Przyszłe i obecne mamusie z USA - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 13:47   #331
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
leleth, i co sadzisz o dzisiejszym American Idol? Bylo fajnie moim zdaniem. Tylko ta Victoria Beckham (czy jak jej nazwisko sie pisze) bardzo nieciekawie wypadla - jedyny komentarz ktory non stop powtarzala to "you have a great voice"

spicegirl, dzisiejsza audycja byla w Bostonie - a Ty jestes z Bostonu, jesli sie nie myle? Ladnie tam macie Juz powiedzialam mezowi, ze moze bysmy sie przeprowadzili do Bostonu. Jestem ciekawa w jakiej dzielnicy mieszkasz (tzn. czy w dobrej) i jesli to nie tajemnica, to ile tam u Was domy kosztuja? Powiedzmy taki trilevel ile by kosztowal?

Dobranoc
Ja lubie Victorie i podobalo mi sie jak sie raz rzucila na Simona ze on w ogole nie czeka na jej wypowiedz... nie wiem czy zauwazylas ale on kilka razy na nia zerkal 'bardzo zainteresowanym' wzrokiem.....
ogolnie mi sie podobalo... wszystkie te przesluchania sa takie same.... jest kilka osob ktore fajnie spiewaja.... polowa z nich przedstawia jakas tragiczna historie ze swojego zycia (w tym odcinku: 'moja babcia ma Alzheimer's' albo '7 lat temu mialem raka') ..... jest kilka przecietnych osob,ktore prawie sie kwalifikuja i reszta to Ci, ktorzy robia z siebie idiotow bo albo nikt imwczesniej nie powiedzial,ze kompletnie sie nie nadaja ... albo porazke przezywaja ekstremalnie.....
W sumie program ogladam stosunkowo niedawno bo chyba dwa lata i mimo, ze go lubie uwazam ze jest dosyc przewidywalny....

Spicegirl nam tez sie Boston spodobal..... i mamy ochote tam wpaasc na weekend jak sie ociepli... co jest warte zobaczenia?
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:05   #332
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

hej hej
ale sie rozpisalyscie dzis u mnie troszke lepiej wreszcie, wiec dlatego dopiero pisze. Chyba naprawde potrzebuje nieco czasu. A zakupy zaczne chyba robic dopiero po tym, jak pojde w pl na usg i potwierdza plec. Narazie zreszta nie umiem sie cieszyc tym, wiec nie mialoby to sensu. Wlasnie na watku majowym jedna dziewczyna doznala cudownego przeksztalcenia dziewczynki w chlopca Wiec uwazam, ze dobrze jest zrobic conajmniej 2 usg, jesli na drugim potwierdza te sama plec, to szansa na pomylke raczej bardzo mala.
I tak jak spicegirl powiedzialas, nie wiem, czy przestawimy sie na mowienie o baby jako she. Caly czas mowilismy 'he'...
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:17   #333
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

a moja mala spi a dzisiaj bylam z nia u fotografa zrobic zdjecia do paszportu i wiecie co non stop pokazywala mu dziasla tzn. smiala sie od ucha do ucha
a co do siostry to cala noc przez gowniare nie spalam w kazdym razie nie mam zamiaru sie z nia kontaktowac...jej zycie jej sprawa...wiem jedno ze kiedys tego pozaluje...moj TZ ze u niego w pracy tez jakas babka usunela pierwsza ciaze i teraz i nie moze miec dzieci...co zajdzie w ciaze to poroni...jakby kara gdzies tam z gory
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:22   #334
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Jak tylko napisze, ze wrzucilam zdjecia w albumie w profilu, to aniany i jej kolezanka czarownicagosia juz sa goscmi w moim profilu. Ale wlasnie dlatego mam zablokowane albumy - od osob takie jak one
Schoolcraft - weszlam na Twoj profil zeby zobaczyc zdjecia Twoich dzieci - po prostu, z czystej ciekawosci. Tym bardziej, ze Michas tez we wrzesniu zostal starszym bratem
Na zdjeciu ponizej przedstawiam moich kochanych siostrzencow Michasia i Antosia z pozdrowieniami dla wszystkich amerykanskich mam
__________________
moje zdjecia


Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2010-01-20 o 16:36
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:19   #335
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

leleth, ogolnie nigdy nie interesowala mnie Victoria, wiec mam neutralne zdanie jezeli chodzi o nia. No ale wydaje mi sie, ze ona sie nie moze odnalezc w byciu sedzia na American Idol - przynajmniej takie pierwsze moje wrazenie Ale to moze sie zmienic, przeciez byla dopiero pierwsza audycja.
Natomiast nie moge sie doczekac odcinkow z Ellen DeGeneres na tym show

Alguien, super, ze juz lepiej sie czujesz Widze, ze jednak nadal masz nadzieje na chlopca
Mysle, ze jeszcze jedno USG nie powinno zaszkodzic - ja tez prywatnie poszlam na dodatkowe (pisalam o tym) zeby wlasnie potwierdzic plec i poogladac maluszka.
Kiedy bedziesz wiedziala kiedy na 100% pojedziecie do PL?

zuzanna12, a moze nie odrzucaj tak swojej siostry? Moze ona potrzebuje rozmowy z Toba? Nawet jak tego nie pokazuje, to byc moze potrzebuje wsparcia bliskiej osoby. A jak nie wsparcia, to przynajmniej wytlumaczenia jakie niebezpieczenstwo niesie za soba aborcja.
Czy to wogole jest legalne?


Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Schoolcraft - weszlam na Twoj profil zeby zobaczyc zdjecia Twoich dzieci - po prostu, z czystej ciekawosci. Tym bardziej, ze Michas tez we wrzesniu zostal starszym bratem
Na zdjeciu ponizej przedstawiam moich kochanych siostrzencow Michasia i Antosia z pozdrowieniami dla wszystkich amerykanskich mam
Ja wiem, ze z ciekawosci Jesli chcesz ogladac moje zdjecia, to daj mi znac i dodam Cie do listy znajomych zebys mogla obejrzec - nie mam nic przeciwko. Chodzi o to, ze nie lubie jak ktos obcy oglada moje zdjecia i przy tym nawet nic nie skomentuje, nic sie nie odezwie. Dlatego blokuje albumy. Dla przyjaciol moja galeria jest zawsze otwarta
Gratuluje Michasiowi zostania duzym braciszkiem! Sliczne dzieciaki
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2010-01-13 o 20:21
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 22:30   #336
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

hurra juz nie leci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!mala super pojutrze mamy pierwsze szczepienia
mala juz wie ze ma roczne barwy glosowe i teraz jest na etapie krzyczenia aaa albo uuuuuuuuuuuuuuuu
tesciowa jest p.......................c hyba wiecie co wczoraj wymyslila ....zapytala ile mala zjada a ja jej mowie ze raz 120 a raz 60...a ona oh to zle a ja na to czy ona zawsze tyle samo je? a ona na to ze malej trzeba koniecznie dosladzac cukrem mleko...bo jak poczuje slodkie to wiecej zje....a ja na to tak i spac nie bedzie to raz dwa nauczy sie do slodkiego a trzy zepsuje jej sie trzustka i zoladek,,,,,a ta dalej swoje normalnie byl spokoj a teraz znow

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

wogole ona ma pomysly...schoolcraft cos wie na ten temat z watku Jesienne Mamy 2009

jak macie ochote poczytac sobie o jej pomyslam to zapraszam na watek jakies 10-15 ostatnich stron
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 02:55   #337
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

ale tu cicho....dziewczynki spicie?
a ja posprzatam sobie mieszkano....dzisiaj zmienialam malej mleko z similac na enfamil bo cos przestala pic tego similac po prostu wypila ciutke i wypychala smoczek a zaraz byl placz ze gloda dalam jej enfamil od razu wypila cala butle...i zrobila mi psikusa w czasie kapieli zalatwila sie do wannienki
jak na razie nie placze ze ja cos boli po tym enfami a juz 3 razy po 120 ml wypila w sumie pije ja od popoludnia
schoolcraft wiem ze moze zle postepuje z siostra ale jakos nie umiem inaczej po prostu nie rozumiem jej i tyle....czy aborcja jest legalna nie wiem bo nigdy sie tym nie interesowalam....ale czy jest czy nie jest dziecku zycia nie oddam
po prostu nie rozumiem jak mozna zabic taka malutka istotke....bo nie oszukujmy sie ona po prostu zabila wlasne dziecko
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 04:21   #338
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

zuzanna brak mi slow, po prostu nie wiem, co powiedziec na temat postepowania Twojej siostry. Zawsze uwazalam, ze jak ktos zrobil sobie aborcje i potem nie mogl miec dzieci, to to byla jego kara...

schoolcraft na 100% to bedziemy wiedziec po interview, czyli za tydzien.
Nadziei nie chce sobie zbytnio robic, ze jeszcze jakims cudem sie odmieni. A kolejne usg tak czy siak zamierzalam w pl zrobic. No bo nie przesadzajmy - 3 czy 4 to zadna roznica...

Gdzie najczesciej kupujecie ciuszki dla Waszcyh pociech?

Dopisek: wklejam Wam zdjecie mojej kruszynki

Edytowane przez Alguien
Czas edycji: 2010-01-14 o 04:31
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:46   #339
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość
My wyladowalismy w Marshall's..... nie kupilismy zabezpieczen ale za to kupilam 3 koszulki i sweter ....i jeszcze buty namierzylam.... maz nie skrzywil sie az tak bardzo hihi ... no bo w koncu to Marshall's i ceny sa wyjatkowo atrakcyjne
tez dobrze

