Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 21:06   #601
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Pokażę, pokażę.
Kupiłam sobie dziś szampon koloryzujący Garniera Color&Shine, kolor 5.35 Czekolada. Jak znajdę chwilę wieczorem to dziś będę farbowała.
Ja bardzo lubię tego Garniera. Czekolada mnie ostatnio kusiła ale jednak wzięłam sprawdzony jasny brąz i właśnie wczoraj zrobiłam sobie odrosty coby piękniej na wiosnę wyglądać
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Ja nie bossy, ale to Oeparol.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Też oglądałam, też wstępnie zawiesiłam oko na 3, ale na razie żadna mnie nie powaliła. I żałuję, że nie wzięłam czerwonej Andi, bo teraz jej nie ma, a w tym kolorze w ogóle nic nie dali teraz
Ja szarej Od jakiegoś czasu myślę o jakiejś fajnej torebce w takim kolorze. Emilka mnie kusi i juz sama nie wiem czy ja brać.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Uwielbiam naleśniki z nutella i bananami, a do tego bita śmietana
Mniammm.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
fuksjaa ale zakupy miałam kiedyś olej ze słodkich migdałów, używałam na włosy, był boskiiiii.
Właśnie mam małą ilość tego oleju i nie wiedziałam co z nim zrobić; na twarz mi nie służył... Trzeba go nałożyć np na noc a potem po prostu zmyć?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:11   #602
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Sleepy do Andi jest bardzo podobna Ana Dzisiaj widziałam w RE dziewczynę z zieloną właśnie i bardzo mi się spodobała, nawet bardziej niż Andi, bo wydawała się sztywniejsza.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:16   #603
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja szarej Od jakiegoś czasu myślę o jakiejś fajnej torebce w takim kolorze. Emilka mnie kusi i juz sama nie wiem czy ja brać.
W Krakowie Andi, Ana i Emilka są tak popularne, że ja z nich zrezygnowałam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:26   #604
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Sleepy do Andi jest bardzo podobna Ana Dzisiaj widziałam w RE dziewczynę z zieloną właśnie i bardzo mi się spodobała, nawet bardziej niż Andi, bo wydawała się sztywniejsza.
Anę też brałam pod uwagę. Ale Andi to jednak Andi, coś w sobie ma
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
W Krakowie Andi, Ana i Emilka są tak popularne, że ja z nich zrezygnowałam.
W Białym miłośniczek etorebkowych jest jak na lekarstwo. W przeciągu ostatniego roku widziałam tylko raz Emilkę. Ale gdybym mieszkała w Krakowie to też nie chciałabym mieć modelu, który ciągle widywałabym na innych dziewczynach.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:33   #605
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Właśnie mam małą ilość tego oleju i nie wiedziałam co z nim zrobić; na twarz mi nie służył... Trzeba go nałożyć np na noc a potem po prostu zmyć?
ja nakładałam w trakcie dnia na kilka godzin. Efekt był świetny. Włosy błyszczące, gładkie i puszyste.
Szara Ana też mnie bardzo kusi.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:52   #606
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
moja koleżanka kupiła piękny fuksjowy płaszczyk w C&A w Simple są zielone i granatowe, w Re jest jeden ładny granatowy, a bodajże w Carry widziałam czerwone
A jakie ceny maja w Simple? Bo przypuszczam ze jednak mnie nie stać
granat też jakoś mnie nie przekonuje, najbardziej zieleń bym chciała CA i Carry nie znoszę, ale może sie przemogę skoro są
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zacięłam się dzisiaj w windzie, między 4 a 5 piętrem. Siedzieliśmy tam w 6 prawie godzinę, zaczynało nam już brakować powietrza, na szczęście obsługa przyjechała w tym momencie. Nigdy do żadnej więcej nie wsiądę, zaczynam chodzić pieszo, nawet na 7 piętro.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



