Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 13:41   #421
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

czyli efekt super?
Tylko pamiętaj, nie wolno Ci ich teraz dotykać przez 3 dni. Przeczesuj je tylko co jakiś czas szczotką. I to wszystko...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 14:20   #422
ania-niunia1
Raczkowanie
 
Avatar ania-niunia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
GG do ania-niunia1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8
czyli efekt super?
Tylko pamiętaj, nie wolno Ci ich teraz dotykać przez 3 dni. Przeczesuj je tylko co jakiś czas szczotką. I to wszystko...
No wiem ze nic nie moge z nimi robic.A Marcin zapomnial ci powiedziec zebys za pare dni sie pokazala jak wygladaja te twoje odrozty czy sie fale malo widoczne nigdzie nie zrobily.
ania-niunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 15:56   #423
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Odrosty? Aaaa, tzn mam pokazać czy się dobrze wyprostowały? I kazał Ci to przekazać mi?
Ale ja wyjeżdzam na wakacje w niedzielę. To po powrocie raczej.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 16:29   #424
ania-niunia1
Raczkowanie
 
Avatar ania-niunia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
GG do ania-niunia1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8
Odrosty? Aaaa, tzn mam pokazać czy się dobrze wyprostowały? I kazał Ci to przekazać mi?
Ale ja wyjeżdzam na wakacje w niedzielę. To po powrocie raczej.
Tzn nie kazal przekazac ale ci przekazuje zapomnial po prostu ci powiedziec.Szamponu i odzywki nie kupowalam,na koszykowa jutro pojade kupic bo tam taniej 5 godzin tam siedzialam.Ale ogolnie bardzo szybko mi te preparaty lapały włosy wiec moj czas siedzenia byl skrocony.
ania-niunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 17:05   #425
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

A, no to dziękuję za przekazanie
Skoczę tam po powrocie w takim razie jeśli będzie coś nie tak.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 17:29   #426
Monica17
Przyczajenie
 
Avatar Monica17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Exclamation prostowanie chemiczne

slyszlalam o prostowaniu chemicznym mam kilka pytan..czy oplaca sie to zrobic..?ile tak wogole to kosztuje?....i ile sie trzyma?...i czy po umyciu sa dalej proste czy sie skrecaja i czy bardzo to niszczy wlosy z gory dziekuje
Monica17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 17:55   #427
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 220
Dot.: prostowanie chemiczne

uzyj wyszukiwarki... takich watkow bylo mnostwo
pozdrawiam
__________________
lubięęęę moją pracę
Martus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 22:28   #428
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Magiolka sorki ze tak pozno ale nie mialam czasu tu wpasc kosmetyki firmy CHI to jest nowosc jakas
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:35   #429
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez ania-niunia1
Nie przyrownuj Raciborza do Warszawy.Pozatym zwykly salon a porządny to jest różnica.Ja wole 800zl zaplacic a nie 200.Cena z kads sie bierze...Kup coca cole a hoop cole tez roznica i w cenie i w smaku...


