Seks analny - wasze doznania, opinie na temat... - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 20:16   #1051
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
Calusy, Suzano! Przepraszam wszystkich za te kometarze, i dziekuje za wiare w to, ze to nie ja je napisalam. Rozpoczelam osobny temat na tym forum gdzie tlumacze co sie stalo.

Zlo:
edytowalam wszystkie te bzdury z wlasnych postow, ale czy mozna poprosic Ciebie i inne osoby ktore je cytowaly o usuniecie tej czesci komenarzy?
każdy normalny człowiek czytając twoje wypowiedzi zrozumiał,że ktoś zrobił ci psikus.
mam nadzieję,że zmieniłaś juz hasło dostępu.
nie ma to jak społeczność wizażowa.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 23:53   #1052
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Mi się seks analny źle kojarzy... Może to nieodpowiedni wątek ale mam ochote się wygadać..

Otóż w nowy rok nad ranem uprawialiśmy normalny seks, gdy nagle TŻ wsadził mi w pupe. Wiedziałam od zawsze, że chciałby spróbować, ale zawsze mówiłam że mnie to nie kręci i nie chce próbować. Bolało jak cholera, może by było inaczej gdyby wsadzał pomału Uczucie okropne, gdy jeszcze złapał mnie za biodra i docisnął to aż mi łzy poleciały. Odrazu wstałam i poleciałam do ubikacji. Czuje się teraz zraniona, jestem z nim 3 lata i niewiem co myśleć Zrobił to tak bez zapytania chodzby z jakąs pierwsza lepsza poznaną na dyskotece, wogóle się nie liczył z tym że to mnie boli. Aż się dziwie że jego to nic nie bolało? Jednym słowem po tym co się stało czuje się zraniona, obrzydzona, zniesmaczona i jakoś tak nie kobieco...

Niechce zniechęcać wizażystek do uprawiania tego typu seksu, bo was to może w takim stopniu nie będzie boleć gdy was tż będzie sie liczył z waszymi odczuciami i uczuciami...

Powiedzcie mi co ja mam zrobić? Rozmawiałam z nim cała droge jak wracaliśmy w nowy rok, przepraszał i tłumaczył sie ze miał za bardzo wypite... Do gwałtu tego porównać nie mogę, ale w pewnym stopniu czuje sie zgwałcona bo zrobił coś co dla mnie jest obrzydliwe i bez zapytania, po czym jeszcze docisnął. Brakuje mi już słów. Mam tak mieszane myśli
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 10:24   #1053
Arwenaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wroc
Wiadomości: 38
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

o matko... mój ex kiedyś też zrobił mi coś, czego nie chciałam, i on o tym wiedział, i sprawił mi ogromny ból. Też zrobił to niespodziewanie, bez pytania i też tłumaczył sie alkoholem (nie będe wdawać sie w szczegóły)... Dałam sobie 2 tygodnie na przemyślenie, oswojenie sie, przekonanie co czuje. Przez te 2 tyg nie widzieliśmy się. Po tym czasie wiedziałam że ciągle go kocham, ale że straciłam do niego zaufanie. I to był koniec. Wyleczenie się z tej miłości zajęło mi pół roku... Z perspektywy czasu wiem, że to była dobra decyzja, że nie mogłabym z nim być, po tym co mi zrobił. Byliśmy razem ponad 2 lata.
Może ta historia Ci pomoże w jakiś sposób...
Arwenaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:19   #1054
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Arwenaaa Pokaż wiadomość
o matko... mój ex kiedyś też zrobił mi coś, czego nie chciałam, i on o tym wiedział, i sprawił mi ogromny ból. Też zrobił to niespodziewanie, bez pytania i też tłumaczył sie alkoholem (nie będe wdawać sie w szczegóły)... Dałam sobie 2 tygodnie na przemyślenie, oswojenie sie, przekonanie co czuje. Przez te 2 tyg nie widzieliśmy się. Po tym czasie wiedziałam że ciągle go kocham, ale że straciłam do niego zaufanie. I to był koniec. Wyleczenie się z tej miłości zajęło mi pół roku... Z perspektywy czasu wiem, że to była dobra decyzja, że nie mogłabym z nim być, po tym co mi zrobił. Byliśmy razem ponad 2 lata.
Może ta historia Ci pomoże w jakiś sposób...
Nie wyobrażam sobie żeby kochający mężczyzna mógł zrobić cokolwiek wbrew mojej woli. I tutaj nie ma wytłumaczenia że alkohol widać po prostu nie był Ciebie wart i tyle. Nie ma co za nim płakać
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 12:50   #1055
xxsarenkaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 97
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

