Polityka zastraszania użytkowników - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-01, 21:20   #31
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez Gosiabie
Samo uzycie sów :"nie chce straszyc, ale" juz swiadczy o tonie wiadomosci.

Już jaśniej chyba nie moge tego ująć.
Cytat:
Napisane przez Gosiabie
Fakt, przyznaję, słowa: "nie chcę cie straszyć", nie zostały użyte.
Nie podoba mi się ta historia.

Począwszy od sposobu jej załatwienia - na forum - poprzez półsłowka, do, nazwijmy to eufemistycznie, nieścisłości, które wkleiłam powyżej.

Rzeczywiście, odbiór może być różny, dlatego należy się zastanowić zanim się założy taki wątek pod wpływem emocji . Emocji, które, dodam - mogą nie mieć uzasadnienia w rzeczywistości.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 21:24   #32
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

I które mogą lawiną doprowadzić do dużych nieprzyjemności

Jak to Zło w innym wątku napisał, "taka mała szpileczka w moderatorów".
Po co podawać szczegóły z życia Moda??
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 21:25   #33
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Do zainteresowanych.

Zapoznałam się z ta sprawą i takie są fakty:

Laura2112 w odpowiedzi na post Gosiabe tej treści:

Cytat:
Napisane przez Gosiabie
W większości moderatorzy to wizażanki z tzw. stażem ,większość lubię, pamiętam. Jednak są i takie, które nie powinny nigdy być na takowym miejscu.
Nie mówie o Tobię Aguniu, jesteś przemiłą i mądrą osobą, zawsze Cię ceniłam.
Niestety nie można tego powiedzieć o każdym z moderatorów i gdyby takowa osoba (ktorej imienia nie wymienię), a gdzie pusto aż huczy, pouczała mnie, to chyba na wymioty by mi się zebrało...
Napisała do Gosiabe takie PW ( pozwalam sobie je zacytować za zgodą Laury)

Cytat:
Napisane przez Laura2112
"Witaj,
pewnie domyślasz się, w jakiej sprawie piszę.
W sprawie Twojego postu na technicznym.
Mam wrażenie, że mnie miałaś na myśli, pisząc o moderatorze miejsca, gdzie "pusto aż huczy".
Obrażalska nie jestem, męczą mnie jedynie sprawy niewyjaśnione. Dlatego liczę na Twoją odpowiedź na moje PW.
Pozdrawiam! "
Nie będę cytować co odpowiedziała jej Gosia ( nie było to przyjemne), ale pozwolę sobie na komentarz tej sytuacji.

Prawdę mówiąc to ja jestem zniesmaczona Gosiu Twoją wypowiedzią na forum. Atakując w ten sposób, atakujesz dosłownie wszystkie moderatorki! I wcale się nie dziwię, że Laura w sposób bardzo kulturalny i na PW poprosiła Cię o wyjaśnienia. (Żałuję tylko, że ja nie widziałam Twojego wpisu, bo na pewno poprosiłabym Cię o wyjaśnienia);
Ty natomiast ciągniesz temat dalej, ale całkowicie rozmijasz się z prawdą. Więcej, cytujesz coś, co ZUPEŁNIE NIE MIAŁO MIEJSCA!
Twoje zdanie:
Cytat:
Napisane przez Gosiabie
„Pisze też ( ten moderator w PW), że nie chce mnie zastraszać, ale...”
To jest jawne oszczerstwo.


Cytat:
Napisane przez Gosiabie
Fakt, przyznaję, słowa: "nie chcę cie straszyć", nie zostały użyte. Nie w sensie dosłownym, ale tak własnie je odebrałam. Jako zastraszanie.

Nie chcę by takie maile przychodziły do mnie.

Poczułam się tak, jakby dzielnicowy zapukał do moich drzwi i kazał się tłumaczyć z tego, iż kiedyś, gdzieś, powiedziłam, że nie wszystkich policjantów darzę szacunkiem.
Wolno mi, bo żyjemy w wolnym kraju.

