Grubsze i gęstsze włosy - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-23, 06:20   #1531
Vahina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 102
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dolaczam sie do tego watku..moze nigdy nie mialam grubej struktury wlosa ale zawsze moja czupryna byla dosc gesta i pelna Wlosy zaczely mi wypadac kilka ladnych lat temu az do tego stopnia ze zostalo ich bardzo malo...wlosy juz na szczescie nie wypadaja lyse zakola zapelnily sie ale w niektorych miejscach wlosy nie odrosly....na przyklad w dolnym tyle glowy brakuje mi sporo wlosow a na gornym tyle duzo ich mi sie wykruszylo..tak to ujela moja mama ktora kiedys mnie uczesala..niedawno scielam wlosy asymetrycznie tyl glowy na krotko, na lewym przednim boku zostawilam grzywke do brody...a na prawym bocznej przedniej stronie zostawilam wlosy tak aby mozna je bylo za ucho zawinac...wlosy nadal miernota a ja ludze sie ze mi sie wzmocnia,stosuje wcierki z nafty i seboradin lotion codziennie na noc i na przemian te dwa produky uzywam..Stosuje tez ampulki Vichy 3 razy w tygodniu..olej indianski z orzecha w formie pianki/odzywki bez splukiwania,pije codziennie siemie lniane,herbate z pokrzywy,dwa razy na tydzien trunek ze skrzypu..chodzi mi przede wszystkim o wzmocnienie moich wylnialych klakow...
Vahina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 11:16   #1532
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

u mnie zawsze dzialaly:

1. Seboradin lotion na noc
2. mocna herbata z pokrzywy wylana na wlosy po ich umyciu i uprzednim krotki wysuszeniu w reczniku, niezawijanie, pozwolenie aby same wyschly
3. Wax co tydzien na dlugo i na cieplo

minimalizm czasem jest lepszy
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 12:17   #1533
XxmalinowaaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 200
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

zgadzam sie
__________________
Brawurowo zabójczy śmiech...
XxmalinowaaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 09:24   #1534
TanczacaZWilkami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ej a może za dużo stosujesz tych kosmetyków. Za dużo to też nie zdrowo.
TanczacaZWilkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 15:48   #1535
XxmalinowaaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 200
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

a moze ktoras uzywala tej odzywki z Radicala ?
__________________
Brawurowo zabójczy śmiech...
XxmalinowaaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 18:50   #1536
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz uzylam Waxa. Hmm... i co?? I nic!! Wlosy zupelnie takie same jak wczesniej, nie ma zadnej roznicy. Moze tylko taka ze dzisiaj wlosy mi sie strasznie elektryzuja dlaczego tak jest wax byl taki tu wszedzie polecany a na mnie zupelnie nie zadzialal...??

Nie wszędzie. Na mnie też nie działa ani polski ani zagraniczny. A nawet obciąża.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 21:01   #1537
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nie wszędzie. Na mnie też nie działa ani polski ani zagraniczny. A nawet obciąża.
No moze nie wszedzie ale czesto ktos go gdzies tu na wizazu polecal wiec zaryzykowalam. Co do tego obciazania wlosow tez sie tu duzo naczytalam, balam sie go stosowac bo mam wlosy cieniutkie, proste i szybko przetluszczajace wiec myslalam ze to jeszcze bardziej zaszkodzi ale na szczescie nie moim zdaniem wystarczy porzadnie splukac niedlugo skonczy mi sie pierwsze opakowanie, mam w planach kupic kolejne bo byc moze wybralam ten nieodpowiedni (mam do suchych i zniszczonych, a byc moze latte albo do wlosow blond bedzie skuteczniejszy)
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 21:55   #1538
skye17
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Burdelowo
Wiadomości: 32
Dot.: Włosy Blond

