Sesja zdjęciowa - pytania, opinie, ceny -> wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 21:16   #241
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Pierwsza sesja za zdjęcia- podejrzana sprawa???pomóżcie

Dzięki za odzew Aparat mam kyocera M410R i jak on nie ma samowyzwalacza to po mnie A tak przed kimś to ja sie bede wstydzić tak wypinać w stringach hehe

No ja najbardziej to na fotoszopa licze Choć nie mam i nie wiem kto mi to obrobi... ehh ale sobie wymyslilam zadanie no;p
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 06:15   #242
yaroshpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 24
GG do yaroshpl
Dot.: Pierwsza sesja za zdjęcia- podejrzana sprawa???pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew Aparat mam kyocera M410R i jak on nie ma samowyzwalacza to po mnie A tak przed kimś to ja sie bede wstydzić tak wypinać w stringach hehe

No ja najbardziej to na fotoszopa licze Choć nie mam i nie wiem kto mi to obrobi... ehh ale sobie wymyslilam zadanie no;p
Twój aparat ma samowyzwalacz, ale jakie są efekty takiej "sesji" możesz sobie sprawdzić wchodząc na fotka.pl, sorry, chyba nie o to Ci jednak chodzi. Photoshop cudów nie zdziała, naprawdę, bez dobrego zdjęcia nie liczyłbym na wiele.
Skoro wstydzisz się fotografa, w domyśle faceta, to możne znajdź sobie panią fotograf? Lublin to duże miasto, na pewno znajdziesz tam wiele fotografujących kobiet, wejdź na http://maxmodels.pl/szukaj.html
kliknij "fotograficy", wpisz miasto "Lublin" i szukaj. Nawet nie musisz się rejestrować, wiele osób ma nr gg w informacjach na pierwszej stronie.

Powodzenia!
Seba
__________________
Nieustannie szukam modelek i wizażystek. Zapraszam do współpracy.
http://maxmodels.pl/yarosh.html
yaroshpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 08:42   #243
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Pierwsza sesja za zdjęcia- podejrzana sprawa???pomóżcie

Heh gdybym miła pareset złotych na profesjonalną sesje to pewnie ze bym taką zrobiła... ale nie mam:P Chcialam dać chłopakowi na urodziny taki dodatek do prezentu- moje zdjecie , niby dziewczyny na tym forum dawaly takiej wlasnej roboty i sie ich tżetowie cieszyli, ale jak zawsze, zapytać o szczegoly to juz nikt ci nie odpowie ehhh

Nie wiem chyba zadając tutaj pytanie liczylam na jakiś magiczny zloty srodek
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:12   #244
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pierwsza sesja za zdjęcia- podejrzana sprawa???pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Heh gdybym miła pareset złotych na profesjonalną sesje to pewnie ze bym taką zrobiła... ale nie mam:P Chcialam dać chłopakowi na urodziny taki dodatek do prezentu- moje zdjecie , niby dziewczyny na tym forum dawaly takiej wlasnej roboty i sie ich tżetowie cieszyli, ale jak zawsze, zapytać o szczegoly to juz nikt ci nie odpowie ehhh

Nie wiem chyba zadając tutaj pytanie liczylam na jakiś magiczny zloty srodek
wiesz, przede wszystkim problem jest z samowyzwalaczem, no bo jak ustawisz poprawnie ostrość, kadr, skoro sama sobie robisz zdjęcia . To prawda, że zdjęcia najprawdopodobniej wyjdą jak na fotka.pl. Magicznego złotego środka nie ma, szczególnie gdy wszystko chcesz zrobić sama, nie do końca się na tym znając. Ale rozumiem Twoje chęci, i uważam że Twój ukochany zadowoli się każdym zdjęciem, niezależnie od tego jak będzie wykonane .

