Lans z kubkiem kawy w ręku? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 22:37   #91
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;14307367]

A Starbucks kojarzy mi się ze Starbuck (vide: Battlestar Galactica )[/QUOTE]

... a myslalam ze tylko ja mialam takie skojarzenie
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:51   #92
emigrantka2009
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 89
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Rapifen,ja swojego czasu tez bylam" zaopatrywana"w ta kawke.Fakt,nie kazdy rodzaj jest smaczny dla mnie.Ale i tak jest to jedna z najlepszych kaw pitych przezemnie w USA.
emigrantka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:54   #93
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, nie jest smaczna. Ricore to jedyna jaką znoszę


hmmmm no ale skoro nie pijasz prawdziwej kawy to chyba raczej nie masz porownania,bo trudno jakies Ricore czy inne rozpuszczalne swinstwo nazwac kawa.To troche tak jakby osoba uwielbiajaca wyroby czekoladopodobne z lat 80 tych krytykowala czekolady np.Wedla piszac,ze prawdziwiwa czekolada nie jest smaczna
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:59   #94
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

... Afrykańska, taka w złotym opakowaniu z właśnie takimi ozdóbkami ludowymi była za mocna, nie po prostu nie. Obrzydlistwo.
Najwidoczniej na kawach się nie znam

btw czekolada Wedla jest obrzydliwa. Jak już to Lindt :P
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 23:05   #95
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
... Afrykańska, taka w złotym opakowaniu z właśnie takimi ozdóbkami ludowymi była za mocna, nie po prostu nie. Obrzydlistwo.
Najwidoczniej na kawach się nie znam

btw czekolada Wedla jest obrzydliwa. Jak już to Lindt :P

heh wlasnie przez to,ze ich kawy sa mocno palone sa kontrowersyjne i wielu osobom zupelnie nie pasuja.

Co do czekolady to zgadza sie Lindt wypada duzo lepiej,ale wlasnie porownalas czekolade z czekolada a nie produkt podobny,jak w przypadku Ricore i Starbucks
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 23:06   #96
Kay lee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 170
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Mieszkam w angli ,jak juz jedna z wizazanek wspomniala starbucks jest tutaj niemal co krok (a ja miszkam w malej miescince) i musze sie zgodzic w smaku jest przecietna,lubie kawe z mc donalds zawsze mialam po drodze,gdy zasowalam rano do pracy

Smieszne jest ,ze niektorzy moga to postrzegac jako lans i uzywac w tym celu papierowego kubka.

Choc moze w Polsce kawa ze starbucksa jest lepsza ,bo naprawde szczerze mowiac zarcie w "polskich" mc donaldach jak rowniez standart "restauracji" jest duuuzzzooo lepszy niz tutaj.

Ja tam nikomu do kubka nie zagladam

ps moj znajomy mial sytuacje rodem z filmu,siedzial sobie z tym kubkiem z gloryfikowanym S. zaspany w przerwie pracy,i przchodzien wrzucil mu pare pensow no powiedzcie mi jak mogl pomyslec ,ze bezdomnego stac na TAKI! sic! kubek...ignorancja
Kay lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 23:11   #97
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Mi po prostu jako przeciętnej konsumentce która nie jest smakoszem, nie podeszła. Musiałabym wybrać się osobiście do starbucksa i zamówić np cappuccino
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 23:14   #98
emigrantka2009
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 89
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Goraco polecam capuccino.Albo sprobuj Kawe ze"strzalem smakowym"ja to nazywam"ze smaczkiem"pychaaaa

Dziewczyny z USA i nie tylko:kupujecie sobie te smakowe creamery z Nestle albo international caffe-chyba tak to sie nazywa?