Płaszczyki w przeróżnych kolorach są w Orsayu za 140 zł. Mnóstwo kolorów, co prawda głównie pastelowe, ale były też ładne odcienie szarości, błękitu, zieleni.
a ja dziś się mało nie zacięłam między drzwiami autobusu- zaraz z amoim zapchanym jechał następny ten sam (więc pewnie mój to ten spóźniony był) więc się chciałam przesiąść aby sie spokojnie pouczyć na siedząco, klikłam drzwi i laskę przede mną wcięło - w autobusie została jej ręka i torebka

W orsayu patrzyłam w niedzielę przelotem- takich sztucznych cerat jak te pastelowe to jakoś nie widzi mi się nosić
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Szara Ana też mnie bardzo kusi.
A mnie znowu nic nie rusza w tego esklepu

Jutro jak sie wyrobię będzie druga próba z tiramisu, tym razem dam połowę mniej sera i porządnie nasączę biszkopty
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:54   #607
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
MagJa ja też przymierzam się to zainstalowania rolety w sypialni i właśnie kuszą mnie fioletowe. Tylko ja chciałabym takie "przy szybie", wbudowane jakby. I nie wiem zupełnie jaki może być koszt. .
Pewnie chodzi Ci o takie w kasetce z listwami bocznymi. Poszukaj sobie na Allegro, obmierz okna zgodnie z instrukcją i zapytaj. Będziesz miała porównanie jak pójdziesz pytać gdzieś stacjonarnie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja za to bardzo chwalę sobie plisy najbardziej mi zależało na zasłanianiu okna od dołu do góry, te są idealne, bo można przesuwać dowolnie po całym oknie, zakrywać przestrzenie gdzie świeci słońce bez konieczności zakrywania całego okna i mam jasne, a mimo to promieni nie przepuszczają, "chodzą" sprawnie i nic się nie psuje do tego ogromny wybór kolorów, faktur
Właśnie też mi się te plisy spodobały, ale cena już mniej. Jeszcze, żeby to było już MOJE mieszkanie, MÓJ pokój, to bym zainwestowała, ale ponieważ nie zamierzam do końca życia mieszkać z rodzicami, to nie widzę większego sensu. Zresztą, jak mówiłam, nie ufam mojej kocicy w kwestii rolet. Już jej przeszkadzały i je łapką podwadzała

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kosmetycznie używam właśnie miniaturki sephorowego tuszu Atomic Volume cudny jest, przypomina mi Fatale'a, pięknie rozdziela, wydłuża (choć Fatale jednak lepiej sobie z tym radził), rzeczywiście pogrubia, trwa cały dzień, nie kruszy się nie rozmazuje, łatwy w demakijażu i ma świetną szczoteczkę nie przypuszczałam, że Sephora może wyprodukować tak fajny kosmetyk
No, no, kusisz, niedobra
A ile to cudo kosztuje i w jakich kolorach występuje, wiesz może?

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Uwielbiam naleśniki z nutella i bananami, a do tego bita śmietana
Chyba jutro kupię nutellę i banany, bitą śmietanę może też. Ale wypróbuję pankejksy z nutellą, i jak TŻ będzie grzeczny, to i jemu zafunduję, ale póki co nie wiem czy zasłużył

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zacięłam się dzisiaj w windzie, między 4 a 5 piętrem. Siedzieliśmy tam w 6 prawie godzinę, zaczynało nam już brakować powietrza, na szczęście obsługa przyjechała w tym momencie. Nigdy do żadnej więcej nie wsiądę, zaczynam chodzić pieszo, nawet na 7 piętro.
Współczuję doświadczenia. I nie dziwię się, że masz windowstręt. Sama nie lubiłam zacinać się na chwilę chociażby, a co dopiero na godzinę

