Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 14:23   #3061
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Witamy w naszym gronie Nawet gdyby była większa opłata wpisowa, to może Ci się ona zwrócić przy większym zamówieniu
No ja nie zapisałam się dla zarobku, czy jakiegoś rozwoju, ale dlatego, że lubię te kosmetyki i chcę je mieć trochę taniej, to wszystko. Nie będe zarabiać na rodzinie, w sumie to nawet przyjemnie mi bedzie wziąć dla nich taniej (okazują mi dużo życzliwości i serca, nie pisze tutaj tylko o mojej najbliższej rodzinie). Za chwilę kończę zajęcia na uczelni, zatem tłumu potencjalnych klientek nie bedzie, a też nie mam wielu znajomych. Z pieniedzmi tak różnie bywa, mam też inne wydatki, raczej jestem oszczędna, zatem nie chcę dopłacać.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 16:40   #3062
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

[QUOTE=Maria221;34615255]No ja nie zapisałam się dla zarobku, czy jakiegoś rozwoju, ale dlatego, że lubię te kosmetyki i chcę je mieć trochę taniej, to wszystko. Nie będe zarabiać na rodzinie, w sumie to nawet przyjemnie mi bedzie wziąć dla nich taniej/QUOTE]
Rozumiem, ja z tych samych powodów się zapisałam Ale niestety też nie wiem jaka będzie opłata wpisowa w K9.
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 16:41   #3063
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

na 99% jest to katalog ze standardowym PW, więc wpisowe będzie 19 zł
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:42   #3064
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
na 99% jest to katalog ze standardowym PW, więc wpisowe będzie 19 zł
Nie żartuj... A chciałam zapisać dużo osób w wakacje... Tylko jak ich zachęcić do zapisania się za 19zł + 12-16 zł za produkt za wysyłkę...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 20:33   #3065
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

podejrzewam, że na 10 katalog będzie jakaś kampania, tak samo jak w ubiegłym roku było
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 20:47   #3066
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Też tak mam i nie wiem czy będę jeszcze cos zamawiać jeśli zaczną podwyższać ceny.

Co myślicie o pudrze very me
Ten matujący prasowany? Jak dla mnie świetny!

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez marie_marie22 Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiam co z wakacjami, bo to wszystko zależy od klientów..no i oczywiście od tego, co będzie w katalogu, bo może mnie coś będzie kusiło.
A ja mam zamiar chodzić do swoich klientek przez cały rok, bo jeśli w wakacje będą czegoś potrzebowały (a to bardzo prawdopodobne) i spotkają innego konsultanta... to będzie klapa

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Nie żartuj... A chciałam zapisać dużo osób w wakacje... Tylko jak ich zachęcić do zapisania się za 19zł + 12-16 zł za produkt za wysyłkę...
Zapisuję co katalog po kilka, kilkanaście osób i muszę stwierdzić, że przy wpisowym za 19 zł nowe osoby są bardziej konkretne i zdecydowane. Bo za 1 zł zapisują się najczęściej osoby, które zamawiają dla siebie i tylko co któryś katalog

Mając podejście że to zrobisz i zakładając sobie jakiś realny cel na pewno Ci się uda!
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 21:02   #3067
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

jak wy to robicie, ze zapisujecie tyle ludzi? jak ja próbuję chociaż zacząć mówić o Oriflame to ludzie uciekają jak najdalej nawet trudno mi jest przebić się z katalogiem.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Dziewczyny ja mam pytanie jak można zakładać nowy wątek na wizażu bo szukam i nie potrafię znaleźć
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 21:06   #3068
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