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
zuzanna12, mnie rowniez zatkalo... bardzo nieodpowiedzialne podejscie przede wszystkim do innego zycia, no i rowniez wspolzycia (wspolzyjesz=jestes gotowa na posiadanie dziecka).
Ja urodzilam synka majac 18 lat - czyli zaszlam w ciaze kiedy mialam tyle lat co Twoja siostra. Owszem, troche wczesnie, ale nie zaluje i nigdy nawet na sekundke nie mialam mysli o usunieciu ciazy
Mam nadzieje, ze Twoja siostra bedzie sie czula ok psychicznie, bo zazwyczaj cos takiego pozostawia gleboki i bolesny slad.

leleth, i co sadzisz o dzisiejszym American Idol? Bylo fajnie moim zdaniem. Tylko ta Victoria Beckham (czy jak jej nazwisko sie pisze) bardzo nieciekawie wypadla - jedyny komentarz ktory non stop powtarzala to "you have a great voice"

spicegirl, dzisiejsza audycja byla w Bostonie - a Ty jestes z Bostonu, jesli sie nie myle? Ladnie tam macie Juz powiedzialam mezowi, ze moze bysmy sie przeprowadzili do Bostonu. Jestem ciekawa w jakiej dzielnicy mieszkasz (tzn. czy w dobrej) i jesli to nie tajemnica, to ile tam u Was domy kosztuja? Powiedzmy taki trilevel ile by kosztowal?
American Idol - troche wstyd, w Bostonie chyba 4 dobre osoby byly a ile wkurzajacych osob
A co do Beckham - nie cierpie jej, jedyna Spice Girl, ktora nie umie kompletnie spiewac i nie zrobila kariery solowej, ona tylko w chorkach spiewala i wciagala policzki, zeby eksponowac kosci policzkowe, to byl jej wklad w zespol. I jej komentarze w Idolu dotyczyly prawie tylko i wylacznie wygladu zewnetrznego. Ciekawa jestem kto tych Beckhamow tak lansuje. W UK byli przegrani prze akcje Davida, sprowadzili ich tu do LA, a ze Amerykanie maja pilke nozna w dalekim powazaniu, to wpychaja ich wszedzie gdzie sie da, zeby sie inwestycja oplacila. Grrr...

Domy w Bostonie - oczywiscie zalezy od dzielnicy i stanu budynku. Trilevel w sensie dom z 3 poziomami-osobnymi mieszkaniami? Taki w miare porzadnym stanie, w miare dobrej dzielnicy mozna znalezc juz za ok $500 K

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Na zdjeciu ponizej przedstawiam moich kochanych siostrzencow Michasia i Antosia z pozdrowieniami dla wszystkich amerykanskich mam
Sliczni siostrzency!

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Natomiast nie moge sie doczekac odcinkow z Ellen DeGeneres na tym show

zuzanna12, a moze nie odrzucaj tak swojej siostry? Moze ona potrzebuje rozmowy z Toba? Nawet jak tego nie pokazuje, to byc moze potrzebuje wsparcia bliskiej osoby. A jak nie wsparcia, to przynajmniej wytlumaczenia jakie niebezpieczenstwo niesie za soba aborcja.
Czy to wogole jest legalne?
Ja tez ! Kocham Ellen
A czy legalne? Malo, ze legalne, pokrywane przez ubezpieczenie !
A zanim prezydent W. Bush zmienil prawo i zakazal aborcji po 12 tygodniu ciazy, dozwolona byla do 6 miesiaca a w niektorych stanach nawet dluzej.
A poza tym USA funduje aborcje na terenie Meksyku...

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Dopisek: wklejam Wam zdjecie mojej kruszynki
Piekna kruszynka
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:45   #340
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość
Gdzie najczesciej kupujecie ciuszki dla Waszcyh pociech?

Dopisek: wklejam Wam zdjecie mojej kruszynki
Ciuszki kupujemy w H&M, na przecenie w Old Navy lub Gap .. no i czasem Babies'r'us...
a kruszynka jest sliczna

Ja testuje od wczoraj banki do masazu... probuje wytepic cellulit i juz widze poprawe
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:30   #341
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Hej dziewczyny

Schoolcraft-potwierdzam Twoje zdanie co do Aniany-zaszla nam za skore na niektorych watkach.Ale mam nadzieje ze na tym watku bedzie spokoj i fajna atmosfera

czarownicagosia-sliczne zdjecie

Leleth-co do zakupow-to poszalelismy bo dostalismy troche gift cards na swieta i na urodziny-tylko i wylacznie dlategoU mnie tez kiepsko z zarobkami-zarabiam jak ja to mowie na waciki
Jak tam Twoje szukanie pracy?U mnie kiepsko-zero ogloszen jak na razie-a niby mialo po nowym roku byc lepiej....

Alguien-kurcze-musisz byc rozczarowana tym usg-no ale tak jak dziewczyny mowia wazne ze dzidzia zdrowa a moze plec sie jeszcze zmieni??
Sliczne zdjecie z usg-mam nadzieje ze dane mi bedzie kiedys takie zobaczyc

Spicegirl-to widze ze podobne filmy lubimy-fajnieZgadzam sie z Twoim zdaniem co do rodziny B.Ta Victoria taka troche sztuczna mi sie wydaje....

