Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 18:55   #2011
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marta_so Pokaż wiadomość
Witaj, nie jestem ivolcar, ale odpowiem jezeli pozwolisz
Ja również mam martwą jedynkę i niestety jest ona troszkę ciemniejsza od pozostałych zębów. Była dwukrotnie wybielana "wewnętrznie", jednak efekt utrzymuje się, przynajmniej u mnie,tylko przez jakieś 12 m-cy, później znowu zaczyna odróżniać się od pozostałych ząbków
Bardzo chciałabym zrobić z tym porządek na dłuższy czas. Czy jest to mozliwe?


a mnie zaciekawiło co napisałać że miałaś wybielanego zęba wew ,ale po dwoch miec znowu ciemnieje ... a jakim sposobem zab martwy raz wybielony nie powninien ciemnieć dlatego że teń srodek dziala chemicznie że tak powiem wchodzi miedzy pryzmaty szkliwa ..być może masz niedoczyszczona komore żęba i dlatego tak sie dzieje...
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:57   #2012
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoclar Pokaż wiadomość
hmmm pytałas o biała perłę a ona akurat ma wiecej % środka wybielającego i sciernego niz pasty że tak powiem typu blendamed whitening
czyli nie mogę używać .?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:58   #2013
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

to Twoje zęby i Twoj wybór a twoj dentysta co ci powiedzial odnoscie wybielania???
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 19:06   #2014
WhiteAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

No wlasnie juz nie wiem co robic. Ogólnie dentystka mi powiedziala ze moze sie martwy ząb w ogóle nie wybielic i szkoda wydawac 250 zl za nic. Natomiast korona to koszt 1000 zl plus dodatkowe 480 zl i tez nie wiem czy to tak wyglada u wszystkich. Bo doliczyla mi 300zl za endo (nie wiem dokladnie o co chodzi) i 180 zl za wzmocnienie więc w sumie korona to 1480 zl. No i wybielanie to u mnie w gabinecie 560 zl.. W sumie wyniesie mnie to 2100 zl razem z koroną. Wiec dlatego myslalam ze moze to wewnętrzne tak na razie ale jak ma sie nie wybielic to szkoda czasu i pieniędzy.
Czy ktos moze mi powiedziec o swoich doświadczeniach z wybielaniem żelem opalescence extra boost 38%....
WhiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 19:10   #2015
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ale sie kobieta ceni fiu fiu czyli zaproponowala ci korone porcelanową

ja wczoraj se wybielałam boosem i nawet zadowolona jestem (w sumie nakładkami to samo było ale ktos musiał wybróbowąć nowośc w gabinecie heheh),ale jaka mam nadwrazliwośc ufff ale ja zawsze mam taką
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 19:32   #2016
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja już trzeci dzien uzywam Bialej Paerly i czekam na efekty
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 19:54   #2017
stazysta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ja sie jeszcze dopytam o "biala diete" - czyli co mozna jesc i pic po wybielaniu - jesli chodzi o picie to wiadomo ze najlepiej tylko wode niegazowana
a co jesli chodzi o jedzenie ? jak z obiadami ? czy pozostaje tylko chleb z bialym serem ? jakies warzywa mozna jesc ? ogorek ? jakies zupy ktore nie zabarwia ?
a i z owocow co mozna jesc ? banany tylko ?

