Clinique - kolorówka - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 15:22   #301
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Clinique - kolorówka

dla poszukiwaczek buttermilka i innych singli:
http://www.wisienka.pl/produkty.php?...e=&ord=&promo=

50zł, ale nie wiem czy pojemność jest standardowa
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 15:36   #302
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Evitka ale to sa cienie High Impact, roznia sie skladem od Mleczaka Colour Surge.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 15:40   #303
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Clinique - kolorówka

Vril - dziękuję za wyjaśnienie Właśnie miałam pytać, czym różnią się te okrągłe od tych prostokątnych
Używałaś ich może? Jakość jest podobna?

Co do gramatury - na moim (prostokątny) jest 2,2 g, w tych widzę 2 g.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 15:52   #304
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Evitka ale to sa cienie High Impact, roznia sie skladem od Mleczaka Colour Surge.
to w takim razie bardzo przeraszam za zamieszanie-chciałam dobrze, ale nie wyszło :-(.

pozdrawiam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 17:22   #305
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Evitka, no co ty kobieto, dobrze, ze okazje wklejasz, chcialam tylko dac znac zeby HI nie pomylono z CS, bo roznia sie skladem.

Bieta nie mialam HI. Na KWC maja dobre recenzje.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:55   #306
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Clinique, Brush-on cream liner - nie umiem go używać

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
moze to wina pedzelka? Jest dosc gruby ..

być może, ale coś mi się wydaje, że z konsystecją też nie jest najlpiej - jak maluję kreskę to tworzy się taka ciemniejsza ramka wokół jaśniejszego koloru
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:00   #307
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique, Brush-on cream liner - nie umiem go używać

Dziewczyny, wisienka to tylko pośrednictwo w zakupach na truskawce. Naliczaja sobie od tego prowizję (więc i tak jest drożej niz na truskawce), poza tym, w razie przechwycenia paczki przez celników nie zwracaja cła tak jak truskawka:
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4380#4380
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 21:15   #308
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Doszły do mnie cienie Pink Chocolate Pochwalę się, jak już dotrę do domu i sama je obejrzę.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 08:35   #309
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Doszły do mnie cienie Pink Chocolate Pochwalę się, jak już dotrę do domu i sama je obejrzę.
Gratuluję i czekam na wrażenia!
Jak to fajnie, że marzenia się spełniają
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 11:53   #310
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Mulier zgadza sie ale jak ktos nie ma mozliwosci zamowic z Truskawy, to chwyta sie Wisienki, cenowo czesc rzeczy i tak wychodzi taniej niz w sklepie stacjonarnym.

Margaretka gratulejszyn Rozowy cien z paletki do jakiej jedynki mozna porownac?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 12:55   #311
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Dzięki dziewczyny

Wrażenia opiszę, jak już je zobaczę na własne oczy, na razie tż przesłał zdjęcia. Wiem tylko tyle, że dotarły całe i zdrowe.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 14:22   #312
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Clinique - kolorówka

Wiecie że 25-29.10 w Sephorze są dni VIP i zniżka 20% na wszystko ?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 20:33   #313
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Wiecie że 25-29.10 w Sephorze są dni VIP i zniżka 20% na wszystko ?
wiemy dostałam sms'a i jestem przerażona, bo mam tyle rzeczy do kupienia na liście, że nie wiem, od czego zacząć, zwłaszcza, że fundusze ograniczone
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 20:58   #314
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
wiemy dostałam sms'a i jestem przerażona, bo mam tyle rzeczy do kupienia na liście, że nie wiem, od czego zacząć, zwłaszcza, że fundusze ograniczone
Moje też i to nawet bardzo . Jak kupię to będę żałowała jak nie kupię to pewnie też .
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 08:00   #315
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Doszły do mnie cienie Pink Chocolate Pochwalę się, jak już dotrę do domu i sama je obejrzę.
i jak tam cienie?
Czy mozna Cię prosic o ich zdjęcia?
Od dawna na nie choruję hehehe
Kurcze, nie wiem co jest w tych cieniach clinique, jakies uzalezniacze tam wsadzają, czy co
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 09:10   #316
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Mulier dokladnie tak
Do mnie leci brazer i quad

Margaretka chwal sie, tez mnie ciekawosc zzera jak sie brazy spisuja, bo ja akurat w nich nie siedze ale dostane teraz ciemny, chlodny braz i trzeba bedzie sprobowac
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 10:14   #317
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziewczyny a któraś jest posiadaczką szachownicy?