mnie kiedys tez ze 2 razy sie zdarzylo ze kochalismy sie zupelnie normalnie ale od od tylu, mialam doś mocno wypiętą pupę i moj ówczesny przez przypadek we mnie wszedł wlaśnie w pupę...wiem ze nawet nie wlozyl go do konca i ze generalnie sam sie dość mocno przestraszyl ale mnie wtedy staneły gwiazdy przed oczami ból byl tak silny ze zgielam sie w poł. Chcociaż uwielbiam sex analny. wszystko jest kwestia tego jak facet sie do tego zabiera.

Princesko ile Twój TŻ ma lat? 19,20? jesli jest mlody i niedojrzaly olej go - to co zrobil swiadczy o nim zle i alkohol nie ma tu nic do rzeczy, zrobil ci porpostu krzywde
xxsarenkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:40   #1056
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez xxsarenkaxx Pokaż wiadomość
Princesko ile Twój TŻ ma lat? 19,20? jesli jest mlody i niedojrzaly olej go - to co zrobil swiadczy o nim zle i alkohol nie ma tu nic do rzeczy, zrobil ci porpostu krzywde
Jest rok odemnie starszy. Ja 18 on 19...
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:55   #1057
izaroksan
Raczkowanie
 
Avatar izaroksan
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kozienice-woj.mazowieckie
Wiadomości: 181
GG do izaroksan Send a message via Skype™ to izaroksan
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Princeska90 Pokaż wiadomość
Jest rok odemnie starszy. Ja 18 on 19...
O matko kolezanki to nie masz sie nad czym zastanawiac zostawilam bym Go jestes młoda nie jesden bedzie jeszcze z Toba ,a do tego chlopaka stracisz zaufanie i zawsze bedziesz sie bala czy czegos podobnego nie zrobi nigdy wiem ze dlugo jestescie ze soba ale pomalu zapomnisz
izaroksan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 13:56   #1058
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie żeby kochający mężczyzna mógł zrobić cokolwiek wbrew mojej woli. I tutaj nie ma wytłumaczenia że alkohol widać po prostu nie był Ciebie wart i tyle. Nie ma co za nim płakać


Dokładnie, przykro mi to pisać, ale to jest koniec Twojego związku. Pisze celowo "Twojego", bo tylko Ty zaufalaś, zabiegałas o miłość. On wykorzystał chwilę Twojej namiętności, chwilę gdy oddałas mu swoje ciało i duszę. Gdybyś jednak heroicznie chciała o niego walczyć i dała się przeprosić, zastanów się jak będziesz się czuła w kolejnej sytuacji łóżkowej. Ja bym się BAŁA. normalnie bym sie bała, że zrobi mi to jeszcze raz...

ps alkohol tego nie usprawiedliwia. on tego chciał mimo że wiedział że ty nie chcesz i to sobie wziął...

Tak nie musi być. tak nie moze być. nie pozwol na to! Bardzo Ci współczuje, bo jak się zastanawiam jak się czułaś , gdy tylko uciekłas do łazienki, jak płakałaś i zastanawiałas sie co masz teraz zrobić, to nóż mi się otwiera!

Jeśli masz watpliwości czy "jeszcze" możesz się wycofać, możesz. A nawet powinnas. I sądze nawet, że wcale nie 'musisz" sie tłumaczyć dlaczego i dlaczego teraz, mimo, że "było już dobrze".