Zuzanna-wspolczuje obecnych relacji z siostraCo do tematu aborcji to sie nie bede wypowiadac bo to b delikatna sprawa-nigdy nie jest wszystko czarno-biale...


CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 16:40   #342
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Leleth-co do zakupow-to poszalelismy bo dostalismy troche gift cards na swieta i na urodziny-tylko i wylacznie dlategoU mnie tez kiepsko z zarobkami-zarabiam jak ja to mowie na waciki
Jak tam Twoje szukanie pracy?U mnie kiepsko-zero ogloszen jak na razie-a niby mialo po nowym roku byc lepiej....



hmmm mam kilka rzeczy na oku ale ogolnie to za tydzien zaczynam szkole no i do konca nie wiem jak bedzie wygladal moj schedule.... prawdopodobnie jakos przewegetuje te 3 miesiace liczac na to, ze jednak dostane zlecenia tak jak zwykle a pozniej sie skupie na szukaniu czegos na full-time... no ale jeszcze dochodzi kwestia opieki nad malym ...wrrrrrrrrrrrrrrrrr.... ...... nie wiem czy oplaca mi sie isc do pracy jak sie okaze ze pol kasy ktora zarobie (albo nawet wiecej) pojdzie na jego opieke... wiec jaki w tym sens?
w sumie zainteresowala mnie praca w tegorocznym spisie ludnosci... bo dobrze placa (u nas prawie 19$ za godzine) i mozna pracowac w weekendy i wieczorami.... no i zaleta jest jesli ma sie jakis dodatkowy jezyk...ale z drugiej strony to ja mam tylko green card a obywatele maja pierwszenstwo.... no i ja nie znosze rozmawiac z obcymi ludzmi (obojetnie w jakim jezyku) .....
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 17:24   #343
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Witam!

Alguien, sliczne zdjecie dzidziusia Niesamowite - jeszcze nawet polowa ciazy nie minela, a tu juz taki malutki sliczny czlowieczek

Co do kupowania ciuszkow, to my na poczatku (dla niemowlakow) kupowalismy w Babies R Us - dla starszych dzieci bardziej ciekawe sa ubrania np. w Gymboree, Crazy 8, The Childen's Place, Osh Kosh
Takie sklepy jak Kohl's, Macy's, JC Penney moim zdaniem nie maja nic ciekawego dla dzieci Old Navy nigdy nie sprawdzilam - musze jakos sie wybrac

spicegirl, zgadzam sie z Toba w 100% co do Beckham'ow Na szczescie ona byla tylko raz - tym razem byla inna piosenkarka (nie pamietam imienia ), ale tez mi sie wydawala taka chamska i nie miala nic sensownego do powiedzenia. Nastepnym razem ma byc Shania Twain - lubie jej piosenki, ale zobaczymy jak wypadnie w American Idol.
Wogole to moim zdaniem jest zle bez Pauly Abdul - ona dodawala to cos do show. Podobno tez w nastepnym roku Simon rezygnuje z Idol'a.

Naprawde aborcja jest legalna? Ja myslalam, ze jest legalna tylko w tym przypadku, jesli np. wykryja nieuleczalna wade u dzidziusia i rodzice wtedy maja prawo usunac ciaze.

Co do domku, to tak mnie interesuje cena domu w jakiejs dobrej dzielnicy. A trilevel to taki dom, jak dodalam w zalaczniku (nasz obecny dom w MI). Nie chodzi mi o osobne mieszkania tylko o 3 poziomy

leleth, co to za cuda testujesz przeciwko cellulitowi? Napisz dokladniej, jesli mozesz - ja tez chce Obecnie rowniez walcze z cellulitem - oprocz cwiczen rowniez smaruje sie kremem Nivea Body "Goodbye Cellulite". Dzisiaj jest dokladnie miesiac odkad zaczelam sie smarowac - poki co za bardzo zmiany nie widze

Elfiku, trzymam kciuki, zebys nam tu wkrotce sie pochwalila takim samym pieknym zdjeciem dzidzi, jak to zrobila Alguien

Dziewczyny, jak bedzie po angielsku hula hop?
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2010-01-29 o 19:36
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 17:41   #344
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Hej
Ja nie ogladam American Idol, wiec sie nie wypowiadam

CzarnyElf takie gift cards sa super, no bo przeciez nie odmowisz sobie kupna czesgos, skoro juz na karcie iles tam na Ciebie czeka Fajnie, ze sie obkupiliscie
Bylam (jestem) rozczarowana tym usg, chyba tym bardziej w taki nastroj wtedy wpadlam przez ta niemila kobiete, ktora to wykonywala. Wyobrazacie sobie, ze jak dzidzius nie chcial sie obrocic z jakiejs strony, to ona sie denerwowala, jezdzila jak szalona tym sonogramem po moim brzuchu i niemilym tonem mowila 'come on baby!'. Na koncu jezyka mialam slowa typu 'don't talk like that to my baby'
Wiem, ze pomylki sie zdarzaja, ale naprawde nie chce sobie robic nadziei, zeby potem nie rozczarowac sie po raz kolejny. Jedynie z kupnem ubranek wstrzymujemy sie. Tzn jesli znajde cos w neutralnych kolorach, w dobrych cenach, to kupie. Natomiast nie wpadne narazie w szal kupowania rozowych fatalaszkow

leleth musialabys sobie przekalkulowac, co bedzie dla Ciebie korzystniejsze jesli chodzi o prace i opieke nad dzieckiem. Bo wiadomo, ze czas spedzony z dzieckiem, nie ma ceny