Jestem kobietą i pewno inaczej odbieram pewne sprawy - być może nie to miała na myśli pani Moderator, która do mnie napisała, nie chciała mnie straszyć, ale bez werbalnego kontaktu, często ulegamy innym emocjom i tak to odebrałam.
Czy naprawdę to PW Laury, to jest wg Ciebie "polityka zastraszania użytkowników" ??? Dla mnie to jakiś absurd. Ty najpierw atakujesz i obrażasz moderatorów a potem masz żal, że ktoś śmie pytać???

Cytat:
Napisane przez Gosiabie
Owszem, jest pewna pani moderator, której nie szanuję, bo jest infantylną, pustą i małostkową osobą. Zapewne dlatego, iż życie ją doświadczyło, wcześnie zaszła w ciążę i musiała przewartościować swój świat.
To ją własnie miałam na myśli wypowiadając się w wątku o Nefryt.
I takie właśnie osoby uważam za nieodpowiednie na takie stanowisko. Moim zdaniem, to źle świadczy o portalu.
Gosiu ja nie wiem, jak to świadczy o portalu, ale wiem jak świadczy o Tobie. Jak dla mnie nie najlepiej

Mam nadzieję, że sprawa jest wyjaśniona i zamknięta raz na zawsze.
Nie widzę, żadnego przewinienia Laury, a Twoje wyjaśnienie do mnie na PW, nie przekonały mnie, że Laura zastrasza użytkowników.

PS. ponieważ PW do mnie wkleiłaś tu na forum, pozwoliłam sobie odpowiedzieć Ci również publicznie;
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 21:30   #34
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

ja mam wrażenie że Gosia nie ma na myśli Laury...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 21:35   #35
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez agabil1
ja mam wrażenie że Gosia nie ma na myśli Laury...
Aga, ale właśnie chodzi o PW Laury do Gosiabie, ale faktycznie Gosia obrażając w pierwszym cytacie moderatora, nie miała na myśli Laury.
Do tej pory zresztą nie dostałam odpowiedzi o jakiego moderatora jej chodzi
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 22:39   #36
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Dokładnie, pisząc o pustogłowym moderatorze, absolutnie nie miałam na myśli Laury. Aż do dzisiaj bowiem, w ogóle o niej nie słyszałam.
Pisząc "a gdzie pusto aż huczy" miałam na mysli głowę tej, która podobno już moderatorką nie jest. Tego nie wiem, bo ostatnio rzadko tutaj bywam. Ale skoro już moderatorem nie jest, to moze nie bez powodu? Mi nie wolno się jednak o tym wypowiedzeć? Jeżeli mówimy o tej samej osobie...
Jak udało Wam się dopatrzeć obrażania wszystkich moderatorów, nie mam jednak pojęcia.

Bijemy piankę, a sprawa jest prosta: napisałam coś, co nie mieści się w konwencji "kółka wzajemnej adoracji". Laura, poczuła się dotknięta, choć słowem o niej nie wspomniałam - patrz początek tego postu. Pisze do mnie PW z żądaniem wyjaśnienia sprawy. Fakt, napisała grzecznie, ale podgrzała mi temperaturkę, i być może, mnie poniosło.

AgaZ - do posta wkleiłam mocno okrojoną wersję mojego PW. Nie podając żadnych personaliów. Bo nie odwet na moderatorce był moim celem, ale naświetlenie tego, że kółko wzajemnej adoracji jest i ma się dobrze.

Czy moja PW do Laury była przykra? Porównałam moderatora do dozorcy - dobry moderator sprząta, a najlepiej tak, by nie było go widać. Laura poczuła się dotknięta? Trudno, taka funkcja, taka praca. Do policji też się pchają drzwiami i oknami, a przecież wszyscy na nich psy wieszają. Małolat pisze na ścianie hwdp, a pięć lat później stara się tam o pracę. I też będzie ścigał tych, którzy obrażają policję.

