Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 07:51   #3871
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Cromaxtrem w róż wpada i również krótko się trzyma
No to już gorzej nie mogłam trafić.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 09:49   #3872
cleo555
Przyczajenie
 
Avatar cleo555
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
GG do cleo555
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cleo, jak i czym olejujesz?[/QUOTE]

Na początku olejowałam na sucho i nie widziałam poprawy choć robiłam to już długo i zaczepiłam o różne oleje. Potem pomyślałam, że jeśli moje włosy to średni por w kierunku niskiego, więc powinnam otworzyć łuskę, żeby DOBRO mogło wniknąć Więc przed każdym olejowaniem moczę włosy w ciepłej/letniej wodzie i olej. Zauważyłam też, że tym sposobem idzie mi mniej oleju

Olejowałam rycyną, ale wiadomo ciężka w obsłudze była. Teraz dobre efekty daje oliwa z oliwek z olejem migdałowym i z kaktusa Dabur Vatika ( martwiła mnie parafina w składzie, ale niepotrzebnnie) i olej kokosowy Vatika. Mam jeszcze musztardowy i jaśminowy. Pierwszy miał dawać mrowienie na skórze głowy, ale ja jakaś gruboskórna jestem , bo nic nie czułam Odżywiam nimi włosy nadal, nawet zrobiłam sobie jaśminowy z czosnkiem w celu przyspieszenia, ale nieregularnie stosuję (zapach znika po 5min) , jednak efektu wow po nich nie ma.
cleo555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 10:21   #3873
Tetriss
eternia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Farbuje sie od roku. Od zawsze wypadały mi włosy ale nie aż tyle co od jakichś 3 miesięcy, mogę je garściami zbierać. Na początku farbowałam sie Joanną porzeczkowa czerwień i było dobrze. W te wakacje spróbowałam Garniera ale to był błąd więc spróbowałam Syoss'a i byłam zadowolona w sumie ale jakoś z przekonania powróciłam do Joanny. I od kiedy powróciłam do Joanny włosy po prostu wypadają mi garściami, gdziekolwiek sie znajduje tam pozostawiam włosy. Biore witaminy od dłuższego czasu ale to nic nie daje. Nie wiem co robić zastanawiam sie nad odstawieniem farby na jakiś czas ale z drugiej strony mi szkoda bo lubie ten czerwień. Myślałam także nad obcięciem włosów ale czy to pomoże? Ewentualnie wziąć odżywkę od fryzjera bo słyszałam, że powinna pomóc tylko niestety taka odżywka swoje kosztuje.
Tetriss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 12:15   #3874
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez cleo555 Pokaż wiadomość

Na początku olejowałam na sucho i nie widziałam poprawy choć robiłam to już długo i zaczepiłam o różne oleje. Potem pomyślałam, że jeśli moje włosy to średni por w kierunku niskiego, więc powinnam otworzyć łuskę, żeby DOBRO mogło wniknąć Więc przed każdym olejowaniem moczę włosy w ciepłej/letniej wodzie i olej. Zauważyłam też, że tym sposobem idzie mi mniej oleju

Olejowałam rycyną, ale wiadomo ciężka w obsłudze była. Teraz dobre efekty daje oliwa z oliwek z olejem migdałowym i z kaktusa Dabur Vatika ( martwiła mnie parafina w składzie, ale niepotrzebnnie) i olej kokosowy Vatika. Mam jeszcze musztardowy i jaśminowy. Pierwszy miał dawać mrowienie na skórze głowy, ale ja jakaś gruboskórna jestem , bo nic nie czułam Odżywiam nimi włosy nadal, nawet zrobiłam sobie jaśminowy z czosnkiem w celu przyspieszenia, ale nieregularnie stosuję (zapach znika po 5min) , jednak efektu wow po nich nie ma.
Pytam, bo zauważyłam, że po olejowaniu mi więcej włosów wypada. Ja wcieram sesę w skórę głowy celem porostu, to co się zostanie rozprowadzam po długości i tek się właśnie zastanawiam, czy to wina oleju, czy taka moja uroda.