Trzymaj się Kochana!!!!!
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:01   #1059
xxsarenkaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 97
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Princeska90 Pokaż wiadomość
Jest rok odemnie starszy. Ja 18 on 19...

wg mnie facet 19 lat nie moze miec dojrzałego podejscia do spraw sexu i kobiecego ciala..to jeszcze szczyl.
xxsarenkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 17:14   #1060
Arwenaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wroc
Wiadomości: 38
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

w takich sytuacjach serce mówi co innego i rozum mówi co innego. I serce tu nie jest dobrym doradcą... Jesteś młodziutka i sporo fajnych facetów na Twojej drodze jeszcze się pojawi, nie trać czasu na kogoś kto świadomie zrobił Tobie coś wbrew Twojej woli, a co gorsza sprawił Ci ból (świadomie!). Przytulam mocno Princeska
Arwenaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:09   #1061
marlenkas91
Raczkowanie
 
Avatar marlenkas91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 440
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Rozmawiałam dziś z TŻ... Powiedziałam mu że chciałabym spróbować Zapewne się ucieszył bo już nie raz wspominał mi że chciałby i w ogóle ale ja nie byłam przekonana ale teraz wiem że jestem gotowa

Edytowane przez marlenkas91
Czas edycji: 2009-01-03 o 18:10 Powód: likwidacja powtórzeń
marlenkas91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 18:30   #1062
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

marlenkas91 i o to chodzi, aby to była wspólna decyzja , a nie tylko jednej strony - tylko wtedy moze byc przyjemnie...
Princeska90 bardzo mi przykro , ale mam pytanie jak chłopiec mógł Ci włożyć penisa do pupy , przecież poczułabyś jego penisa między pośladkami i zdążyłabyś zareagować (przynajmniej tak mi się wydaje ). Z tego co wiem , seksu analnego nie wolno (!) uprawiać bez lubrykantów i przy takiej formie współżycia chłopak musi to robic wolno , w porozumieniu z dziewczyna (kazdy ruch) . twój chłopak złamał obie zasady ...
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:57   #1063
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez questtttk Pokaż wiadomość
marlenkas91 i o to chodzi, aby to była wspólna decyzja , a nie tylko jednej strony - tylko wtedy moze byc przyjemnie...
Princeska90 bardzo mi przykro , ale mam pytanie jak chłopiec mógł Ci włożyć penisa do pupy , przecież poczułabyś jego penisa między pośladkami i zdążyłabyś zareagować (przynajmniej tak mi się wydaje ). Z tego co wiem , seksu analnego nie wolno (!) uprawiać bez lubrykantów i przy takiej formie współżycia chłopak musi to robic wolno , w porozumieniu z dziewczyna (kazdy ruch) . twój chłopak złamał obie zasady ...
dlatego czzytając ten przypadek też uważam,że wiele niejasności się pojawia.
chyba,że dziewczyna też była pijana,doszła do wniosku,a niech tam spróbuje,a teraz obraca kota ogonem.
nie wierze,że nie było możliwości się wycofać,za stara jestem na takie bajki.
nawet gdyby ci wsadził trochę można było uciec z pupą.poza tym bez lubrykantów,oleju,czy wazeliny nie wszedł by ci tak gładko.

sory,ale ta sprawa mocno mi "śmierdzi"
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 00:45   #1064
xxsarenkaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 97
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dlatego czzytając ten przypadek też uważam,że wiele niejasności się pojawia.
chyba,że dziewczyna też była pijana,doszła do wniosku,a niech tam spróbuje,a teraz obraca kota ogonem.
nie wierze,że nie było możliwości się wycofać,za stara jestem na takie bajki.
nawet gdyby ci wsadził trochę można było uciec z pupą.poza tym bez lubrykantów,oleju,czy wazeliny nie wszedł by ci tak gładko.