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam na zwiadach w tym salonie meblowym. Dokładniej to nazywa się galeria meblowa. Ja nie wiem czy ktoś tam z mojego miasta coś kupuje bo ceny sa kosmiczne Nie ma tam takich "zwykłych" mebli, wersalek itp. tylko np. skórzane komplety, wielkie łoża, szafy za 2-4 tys. "Głupie" krzesło kosztuje tam 200-300 zł i to w promocyjnej cenie
Zero ruchu ;]

Nie ma nic gorszego niż nuda, która potrafi bardziej zmęczyć niż robienie czegoś.
Fakt faktem, pewnie za wielu klientów to tam nie ma, ale nie martw się, na pewno są tacy, co takie meble kupują. Takie i droższe nawet A pewnie oprócz obsługi Klientów trzeba te meble odkurzać, więc zawsze jakaś robota się znajdzie
A co byś tam miała konkretnie robić, jakie obowiązki są, wiesz?

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja szarej Od jakiegoś czasu myślę o jakiejś fajnej torebce w takim kolorze. Emilka mnie kusi i juz sama nie wiem czy ja brać.
Emilkę mam i bardzo lubię. No i cieszę się, że u mnie nie jest popularna, bo pewnie szybko by mi zbrzydła, gdybym ją co dzień oglądała na ulicach.

A ja nabieram coraz większej ochoty na jasnoróżową Alexę i jak nic ciekawszego się nie pojawi, to chyba ją kupię. Niby nie bardzo mam ją do czego nosić, ale zawsze miałabym pretekst to odświeżenia szafy pod względem kolorystycznym
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 06:41   #608
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Od 7.15 jestem już w pracy. Codziennie wyjeżdżam wcześniej z domu, bo potem są korki, ale chyba jednak muszę to zmienić, bo za wcześnie jestem w biurze. Jutro o 7 wyjadę z domu.
Trzymajcie dziś za mnie kciuki popołudniu, bo jadę na pocztę i nie wiem czy mi się uda zaparkować

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zacięłam się dzisiaj w windzie, między 4 a 5 piętrem. Siedzieliśmy tam w 6 prawie godzinę, zaczynało nam już brakować powietrza, na szczęście obsługa przyjechała w tym momencie. Nigdy do żadnej więcej nie wsiądę, zaczynam chodzić pieszo, nawet na 7 piętro.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Płaszczyki w przeróżnych kolorach są w Orsayu za 140 zł. Mnóstwo kolorów, co prawda głównie pastelowe, ale były też ładne odcienie szarości, błękitu, zieleni.
O jezusicku Biedactwo Nie chcę sobie nawet wyobrażać jakie to musiało być straszne.
Ja od zawsze mam jakiś lęk przed windami i wolę jednak chodzić po schodach. Wszystko jedno czy mam wyjść na 2 piętro czy na 10.

Co do płaszczyków to właśnie te w Orsayu są śliczne (jeśli chodzi o kolory), tylko materiał jakiś taki dziwny w dotyku
BTW. Mam zamiar w piątek po pracy podjechać sobie na małe zakupy do Orsaya właśnie. Chcę kilka fajnych ciuszków na wiosnę. Najbardziej mi zależy na kupnie jakiejś spódnicy, bo teraz do samochodu mogę się ubierać lżej i nie martwić się, że zmarznę.


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
EDYCJA:
Byłam na zwiadach w tym salonie meblowym. Dokładniej to nazywa się galeria meblowa. Ja nie wiem czy ktoś tam z mojego miasta coś kupuje bo ceny sa kosmiczne Nie ma tam takich "zwykłych" mebli, wersalek itp. tylko np. skórzane komplety, wielkie łoża, szafy za 2-4 tys. "Głupie" krzesło kosztuje tam 200-300 zł i to w promocyjnej cenie
Zero ruchu ;]

Nie ma nic gorszego niż nuda, która potrafi bardziej zmęczyć niż robienie czegoś.
Może nie będzie tak źle.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 08:46   #609
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja szarej Od jakiegoś czasu myślę o jakiejś fajnej torebce w takim kolorze. Emilka mnie kusi i juz sama nie wiem czy ja brać.
Zamawiaj Nowa torebka na wiosnę jak znalazł