Nie znalazłaś odpowiedniego wątku? To dziwne, bo ja w wyszukiwarce znalazłam 10 tematów, które bardzo wyczerpująco odpowiadają na Twoje pytania !!!!!!!! Podejrzewam, że nawet nie skorzystałaś z wyszukiwarki! Czy naprawdę ludzie jesteście tacy leniwi? Bezczelność niektórych aż razi. Poczytaj sobie różne wątki i tam zadawaj pytania, a nie śmieć tego portalu jak inne, tak samo leniwe użytkowniczki jak Ty, dla których regulamin to zbędna rzecz. Gdybyśmy wszystkie tak jak Ty - nie znajdywały żadnych wątków - tylko zakładały nowe, to na tym portalu byłby bajzel jak nie powiem co. Także ----> brać się do roboty!!!!!!
skye17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 22:31   #1539
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Przylacze sie do watku i ja.Czesto miewam problemy z wypadajacymi wlosami,jednak ostatnio przezywam szok z kazdym spojrzeniem w lustro - tak rzadkie je mam Zaczelam przekopywac watki i powoli kompletuje liste szamponow,odzywek,itp,kto re chce kupic po powrocie do domu i od razu zaczne walke z wypadaniem.Mam nadzieje,ze uda mi sie tez wywalczyc odrosniecie wlosow,zeby byly gesciejsze
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 09:57   #1540
TanczacaZWilkami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Szczerze Wam powiem, że stosuje Seboradin Niger i włosy tak jakby mniej wypadały, ale w połączeniu z pokrzywą wypadają garściami. Trochę się boję bo mam tych włosów mało... Czy to normalne, że włosy wypadają w takim stopniu?
TanczacaZWilkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 11:50   #1541
gubis
Rozeznanie
 
Avatar gubis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 536
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

zawsze podziwiam ludzi, którym włosy wypadają garściami.
trzeba ich sporo mieć, żeby coś takiego udało się przez dłuższy czas.

licznik w oku też jest niezły - 'dziś wypadło mi 60, a wczoraj po bambino 70'.


gubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 19:04   #1542
nikita1213
Raczkowanie
 
Avatar nikita1213
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Straight from Heaven :)
Wiadomości: 223
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dawno, dawno temu (zaczyna się jak bajka ) miałam grube, sztywne, gęste, prawie do pasa włosy. Fakt, były tak ciężkie, że opadały pod własnym ciężarem i żadne środki do stylizacji ani wymyślne cięcie nie były w stanie ich unieść na dłużej niż godzinę. Potem miałam przygodę z rakiem i chemioterapią. Mówią, że po niej włosy odrastają piękniejsze i w ogóle. Noo, pierwszy odrost to były loczki. Sztywne, grube, nawet się ucieszyłam, że od teraz będę pokręcona . Ale mijały miesiące i włosy odrastały coraz bardziej delikatne.

Loczki odeszły w zapomnienie i po kilku latach od tamtego czasu mam na głowie włosy cieniutkie, delikatne jak u dziecka, żeby nie rzec “mięciutkie jak kaczuszka” .
W panice przed wyłysieniem zrobiłam podstawowe badania krwi (były OK.) i przyłożyłam się do pielęgnacji. Szampony to tylko Dermena, Seboradin albo Radical. Wax niestety obciążał moją czuprynę na maksa. Łykałam m.in. Vitapil, Belissę, Silicę, Humavit ze skrzypem i pokrzywą (to wszystko na przełomie kilku ostatnich lat). Wszystko nadaremno, miałam wrażenie, że na mojej głowie jest coraz więcej prześwitów (zwłaszcza na czubku), mimo, że przez ten czas jakiegoś nadmiernego wypadania nie mogłam zauważyć. Mało tego, włosy cały czas mi odrastają, o czym świadczy wiecznie kłujący jeżyk. Ale czupryna jakaś taka mizerna ciągle i rzadka . A włosy jak u niemowlaka.