Edytowane przez emigrantka2009
Czas edycji: 2009-09-18 o 23:20 Powód: blad w pisowni
emigrantka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 23:25   #99
patyczki8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 67
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

o matko, widzę, że amerykańskie gwiazdki się nudzą i muszą przyszpanować.
Gdy człowiek tak naprawdę porządnie zapier**ala nie ma czasu myśleć o tym, czy złapać kubek kawy i polatać po mieście. boże,współczuje
Dla mnie to są tzw.osoby, które nie mają co robić
patyczki8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 23:36   #100
emigrantka2009
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 89
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Patyczki czy ty wiesz co ty mowisz?Amerykanskie gwiazdki maja tyle $ na kontach,ze kawa to jest ostatnia rzecz jaka by szpanowalyNo to ja sie dzisiaj po=-lansowalam jak pojechalam do pracy z kubkiem kawy??
Wybaczcie,ale musialam,niektorzy bladego pojecia nie maja,ani wyobrazni a "sie odzywaja"
emigrantka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 23:47   #101
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Dlatego mi się wydaje, że są zwyczajnie wymyślone, bo przecież nikt by z siebie aż takiego debila nie robił.
Niestety ludzie, ktorzy mysla m.in tak ,,”McDonald’s jest dla mas. Starbucks - dla wyższych sfer” naprawde istnieja

Nie uwazam kawy z papierowego kubka za cos dla wyzszych sfer.
Wyzsze sfery raczej mi sie kojarza z elegancka zastawa stlowa, dobrej jakosci kawa, dobrej jakosci ciastem i to wszystko spozywane powoli i kulturalnie, ale chyba mam baaaardzo staroswieckie pojecie o wyzszych sferach
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 23:59   #102
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Eeee z tego co wiem w PL taka kawa to z 20 zł kosztuje a w McDonaldzie 3, dla porównania Coffee Heaven też koło 15...
Co dla milionera w przeliczeniu na $ to jakieś zabawne drobne.
CHOCIAŻ, papierosy też są tanie a kiedyś były bardzo trendy :P jako dodatek :x
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 00:10   #103
patyczki8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 67
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Patyczki czy ty wiesz co ty mowisz?Amerykanskie gwiazdki maja tyle $ na kontach,ze kawa to jest ostatnia rzecz jaka by szpanowalyNo to ja sie dzisiaj po=-lansowalam jak pojechalam do pracy z kubkiem kawy??
Wybaczcie,ale musialam,niektorzy bladego pojecia nie maja,ani wyobrazni a "sie odzywaja"


Tak ,wiem co mówię , sama nie masz wyobraźni.
Wiadomo, że nie chodzi o to, że ich stac i to pokazują (oczywiste przecież,mnie tez stać) ale o to,że pamiętają by się z tym zasranym kubkiem pokazać. Teraz jest taka moda u nich i jak się pewnie nie pokażą raz dziennie z kubkiem kawy na ulicy to tragedia, zero zdjęć.
Jak ja bym naprawdę ciężko pracowała nie pamiętałabym i nie skupiałabym się nad tym by wziąć ten kubek kawy i polatać przed paparazzi.
Nie mówię o osobach, które po prostu mają od dawna taki zwyczaj i robia to bo sa np. spragnione - to jest norma/ale przeciez chodzi o te "gwiazdeczki" i czas pokazywania się regularnie z kubeczkami. dno/
Ty się nie lansujesz bo fotoreporterzy za Tobą nie latają, nie masz dla kogo.
patyczki8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 00:12   #104
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Eeee z tego co wiem w PL taka kawa to z 20 zł kosztuje a w McDonaldzie 3, dla porównania Coffee Heaven też koło 15...
Co dla milionera w przeliczeniu na $ to jakieś zabawne drobne.
CHOCIAŻ, papierosy też są tanie a kiedyś były bardzo trendy :P jako dodatek :x
Papierosy nie sa juz tanie moim zdaniem :P

A gdzies czytalam, ze kiedys zbieralo sie puszki po coca-coli stawiajac ja na meblosciance i to byl taaaki lans (jak coli nie bylo jeszcze normalnie w sklepach, tylko trzeba bylo szukac w jakis peweksach itd)

Edytowane przez lotta6
Czas edycji: 2009-09-19 o 00:13
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 00:24   #105
emigrantka2009
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 89
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

patyczki pozostawiam twoj wywod bez komentarza!
emigrantka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 00:30   #106
patyczki8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 67
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Ponieważ jest on poprawny. Po prostu mam rację ,dlatego.
patyczki8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 00:54   #107
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

byl juz taki watek

co do lansu, to glupota. Jak ktos lansuje sie poprzez kubek kawy, to chyba ma bardzo niskie poczucie wartosci
ja kawe ze DD, Starbucks pije dla samej kawy, nie dla lansu, kubkow tez nie zbieram
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 03:11   #108
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Cytat:
Napisane przez patyczki8 Pokaż wiadomość
Patyczki czy ty wiesz co ty mowisz?Amerykanskie gwiazdki maja tyle $ na kontach,ze kawa to jest ostatnia rzecz jaka by szpanowalyNo to ja sie dzisiaj po=-lansowalam jak pojechalam do pracy z kubkiem kawy??
Wybaczcie,ale musialam,niektorzy bladego pojecia nie maja,ani wyobrazni a "sie odzywaja"


