studentki KSW-Krakow ???? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 18:50   #91
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

asia2005 - Napisz sama o swoich studiach - plusy i minusy, przecież o tym jest wątek! Koleżance poniekąd zazdroszczę - sama chciałabym pracować na studiach, a ona w dodatku jest w firmie związanej z kierunkiem. Co z tego, że jako pomoc, od czegoś trzeba zacząć!
PS. Lepiej by się czytało Twoje wypowiedzi, gdybyś używała znaków interpunkcyjnych, 1 przecinek na 7 linijek nieco irytuje, a myślę że możesz mieć coś ciekawego do powiedzenia.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:52   #92
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez Kalex
NA KSW uczy wielu wykladowcow z UJ. Ja na UJ studiuje prawo i bez problemu moge wskazac nazwiska profesorow, ktorzy tam wykladaja prawo Z tym, ze wydaje mi sie, ze chyba mniej wymaga. Choc sa i unas tacy wykladowcy, ktorzy strasznie smieja sie z tej szkoly (ja osobiscie nic nie do niej nie mam, jak ktos chce sie uczyc to bedzie sie wszedzie uczyl i zdobywal wiedze) i gadaja ich zdaniem śmieszne anegdotki. Doktor od KPC ostatnio sie smial, ze "prosze panstwa to nie jest wyzsza szkola krakowska, to jest NAJWWWYZZZZZSZAAAA", a pozniej mowil, ze egz na KSW z KPC mozna zdac z placem wnosi, bo ponoc studenci tam sobie zazyczyli, ze maja byc 3 odpowiedzi z czego jedna prawidlowa a na UJ sa testy wielokrotnego wyboru, a odpowiedzi sa czasami od a do z nie wiem ile w tym prawdy, ale mysle, ze czasami niektore opinie moga byc krzywdzace dla osob tam studiujacych. Jesli nie zna sie dobrze danej uczelni to mozna polegac tylko na ogolnych plotkach i stereotypach. Taka plotka (w ktora sama wierzylam, a dopiero otworzyłam oczy na studiach, ze to klamstwo) jest mit, ze studia zaoczne to nie studia. Otoz nieprawda. Studenci zaoczni prawa na UJ pisza normalnie z nami egzaminy, obowiazuje ich ten sam zakres materialu, chodzą (do czego maja pelne prawo) na zajecia ze studentami dziennymi. Jedyna różnica jest fakt, ze oni płaca za te studia. Ale niektorzy np. pracuja i nie uczeszczaja na zajecia w tygodniu, bo zwyczajnie nie moga, dlatego biora udzial na zajeciach w zjazadach (czasami wyklady sa polaczone dla dziennych i zaocznych), a egzaminy pisza normalnie z nami. Kto studiuje prawo na Uj wie dobrze, ze tak jest i jakie sa tlumy przed danym egzamin i ile jest grup porobionych

W Poznaniu jest szkoła językowa,gdzie wykładają osoby z UAM z filologii. Oni swoim studentom na UAM otwarcie mówią o tym,że mają podwójne standarty-jedne dla uczelni państwowej UAM oraz drugie dla WSJO,czyli dla uczelni prywatnej.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:52   #93
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez Kalex
a pozniej mowil, ze egz na KSW z KPC mozna zdac z placem wnosi, bo ponoc studenci tam sobie zazyczyli, ze maja byc 3 odpowiedzi z czego jedna prawidlowa a na UJ sa testy wielokrotnego wyboru, a odpowiedzi sa czasami od a do z nie wiem ile w tym prawdy, ale mysle, ze czasami niektore opinie moga byc krzywdzace dla osob tam studiujacych.
No to faktycznie niezłe jaja
Ja na Administracji miałam kilka egzaminów - testów wielokrotnego wyboru i wcale nie były łatwe
Jeden z takich egzamniów z Historii Adm. musiałam poprawiać, bo nie zdałam za 1. razem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:56   #94
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez Malla
asia2005 - Napisz sama o swoich studiach - plusy i minusy, przecież o tym jest wątek! Koleżance poniekąd zazdroszczę - sama chciałabym pracować na studiach, a ona w dodatku jest w firmie związanej z kierunkiem. Co z tego, że jako pomoc, od czegoś trzeba zacząć!