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Anę też brałam pod uwagę. Ale Andi to jednak Andi, coś w sobie ma
Oj ma Czerwona Andi ma smród

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Właśnie też mi się te plisy spodobały, ale cena już mniej. Jeszcze, żeby to było już MOJE mieszkanie, MÓJ pokój, to bym zainwestowała, ale ponieważ nie zamierzam do końca życia mieszkać z rodzicami, to nie widzę większego sensu. Zresztą, jak mówiłam, nie ufam mojej kocicy w kwestii rolet. Już jej przeszkadzały i je łapką podwadzała
Zrobiłam wczoraj zdjęcie mojej rolety. Już było ciemno, więc lampa się obija i stąd te 2 kolory rolety

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Fakt faktem, pewnie za wielu klientów to tam nie ma, ale nie martw się, na pewno są tacy, co takie meble kupują. Takie i droższe nawet A pewnie oprócz obsługi Klientów trzeba te meble odkurzać, więc zawsze jakaś robota się znajdzie
A co byś tam miała konkretnie robić, jakie obowiązki są, wiesz?
Pewnei i ktoś kupuje, choć z drugiej strony np. taki pan Koral (od lodów) wyposażając swoją rezydencję w naszym mieście, lub 2 rezydencje swoich córeczek pod miastem napewno by pogardził tak tanimi jak dla niego meblami

Stanowisko to kasjer-sprzedawca. Żona kolegi TŻ mówiła, że do tej pory te stanowiska były rozdzielone, a teraz chcą połączyć.

Przyznam, że miejsce gdzie się siedzi jest przytulne, takie minibiuro za ladą, jest elegancko.
CV pojade dziś złożyć, będę się martwić jak mnie zaprosza na rozmowę


Zużyłam mleczko 400 ml Ultra Rich z Oriflame
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 08:47   #610
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Na sekundę wpadłam - kojarzycie czy mineralny róż Max Factor był dostępny w PL?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:44   #611
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oj ma Czerwona Andi ma smród

Dalej nie wywietrzała?

Zastanawiam się czy kupować już coś z nowej kolekcji, ale chyba poczekam na pierwsze wrażenia i fotki Mam nadzieję, że etorebkomaniaczki mi wszystkiego nie wykupią. Chcę jakąś mniejszą torebkę niż Elvie. Nie muszę już tylu rzeczy ze sobą nosić i nie potrzebuję kolejnego wielkiego worka.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 09:46   #612
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Isa: śmierdzi znowu i siedzi na balkonie

Niestety okazało się że Cherry ma zatrzaski
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:50   #613
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kosmetycznie używam właśnie miniaturki sephorowego tuszu Atomic Volume cudny jest, przypomina mi Fatale'a, pięknie rozdziela, wydłuża (choć Fatale jednak lepiej sobie z tym radził), rzeczywiście pogrubia, trwa cały dzień, nie kruszy się nie rozmazuje, łatwy w demakijażu i ma świetną szczoteczkę nie przypuszczałam, że Sephora może wyprodukować tak fajny kosmetyk
a ile on kosztuje??

mi się jakoś ostatnio nic nie chce zużyć. w zeszłym tygodniu wykończyłam krem na noc i od tamtej pory nastąpił "zastój"...

dziś jadę do lekarza i na usg - mam nadzieję, że z Młodym wszystko OK...