Tak ,wiem co mówię , sama nie masz wyobraźni.
Wiadomo, że nie chodzi o to, że ich stac i to pokazują (oczywiste przecież,mnie tez stać) ale o to,że pamiętają by się z tym zasranym kubkiem pokazać. Teraz jest taka moda u nich i jak się pewnie nie pokażą raz dziennie z kubkiem kawy na ulicy to tragedia, zero zdjęć.
Jak ja bym naprawdę ciężko pracowała nie pamiętałabym i nie skupiałabym się nad tym by wziąć ten kubek kawy i polatać przed paparazzi.
Nie mówię o osobach, które po prostu mają od dawna taki zwyczaj i robia to bo sa np. spragnione - to jest norma/ale przeciez chodzi o te "gwiazdeczki" i czas pokazywania się regularnie z kubeczkami. dno/
Ty się nie lansujesz bo fotoreporterzy za Tobą nie latają, nie masz dla kogo.
Patyczki przestań głupoty wypisywać, bo ie masz za grosz racji. Skąd wogóle takie pomysły że gwiazdy muszą sie lansować raz dziennie z kubkiem kawy bo inaczej gazety o nich nie napiszą
Mieszkam w USA i tutaj 90% mijanych ludzi na ulicy idzie z kubkiem czegoś do picia. Nawet żebraków stać na kawę! I nikt nie pije kawy żeby sie pokazać tylko dlatego że chce mu się pić, a z domu przecież filiżanki na ulicę nie wyniesie. Kawiarnie są bardzo tanie i to nie jest żaden wydatek, nawet dla najuboższych osób.
Pozatym zauważ, że gwiazdy też sa ludżmi i mają prawo napić się kawy w kubku i spacerować z nią po ulicy, że to paparazzi za nimi ganiają cały dzień i robią bzdurne zdjęcia jak ktos pije kawę, je pizzę, dłubie w nosie, itp. Hmmm a kasy to maja tyle, że jakby chciały (te gwiazdy) to mogłyby sobie kupić na własność taką kawiarnię, więc gdzie tu sens w twoich słowach? Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz dziewczyno
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 07:55   #109
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

A ja się zastanawiam jak to jest, że wiele Wizażanek wypowiada się pozytywnie o kawie z Maca, a ja raz miałam (nie)przyjemność się jej napić i chyba się więcej nie skuszę.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 08:10   #110
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

O kurczę, nigdy na to nie zwracałam szczególnej uwagi. Kawę na wynos kupuję rzadko, ale zdarza mi się, szczególnie w podróży, albo gdy gdzieś się spieszę i nie mam czasu na 15 min w kawiarni. Ostatnio nawet kupiłam kawę na spacerze w celu ogrzania rąk

i jest mi obojętne, gdzie tę kawę kupię. W przypadku kawy "metka" nie ma znaczenia
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 12:55   #111
MaDaLennA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 150
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

ja w tym nie widzę lansu

cieszę się, że na każdej ulicy w dużym mieście jest teraz c.heaven, latając z zajecia na zajęcia można sobie odpuścić ochydną kawę z automatów na uczelni a zaaplikować duży kubek dobrej kawy, która jest mi potrzebna, żeby się obudzić i wytrzymać wiele godzin na zajęciach nie wiem gdzie tu lans
MaDaLennA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:06   #112
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam jak to jest, że wiele Wizażanek wypowiada się pozytywnie o kawie z Maca, a ja raz miałam (nie)przyjemność się jej napić i chyba się więcej nie skuszę.
Kawa z mcdonalda jest b.dobra, piłam nawet 2 dni temu
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:16   #113
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Kawa z mcdonalda jest b.dobra, piłam nawet 2 dni temu
ja pilam ponad rok temu - relacja cena jakosc jest oki. W podrozy polecam, na codzien wiadomo, mozesz szukac czegosc lepszego. Ale nie podpadla, cena znosna.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:31   #114
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