oj niestety nie jest łatwo. Ja mam rozbudowaną grupę, mam już z 15 konsultantów bezpośrednio pod sobą i co, nawet na 6% ciężko mi jest wejść. Niestety ciężko w niektórych miejscach jest się przebić z tym
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 22:12   #3069
mariot605
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 512
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Jak myślicie kiedy mi przyjdzie zamówienie z Oriflame kurierem jeśli termin dostawy mam na 2012-06-12, zawsze było dzień wcześniej, jutro przyjdzie?
mariot605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 22:30   #3070
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez mariot605 Pokaż wiadomość
Jak myślicie kiedy mi przyjdzie zamówienie z Oriflame kurierem jeśli termin dostawy mam na 2012-06-12, zawsze było dzień wcześniej, jutro przyjdzie?
Ja dostaję zawsze z rana maila z DHL,który informuje mnie, ze to dziś mam się spodziewać przesyłki. U mnie też zawsze przychodzą kosmetyki dzień wcześniej
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 22:42   #3071
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez myshca Pokaż wiadomość
Mając podejście że to zrobisz i zakładając sobie jakiś realny cel na pewno Ci się uda!
Zawsze sobie tak zakładam, jednak zauważyłam, że wiele osób odpowiada mi, że zastanowi się czy się zapisać... W takich momentach czuję, że jesli miałabym wpisowe za 1zł, to taka osoba już by była moja, a tak jest klops, bo ani się nie zapisze, ani nic nie zamówi i w sumie kontakt mam z nią urwany...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 06:46   #3072
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Zawsze sobie tak zakładam, jednak zauważyłam, że wiele osób odpowiada mi, że zastanowi się czy się zapisać... W takich momentach czuję, że jesli miałabym wpisowe za 1zł, to taka osoba już by była moja, a tak jest klops, bo ani się nie zapisze, ani nic nie zamówi i w sumie kontakt mam z nią urwany...
Wiem, to nie jest proste. Ja ostatnio zaczełam stosować taktykę dociskania tzn. jeśli widzę że ktoś się waha i mówi że się zastanowi, to ja proszę żeby jeszcze chwilę ze mną porozmawiała i pytam co jest nie tak, jakie ma wątpliwości. Bo jak nie ma radykalnej odmowy to może ktoś czegoś do końca nie wie, a wstydzi się zapytać
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 10:16   #3073
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Oj to na serio jest ciężko. Ja mam w grupie tylko 9 osób i tylko raz miałam 6% może w tym katalogu się uda ale w to wątpię już nie wiem jak mam proponować żeby było dobrze.
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 10:40   #3074
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Miw tym katalogu brakuje 240 PP, żeby mieć 6% i wątpię, że się uda. Niektóre osoby albo nie zamawiają regularnie, albo po PW rezygnowały (brak klientów)
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 15:39   #3075
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez myshca Pokaż wiadomość
Wiem, to nie jest proste. Ja ostatnio zaczełam stosować taktykę dociskania tzn. jeśli widzę że ktoś się waha i mówi że się zastanowi, to ja proszę żeby jeszcze chwilę ze mną porozmawiała i pytam co jest nie tak, jakie ma wątpliwości. Bo jak nie ma radykalnej odmowy to może ktoś czegoś do końca nie wie, a wstydzi się zapytać
Może i takie dociskanie ma sens jak jest się na zabiegu bądź rozmowie u kogoś w domu. Gorzej, jak jestem na akcji np. w sklepie i wykonuję zabiegi na dłonie. Wtedy na szybko tłumaczę zasady i jak ktoś słyszy że 19zł kosztuje wpisowe, to widzę, że to dla niego za dużo... I jak tu przekonać taką osobę?? Jak tylko zaczynam o coś pytać, to jej strasznie się spieszy i leci. Nie wspominając już o tym, że telefonu nie chce do siebie podać, bo niektórzy uważają, że będę wydzwaniała... ( jakbym jakąś panią z telekomunikacji była )
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 18:38   #3076
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

jak już rozmowa o konsultantkach.. to mam jedną pod sobą i jak miło jest spojrzeć, kiedy są PP przed złożeniem zamówienia

mam w koszyku zestawy amazonia, pomadki z ostatniej strony i jeszcze jakieś duperelki - kupię katalogi i heja! po fryzjerach mam nadzieję że coś sprzedam, zyskam klientów i może konsultantów?

miałam 76pp, a tu teściowa chce serum perfect body za 119zł zamówić
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:02   #3077
monia42210
Zadomowienie
 
Avatar monia42210
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 049
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Składałam dziś rano zamówienie a teraz na stronie Ori dowiedziałam się, że mogłabym dostać krem do rąk Dream Cream bardzo go lubię i ma ładny zapach
__________________
Żyj pełnią życia, bo tak młody jak dziś, nie będziesz już nigdy!

Serialomaniaczka
monia42210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:36   #3078
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Przyszła mi dzisiaj mgiełka Amazonia jestem zachwycona zapachem, taki soczysty, odświeżający, super kupiłam mgiełkę specjalnie na lato, żeby sobie zwilżać twarz jak będę na plaży leżeć - myślę, że sprawdzi się idealnie
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:11   #3079
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

może i pytanie głupie.. ale po co są mgiełki do twarzy? od wody zawsze się bardziej opala, a jak psiknę na posmarowaną kremem z filtrem twarz to co?
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 21:20   #3080
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

mgiełki są do odświeżenia twarzy. przy czym trzeba twarz po chwili lekko osuszyc chusteczką, nie może zostać mokra bo się wysusza wtedy. więc teoria o opalaniu za pomocą wody odpada.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:27   #3081
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Może i takie dociskanie ma sens jak jest się na zabiegu bądź rozmowie u kogoś w domu. Gorzej, jak jestem na akcji np. w sklepie i wykonuję zabiegi na dłonie. Wtedy na szybko tłumaczę zasady i jak ktoś słyszy że 19zł kosztuje wpisowe, to widzę, że to dla niego za dużo... I jak tu przekonać taką osobę?? Jak tylko zaczynam o coś pytać, to jej strasznie się spieszy i leci. Nie wspominając już o tym, że telefonu nie chce do siebie podać, bo niektórzy uważają, że będę wydzwaniała... ( jakbym jakąś panią z telekomunikacji była )
Ciężkie są takie akcje? i czy ludzie w ogóle chcą bo u mnie nawet znajomi nie chcą tych zabiegów ( boją się, ze coś im wcisnę) . Mam teraz taka dziewczynę co mówi, ze chce sie zapisać ale zawsze coś jej wypadnie już od 3 kalatogów i nie wiem czy ją olać czy nacisnąć
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 23:03   #3082
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

