~~studniówka 2008~~ - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-05, 19:54   #3001
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: ~~studniówka 2008~~

poloneza cwiczylismy raz i to same dziewczyny a studniowka 13 stycznia. czarno to widze bo moja klasa nie taka skora do nauki tanca...
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:56   #3002
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Kurcze tak czytam co piszecie...i ta moja 100dniowka straaasznie droga 300 zl + 120 os. towarzyszaca...
Ale to dlatego ze maturalny rocznik LO liczy 90 osob, a zaproszonych gosci (nauczyciele itp ) bedzie pewnie drugie tyle... eh eh.
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:57   #3003
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez polly Pokaż wiadomość
sa bardzo dobre dla szczuplych,na pewno, gdyz kupilam je w RYŁKO
ojej a nie bylo jeszcze mniejszych rozmiarow? Jakbym nie miala moich szpileczek (moich butow na studniowke kupionych juz rok temu) to lecialabym po te buty(tym bardziej ze z butami zawsze mialam, mam i zapewne zawsze bede miala probelm ze wzgledu na szczupla stope). Sa swietne! Zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
wklejalam moja sukienke
bardzo fajny fason i przepiekny kolor Tylko ze wlasnie cos z tym pasem mi sie nie podoba. Nie najlepiej to teraz wyglada i kto wie czy nie bedzie gorzej z tymi cekinakami? Hmm zostaw tak jak jest.

Cytat:
Napisane przez freeMind Pokaż wiadomość
fryzur, to podobają mi się takowe:
bardzo ciekawe upiecie tyle ze niestety trzeba miec do niego zapewne geste, grube wlosy, a ja oczywiscie takowych nie posiadam.
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 20:06   #3004
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Kochane a jak działają rajstopy w sprayu ? Nie używałam, a zastanawiam się nad tym na studniówkę właśnie, ponieważ będę musiała przyodziać sandałki i nie mogę założyć normalnych rajstop...
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 20:59   #3005
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Witam! Moja studniowka tuz tuz... a ja jestem zalamana. Przeszlam cale miasto w poszukiwaniu sukienki oraz miasto sasiednie (20 minut drogi autem od mojego) i stwierdzilam, ze wszystkie sukienki we wszystkich sklepach sa TAKIE SAME!!! A ja naprawde nie chcialabym spotkac na swojej studniowce 5 dziewczyn ubranych w ta sama sukienke! (studniowka jest na 3 klasy). No wiec pomyslalam ze moglabym sie wybrac do krawcowej aby mi uszyla sukienke. No i znalazlam ten moj wymarzony kroj. Tylko teraz prosze odpowiedzcie mi, czy krawcowa bedzie w stanie mi cos takiego uszyc, czy nie bedzie problemu z doborem materialu (chcialabym zeby byl zwiewny i dziewczecy- cos jak na fotkach), jaki to powinien byc material i ile wogole kosztuje uszycie sukienki u dobrej krawcowej? Czekam na odpowiedzi.. Aaaa i co myslicie na temat takiego rozciecia? Strasznie mi sie podoba, ale nie wiem jak bede sie z nim czula. POMOCY!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (98,1 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg doda-akpa-telekamery575.jpeg (37,8 KB, 213 załadowań)
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 21:05   #3006
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy wypada NIE ZAŁOZYC rajstop??
Mam buty z odkrytymi palcami, no i dziwnie chyba wygladalyby rajstopy, rowniez te bez zaciemnien na placach ;| będe miała preciez pomalowane paznokcie i co? bedzie taka rajstopkowata siateczka na paznokciach?ee w ogole mi sie to nie kalkuluje, jak myslicie? mam sukienke do kolan
Jestem w tej same sytuacji. Myślę że zainwestuję w rajstopy w spraju lub obiorę pończochy tylko na poloneza. Generalnie to buty mi będą spadać z nogi w rajstopach a stopa będzie się ślizgać więc wole bez chociaż na takie okazje niby nie wypada. Myślę że wysmaruję nogi czymś z drobinkami złota żeby sprawiały bardziej wrażenie ciemnych.

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
Kochane a jak działają rajstopy w sprayu ? Nie używałam, a zastanawiam się nad tym na studniówkę właśnie, ponieważ będę musiała przyodziać sandałki i nie mogę założyć normalnych rajstop...
Psika się nim nogi jak lakierem do włosów i to CHYBA tworzy jakąś cieniutką poświatę.

