Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj... - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-08, 00:57   #391
Ewa_Barbara
Przyczajenie
 
Avatar Ewa_Barbara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dodałam troche opisu o sobie :)
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez Kasiulek :)
A u Ewy Barbary w avatarku pewnie widnieje jej ukochana córeczka :P:P:PCos mi sie wydaje, ze Aneta na pierwszy rzut oka wyłuskała prawdę
Poza tym styl wypowiedzi tej Wizazanki nie jest zbyt dojrzały myslę, że wiecie o co chodzi - tylko winny się tłumaczy -- i to w jaki sposób :P:P:P
tak to moja najmlodsza cóka.Co do mnie nie bierz na wzór wszystkich wypowiedzi bo z tego konta korzysta nieraz córka(starsza!młodsza nie zna hasla ...dzieki Bogu-i jak o cos mnie poprosi to sama jej szukam).Wiem ,ze Ewa tez szuka obranek i tyle.
Ewa_Barbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 01:03   #392
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez Ewa_Barbara
tak to moja najmlodsza cóka.Co do mnie nie bierz na wzór wszystkich wypowiedzi bo z tego konta korzysta nieraz córka(starsza!młodsza nie zna hasla ...dzieki Bogu-i jak o cos mnie poprosi to sama jej szukam).Wiem ,ze Ewa tez szuka obranek i tyle.

Ale jak mogą dwie rózne osoby,z różnych miast, korzystać z jednego konta?Jaki to ma sens?Przecież wystarczy założyć dodatkowe,w życiu bym nie pozwoliła,nawet własnej córce korzystać z jednego konta,zresztą każdy woli swoje. No bezsensu,naprawde.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 01:36   #393
ptiszonek
Raczkowanie
 
Avatar ptiszonek
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 128
Przekupka: 35 pkt / 97% pozyt.
GG do ptiszonek
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez Ewa_Barbara
aha a co do tego by nowe pierwsze wysylaly wydaje mi sie ze jest bez sensu a to dlatego ze:
-osoba ktora ma juz kilka przekupek moze udac ze wyslala i tyle no bo ma juz kilka przkupek jest zaufana i tyle.Powie ze osoba nowa oszukuje i wszyscy uznaja ze tak jest wiec mi sie nie wydaje to fair.
Bez sensu? Dlaczego bez sensu? Sama na początku swoich wymian, gdy miałam zerowe konto, byłam proszona o wysyłke jako pierwsza i nie miałam z tym żadnego kłopotu. Wysyłałam, dawałam potwierdzenie, dziewczyny odbierały i wysyłały swoje. Teraz robimy na krzyż, w tym samym czasie, albo ustalamy terminy i margines opóźnienia.
Sama wiem, że nowe wizażanki będę prosić o to samo - i jak napisał ktoś już wcześniej - uczciwa osoba to zrozumie i wie, że nie ma o co się obrażać (bo niby o co?) i nie powinna mieć zastrzeżeń, ot, lepiej nadmiar ostrożności niż naiwności.... Na zaufanie trzeba zapracować.
Pomysł, że któraś wizażanka "moze udac ze wyslala" jest tyleż bzdurny co naiwny - nie można niczego udawać z potwierdzeniem pocztowym w ręku, albo się nadało paczkę lub polecony i ma się numer nadania i kwitki, albo się nie nadało nic. Koniec i kropka. Historyjki z listami zwykłymi z miejsca wzbudzają moją podejrzliwość... Litem zwykłym to się wysyła pocztówki na święta, a nie wartościowe przedmioty.
Ponadto ilość przekupek, postów etc to inwestycja czasu i zaufania, ciężko mi uwierzyć, że któraś dziewczyna z wielomiesięcznym stażem, kilkunastoma ocenami nagle straci rozum, połakomi się na jakieś perfumy czy spodnie i przywłaszczy to sobie z premedytacją zaprzepaszczając całą resztę. Co innego nowalijka - mało takich historii bywało na tym czy na innych portalach??
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=262535
ptiszonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 02:14   #394
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez ptiszonek
Bez sensu? Dlaczego bez sensu? Sama na początku swoich wymian, gdy miałam zerowe konto, byłam proszona o wysyłke jako pierwsza i nie miałam z tym żadnego kłopotu. Wysyłałam, dawałam potwierdzenie, dziewczyny odbierały i wysyłały swoje. Teraz robimy na krzyż, w tym samym czasie, albo ustalamy terminy i margines opóźnienia.
Sama wiem, że nowe wizażanki będę prosić o to samo - i jak napisał ktoś już wcześniej - uczciwa osoba to zrozumie i wie, że nie ma o co się obrażać (bo niby o co?) i nie powinna mieć zastrzeżeń, ot, lepiej nadmiar ostrożności niż naiwności.... Na zaufanie trzeba zapracować.
Pomysł, że któraś wizażanka "moze udac ze wyslala" jest tyleż bzdurny co naiwny - nie można niczego udawać z potwierdzeniem pocztowym w ręku, albo się nadało paczkę lub polecony i ma się numer nadania i kwitki, albo się nie nadało nic. Koniec i kropka. Historyjki z listami zwykłymi z miejsca wzbudzają moją podejrzliwość... Litem zwykłym to się wysyła pocztówki na święta, a nie wartościowe przedmioty.
Ponadto ilość przekupek, postów etc to inwestycja czasu i zaufania, ciężko mi uwierzyć, że któraś dziewczyna z wielomiesięcznym stażem, kilkunastoma ocenami nagle straci rozum, połakomi się na jakieś perfumy czy spodnie i przywłaszczy to sobie z premedytacją zaprzepaszczając całą resztę. Co innego nowalijka - mało takich historii bywało na tym czy na innych portalach??