Edytowane przez off-wietrzka
Czas edycji: 2010-03-24 o 09:51
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:58   #614
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Na pewno będzie w porządku, trzymam kciuki

Hosenko- na śmierdziucha-torbę jest sposób. Wsyp sody oczyszczonej do folii nie zawijaj jej, włóż do torby i powtarzaj dopóki "zapach" nie będzie pochłonięty
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 10:01   #615
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Jelonku: tego nie próbowałam jeszcze. Były i mydełka i saszetki zapachowe i balkon a i tak
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 11:47   #616
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość

Na sekundę wpadłam - kojarzycie czy mineralny róż Max Factor był dostępny w PL?
Niestety nie było, kusił z allegro ale jednak nie wzięłam. Produkty z kropkowanym logo występują tylko w Stanach A nawet jeśli coś wejdzie do nas to i tak ma inną nazwę (np. grubas FLE)

doszły cienie?
Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
dziś jadę do lekarza i na usg - mam nadzieję, że z Młodym wszystko OK...


Miałam jechac po zamówienie Oriflame i na kolejne zwiedzanie miasta za butami, ale jednak odpuszczam, jutro kolokwium więc zrobiłam tiramisu (włoski serek, dokładniej zrobiony syrop a wyszło rzadsze jakby ) obejrzę serial i zabiorę się do nauki

w przerwie powystawiam graty na allegro bo wieczorem zrobiłam fotki.

Aha, TŻ jako cukiernik z wykształcenia wytłumaczył mi o co chodzi z tym testem pióra w przepisie na syrop z cukru pudru i wody. więc generalnie w przepisie Pierra Hermesa wykorzystany jets test nitki a nie pióra- to on polega na rozciąganiu między palcami, żeby było gęste. Natomiast test pióra polega na czymś innym: z drucika należy zrobić łezkowatą pentelke na końcu o średnicy ok 7mm, zamoczyć w syropie o zrobić siła wydmuchu bańkę (jak mydlaną) powinna wyjść jedna i nie pęknąć I jeszcze dodał, że oba testy są do róznych temperatur, "piórko" właśnie do ok 118-121 Ale musiałby gdzieś sprawdzić czy na pewno sie nie myli
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 12:09   #617
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Mag: zapomniałam o fotce


***
Byłam w tej Galerii, dałam CV kierownikowi, pare słów powiedziałam podczsa gdy on czytał CV i na koniec: zadzwonimy do Pani
No ale przynajmniej wyszłam z domu na tą piekną pogodę i "coś" w kwestii szukania pracy zrobiłam

***
Z innej strony torebkowej podoba mi się ta: http://www.keira.pl/product_info.php?products_id=1134
i ta: http://www.keira.pl/product_info.php?products_id=1176
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-03-24 o 12:13
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 12:16   #618
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafka, dzięki

Cienie doszły, dzięki - super ten turkus a ten opalizujący znika z powieki w tempie ekspresowym... Ja swoje wysłałam pod koniec ub. tygodnia, mam nadzieję, że w miarę szybko dojdą.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 12:24   #619
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Pakosta: podpisałaś w końcu umowę?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 13:56   #620
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Rzyrafka, dzięki

Cienie doszły, dzięki - super ten turkus a ten opalizujący znika z powieki w tempie ekspresowym... Ja swoje wysłałam pod koniec ub. tygodnia, mam nadzieję, że w miarę szybko dojdą.
Doszły w poniedziałek, już Cię tu zdążyłam wycałować, ale skoro nie czytałas to jeszcze raz


Ja ich wszystkich używam na inne cienie bo mi się nie chce bawić

Użyłam wczoraj bazy Gosha z nowej kolekcji- takiej w tubce. Cień który zwykle jest nijaki nie zważył się szybciej niż zwykle- uznaję to za dobry znak. Ale póki nie zrobię na niej jakiegoś smołka to nie powiem za wiele
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:19   #621
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jakie ceny maja w Simple? Bo przypuszczam ze jednak mnie nie stać
granat też jakoś mnie nie przekonuje, najbardziej zieleń bym chciała CA i Carry nie znoszę, ale może sie przemogę skoro są
w Simple jest dość drogo, pewnie kilkaset złotych
ale ten z C&A jest naprawdę fajny, nie jakaś szmata, a i cen nie mają zaporowych
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No, no, kusisz, niedobra
A ile to cudo kosztuje i w jakich kolorach występuje, wiesz może?
hehe, jak na razie bardzo mi się podoba, zobaczymy jak sprawdzi się przy dłuższym stosowaniu
trzeba się uwijać z malowaniem, bo jak zaschnie to tworzą się grudki, ale jak ktoś opanował Fatale'a to tu nie będzie miał problemu, grzebyczków jest więcej, bo aż 9 3 duże i po 2 mniejsze między nimi po paru godzinach mam wrażenie, że rzęsy nieco opadają, ale może mi się zdaje
kosztuje ok. 40zł z tego co się zorientowałam przeszukując Internet
jest czarny, ultra czarny, brązowy i niebieski
Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
dziś jadę do lekarza i na usg - mam nadzieję, że z Młodym wszystko OK...
na pewno ok