Cytat:
Napisane przez Tetriss Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Farbuje sie od roku. Od zawsze wypadały mi włosy ale nie aż tyle co od jakichś 3 miesięcy, mogę je garściami zbierać. Na początku farbowałam sie Joanną porzeczkowa czerwień i było dobrze. W te wakacje spróbowałam Garniera ale to był błąd więc spróbowałam Syoss'a i byłam zadowolona w sumie ale jakoś z przekonania powróciłam do Joanny. I od kiedy powróciłam do Joanny włosy po prostu wypadają mi garściami, gdziekolwiek sie znajduje tam pozostawiam włosy. Biore witaminy od dłuższego czasu ale to nic nie daje. Nie wiem co robić zastanawiam sie nad odstawieniem farby na jakiś czas ale z drugiej strony mi szkoda bo lubie ten czerwień. Myślałam także nad obcięciem włosów ale czy to pomoże? Ewentualnie wziąć odżywkę od fryzjera bo słyszałam, że powinna pomóc tylko niestety taka odżywka swoje kosztuje.
Ja musiałam przypuścić zmasowany atak, czyli odstawienie farby, ścięcie włosów, wcierki (np. seboradin), suplementy typu vitapil. Do tego modyfikacja diety (mniej słodyczy, więcej cytrusów, pieczywa pełnoziarnistego (vit. B), warzyw). Po 3-4 miesiącach było widać różnicę, po 6-7 problem ustąpił, wypadają w normalnych ilościach. Przy czym wg mnie najlepszy efekt dały zmiana diety i wcierki, plus włosy były przerzedzone więc cięcie stało się koniecznością. Pamiętaj, że witaminy i minerały nawet kilkukrotnie lepiej wchłaniają się z pożywienia, więc zamiast tabsami, lepiej ratować się zdrowszym jedzeniem Co łatwe nie jest, ale cóż. Zwróć też uwagę na rodzaj farby, ja bym ci polecała mimo wszystko profesjonalne, mniej niszczą wlosy. Zwróć też uwagę na stan końcówek, nie związuj włosów ciasno gumką, uważaj przy noszeniu torebki/zapinaniu kurtki, żeby włosy się nie wyszarpywały.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 16:22   #3875
cleo555
Przyczajenie
 
Avatar cleo555
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
GG do cleo555
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[QUOTE=evelinek_r;43712743]Pytam, bo zauważyłam, że po olejowaniu mi więcej włosów wypada. Ja wcieram sesę w skórę głowy celem porostu, to co się zostanie rozprowadzam po długości i tek się właśnie zastanawiam, czy to wina oleju, czy taka moja uroda.

Tak, wypadały sobie trochę Teraz bardziej mi lecą przy olejowaniu, też kładę na skalp. Przy zmywaniu to kłębuszek włosów z odpływu wanny wyjmuję Ale nie przejmuję się, bo w ciągu dnia, przeczesując włosy nie widzę takich ilośći. Spotkałam się z opinią, że to wynik wypadania słabszych włosów podczas olejowania i tego się trzymam wierzę, że slabe zostaną zastąpione nowymi, odżywionymi
cleo555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 17:05   #3876
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez cleo555 Pokaż wiadomość

Tak, wypadały sobie trochę Teraz bardziej mi lecą przy olejowaniu, też kładę na skalp. Przy zmywaniu to kłębuszek włosów z odpływu wanny wyjmuję Ale nie przejmuję się, bo w ciągu dnia, przeczesując włosy nie widzę takich ilośći. Spotkałam się z opinią, że to wynik wypadania słabszych włosów podczas olejowania i tego się trzymam wierzę, że slabe zostaną zastąpione nowymi, odżywionymi
Też sobie tak tłumaczę I dokładnie, przy zmywaniu i czesaniu wyciągam 'puszek', następnego dnia jest normalnie. Ok, to już nie panikuję
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 17:37   #3877
cleo555
Przyczajenie
 