i ostatnia rzecz - jak sie ma sprawa z alkoholem ? bo majowki sie zblizaja itp (oczywiscie nie mysle pic dzien po wybielaniu tylko nie wczesniej niz 2 tyg po) Win nie pije a takie piwo ma jakis negatywny wplyw na wybielone zeby ?
stazysta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 19:59   #2018
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoclar Pokaż wiadomość
to Twoje zęby i Twoj wybór a twoj dentysta co ci powiedzial odnoscie wybielania???
nic nie pytałam się go tylko ta na razie myślę nie wiedziałam, że to szkodzi
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 20:24   #2019
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoclar Pokaż wiadomość
a mnie zaciekawiło co napisałać że miałaś wybielanego zęba wew ,ale po dwoch miec znowu ciemnieje ... a jakim sposobem zab martwy raz wybielony nie powninien ciemnieć dlatego że teń srodek dziala chemicznie że tak powiem wchodzi miedzy pryzmaty szkliwa ..być może masz niedoczyszczona komore żęba i dlatego tak sie dzieje...
Po ok 12 m-cach ciemnieje
Z tym zębem, to w ogóle ciężka historia. Leczony od 13 roku życia kilka razy(a mam już 27). Sporą część tego zęba stanowi plomba i to ona w szczególności ciemnieje, mimo, że za każdym razem podczas wybielania jest wymieniana, jednak również sam ząb zmienia barwę. Nie powinno się tak dziać?
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 22:33   #2020
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ach masz duże wypełnienie no to wszystko wyjasnia
a dlaczego nie zrobisz sobie licówki na ten ząb albo własnie wkładu i korony??
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 22:35   #2021
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stazysta007 Pokaż wiadomość
ja sie jeszcze dopytam o "biala diete" - czyli co mozna jesc i pic po wybielaniu - jesli chodzi o picie to wiadomo ze najlepiej tylko wode niegazowana
a co jesli chodzi o jedzenie ? jak z obiadami ? czy pozostaje tylko chleb z bialym serem ? jakies warzywa mozna jesc ? ogorek ? jakies zupy ktore nie zabarwia ?
a i z owocow co mozna jesc ? banany tylko ?

i ostatnia rzecz - jak sie ma sprawa z alkoholem ? bo majowki sie zblizaja itp (oczywiscie nie mysle pic dzien po wybielaniu tylko nie wczesniej niz 2 tyg po) Win nie pije a takie piwo ma jakis negatywny wplyw na wybielone zeby ?
byłeś u dentysty powinieneś go dokładnie wypytac przeciez płacisz za to a po zaty kilka stron wczesniej wszystko jest napisane na temat białej diety wystarczy poszukać


aaaa i alkohol szkodzi zdrowiu wiec lepiej nie pić zdecydowanie
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 04:56   #2022
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

stazysta007, czysta wódeczka lub białe winko będą najlepsze po wybielaniu zresztą nie ma chyba żadnych przeciwskazań, by nie pić alkoholu 2 tyg. po wybielaniu
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 07:22   #2023
stazysta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

dentyste jutro bede wypytywal ale zawsze to lepiej dodatkowo popytac sie tutaj

znalazlem cos takiego:
NIE: barszcz, buraki, pomidory(i zupa pomidorowa), czerwone wino, ketchup, papryka, jagody,aronia, soki, marchewka, kawa, herbata, cola,kakao.

TAK: wędlina, sery, woda mineralna, oranżada (przeźroczysta), mięso, ziemniaki, jajka.

Wiecej nie znalazlem

ktos cos moze dopisac lub usunac ? Jakie zupy na tak ? Sosy do miesa i ziemniakow pewnie odpadaja ? Co z owocow i warzyw ? Banany ? Ogorki ?
stazysta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 07:43   #2024
WhiteAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marta_so Pokaż wiadomość
Po ok 12 m-cach ciemnieje
Z tym zębem, to w ogóle ciężka historia. Leczony od 13 roku życia kilka razy(a mam już 27). Sporą część tego zęba stanowi plomba i to ona w szczególności ciemnieje, mimo, że za każdym razem podczas wybielania jest wymieniana, jednak również sam ząb zmienia barwę. Nie powinno się tak dziać?
No wlasnie ja mogę miec z jedynką ten sam problem co ty. Też leczona juz w szkole średniej a mam teraz 27 lat i poniewaz chcem wybielic to jeszcze jej nie robilam ale podejrzewam ze teraz po wymianie plomby to wielkosc wypelnienia tez sie powiększy.
Pytanie do marta_so ile placisz za wybielenie wewnętrzne.....
WhiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 11:59   #2025
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WhiteAngel Pokaż wiadomość
No wlasnie ja mogę miec z jedynką ten sam problem co ty. Też leczona juz w szkole średniej a mam teraz 27 lat i poniewaz chcem wybielic to jeszcze jej nie robilam ale podejrzewam ze teraz po wymianie plomby to wielkosc wypelnienia tez sie powiększy.
Pytanie do marta_so ile placisz za wybielenie wewnętrzne.....
Ostanio wybielałam jedynkę w sierpniu 2006 i z tego co pamietam płaciłam ok 250 zł+ wypełnienie tej felernej jedynki.
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:04   #2026
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivoclar Pokaż wiadomość
ach masz duże wypełnienie no to wszystko wyjasnia
a dlaczego nie zrobisz sobie licówki na ten ząb albo własnie wkładu i korony??
Nad licówką szczerze mówiąc się nie zastanawiałam, a wkład+korona...hmmmm...ma m jakies złe doświadczenia w tej materii. Mam juz coś takiego w miejscu szóstki i niestety kilka razy korona się po prostu odkleiła, a wkład wypadł-nie wyobrażam sobie takiej sytuacji z jedynką
Przerąbane z tymi zębami-ich słabość jest chyba u mnie dziedziczna (po mamie), bo przecież od zawsze bardzo dbałam o zęby i co?? Efekt jest zupełnie odwrotny...
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 13:41   #2027
Blazejow
Przyczajenie
 
