Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-29, 13:41   #4351
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez bzimbziam Pokaż wiadomość
dziewczyny!! zmienili skład babydream fur mama. to jest ten nowy skład: aqua, sorbitol, glycine soja (soybean) oil, cocamidopropyl betaine, sodium cocoamphoacetate, glycerin, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, lactose, whey protein, helianthus annuus (sunflower) seed oil, cocamidopropyl hydroxysultaine, xanthan gum, levulinic acid, p-anisic acid, tocopherol, sodium levulinate, sodium chloride, citric acid, parfum.

może któraś ma stare opakowanie i może porównać? podobno lepiej się pieni..
Praktycznie taki sam jak stary, tylko teraz dodali laktozę.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
wstawię się (o dziwo) za królową i jej herbatą z mikrofali - weźcie pod uwagę, że gdy jest w domu sama (jak mówi w filmie) może rzeczywiście nie jest w stanie poradzić sobie z czajnikiem - mikrofala może być dla niej jedynym wyjściem.
Już miałam łapać się za głowę, czemu w takim razie ma tak wielki kubek/czemu nalewa do pełna, ale faktycznie masz rację. Odgrzewanie herbaty w przypadku Bogusi ma sens

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=f0Ul...3Wq8yeHz3U9ogg


Olimpia mówi, że pojechała po bazę pod cienie "do miasta", ale mąż zadzwonił, że przeczytał w necie, że ebola jest w Polsce i w Poznaniu (?) już 130 osób zarażonych, więc w popłochu uciekła stamtąd i nic nie kupiła.


Mąż Olimpii oczywiście trafił na fejkową stronę na fejsie z nieprawdziwymi wiadomościami, tę w stylu "Groźny wypadek przy Twojej ulicy, 10 osób nie żyje" "Nasza koleżanka z liceum zmarła, zobacz zdjęcia" "Tak bawią się teraz dzieciaki na domówkach" "Wakacje 2 tygodnie dłuższe, sprawdź czy dotyczy to Twojego województwa", itd. SERIO?

Miałam ich za mądrzejszych ludzi.


I tak spokojnie nagrała filmik, nie zeszła do schronu, nie panikuje?

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2014-08-29 o 13:42
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 14:07   #4352
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=f0Ul...3Wq8yeHz3U9ogg


Olimpia mówi, że pojechała po bazę pod cienie "do miasta", ale mąż zadzwonił, że przeczytał w necie, że ebola jest w Polsce i w Poznaniu (?) już 130 osób zarażonych, więc w popłochu uciekła stamtąd i nic nie kupiła.


Mąż Olimpii oczywiście trafił na fejkową stronę na fejsie z nieprawdziwymi wiadomościami, tę w stylu "Groźny wypadek przy Twojej ulicy, 10 osób nie żyje" "Nasza koleżanka z liceum zmarła, zobacz zdjęcia" "Tak bawią się teraz dzieciaki na domówkach" "Wakacje 2 tygodnie dłuższe, sprawdź czy dotyczy to Twojego województwa", itd. SERIO?

Miałam ich za mądrzejszych ludzi.
to samo pomyślałam oglądając to...

"sorki, ale jak się wkurzę to niestety nie szczędzę słów, to i tak dla tej bandy debili komplement " omg

gdyby każdy wierzył w te fejkowe wiadomości

Edytowane przez _Summer_
Czas edycji: 2014-08-29 o 14:11
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 14:07   #4353
yunis30
Raczkowanie
 
Avatar yunis30
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez stina1983 Pokaż wiadomość
kubas królowej ma pojemność 640 ml więc trzeba podgrzewać widziałam kiedyś taką podstawkę grzejącą kubek na usb
Ja czasem tak podgrzewam kawę
yunis30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 14:12   #4354
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez stina1983 Pokaż wiadomość


Nigdy nie zrozumiem podgrzewania herbaty w mikrofali piję jedną, robię następną, świeżą...

Marynarka- rozmiar ...
Nie tylko rozmiar ale obowiązkowo i kokardki
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 14:50   #4355
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Kustraczku gdzie w Olsztynie można sie teraz pobawić? Chodzi mi o coś dla 20-30 latków z prawdziwą muzyką klubową.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2014-08-29 o 14:59
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:07   #4356
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Kustraczku gdzie w Olsztynie można sie teraz pobawić? Chodzi mi o coś dla 20-30 latków z prawdziwą muzyką klubową.
Oj, bardzo mi przykro, nie mam pojęcia, teraz nie mam czasu i głowy na takie eskapady, a i niespecjalnie przepadam za tego typu imprezami, raczej puby mogę polecić jak już. Z tego co wiem, to Face Club trzyma jako taki poziom, ale ogólnie w Olsztynie jest ciężko z klubami. Mamy tu na wątku jeszcze przynajmniej jedną olsztyniankę (nie pamiętam, która to z Was, Kiss of Night? Studiuje na Szrajbera, tyle pamiętam ), może ona będzie umiała pomóc.
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:12   #4357
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Kustraczku gdzie w Olsztynie można sie teraz pobawić? Chodzi mi o coś dla 20-30 latków z prawdziwą muzyką klubową.
Ricky idzie w tan
Uważaj, bo może rodzinę księżniczki spotkasz
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 15:16   #4358
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Ricky idzie w tan
Uważaj, bo może rodzinę księżniczki spotkasz
Często ich widuję, zresztą nie jest to trudne, Olsztyn nie jest duży, a miejsca "rekreacyjne" można wymienić na palcach jednej dłoni.
Ale samej Principessy Laurity nie miałam przyjemności spotkać.