Możesz się zainspirować gwiazdką "Tila Tequila". Może to niezbyt dobry przykład, ale ona sama sobie robi zdjęcia, nawet komórką i nieźle na nich wychodzi. Myślę, że tego typu zdjęcia, bez samowyzwalacza już chyba będą lepsze

o, tu masz kilka przykładów: http://viewmorepics.myspace.com/inde...&albumId=34988
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2009-08-06 o 10:14
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 15:28   #245
yaroshpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 24
GG do yaroshpl
Dot.: Pierwsza sesja za zdjęcia- podejrzana sprawa???pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Heh gdybym miła pareset złotych na profesjonalną sesje to pewnie ze bym taką zrobiła... ale nie mam:P [...]
Gdybyś zgodziła się na udostępnienie potem tych zdjęć w sieci, w portfolio autora, to pewnie znalazłby się ktoś, kto zrobiłby Ci je w zamian za pozowanie. Ale jak rozumiem nie bardzo chcesz publicznie pokazywać swoja pupę w stringach
__________________
Nieustannie szukam modelek i wizażystek. Zapraszam do współpracy.
http://maxmodels.pl/yarosh.html
yaroshpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:08   #246
sharnell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 40
Dot.: Pierwsza sesja za zdjęcia- podejrzana sprawa???pomóżcie

witam koleżanki, jestem nowa na forum nie jestem fotografem, nie mam profesjonalnego sprzętu, jedyne co mam to trochę "estetycznego wyczucia" eksperymentowałam ostatnio z koleżanką i chciałabym znać Waszą opinię na temat tych fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030516 kopia.jpg (31,0 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030513 kopia.jpg (29,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030504 kopia.jpg (27,5 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030496 kopaaaaia.jpg (25,1 KB, 93 załadowań)
sharnell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:52   #247
yaroshpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 24
GG do yaroshpl
Dot.: Pierwsza sesja za zdjęcia- podejrzana sprawa???pomóżcie

sharnell,

Pozwolę sobie na kila "ale" Ogólnie fajnie wyszło, ciekawe zdjęcia, z pomysłem, mam tylko kilka drobnych uwag, rzeczy do przemyślenia i być możne poprawienia następnym razem:
1 - ciekawa kompozycja, ładny układ tych zasłon i (jak sie domyślam) prześcieradła, mogłaś tylko poprosić koleżankę o zdjęcie tego stanika, i tak nic przecież nie widać a nie raziłyby te czarne paski
2 - nie wiem czemu miały służyć te ciężkie buty, jakoś mi nie pasują do klimatu zdjęcia
3 - poza ruszoną nogą w zasadzie nie mam uwag
4 - twarz wyszła dziwnie, trochę jak jocker, nie wiem czy o to chodziło, czy to kwestia makijażu lub światła.
Modelka ma ten sam wyraz twarzy, tą samą minę na wszystkich zdjęciach, zmuś ja trochę do pracy
__________________
Nieustannie szukam modelek i wizażystek. Zapraszam do współpracy.
http://maxmodels.pl/yarosh.html
yaroshpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 17:20   #248
D50
Raczkowanie
 
Avatar D50
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Pierwsza sesja za zdjęcia- podejrzana sprawa???pomóżcie

Cytat:
Napisane przez sharnell Pokaż wiadomość
witam koleżanki, jestem nowa na forum nie jestem fotografem, nie mam profesjonalnego sprzętu, jedyne co mam to trochę "estetycznego wyczucia" eksperymentowałam ostatnio z koleżanką i chciałabym znać Waszą opinię na temat tych fotek
Ładne takie fotkowe ... ale z vip.fotka.pl Słabiunio i nic nie widać
__________________
Fotograf pasjonat. Fuji S5Pro i kilka szkieł. MyPort.pl. Strona domowa
S5Pro nie został stworzony po to, żeby używać jakiejkolwiek opcji "auto"
Nigdy tak nie rób...
D50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 17:29   #249
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pierwsza sesja za zdjęcia- podejrzana sprawa???pomóżcie

zgadzam się z opinią yaroshpl poza tym uważam że pomysły masz ciekawe i trafne
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 17:57   #250
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Pierwsza sesja za zdjęcia- podejrzana sprawa???pomóżcie

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
wiesz, przede wszystkim problem jest z samowyzwalaczem, no bo jak ustawisz poprawnie ostrość, kadr, skoro sama sobie robisz zdjęcia . To prawda, że zdjęcia najprawdopodobniej wyjdą jak na fotka.pl. Magicznego złotego środka nie ma, szczególnie gdy wszystko chcesz zrobić sama, nie do końca się na tym znając. Ale rozumiem Twoje chęci, i uważam że Twój ukochany zadowoli się każdym zdjęciem, niezależnie od tego jak będzie wykonane .