ja nie dostałam ostatnio smsa od Sephory, za to dziś uraczyli mnie smsem z rabatem 50zł przy zakupach za min. 200zł gdyby już pojawiły się letnie meteoryty, to na pewno bym skorzystała, a tak i lepiej, żebym nic nowego nie wymyśliła
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:34   #622
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam w tej Galerii, dałam CV kierownikowi, pare słów powiedziałam podczsa gdy on czytał CV i na koniec: zadzwonimy do Pani
No ale przynajmniej wyszłam z domu na tą piekną pogodę i "coś" w kwestii szukania pracy zrobiłam
Ważne, że poszłaś i złożyłaś to CV

Idę nałożyć olej Himalai na włosy.
Zauważyłam, że od pewnego czasu moje włosy są bardzo błyszczące. Nie wiem czy to sprawka olejów właśnie czy Capivitu Piękne Włosy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:09   #623
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A z tymi kurteczkami to tez mi się coś polapcyło bo wydawało mi się, że wrzuciłaś kiedyś zdjęcia w pilotce (te 4 zdjęcia ostatnie znalazłam, ale to jednak nie o te kurteczki mi chodziło)
Tak myślałam, że to jednak nie o moje, bo ja nie kupowałam pilotek.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
fuksjaa ale zakupy miałam kiedyś olej ze słodkich migdałów, używałam na włosy, był boskiiiii.
Tyle nakupowałam w tym miesiącu, że aż mi wstyd.
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię tego Garniera. Czekolada mnie ostatnio kusiła ale jednak wzięłam sprawdzony jasny brąz i właśnie wczoraj zrobiłam sobie odrosty coby piękniej na wiosnę wyglądać
Ja z kolei zastanawiałam się nad tym jasnym brązem. Właśnie siedzę z czekoladą na głowie, ciekawe co mi wyjdzie.
A olej nakładam na całą noc i rano zmywam + reszta odżywek/masek jak zwykle.


Głowa mi dziś pęka.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:25   #624
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

fuksja, mnie niestety też zaczynała boleć, więc położyłam się na 2h, przespałam, i już jest lepiej. Nie chciałam dopuścić do takiej migreny jaką miałam w poniedziałek, tak mnie bolało przy każdym ruchu głowy, że ledwo dałam radę zmyć makijaż.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:28   #625
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

cześć

fuksjaa ja też poszalałam w marcu i chcę żeby się już skończył nie zdołałam się oprzeć promocji na Biodermę w SP i wzięłam tonik i micel gratis no, ale naprawdę żal nie skorzystać..

etorebka powinna być jutro u mnie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:42   #626
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Zastanawiam się czy kupować już coś z nowej kolekcji, ale chyba poczekam na pierwsze wrażenia i fotki Mam nadzieję, że etorebkomaniaczki mi wszystkiego nie wykupią. Chcę jakąś mniejszą torebkę niż Elvie. Nie muszę już tylu rzeczy ze sobą nosić i nie potrzebuję kolejnego wielkiego worka.
Ja czekam na zdjęcia Podoba mi się beżowa Flavia na 100%. Zastanawiam się nad Sissi, chociaż kolory mi średnio podchodzą i mimo wszystko Cherry, chcoiaż jest na zatrzaski.