Pamiętam moją pierwszą wymianę kiedy sama zaproponowałam,ze wyślę pierwsza przesyłke,nie obraziłabym się wcale,gdyby ktoś mnie o to poprosił .Nawet teraz się zastanawiam,czy nie powrócić do dawnego systemu,tak dla świętego spokoju (ostatnio się troche denerwowałam,ze dwie przesyłki ode mnie szły dwa tygodnie do wizażanek,kiedy ja otrzymałam po 2-3 dniach,druga strona na pewno się też denerwuje).
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 02:18   #395
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

A jeśli moim zamiarem by było oszukać kogoś,to pewnie bym sie oburzyła na taką prośbę,bo wtedy moje "starania"poszły by na marne
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 04:53   #396
Ewa_Barbara
Przyczajenie
 
Avatar Ewa_Barbara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dodałam troche opisu o sobie :)
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Ale jak mogą dwie rózne osoby,z różnych miast, korzystać z jednego konta?Jaki to ma sens?Przecież wystarczy założyć dodatkowe,w życiu bym nie pozwoliła,nawet własnej córce korzystać z jednego konta,zresztą każdy woli swoje. No bezsensu,naprawde.
w weekendy przyjezdza do domu.poprostu nauka itp.wiec przesylki beda isc do mnie i tyle
Ewa_Barbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 04:55   #397
Ewa_Barbara
Przyczajenie
 
Avatar Ewa_Barbara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dodałam troche opisu o sobie :)
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez ptiszonek
Bez sensu? Dlaczego bez sensu? Sama na początku swoich wymian, gdy miałam zerowe konto, byłam proszona o wysyłke jako pierwsza i nie miałam z tym żadnego kłopotu. Wysyłałam, dawałam potwierdzenie, dziewczyny odbierały i wysyłały swoje. Teraz robimy na krzyż, w tym samym czasie, albo ustalamy terminy i margines opóźnienia.
Sama wiem, że nowe wizażanki będę prosić o to samo - i jak napisał ktoś już wcześniej - uczciwa osoba to zrozumie i wie, że nie ma o co się obrażać (bo niby o co?) i nie powinna mieć zastrzeżeń, ot, lepiej nadmiar ostrożności niż naiwności.... Na zaufanie trzeba zapracować.
Pomysł, że któraś wizażanka "moze udac ze wyslala" jest tyleż bzdurny co naiwny - nie można niczego udawać z potwierdzeniem pocztowym w ręku, albo się nadało paczkę lub polecony i ma się numer nadania i kwitki, albo się nie nadało nic. Koniec i kropka. Historyjki z listami zwykłymi z miejsca wzbudzają moją podejrzliwość... Litem zwykłym to się wysyła pocztówki na święta, a nie wartościowe przedmioty.
Ponadto ilość przekupek, postów etc to inwestycja czasu i zaufania, ciężko mi uwierzyć, że któraś dziewczyna z wielomiesięcznym stażem, kilkunastoma ocenami nagle straci rozum, połakomi się na jakieś perfumy czy spodnie i przywłaszczy to sobie z premedytacją zaprzepaszczając całą resztę. Co innego nowalijka - mało takich historii bywało na tym czy na innych portalach??