Avatar cleo555
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
GG do cleo555
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja nawet innej myśli nie dopuszczam Choć w sumie, nie mam gęstych włosów, a przerzedzenia nie widzę, nie widzę żadnej różnicy w ich ilości, więc nasza teoria jest słuszna
cleo555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 18:05   #3878
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Powtórzę to, co mówię zawsze, przy każdym wspomnieniu wypadających włosów: Calcium Pantothenicum.
Jeśli palicie lub nie jecie orzechów, bananów i pomarańczy za bardzo to warto spróbować. Opakowanie kosztuje dyszkę.
Słyszałam o negatywnym wpływie na paznokcie ale
- u wielu osób w ogóle nie występują
- wpływ na wypadanie włosów widać już po kilku dniach i jeśli nie zadziała można po prostu przestać brać.
U mnie CP całkiem zatrzymało nadmierne wypadanie
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 18:09   #3879
Tetriss
eternia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Po długim zastanowieniu też postanowiłam udać się do fryzjera i zaprzestać na jakiś czas farbowania. Poczytałam także trochę i znalazłam informacje o ampułkach Seboradin ( fioletowe i czerwone) lub odżywkę Seboradin niger lotion i zastanawiam się czy nie zakupić sobie i nie spróbować. I chciałam zapytać czy może używałyście którychś z nich?
Tetriss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 18:20   #3880
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Powtórzę to, co mówię zawsze, przy każdym wspomnieniu wypadających włosów: Calcium Pantothenicum.
Jeśli palicie lub nie jecie orzechów, bananów i pomarańczy za bardzo to warto spróbować. Opakowanie kosztuje dyszkę.
Słyszałam o negatywnym wpływie na paznokcie ale
- u wielu osób w ogóle nie występują
- wpływ na wypadanie włosów widać już po kilku dniach i jeśli nie zadziała można po prostu przestać brać.
U mnie CP całkiem zatrzymało nadmierne wypadanie
A, tia, mojej koleżance bardzo pomogło, również na rzęsy. Ale piekielnie trudno jest dostać CP w aptekach, ja pytałam w 7, albo w ogóle nie wiedzieli, o czym mówię, albo "już dawno nie mieliśmy". Więc nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć

Cytat:
Napisane przez Tetriss Pokaż wiadomość
Po długim zastanowieniu też postanowiłam udać się do fryzjera i zaprzestać na jakiś czas farbowania. Poczytałam także trochę i znalazłam informacje o ampułkach Seboradin ( fioletowe i czerwone) lub odżywkę Seboradin niger lotion i zastanawiam się czy nie zakupić sobie i nie spróbować. I chciałam zapytać czy może używałyście którychś z nich?
Ja miałam czerwone, wg mnie trochę hamują wypadanie, ale są na alkoholu, więc przy przetłuszczającej skórze głowy mogą nasilać przetłuszczanie.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:39   #3881
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Poważnie? To ja chyba zacznę już szukać bo mi się zapasy kończą. Ale jak kupowałam to nie miałam najmniejszych problemów z dostaniem.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 19:59   #3882
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Poważnie? To ja chyba zacznę już szukać bo mi się zapasy kończą. Ale jak kupowałam to nie miałam najmniejszych problemów z dostaniem.
Ja z Łodzi, więc wiesz
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:34   #3883
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Tetriss Pokaż wiadomość
Po długim zastanowieniu też postanowiłam udać się do fryzjera i zaprzestać na jakiś czas farbowania. Poczytałam także trochę i znalazłam informacje o ampułkach Seboradin ( fioletowe i czerwone) lub odżywkę Seboradin niger lotion i zastanawiam się czy nie zakupić sobie i nie spróbować. I chciałam zapytać czy może używałyście którychś z nich?
Ja miałam ten lotion, sporo baby-hair, ale na wypadanie nie pomógł nic a nic Też mam z tym straszny problem, tylko że w przeciwieństwie do Was, u mnie widać wyraźne przerzedzenie włosów, rodzice już dawno byli lekko przerażeni, po czasie sama to zauważyłam i staram sie jakoś ratować, ale póki co oprócz baby-hair wypadanie bez zmian
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 09:19   #3884
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Tetriss Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Farbuje sie od roku. Od zawsze wypadały mi włosy ale nie aż tyle co od jakichś 3 miesięcy, mogę je garściami zbierać. Na początku farbowałam sie Joanną porzeczkowa czerwień i było dobrze. W te wakacje spróbowałam Garniera ale to był błąd więc spróbowałam Syoss'a i byłam zadowolona w sumie ale jakoś z przekonania powróciłam do Joanny. I od kiedy powróciłam do Joanny włosy po prostu wypadają mi garściami, gdziekolwiek sie znajduje tam pozostawiam włosy. Biore witaminy od dłuższego czasu ale to nic nie daje. Nie wiem co robić zastanawiam sie nad odstawieniem farby na jakiś czas ale z drugiej strony mi szkoda bo lubie ten czerwień. Myślałam także nad obcięciem włosów ale czy to pomoże? Ewentualnie wziąć odżywkę od fryzjera bo słyszałam, że powinna pomóc tylko niestety taka odżywka swoje kosztuje.
Kup sobie Jantar:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html