Edytowane przez kustraczek
Czas edycji: 2014-08-29 o 15:18
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:30   #4359
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Oj, bardzo mi przykro, nie mam pojęcia, teraz nie mam czasu i głowy na takie eskapady, a i niespecjalnie przepadam za tego typu imprezami, raczej puby mogę polecić jak już. Z tego co wiem, to Face Club trzyma jako taki poziom, ale ogólnie w Olsztynie jest ciężko z klubami. Mamy tu na wątku jeszcze przynajmniej jedną olsztyniankę (nie pamiętam, która to z Was, Kiss of Night? Studiuje na Szrajbera, tyle pamiętam ), może ona będzie umiała pomóc.
Obczaiłam na szybko i dopiero co wystąpił w ty klubie zespól disco polo.
A poleć puby, kiedyś pamiętam był taki przyjemny z dywanami na starym mieście.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:31   #4360
pastelowasowa
Raczkowanie
 
Avatar pastelowasowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII



nowa nissiax
moja ulubiona seria
pastelowasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:37   #4361
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Znalazłam w polecanych u Rozmarzonej...
https://www.youtube.com/watch?v=b66q...qUM5uEu0LwIitQ


Tak mało filmów.. ;(
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 15:47   #4362
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Obczaiłam na szybko i dopiero co wystąpił w ty klubie zespól disco polo.
A poleć puby, kiedyś pamiętam był taki przyjemny z dywanami na starym mieście.
Haha, no to ładnie poleciłam ale jak mówię, nie jestem bywalczynią takich przybytków. A jeśli chodzi o puby to na pewno Carpenter, taki irlandzki klimat, tylko lepiej siedzieć na górze, za barem są schody. Później Express, Qźnia, AQQ, Antykwariat też jest całkiem w porządku. Pryzmat kiedyś był OK, teraz nie wiem.
Świetna była Pozytywka, ale oczywiście zamknęli, jak wszystko, co dobre w Olsztynie
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:53   #4363
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Znalazłam w polecanych u Rozmarzonej...
https://www.youtube.com/watch?v=b66q...qUM5uEu0LwIitQ


Tak mało filmów.. ;(
brwi <3
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:55   #4364
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Haha, no to ładnie poleciłam ale jak mówię, nie jestem bywalczynią takich przybytków. A jeśli chodzi o puby to na pewno Carpenter, taki irlandzki klimat, tylko lepiej siedzieć na górze, za barem są schody. Później Express, Qźnia, AQQ, Antykwariat też jest całkiem w porządku. Pryzmat kiedyś był OK, teraz nie wiem.
Świetna była Pozytywka, ale oczywiście zamknęli, jak wszystko, co dobre w Olsztynie
Dzięki. Czytałam właśnie o tym budynku na Knosały, gdzie kiedyś był Come in, że chcieli coś tam otworzyć, ale znowu nie wyszło. Ten lokal to jest chyba wrzód na pupie miasta.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:56   #4365
maela
Raczkowanie
 
Avatar maela
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 278
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
brwi <3
Choćbym chciała to bym nie umiała swoich tak cienko wyskubać Nie doceniamy jej talentu
maela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 16:02   #4366
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Znalazłam w polecanych u Rozmarzonej...
https://www.youtube.com/watch?v=b66q...qUM5uEu0LwIitQ


Tak mało filmów.. ;(
toż to jej siostra jest *ekspert*
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 16:05   #4367
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
toż to jej siostra jest *ekspert*


o borze borze borze, serio?

Widzę/słyszę pewne podobieństwo. Może nie są jak dwie krople of water, ale zawsze something.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 16:20   #4368
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Youtube znowu coś pozmieniał - teraz łapkę w górę i łapkę w dół mam pod liczbą wyświetleń filmiku


W tym filmiku dziewczyna używa tego pędzelka, co Hania pisała, że kosztuje 300-400 zł

Edytowane przez 201607250928
Czas edycji: 2014-08-29 o 16:33
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 16:28   #4369
Kosmetykocholiczka
Raczkowanie
 
Avatar Kosmetykocholiczka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 60
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Nie, nie przyznała się.
Pewnie pytanie powinno brzmieć: "czy się przyznała i nagrała o tym film?" :P





Oglądałam ostatnio kilka filmów MissPKProject i też się zdziwiłam "tego kremu nie będę używać", "ten kosmetyk muszę odstawić"... Naprawdę jest aż tyle rzeczy, których nie można robić w ciąży?