ale z tego co czytałam byly chbya takie sytuacje ja preferuje osobiste spotkania do 10 przkupek <prosze bardzo>
Ewa_Barbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 05:18   #398
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Barbaro - dlaczego nie edytujesz swoich postów, tylko smarujesz jeden pod drugim?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 07:53   #399
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Ewo Barbaro, juz sam fakt, ze z jednego konta korzysta kilka osob budzi nieufnosc.. Nie obraz sie, ale ja nie zrobilabym z Toba jakiejkolwiek wymiany chocby mnie skrecalo z ochoty, np. gdybys miala w swoim watku poszukiwana przeze mnie i upragniona rzecz. Nie wydajesz sie wiarygodna nie dlatego, zesmy sobie ot-tak zalozyly, tyklo wlasnie dlatego, ze pozwalasz na zakladanie watkow swoim dzieciom...Kochamy swoje dzieci i wierzymy im bezwarunkowo ale ja za nic w swiecie nie pozwolilabym na to by mnie tu moje dziecko "reprezentowalo". Jest duzo chaosu w tym co piszesz. Po prostu.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 08:46   #400
sylssa
Raczkowanie
 
Avatar sylssa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 219
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
GG do sylssa
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

To teraz moze ja się wypowiem.

Też jestem tu nowa i zostałam ładnie poproszona o wysłanie paczki wcześniej. Na początku, poczułam się troche dotknieta, ale to było bardzo krótkie uczucie. Zaraz potem uświadomiłam sobie ze to święta racja Tyle co oszustw jest wokół nas (na wizażu też juz było sporo takich wątków) to niemożna obdażać nowe osoby bezpłatnym kredytem zaufania. Teraz wiem, ze zrobiłabym tak samo
__________________
...musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież jest ktoś kto też w to wierzy...


...on Cię wybrał dawno temu... wymyślił Cię sobie...


...i spotkasz go - powie Ci, że to Ty...

sylssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 10:29   #401
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Oj dziewczyny - powiem tylko jedno: czytam ten wątek regularnie i przykro mi, że tyle się nieprzyjemnych rzeczy wydarza. Z KWC korzystałam już dawno, ale na Targowisku pojawiłam się dopiero kilka miesięcy temu (na początku stycznia lub pod koniec grudnia). Każda moja wymiana była bardzo miła i bezproblemowa, za co dziękuję Wizażankom .
Pierwszy raz wymieniłam się z Basią39 (), która na pewno bardzo mi pomogła choćby tym, że przesłałą instrukcje, jak dobrze zabezpieczyć paczkę. Sama, wysyłając kosmetyki po raz pierwszy, chyba nie wpadłabym na pomysł, że ktoś z poczty może kopertę po prostu OTWORZYĆ. Na pewno też nie obraziłabym się, gdybym została poproszona o wysłanie mojej paczki ZANIM bardziej doświadczona osoba wyśle mi swoją!