Możesz się zainspirować gwiazdką "Tila Tequila". Może to niezbyt dobry przykład, ale ona sama sobie robi zdjęcia, nawet komórką i nieźle na nich wychodzi. Myślę, że tego typu zdjęcia, bez samowyzwalacza już chyba będą lepsze

o, tu masz kilka przykładów: http://viewmorepics.myspace.com/inde...&albumId=34988
Nie rozumiem Lepsze będą zdjęcia z aparatem w ręku?? troche kicha
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 23:57   #251
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pierwsza sesja za zdjęcia- podejrzana sprawa???pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Lepsze będą zdjęcia z aparatem w ręku?? troche kicha
Skoro jesteś osobą nie wprawioną w robieniu zdjęć, to sądzę że takie fotki wyjdą bardziej naturalnie i przede wszystkim złapiesz ostrość. Chyba że zdjęcia wykonujesz na manualu i bardzo dobrze znasz swój aparat, to wtedy zdjęcia z samowyzwalaczem wyjdą ok. Jeśli nie, to zdjęcia mogą wyjść niewyraźne. Może się okazać że zdjęcia robione z aparatem w ręku wyjdą lepiej, bo w ogóle będzie na nich cokolwiek widać . Chyba nie oczekujesz, że sama sobie zrobisz profesjonalne zdjęcia?
Zresztą, spróbuj sama zrobić sobie zdjęcia i zobaczysz co z tego wyjdzie. Jak nie spróbujesz to przecież się nie przekonasz.

Jednak i tak sądzę, że jeśli chcesz aby fotki były wyrafinowane, ładne, wyraźne to powinnaś poszukać innej osoby, która zrobi Ci je zrobi.
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2009-08-08 o 00:00
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 22:28   #252
Tinka919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 22
Dot.: Sesja zdjęciowa- pytania, opinie, ceny -> wątek zbiorczy

oto moja sesja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 457.jpg (133,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 786.jpg (117,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 934.jpg (84,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 853.jpg (117,9 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Tinka919
Czas edycji: 2009-08-12 o 23:07
Tinka919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:58   #253
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Sesja zdjęciowa- pytania, opinie, ceny -> wątek zbiorczy

Hej. Nie wiem gdzie o to spytać moze ktoś mi tu pomoze. Zrobilam w koncu sobie tąsesje zdjecia sa sredniej jakosci no ale trudno. Niektóre mają dziwne wymiary bo są przycięte tak że mam np jedno zdjecie o ksztalcie kwadratu... i chce je wywolac w rossmannie w rozmairze 21 na 15 to jak mi sie to wywola? wyciągnie mnie wzdłuż? czy zostana takie paski? biale czy cos...
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:26   #254
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
sesja zdjęciowa - prezent na osiemnastkę , urodziny

Witam Was Wizażanki,
zastanawiam się właśnie, czy nie zorganizować dla młodszej siostry z okazji "18" sesji zdjęciowej- takiej prawie profesjonalnej. Co wy o tym myślicie? Mam kolezanke, ktora pracuje w studiu wiec nie kosztowalo by to bardzo duzo, plus przyniosłybyśmy wlasne ubrania, umalowała by siostre takze kolezanka. Czy waszym zdaniem to fajny pomysl? Pewnie z 300-400zl by za to wyszlo (mam nadzieje ze nie wiecej ), ale zawsze moze znajomi sie dołoża...
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 11:33   #255
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: sesja zdjęciowa - prezent na osiemnastkę , urodziny

Fajny pomysł o ile siostra lubi, gdy ktoś jej robi zdjęcia
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 11:37   #256
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: sesja zdjęciowa - prezent na osiemnastkę , urodziny

Jak dla mnie super pomysł! Mojej koleżance na wieczór panieński zrobiłyśmy taką "przyjemność" tylko,że my wypożyczałyśmy ubrania z teatru i np. miałyśmy suknie jak z lat 30, przebrania z bajek. Wielkie balowe suknie, dodatkowo stroje z sex-shopu no mnóstwo, różnych. Sesja trwała ponad 6 godzin. Koleżanka mega zadowolona Twoja siostra też będzie jeśli tylko lubi jak się jej robi zdjęcia. Pozdrawiam.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 12:45   #257
kinia144
Rozeznanie
 
Avatar kinia144
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 543
GG do kinia144
Dot.: sesja zdjęciowa - prezent na osiemnastkę , urodziny

witaj Jak dla mnie ( robię sesje zdjęciowe) 400-500zł za sesje gdzie nie mam wizażystki ze strony fotografa i ubrań to bardzo dużo.
Pomysł na pewno super. wiele takich robiłam i na prawdę była to super zabawa Pozdrawiam
kinia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 19:51   #258
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: sesja zdjęciowa - prezent na osiemnastkę , urodziny