sory,ale ta sprawa mocno mi "śmierdzi"

??? OCZYWISCIE ZE JEST TO MOZLIWE ZE WLOZYŁ JEJ PENISA CALEGO W PUPE, BEZ ZADNYCH LUBRYKANTOW a ona nie zdażyła uciec. poprostu byla na tyle wypieta ze mial wolny dostep do tej dziurki i mocno go wepchnął. Facetowi to nie sprawia bólu tylko kobiecie.
xxsarenkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 00:55   #1065
Hammond
Raczkowanie
 
Avatar Hammond
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez xxsarenkaxx Pokaż wiadomość
Facetowi to nie sprawia bólu tylko kobiecie.
zdziwiłabyś się
Hammond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 11:04   #1066
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 176
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Hammond Pokaż wiadomość
zdziwiłabyś się
dokladnie, moj Tz czasem az zajeczy z bolu gdy podczas zwyklego seksu jestem zbyt sucha. A co dopiero podczas analu...
halinka1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 12:02   #1067
xxsarenkaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 97
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Hammond Pokaż wiadomość
zdziwiłabyś się

być może bym sie zdziwiła.
mam 29 lat i troche doświadczeń za soba , natomiast nie zdażyło mi się jeszcze jakiś facet wył z boł - raczej z rozkoszy.
zaznaczam , że z moim ex doszliśmy do wprawy i nie uzywaliśmy żadnych nawilżaczy. no może trochę śliny.
no ale nie mowie nie, zapewne rozni sa faceci
xxsarenkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 12:02   #1068
xxsarenkaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 97
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Hammond Pokaż wiadomość
zdziwiłabyś się

być może bym sie zdziwiła.
mam 29 lat i troche doświadczeń za soba , natomiast nie zdażyło mi się jeszcze by jakiś facet wył z boł - raczej z rozkoszy.
zaznaczam , że z moim ex doszliśmy do wprawy i nie uzywaliśmy żadnych nawilżaczy. no może trochę śliny.
no ale nie mowie nie, zapewne rozni sa faceci
xxsarenkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 13:55   #1069
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez xxsarenkaxx Pokaż wiadomość
być może bym sie zdziwiła.
mam 29 lat i troche doświadczeń za soba , natomiast nie zdażyło mi się jeszcze jakiś facet wył z boł - raczej z rozkoszy.
zaznaczam , że z moim ex doszliśmy do wprawy i nie uzywaliśmy żadnych nawilżaczy. no może trochę śliny.
no ale nie mowie nie, zapewne rozni sa faceci
wiesz,jeśli stosujesz tą metodę często mięsnie zwieracza są bardziej elastyczne,więc wprawa jest.
dziewczyna jest młoda,więc wątpię,że była obeznana pisz ąc,ze był to pierwszy raz.
poza tym nawet jeśli jest mocno wypięta to też ma możliwość ucieczki.musiałby ją przycisnąć całym ciałem.więc jest to mocno naciągane.
a facet rownież odczuwa ból,tylko jeden lubi odczuwac ból inny nie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 16:17   #1070
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
poza tym nawet jeśli jest mocno wypięta to też ma możliwość ucieczki.musiałby ją przycisnąć całym ciałem.więc jest to mocno naciągane.
a facet rownież odczuwa ból,tylko jeden lubi odczuwac ból inny nie.

przecież pisała, że ją jeszcze dociągnął ją za biodra, mimo, że bolało. Nie rozumiem, o co Wam chodzi? Ze niby było jej dobrze, tak?
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 17:39   #1071
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
przecież pisała, że ją jeszcze dociągnął ją za biodra, mimo, że bolało. Nie rozumiem, o co Wam chodzi? Ze niby było jej dobrze, tak?
już napisałam swoją opinię.to moje zdanie,poparte moim tłumaczeniem.
nie mnie oceniać,czy to prawda.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 18:08   #1072
xxsarenkaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 97
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
przecież pisała, że ją jeszcze dociągnął ją za biodra, mimo, że bolało. Nie rozumiem, o co Wam chodzi? Ze niby było jej dobrze, tak?