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.
Dobrze, że istnieje ten wątek - oby dochodziło tylko do przyjemnych i uczciwych wymian Pozdrawiam Was wszystkie.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 11:18   #402
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

A mnie i tak coś tu śmierdzi
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:34   #403
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Przekupka: 23 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Teraz to nikt z Ewą Barbarą wymieniać się nie będzie chciał!
Może to i lepiej
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:43   #404
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez Aneta???
A mnie i tak coś tu śmierdzi
Mi też, a wiecie dlaczego? Nawet jeśli to wszystko, co Ewa Barbara pisze, jest prawdą, to i tak nie miałabym ochoty wymienić się z osobą, która mimo próśb uparcie nie edytuje postów, przez co później toniemy w ich powodzi, i tłumaczy wszystko w tak zawoalowany sposób. Wymiany to poza dobrą zabawą również swego rodzaju TRANSAKCJA, a w transakcjach liczy się bycie konkretnym i hm... zorganizowanym bardziej . Taki jest mój pogląd.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:58   #405
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Zakładając,że chcę się wymienić to z kim ? Ewą czy Barbarą .Niestety jestem przekonana,że to się nie trzyma kupy.Wszystko jest zbyt pięknie wytłumaczone i opisane.Nie wierzę,za co z góry przepraszam.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:59   #406
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez innuendo
Teraz to nikt z Ewą Barbarą wymieniać się nie będzie chciał!
Może to i lepiej
Przy założeniu, że dziewczyny regularnie czytują ten wątek - oby!
To co wypisuje tu E-B nie jest ani konkretne, ani normalne - przeciwnie jest dziwaczne i podejrzane.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 13:46   #407
ptiszonek
Raczkowanie
 
Avatar ptiszonek
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 128
Przekupka: 35 pkt / 97% pozyt.
GG do ptiszonek
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez Ewa_Barbara
ale z tego co czytałam byly chbya takie sytuacje ja preferuje osobiste spotkania do 10 przkupek <prosze bardzo>
No, to jest najlepsze wyjście, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie jechał autobusem/pociągiem/samochodem/rowerem (niepotrzebne skreślić) z Krakowa do Warszawy czy z Wrocławia do Szczecina by zamienić dwie szminki i cienie, bo skórka za wyprawkę!!!
Takie upieranie się przy rozwiązaniach niepraktycznych i w 90% nie do zrobienia (spotkania osobiste) jest dla mnie co najmniej dziwne, a święte oburzanie się, że wysyłki osób nowych jako pierwszych są nie fair, bo cośtam ktośtam kiedyś - zaczyna się robić podejrzane....
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=262535
ptiszonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 18:04   #408
Ewa_Barbara
Przyczajenie
 
Avatar Ewa_Barbara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dodałam troche opisu o sobie :)
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

ja zakładam tak ze pierwsze swoje 10-12 przekupek chciaal bym wymienic blisko swego miasta dlatego mam z córką konto bo chciała tego a z tego powodu ze jej ufam to zalozone jest i dla mnie i dla niej,Zawsze wymieniac bedzie mozna sie ze mną!Tylko na mój adres bo tez sama przemyslałam to bo jedna napisze tam druga tu i bez sensu to a skoro ewa i tak przyjezdza na weekendy do domu to moze odbierac to co przyszło.ona prawdo podobnie bedzie od siebie paczki wysylac ze nieraz to dla niektórych lepiej bo byc moze mieszkaja blisko siebie
nic tu dziwnego nie ma zaloze sie ze znajdzie sie na targowisku duzo osob u których jest tak jak umnie czyli ze z jednego konta korzysta wiecej niz jedna osoba(mniejwiecej tak jak na allegro) wiec nie am sie co dziwic jesli dalej wam nie odpowiada to kaze jej zalozyc wlasne konto i poczytac wasze przeciw wskazania.jesli wam odpowiada to to napiszcie i tyle.
Ewa_Barbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 18:21   #409
Lol(a)
Raczkowanie
 