Małgorzata
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 22:52   #37
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

A mi się wydaje,że wszystkim moderatorom należą się od Ciebie przeprosiny.W głowie mi się nie mieści,że można kogoś bezpodstawnie oskarżać.Dokładnie tak-bezpodstawnie oskarżać.Tak właśnie mogli poczuć się wszyscy moderatorzy,skoro nie raczyłaś wskazać dokładnie osoby,która niby Ci zawiniła.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 22:55   #38
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Gosiabie - Wizaz to nie prokuratura/policja ktora postepowanie przygotowawcze toczy in rem - w sprawie lub in personam - wobec konkterniej osoby.Cale szczescie, ze zasada jest iz na Wizazu zarzuty sa przedstawiane konkretnym osobom.
Twoje zachowanie zwiazane z brakiem sprecyzowania podejrzanego - zalozenie tego i watku i wypowiedz w poprzednim - jest przerazajaco prymitywne. Jesli masz "odwage cywilna" zalozyc taki watek wobec "wszechobecnego KWA" to miej odwage podac i osobe wobec ktorej wytaczasz zarzuty. W przeciwnym wypadku narazasz sie li tylko na smiesznosc.Zwlaszcza, ze klamiesz i cytujesz wypowiedz, ktora nie miala miejsca.Prawo do klamstwa ma tylko i wylacznie oskarzony a i to jest w doktrynie mocno dyskusyjna sprawa.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 22:58   #39
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

A za składanie fałszywych zeznań grozi odpowiedzialność karna .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 23:00   #40
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez nekome
Jesli masz "odwage cywilna" zalozyc taki watek wobec "wszechobecnego KWA" to miej odwage podac i osobe wobec ktorej wytaczasz zarzuty. W przeciwnym wypadku narazasz sie li tylko na smiesznosc.
Też tak myślę.
Taka zabawa powoli przestaje być nawet śmieszna, jeśli w ogóle była.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 23:02   #41
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Gosiabie, moderator jest nie tylko „dozorcą”, jak to określasz, ale również użytkownikiem tego forum, takim samym, jak wszyscy inni. Nie widzę więc powodu, dla którego miałybyśmy zniknąć z widoku. Tak samo też możemy reagować widząc, kiedy ktoś kogoś obraża. Mogłam pytać na forum, wolałam PW, oberwało mi się za dyskrecję.

Że aż tak podgrzeję Ci temperaturę, tego się nie spodziewałam, zadając zwykłe pytanie. Dobrze, że nie wszyscy tak na pytania reagują, bo forum długo by nie funkcjonowało.
Dotknięta się nie poczułam, natomiast staram się wyjaśniać kwestie, które mnie nurtują.
Napisałam, że liczę na Twoją odpowiedź, nie że jej żądam. Gdybyś nie odpisała, nic by się nie stało. Do rzekomego KWA też nie należę, o ile coś takiego w ogóle istnieje.
Sadziłam, że mówiąc o pustych miejscach, masz na myśli fora, które moderuję, ponieważ fakt, nie są na raz oblegane – stąd pytanie. Że w tym zdaniu chodziło o czyjąś głowę, tego bym nie wywnioskowała. Tak czy siak – kogoś obraziłaś.

Mam wrażenie, że poruszonych jest tu więcej kwestii, niż sprawa jednego byłego moderatora, ale mniejsza o to. Rzuciłaś sporo nieprzyjemnych i nieprawdziwych słów pod moim (i nie tylko) adresem, i to chyba w żadnej konwencji się nie mieści. W żadnym miejscu Cię nie zastraszałam i nie wiem, dlaczego sądziłaś, że to nie wyjdzie na jaw.
Skoro temat mnie nie dotyczy, koniec i kropka z mojej strony. Wystarczyło napisać.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 23:03   #42
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez Gosiabie
nieodpowiedzialne osoby zostają moderatorami.
Są to osoby tak niepewne siebie, tak nie wiem, zakompleksione?, że czują sie potem w obowiązku zaszczuwac innych (mnie np.) piszac na priva, robiąc aluzje, zastraszac po prostu, bo nie podoba się im co napsiałam w jakims wątku.
Odreagowując w ten sposób.
Uprzejmnie prosze o bardziej selektywny dobór tychże.

Najbardziej zabawne jest ot, ze tej osoby nie znam! Pierwszy raz widze jej nick, a jestem na Wizażu od poczatków powstania.