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
dziś jadę do lekarza i na usg - mam nadzieję, że z Młodym wszystko OK...
I jak tam?
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:49   #627
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ja czekam na zdjęcia Podoba mi się beżowa Flavia na 100%. Zastanawiam się nad Sissi, chociaż kolory mi średnio podchodzą i mimo wszystko Cherry, chcoiaż jest na zatrzaski.
Już jakieś pierwsze fotki są w wątku, ale poczekam na więcej Zwłaszcza na zdjęcia pomarańczowo-czerwonej chanelki, bo tak sobie myślę, że taka niewielka torebeczka by mi się przydała. Widziałam co prawda takie chanelki w nowej kolekcji Orsaya na zdjęciach, ale w moim Orsayu ich nie było.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:54   #628
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenka, tak Na półtora roku. Ale niestety nie na takich warunkach finansowych, jak chciałam... Nie będzie już maskar Diora i cieni HR

Aaa to fajnie Rzyrafko, cieszę się Mam nadzieję, że będzie Ci się dobrze nosić
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:56   #629
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, mnie niestety też zaczynała boleć, więc położyłam się na 2h, przespałam, i już jest lepiej. Nie chciałam dopuścić do takiej migreny jaką miałam w poniedziałek, tak mnie bolało przy każdym ruchu głowy, że ledwo dałam radę zmyć makijaż.
Znam te bóle migrenowe niestety.
Jak dopada mnie taki ból, to nie jestem w stanie funkcjonować, muszę leżeć w jednej pozycji, bo przy każdym ruchu robi mi się niedobrze.

Myślałam, że dziś oszaleję na korepetycjach, dobrze już być w domu.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
fuksjaa ja też poszalałam w marcu i chcę żeby się już skończył nie zdołałam się oprzeć promocji na Biodermę w SP i wzięłam tonik i micel gratis no, ale naprawdę żal nie skorzystać..
O tak, chciałabym już kwiecień.
Muszę podliczyć ilość kosmetyków kupionych w tym miesiącu, pewnie się przerażę, bo ponad 20 jest.
Za to w kwietniu planuję odwyk - dojdzie jedynie zestaw Yves Rocher (żel pod prysznic, kulka, EDT) i jeżeli skończę obecne kosmetyki to żel do mycia i coś do zmywania makijażu.
Nic więcej nie planuję.

Zmyłam już czekoladowego Garniera, włosy nie wyszły czarne Nałożyłam sobie odżywkę i maskę, zmyję za jakąś godzinkę, a na noc olej ze słodkich migdałów
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:09   #630
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w Simple jest dość drogo, pewnie kilkaset złotych
ale ten z C&A jest naprawdę fajny, nie jakaś szmata, a i cen nie mają zaporowych
Tak przypuszczałam
No dobra, przejdę się
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, mnie niestety też zaczynała boleć, więc położyłam się na 2h, przespałam, i już jest lepiej. Nie chciałam dopuścić do takiej migreny jaką miałam w poniedziałek, tak mnie bolało przy każdym ruchu głowy, że ledwo dałam radę zmyć makijaż.
A jak tam ostatnie choróbsko, wyleczyłaś?

Próbowałam tiramisu- ja chyba nie umiem nasaczac biszkoptów są suche w środku, a na samym dnie papka Krem ładnie zgęstniał chociaż
Pomalowałam pazuraski na niebiesko

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Hosenka, tak Na półtora roku. Ale niestety nie na takich warunkach finansowych, jak chciałam... Nie będzie już maskar Diora i cieni HR

Aaa to fajnie Rzyrafko, cieszę się Mam nadzieję, że będzie Ci się dobrze nosić
Może jeszcze kiedyś Cię docenią, ale fajnie, że wreszcie dali do podpisania i masz spokój przynajmniej na te półtora roku

Dziewczyny współczuję migren
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.