A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-24, 10:10   #1
Dog in the fog
Raczkowanie
 
Avatar Dog in the fog
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 113

A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja


Rozważam wyjazd do Bułgarii z Itaką, czy któraś z Was była może w którymś z tych hoteli? Co w ogóle sądzicie o Bułgarii? Zastanawiam się też nad grecką Kretą ale chyba Bułgaria lepsza...

-Nessebar Beach

- Slavey

-Mpm Kalina Garden

-Gloria

Napiszcie jakie macie wrażenia z Bułgarii. Rozważałam Grecję, ale Bułgaria troszkę tańsza, a oferta lepsza chyba, troszkę chłodniej i można trochę pozwiedzać nie w skwarze... I coś dobrego przywieźć ;-)
Dog in the fog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 10:16   #2
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

kiedy jest wyjazd? te kraje mozna porownac pod wzgledem ceny ale pod zadnym innym, ja bym wolala troszke gorszy hotel ale zdecydowanie grecje... ale to tez zalezy jakiego rodzju turysta jestes. czy bedziesx spedzac czas w hotelu czy chcesz troche pozwiedzac?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 19:56   #3
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Wszystko zależy czego oczekujesz od wyjazdu. Bo jeżeli jesteś młoda i interesują Cię imprezy to bez wątpienia Bułgaria lepsza! 2 dni temu wróciłam ze Słonecznego Brzegu , imprezownia 24h na dobę. Chociaż wnioskuję z hoteli że wybierasz się do Nessebar? Tam też byłam. Miasteczko położone jest ok.15 min od Słonecznego Brzegu a dojazd kosztuje 1lev-2 zł. Warte polecenia , ale bardzo spokojne , wątpię że jest tam jakiekolwiek życie nocne. I niech Cię nie zmyli pogoda w Bułgarii. U mnie przez 13 dni najzimniej było w 2 dniu i temp. wynosiła 33 stopnie ! raz było równe 40. Dla mnie za gorąco , było mi słabo na plaży więc siedziałam na basenie. Tak czy inaczej Bułgarię polecam , bardzo miło mnie zaskoczyła szczególnie ,że rok temu powiedziałam że w życiu tam nie pojadę bo jest brzydko i nie ma palm . Nie mylilam sie tylko do palm , aczkolwiek jakieś małe się znajdzie. W sumie jak na to teraz patrze to bez sensu miałam pogląd na wakacje ,ale ok

No i tez mialam wybierac miedzy Grecja a Bułgaria. Wybrałam słusznie. Do Grecji tez kiedys na pewno zawitam bo tam jest przepięknie , ale ja wybrałam bardziej imprezowe miejsce. Wszystko zależy czego oczekujesz od wyjazdu
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 20:32   #4
Dog in the fog
Raczkowanie
 
Avatar Dog in the fog
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 113
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Nie no ja raczej plaża, trochę zwiedzania, spacerów, może rowery, sklepy ;-). Raczej Słoneczny Brzeg (hotel się nazywa Nessebar Beach, bo jest blisko do Nessebar'u). Jakaś knajpa, piwko, wino na plażę wieczorem. Ja niedyskotekowa jestem i imprezowanie raczej odpada. Ja to bym wszędzie chciała być, ale coś trzeba wybrać ;-) Dzięki za info!
Dog in the fog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 20:58   #5
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Cytat:
Napisane przez Dog in the fog Pokaż wiadomość
Nie no ja raczej plaża, trochę zwiedzania, spacerów, może rowery, sklepy ;-). Raczej Słoneczny Brzeg (hotel się nazywa Nessebar Beach, bo jest blisko do Nessebar'u). Jakaś knajpa, piwko, wino na plażę wieczorem. Ja niedyskotekowa jestem i imprezowanie raczej odpada. Ja to bym wszędzie chciała być, ale coś trzeba wybrać ;-) Dzięki za info!
Do Twojego opisu pasuje również Bułgaria To nie tylko imprezowania , Nessebar jest piękny. Ja Ci polecam Bułgarię , aczkolwiek z Grecji też pewnie będziesz zadowolona.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 21:37   #6
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Jak chcesz poimprezować to jednym z najpopularniejszych greckich miejsc jest Ayia Napa na Cyprze, tam to dopiero są imprezy. Jak dla mnie Bułgaria ma innego typu widoki i zdecydowanie bardziej podoba mi się Grecja bo jest tak bardziej egzotycznie a zwiedzania jest tyle że hej. Jednak na pewno będzie taniej w Bułgarii...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 21:41   #7
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Malgos_12: Byłaś w Ayia Napa ? Jest dużo turystów z Europy czy tylko ludzie z Cypru?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 21:43   #8
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Mieszkałam tam 2 sezony po 6 miesięcy... większośc to turyści - samych mieszkańców jest tam może 100, a w lecie kilkadziesiąt tysięcy
tutaj kilka zdjęć