Nie boję sie mowić to, co mysle i nie zamierzam tego zmieniac Szanowna Pani Moderator - bez względu na to ile listów do mnie napiszesz!

Dobrze, że sprawa się wyjaśniła. Te zarzuty i obelgi pod adresem już wiadomo której moderatowki, wydają się teraz śmieszne. Na podstawie jednego grzecznego PW wysnuć takie wnioski? o zakompleksieniu, nieodpowiedzialności, zaszczuwaniu, KWA? Naprawdę, lepiej coś czasem przeczytać 5 razy, w tym 3 na spokojnie, zanim się zacznie takie bezsensowne awantury zaczynać
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 09:55   #43
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez Gosiabie
Dokładnie, pisząc o pustogłowym moderatorze, absolutnie nie miałam na myśli Laury. Aż do dzisiaj bowiem, w ogóle o niej nie słyszałam.
Pisząc "a gdzie pusto aż huczy" miałam na mysli głowę tej, która podobno już moderatorką nie jest. Tego nie wiem, bo ostatnio rzadko tutaj bywam. Ale skoro już moderatorem nie jest, to moze nie bez powodu? Mi nie wolno się jednak o tym wypowiedzeć? Jeżeli mówimy o tej samej osobie...
Jak udało Wam się dopatrzeć obrażania wszystkich moderatorów, nie mam jednak pojęcia.
To może przed napisaniem należało sprawdzić czy ta osoba już nie jest moderatorem-nie pamiętam w tej chwili od kiedy ta osoba nie jest modem,ale jest to ponad pół roku,więc wyrywasz się jak Filip z Konopii.

Jak tak czytam wszystko to co napisałaś odnieśnie PW Laury od Ciebie to mam taką minę --> Niby Cię zastrasza,ale Cię nie zastrasza, niby na Tobie odreagowuje źle napisaną kartkówkę, zaszczuwa,a potem stwierdzasz,że Laura napisała grzeczne PW ........ Szkoda słów
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 10:29   #44
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez lexie
Chwileczkę

Co to ma znaczyć? Że niby zielony jest zły, tak?

Ja się tak nie bawię! Zielony jest lepszy bo... bo... eee... no, modniejszy jest, o! Więcej go niż granatowego

Jelonku, nie jesteś trendy... czy może jazzy?
Nie podążam ślepo za modą Zielony nie pasuje mi do... futerka
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 10:40   #45
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Nie podążam ślepo za modą Zielony nie pasuje mi do... futerka
Jelonku Ale... ale... zielony ładnie od kopytek odbija
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 10:54   #46
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

kompletnie nic nie rozumiem...
Cytat:
To może przed napisaniem należało sprawdzić czy ta osoba już nie jest moderatorem-nie pamiętam w tej chwili od kiedy ta osoba nie jest modem,ale jest to ponad pół roku,więc wyrywasz się jak Filip z Konopii.

Jak tak czytam wszystko to co napisałaś odnieśnie PW Laury od Ciebie to mam taką minę --> Niby Cię zastrasza,ale Cię nie zastrasza, niby na Tobie odreagowuje źle napisaną kartkówkę, zaszczuwa,a potem stwierdzasz,że Laura napisała grzeczne PW ........ Szkoda słów
wiec własnie. kogos nie lubisz wiec rzucasz jakieś oskarzenie, pozniej okazuje sie, ze jest ono falszywe ale nadal nie zyczysz sobie, zeby ten ktos kto juz nie jest modem byl nim kobieto, najlepiej podaj nick tej dziewczyny, i dokladnie pogrubioną czcionką fragment jej wypowiedzi ktory cie zdenerwowal i po sprawie a nie takie lanie wody.
takie cos jak co ty teraz wyprawiasz to ja robilam w podstawowce gdy mnie nauczyciel na sciaganiu przylapal
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 11:25   #47
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez ufcio
takie cos jak co ty teraz wyprawiasz to ja robilam w podstawowce gdy mnie nauczyciel na sciaganiu przylapal
Ufcio na ściąganiu?? Ciebie??
W podstawówce??