Cytat:
Napisane przez magda_madzia Pokaż wiadomość
Witam! Moja studniowka tuz tuz... a ja jestem zalamana. Przeszlam cale miasto w poszukiwaniu sukienki oraz miasto sasiednie (20 minut drogi autem od mojego) i stwierdzilam, ze wszystkie sukienki we wszystkich sklepach sa TAKIE SAME!!! A ja naprawde nie chcialabym spotkac na swojej studniowce 5 dziewczyn ubranych w ta sama sukienke! (studniowka jest na 3 klasy). No wiec pomyslalam ze moglabym sie wybrac do krawcowej aby mi uszyla sukienke. No i znalazlam ten moj wymarzony kroj. Tylko teraz prosze odpowiedzcie mi, czy krawcowa bedzie w stanie mi cos takiego uszyc, czy nie bedzie problemu z doborem materialu (chcialabym zeby byl zwiewny i dziewczecy- cos jak na fotkach), jaki to powinien byc material i ile wogole kosztuje uszycie sukienki u dobrej krawcowej? Czekam na odpowiedzi.. Aaaa i co myslicie na temat takiego rozciecia? Strasznie mi sie podoba, ale nie wiem jak bede sie z nim czula. POMOCY!!!
To zależy od krawcowej ale myślę że jest to możliwe. Najlepiej zapytaj krawcową
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 21:10   #3007
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: ~~studniówka 2008~~

dziewczyny to dla mnie bardzo ważne!!

widziałyście gdzieś takie buty?tzn nie chodzi mi konkretnie o te ale o takie właśnie wiązane!
najlepiej gdzieś w Łodzi czy okolicach...
http://www.allegro.pl/item277198394_...y_rozm_38.html

nigdzie ich nie ma
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 21:23   #3008
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

nika89 ładna twarz , nie no żart ale co do torebki to myśle że może byc, skoro buty też chcesz kremowe

małaPaulina nie zrobiłaś tak czasem dubla swojego postu z popołudnia ?

magda_madzia no to jesteś kolejna dziewczyną której podoba sie ta sukienka bo już padały tutaj na forum co najmniej 3 pytania od innych osób dotyczacych tej sukienki nie no fajna, chociaż mnie sie chyba bardziej podoba ta (nie sądziłam ze kiedykolwiek to powiem ) Dody :P

U nas też poloneza tańczą wszyscy razem z partnerami
Jest 7 maturalnych klas koło 28-30 w każdej +partnerzy i nauczyciele wiec też sporo.
W srode mam pierwszą przymiarkeee (chociaż..moze nie powinnam sie tak cieszyc bo nie wiem co to bedzie )
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 21:25   #3009
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: ~~studniówka 2008~~

heh zrobiłam bo mnie olano:P

tzn pewnie nikt nie widział takich butów i to mnie martwi
aaaaaaa
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 21:37   #3010
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Paulina ja niestety takich butów nie widziałam u siebie ale nie jestem z łodzi pozdrawiam i życze powodzenia
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 21:54   #3011
kiss16
Raczkowanie
 
Avatar kiss16
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do kiss16 Send a message via Skype™ to kiss16
Dot.: ~~studniówka 2008~~

hmm u mnie koszt studniowki to 375zl za pare...w tym kamerzytsa, sala jedzenie, plakietki zaproszenia..jakies kwiaty...cos co ukrywa sie pod dziwna nazwa "posilek na mature"..nie wiadomo czy dla nas czy dla nauczycieli....

na sukienke mam juz pomysl...dekolt z literke V, sukienka za kolano...
ale nie wiem co z fryzura...mam dosc krotkie wlosy takie ledwo do ramion i nie wiem co wykombinowac...a zastanawim sie jeszcze na scieceim ich troche...bo teraz zadnego ksztaltu nie maja...moze cos doradzicie??