Pytalam Was o sklepy, gdzie kupujecie, gdyz chcialabym sie rozeznac, ktore tutaj w stanach sa jakby tansze, ktore marki drozsze. Weszlam ostatnio do gap kids&baby i porazila mnie cena bluzy dla niemowlaczka za 25$. Za tyle to ja nawet dla siebie nie kupuje, a ile wiecej materialu trzeba

Moze namowie meza, to wybierzemy sie do rodzinki w nyc w ten weekend.
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 17:57   #345
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

czesc

wam a dzisiaj moja mala skovczyla 2 miesiace
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:41   #346
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

leleth, ja tez uwazam, ze nie warto isc do pracy i potem oddac prawie cala kase za to, ze ktos sie opiekuje Twoim dzieckiem. Juz lepiej siedziec w domu i samej dbac o synka.

Alguien, bardzo Ci wspolczuje, ze taka nieprzyjemna byla ta pani od USG. W pierwszej ciazy mialam identyczna sytuacje -facet ktory robil USG bylo bardzo niemily, nic nam nie mowil, wydrukowal nam takie zdjecia dziecka, ze nie bylo wiadomo co tam wogole jest (a na USG wszystko ladnie bylo widac). No i jak uslyszal w ktorym roku sie urodzilam, to o malo galy na czolo mu nie powychodzily Poprostu trzeba machnac na to reka i sie nie przejmowac.
Jak bylam w ciazy z Evunia, to babka od USG tez byla taka milczaca caly czas, nic nie tlumaczyla. Dziewczyny z PL pisaly ile ich dzieci wazyly itd., a ja wogole nie mialam takich informacji. Poprostu ultrasound technician powiedziala, ze jest wszystko ok i tyle.
Jedyne co, to za pierwszym razem USG trwalo z 15 minut i facet tak szybko wszystko robil, ze nie dal nam sie napatrzec na synka. A tym razem babka bardzo wolno wszystko robila (wszystko trawlo 30 minut) i sie zatrzymywala, kiedy bylo widac, ze mala np. ssala kciuka czy probowala dac piete do buzi.

zuzanna12, gratulacje dla coreczki z okazji ukonczenia 2 miesiecy
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2010-01-14 o 19:42
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:50   #347
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość

Naprawde aborcja jest legalna? Ja myslalam, ze jest legalna tylko w tym przypadku, jesli np. wykryja nieuleczalna wade u dzidziusia i rodzice wtedy maja prawo usunac ciaze.

Co do domku, to tak mnie interesuje cena domu w jakiejs dobrej dzielnicy. A trilevel to taki dom, jak dodalam w zalaczniku (nasz obecny dom w MI). Nie chodzi mi o osobne mieszkania tylko o 3 poziomy

leleth, co to za cuda testujesz przeciwko cellulitowi? Napisz dokladniej, jesli mozesz - ja tez chce Obecnie rowniez walcze z cellulitem - oprocz cwiczen rowniez smaruje sie kremem Nivea Body "Goodbye Cellulite". Dzisiaj jest dokladnie miesiac odkad zaczelam sie smarowac - poki co za bardzo zmiany nie widze

Dziewczyny, jak bedzie po angielsku hula hop?
schoolcraft hula hop to hoola hoop
uzywam baniek do masazu- takie niebieskie gumowe... czytalam o nich gdzies na wizazu i mama mi kupila w polsce bo nie moglam tu znalezc...
ogolnie to smarujesz sie oliwka i przysysasz ta banke.... przesuwasz nia przez pol godziny i juz..... i tak robisz co dwa dni.... na poczatku boli ale szybko sie mozna przyzwyczaic i jest juz ok... ja na probe zrobilam jedna noge i byla kolosalna roznica.......
ten krem uzywalam ale w sumie nie zauwazylam zadnej roznicy...

co do domow to u nas taki kosztuje 500-700 tysiecy....

a jesli chodzi o aborcje to jesst legalna (chociaz to moze zalezec od stanu) i z tego co pamietam kosztuje 300$ w NY (mowie o najtanszej opcji)

