRÓDEŁ!
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ PIERCIENGU I NIE JESTEM DO TEGO UPRAWNIONY!
NIE JESTEM TEŻ PO ŻADNYCH PROFESJONALNYCH KURSACH!

PAMIĘTAJ:NIGDY NIE SUGERUJ SIĘ CZYIMŚ ZDANIEM W 100%




Edytowane przez Owases
Czas edycji: 2008-04-29 o 20:18 Powód: błędzik ;)
Owases jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 07:53   #347
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

W sumie to nie dowiedziałam się niczego nowego o czym bym wcześniej nie wiedziała...w większości to o czym piszesz jest już zawarte w tym wątku...;] Moim zdaniem robienie tuneli po przez rozciąganie zagojonej dziurki ma swój urok. I będę bronić tej metody. Ci którzy nacinają dziurkę idą na łatwiznę...rozciąganie jest dla wytrwałych Naprawdę warto powoli rozciągać i cieszyć się z kolejnych, większych rozmiarów To jest tylko i wyłącznie moje zdanie
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 10:41   #348
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez MArtusia000 Pokaż wiadomość
W sumie to nie dowiedziałam się niczego nowego o czym bym wcześniej nie wiedziała...w większości to o czym piszesz jest już zawarte w tym wątku...;] Moim zdaniem robienie tuneli po przez rozciąganie zagojonej dziurki ma swój urok. I będę bronić tej metody. Ci którzy nacinają dziurkę idą na łatwiznę...rozciąganie jest dla wytrwałych Naprawdę warto powoli rozciągać i cieszyć się z kolejnych, większych rozmiarów To jest tylko i wyłącznie moje zdanie
Zgadzam się z postem Martusi
Chyba wszystko co było opisane 2 posty wcześniej już było większości znajome ale takie "zgromadzenie" informacji w 1 miejscu jest dobre dla leniuchów xd
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:33   #349
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Ja mam w jednym uchu 10 mm, w drugim 12. Nad 10 mm chcę mieć 5 mm, ale kolczyki pogubiłam i nie mam, czym rozpychać już. A myślałam, żeby 12stkę powiększyć do 16.
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 17:25   #350
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Tak no to okazałe wymiary tych tuneli Gratuluje wytrwalości
Pokaż jakieś zdjęcia jeśli możesz
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 00:55   #351
terpentynas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Przyznaje się bez bicia że nie przeczytałem wszystkich postów w tym temacie, ale mam wrażenie że o jednej metodzie nikt nie wspomniał, a z mojego punktu widzenia wydaje się być bardzo wygodna. (właśnie jestem w trakcie rozpychania sobie uszu owym sposobem)

ten magiczny sposób jest przeznaczony dla dziurek od 1,6 (myślę że to "startowy" rozmiar dziurki pod tunel) aż do przez niektórych upragnionych 5mm-8mm(max dla wytrwałych)

Owa metoda to stopniowe owijanie zwykłego kolczyka taśmą PTFE. Jeśli mamy zagojoną 1,6 to bez problemu w jeden wieczór można przejść do 2,2 nastepnie codziennie owijamy taśmą kolczyk dwa razy.(taśma jest bardzo cieniutka więc jest to metoda czasochłonna i bardzo podobna do rozpychania ucha przykładowym ślimakiem, tyle że owy ślimak zamieniamy na pręt zwykłego kolczyka który codziennie(według uznania) powiększamy o około 0,05mm.

gdy kolczyk stanie się niewygodny.. (czyli przekroczymy taśmą średnice kuleczki bądź kolca) można przejść na ślimaki 3-8mm itd.
Tym oto sposobem PRAWIE bezboleśnie
rozciągamy sobie ucho do max 8mm [moja koleżanka przeszła 1cm za pomocą taśmy.. ale to już kwestia cierpliwości (owijała stopniowo wkład z modeliny)]

plusy: wspomniany "pan ból" jest o wiele mniejszy od wyżej wymienionych propozycji(stopniowa zmiana średnicy jest tak mała że nie przekraczamy tej "maksymalnej wytrzymałości ucha", nasz zwykły ulubiony kolczyk zamienia się w rozpychacz : P

minusy: trzeba uzbroić się w cierpliwość
terpentynas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 06:16   #352
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

tak tak...ja też stosuje ale zdecydowanie robie to wolniej...wydaje mi się, że codzienne nawijanie (rozpychanie) dzieje się za szybko. Ale jak kto woli...
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:27   #353
terpentynas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Codzienne owijanie to tylko moja sugestia dla tych co nie mogą się doczekać .. tak naprawdę jest to sprawa indywidualna. Każdy ma przecież inną skórę i inaczej reagują uszy gdy wpychamy do nich coraz to większe cholerstwa^^
terpentynas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:33   #354
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez terpentynas Pokaż wiadomość
Codzienne owijanie to tylko moja sugestia dla tych co nie mogą się doczekać .. tak naprawdę jest to sprawa indywidualna. Każdy ma przecież inną skórę i inaczej reagują uszy gdy wpychamy do nich coraz to większe cholerstwa^^
zgadzam się;]
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:15   #355
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Ha ! A mi moje 4 mm nie zmarnowały się Dziś kupiłam wazelinke xd A oto efekt ^^

I jak xd ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0953.jpg (212,7 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0950.jpg (214,4 KB, 268 załadowań)
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:45   #356
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez Masterka Pokaż wiadomość
Ha ! A mi moje 4 mm nie zmarnowały się Dziś kupiłam wazelinke xd A oto efekt ^^

I jak xd ?
A CZEMU TY TEN ROG MASZ TAKI Z TYM CZARNYM? JA MAM ALE BEZ TEGO CZARNEGO...
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:35   #357
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

to czarne to oring-trzyma spirale na miejscu-bardzo przydatna rzecz- i tez często gubiaca się-oprócz wildcata można dostać w sklepach z uszczelnieniami technicznymi
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:20   #358
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
to czarne to oring-trzyma spirale na miejscu-bardzo przydatna rzecz- i tez często gubiaca się-oprócz wildcata można dostać w sklepach z uszczelnieniami technicznymi
Zgadzam się W nocy nic mi się nie przesówa ogólnie fajna sprawa a nie jeden raz już bym spiral zgubiła a teraz raczej problemu nie ma
A z resztą dla mnie spiral z o-ringami efektowniej wygląda na wildcat'cie są także dostępne o-ringi w kształcie gwiazdek itp
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:21   #359
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

o fajna sprawa, nie spotkalam sie z czyms takim
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 22:05   #360
Tommy03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Witam wszystkich !

Juz od dluzszego czasu chce zrobic sobie tunele. Chciałem odrazu wpakowac sobie 0,6cm ale dobrze ze poczytałem troszke fora.. wiec postanowiłem zeby na poczatek przed rozciaganiem dziurek przekłuć uszy i wsadzic jako tymczasowy kolczyk o ten -> o grubosci 2.4 i pozniej po wygojeniu za pomoca tasmy ptfe powoli rozciagac do upragnionych 0,6cm. Moje pytanie do was.. czy 2.4 na sam poczatek nie bedzie zbyt duza dziurka ?
Tommy03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-15 19:43:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.