Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 07:37   #841
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Wiem że można oddać i własnie sie boje że go dosyc zuzyła bo mocno maluje rzęsy i mi Ori go nie przyjmie.
Czy orientujecie sie kiedy bedzie dostepny puder pyłkowy bo juz od dłuższego czasu jest w brakach a w 5-tce jest w promocji i do tego ostatni raz w katalogu a cały czas w brakach...
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 07:53   #842
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
.
Czy orientujecie sie kiedy bedzie dostepny puder pyłkowy bo juz od dłuższego czasu jest w brakach a w 5-tce jest w promocji i do tego ostatni raz w katalogu a cały czas w brakach...
Ja tak miałam z bazą pod makijaż, zanim weszła ostatnio ta nowa. Niby w katalogu ciągle były na nią promocje i miałam na nie zamówienia ale do samego końca była w brakach. Dopiero dostałam ją jak wpuścili "nowość" więc bardzo prawdopodobne, że z tym pudrem też tak będzie.
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 08:37   #843
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Też czekam na ten puder.

Dziewczyny czy orientujecie się jak długo maksymalnie może trwać załatwienie reklamacji, a konkretnie wysyłka na adres domowy reklamacji która jest już uznana? W ubiegłym tygodniu dostałam maila że uznali mi reklamację i doślą brakujące kremy i cisza. Dzwoniłam do Ori i pani powiedziała że przesyłki reklamacyjne wysyłają pocztą a nie kurierem i że samo wysłanie trwa dłużej ale nie powiedziała o ile dłużej. A klientki czekają...
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:11   #844
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

który katalog jest taki sam jak nasz polski, czeski czy szwedzki ?


---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Też czekam na ten puder.

Dziewczyny czy orientujecie się jak długo maksymalnie może trwać załatwienie reklamacji, a konkretnie wysyłka na adres domowy reklamacji która jest już uznana? W ubiegłym tygodniu dostałam maila że uznali mi reklamację i doślą brakujące kremy i cisza. Dzwoniłam do Ori i pani powiedziała że przesyłki reklamacyjne wysyłają pocztą a nie kurierem i że samo wysłanie trwa dłużej ale nie powiedziała o ile dłużej. A klientki czekają...

u mnie trwało to normalnie tak jak to na poczcie.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Wiem że można oddać i własnie sie boje że go dosyc zuzyła bo mocno maluje rzęsy i mi Ori go nie przyjmie.
Czy orientujecie sie kiedy bedzie dostepny puder pyłkowy bo juz od dłuższego czasu jest w brakach a w 5-tce jest w promocji i do tego ostatni raz w katalogu a cały czas w brakach...


o puder pisz zażalenie do oriflame,ja tak miałam ostatnio z bazą GG,kilka zamówień na to i kilka razy pod rząd w brakach aż w końcu nie zamówiłam ich wogóle bo denerwowało mnie to czekanie. a klientki o tym zapomniały. jeżeli zużyła więcej niż 30 % to niech go sobie w nosa wsadzi bo tak być nie może,musi ona się kierować zasady oriflame,powiedz jej że firma nie przyjeła bo zużyła więcej niż jest min,wymagane. po co ty masz teraz tracić na tym,niech ona się ustosunkowuje do tego,
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:12   #845
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
który katalog jest taki sam jak nasz polski, czeski czy szwedzki ?


---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------




u mnie trwało to normalnie tak jak to na poczcie.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------





o puder pisz zażalenie do oriflame,ja tak miałam ostatnio z bazą GG,kilka zamówień na to i kilka razy pod rząd w brakach aż w końcu nie zamówiłam ich wogóle bo denerwowało mnie to czekanie. a klientki o tym zapomniały. jeżeli zużyła więcej niż 30 % to niech go sobie w nosa wsadzi bo tak być nie może,musi ona się kierować zasady oriflame,powiedz jej że firma nie przyjeła bo zużyła więcej niż jest min,wymagane. po co ty masz teraz tracić na tym,niech ona się ustosunkowuje do tego,
okazuje się, że tak do końca to żaden
bo w szwedzkim jest promocja w kat. 5 i potem w kat. 6 za zakupy a u nas ją usunęli

wg mnie szwedzki jest taki jak nasz, ale zdarzają się małe różnice
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:15   #846
aska06091
Raczkowanie
 
Avatar aska06091
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 52
GG do aska06091
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Też czekam na ten puder.

Dziewczyny czy orientujecie się jak długo maksymalnie może trwać załatwienie reklamacji, a konkretnie wysyłka na adres domowy reklamacji która jest już uznana? W ubiegłym tygodniu dostałam maila że uznali mi reklamację i doślą brakujące kremy i cisza. Dzwoniłam do Ori i pani powiedziała że przesyłki reklamacyjne wysyłają pocztą a nie kurierem i że samo wysłanie trwa dłużej ale nie powiedziała o ile dłużej. A klientki czekają...
Jak reklamacje składałam 7 albo 8 marca (od razu jak dostałam paczkę) to brakujący produkt dostałam 20 marca, więc dosyć długo musiałam czekać...
__________________
M.
aska06091 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:21   #847
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

No właśnie chodziło mi o to jak szybko firma wysyła (bo jak działa poczta to wiem i na to raczej wpływu nie ma). Reklamację złożyłam 9, odpowiedzieli mi 14 że wyślą , z tym że pani powiedziała że sama wysyłka od nich przesyłek reklamacyjnych trwa dłużej.
Czyli jest szansa że niedługo dostanę.