Siostra znajomej dostała taki prezent na osiemnastkę i z tego co wiem była bardzo zadowolona
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 15:39   #259
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: sesja zdjęciowa - prezent na osiemnastkę , urodziny

bardzo fajny pomysł z tymi sesjami

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Jak dla mnie super pomysł! Mojej koleżance na wieczór panieński zrobiłyśmy taką "przyjemność" tylko,że my wypożyczałyśmy ubrania z teatru i np. miałyśmy suknie jak z lat 30, przebrania z bajek. Wielkie balowe suknie, dodatkowo stroje z sex-shopu no mnóstwo, różnych. Sesja trwała ponad 6 godzin. Koleżanka mega zadowolona Twoja siostra też będzie jeśli tylko lubi jak się jej robi zdjęcia. Pozdrawiam.
a mogę zapytać jaka była cena takiej sesji?
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 13:17   #260
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: sesja zdjęciowa - prezent na osiemnastkę , urodziny

No wlasnie ja sie na cenach za bardzo nie znam Jeszcze dokladnie na ten temat nie rozmawialam z kolezanka, ale ona oprocz tego ze jest fotografem to ma tez kurs wizazu i naprawde ladnie maluje. A ciuchy to jak sie kilka babek zbierze to na pewno bedzie w czym wybierac dzieki za rady! moze cos z tego wyjdzie
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 13:20   #261
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: sesja zdjęciowa - prezent na osiemnastkę , urodziny

Cytat:
Napisane przez zetakpowiem Pokaż wiadomość



a mogę zapytać jaka była cena takiej sesji?
My nic nie płaciłyśmy bo fotografem był mój kolega. Wiem, że dziewczyny płaciły tylko za wypożyczenie kostiumów,ale ile nie mam pojęcia bo mnie przy wybieraniu strojów nie było.
Najlepiej zadzwonić do studia u siebie w mieście i zapytać
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:36   #262
Carri_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Sesja zdjęciowa- pytania, opinie, ceny -> wątek zbiorczy

Witam jestem tu nowa ale mam do Was pytanie, na które licze ze mi odpowiecie mimo iz jestem nowicjuszka.
Chciałabym za niedługo mojemu mezowi dac w prezencie cos seksi wiec myslałam o seksownej fotce akt albo jakis super portret ale nie wiem ile mniej wiecej moze to kosztowac?
Poza tym nie mam kształtów modelki , i nie wiem czy byłyby mimo wszystko z tym problem?
I jesli byłoby wszystko ok to czy sama musze zadbac o makijaz, fryzure, ciuchy???
Nie znam sie na tym a wiem ze mezowi jednak bardzo by sie to spodobało
Wiec prosze o jakies rady .....Z góry dziekuje
Carri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:13   #263
D50
Raczkowanie
 
Avatar D50
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Sesja zdjęciowa- pytania, opinie, ceny -> wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carri_ Pokaż wiadomość
...
Chciałabym za niedługo mojemu mezowi dac w prezencie cos seksi wiec myslałam o seksownej fotce akt ....
Seksi fota nie musi być na golasa... trudniej zrobić taką ubraną.. zakrytą.. bo tylko wtedy będzie seksi, w spojrzeniu, geście, mimice..
__________________
Fotograf pasjonat. Fuji S5Pro i kilka szkieł. MyPort.pl. Strona domowa
S5Pro nie został stworzony po to, żeby używać jakiejkolwiek opcji "auto"
Nigdy tak nie rób...
D50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:15   #264
solumkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 2
Dot.: Sesja zdjęciowa- pytania, opinie, ceny -> wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Carri_ Pokaż wiadomość
Chciałabym za niedługo mojemu mezowi dac w prezencie cos seksi wiec myslałam o seksownej fotce akt albo jakis super portret ale nie wiem ile mniej wiecej moze to kosztowac?