Avatar Lol(a)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 156
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
GG do Lol(a)
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Ja mam tylko do ciebie jedno pytanie ewo-Barbaro:
Jeżeli twojej córce by się coś odemniespodobało i bym się z nią wymieniała, to na czyje rzeczy?? Na twoje?? No bo skoro mieszkacie gdzie indziej, a ty zawzięcie twierdzisz, że wszystkie rzeczy idą do ciebie i są wysyłane od ciebie...
Lol(a) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 18:50   #410
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Przekupka: 23 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Naprawdę dziwi mnie takie coś. Każda z nas wymienia się za pomocą poczty i nikt nie ma do tego żadnych zastrzeżeń. Nowa wizażanka, nie mająca na swoim koncie żadnych przekupek, jest naprawdę mało wiarygodna, więc myślę, że pomysł, aby ona pierwsza wysyłała swoją paczkę, jest pomysłem dobrym. Co do braku zaufania... hmm...
Nie chodzi tu o wysyłanie paczek wizażankom, które zapracowały na razie na dwie, trzy pozytywne przekupki, chodzi tu osoby z naprawdę długim stażem na targowisku, parenaście czy paredziesiąt pozytywnych opinii niesamowicie uwiarygadnia tę osobę- do takich mam pełne zaufanie, jeśli by tylko poprosiły o to, abym pierwsza wysłała im kosmetyki- zgodziłabym się od razu. Nie wyobrażam sobie, aby osoba, które przeprowadziła milion wymian nagle miałaby mnie po prostu okraść. Szczerze powiedziawszy, gdybym była inna, oszukiwałabym od początku, a nie bawiła się w uczciwe wymiany .

Poza tym, Barbaro, może od razu napsiz na swoim profilu, skąd jesteś, to naprawdę ułatwiłoby sprawę. Wątpię, żebyś trafiła na tak dużo osób chciących się z Tobą wymienić, którą mieszkają niedaleko Ciebie. Ja wymieniałam się parenaście razy [choć mam tylko 10 przekupek ] i tylko jeden raz była to osoba z Wrocławia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 19:18   #411
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez innuendo
Szczerze powiedziawszy, gdybym była inna, oszukiwałabym od początku, a nie bawiła się w uczciwe wymiany .
No wiesz co! Bardzo mało przebiegle
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 19:21   #412
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez Olaola
No wiesz co! Bardzo mało przebiegle
phi, każda by tak zrobiła
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 20:22   #413
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez vilandra
phi, każda by tak zrobiła
Oj wiem, wiem. Tak tylko się droczę, zresztą zupełnie offtopikowo Już przestaję
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 01:05   #414
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

A jeszcze coś dopiszę.Nie można zakładać wspólnego konta,bez względu na to,która wizażanka by to zrobiła,w pewnym momencie nie wie się z kim sie rozmawia,czy z panią x czy jej siostrą,córką,wnuczką y.Nie powiem głośno,co o tym wszystkim myślę,powiem tylko,że dla mnie to jest wszystko nieprawdopodobne i niemożliwe,nie wierze i jeszcze raz nie wierze.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 18:45   #415
Lol(a)
Raczkowanie
 
Avatar Lol(a)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 156
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
GG do Lol(a)
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

zgadzam się z toba Aneto???
Ja też uważam, że wizażanka wszystko zmyślila
Lol(a) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 23:03   #416
Ewa_Barbara
Przyczajenie
 
Avatar Ewa_Barbara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dodałam troche opisu o sobie :)
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez Lol(a)
Ja mam tylko do ciebie jedno pytanie ewo-Barbaro:
Jeżeli twojej córce by się coś odemniespodobało i bym się z nią wymieniała, to na czyje rzeczy?? Na twoje?? No bo skoro mieszkacie gdzie indziej, a ty zawzięcie twierdzisz, że wszystkie rzeczy idą do ciebie i są wysyłane od ciebie...
mam prosbe czytaj mnie .napisalam w zaleznosci od drogi którą ma do danej osoby paczka dojsc.ona moze wysylac i ja ale raczej ja teraz bo powiedziałam jej ze nie mozemy miec wspolnego kontawiec teraz sama bede korzystac a ona moze załozy drugie.jak bedzie sie jej chcialo...bo wspominała o innym....tzn nie ważne :|pozdrawiam i zycze miłej nocki
Ewa_Barbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 23:05   #417
Ewa_Barbara
Przyczajenie
 