Edytowane przez kiss16
Czas edycji: 2007-12-06 o 11:36
kiss16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 06:39   #3012
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez kiss16 Pokaż wiadomość
...dekolt z literke V za kolano...
myslalam ze taki dekolt duzy, że aż za kolano
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 10:03   #3013
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez ewcia026 Pokaż wiadomość
A ja mam do Was jeszcze jedno pytanie bo chyba nikt go tu jeszcze nie zadawał. Ja mam studniówke w szkole. Wszyscy tańcza na korytarzu, ale posiłki kazda klasa ma w swojej sali i wlasnie chciałabym sie zpytac czy macie pomysły odnośnie wystroju takiej sali??? z gory dzieki za odpowiedzi
Poszukaj w googlach wystroju sal itp pomysłów jest dużo, to zalezy ile chcecie wydać czy robicie ozdoby z bibuły i balony czy kupujecie coś gotowe.. niełatwo jest poradzić w takiej sprawie bo pomieszczania są różne (duże, małe kwadratowe, wysokie,itp)

Cytat:
Napisane przez makowa paniennka Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, śliczne sukienki koktailowe na przyjęcie w ogrodzie, na tańczone urodziny w godzinach popołudniowych, na wieczorne wyjście do kawiarni. Ale na Boga nie na studniówkę. Chyba, ze u was studniówka jest w zupełnie luźnym tonie, w godzinach popołudniowych. Bo moja się zaczyna o 21. A chociażby już to wymusza strój wieczorowy.
Myślę że sukienki koktajlowe mimo że mają taką przeszłość jaką opisałaś (dancingi w ogrodach) to wpisały się jako normalne sukienki na Wielkie Wyjścia nie tylko do ogrodu bo klimat w wielu państwach na to nie pozwala. Dlatego też sukienka koktajlowa obecnie nadaje się na wieczór. Studnióka jest w innym tonie (zależy w jakiej szkole, są różne studniówki) ale elegancka sukienka koktajlowa sięgająca do/za kolano jest jak najbardziej na miejscu i w dobrym guście ! Godzina tu nie ma nic do rzeczy.

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Każdy ma własny pogląd na wymiar tej 'wieczorowości'.
Ja osobiście też nie zamierzam mieć mega balowej sukni, wolę coś skromnego, nie przesadzonego.

Btw. dziewczyny, jaki kolor pasuje do bladej skóry? Tylko nie mówcie, żeby przejść się na solarę, bo nie mogę ze wzgl zdrowotnych...
Makowa panienko z całym szacunkiem dla Ciebie ale Twoja sukienka wydaje mi się nieskromna i wyzywająca. Jeśli tak pojmujesz "wieczorowość" (tu zgodzę się z uhahaną) to nie wypowiadaj się na temat sukienek koktajlowych bo widzę że o stylu wieczorowym nie masz pojęcia albo jest ono lekko spaczone.

Cytat:
Napisane przez madziaaaaa89 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Agnieszką. Sukienka Koktailowa jest odpowiednia na studniowke, nigdzie nie jest napisane ze ma byc długa, czy jakaś tam. a Koktailowa jest praktyczna i elegancka , podobnie jak mała czarna
Zgadzam się w 100% Nie ważne czy długa czy krótka. Elegancji nie mierzy się centymetrem krawieckim.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
dziewczyny to dla mnie bardzo ważne!!

widziałyście gdzieś takie buty?tzn nie chodzi mi konkretnie o te ale o takie właśnie wiązane!
najlepiej gdzieś w Łodzi czy okolicach...
http://www.allegro.pl/item277198394_...y_rozm_38.html

nigdzie ich nie ma
Nie nie widziałam ale Ty chcesz takie buty na 100dn ?

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
myslalam ze taki dekolt duzy, że aż za kolano
faktycznie tak można zrozumieć...
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:37   #3014
kiss16
Raczkowanie
 
Avatar kiss16
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do kiss16 Send a message via Skype™ to kiss16
Dot.: ~~studniówka 2008~~

heh no rzeczywiscie poszalalam....no to teraz moze cos doradzcie
kiss16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:49   #3015
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
heh zrobiłam bo mnie olano:P