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=23

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=24
jest tez mój "mały" opis dot Cypru

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2012-06-24 o 21:46
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 21:46   #9
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

ok , wielkie dzięki Kurort koniecznie do zapamiętania.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 21:49   #10
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Polecam gorąco!
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 08:22   #11
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

jak dla mnie jedyna przewaga Bułgarii nad Grecja sa ceny.. bylam w Grecji, byłam w Bułgarii, do Grecji wracam co rok, do Bułgarii jakos nie zamierzam w najblizszym 20-leciu
i te glony w morzu, fuuuj... wiem ze nie zawsze i nie wszedzie są - ja byłam w Sozopolu i z wody wychodziło sie jak ufo - na zielono, ohyda.
A Kreta jest cudowna, w tym roku jade na Krete 5 raz i 8-my do Grecji

Ale to Ty wybierasz
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 20:44   #12
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Kasiulka - podpisuję się rękami i nogami nie bylam na Krecie, ale wiem, że wszystkie greckie wysepki są cudne, a jeśli chodzi o Grecję lądową to niesamowite wrażenie zrobiły na mnie Meteory... poza tym Olimp też był spoko.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 15:21   #13
Figusia123
Raczkowanie
 
Avatar Figusia123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 89
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Witam serdecznie,
Urlop w Bułgarii to było moje marzenie, wiele słyszałam o tym kraju....
W tym roku udało mi się wyjechać na wczasy do Słonecznego Brzegu.
Bardzo się cieszyłam tym faktem, oraz moją pierwszą lotniczą przygodą. Bałam się lecieć jednak szybko okazało się, że niepotrzebnie. Warna przywitała nas drobnymi kroplami deszczu, ciepłego
Niestety, już na drugi dzień pobytu dotarło do mnie, że przybyłam do kurortu w pełni nastawionego na szybki zarobek z każdego turysty.
Bułgarzy obcesowi, bezpardonowo naganiali do nadmorskich knajp i restauracji. Już po konsumpcji szybko wypraszali gości aby udostępnić następnym miejsca. Kuchnia bardzo tłusta ( dużo frytek do wszytkiego) ciężko strawna, nie polecam osobom z dolegliwościami wątroby!!! Jako kierowcy są porównywani do gamoni oraz kierowców formuły 1 z uwagi na ich prędkość oraz spryt poruszania się po ulicy.
Wspaniałe okazało się tylko morze, które jest ciepłe i są super fale...
Plaża oczywiście odpłatna 8 leva za parasol, kolejne za leżaki....
Ten kraj utknął w latach 80 tych swojej ewolucji i chyba nie zanosi się aby coś się zmieniło.
Moja podróż była organizowana przez biuro Itaka. Nie polecam!!!
(zostaliśmy oszukani i zmuszeni do zapłacenia za jeszcze jedną dodatkową dobę przed transwerem na lotnisko. Brak reakcji rezydentki, która rozłożyła ręce i powiedziała, że jest ładna pogoda i można 16 godzin spędzić na basenie hotelowym -ŻENADA)