I jesli byłoby wszystko ok to czy sama musze zadbac o makijaz, fryzure, ciuchy???
Jak się możesz domyślać ceny będą zróżnicowane i zależne od fotografa, jak wysoko się ceni i za jak dużego profesjonalistę się uważa.
Poszukaj u siebie w mieście zakładu fotograficznego gdzie od razu zrobisz sobie sesję i wydrukujesz zdjęcie, dopytaj się o cenę i oczywiście targuj
makijaż, fryzura, ciuchy - jeżeli nie chcesz sama się tym zajmować to musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami, już nie tylko zapłacisz za prace fotografa i za wydruk, a dodatkowo byś musiała ponieść koszty usługi fryzjerki, wizażystki, stylistki ... dobrze by było jakby to była jedna osoba która zajmie się wszystkim, zawsze to taniej ...

najtańsza dla Ciebie opcja była by znaleźć fotografa z pasją, który mógłby zgodzić się na sesję TFP, lub zrobić ją za niewielką opłatą, ale wówczas upiększenie siebie zostaje najprawdopodobniej w Twoim zakresie, plus koszta wywołania zdjęć, ale wówczas możesz wybierać gdzie taniej - w sieci jest dużo firm oferujące wydruki w bardzo korzystnych cenach
jak już było tu wspomniane często taki fotograf hobbysta zrobi równie dobre fotki (albo nawet i lepsze) niż nie jeden uważający się za profesjonalistę

podsumowując - jeżeli masz fundusze (dość spore) które możesz przeznaczyć na prezent to zgłoś się do studia foto, przedstaw swoje oczekiwania, a Twoim obowiązkiem zostanie tylko wypoczęcie przed sesją i stawienie się w studio, o resztę zadba ekipa
jeżeli zaś liczysz się z funduszami, warto pomyśleć o fotografie pasjonacie

Pozdrawiam
Kamil
solumkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 18:07   #265
MichałPaweł
Raczkowanie
 
Avatar MichałPaweł
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 39
Dot.: Sesja zdjęciowa- pytania, opinie, ceny -> wątek zbiorczy

O prosze i o sesjach. Jeżeli interesują Was moje dzieła to w podpisie są dwa linki. Jeden do foto bloga a drugi do galeri tam sobie można obejżeć sesje mojego autorstwa
__________________
yes, i'm a witch.

moja oficjalna strona fotograficzna.

www.wieczny.carbonmade.co m

mój fotoblog: www.michalwieczny.blogspot.com
MichałPaweł jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 19:41   #266
ola91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 135
swoje zdjęcia na prezent walentynkowy

Czesc dziewczyny, zbliżają sie walentynki i w zwiazku z tym mam pewien dylemat. Czy danie chlopakowi swoich zdjec (z profesjonalnej sesji zdjeciowej, obrobka itd) na tą okazje to dobry pomysł? Myslalam nad sesją w stylu retro albo czyms podobnym, chodzi mi o to, by zdjecia kipiały kobiecoscią i sexappealem (moze czarno-biale?). Wywolanie zdjec w jakims duzym rozmiarze, wlozenie ich do koperty + jakas ozdobna wstązeczka...
Co o tym myslicie?
Chyba umiesilam wątek na złym forum, prosze o przeniesienie na "plotkowe"

Edytowane przez ola91
Czas edycji: 2010-01-20 o 19:43
ola91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 19:57   #267
stiket
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 370
Dot.: swoje zdjęcia na prezent walentynkowy

Możesz spokojnie zrobić coś takiego - juz kilka razy wykonywałem taką sesję, chłopcy byli w siódmym niebie
stiket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 20:07   #268
ola91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 135
Dot.: swoje zdjęcia na prezent walentynkowy

Dzięki za odpowiedz. Jedno mnie dziwi, zapytałam pewnego przyjaciela czy to dobry pomysł, i niewiele chyba myslac odpowiedzial mi "po co mu Twoje zdjecia?!"
mnie sie ten pomysł podoba i chyba z niego nie zrezygnuje jedyny dylemat-czy wlozenie ich do koperty to dobry pomysł? Są jeszcze jakies inne opcje? Klasyczna ramka odpada, niedość ze pomiesci tylko jedno zdjęcie, to nie jest chyba niczym kreatywnym
ola91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 20:52   #269
Cytrynowa_trawa
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowa_trawa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Z miasta
Wiadomości: 1 436
Dot.: swoje zdjęcia na prezent walentynkowy

Może jakieś pudełeczko ozdobne? Takie płaskie, nie za duża.
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. - Paulo Coelho.

WYMIANA
Kosmetyki
Cytrynowa_trawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 21:26   #270
ola91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 135
Dot.: swoje zdjęcia na prezent walentynkowy

oo, ale znajde duże a plaskie?
ola91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-30 17:16:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.