Mam na nią chęć już z pół roku, ale ciągle nie wiem na którą
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 10:23   #318
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Margaretka chwal sie, tez mnie ciekawosc zzera jak sie brazy spisuja, bo ja akurat w nich nie siedze ale dostane teraz ciemny, chlodny braz i trzeba bedzie sprobowac
Ja co prawda nie Margaretka, ale od niedawna mam brązy Clinique - moze opinia tez sie przyda? Paleta Teddy Bear (matowe, od mlecznego (zdaje sie, ze buttermilk) do czekoladowego brązu) i spisuje się śwetnie. Latwo się nimi cieniuje, latwo stopniowac kolor od takiej jedynie poswiaty po calkiem konkretny. W kwestii trwalosci - zawsze uzywam bazy, wiec nie wiem jak byloby bez niej.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 10:33   #319
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie Margaretka, ale od niedawna mam brązy Clinique - moze opinia tez sie przyda? Paleta Teddy Bear (matowe, od mlecznego (zdaje sie, ze buttermilk) do czekoladowego brązu) i spisuje się śwetnie. Latwo się nimi cieniuje, latwo stopniowac kolor od takiej jedynie poswiaty po calkiem konkretny. W kwestii trwalosci - zawsze uzywam bazy, wiec nie wiem jak byloby bez niej.
ja też zawsze używam bazy, mam takie oczodoły że gdyby nie baza nic, nigdy by sie na moich oczach nie utrzymało
ale do czego zmierzam, cienie cliniqua na tej bazie trzymaja sie najdłużej ze wszystkich jakich do tej pory przyszło mi uzywać. Poza tym, jest jeszcze coś. Kurcze, nie wiem jak to możliwe, cały dzień biegam z nimi na oczach...nic sie nie dzieje, żadnego rozmazania, wałkowania, blaknięcia, normalnie cud , jak robię wieczorem demakijaż, przykładam do oka wacik nasączony płynem biodermy, delikatny ruch i po cieniach ani śladu.... jakbym nigdy ich nie nakładała. W przypadku innych cieni w parze z gorsza trwałością szła koniecznośc bardziej intensywnego pocierania oka przy demakijażu, co przy cerze wrażliwej jak moja ma fundamentalne znaczenie
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 10:46   #320
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
ja też zawsze używam bazy, mam takie oczodoły że gdyby nie baza nic, nigdy by sie na moich oczach nie utrzymało
ale do czego zmierzam, cienie cliniqua na tej bazie trzymaja sie najdłużej ze wszystkich jakich do tej pory przyszło mi uzywać. Poza tym, jest jeszcze coś. Kurcze, nie wiem jak to możliwe, cały dzień biegam z nimi na oczach...nic sie nie dzieje, żadnego rozmazania, wałkowania, blaknięcia, normalnie cud , jak robię wieczorem demakijaż, przykładam do oka wacik nasączony płynem biodermy, delikatny ruch i po cieniach ani śladu.... jakbym nigdy ich nie nakładała. W przypadku innych cieni w parze z gorsza trwałością szła koniecznośc bardziej intensywnego pocierania oka przy demakijażu, co przy cerze wrażliwej jak moja ma fundamentalne znaczenie
yy, mam dokladnie tak samo z oczami . Bez bazy nie mam mowy o nalozeniu czegokolwiek na dluzej niz 1 h. Clinique faktycznie trzymaja sie swietnie i zmywaja równie dobrze. U mnie taki sam efekt daja jeszcze 4 Lancome, tzn. trzymają się na oku jak 'przyklejone' i zmywają jednym pociagnieciem platka. A do tego genialnie opalizuja
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 11:09   #321
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie Margaretka, ale od niedawna mam brązy Clinique - moze opinia tez sie przyda? Paleta Teddy Bear (matowe, od mlecznego (zdaje sie, ze buttermilk) do czekoladowego brązu) i spisuje się śwetnie. Latwo się nimi cieniuje, latwo stopniowac kolor od takiej jedynie poswiaty po calkiem konkretny. W kwestii trwalosci - zawsze uzywam bazy, wiec nie wiem jak byloby bez niej.
Te Teddy Bear są zupełnie matowe?Nic a nic nie błyszczą,nie opalizują?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 11:14   #322
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Te Teddy Bear są zupełnie matowe?Nic a nic nie błyszczą,nie opalizują?
zupelne maty (takich wlasnie szukalam do 'pracowego' makijazu)
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 11:26   #323
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
zupelne maty (takich wlasnie szukalam do 'pracowego' makijazu)
Nie mam ani jednego najmniejszego cienia matowego w swoim zbiorze,chyba powinnam się za takowym rozejrzeć.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 11:41   #324
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
yy, mam dokladnie tak samo z oczami . Bez bazy nie mam mowy o nalozeniu czegokolwiek na dluzej niz 1 h. Clinique faktycznie trzymaja sie swietnie i zmywaja równie dobrze. U mnie taki sam efekt daja jeszcze 4 Lancome, tzn. trzymają się na oku jak 'przyklejone' i zmywają jednym pociagnieciem platka. A do tego genialnie opalizuja
4 lancome powiadasz.... potestujemy