Pozdrawiam zdrowo opalona bułgarskim słońcem

Edytowane przez Figusia123
Czas edycji: 2012-07-14 o 15:23
Figusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 17:41   #14
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Co do jedzenia, szybkości w knajpach to normalne, zapraszania do nich... to tez normalne... często ludzie zarabiają tam jedynie kiedy jest sezon, więc nie masz się co dziwić...
Jedzenie typu pizza, frytki... to normalne... wszędzie to znajdziesz, bo gdzie nie pojechałam z jedzeniem jest podobnie... chyba że będziesz szukała czegoś innego bo ja np uwielbiam owoce morza i w ciepłych krajach nigdy sobie nie żałuję.
Jak możesz się dziwić, że kurort nastawiony jest na zarobek?? nie pojmuję.... a niby po co go tam postawili?
To jeszcze może zacznijmy od tego ile gwiazdek miał hotel i jaka była cena - jeśli to nie tajemnica, wystarczy mi tylko mniej więcej, bo masz dużo zastrzeżeń, ale dość dziwnych jak dla mnie... oprócz płatnej plaży - bo z tym się nie spotkałam. A było w ofercie że hotel ma prywatną plażę?
A co do dodatkowej dobry to myślę, że spokojnie możesz pójść do biura i złożyć skargę - chyba że umowa mówi inaczej. Tylko zrób to w formie pisemnej, bo wtedy tak szybko nie będą mogli cię zbyć...

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2012-07-14 o 17:49
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 22:05   #15
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

ja mysle nad blugaria ale loty powrotne sa straaasznie drogie
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 00:59   #16
wiind
Raczkowanie
 
Avatar wiind
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Livorno / Krakow
Wiadomości: 32
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Zdecydowanie bardziej polecam Grecje. Wszystko juz zostalo powiedziane wyzej, moge tylko potwierdzic to ze w Bulgarii mozna niezle poimprezowac, czesto wybierany cel podrozy przez mlodziez, alkohol bez problemu moga nabyc nieletni. I rowniez natknelam sie na te glony w morzu, chociaz nie wszedzie byly...
W Grecji ogolnie sa ciekawsze jak dla mnie miejsca do zwiedzania, wiec jak chcesz zobaczyc troche swiata, a nie tylko lezec na plazy to sie tam wybierz W sumie bylam tam dwa razy najpierw na Krecie, potem juz w tej wlasciwej Grecji ze tak to ujme i bardzo chetnie bym wrocila.
__________________
Here in my heart
That's where you'll be
You'll be with me
Here in my heart
No distance can keep us apart
Long as you're here in my heart

16.08.2009
wiind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 14:44   #17
gocha8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

byłam w Bułgarii dwa razy a w Grecji raz i to mi wystarczyło żeby się w niej zakochać, więc jeśli miałabym coś polecić to zdecydowanie Grecja
__________________
Pozdrawiam, Gośka
antytradzik.com.pl

Edytowane przez gocha8
Czas edycji: 2012-07-23 o 15:28
gocha8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 18:02   #18
Dog in the fog
Raczkowanie
 
Avatar Dog in the fog
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 113
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