Niedawno odstawiłam antykoncepty i zaczęło się wzmożone wypadanie, więc pomyślałam, że to już po mnie. Nie dość, że mizeria na mojej głowie, to jak mi te cieniasy wypadną, to pozostanie maszynka do strzyżenia i fryzura na rekruta . No to poszłam do dermatologa. Ta wnikliwie obejrzała moją łepetynkę i orzekła, że nawet dermatoskopu nie ma potrzeby wyciągać, bo gołym okiem widać, że ja w żadnym miejscu nie łysieję (wypadanie po odstawieniu pigułek szybko minęło) . Z każdego możliwego miejsca na głowie wyrastają mi włosy. Problem tylko w tym, z twardych, gęstych i sztywnych jakie miałam kiedyś, stały się miękkie i cieniutkie i dlatego teraz mam prześwity. Dostałam receptę na wcierkę, wyskoczyłam z piątaka i teraz delektuję się małą flaszką o mentolowym aromacie. Zewnętrznie ofc . Do tego nadal wcierki z lotionu Seboradin i zobaczymy czy będą jakieś wymierne efekty.

Póki co czytam wnikliwie wszystko co tu mogę znaleźć i uzbrajam się w cierpliwość.
Pozdrawiam wszystkie marzące o grubych i gęstych czuprynach
nikita1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 19:35   #1543
olusja
Raczkowanie
 
Avatar olusja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 102
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Również dołączę się do tematu - otóż, stosowałam kiedyś WAX, pamiętam, że bardzo elektryzowały mi się włosy i nie umiałam ich rozczesać. Poza tym nic nie pomógł ale postanowilam dać mu jeszcze jedną szansę i stosowac go raz w tygodniu.
Bardzo pomagał mi capivit piękne włosy , brałam go ok2lat ale musiałam przerwac stosowanie ze wzgledu na retinoidy. Na pewno do niego wrócę niedługo. Albo kupię sobię ONOZIS, podobno skuteczne.
Stosuję naftę, ampułki vichy i zauwazyłam, że moje włosy bardzo się przerzedziły. Wyglądają dużo gorzej niż na początku mojej kuracji ale rosną mi małe włoski...

Włosy mam do połowy pleców i nie wiem , czy powinnam je obciąć? Czy może robic poprostu kucyk i czekac az odrosną?
olusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 19:47   #1544
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja też już zaczęłam swoję kurację z Seboradinem i Nerilem do wcierania.Do tego pokrzywa do picia i Skrzypovita Hydro do łykania.Zobaczymy jakie będa efekty Ścięłam też dzisiaj włosy,będę je rzadziej zwiążywać w kucyk,moze nie wpłynie tak na ich kondycję,ale prześwitów nie będzie tak widać
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 13:01   #1545
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nie wszędzie. Na mnie też nie działa ani polski ani zagraniczny. A nawet obciąża.
Majreg w jednym z wątków podałaś przepis na wcierkę:"Na bazie jantaru + skórka jabłka, adenozyna, skórka winogron, herbata,wit. B3, alkohol. Dodawałam zawsze trochę więcej ekstraktów i dolewałam seboradinu. Robiłam też mieszankę soków z brzozy, pokrzywy, skrzypu, ginko ale mam odczucie, że najbardziej działa ta pierwsza wcierka".