teoria o opalaniu za pomocą wody nie odpada bo trzeba się nią ciągle polewać i pomaga jakoś ale ja się nie opalam już od 5 lat i używam tylko bardzo wysokich filtrów (po chwili na słońcu robię sie brązowa - walka z naturą ) i się zastanawiam.. skoro ładnie pachnie... tylko nie chcę się niechcący opalić od psikania

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:49 ----------

nie no!
dwie minuty temu w koszyku miałam zamówienie, chciałam jeszcze coś sprawdzić.. minęła północ i zamówienie na za tydzień (na biuro) a miało być w środę!
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 07:11   #3083
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Może i takie dociskanie ma sens jak jest się na zabiegu bądź rozmowie u kogoś w domu. Gorzej, jak jestem na akcji np. w sklepie i wykonuję zabiegi na dłonie. Wtedy na szybko tłumaczę zasady i jak ktoś słyszy że 19zł kosztuje wpisowe, to widzę, że to dla niego za dużo... I jak tu przekonać taką osobę?? Jak tylko zaczynam o coś pytać, to jej strasznie się spieszy i leci. Nie wspominając już o tym, że telefonu nie chce do siebie podać, bo niektórzy uważają, że będę wydzwaniała... ( jakbym jakąś panią z telekomunikacji była )
Ja proponuję zapytać swojego sponsora i/lub dyrektora co zmienić w stylu rozmowy, żeby być bardziej skutecznym. Masz organizowane akcje - to fajnie. Ja działam w biurze mojej sponsorki i bazuję wyłącznie na obcych ludziach - sama wiesz jak to jest ze znajomymi.
A propo tego wpisowego: to może nie mów o tym na wstępie rozmowy, tylko później napomknij
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:00   #3084
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

joasia_08 może i Ty byś nie wydzwaniała, ale moja koleżanka raz już podała jednemu konsultantowi numer i później żałowała bo wydzwaniał do niej bardzo często i mimo że mówiła że nie chce się zapisać to i tak ją namawiał. Takie osoby psują wizerunek innym konsultantom...
__________________
Moje przeróbki: ubrania, biżuteria, pomysły <-- od 19.03 2014 nowa kategoria - przepisy
http://babkaodbiologii.blogspot.com/
Funit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:59   #3085
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

No właśnie tak jest. Pewne moje klientki nie chciały nawet słyszeć o Ori bo kiedś wypełnia jakaś ankietę i podały numer telefonu i potem co chwile ktoś dzwonił i zapraszał na spotkania a one nie chciał. Ja jakoś je przekonała do kupowania ale nic więcej . W sumie ja też sie tak zapisałam bo nękała mnie babka telefonami i żeby mieć swiety spokuj to sie z nią spotkałam ale spodobało mi się i jestem
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 12:23   #3086
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

dziewczyny o co chodzi z tymi ulotkami promocyjnymi? teraz na stronie jest jakas jakby na dzień dziecka ale nie dostałam jej wraz z katalogiem 9? miałam ją dodatkowo zamówić? jestem nowa (od K8 pracuje) i nie bardzo wiem jak to wygląda? czy takie ulotki z promocjami są tylko do wydrukowania samemu?
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 12:28   #3087
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
dziewczyny o co chodzi z tymi ulotkami promocyjnymi? teraz na stronie jest jakas jakby na dzień dziecka ale nie dostałam jej wraz z katalogiem 9? miałam ją dodatkowo zamówić? jestem nowa (od K8 pracuje) i nie bardzo wiem jak to wygląda? czy takie ulotki z promocjami są tylko do wydrukowania samemu?
te ulotki są tylko w internecie
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 12:53   #3088
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Czy to prawda, że przez Euro są takie opóźnienia?
W piątek miało być zamówienie i nadal nie ma. To już drugi raz, kiedy nie przychodzi.
Raz w ogóle o mnie zapomniano. Naprawdę zaczynam się zastanawiać nad wypisaniem z ori.
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 12:58   #3089
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez egocentryczna Pokaż wiadomość
Czy to prawda, że przez Euro są takie opóźnienia?
W piątek miało być zamówienie i nadal nie ma. To już drugi raz, kiedy nie przychodzi.
Raz w ogóle o mnie zapomniano. Naprawdę zaczynam się zastanawiać nad wypisaniem z ori.
jak to zapomniano?
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:35   #3090
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Zrobiłam zamówienie i nie doszło.
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.