No więc byłam w Bułgarii. Koło Złotych Piasków - Św. Konstantyn i Elena. Świadomie wybrałam taką mieścinkę, bo chciałam wypocząć, a właśnie z powodów świadczeń/wykwaterowania zrezygnowałam ze Słonecznego Brzegu (właśnie te 16godzin w próżni mnie odstraszyło, i dobrze, bo bym może leciała z Bourgas w ów felerny dzień zamachu...). Hotel wybrałam średni, bo stwierdziłam, że nie będę płacić dużo za Bułgarię. I całe szczęście. Ogólnie wypoczełam i pogoda ładna, ale generalnie w Bułgarii czas stanął w miejscu jakieś 30 lat temu. Byłam w Bułgarii w paru miejscach, zimą w górach, Plovdivie i paru wioskach turystycznych, więc wiedziałam jak to może wyglądać, ale po słynnym wybrzezu i rzeszach zadowolonych osób spodziewałabym się czegoś więcej. Tanio - fakt, lezaki na plaży to już dzierstwo totalne, ale na szczęście hotel miał swoją plażę. Autobusy jeżdżą jak chcą, ludzie zero angielskiego praktycznie... Park w miasteczku zaniedbany, mnóstwo straganów z tandetą (podróbki sa strasznie tandetne w przeciwieństwie do tych w Turcji), generalnie poza winem (nie tak tanim jakby się zdawało - co najmniej 20zł za butelkę, chyba że jakieś dziadostwo) nic stamtąd nie nadaje się do kupienia... No, może jakieś mydełka różane (też nietanie, ale zapach cudowny). Wiele spodziewałam się po Varnie, w końcu 3cie co do wielkości miasto - park stanął w miejscu, port niemal wymarły, generalnie zero pomysłu na cokolwiek. Zabytki Bułgarii - zaniedbane, mało tablic informacyjnych, rozczarowują... Jedzenie w sumie ok, owoce pyszne, herbaty ichniejsze okropne, tak samo kawa. Woda w morzu cieplutka, ale sporo glonów. Byłam przejazdem w Słonecznym Brzegu i Złotych Piaskach - tam trochę lepsza cywilizacja, ale mam wrażenie, że poza nowymi knajpami i hotelami nic tam nie się nie robi... Drogi - katastrofa, a kierowcy to kamikadze. Raczej tam już nie pojadę. Urlop udany, ale Bułgaria taka sobie. Nie mają na siebie pomysłu. I nie wiem kto ich wciągnął do Unii - to jakaś porażka. Ponieważ byłam w niewielkim miasteczku to zajrzałam w różne kąty i dzielnice i niestety to jest totalna porażka. Że nie wspomnę już o lotnisku, a raczej hangarze w Warnie...
Dog in the fog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 12:56   #19
trzyfuntylnu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 59
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Czy Wy przypadkiem nie przesadzacie z tą Bułgarią?

lotnisko hangar? a namiot w Krakowie?

drogi katastrofa? a polskie jakie są?
obiektywie patrząc uważam że polskie są gorsze

w przygotowaniu na przyjęcie turystów Bułgaria wyprzedza nas o 20 lat.

@ Dog in the fog
byłaś w Bułgarii 30 lat temu? Pewnie nie więc zapytaj rodziców jak wtedy było w Polsce i Bułgarii może jeździli tam "na handel".

co do ździerstwa to większego niż u nas to już na pewno nigdzie nie ma.
a komentarz z UE jest wręcz śmieszny.

Pozdrawiam
trzyfuntylnu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 17:48   #20
Dog in the fog
Raczkowanie
 
Avatar Dog in the fog
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 113
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Namiot w Krakowie to tez pomyłka, ale mówimy o Bułgarii. Ja nie robię porównania Polska vs Bułgaria tylko wypowiadam się na temat Bułgarii. Polska to inny zupełnie temat. Takie mam odczucia, a w Bułgarii ok 30 lat temu było parę osób z mojej rodziny na wczasach i widziałam na zdjęciach. Jeśli chodzi o UE no to niestety są różnice między standardem życia itp. w całej Unii, ale niestety Bułgaria w wielu rankingach jest na szarym końcu. A jak ktoś chce porównywać to proszę chociażby popatrzeć na duże miasta (Warna, Plovdiv) i zestawić je z Wrocławiem, Poznaniem. Komentarz jest chyba zbędny.
Dog in the fog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:40   #21
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

O jakim namiocie w Krk mówicie?? Leciałam kilka razy z Krk (ostatnio 2 tyg temu) ale ja tam żadnego namiotu nie widziałam, a może źle patrzyłam
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 09:05   #22
trzyfuntylnu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 59
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
O jakim namiocie w Krk mówicie?? Leciałam kilka razy z Krk (ostatnio 2 tyg temu) ale ja tam żadnego namiotu nie widziałam, a może źle patrzyłam
Namiot obsługuje tzw. terminal krajowy.