Avatar Blazejow
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Zęby to podstawa, kobieta z zaniedbanymi zębami jest po prostu niesmaczna, nie pocałowałbym nawet takowej, zwłaszcza, że np. wyszminkowana a jak sie uśmiechnie.... dziewczyny dbajcie o zęby.
Co do białej perły jest bardzo dobra, ładnie wybiela, z tym, że trzeba być naprawdę systematycznym efekt trzyma około pół roku.

Edytowane przez Blazejow
Czas edycji: 2008-04-24 o 14:35
Blazejow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 18:54   #2028
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

a nie mozesz zmienic poprostu dentysty i isc do porzadnego specjalisty protetyka ??? skoro tak jestes ze tak powiem uprzedzona do koron to zostaje ci implant
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 22:36   #2029
patrycja7111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam!
Mam pytanie do osób,które używały Białej Perły.
Zastanawiam się do którego zęba mniej więcej sięga nakładka?Czy jest szansa,że pokryje wszystkie?
patrycja7111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 23:17   #2030
Blazejow
Przyczajenie
 
Avatar Blazejow
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patrycja7111 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie do osób,które używały Białej Perły.
Zastanawiam się do którego zęba mniej więcej sięga nakładka?Czy jest szansa,że pokryje wszystkie?
Dla lepszego efektu można zamówić sobie wkładki u dentysty, ale te z perły są też ok, trzeba odpowiednia ilość żelu wcisnąć i da się zrobić na całość. W zasadzie to kwestia wkładki ja mam na zamówienie jest rewelacja.
Blazejow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 10:59   #2031
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

czy ,,białą perłę" mozna stosowac w wieku 15 lat? czy sa jekies ograniczenia wiekowe?
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 11:39   #2032
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny,mam problem, AgaBil pisalas pare postów temu ze lampa beyond daje super rezultaty i mniej niszczy zeby, a nakladkowa bardziej. Bylam u pani dentystki dzis, ale na piaskowaniu i u niej wyielac nie bede wiec nie miala powodu zeby mi mowic cos, powiedziala ze lampa beyond tak naprawde bardziej niszczy szkliwo,jest dla osob ktorym zalezy na szybkim wybieleniu i że wszelkie metody wybielajace w godzine bardza sa inwazyjne..... ja juz sie zdecydowalam na lampe (800 zl) ale nie wiem czy nie lepiej nakladkowo........ pomóżncie!! chodzi mi o metode w ktorej efekt jest naaaaj. AgaBil bede wdzieczna za pomoc......
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:35   #2033
stazysta007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

no i jestem po wybielaniu lampa beyond - niestety srednio jestem zadowolony bo kolor teraz mam C1 a wczesniej mialem sam juz nie wiem jaki ale dosc zolty ...
co prawda dostałem pastę i zęby mogą sie jeszcze rozjasnic ale ide jeszcze raz na jedna gratisowa sesje 15min ...
ogolnie samo wybielanie bylo bezbolesne - czasami zabolal mnie ząb w ktorym mam plombe, a teraz po godzinie od wybielania czasami zabola mnie 2 zęby ... zobaczymy jak bedzie pozniej.
troszke niewygodne to bylo siedzenie ponad godzine z tymi wkladkami ale dalem rade, troszke sie wiercilem ale ogolnie dentysta nie narzekal, a wiekszego ode mnie nerwicowca ciezko znalezc
takze liczylem na kolor B1 ale sie mocno przeliczylem, moze po dodatkowej sesji i po kilku dniach zęby dojdą do B1 mam taka wielką nadzieję bo troche kasy mi poszlo na te eksperymenty ...
stazysta007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 15:15   #2034
Smurfik1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 16
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Blazejow Pokaż wiadomość
Dla lepszego efektu można zamówić sobie wkładki u dentysty, ale te z perły są też ok, trzeba odpowiednia ilość żelu wcisnąć i da się zrobić na całość. W zasadzie to kwestia wkładki ja mam na zamówienie jest rewelacja.