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
zupelne maty (takich wlasnie szukalam do 'pracowego' makijazu)
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Nie mam ani jednego najmniejszego cienia matowego w swoim zbiorze,chyba powinnam się za takowym rozejrzeć.
słuchajcie, z tymi matami...mam bewitched velvet, więc powinien być totalnie matowy, ale, ale... jak ak wlepić w niego wzrok, to cosik tam sie błyszczy. To samo na oku, w łazience, z baaardzo bliskiej odległości, przy sztucznym świetle widziałam ewidentne opalizujące drobnki. Oczywiście, nie ma porównania to z softami i shimmerami, ale zawsze cosik tak łyskającego jest
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:32   #325
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Nie mam ani jednego najmniejszego cienia matowego w swoim zbiorze,chyba powinnam się za takowym rozejrzeć.
moje też pierwsze . Faktycznie, jakby się tak super-hiper dobrze przyjrzec, to w jednym cos tam drobniusienko migocze, ale to tylko w opakowaniu i duuuzym powiekszeniu , na oku są calkiem matowe
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 19:42   #326
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość

słuchajcie, z tymi matami...mam bewitched velvet, więc powinien być totalnie matowy, ale, ale... jak ak wlepić w niego wzrok, to cosik tam sie błyszczy. To samo na oku, w łazience, z baaardzo bliskiej odległości, przy sztucznym świetle widziałam ewidentne opalizujące drobnki. Oczywiście, nie ma porównania to z softami i shimmerami, ale zawsze cosik tak łyskającego jest

A jak radzisz sobie z rozcieraniem tego bewitched? Mi zostawia plamy na powiecie, nie potrafie tego fenomenu do konca opanowac. Z perłowymi nie mam takiego problemu... matowe natomiast jak juz wtopią sie w baze, to ani rusz dalej
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 22:02   #327
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
A jak radzisz sobie z rozcieraniem tego bewitched? Mi zostawia plamy na powiecie, nie potrafie tego fenomenu do konca opanowac. Z perłowymi nie mam takiego problemu... matowe natomiast jak juz wtopią sie w baze, to ani rusz dalej
Tak, faktycznie trudniej sie je rozciera. Dzieje sie tak chyba dlatego, że jednka maja inną konsystencję, poza tym na perłowych nie widać tak dokładnie (przez efekt połyskiwania ) warstw, siły naciku itp. Po prostu znalzłam odpowiedni pędzelek, ukośny, ewentualnie pacynka, nia nakłada sie najłatwiej. Najpierw nakładam nim/nią (na bazę oczywiście) podstawową warstwę...oko wtedy wygląda szkaradnie, bo wszystko jest nierówne. Później wyrównuję i rozcieram innym (19 ewentualnie na kanty 7 z sephory). Jest trochę zabawy, ale w moim przypadku (uwielbiam przydymione oko ) końcowy efekt i trwałość jest warta tego wysiłku.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 23:10   #328
marym
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 45
Dot.: Clinique - kolorówka

WItam dziewczyny.

To mój pierwszy post, dość długo zbierałam się, żeby się tu zarejestrować, i w końcu udało się pokonać własne lenistwo. :P Słuchajcie, mam taką sprawę. Zaintrygowały mnie te pomadki Colour Surge Butter Shine, szukałam ich w Łodzi, ale nigdzie nie widziałam. :/ A strasznie się napaliłam na tą pomadkę. Nie wiecie gdzie można kupić? I druga sprawa: kolory tych pomadek znam tylko ze stron: lumiere.pl, ze strony tej niemieckiej strefy bezcłowej (do którego któraś z Was wrzuciła w tym temacie linka) i z oficjalnej stronki clinique (wersji niemieckiej) i kurcze na każdej stronie są diametralnie różne kolory dla pomadek o tej samej nazwie... Zależy mi na odcieniu czerwonym, czy wpadającym w czerwień (np. na stronie tej niemieckiej duty free taki czerwony odcień ma pomadka "First Love", a na przykład już na lumiere ta sama nazwa jest różowa...). Jeśli macie sprawdzony kolor, dajcie znać.

Uh, ale namieszałam.

Ale z góry dzięki za odpowiedź i proszę o wyrozumiałość - to mój pierwszy post tutaj.
marym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 10:20   #329
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Przetestowałam cienie, które przyszły:
zdj 1 Chocolate Pink i zdj 2: ta nowa paletka 6 cieni.
Niestety jestem na nie. Nie wiem, co jest nie tak ze mną i cieniami Clinique, ale zupełnie nie pasujemy do siebie.
Niby wszystko jest w porządku: noszą się ładnie, kolorystyka w paletce i na ręce bardzo dobra. Ale jak się pomaluję, to mi się nie podoba. Jakby kolorystyka Clinique (już na mnie) zupełnie nie pasowała.
Chciałam jeszcze dokupić paletkę Choco-latte, ale widzę, że to nie ma sensu,skoro jestem zupełnie niezadowolona z tych dwóch paletek.
Mam Kittycat i jestem z niego zadowolona, teraz chcę kupić Buttemilka i chyba na tym poprzestanę.
Te dwie paletki niedługo poszukają nowych właścicieli, bo nie ma sensu ich trzymać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (36,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ee70_1.JPG (24,3 KB, 204 załadowań)
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 10:59   #330
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Margaretka Najwazniejsze, nic na sile. Na pewno znajda sie chetni i nie stracisz
Do mnie dzis dolecial SunkissedBedzie zaraz ostro testowany na filtrze i hauszce. Ja dojdzie jeszcze paleta to wkleje

Marym witaj
Raczej nie sugeruj sie kolorami na oficjalnych stronach, przeszukaj serwisy aukcyjne z realnym zdjeciami interesujacych cie produktow, np. ebay.com i Allegro.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.