Z tego co ja wywnioskowałam z wypowiedzi to koleżanka nie pracuje w firmie związanej z kierunkiem.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:58   #95
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez isa666
No to faktycznie niezłe jaja
Ja na Administracji miałam kilka egzaminów - testów wielokrotnego wyboru i wcale nie były łatwe
Jeden z takich egzamniów z Historii Adm. musiałam poprawiać, bo nie zdałam za 1. razem
możliwe, ze tak sobie zażyczyli akurat swoja droga fajnie, gdyby tak u nas wyglądał ten egzamin

Egzamin z historii administracji? czyzbyś go miała z Malcem?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:59   #96
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez Kalex

Egzamin z historii administracji? czyzbyś go miała z Malcem?
Nie Z Izabellą Lewandowską-Malec
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:02   #97
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez isa666
Nie Z Izabellą Lewandowską-Malec
a czyli z jego żoną bo u nas to ona i on wykładają ten "aryciekawy" przedmiot powiązany z ich "aryciekawą książką" , ale on jest przeważnie na egzaminie, dlatego o niego zapytałam
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 19:04   #98
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez Malla
asia2005 - Napisz sama o swoich studiach - plusy i minusy, przecież o tym jest wątek! Koleżance poniekąd zazdroszczę - sama chciałabym pracować na studiach, a ona w dodatku jest w firmie związanej z kierunkiem. Co z tego, że jako pomoc, od czegoś trzeba zacząć!
PS. Lepiej by się czytało Twoje wypowiedzi, gdybyś używała znaków interpunkcyjnych, 1 przecinek na 7 linijek nieco irytuje, a myślę że możesz mieć coś ciekawego do powiedzenia.
przepraszam za te przecinki, masz racje, pozdrawiam
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:05   #99
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez Kalex
a czyli z jego żoną bo u nas to ona i on wykładają ten "aryciekawy" przedmiot powiązany z ich "aryciekawą książką" , ale on jest przeważnie na egzaminie, dlatego o niego zapytałam
Hehe Ja mam teraz z panią Malec zajęcia z prawa samorządowego To dopiero jest kosmos
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:10   #100
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

natii4 - fakt, coś mi się ubzdurało, że pracuje jako pomoc w administracji, a tu księgowość... Jakby nie patrzeć, też papierki
Kalex - jak już pisałam, u mnie zaoczni mają gorzej niż dzienni!
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:10   #101
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez natii4
W Poznaniu jest szkoła językowa,gdzie wykładają osoby z UAM z filologii. Oni swoim studentom na UAM otwarcie mówią o tym,że mają podwójne standarty-jedne dla uczelni państwowej UAM oraz drugie dla WSJO,czyli dla uczelni prywatnej.
i to się nazywa sprawiedliwość
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 19:11   #102
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

a sklyszal ktos o profesorze Henryku Lewandowskim, ktory ocenial ponad 300 prac opisowych w ciagu 2 godzin, egzamin zaczynal sie o 10 konczyl 0 11 a o 13 juz byly wyniki, krazyla taka plotka, ze ktos napisal przepis na bigos i zdal a ktos inny wszystko na temat i oblal, ten wykladowca jest okropny, podobno zostal wyrzucony z uniwersytetu Lodzkiego, o tu moge powiedziec, ze uczelnia sie nie popisala zatrudniajac takiego profesora
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:12   #103
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

O kurka! Serio?
No to niezły profesorek
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:13   #104
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez Kalex
i to się nazywa sprawiedliwość
Nie wiem. To nie ja studiuję prawo
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:26   #105
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

asia2005 - widzę, że sama nie masz dobrego zdania o tej uczelni, masz rację planując uzupełniające gdzieś indziej!
Pozwalam sobie wkleić link do Twojego wątku o KSW, może się przyda:
studentki KSW-Krakow ????