Runęło właśnie moje wyobrażenie o Twojej osobie



popłakałam się ze śmiechu wyjątkowo poprawiłaś mi humor

Pozdrawiam - Ty grzesznico jedna- ściągaro (i to w podstawówce ).
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 12:10   #48
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez lexie
Chwileczkę

Co to ma znaczyć? Że niby zielony jest zły, tak?

Ja się tak nie bawię! Zielony jest lepszy bo... bo... eee... no, modniejszy jest, o! Więcej go niż granatowego

Jelonku, nie jesteś trendy... czy może jazzy?
lexie teraz trendy jest mówić jazzy
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 12:12   #49
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Jelonku masz rację, bo jak się cały dzień bryka po zielonej trawce, to się potem zielonego odechciewa Sorki za zieloną minkę
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 13:04   #50
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez jaszmurka
Ufcio na ściąganiu?? Ciebie??
W podstawówce??

Runęło właśnie moje wyobrażenie o Twojej osobie



popłakałam się ze śmiechu wyjątkowo poprawiłaś mi humor

Pozdrawiam - Ty grzesznico jedna- ściągaro (i to w podstawówce ).

to ja chyba zedytuje tamta wypowiedz
tak-sciagalam, sciagam i bede sciagac i gdybyscie mnie zobaczyly na tym sciaganiu poplakalybyscie sie ze smiechu bo sciagac nie umiem
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 14:26   #51
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez rachela
Czyli co, cycat, którego użył jakiś moderator, jednak uzyty nie był?...
bez urazy, ale cycat jest świetny i ......adekwatny ( oczywiscie wiem, że to "palcówka")
Cytat:
Napisane przez rachela
Nie podoba mi się ta historia.
A sposób, w jakim wyrażasz się o którymś z moderatorów śmiem nazwać szczytem chamstwa. Naprawdę musisz to pisać?

EDIT: Natii, właśnie rozmawiam na gg z Lexie i o tym samym pomyślałam.
Chociaż jakoś w to nie mogę uwierzyć.
Eeee, rozumiesz?
Ja dzisiaj jakaś do odstrzału jestem...
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 17:03   #52
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez vilandra
bez urazy, ale cycat jest świetny i ......adekwatny ( oczywiscie wiem, że to "palcówka")
O w mordę
I nikt mi nie raczył wcześniej błędu wytknąć?
Ale pasztet
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 17:53   #53
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez rachela
O w mordę
I nikt mi nie raczył wcześniej błędu wytknąć?
Ale pasztet
Cycat = cycaty cytat - jest na wizażu jak najbardziej na miejscu Może dlatego nikt nic nie wytykał
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 17:58   #54
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
Cycat = cycaty cytat - jest na wizażu jak najbardziej na miejscu Może dlatego nikt nic nie wytykał
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 18:11   #55
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
Cycat = cycaty cytat - jest na wizażu jak najbardziej na miejscu Może dlatego nikt nic nie wytykał

Co za rozpusta i degrengolada na tym Wizażu panuje...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 18:42   #56
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Rachel, ja nie wytykałam, bo mi się podobało I nie chciałam, żebyś edytowała

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax
Cycat = cycaty cytat - jest na wizażu jak najbardziej na miejscu Może dlatego nikt nic nie wytykał
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 18:51   #57
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Cytat:
Napisane przez lexie
Rachel, ja nie wytykałam, bo mi się podobało I nie chciałam, żebyś edytowała
Wiedziałaś, i siedziałaś cicho?

I ty, Brutusie, przeciwko mnie?

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 19:17   #58
Maga
Raczkowanie
 
Avatar Maga
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: nie oglądaj się za siebie ;-)
Wiadomości: 432
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

NO właśnie !!
Co tu się, Qrcze, wyrabia ??!! uch:
A admin się haha zamiast interweniować !!
Proszę mi natychmiast te cycaty przesłonić beretem !
__________________

Maga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 19:23   #59
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

Tyle hałasu o jednego cyca(ta)...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 20:02   #60
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Polityka zastraszania użytkowników

ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.