tzn pewnie nikt nie widział takich butów i to mnie martwi
aaaaaaa
ja nie widzialam ale moim zdaniem nie nadaja sie na studniowke i sa nieco kivczowate
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:51   #3016
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez magda_madzia Pokaż wiadomość
Witam! Moja studniowka tuz tuz... a ja jestem zalamana. Przeszlam cale miasto w poszukiwaniu sukienki oraz miasto sasiednie (20 minut drogi autem od mojego) i stwierdzilam, ze wszystkie sukienki we wszystkich sklepach sa TAKIE SAME!!! A ja naprawde nie chcialabym spotkac na swojej studniowce 5 dziewczyn ubranych w ta sama sukienke! (studniowka jest na 3 klasy). No wiec pomyslalam ze moglabym sie wybrac do krawcowej aby mi uszyla sukienke. No i znalazlam ten moj wymarzony kroj. Tylko teraz prosze odpowiedzcie mi, czy krawcowa bedzie w stanie mi cos takiego uszyc, czy nie bedzie problemu z doborem materialu (chcialabym zeby byl zwiewny i dziewczecy- cos jak na fotkach), jaki to powinien byc material i ile wogole kosztuje uszycie sukienki u dobrej krawcowej? Czekam na odpowiedzi.. Aaaa i co myslicie na temat takiego rozciecia? Strasznie mi sie podoba, ale nie wiem jak bede sie z nim czula. POMOCY!!!
Znam tan ból u mnie tez we wszystkich sklepach to samo...nikt nie chce wygladac tak samo jak druga osoba. ale ja własnie wczoraj kupilam sukienke i nie widzialam drugiej takiej w moim miescie)przytnajmniej to mam za soba
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:53   #3017
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja sie ostatnio wkurzyklam na moja klase. jak zalatwialismy studniowke to nie bylo chetnych do pracy wszyscy to olewali a teraz na miesiac przed impreza nagle wszyscy niezadowoleni. we wtorek doszli do wniosku ze lepiej wynajac wsiejska kapele niz dj ktory jest oplacony od 2 lat bo tyle ma termonow
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 12:02   #3018
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
ojej a nie bylo jeszcze mniejszych rozmiarow? Jakbym nie miala moich szpileczek (moich butow na studniowke kupionych juz rok temu) to lecialabym po te buty(tym bardziej ze z butami zawsze mialam, mam i zapewne zawsze bede miala probelm ze wzgledu na szczupla stope). Sa swietne! Zazdroszcze

sa wszystkie rozmiary chodzilo mi o to,ze na dodatek sa polowki
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 12:04   #3019
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez nika89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki a co myslicie o tej torebeczce do mojej sukienki? Bo nie moge znalezc odpowiedniej do odcieniu sukienki... a ta nawet mi sie podoba.
fajnie to wyglada bierZ
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 12:16   #3020
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: ~~studniówka 2008~~

koszty mojej studniowki wzrosły do 300 zł;/ i na dodatek mamy to zaplacic do 14 grudnia. najbardziej zbulwersowalo, nie tylko mnie suma jaka mamy przeznaczyć na grono nauczycieli - 11 000 na catering oraz 2000 na napoje alkoholowe :/ i nie wiem kto wymyslił zeby na studniowce jest kurczaka mamy 5 dań ciepłych nie wiem po co tyle :/ pieniadze w błoto wyrzucimy tylko!

Kupiłam wczoraj materiał jednak satyne kupiłam podoba wam sie ?? dodaje zdjecie w sztucznym swietle i dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00559.JPG (51,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00560.JPG (42,6 KB, 90 załadowań)
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 12:24   #3021
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez qwerty1290 Pokaż wiadomość
ja sie ostatnio wkurzyklam na moja klase. jak zalatwialismy studniowke to nie bylo chetnych do pracy wszyscy to olewali a teraz na miesiac przed impreza nagle wszyscy niezadowoleni. we wtorek doszli do wniosku ze lepiej wynajac wsiejska kapele niz dj ktory jest oplacony od 2 lat bo tyle ma termonow
skad to znam niestety...

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
koszty mojej studniowki wzrosły do 300 zł;/ i na dodatek mamy to zaplacic do 14 grudnia. najbardziej zbulwersowalo, nie tylko mnie suma jaka mamy przeznaczyć na grono nauczycieli - 11 000 na catering oraz 2000 na napoje alkoholowe :/ i nie wiem kto wymyslił zeby na studniowce jest kurczaka mamy 5 dań ciepłych nie wiem po co tyle :/ pieniadze w błoto wyrzucimy tylko!

Kupiłam wczoraj materiał jednak satyne kupiłam podoba wam sie ?? dodaje zdjecie w sztucznym swietle i dziennym.
no u mnie mialo byc tak, ze nauczyciele dostana tort, a my zwykle (w porownaniu z tortem) suche ciasteczka, ale w koncu chyba tak sie nie stanie... a co do materialu to mi sie bardzo podoba przynajmniej w tym drugim oswietleniu sama chcialabym jak nie czarna to granatowa sukienke.
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 12:32   #3022
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: ~~studniówka 2008~~

mi się takie buty podobają i chce je na studniówke!!
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 13:15   #3023
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: ~~studniówka 2008~~

dziewczynki, a jak wam idzie z zapuszczaniem paznokci? zapuszczacie w ogole czy tipsy? moje wyzstaja juz za opuszki palcow tylko strasznie sie o nie martwie na wfie ale jeszcze zyja.
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 13:31   #3024
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
dziewczynki, a jak wam idzie z zapuszczaniem paznokci? zapuszczacie w ogole czy tipsy? moje wyzstaja juz za opuszki palcow tylko strasznie sie o nie martwie na wfie ale jeszcze zyja.