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2006-05-10 o 20:22
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:31   #106
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez asia2005
a sklyszal ktos o profesorze Henryku Lewandowskim, ktory ocenial ponad 300 prac opisowych w ciagu 2 godzin, egzamin zaczynal sie o 10 konczyl 0 11 a o 13 juz byly wyniki, krazyla taka plotka, ze ktos napisal przepis na bigos i zdal a ktos inny wszystko na temat i oblal, ten wykladowca jest okropny, podobno zostal wyrzucony z uniwersytetu Lodzkiego, o tu moge powiedziec, ze uczelnia sie nie popisala zatrudniajac takiego profesora
hahahahahaha no tak jest czasami ale sie z tego uśmiałam... czasami ocena np. u nas zalezy od osby sprawdzajacej, moje 2 kolezanki napisaly na 1 roku jednakowe prace (z jednej sciagi) i jedna dostala 2 a druga 4 bo tej pierwszej prace sprawdzal kierownik katedry, pan prof., a tej drugie dr
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:05   #107
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Komunikacja społeczna to w zasadzie dziennikarstwo, tylko mądrzej się nazywa To tak btw, bo Malla pisała coś na ten temat. Naprawdę bardzo Wam dziękuję za WSZYSTKIE wypowiedzi. Nikt nie pisze mi tu przepisu na bigos, ani instrukcji użycia wykałaczki, wszystkie wypowiedzi coś wnoszą do tematu, który mnie interesuje, więc nie kłóćcie się Kochane
Może zainteresuje Was rozwój sytuacji, więc opowiem. Dziewczny, dla ułatwienia, mają na imię Maja i Kaja (szalenie mi się to połącznie podoba, tak na marginesie ;p) i chyba jednak zdecydują się na KSW. Polski zdawały rozszerzony, angielski podstawowy - poszło ponoć nieźle. Problem jest tej natury, że jako przedmiot obowiązkowy obydwie wybrały biologię. Historia zabawna, bo sa w klasie humanistycznej, z rozszerzoną historią. Niestety, nauczycielkę od historii mają koszmarną, zresztą już w I klasie doszły do wniosku, ze to jednak nie jest przedmiot dla nich. Do biol-chemu się nie przenosiły, bo chemia również nie bardzo. A biologia szła i idzie im doskonale. O ile Kaji przyda się ona na psychologię, gdyby jednak zdecydowała się zdawać na UJ (choć nie sądzę, bo na zaoczne Jej nie stać, a dzienne nie wchodzą w grę), to Maja która chce studiować dziennikarstwo ma z deka...przerypane, bo gdzie na kierunek humanistczny biorą biologię? Z tego co wiem, nigdzie. Nie chcę zadręczać dziewczatek, pozostanę więc przy moim stanowisku, że mądrzy ludzie wszędzie mogą się uczyć, jeśli tylko chcą. A one do głupich nie należą. Pozdrawiam Was wszystkie.

P.S Lewandowska-Malec&Mąż to moi prawie-sąsiedzi Mieszkają w moich rodzimych okolicach. Dwa miesiące temu Pani Malec wniosła do prouratury sprawę przeciwko zarządowi gminy, ponieważ przed jej domem, na chodniku leżała psia kupa. A ostatnio, jak wieść niesie, wepchała swojego synalka na prawko na uj. Nic dziwnego, do V LO też go wepchała.
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:14   #108
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez MILENA*
P.S Lewandowska-Malec&Mąż to moi prawie-sąsiedzi Mieszkają w moich rodzimych okolicach. Dwa miesiące temu Pani Malec wniosła do prouratury sprawę przeciwko zarządowi gminy, ponieważ przed jej domem, na chodniku leżała psia kupa. A ostatnio, jak wieść niesie, wepchała swojego synalka na prawko na uj. Nic dziwnego, do V LO też go wepchała.
Czyli jednak mialam intuicje, ze ta kobieta jest z lekka dziwna i ze nie za bardzo ją lubiłam A z tym synem to też slyszałam Zreszta na UJ jak tylko usłyszy się, ze jakis 1-roczniak ma nazwisko takie jak ktorys z wykładowcow to od razu robi się podejrzanym Zwlaszcza, ze niektorzy prof. maja dziwne nazwiska, np. Zimmermann i nagle pojawia sie dziewczę o nazwisku Zimmermann - to tak off topic. A wracaja do tematu to jak ktoś sie bedzie chcial uczyc to sie bedzie uczyl, obojetnie czy w szkole panstwowej czy prywatnej, bedzie poszerzal swoja wiedze, doskonalil umiejetnosci itp.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:23   #109
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

modl sie zeby z nim nie miec na 2 roku prawa pracy
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 20:23   #110
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez isa666
O kurka! Serio?
No to niezły profesorek
modl sie zeby z nim nie miec na 2 roku prawa pracy
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:31   #111
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