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość



Pytalam Was o sklepy, gdzie kupujecie, gdyz chcialabym sie rozeznac, ktore tutaj w stanach sa jakby tansze, ktore marki drozsze. Weszlam ostatnio do gap kids&baby i porazila mnie cena bluzy dla niemowlaczka za 25$. Za tyle to ja nawet dla siebie nie kupuje, a ile wiecej materialu trzeba
dlatego ja w Gapie kupuje tylko na przecenach... no i zapomnialam wspomniec o Marshal's... szczegolnie ciuszki dla niemowlaka sa tam bardzo tanie... poza tym kurtki...kombinezony itd... ja ostatnio upolowalam kurtke i snowpants Columbii dla malego za 49.99$ (oryginalna cena 150$)...
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:31   #348
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość
hmmm mam kilka rzeczy na oku ale ogolnie to za tydzien zaczynam szkole no i do konca nie wiem jak bedzie wygladal moj schedule.... prawdopodobnie jakos przewegetuje te 3 miesiace liczac na to, ze jednak dostane zlecenia tak jak zwykle a pozniej sie skupie na szukaniu czegos na full-time... no ale jeszcze dochodzi kwestia opieki nad malym ...wrrrrrrrrrrrrrrrrr.... ...... nie wiem czy oplaca mi sie isc do pracy jak sie okaze ze pol kasy ktora zarobie (albo nawet wiecej) pojdzie na jego opieke... wiec jaki w tym sens?
w sumie zainteresowala mnie praca w tegorocznym spisie ludnosci... bo dobrze placa (u nas prawie 19$ za godzine) i mozna pracowac w weekendy i wieczorami.... no i zaleta jest jesli ma sie jakis dodatkowy jezyk...ale z drugiej strony to ja mam tylko green card a obywatele maja pierwszenstwo.... no i ja nie znosze rozmawiac z obcymi ludzmi (obojetnie w jakim jezyku) .....
O no to rzeczywiscie troche skomplikowana sytuacja-ale fakt- nie oplaca sie isc do pracy gdy trzeba prawie cala wyplate oddac niani-to lepiej juz byc z dzieckiem

Co do tego spisu ludnosci-to trzeba rzeczywiscie chyba miec gadane i cierpliwosc-ja bym sie takiej pracy nie podjela bo nie lubie ludzi na nic namawiac...lubie gadac ale nie lubie namawiac ani przekonywac do czegos...ale rzeczywiscie placa sporo...kurcze do nas wlasnie dzwoni taka jedna babka ze spisu...podziwiam ja za cierpliwosc

Cytat:
Napisane przez Alguien Pokaż wiadomość

CzarnyElf takie gift cards sa super, no bo przeciez nie odmowisz sobie kupna czesgos, skoro juz na karcie iles tam na Ciebie czeka Fajnie, ze sie obkupiliscie
Bylam (jestem) rozczarowana tym usg, chyba tym bardziej w taki nastroj wtedy wpadlam przez ta niemila kobiete, ktora to wykonywala. Wyobrazacie sobie, ze jak dzidzius nie chcial sie obrocic z jakiejs strony, to ona sie denerwowala, jezdzila jak szalona tym sonogramem po moim brzuchu i niemilym tonem mowila 'come on baby!'. Na koncu jezyka mialam slowa typu 'don't talk like that to my baby'
Wiem, ze pomylki sie zdarzaja, ale naprawde nie chce sobie robic nadziei, zeby potem nie rozczarowac sie po raz kolejny. Jedynie z kupnem ubranek wstrzymujemy sie. Tzn jesli znajde cos w neutralnych kolorach, w dobrych cenach, to kupie. Natomiast nie wpadne narazie w szal kupowania rozowych fatalaszkow
Gift cards sa najlepsze
Jutro ide ze znajoma do Khol's bo mi jeszcze zostala 1 gift card-moze cos znajde-szukam jeansow dla siostry

Co do tych wizyt to masz racje-niektorzy to nie powinni chyba pracowac z ludzmi-zero social skill

Cytat:
Napisane przez zuzanna12 Pokaż wiadomość
czesc

wam a dzisiaj moja mala skovczyla 2 miesiace
Gratulacje




Schoolcraft-przeprowadz sie do Colorado
Taki domek tu by kosztowal niecale 200 tysiecy

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2010-01-14 o 20:37
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:59   #349
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Schoolcraft-przeprowadz sie do Colorado
Taki domek tu by kosztowal niecale 200 tysiecy
To ja sie juz zaczynam pakowac a w sumie zapomnialam napisac, ze tz ma dwie ciotki w Colorado (jedna totalna idiotka ale druga jest wyluzowana na tyle, ze poderwala ksiedza i namowila go do wystapienia ze stanu kaplanskiego - maja teraz trojke prawie doroslych dzieci) ... no i wlasnie te ciotki wciaz nas tam zapraszaja... moze sie przejedziemy w lecie na chwile.....
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 21:04   #350
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość
To ja sie juz zaczynam pakowac a w sumie zapomnialam napisac, ze tz ma dwie ciotki w Colorado (jedna totalna idiotka ale druga jest wyluzowana na tyle, ze poderwala ksiedza i namowila go do wystapienia ze stanu kaplanskiego - maja teraz trojke prawie doroslych dzieci) ... no i wlasnie te ciotki wciaz nas tam zapraszaja... moze sie przejedziemy w lecie na chwile.....
Zapraszam
Colorado jest ladne-jedyny minus strasznie tu sucho...
Ta 2 ciotka z opisu wyglada na fajna