Nigdy nie robiłam żadnych kosmetyków i chciałabym cię prosić, abyś podała mi ilości tych składników. Nie wiem ile czego kupić u thanatosa. Czy myślisz, że mogę taką wcierką zrobić na bazie wody brzozowej? Ona ma w składzie alkohol. Potrzebuję rady i pomocy w tej kwestii
frontin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 13:12   #1546
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Vahina Pokaż wiadomość
Dolaczam sie do tego watku..moze nigdy nie mialam grubej struktury wlosa ale zawsze moja czupryna byla dosc gesta i pelna Wlosy zaczely mi wypadac kilka ladnych lat temu az do tego stopnia ze zostalo ich bardzo malo...wlosy juz na szczescie nie wypadaja lyse zakola zapelnily sie ale w niektorych miejscach wlosy nie odrosly....na przyklad w dolnym tyle glowy brakuje mi sporo wlosow a na gornym tyle duzo ich mi sie wykruszylo..tak to ujela moja mama ktora kiedys mnie uczesala..niedawno scielam wlosy asymetrycznie tyl glowy na krotko, na lewym przednim boku zostawilam grzywke do brody...a na prawym bocznej przedniej stronie zostawilam wlosy tak aby mozna je bylo za ucho zawinac...wlosy nadal miernota a ja ludze sie ze mi sie wzmocnia,stosuje wcierki z nafty i seboradin lotion codziennie na noc i na przemian te dwa produky uzywam..Stosuje tez ampulki Vichy 3 razy w tygodniu..olej indianski z orzecha w formie pianki/odzywki bez splukiwania,pije codziennie siemie lniane,herbate z pokrzywy,dwa razy na tydzien trunek ze skrzypu..chodzi mi przede wszystkim o wzmocnienie moich wylnialych klakow...
Zastanawiające jest dla mnie to co piszesz,bo ja mam podobny problem.Prawie ne mam włosów w dolnym tyle głowy.Te co odrastają są słabe i delikatne.Czym to moze być spowodowane?

edit. Nikita,czy moglabys podac skad tej wcierki? Ja mam podobny problem.Kiedys gęste kręcone wlosy zminiły sie w cieniutkie prostę strączki mięciutkie jak wlosy dziecka.Zmiane zauwazylam w trakcie paroletniego brania pigulek antykoncepcyjnech.Niestet y po odstawieniu przez lata nbic sie nie zmieniło.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2010-01-13 o 13:20 Powód: dopisek.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 14:03   #1547
nikita1213
Raczkowanie
 
Avatar nikita1213
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Straight from Heaven :)
Wiadomości: 223
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez olusja Pokaż wiadomość
Włosy mam do połowy pleców i nie wiem , czy powinnam je obciąć? Czy może robic poprostu kucyk i czekac az odrosną?
Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ścięłam też dzisiaj włosy,będę je rzadziej zwiążywać w kucyk,moze nie wpłynie tak na ich kondycję,ale prześwitów nie będzie tak widać
W kwestii fryzury, to sama mam z tym nie lada problem . Od kilku lat obcinam się krótko-jak włosy umyję, wysuszę i zrobię szybko fryzurę wyglądam OK. Ale z coraz bardziej przerzedzającymi się kudłami zaczyna być problem-zawieje wiatr i prześwit na czubku łepetyny gotowy, a "zaczeski" nie ma jak zrobić Dermatolog zasugerowała mi zapuszczenie włosów ( że niby optycznie się zagęszczą ), ale już sama nie wiem, która opcja lepsza, bo kiedyś próbowałam trochę je zapuścić i przy takiej miernocie na głowie fryzura nie wyglądała dobrze .


Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
edit. Nikita,czy moglabys podac skad tej wcierki? Ja mam podobny problem.Kiedys gęste kręcone wlosy zminiły sie w cieniutkie prostę strączki mięciutkie jak wlosy dziecka.Zmiane zauwazylam w trakcie paroletniego brania pigulek antykoncepcyjnech.Niestet y po odstawieniu przez lata nbic sie nie zmieniło.
Jasne, że Ci podam skład-jeśli tylko dobrze odczytam te bazgroły
Ac. Salicyli 1,0
Pilocarpini
Mentholi
Thymoli 0,2
T-rae Chinae
T-rae capsicini 5,0
Spir.Vini 60% ad 100,0