Zresztą, zajrzyj na ciemną wizarzową mamuśkową stronę... Tam to jak im się zachce, albo w ciązy można wszystko, bo każdy jest tylko człowiekiem i bez przesady, jak nie może się oprzeć, żeby łoić browarki to sobie łoi, a jak wiatr inaczej zawieje to nic nie wolno, kota na balkon wystawić, bo fasolkę zarazi na pewno. A jak się z nimi nie zgadzasz to jesteś, cytuję "potworem, kimś wrednym, bez uczuć, zazdrościsz komuś dwóch kreseczek i sama na pewno chciałabyś mieć fasolkę". Odezwałam się tam pierwszy i ostatni raz, borze.
Hej wiem, że rzadko się udzielam, ale podczytuje was codziennie Tak chciałam tylko wrócić to tego tematu nie wiem, czy któraś z was kiedyś wstawiała link do kanału tej youtuberki (chociaż coś mi świta, że tak)- chodzi mi o MakeupByTiffanyd : https://www.youtube.com/user/MakeupByTiffanyD Nie chce tutaj jej hejtować, bo po prostu często ją oglądam i właściwie ją lubię ona też nie dawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka (nie wiem czemu, ale jak usłysze, że jakaś youtuberka jest w ciąży to od razu poprawia mi się humor i nie ważne, czy ją lubie czy nie po prostu cieszę się jej szczęściem ), ale do rzeczy : ona też właśnie zmienia swój makijaż kupuje kosmetyki bez jakichś składników i tak dalej, ale nie wiem czemu najbardziej zdziwiło mnie to, że ubranka dla dziecka kupowała już chyba nie będąc nawet w 4 miesiącu ? Nie wiem może po prostu za młoda jestem, żeby to zrozumieć, no ale cóż musiałam się z kimś tym podzielić (nie wiem czy to kompletny offtop więc na razie nie zmieniam koloru).
Kosmetykocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 16:29   #4370
pijane_echo
Przyczajenie
 
Avatar pijane_echo
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
o borze borze borze, serio?

Widzę/słyszę pewne podobieństwo. Może nie są jak dwie krople of water, ale zawsze something.
Też zwróciłam na to uwagę - podobieństwo naprawdę dostrzegalne i styl mówienia ten sam. TheRozmarzone opanują YouTube.
pijane_echo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 16:36   #4371
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez Kosmetykocholiczka Pokaż wiadomość
Hej wiem, że rzadko się udzielam, ale podczytuje was codziennie Tak chciałam tylko wrócić to tego tematu nie wiem, czy któraś z was kiedyś wstawiała link do kanału tej youtuberki (chociaż coś mi świta, że tak)- chodzi mi o MakeupByTiffanyd : https://www.youtube.com/user/MakeupByTiffanyD Nie chce tutaj jej hejtować, bo po prostu często ją oglądam i właściwie ją lubię ona też nie dawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka (nie wiem czemu, ale jak usłysze, że jakaś youtuberka jest w ciąży to od razu poprawia mi się humor i nie ważne, czy ją lubie czy nie po prostu cieszę się jej szczęściem ), ale do rzeczy : ona też właśnie zmienia swój makijaż kupuje kosmetyki bez jakichś składników i tak dalej, ale nie wiem czemu najbardziej zdziwiło mnie to, że ubranka dla dziecka kupowała już chyba nie będąc nawet w 4 miesiącu ? Nie wiem może po prostu za młoda jestem, żeby to zrozumieć, no ale cóż musiałam się z kimś tym podzielić (nie wiem czy to kompletny offtop więc na razie nie zmieniam koloru).

Chce ograniczyc szkodliwe skladniki zawarte w kosmetykach do minimum, co w tym dziwnego? To samo tyczy sie jedzenia itp.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 16:37   #4372
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
o borze borze borze, serio?

Widzę/słyszę pewne podobieństwo. Może nie są jak dwie krople of water, ale zawsze something.
owszem

rozmarzona czesto o niej w filmach mówi, że np. "a to bedzie dla dżulietty" - oto i ta Dżulietta. Tylko, że rozmarzona mieszka w UK (jak juz wszyscy wiedzą xD) a Dżulietta w Polszy została.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:05   #4373
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
owszem

rozmarzona czesto o niej w filmach mówi, że np. "a to bedzie dla dżulietty" - oto i ta Dżulietta. Tylko, że rozmarzona mieszka w UK (jak juz wszyscy wiedzą xD) a Dżulietta w Polszy została.