http://biznes.onet.pl/ewenement-hala...-detal-galeria

Choć po upadku OLT pewnie namiot nie będzie potrzebny bo znowu w Krakowie będzie jeden kierunek krajowy do Warszawy.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Dog in the fog Pokaż wiadomość
Namiot w Krakowie to tez pomyłka, ale mówimy o Bułgarii. Ja nie robię porównania Polska vs Bułgaria tylko wypowiadam się na temat Bułgarii. Polska to inny zupełnie temat. Takie mam odczucia, a w Bułgarii ok 30 lat temu było parę osób z mojej rodziny na wczasach i widziałam na zdjęciach. Jeśli chodzi o UE no to niestety są różnice między standardem życia itp. w całej Unii, ale niestety Bułgaria w wielu rankingach jest na szarym końcu. A jak ktoś chce porównywać to proszę chociażby popatrzeć na duże miasta (Warna, Plovdiv) i zestawić je z Wrocławiem, Poznaniem. Komentarz jest chyba zbędny.
No ok offtop jest bo temat to Grecja vs Bułgaria.
Ale piszesz o Bułgarii jak o kraju dzikusów. Jakby Polska co najmniej przodowała we wszystkich rankingach - liderem UE by była.
O wiele niższe są zarobki w Bułgarii i co? Podatek dochodowy najniższy, ceny też niższe niż u nas. Wysoką mamy średnią i co z tego?
Z drogami wyprzedzają nas o kilkadziesiąt lat tak mówią rankingi. My przebijamy ich ceną za te drogi kilkukrotnie.
Piszesz o lotniskach to podaje przykład z podwórka - Kraków. Jedne z najwyższych opłat lotniskowych, najdroższy chyba pociąg w Europie dowożący do lotniska i namiocik na terminalu krajowym.
Oczywiście polskie miasta są ładniejsze a plaże bałtyckie z niczym nie można równać ale zjechałaś na sprawy finasów, gospodarki etc.

Nie twierdzę że Bułgaria to Saint-Tropez. Wyśmiewać łatwo. A najczęściej i najgłośniej na ogół wyśmiewają tylko ciut lepsi...
trzyfuntylnu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 07:34   #23
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

mnie sie w Bułgarii najbardziej z PRL-em kojarzyły ekspedientki z wąsem w sklepach typu nasze Społem, które traktowały turystów czyli nas jak totalnych intruzów .. nawet smieszne to było, taki powrót do przeszłosci. Małe prywatne sklepiki juz inaczej podchodziły do cudzoziemskich klientów ... zapamietalam tez niestety bardzo boleśnie ze kierowcy maja w dupie pieszych, parkuja gdzie chca i jak chcą, jeden Bułgar idiota zaparkował na chodniku, pech chciał ze ja przechodziłam a on wysiadał i nie popatrzył, oberwałam drzwiami tak ze az sie spłakałam z bólu... siniak schodził mi z ręki przez pół roku.

Bułgaria nie jest zła... jest caca, sa pyszne banice, owoce, niskie ceny i dobra pogoda. Ale do Grecji sie moim skromnym zdaniem nie umywa
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 15:54   #24
Kajol7
Przyczajenie
 
Avatar Kajol7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

Witam, ja chciałabym się dowiedzieć czy któraś była w Bułgari w Hotelu Diana **, jedziemy z grupa znajomych i szukam jakiś informacji niestety wszystko co udaje mi się znaleźć to opinie po obozach czy koloniach (domyslilam sie juz ze jest to popularne miejsce dla >18) my tez nie mamy duzo więcej (22-24lata) i nie wymagamy jakiś luksusów. Chcialam tylko wiedziec czy np z biura podroży trafia się nie wiem do innych pokoi z klimatyzacją np.

a i jeszcze jakieś fajne kluby gdzie są i które warto zaszczycić swoja obecnością pozdrawiam






a co do grecji to byłam w Parali w hotelu "Constantin***" - hotel swietny, właściciel Boss Konstantin tak do niego mowilismy i bardzo mu sie to podobalo -bardzo sympatycznypan. Hotel w centrum przy plaży ale bez basenu niestety.
__________________
Love is the triumph of imagination over intelligence...

Edytowane przez Kajol7
Czas edycji: 2013-05-27 o 15:58
Kajol7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 12:55   #25
hallen
Raczkowanie
 
Avatar hallen
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: A co powiecie na Bułgarię? Bułgaria vs Grecja

hej chciałabym odświeżyć wątek. Polecacie jakiś fajny hotel? Teraz są tanie wycieczki i planuję coś zarezerwować,ale nigdy nie byłam w Bułgarii i czekam na rady
__________________
Pamiętniki z podróży :
http://hhallenn.blogspot.com/
hallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.