I wcieraj codziennie przez kilka minut w skórę głowy. Jest rewelacyjny, do tego przyspiesza porost.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:33   #3885
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Na wypadanie grzybek tybetański! Mogę się podzielić z warszawiankami bo rozrasta się w niewiarygodnym tempie ;p co do olejowania skalpu to też sobie wmawiałam, że wypadają słabsze.. ale jak zaczęłam nakładać olej TYLKO na kucyka za gumką to jakoś przestały mi tak lecieć włosy..hmm;p myślę że to kwestia zatykania porów a nie eliminacji słabych włosów ;p przynajmniej w moim przypadku modna jest jeszcze kozieradka...muszę przyznać że serio włosy dużo mniej wypadały, ale zaczęła mnie swędzieć skóra, więc momentalnie odstawiłam...

ps. dziewczyny czy wy też zauważyłyście że farba allwaves okrutnie niszczy włosy? zawsze używałam maximy (najlepsza farba jaka używałam jeśli chodzi o kondycję włosów) ale w sklepie nie było odpowiednich odcieni więc wzięłam allwaves i u 2 osób po farbowaniu ukazały się sterczące szorstkie piórka...

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2013-11-15 o 11:38
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:17   #3886
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Melduję się po pierwszym razie ze Scandic 10.60 .
Odrosty w sumie jakieś 35 mnut, na 10 minut przeciągnięta na długość, woda 6%.
Efektem czerwień . Scandic, według mnie, w porównaniu do Allwaves ma lepszą konsystencje, wydajność i mniej zżera włosy, efekt też mi się bardziej podoba (nie wpada tak znacząco w róż). No i taniutki..Jak mi się nie zachcę eksperymentów to przy nim zostanę.

Macie jakieś porównanie trwałości Scandica a Allwaves? Która lepsza pod tym względem?
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:07   #3887
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Przede wszystkim witam nowe czerwone.
Cytat:
Napisane przez czaarna_a Pokaż wiadomość
evelinek_r
No właśnie u mnie od ką zaczęłam je regularnie traktować farbą (praktycznie co miesiąc bo odrost jest nie do opanowania 1-1,5 cm) zaczęły mi strasznie wypadać, chciała bym temu troche zapobiec. I kolejny mankament straciły na skręcie. Fakt faktem zaprzestała dziennego prostowania i suszenia suszarką, nie chcą sie kręcić i dalej wychodzą praktycznie garściami, a więc chciała bym jeszcze zrezygnować z farby, ale nie pożegnać sie z moją czerwienią ;p
Przy Twoim naturalnym (jak mniemam zdjęcie sprzed czerwieni to naturalki) do osiągnięcia koloru takiego, jak lubisz POWINIEN wystarczyć sam toner/pianka. Zawsze możesz spróbować.