o, faktycznie Prof. dr hab. Henryk Lewandowski widnieje w spisie kadry KSW...na szczęście jakoś nie miałam okazji go poznac , ale widze, ze sprytny gościu, z Łodzi do Krakowa się przeniósł, ciekawe co go skusiło...chyba nie wyższe zarobki?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:02   #112
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez Kalex
o, faktycznie Prof. dr hab. Henryk Lewandowski widnieje w spisie kadry KSW...na szczęście jakoś nie miałam okazji go poznac , ale widze, ze sprytny gościu, z Łodzi do Krakowa się przeniósł, ciekawe co go skusiło...chyba nie wyższe zarobki?
obawiam sie ze tak podobno ma jakies udzialy w tej szkole, ale to nic pewnego i jeszcze jak mu sie chce dojezdzac pociagiem
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 14:21   #113
lowja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: krk!
Wiadomości: 18
Arrow Dot.: studentki KSW-Krakow ????

a ja tez studiuje na ksw

podbijam watek, bo zaczynaja mnie denerwowac komentarze ludzi ktorzy tam nigdy nie byli

jestem na 1 roku prawa na ksw [i na 3 na filozofia na pacie] dlaczego ksw? z bardzo prostego powodu. jako ze naleze do statniego rocznika "starej matury", obowiazuja mnie inne kryteria kwalifikacji na studia. w tym roku na prawo na uj - konkurs swiadectw. u mnie - srednia z matury 5,0. przyjmowali od 5,3333...... uhhhh
od razu zaznaczam ze w poprzednich latach nie probowalam sie dostac na uj zeby mi ktos nie powiedzial, ze widocznie nie jestem wystarczajaco inteligentna... kazdy szuka swojej drogi w zyciu i nie zawsze od razu trafia na te wlasciwa, ha!

po miesiacu studiowania moge powiedziec ze mi sie podoba zdaje sobie sprawe, jak malo czasu tu spedzilam /zwazywszy moj drugi kierunek - obydwa "robie" w trybie dziennym/, ale mam tez znajomych na 4, 3, 2 roku.. wszyscy sa raczej zadowoleni, nikt jakos specjalnie nie narzekal - inaczej niz gdzie indziej.. moja opinia moze nie byc uznana za "pelnowartosciowa", bo nie mam porownania z "normalna" panstwowa uczelnia [ale mam znajomych na prawe na uj tez /.. na filozofii mam 30 osob na roku, z wykladowcami chodzimy na piwo, traktuje sie nas zupelnie inaczej.. wszyscy wszystkich znaja i jest zupelnie inny klimat. moze to tez powod, dla ktorego ksw mi sie podoba, wiecie, wielkie aule w porownaniu do malych sal w starej kamienicy... ale patrzac na doswiadczenia "starszych" kolegow i kolezanek - wiele z tego, co sie mowi o tej szkole, jest wyssane z palca.. przyklad - slyszalam nieraz, i czytalam na roznych forach, ze na ksw nie warto studiowac prawa, bo magistrow z ksw nie chca nawet na aplikacje przyjmowac zastanawiajace, biorac pod uwage ze pierwszy magister prawa wyjdzie z ksw dopiero w tym roku /akademickim /

reasumujac /madre slowo;D/ - nie jest zle przynajmniej na razie.. zobaczymy na sesji /uh, to dla mnie tez nowosc, w trakcie 3 lat studiow mialam 2 egzaminy pisemne, reszta ustnie /

wazne zeby nie dac sie zjesc i robic swoje ))
pozdrowienia dla wszystkich i wybaczcie mi mojego dluuugiego posta ))
lowja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 14:23   #114
lowja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: krk!
Wiadomości: 18
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

a czy ktores z nich wyklada tez na prawie/ksw/?
lowja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 06:14   #115
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Krakowska szkoła Wyższa (KSW - Kup Sobie Wykształcenie???)