Jak bedziesz sie wybierac to koniecznie daj znac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:16   #351
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

dziewczyny mowicie ze w stanach jest aborcja legalna a jak w kanadzie....ja nie ze stanow
boze juz nie moge tesciowa teraz sie uparla zeby malej mleko slodzic i zostawia mi text messeges albo voice messeges zeby jej slodzic mleko....jej juz calkiem na glowe jej walnelo
koncze bo cos nie mam nastoju do pisania,.,,,mam w domu 25 stopni z mi bardzo zimno cos jest
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 23:55   #352
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez zuzanna12 Pokaż wiadomość
boze juz nie moge tesciowa teraz sie uparla zeby malej mleko slodzic i zostawia mi text messeges albo voice messeges zeby jej slodzic mleko....jej juz calkiem na glowe jej walnelo
hmmm olej ...... ja od swojej telefonow nie odbieram w ogole..... a smsow pisac nie moze bo nie widzi
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zapraszam
Colorado jest ladne-jedyny minus strasznie tu sucho...
Ta 2 ciotka z opisu wyglada na fajna

Jak bedziesz sie wybierac to koniecznie daj znac
co to znaczy sucho? malo deszczu? to oni chyba mieszkaja w innej czesci stanu bo sadzac po zdjeciach to u nich deszczu nie brakuje
Wlasnie sie zapytalam tzta i jedna mieszka obok Denver a druga w Colorado Springs...

ja mam dwie wiadomosci.. dobra i zla..
dobra to taka, ze zalatwilam wszystko w szkole... moj ukochany profesor (inny niz ten o ktorym pisalam) zgodzil sie pisemnie abym przychodzila na jego klasy o innej porze i udalo mi sie zarejestrowac
a zla to to, ze Oli sie chyba rozchorowal na calego... chrypa, kaszel i katar... no i zaczyna sie goraczka... biedak kaszle jak grozlik doslownie.... jutro rano dzwonimy do lekarza
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 01:28   #353
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

leleth to jednym slowem jestes lucky...bo ja tez telefonow nie odbieram ale niestety tesciowa widzi i to az za dobrze i wypisuje te smsy

moj skarb juz spi najprawdopodobnie juz bedzie spala do rana....pomoczyla sie przez godzine w wodzie nastepnie zjadla prawie 150 ml....i padla....
zaraz ja ide sie wykapac...oj cos czuje ze chyba chora bede....katar tak jakby sie zaczynal....oczka pieka,,,gardlo tez zaczynam czuc...
ale nic jutro z Olimpia na szczepienie i mam w planach spacer bo ma byc cieplo....chyba ze powaznie sie rozloze to poprosze meza zeby zostal w domu i jego wysle na spacer z mala
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 03:13   #354
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Leleth-tak sucho-malo deszczu,suche powierze i pelno pylow,mam ciagle sucha skore-ale to moze dlatego ze ja mieszkam praktycznie w kanionie,mam rodzine w Colorado Springs i u nich pogoda jest nieco inna

Biedny Oli

Zuzanna-kuruj sie-mam nadzieje ze Cie nie rozlozy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 03:21   #355
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Hej dziewczynki!

Elfiku, chetnie bym sie przeprowadzila do Colorado - byle by byc blizej Ciebie Ale z innej strony bardziej mnie ciagnie w strone NY. Maz chetnie by mieszkal w Colorado (podoba sie mu tez Utah), ale dla mnie to by bylo za daleko od wszystkiego, jak ja to nazywam.
A co do cen domkow, to chyba sa bardzo podobne w MI i CO, gdyz nasz dom kosztuje 175 tysiecy

leleth, buziaki dla synka Biedaczek jednak sie rozchorowal. Mam nadzieje, ze to nic powaznego (w sensie, ze zadna grypa ani nic w tym stylu).

Dziekuje za wytlumaczenie co do tych baniek - jak znajde tu takie to tez sprobuje Myslalam, zeby wlasnie tez z tym hula hop sprobowac - moze to cos pomoze? Wogole to tak z ciekawosci sprawdzilam ile kosztuje liposuction i o malo nie padlam - za "lower abdomen" biora 3500$ i wiecej

A te ciotki Twojego TZ sa Polkami? Mi tez ta druga bardziej sie spodobala z Twojego opisu - mam z nia wiele wspolnego

Po drodze do Colorado zapraszam do nas do MI

zuzanna12, mam nadzieje, ze nie rozklada Ciebie zadne chorobsko. Wyspij sie dobrze i moze z rana bedzie wszystko ok

Dziewczyny, mam pytanie. Czy ktoras z Was wyprobowala lub slyszala od znajomych opinie na temat czegos takiego jak Vibro Shape? Chodzi o taki pas, ktory wibruje i podobno rozbija tkanki tluszczowe Juz jestem tak zdesperowana, ze jestem gotowa to kupic. W internecie za duzo opinii nie ma na ten temat.