W ogóle dzwoniłam dlatego że w ustawieniach swoich pokazała mi się faktura z terminem dostawy na 19, myślałam że moze przez tę przeprowadzkę coś im się pokręciło, ale okazało się że wysyłają pocztą a nie kurierem i podglądu nie ma.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 09:30   #848
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

bo chodzi mi najbardziej o to czy w 6 będzie też eyeliner z GG? bo w piątce jest ,

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

w szwedzkim widzę,że jest ale jestem ciekawa czy będzie też u nas i w jakiej promocji
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:32   #849
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
bo chodzi mi najbardziej o to czy w 6 będzie też eyeliner z GG? bo w piątce jest ,

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

w szwedzkim widzę,że jest ale jestem ciekawa czy będzie też u nas i w jakiej promocji
Poczekaj do jutra wtedy na 90% bedzie juz dostepny nasz cennik na 6
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:05   #850
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

oo..spoko

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Więc tak, wpisałam same katalogi i przy weryfikacji wyskoczyła mi przesyłka na adres domowy 9,90zł i jakiś bonus opłaty wznawiającej kwota 0,00zł o co chodzi ?
Zdzierają dziady co roku z tą opłatą wznawiającą .

po jakiego grzyba ona nam .., ?

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

ale oczywiście odpowiedzi od firmy jeszcze nie dostałam . kupując np w biurze muszę mówić że jestem konsultanką i chciałabym kupić katalogi ? jak to tam jest ? bo nigdy nie byłam ...
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:42   #851
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

A ja mam kurde problem, bo jak puszczałam przelew to nie ten nr faktury wpisałam i mi zaksięgowali część wpłaty, ale nową fakturę, a nie starą :/, a co za tym idzie tamtą mam już nie ważną :/ i nie wiem co zrobić
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 11:49   #852
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
A ja mam kurde problem, bo jak puszczałam przelew to nie ten nr faktury wpisałam i mi zaksięgowali część wpłaty, ale nową fakturę, a nie starą :/, a co za tym idzie tamtą mam już nie ważną :/ i nie wiem co zrobić
no to zadzwoń do wawy i dopytaj
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:52   #853
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Puściłam teraz drugi przelew, dobrze, że miałam tyle kasy na koncie i chyba dziś poproszę moją dyrektorkę o odblokowanie kredytu mi jak jej prześle potwierdzenie przelewu
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:24   #854
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

ojj nie wiem czy ci odblokują... z tego co wiem to nie przyjmują potwierdzeń,poprostu wpłata musi do nich dojść
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:56   #855
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Puściłam teraz drugi przelew, dobrze, że miałam tyle kasy na koncie i chyba dziś poproszę moją dyrektorkę o odblokowanie kredytu mi jak jej prześle potwierdzenie przelewu
Może następnym razem wybierz e-płatność. Księgują po około pół godziny (nawet w nocy) i od razu się odblokowuje.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:04   #856
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Opłata za wysyłkę jest, w końcu kurier za darmo nie robi
Przy zamówieniu na same akcesoria i np próbki nie ponosimy opłaty za małe zamówienie
Opłata za dostawę do domu również nazywa się opłatą za małe zamówienie
Jeśli zamawiasz akcesoria typu torebki czy biżuterię, to opłata jak najbardziej obowiązuje.
Same narzędzia pracy konsultanta (próbki, katalogi, itp.) można bez opłaty zamawiać na odbiór w biurze lub fili.

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
Więc tak, wpisałam same katalogi i przy weryfikacji wyskoczyła mi przesyłka na adres domowy 9,90zł i jakiś bonus opłaty wznawiającej kwota 0,00zł o co chodzi ?
Zdzierają dziady co roku z tą opłatą wznawiającą .

po jakiego grzyba ona nam .., ?

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

ale oczywiście odpowiedzi od firmy jeszcze nie dostałam . kupując np w biurze muszę mówić że jestem konsultanką i chciałabym kupić katalogi ? jak to tam jest ? bo nigdy nie byłam ...
Przecież opłatę masz 0 zł... Jeszcze za drogo?
A jest ona po to, by motywować konsultantów do systematycznego zamawiania