Mocno to mentolowo-alkoholowe, opryski robię wieczorem - najpierw ta wcierka a po niej Seboradin (a rano myję włosy), bo strach z takim aromatem wychodzić do ludzi
nikita1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:26   #1548
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez nikita1213 Pokaż wiadomość
W kwestii fryzury, to sama mam z tym nie lada problem . Od kilku lat obcinam się krótko-jak włosy umyję, wysuszę i zrobię szybko fryzurę wyglądam OK. Ale z coraz bardziej przerzedzającymi się kudłami zaczyna być problem-zawieje wiatr i prześwit na czubku łepetyny gotowy, a "zaczeski" nie ma jak zrobić Dermatolog zasugerowała mi zapuszczenie włosów ( że niby optycznie się zagęszczą ), ale już sama nie wiem, która opcja lepsza, bo kiedyś próbowałam trochę je zapuścić i przy takiej miernocie na głowie fryzura nie wyglądała dobrze .




Jasne, że Ci podam skład-jeśli tylko dobrze odczytam te bazgroły
Ac. Salicyli 1,0
Pilocarpini
Mentholi
Thymoli 0,2
T-rae Chinae
T-rae capsicini 5,0
Spir.Vini 60% ad 100,0

Mocno to mentolowo-alkoholowe, opryski robię wieczorem - najpierw ta wcierka a po niej Seboradin (a rano myję włosy), bo strach z takim aromatem wychodzić do ludzi
Dziekuje
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:53   #1549
nikita1213
Raczkowanie
 
Avatar nikita1213
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Straight from Heaven :)
Wiadomości: 223
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Bardzo proszę, polecam się w miarę możliwości .
nikita1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 16:59   #1550
megiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 44
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

TanczacaZwilkami, ja używałam Seboradin Niger- ten z czarna rzepą. Efekt- włosy baaardzo szybko po nim rosną, to pierwsze, a drugie- rosną po nim nowe włoski i to w dużych ilościach. Warunek: po nałożeniu go na włosy, masować skóre głowy CONAJMNIEJ 5 minut, bo to uaktywnia krązenie i wpływa na cebulki włosowe. Przy sysyematycznym stosowaniu po każdym myciu włosów ( ja myję codziennie) efekt zobaczysz po około 3 tygodniach ( pod palcami wyczujesz małe włoski i "antenki" na czubku głowy). Ważna jest systematyczność. Podobno bardzo dobre są też ampułki seboradiny- własnie zaczęłam stosowac po tym co zrobiłam moim włoskom

A co zrobiłam... Przedłużyłam i nigdy wiecej! Teraz ścięłam włosy na bardzo krótko i zaczynam regeneracje.
Na wieczór od kilku dni wcieram czarną rzepę- na początku dosc mocno piecze. Rano ampulki Seboradin, po południu lioton. (wszystko na bazie czarnej rzepy). Oprócz teg2 szklanki pokrzywy dziennie po 2 torebki i 2 łyżki oliwy z oliwek. Przedłuzone wlosy sciągnełam ok 5 dni temu i od tego czasu stosuje rzepe o efektach na razie nie moge sie wypowiedzieć ale wiem ze zadziała- o efektach będe informowac. W kazdym razie za 3 tygodnie licze na 3 cm więcej- tyle mi wczesniej rosły po samym seboradinie

Dziewczyny mam pytanie:
Co myślicie o zakupie sauny do włosów do własnego użytku. Takie jakie są w salonach fryzjerskich. Ponoc maseczki do włosów oo wiele lepiej działaja pod wpływem takiej własnie pary ale czy to bezpieczne na codzień?
Ceny zaczynaja sie od 500 zł, drogo, ale mam teraz manie włosów i moge nie miec sie w co ubrac, ale włoski muszą byc piękne!
__________________
megiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:08   #1551
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez megiiii Pokaż wiadomość
TanczacaZwilkami, ja używałam Seboradin Niger- ten z czarna rzepą. Efekt- włosy baaardzo szybko po nim rosną, to pierwsze, a drugie- rosną po nim nowe włoski i to w dużych ilościach. Warunek: po nałożeniu go na włosy, masować skóre głowy CONAJMNIEJ 5 minut, bo to uaktywnia krązenie i wpływa na cebulki włosowe. Przy sysyematycznym stosowaniu po każdym myciu włosów ( ja myję codziennie) efekt zobaczysz po około 3 tygodniach ( pod palcami wyczujesz małe włoski i "antenki" na czubku głowy). Ważna jest systematyczność. Podobno bardzo dobre są też ampułki seboradiny- własnie zaczęłam stosowac po tym co zrobiłam moim włoskom