Dobra, zmykam spac. Do jutra
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 05:05   #356
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Leleth-tak sucho-malo deszczu,suche powierze i pelno pylow,mam ciagle sucha skore-ale to moze dlatego ze ja mieszkam praktycznie w kanionie,mam rodzine w Colorado Springs i u nich pogoda jest nieco inna
u mnie wrecz przeciwnie... sa dni, ze sie cala kleje ... i najgorsze jest to, ze ja to lubie

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
leleth, buziaki dla synka Biedaczek jednak sie rozchorowal. Mam nadzieje, ze to nic powaznego (w sensie, ze zadna grypa ani nic w tym stylu).

A te ciotki Twojego TZ sa Polkami? Mi tez ta druga bardziej sie spodobala z Twojego opisu - mam z nia wiele wspolnego
Oli sie trzyma.. dalam mu Motrin i spi od kilku godzin ...

a co dokladnie oznacza Twoje ostatnie zdanie? czyzbys poderwala ksiedza ? moj maz ma w rodzinie takie dwa przypadki... a teraz mamy tez wsrod znajomych pare, ktora sie pobrala w zeszlym roku ta sama sytuacja ale on jeszcze nie przyjal slubow wieczystych
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 14:28   #357
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Hej!

leleth, jak tam Oli?

Cytat:
Napisane przez leleth Pokaż wiadomość
a co dokladnie oznacza Twoje ostatnie zdanie? czyzbys poderwala ksiedza ? moj maz ma w rodzinie takie dwa przypadki... a teraz mamy tez wsrod znajomych pare, ktora sie pobrala w zeszlym roku ta sama sytuacja ale on jeszcze nie przyjal slubow wieczystych
chodzi o to, ze tez jestem taka wyluzowana i fajna jak ciocia Twojego TZ

My tez mamy znajomych ktorzy sie pobrali w zeszlym roku (ksiadz i jego dziewczyna ). Moze nawet tych samych ludzi znamy? Bo oni mieszkaja w NJ - Kamila i Krzysiek.
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 14:53   #358
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Hej!

leleth, jak tam Oli?



chodzi o to, ze tez jestem taka wyluzowana i fajna jak ciocia Twojego TZ

My tez mamy znajomych ktorzy sie pobrali w zeszlym roku (ksiadz i jego dziewczyna ). Moze nawet tych samych ludzi znamy? Bo oni mieszkaja w NJ - Kamila i Krzysiek.
heh zaraz zadzwonie do pediatry, zeby sie umowic na wizyte ... zachowuje sie normalnie, nie ma goraczki tylko paskudnie kaszle.....

No niestety nie mamy wspolnych znajomych Nasza kolezanka to Sabina... a imie jej meza wylecialo mi z glowy teraz
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:16   #359
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Hey
To zdrowka dla Oliego. Zeby nie meczyl sie za dlugo...

Co do tego pasa vibro to nie slyszalam opinii, ale ja w takie rzeczy nie wierze. Uwazam, ze cwieczenia wykonywane samemu sa lepsze. A masz mozliwosc zapisac sie gdzies do gym schoolcraft?

Zuzanna powodzenia ze szczepieniem. Oby jak najmniej placzu!
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:01   #360
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Dzien dobry ! Piatek ! Wyplata! Dlugi weekend !
Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Wogole to moim zdaniem jest zle bez Pauly Abdul - ona dodawala to cos do show. Podobno tez w nastepnym roku Simon rezygnuje z Idol'a.

Naprawde aborcja jest legalna? Ja myslalam, ze jest legalna tylko w tym przypadku, jesli np. wykryja nieuleczalna wade u dzidziusia i rodzice wtedy maja prawo usunac ciaze.

Co do domku, to tak mnie interesuje cena domu w jakiejs dobrej dzielnicy. A trilevel to taki dom, jak dodalam w zalaczniku (nasz obecny dom w MI). Nie chodzi mi o osobne mieszkania tylko o 3 poziomy
Tak z aborcja jest w Polsce, zagrozenie zycia matki lub dziecka i chyba w przypadku gwaltu. W USA - hulaj dusza piekla nie ma
Jezeli chodzi o domy (sliczny domek masz!) to bierz pod uwage, ze Boston jest jednym z najstarszych miast i tu nie ma takich przestrzeni, domy sa raczej blisko siebie no i bardziej sie pna w gore niz na boki. Taki jak ty masz to gdzies na przedmiesciach, pewnie kolo $350 w dobrym stanie, do zamieszkania. Bo teraz ceny spadly.

Cytat:
Napisane przez zuzanna12 Pokaż wiadomość
czesc

wam a dzisiaj moja mala skovczyla 2 miesiace
Sto lat !

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Taki domek tu by kosztowal niecale 200 tysiecy
serio?
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-09 16:21:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.