A ja sie lansować kawą nie będę nigdy, bo zwyczajnie nie znoszę smaku kawy. Moze to dziwne, ale kawa nie działa na mnie jakoś szczegolnie pobudzająco...
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:39   #115
Eowin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 104
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Hmm ... Kubek kawy wyznacznikiem ,,lansu"? Często na ulicy spotykam osoby z charakterystycznymi, tekturowymi kubeczkami z McDonald's, czy Starbucks (podobno jest takowy w moim Wrocławiu,ale nawet nie wiem gdzie ),ale nigdy nigdy nie zwróciłam na to szczególnej uwagi. Być może i jest w tym całym zamieszaniu o kawę cząstka (no, cząsteczka ) prawdy, bo znacznie więcej osób zaczęło kupować taką kawę od kiedy możemy oglądać zdjęcia różnych celebrytek i celebrytów w internecie, czy pisemkach - niosących te kubeczki. Takie jest przynjamniej moje odczucie,ale absolutnie nie uważam tego zjawiska jako jakikolwiek syndrom ,,lansowania się''. Przecież każdy ma prawo nabrać ochoty na kawę Sama ubigłej zimy we Wrocławskim rynku nabyłam kubek Latte z Jacobsa, któego budka stała wówczas koło ratusza. Po prostu pyszności! Nawet wtedy przez myśl mi nie przemknęło, czy ktoś się na mnie krzywo patrzy.
Eowin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:01   #116
patyczki8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 67
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

n/c kobieto

Edytowane przez patyczki8
Czas edycji: 2009-09-19 o 14:13 Powód: chorzy ludzie
patyczki8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:31   #117
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Jeśli chodzi o starbucks, to mi to przypomina taki american dream. Otworzyli gdzieś tam w PL wreszcie starbucksa i wszyscy latają z jego kubkami, bo przecież to takie amerykańskie Tyle, że w USA tych starbucksów jest pełno i ludzie jeżdzą sobie tam po drodze do pracy po kawę- bo robić samemu czasu i chęci nie mają,a z tego artykułu wynika, że w PL ludzie specjalnie wcześniej wstają, by pojechać do starbucksu po kawę Jeśli oczywiście wierzyć temu artykułowi, bo wydaje mi się trochę podkoloryzowany.
Ja osobiście wolę rano do śniadania zrobić sobie sama kawę we własnym ekspresie, ale owszem bywa, że z braku czasu lecę z kubkiem w ręce, ze stacji benzynowej, bo akurat mijam ją po drodze...zresztą bardzo lubię kawy z wild bean cafe
__________________
together
we can
do more
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:48   #118
dev123
Rozeznanie
 
Avatar dev123
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 737
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

czasem gdy mam ochote na kawe i przechodze koło MD a nie mam czasu wypić w spokoju to też spaceruje do pracy z kawą
dev123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 15:34   #119
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

O kurde, dla mnie to strasznie żałosne Ten cały kult Starbucksa. Jak ktoś rzeczywiście nie ma czasu i stąd to latanie z kawą to ok, ale jeśli ktoś myśli że jest taki kul że już bardziej nie może i tym kubkiem wszystkich bije po oczach, a do tego np. sobie zasiądzie z laptopem to już dla inna historia
A tak w ogóle to nie wiedziałam że Polacy mają tak niskie mniemanie o sobie, że dla nich picie kawy z określonej kawiarni znanej z hamerykańskich filmów jest szczytem marzeń i powodem do dumy
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 16:11   #120
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Lans z kubkiem kawy w ręku?

Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam jak to jest, że wiele Wizażanek wypowiada się pozytywnie o kawie z Maca, a ja raz miałam (nie)przyjemność się jej napić i chyba się więcej nie skuszę.
Lubię capuccino w Mc Donald's ale spacerku po mieście w kubkiem nie uważam za lans, no lans z kubkiem z Mc

Co do Starbucks to się nie wypowiem,bo nie miałam i raczej nie prędko będę mieć okazję przepłacać za kawę 20 zł Wolę kawę z ekspresu/kafetierki w domciu
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.