Cytat:
Napisane przez Tetriss Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Farbuje sie od roku. Od zawsze wypadały mi włosy ale nie aż tyle co od jakichś 3 miesięcy, mogę je garściami zbierać. Na początku farbowałam sie Joanną porzeczkowa czerwień i było dobrze. W te wakacje spróbowałam Garniera ale to był błąd więc spróbowałam Syoss'a i byłam zadowolona w sumie ale jakoś z przekonania powróciłam do Joanny. I od kiedy powróciłam do Joanny włosy po prostu wypadają mi garściami, gdziekolwiek sie znajduje tam pozostawiam włosy. Biore witaminy od dłuższego czasu ale to nic nie daje. Nie wiem co robić zastanawiam sie nad odstawieniem farby na jakiś czas ale z drugiej strony mi szkoda bo lubie ten czerwień. Myślałam także nad obcięciem włosów ale czy to pomoże? Ewentualnie wziąć odżywkę od fryzjera bo słyszałam, że powinna pomóc tylko niestety taka odżywka swoje kosztuje.
Kładziesz coś na skórę głowy regularnie, np olej? Potrafi wzmagać wypadanie.
Ewentualnie mogłaś się nabawić alergii na farbę - nie piecze Cię skóra głowy, nie ściąga się po farbowaniu, nie jest podrażniona? Wypadanie jest najsilniejsze zaraz po farbowaniu, a przed kolejnym jest w miarę, czy jest tak jakby "stałe"?
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:25   #3888
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Pieczenie przy farbowaniu to alergia? Mnie głowa lekko piecze i swędzi przy każdym farbowaniu przez pierwsze 15 minut. Nieważne jakiej farby użyję i jak długo nie myję włosów przed farbowaniem (tzn. no dwa dni to dla mnie maks, może jakbym tydzień nie myła...). Poza tym nie mam żadnym innych skutków ubocznych.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:58   #3889
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Pieczenie przy farbowaniu to alergia? Mnie głowa lekko piecze i swędzi przy każdym farbowaniu przez pierwsze 15 minut. Nieważne jakiej farby użyję i jak długo nie myję włosów przed farbowaniem (tzn. no dwa dni to dla mnie maks, może jakbym tydzień nie myła...). Poza tym nie mam żadnym innych skutków ubocznych.
Niekoniecznie, ale może wskazywać na alergię. Szczególnie jeśli długo piecze po farbowaniu.
Mnie np. piekła skóra głowy w trakcie rozjaśniania, ale 10min po zmyciu już było okej.
Może spróbuj farbowania na olej, powinien trochę zabezpieczyć włosy i skórę głowy. Ponoć kokosowy jest świetny do tego.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 16:50   #3890
Tetriss
eternia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Nie, nigdy mnie nie piekła czy swędziała skóra przy lub po farbowaniu. A wypadanie jest ciągle identyczne a nawet mam wrażenie że z każdym dniem większe. I nie ma różnicy w wypadaniu od razu po farbowaniu czy pół miesiąca po. Oleju używam baaardzo rzadko raz na 2 lub 3 miesiące jak mi się zachce zrobić to. Byłam u fryzjera się dziś obciąć i już nie mam połowy włosów. Postanowiłam zakupić sobie profesjonalny szampon od fryzjera do włosów farbowanych. Zakupiłam już także te tabletki CP. Z innymi rzeczami się wstrzymam do wizyty u dermatologa.
Tetriss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 17:52   #3891
czaarna_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Przede wszystkim witam nowe czerwone.

Przy Twoim naturalnym (jak mniemam zdjęcie sprzed czerwieni to naturalki) do osiągnięcia koloru takiego, jak lubisz POWINIEN wystarczyć sam toner/pianka. Zawsze możesz spróbować.
No tak, te przed czerwienia to naturalki juz po odroscie. No tez mi sie wydaje, bo szkoda mi za kazdym razem farbowac je farba. Tylko nie wiem jak sie za to zabrac (tzn jaka pianka itd.). musze troche pokombinowac
__________________
"Bóg wysłuchuje tych, którzy błagają o łaskę zapomnienia dla nienawiści, lecz głuchy jest na głos tych, którzy chcą uciec przed miłością."
— Paulo Coelho

Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=616772

Dbamy o włoski: 19.01.2013r.
czaarna_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 18:15   #3892
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez czaarna_a Pokaż wiadomość
No tak, te przed czerwienia to naturalki juz po odroscie. No tez mi sie wydaje, bo szkoda mi za kazdym razem farbowac je farba. Tylko nie wiem jak sie za to zabrac (tzn jaka pianka itd.). musze troche pokombinowac
Wszystko jest w pierwszym poście.
Pianki Venita - ponoć gdzieś jeszcze są w drogeriach , jak nie to allegro.
Albo Toner La Riche Directions - w sklepach fryzjerskich lub znowu allegro.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 18:32   #3893
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Poważnie? To ja chyba zacznę już szukać bo mi się zapasy kończą. Ale jak kupowałam to nie miałam najmniejszych problemów z dostaniem.
A właśnie, ja się na tą nową piankę nacięłam - nr 33 Urzekająca Purpura. Nie dość, że ta nowa wersja nic wspólnego z purpurą nie ma (raczej z takim wyleniałym różem), to jeszcze wypłukuje się dużo szybciej niż stara wersja - wcześniej odświeżałam raz na tydzień, teraz 1-2 mycia i po kolorze. A myję codziennie, więc jest różnica. Najgorzej, że kupiłam od razu kilka sztuk, mając nadzieję, że to jeszcze stare zapasy Trzeba się będzie przesiąść na Directions. Różowy jest Pillarbox?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 18:35   #3894
czaarna_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Wszystko jest w pierwszym poście.
Pianki Venita - ponoć gdzieś jeszcze są w drogeriach , jak nie to allegro.
Albo Toner La Riche Directions - w sklepach fryzjerskich lub znowu allegro.
Tak wie, ale ja niestety nie mieszkam w Polsce i musze szukac czegos najlepiej poleconego, a dostepnego
__________________
"Bóg wysłuchuje tych, którzy błagają o łaskę zapomnienia dla nienawiści, lecz głuchy jest na głos tych, którzy chcą uciec przed miłością."
— Paulo Coelho

Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=616772

Dbamy o włoski: 19.01.2013r.
czaarna_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:51   #3895
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja polecam pianke elysee w kolorze makowej czerwieni. Wpada delikatnie w roz, co dla mnie jest na plus. Trwala - myje codziennie i odswiezam co 7-10 dni, starcza na kilka uzyc a kosztuje 10 zl Do dostania w drogeriach polskich. Ostatnio wiele osob sie moim kolorem zachwyca - nawet fryzjerzy
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 22:14   #3896
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ja polecam pianke elysee w kolorze makowej czerwieni. Wpada delikatnie w roz, co dla mnie jest na plus. Trwala - myje codziennie i odswiezam co 7-10 dni, starcza na kilka uzyc a kosztuje 10 zl Do dostania w drogeriach polskich. Ostatnio wiele osob sie moim kolorem zachwyca - nawet fryzjerzy
Zobaczyłam posta na blogu i się zainteresowałam właśnie tym kolorem Dzięki. Pewnie teraz dokupię toner i pozużywam te szmatławce, a potem zapoluję na elysee
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 02:57   #3897
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, ale może wskazywać na alergię. Szczególnie jeśli długo piecze po farbowaniu.
Mnie np. piekła skóra głowy w trakcie rozjaśniania, ale 10min po zmyciu już było okej.
Może spróbuj farbowania na olej, powinien trochę zabezpieczyć włosy i skórę głowy. Ponoć kokosowy jest świetny do tego.
Nie, po farbowaniu już w ogóle nic się nie dzieje (no, po kąpieli rozjaśniającej skóra była lekko podrażniona). Tylko po samym nałożeniu farby są tam lekkike sensacje przez 15 minut a potem już spokój. Uff, to już się nie martwię, że za którymś razem spłuczę farbę wraz z włosami
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 11:59   #3898
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej dziewczynki dawno mnie tu nie było..
co do pianek- ostatnio różnie wychodzą.. mi elysee tak jak venita 34 dawała różową poświątę ale meeega wydajna..

co do pieczenia.. może być to alergia na farbę albo oxy może za mocny.. mi allwaves przy 9 piekło i goldwell tez przy 9 % piekł...

Henna- ja teraz się wkurzyłam i zafarbowałam tą ciemną prawie czarną henną wyszedł brąż z rudymi przeswitami.. mam pecha bo nie umie trafić czerwonej henny... kazda jaką kupię wychodzi ruda..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:10   #3899
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Henna- ja teraz się wkurzyłam i zafarbowałam tą ciemną prawie czarną henną wyszedł brąż z rudymi przeswitami.. mam pecha bo nie umie trafić czerwonej henny... kazda jaką kupię wychodzi ruda..
Ta moja jest czerwona (własnie siedzę z nią na głowie), ale po paru myciach wypłukuje się do perfidnego rudego. Coś jak falka nam tu na ostatnich zdjęciach prezentowała
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:32   #3900
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ja polecam pianke elysee w kolorze makowej czerwieni. Wpada delikatnie w roz, co dla mnie jest na plus. Trwala - myje codziennie i odswiezam co 7-10 dni, starcza na kilka uzyc a kosztuje 10 zl Do dostania w drogeriach polskich. Ostatnio wiele osob sie moim kolorem zachwyca - nawet fryzjerzy
O! Nie znam tej pianki. Tylko przez internet można ja kupić?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.