A co zrobiłam... Przedłużyłam i nigdy wiecej! Teraz ścięłam włosy na bardzo krótko i zaczynam regeneracje.
Na wieczór od kilku dni wcieram czarną rzepę- na początku dosc mocno piecze. Rano ampulki Seboradin, po południu lioton. (wszystko na bazie czarnej rzepy). Oprócz teg2 szklanki pokrzywy dziennie po 2 torebki i 2 łyżki oliwy z oliwek. Przedłuzone wlosy sciągnełam ok 5 dni temu i od tego czasu stosuje rzepe o efektach na razie nie moge sie wypowiedzieć ale wiem ze zadziała- o efektach będe informowac. W kazdym razie za 3 tygodnie licze na 3 cm więcej- tyle mi wczesniej rosły po samym seboradinie

Dziewczyny mam pytanie:
Co myślicie o zakupie sauny do włosów do własnego użytku. Takie jakie są w salonach fryzjerskich. Ponoc maseczki do włosów oo wiele lepiej działaja pod wpływem takiej własnie pary ale czy to bezpieczne na codzień?
Ceny zaczynaja sie od 500 zł, drogo, ale mam teraz manie włosów i moge nie miec sie w co ubrac, ale włoski muszą byc piękne!
Para to ciepło, a ciepło otwiera łuskę włosa i pozwala na wniknięcie substancji aktywnych z odzywek i masek. Jak dla mnie takie samo działanie będzie w momencie, gdy na włosy z maską nałożysz folię i ręcznik i zaczniesz podgrzewać suszarką. Pózniej suszarka z jonizacją i domknięcie łuski włosa chłodnym powietrzem - voila! włosy jak z salonu
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:10   #1552
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez XxmalinowaaxX Pokaż wiadomość
a moze ktoras uzywala tej odzywki z Radicala ?
Ja używam, na skalp jest ok, jako wspomagacz porostu, na koncowki wysusza
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy
AG
real beauty is not about perfect hair,
Chanel and lipgloss,it's about being
a role model,standing out and being
beautiful on the inside.


http://ubierziumaluj.blogspot.com/
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:35   #1553
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez gubis Pokaż wiadomość
zawsze podziwiam ludzi, którym włosy wypadają garściami.
trzeba ich sporo mieć, żeby coś takiego udało się przez dłuższy czas.

licznik w oku też jest niezły - 'dziś wypadło mi 60, a wczoraj po bambino 70'.



hehe, zgadzam sie wydaje mi sie, ze niektorym wydaje sie, iz im wlosy "garsciami" wypadaja, bo maja wlosy dluzsze, np. za ramiona. Optycznie moze sie wiec wydawac, ze wlosow wypada wiecej. Mimo wszystko wiele zrodel podaje, ze 100-140 czy okolo tej liczby wlosow BEDZIE wypadalo DZIENNIE. A my (ba, ja rowniez) czesto panikujemy jak nam 5-10 wlosow na dloni zostanie.

Aby obiektywnie ocenic stopien regeneracji wlosow, staram sie ocenic czy wlosy mi sie przerzedily, np- czy skora glowy bardziej widoczna? (przerzedzenie?), czy kitka cieniutka?