Katalogi w biurze sprzedawane są wedle uznania osób tam pracujących, ponieważ oficjalnie firma nie sprzedaje niczego za pośrednictwem biur. Bywa tak, że nie można kupić wcale, a inni nigdy nie robią problemu i nawet o nic nie pytają poza ilością.
U mnie w biurze można kupić dowolną ilość, z tym, że dopiero powyżej 10 szt za katalog pobierają 70 gr. Inaczej liczą 1,20 bodajże.
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:17   #857
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Puściłam teraz drugi przelew, dobrze, że miałam tyle kasy na koncie i chyba dziś poproszę moją dyrektorkę o odblokowanie kredytu mi jak jej prześle potwierdzenie przelewu
Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
ojj nie wiem czy ci odblokują... z tego co wiem to nie przyjmują potwierdzeń,poprostu wpłata musi do nich dojść
ale dyrektorka ma mozliwosc odblokowania konta moja juz mi tak pare razy robila zanim zaczelam wysylac potwierdzenia wplaty na maile a oni odznaczac to jako platnosc w drodze
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:30   #858
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ale dyrektorka ma mozliwosc odblokowania konta moja juz mi tak pare razy robila zanim zaczelam wysylac potwierdzenia wplaty na maile a oni odznaczac to jako platnosc w drodze
Zgadza się, oni mają tę moc
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:00   #859
skorpionka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, kupiłam sobie tą taśmę mierniczą i albo jestem tak głupia że nie potrafię jej użyć albo ona jest po prostu do kitu. Wkładam ten pręcik w otworek zwijam ją jak należy a koniec końców obwód wychodzi 4,5 cm mniejszy. Wiem może się czepiam bo w końcu nie muszę używać tego pręcika, no ale w końcu w samej instrukcji tak zalecają, i tym mnie skusili. Jeśli któraś z Was ją ma i może porównać swój obwód jeszcze inną taśmą to dajcie znać. Bo ja już zwątpiłam w swoje szare komórki. Nie mam pomysłu A szkoda bo fajny patent z tym zwijaniem
skorpionka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 20:25   #860
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny macie swoją stronę www na serwerze ori? Bo ja nad swoją pracowałam kilka godzin, wstawiłam ją do ich edytora i w podglądzie wszystko pięknie ładnie, ale po kliknięciu Zachowaj nic tam nie zostaje pustka po prostu jakbym nic nie wpisała...
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 07:33   #861
Ivaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Opłata za dostawę do domu również nazywa się opłatą za małe zamówienie
Jeśli zamawiasz akcesoria typu torebki czy biżuterię, to opłata jak najbardziej obowiązuje.
Same narzędzia pracy konsultanta (próbki, katalogi, itp.) można bez opłaty zamawiać na odbiór w biurze lub fili.
Teraz już nawet za przesyłkę samych narzędzi pracy trzeba płacić (na biuro napewno, na fillie nie wiem). Chyba, że się zostawi te dwa płatne katalogi to wtedy opłata nie wskakuje. Jeżeli jednak się je usunie, to opłata za dostawe się pojawia.
Ivaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:53   #862
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez myshca Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie swoją stronę www na serwerze ori? Bo ja nad swoją pracowałam kilka godzin, wstawiłam ją do ich edytora i w podglądzie wszystko pięknie ładnie, ale po kliknięciu Zachowaj nic tam nie zostaje pustka po prostu jakbym nic nie wpisała...

mamy mamy,pewnie coś źle robisz
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 09:43   #863
skorpionka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny macie tą taśmę mierniczą? Bo chyba ja po prostu głupia jestem i nie potrafię jej obsłużyć. Zawsze wychodzi 4,5 cm mniejszy obwód. Albo nie umiem jej używać albo jest po prostu do kitu. Jak macie możliwość porównać obwód z inną miarką dajcie znać bo ja już pomysłu nie mam
skorpionka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 10:26   #864
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

mam takie głupie pytanie: czy jak zakładam subskrypcje wellness, to zobaczę te produkty na zamówieniu po weryfikacji (w sensie przed zaakceptowaniem)?

dobra, już wiem. nie bijcie za takie głupie pytanie, jestem chora i co chwile mi się w głowie kręci, widać na mózg mi też siadło
__________________


Edytowane przez MaryAnne
Czas edycji: 2012-03-23 o 10:36
MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:02   #865
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
mamy mamy,pewnie coś źle robisz
Fakt, za dużo tagów HTML Po znacznym uproszczeniu działa
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:16   #866
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

A gdzie można stworzyć swoją stronę?? Mój sponsor nic mi o tym nie mówił...

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Dziewczyny widziałyście na str 43 w szwedzkim katalogu jest mały rysunek na którym jest pokazana nowa szminka GG, w złotym opakowaniu. Ładnie wygląda, ciekawe czy to będzie limitowana seria tych szminek, które już są i jaka będzie cena...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:01   #867
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dostałam mail od Ori. Zdziwiłam się bardzo, kiedy zobaczyłam info o kredycie w K5 i K6. Akurat w tych katalogach mi się chyba nie przyda, ale fajnie, że pomyśleli. :P
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 17:47   #868
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dowiedziałam się, że nowa (różowa) PM nie ma drobinek
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )

Edytowane przez Eleine
Czas edycji: 2012-03-23 o 18:11
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 17:56   #869
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

To mnie akurat ucieszyło, bo klientki narzekały, że przez te drobinki zapycha się rurka i nie chce psikać. Mimo, że zapach jest bardzo ładny, niektóre klientki rezygnują z ponownego zakupu.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 18:54   #870
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny nie mogę znaleźć nowej ulotki, ale jest już do niej CENNIK
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.