no dokładnie zaraz wyjdzie ze sama sie o to prosiła .

nie wiem jak mozna pisać ze ta sprawa komus mocno smierdzi jak dziewczyna pisała ze docisnąl ja.
xxsarenkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 18:25   #1073
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez xxsarenkaxx Pokaż wiadomość
no dokładnie zaraz wyjdzie ze sama sie o to prosiła .

nie wiem jak mozna pisać ze ta sprawa komus mocno smierdzi jak dziewczyna pisała ze docisnąl ja.
taaa i bez środka nawilżającego wszedł gładko i docisnął .prosze cię
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:02   #1074
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
taaa i bez środka nawilżającego wszedł gładko i docisnął .prosze cię
Cytat:
Napisane przez Princeska90 Pokaż wiadomość
Otóż w nowy rok nad ranem uprawialiśmy normalny seks, gdy nagle TŻ wsadził mi w pupe. Wiedziałam od zawsze, że chciałby spróbować, ale zawsze mówiłam że mnie to nie kręci i nie chce próbować. Bolało jak cholera, może by było inaczej gdyby wsadzał pomału Uczucie okropne, gdy jeszcze złapał mnie za biodra i docisnął to aż mi łzy poleciały. Odrazu wstałam i poleciałam do ubikacji.

Zrobił to tak bez zapytania chodzby z jakąs pierwsza lepsza poznaną na dyskotece, wogóle się nie liczył z tym że to mnie boli.
ja z tego opisu nie widzę by to "gładko weszło"... TmargoT zadziwiasz mnie ignorancją i brakiem wrażliwości i to to, jak na wizaż, "śmierdzi".
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:39   #1075
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
ja z tego opisu nie widzę by to "gładko weszło"... TmargoT zadziwiasz mnie ignorancją i brakiem wrażliwości i to to, jak na wizaż, "śmierdzi".
czytałam jej post kilka krotnie.
jak juz wspomniałam nie ufam na 100% jej słowom i mam do tego prawo.
nie jestem małolatą,mam za sobą proby sexu analnego,więc wiem jak to sie obywa.
uważam,że jeśli chłopak był wypity,mogła i ona być,co tłumaczyłoby moje niejasności.
owszem ona nie chciała,ale jakoś niespecjalnie sie broniła,lub słabo jej to wychodziło.
napisałam,że sprawa śmierdzi,a nie jej słowa,ani jej osoba.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:45   #1076
xxsarenkaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 97
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czytałam jej post kilka krotnie.
jak juz wspomniałam nie ufam na 100% jej słowom i mam do tego prawo.
nie jestem małolatą,mam za sobą proby sexu analnego,więc wiem jak to sie obywa.
uważam,że jeśli chłopak był wypity,mogła i ona być,co tłumaczyłoby moje niejasności.
owszem ona nie chciała,ale jakoś niespecjalnie sie broniła,lub słabo jej to wychodziło.
napisałam,że sprawa śmierdzi,a nie jej słowa,ani jej osoba.

A uważasz że kobiety które są gwałcone też mają szanse się "wywinąć" ? gwałciciele by zgwalcić muszą używać lubrykantów?

sama po sobie wiem że jest to oczywista oczywistość że jest możliwe w 200% to co zrobił jej jej facet.
xxsarenkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 19:55   #1077
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez xxsarenkaxx Pokaż wiadomość
A uważasz że kobiety które są gwałcone też mają szanse się "wywinąć" ? gwałciciele by zgwalcić muszą używać lubrykantów?

sama po sobie wiem że jest to oczywista oczywistość że jest możliwe w 200% to co zrobił jej jej facet.
gwałt jest to cała oprawa,nie tylko sam akt.do aktu musi byc urzyta siła.