Wlosy wypadac beda codziennie. Najwazniejsze dbac o nie tak, aby nie wygladaly na przesuszone i aby blyszczaly sie.
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 18:26   #1554
TanczacaZWilkami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Megiiii wielkie dzięki, ja zauważyłam nowe włoski ale też mnóstwo trace tych dłuższych. Kiedyś miałam tak, że dwoma gumkami musiałam spinać włosy żeby je w ogóle utrzymać, włosy rosły mi cm/tydzień a teraz? nie dość że wypadają, mam łupież którego się niczym nie umiem pozbyć i mam ich tak malutko.... Szczerze to NIGDY więcej farbowania na blond...
A powiedz mi jak przedłużałaś?? Bo moja kuzynka miała te włosy doczepiane na tych metalowych obrączkach i nie skarżyła się na zniszczone włosy.
TanczacaZWilkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 18:45   #1555
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

dziewczyny a czy gotowe herbatki z pokrzywy daja takie same rezultaty jak swieza pokrzywa?? bym chciala zaczac robic plukanke na wlosy z pokrzywy i pic ja tylko ze o tej porze roku to tylko moge liczyc na takie gotowe herbatki

i jeszcze jedno czy mogepic pokrzywe jak zazywam belisse?
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:11   #1556
TanczacaZWilkami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Paulina3553 powiem Ci, że w aptece dostaniesz zasuszoną pokrzywe (50g) za ok. 2zł i jest dużo lepszy efekt niż gotowe herbatki. A picie pokrzywy i zażywanie belissy nie przeszkadza sobie wzajemnie.
TanczacaZWilkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:39   #1557
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Mi przez ostatni rok strasznie wypadały włosy i okazało się, że mam chorą skórę głowy i żadne HERBATKI, ZIÓŁKA, WITAMINKI, SZAMPONY CZY INNE CUDA nic nie dają bo trzeba zastosować lekarstwo bo to łuszczyca. Stosuję specjalny szampon - koncentrat oraz lotion ale nie pamiętam firmy . Bo udałam się na dermokonsultacje. Od 3-4 miesięcy stosuję i włosy mniej wypadają i łuszczyca już powolij zanika. Więc lepiej udać się do specjalisty bo to może być nie tylko osłabienie ale jakaś choroba skóry głowy.
__________________
justaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:08   #1558
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja od ponad miesiąca prowadzę zmasowany atak na włosy jeśli chodzi o przeciwdziałanie wypadaniu i jest lepiej Jest ich też więcej objętościowo,jak związuję je w kucyk to nie widać juz takich 'przerzedzeń'
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 11:36   #1559
TanczacaZWilkami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

witch_18 a jaki to atak?
TanczacaZWilkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:14   #1560
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
No moze nie wszedzie ale czesto ktos go gdzies tu na wizazu polecal wiec zaryzykowalam. Co do tego obciazania wlosow tez sie tu duzo naczytalam, balam sie go stosowac bo mam wlosy cieniutkie, proste i szybko przetluszczajace wiec myslalam ze to jeszcze bardziej zaszkodzi ale na szczescie nie moim zdaniem wystarczy porzadnie splukac niedlugo skonczy mi sie pierwsze opakowanie, mam w planach kupic kolejne bo byc moze wybralam ten nieodpowiedni (mam do suchych i zniszczonych, a byc moze latte albo do wlosow blond bedzie skuteczniejszy)
Mi też na początku nie obciążał,ale po jakimś czasie zaczął.A stosowałam różne rodzaje.

Ja też zmagam sie z wypadającymi włosami,myśle,że przyczyną obok pory roku jest stres.Od prawie 3 tygodni używam wcierki z rzepą Joanny,może nawet trochę działa.Kupiłam też Sesę,mam nadzieję,że rezultaty jej działania będą bardziej widoczne.No i biorę witaminy B-to jest moja kuracja.A tak w ogóle to polecam wszystkim indyjskie oleje,nic tak nie działa na moje włosy jak one.Są cudowne
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.