mi się połamały wszystkie po prostu ech no ale co zrobić?będę miała krótkie na studniówce,przeżyje jakoś
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 13:34   #3025
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

paznokci nie zapuszczam specjalnie bo zawsze mam dosc dlugie tzn za opuszki bo dluzszych sie nei da bo mi sie lamia.kupilam juz lakier do paznokci taki zarabisty rozowy pieekny
ciesze sie ze partnera juz mam zalatwionego zostaje tylko przekonac go zeby zalozyl rozowy krawat, fajnie bysmy wygladali jakby ubral sie na czarno i oczo***ny rozowy krawatchcialabym sie wyrozniac na tej 100dn nie che wygladac jak wszyscy che zeby kazdy pamietal jak taka Sylwia sobie wygladala:P
abercrombiestanik fajnie sie trzyma i napewno nie zjedzie mi na dol bo pod zapieciem i pod biustem ma wszysy sylikon niestety nie sciska mnei tak porzadnie jak chcialam zeby miec taki fajny biust wystajacy zza dekold(nie wiemjak to poisac;p ale wiecie o co chodzi mam nadzieje)no ale jest w porzadku kiecke zrobie obcisla to moze bedzie fajnie wygladac.
aha i fajne te butki co wkleilas ale z neta nei che zamawiac bo wole zmierzyc najpierw, a zreszta zdecydowalam ju ze czarne kupie bo za duzo by bylo rozu(pas, paznokcie pierscionek),ale dzieki
probuje namowic mojego przyjaciela zeby szedl na 100dn bo nie che isc bo bedzie tam jego byla dziewczyna(moja przyjaciolka)w ktorej jest nadal zakochany a ona bedzie ze swoim nowym chlopakiem...juz nie wiem jak go namawiac uparl sie i koniec, a szkoda zeby stracil takie wazne wydarzenie.
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 14:03   #3026
koniczynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 245
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Oooh kupiłam w końcu sukienkę na studniówkę!!! Jest w kolorze ciała ma duży dekold w kształcie litery V pod którym jest taki "węzeł" przeplatanka jakby. Wszystko schodzi się do tego miejsca cała jest wyszyta w takie sznurki złotych malutkich kamyczków i koralików złączonych na środku.. poprostu boska! Jestem pewna że nikt takiej nie bedzie miał rozmiar 42 zdjęcie wkleje jak wróci od krawcowej ze zmniejszania mogę też zdradzić sekret gdzie w krakowie można kupić bardzo tanie śliczne sukienki na studniówkę ale to na pw może
koniczynkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 14:12   #3027
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez qwerty1290 Pokaż wiadomość
ja nie widzialam ale moim zdaniem nie nadaja sie na studniowke i sa nieco kivczowate


Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
mi się takie buty podobają i chce je na studniówke!!
Tak. Dobrze. Najważniejsze że Ci się podobają.

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
dziewczynki, a jak wam idzie z zapuszczaniem paznokci? zapuszczacie w ogole czy tipsy? moje wyzstaja juz za opuszki palcow tylko strasznie sie o nie martwie na wfie ale jeszcze zyja.
Też zapuszczam. Mam narazie tak 2-3 mm za opuszke, zależy w jakim palcu Narazie są twarde, w niczym mi nie przeszkadzają.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 14:25   #3028
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: ~~studniówka 2008~~

C:\Documents and Settings\Łukasz\Moje dokumenty\pp\~$Dok1.doc
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 14:25   #3029
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Ja z paznokciami nie mam problemu bo zawsze mam długie naturalne a nawet jak je obcinam to nigdy nakrótko tylko tak że już wystają poza opuszki palców. U mnie na studniówce będzie pewnie szwedzki stół jak w zesżłym roku i zero alkoholu bo to w hotelu.
werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 14:25   #3030
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez qwerty1290 Pokaż wiadomość
C:\Documents and Settings\Łukasz\Moje dokumenty\pp\~$Dok1.doc
Sorry jakies glupoty mi przez przypadek wyskoczyly
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.