ona poszła z nim z dobrej woli.chciał sprobować,a może mu się pomyliło?nie wiem.
jednak ona odczuwająć ból,bo nie wydaje mi się,że wcisnął się,a ona nie mogła sie wyrwać.to nie pochwa,że się rozciaga.odbyt n ie jest taki elastyczny.więc czując ból mogła się wycofac.wierzgac nogami,uderzyć,kopnąć (zależy od pozycji).
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:10   #1078
xxsarenkaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 97
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
gwałt jest to cała oprawa,nie tylko sam akt.do aktu musi byc urzyta siła.

ona poszła z nim z dobrej woli.chciał sprobować,a może mu się pomyliło?nie wiem.
jednak ona odczuwająć ból,bo nie wydaje mi się,że wcisnął się,a ona nie mogła sie wyrwać.to nie pochwa,że się rozciaga.odbyt n ie jest taki elastyczny.więc czując ból mogła się wycofac.wierzgac nogami,uderzyć,kopnąć (zależy od pozycji).



wyobraź sobie taka sytuacje:

leżą na boku, kochaja się. dość intensywnie i namiętnie. on cały wchodzi i wychodzi . trzyma ja za biodr troche za pośladek, jednocześnie "odkrywając " jej drugą dziureczke. i kiedy tak w nią wchodzi i wychodzi NAGLE , MOCNO i ZDECYDOWANIe wkkłada go Jej w pupę. Wówczas wejdzie , wierz mi cały , do samego końca. jest to mozliwe a laska wowczas az zgieła się pewnie z bólu.


co innego jasz masz faceta czułego kochanego, dbającego o Ciebie. probojecie takiej formy sexu i wklada ci go tylko troszeczke, tyci tyci. i myslisz ze to wlasnie musi sie tak odbywac, ale tak nie jest, jak faxet bedzie chcial go WYPCHNAC to to zrobi
xxsarenkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:43   #1079
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez xxsarenkaxx Pokaż wiadomość
wyobraź sobie taka sytuacje:

leżą na boku, kochaja się. dość intensywnie i namiętnie. on cały wchodzi i wychodzi . trzyma ja za biodr troche za pośladek, jednocześnie "odkrywając " jej drugą dziureczke. i kiedy tak w nią wchodzi i wychodzi NAGLE , MOCNO i ZDECYDOWANIe wkkłada go Jej w pupę. Wówczas wejdzie , wierz mi cały , do samego końca. jest to mozliwe a laska wowczas az zgieła się pewnie z bólu.


co innego jasz masz faceta czułego kochanego, dbającego o Ciebie. probojecie takiej formy sexu i wklada ci go tylko troszeczke, tyci tyci. i myslisz ze to wlasnie musi sie tak odbywac, ale tak nie jest, jak faxet bedzie chcial go WYPCHNAC to to zrobi
mnie przekonuje tylko jedna pozycja na misjonarza,kidy on całym cielskiem na niej leży,a za gową ma ścianę.jednak nie jest to mozliwe fizzycznie,żeby dostał się do pupy.
chyba,że jest zdolnymi wykwalifikowanym kochankiem,znającym anatomię kobiety.
dlatego DLA MNIE DUŻO TU NIEJASNOŚCI.
mam kiepską wyobraźnie.
"jam niewierny tomasz,poki nie dotknę nie uwierze"
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:48   #1080
xxsarenkaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 97
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mnie przekonuje tylko jedna pozycja na misjonarza,kidy on całym cielskiem na niej leży,a za gową ma ścianę.jednak nie jest to mozliwe fizzycznie,żeby dostał się do pupy.
chyba,że jest zdolnymi wykwalifikowanym kochankiem,znającym anatomię kobiety.
dlatego DLA MNIE DUŻO TU NIEJASNOŚCI.
mam kiepską wyobraźnie.
"jam niewierny tomasz,poki nie dotknę nie uwierze"

och no widze ze Tomasz niewierny z Ciebie ale niezycze Tobie byś przekonała się ze to MOZLIWE ściskam
xxsarenkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 14:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.