Avatar Ewa_Barbara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dodałam troche opisu o sobie :)
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez innuendo
Naprawdę dziwi mnie takie coś. Każda z nas wymienia się za pomocą poczty i nikt nie ma do tego żadnych zastrzeżeń. Nowa wizażanka, nie mająca na swoim koncie żadnych przekupek, jest naprawdę mało wiarygodna, więc myślę, że pomysł, aby ona pierwsza wysyłała swoją paczkę, jest pomysłem dobrym. Co do braku zaufania... hmm...
Nie chodzi tu o wysyłanie paczek wizażankom, które zapracowały na razie na dwie, trzy pozytywne przekupki, chodzi tu osoby z naprawdę długim stażem na targowisku, parenaście czy paredziesiąt pozytywnych opinii niesamowicie uwiarygadnia tę osobę- do takich mam pełne zaufanie, jeśli by tylko poprosiły o to, abym pierwsza wysłała im kosmetyki- zgodziłabym się od razu. Nie wyobrażam sobie, aby osoba, które przeprowadziła milion wymian nagle miałaby mnie po prostu okraść. Szczerze powiedziawszy, gdybym była inna, oszukiwałabym od początku, a nie bawiła się w uczciwe wymiany .

Poza tym, Barbaro, może od razu napsiz na swoim profilu, skąd jesteś, to naprawdę ułatwiłoby sprawę. Wątpię, żebyś trafiła na tak dużo osób chciących się z Tobą wymienić, którą mieszkają niedaleko Ciebie. Ja wymieniałam się parenaście razy [choć mam tylko 10 przekupek ] i tylko jeden raz była to osoba z Wrocławia.

mieszkam pod warszawa a w profilu chyba mam wpisane gdzie dokladniewiem ze raczej wiekszosc osob jest z okolicy warszawy itp wiec sie nie martwie wymianami osobistymi
Ewa_Barbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 23:08   #418
Ewa_Barbara
Przyczajenie
 
Avatar Ewa_Barbara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dodałam troche opisu o sobie :)
Wiadomości: 4
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez Lol(a)
zgadzam się z toba Aneto???
Ja też uważam, że wizażanka wszystko zmyślila
mysl co uwarzasz.ja wiem akurat swoje czyli prawde.
nie mam zwyczaju kłamac jestem wychowana w surowej rodzinie i tyle.rowienie dobrze ty mi mozesz napisac dajmy na to ze jestes z krakowa i to jest prawda a ja moge powiedziec ze zmyslasz a ty akurat wiesz swoje i wiesz ze tam mieszkasz
Ewa_Barbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 23:28   #419
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Przekupka: 137 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Cytat:
Napisane przez Ewa_Barbara
mieszkam pod warszawa a w profilu chyba mam wpisane gdzie dokladniewiem ze raczej wiekszosc osob jest z okolicy warszawy itp wiec sie nie martwie wymianami osobistymi
W profilu to masz chyba wpisane cyt.

"Lokalizacja:
Dodałam troche opisu o sobie "


I tak entuzjastycznie do tych wymianek osobistych na Twoim miejscu to bym nie podchodziła tylko z tego powodu, ze jestes z pod Warszawy. Ludzie sa zaganiani, zapracowani i bardzo po prostu nie maja na to czasu. Latwiej jest im czesto wstapic np. po drodze idac do pracy na poczte i nadac przesylke, niz tracic czas na dojazd w wyznaczone miejsce spotkania w Warszawie.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 03:24   #420
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Black list - jeśli zostałaś oszukana, opisz to tutaj...

Przez uparte smarowanie posta pod postem E-B ten wątek fatalnie się czyta. Zadaniem tego wątku nie jest udowadnianie w dziesiątkach postów, że jest się w porządku, w sposób jaki ty to robisz E-B.
Powinnyśmy dbać żeby wątek był czytelny, dziewczyny szukają tu ważnych informacji.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.