Cytat:
Napisane przez MILENA* Pokaż wiadomość
Studiuję na Ap i wiem, że jest tam taki kierunek. Jest to jednak tylko specjalizacja na polonistyce. Moim skromnym zdaniem te wszystkie "media i edytorstwa" (na których sama jestem) i komunikacje społeczne na Ap to pic na wodę - zwyczajna, nudna polonistyka z małym "dodatkiem", z faktyczną komunikcją społeczną ma to wspólnego niewiele. Tak btw to dziwi mnie fakt, ze na ap nie ma psychologii, ale to tak na marginesie.
W każdym razie dziękuję Wam za rady i opinie. Moje zdanie jest w skrócie takie, że jeśli jest się operatywnym i cce się kształcić, to można to robić równie dobrze na KSW, jak i na innych uczelniach. To, czy otaczają cie tłoki, czy inteligentni ludzie ma na ciebie wpływ na tyle, na ile asertywna/y jesteś. I to samo powiem moim uczennicom. Jeśli moge coś od siebie, to uważam, że o ile KSW jedzie - jak widac po postach- na złej opinii, to UJ jedzie na dobrej. Miałam pecha dostać się na studia na tej uczelni i odradzam ją absolutnie wszystkim. Od KSW odróżnia ją to, że tam inteligentni inaczej zostają, a na UJ się wykruszają, co nie ma moim zdaniem większego znaczenia dla ludzi, którzy nie przyszli tam nabywać nowe grono znajomych, ale się uczyć. Przy czym na Uj to student jest dla uczelni, nie odwrotnie. Pamiętam, jak czekaliśmy na egzamin dwie godziny, po czym powiedziano nam, że doktor zostawił "gdzieś" katreczkę, że nie przyjedzie. "Gdzieś" - w tym samym miejscu, gdzie nas miał. Pamiętam również, jak profesor kazał am "wypier...ać" bo ma kaca. UJ ma renomę i nic poza tym. Takie jest moje zdanie wynikające z autopsji. Że nie wspomnę już o chorych cenach studiów zaocznych...

Zapomiałamjeszcze o czymś:P Korzystając z okazji chciałabym Was spytać o Krakowską Wyższą Szkołą Promocji Zdrowia Może któraś z Wastam studiuje, czy studiowała? Moja chrześnica strasznie napaliła się na Kosmetologię na tej uczelni. Kurde, nadszedł ten przeklety czas wyboru studiów, wszyscy się mnie radzą, a ja nic nie wiem :P
Dlatego zrezygnowałam z Edytorstwa na AP
maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 10:41   #116
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę. Czy mogłybyscie mi wyjaśnić jak w najprostyszy spodób można dojechać do kampusu na ul. Herlinga -Grudzińskiego z centrum Krakowa. Najlepiej okolice Basztowej, o ile to możliwe.
Czy jest jakieś bezpośrednie połączenie, jaki numer tramwaju lub autobusu kursuje w tamtym kierunku?
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 11:09   #117
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę. Czy mogłybyscie mi wyjaśnić jak w najprostyszy spodób można dojechać do kampusu na ul. Herlinga -Grudzińskiego z centrum Krakowa. Najlepiej okolice Basztowej, o ile to możliwe.
Czy jest jakieś bezpośrednie połączenie, jaki numer tramwaju lub autobusu kursuje w tamtym kierunku?
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale ja np. dojeżdżam tramwajem nr 22 do ronda Grzegórzeckiego i stamtąd na nogach, choć jezdzi z okolic ronda pod KSW autobus (chyba nr 125 ) i pętlę ma dokładnie pod kampusem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 11:10   #118
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę. Czy mogłybyscie mi wyjaśnić jak w najprostyszy spodób można dojechać do kampusu na ul. Herlinga -Grudzińskiego z centrum Krakowa. Najlepiej okolice Basztowej, o ile to możliwe.
Czy jest jakieś bezpośrednie połączenie, jaki numer tramwaju lub autobusu kursuje w tamtym kierunku?
a na jakim osiedlu jest ten kampus ksw? bo ulicy to w ogole nie kojarze coś mi sie kiedys obiło o uszy, ze tam kursuje chyba autobus nr 125, ale on nie jedzie z centrum, wiem, ze sie zatrzymuje na rondzie grzegorzeckim i mogilskim na pewno

edit - a nie juz wiem pod sam kampus KSW dojeżdza autobus linii nr 192, 115, 125. SPOD KSW natomiast odjeżdzają autobusy 415 i 492. Ich trasę oraz godziny odjazdów znajdziesz na stronie http://www.mpk.krakow.pl/index.php?i...simple&id=1323
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 11:24   #119
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

to jeśli mogę Ci poradzić, to skoro chcesz wsiąść w oklicach basztowej, to najlepiej będzie Ci wsiąść w:
1. autobus 192 przy dworcu pkp (w końcu basztowa nie jest daleko od dworca)
2. autobus 115 - tak samo jak 192
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 11:57   #120
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: studentki KSW-Krakow ????

Dziękuję Wam bardzo za szybką odp

Mam nadzieję, że trafię tam bez większych problemów.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.