Zastanawiam się ile zelu nalać do tych nakładek ? Można to zrobić przez strzykawkę np. wstrzyknąć trochę na środek i po prostu poprzechylać te aplikatory, żeby się rozprowadził ? Pisze na ulotce ok. 2 g więć ok 2 ml ?

Biała perła dlatego jest tak dobra, bo zawiera nadtlenek karbamidu - czyli to czym wybielają w gabinetach, jednak jest on mniej stężony więc wybielanie jest bezpieczne i nie powoduje takiej nadwrażliwośći ;-)
Smurfik1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 20:34   #2035
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
Dziewczyny,mam problem, AgaBil pisalas pare postów temu ze lampa beyond daje super rezultaty i mniej niszczy zeby, a nakladkowa bardziej. Bylam u pani dentystki dzis, ale na piaskowaniu i u niej wyielac nie bede wiec nie miala powodu zeby mi mowic cos, powiedziala ze lampa beyond tak naprawde bardziej niszczy szkliwo,jest dla osob ktorym zalezy na szybkim wybieleniu i że wszelkie metody wybielajace w godzine bardza sa inwazyjne..... ja juz sie zdecydowalam na lampe (800 zl) ale nie wiem czy nie lepiej nakladkowo........ pomóżncie!! chodzi mi o metode w ktorej efekt jest naaaaj. AgaBil bede wdzieczna za pomoc......
zgadzam sie z Twoja dentystka wybielanie nakladkowe jest mniej inwazyjne, a poza tym efekt po nim utrzymuje sie dluzej niz po lampie.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 16:45   #2036
madzia778
Przyczajenie
 
Avatar madzia778
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

hmmm.. czytalam Wasze wypowiedzi i chce sie zpaytac czy mozna tanio ale dobrze wybielic zeby.Tzn. wiecie chodzi mi o to zeby ni wydac na to strasznie duzo kasy bo ja strasznie chcialabym miec biale zeby ale niestety nie mam zbyt duzo kasy i nie stac mnie na takie cos.czy jest cos w miare przystepnego??
__________________
Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu........Ale
Tyle razy przewróciłam się, wierzę ,że się podniosę
madzia778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:02   #2037
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

już za 300zł możesz przeprowadzić skuteczną kurację wybielającą - nakładkową na noc. Potem poprawki (czyli dodatkowe strzykawki) będą kosztowały cię ok. 50-70zł
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:11   #2038
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
czy ,,białą perłę" mozna stosowac w wieku 15 lat? czy sa jekies ograniczenia wiekowe?
Podbijam
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 08:23   #2039
Madzia_19
Raczkowanie
 
Avatar Madzia_19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A ja mam takie pytanie odośnie metody nakładkowej. Piszecie ,że można przeprowadzic ją samodzilenie w domu. Jeśli kupię wszystkie części z allegro- nakładki i strzykawki to ile mnie ta metoda wyniesie? I co na to mówią dentyści? A dokładnie na te nakładki kupowane z allegro? Są jakieś ograniczenia tej metody? każdy może ja przeprowadzic? Bo idę do dentysty nie długo, jestem po ściągnięciu aparatu stałego i chce sie spytac o wybielanie, ale jak powiem ,że chce wszystko zrobic samodzielnie to jakoś nie wydurnie się?
Madzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 11:13   #2040
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

jestem dentysta i samodzielnym wybielaniu nakladkowym mowie nie!
Wybielanie powinna poprzedzic kontrola, ew. wyleczenie badz zabezpieczenie ubytkow, usuniecie(jesli jest) kamienia i osadow zewnatrzpoch.. Poza tym nakladki musza byc indywidualne, czyli zrobione specjalnie dla cibie na podstawie wycisku. Dzieki temu zel bedzie idealnie przylegal do pow. zeba, nie wybielisz sie"w plamy", unikniesz tez wyciekania zelu i poparzenia dziasel.
Poza tym wybielaniu czesto towarzyszy nadwrazliwosc, jesli robisz to pod opieka stomatologa, pomoze Ci on ja zwalczys-laser biostymulujacy, wcieranie odp. lakierow, zeli.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.