A to Dżulietta miała jej przywieźć polskie długopisy, bo te peny w jukej to tylko do half napełniają... A jednak mamy coś lepszego. Chociaż pewnie będzie nimi pisać tylko dopóki nie zmieni obywatelstwa...

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Basiurowa Różo, odkładasz już?
http://www.pudelek.pl/artykul/70527/...nut_gotowania/

Jak coś to ja Ci klusek nagotuję za 25 tysięcy. Albo za 10, niech stracę!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:19   #4374
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Tak sobie leze i wiecie co mi pusta Glowa wymyslila? "Woda wizażanka! Zawiera najwieksza ilość jadu spośród wszystkich dostępnych wód! Musisz spróbować naszej wizażanki, od dziś cena tylko 2.99za litr jadu i potrzebnych hejterskich mineraów" Masakra

Wysłano z mojej lumii, której nie zawsze chce się zrobić polskie znaki
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:22   #4375
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Maxineczka napisała, że zrobi filmik ze swoim makijażem ślubnym

ooo, super

Cytat:
Napisane przez yunis30 Pokaż wiadomość
Ktoś pod jej filmem napisał, że powinna kupić lepsze oświetlenie. Nie wiem jak Wy, ale ja się zgadzam. Czasem odpycha mnie ta wieczna ciemna u niej. I nie chodzi o szare tło, tylko brak światła w ogóle. Kurcze tyle czasu nagrywa to mogłaby zainwestować w dobre lampy/sprzęt, a tak te filmy wyglądają jak u początkującej amatorki :/

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość


Bardzo ładne, ale nienaturalnie jasne, musiały być farbowane, przecież teraz ma inny kolor (jeśli mówiła o tym w filmie, to pardon, obejrzałam tylko początek).
?? Bez przesady znam ze trzy osoby, które naturalnie mają jeszcze jaśniejsze od niej.

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
czyli... jest taki duży, ze nie zdąży wypić ciepłej herbaty?






a wiecie gdzie znajdę kubek termiczny? w niezbyt wygórowanej cenie oczywiście
Ja kupiłam Tż kiedyś na Tuttu.pl o ten http://www.tuttu.pl/kubki,kubek-term...-k-3445-4297-p , służy już kilka lat, nigdy nie przeciekł. Może nei grzeszy urodą, nie ma kwiatków itp., ale długo trzyma ciepło (po 6 h dalej jest na prawdę ciepla) i nie przecieka. No i polecany model na górskie wyprawy, wspinaczki itp.



Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
A mnie to jakoś specjalnie nie dziwi
Mnie również, nie wiem dlaczego, ale nigdy nie uważałam jej za zbyt inteligentną :/ Sprawia wrażenie takiej trochę wiejskiej dziewuszki, przestałam oglądać.

Ej, własnie się dowiedzialam, że Claire mieszkała w Polsce, w Krakowie ^^https://www.youtube.com/watch?v=x7Dz...oN_ttLFe6vYKmw

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2014-08-29 o 17:25
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:22   #4376
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Tak sobie leze i wiecie co mi pusta Glowa wymyslila? "Woda wizażanka! Zawiera najwieksza ilość jadu spośród wszystkich dostępnych wód! Musisz spróbować naszej wizażanki, od dziś cena tylko 2.99za litr jadu i potrzebnych hejterskich mineraów" Masakra

Wysłano z mojej lumii, której nie zawsze chce się zrobić polskie znaki

201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:24   #4377
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

czemu ona robi takie krótkie filmiki?
zazdroszczę jej, idealnie wygląda w rozpuszczonych i spiętych włosach, jest taka piękna

Doncela już doleciała na miejsce, filmiki też już jest
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:33   #4378
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

?? Bez przesady znam ze trzy osoby, które naturalnie mają jeszcze jaśniejsze od niej.
Ale ona normalnie takich nie ma, zawsze są nieco ciemniejsze i w cieplejszym odcieniu. Zresztą ja się nie spotkałam, przynajmniej nie u Polek
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:38   #4379
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość


Nie wiem XD masakra jakaś
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 17:42   #4380
stina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVII

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Tak sobie leze i wiecie co mi pusta Glowa wymyslila? "Woda wizażanka! Zawiera najwieksza ilość jadu spośród wszystkich dostępnych wód! Musisz spróbować naszej wizażanki, od dziś cena tylko 2.99za litr jadu i potrzebnych hejterskich mineraów" Masakra


Pochwaliłam wygląd królowej rano, a popołudniu wrzuciła urocze zdjęcie z plastrem przeciwko wągrom na nosie.... czy naprawdę trzeba
stina1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 15:12:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.