Moja droga ja nie prostowalam w zwyklym salonie tylko wlasnie w PORZADNYM i stwierdzilam po obejreniu zdjec tamtej dziewczyny (iff) ze moje sa lepiej zrobione a zaplacilam mniej wiec o co ci chodzi?! Zaplac sobie 800 zl tam gdzie ona byla a ja za 200 bede miala napewno lepszy efekt w moim . najpierw polecila bym czytac od poczatku uwaznie to co napisalam i przeleciec to forum od pierwszej strony zebys wiedziala do kogo to napisalam. To jest forum tu kazdy mowi o swoich doswiadczeniach na ten temat wiec moje sa takie i radze innym zeby nie przeplacali skoro niby taniej (choc wcale nie w zwyklym salonie) a naprawde o wiele lepiej. Jak cos Ci nie gra to nie sluchaj moich rad. pozdrawiam.
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:37   #430
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nasty_1986
jednak kosmetyki mają to do siebie, że nie zawsze cena idzie w parze z jakością, albo nie u każdego daje takie same efekty. Jednemu na wypadające włosy pomaga środek za 15 zł, a vichy za 150 nie pomaga, a innym odwrotnie, jednemu prostowanie za 200 zł daje znakomite efekty a innemu nie, chyba jednak za bardzo patrzysz na pieniądze. co jak co, uważam, że 800 zł to jednak bardzo dużo, a w cenie ok 200 zł można je zrobić w dobrym salonie, w zadawalającym jak wyżej potwierdziła Iwona efektem.
dokladnie nasty zgadzam sie z toba
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:42   #431
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Agaimka
Dzięki, ale do Warszawy to mam spoooory kawałek drogi wolałabym jakiś salonw Kaliszu lub Poznaniu. Muszę się w tych miastach rozejrzeć. Mam jeszcze do Ciebie takie pytanie, czy jak umyjesz teraz włosy to po wysuszeniu robisz je na szczotkę czy one wysychają i sa już super porst???kiedyś miaąłm zabieg X - tenso (koszmar ). Jaki miałas stan wyjsciowy?
ja po moim według ani-niuni zabiegu w "zwyklym salonie" nie biore wlosow ani na szczotke zani na nic po umyciu albo susze zwyczajnie suszarka albo same schna i sa idealnie prosciutkie...
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 22:42   #432
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Dziewczyny, myslę, że porównując ceny prostowania powinno się porównywać ceny konkretnych zabiegów. Np prostowanie Goldwell kosztuje 600-800 pln, prostowanie X-Tenso kosztuje ok. 200 pln. I różnice w cenach nie są aż tak wielkie w różnych miastach (myślę, że to maksymalnie 20 %, w Warszawie niestety drożej).
Po prostu chyba bez sensu porównywać "Ja zrobiłam prostowanie za 800 pln a ona za 300 pln" skoro są to zupełnie inne de facto zabiegi innych firm. Więc porównujmy cenę zabiegu X-Tenso w Warszawie, Raciborzu czy Gdańsku. Albo porównujmy cenę prostowania Goldwell w Warszawie, Raciborzu czy Gdańsku. Wtedy będzie łatwiej dotrzeć do korzystnych ofert zainteresowanym konkretnym zabiegiem.
I nie ma się o co kłócić. Na mnie działa tylko Goldwell, ale rozumiem, że inni uwielbiają Kadusa uważając go za cud-zabieg. Nie ma się o co kłócić
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:47   #433
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez iwona_18***
ja po moim według ani-niuni zabiegu w "zwyklym salonie" nie biore wlosow ani na szczotke zani na nic po umyciu albo susze zwyczajnie suszarka albo same schna i sa idealnie prosciutkie...
A jakiej firmy Iwono miałaś zabieg prostowania włosów? I jaki był ich stan przed prostowaniem? Kręcone? Falowane? Długo Ci się już utrzymują proste?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:48   #434
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8
Dziewczyny, myslę, że porównując ceny prostowania powinno się porównywać ceny konkretnych zabiegów. Np prostowanie Goldwell kosztuje 600-800 pln, prostowanie X-Tenso kosztuje ok. 200 pln. I różnice w cenach nie są aż tak wielkie w różnych miastach (myślę, że to maksymalnie 20 %, w Warszawie niestety drożej).
Po prostu chyba bez sensu porównywać "Ja zrobiłam prostowanie za 800 pln a ona za 300 pln" skoro są to zupełnie inne de facto zabiegi innych firm. Więc porównujmy cenę zabiegu X-Tenso w Warszawie, Raciborzu czy Gdańsku. Albo porównujmy cenę prostowania Goldwell w Warszawie, Raciborzu czy Gdańsku. Wtedy będzie łatwiej dotrzeć do korzystnych ofert zainteresowanym konkretnym zabiegiem.
I nie ma się o co kłócić. Na mnie działa tylko Goldwell, ale rozumiem, że inni uwielbiają Kadusa uważając go za cud-zabieg. Nie ma się o co kłócić
ja wiem o tym doskonale jedynie odpowiedzialam na pseudo atak ani_niuni. ale to ze kosmetykami jakiejs innej firmy jest taniej nie oznacza ze gorzej one teraz 3 dni nie moga glowy dotykac czy tam cos , ja od razu moglam je myc czesac zwiazywac itd. a ania_niunia to pewno z wawy i meznie broni swojego miasta. zupelnie nie potrzebnie bo ja w wawie mam chlopaka i za niecaly rok tam bede mieszkac. acz kolwiek nie uwazam ze w wawie wszystko lepsze for example salony fryzjerskie :P
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:50   #435
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

firma CHI mialam wlosy krecone (takie duze loki) 3 miesiace ale naprawde sa idealne wczesniej ogladaalam zdjecia dziewczyny na tym forum niejakiej iff ktora prostowala wlosy we wroclawiu drozej niz ja ale jej wlosy nie byly nawet w polowie tak proste jak moje. owszem byly po jakims ukladaniu na szczotce itp ale moje sa takie bez niczego po myciu spaniu itp
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:56   #436
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez iwona_18***
ja wiem o tym doskonale jedynie odpowiedzialam na pseudo atak ani_niuni. ale to ze kosmetykami jakiejs innej firmy jest taniej nie oznacza ze gorzej one teraz 3 dni nie moga glowy dotykac czy tam cos , ja od razu moglam je myc czesac zwiazywac itd. a ania_niunia to pewno z wawy i meznie broni swojego miasta. zupelnie nie potrzebnie bo ja w wawie mam chlopaka i za niecaly rok tam bede mieszkac. acz kolwiek nie uwazam ze w wawie wszystko lepsze for example salony fryzjerskie :P
Rozumiem Twoje podejście. Ale zapewne chodziło jej o to, że salon, w którym robiłyśmy obie prostowanie specjalizuje się w tym zabiegu i ona, tak jak ja boi się naciąć na zabieg, po którym włosy będą zniszczone. Ja np. robiłam prostowanie Kadusa, Alfaparf czy X-Tenso i żadna z tych metod na mnie nie podziałała dobrze. Włosy po tym były falowane i zniszczone. Natomiast po prostowaniu Goldwell jest zupełnie inaczej.
I nie ma co się kłócić. Na każdego działa coś innego. Ja też wiem, że ceny w Warszawie są wyższe niż w innych miastach. Ale to nie o to przecież chodzi. I chyba nie wypada komuś wypominać - jest z Warszawy, to Warszawy broni Jaka to różnica skąd kto jest?
A człowiek ma taką tendencję, że za wszelką cenę broni własnych racji - i tak jest w tej dyskusji. Taką tendencję przejawia tu wiele osób.

Porównujmy więc konkretne zabiegi. Ale żeby to miało sens - należy podać stan włosów przed (chodzi mi o to jak mocny był skręt), jakim zabiegiem prostowalyśmy włosy - to bardzo ważne, jaki jest stan po, i jak długi się utrzymują proste włosy.

Cytat:
Napisane przez iwona_18***
firma CHI mialam wlosy krecone (takie duze loki) 3 miesiace ale naprawde sa idealne wczesniej ogladaalam zdjecia dziewczyny na tym forum niejakiej iff ktora prostowala wlosy we wroclawiu drozej niz ja ale jej wlosy nie byly nawet w polowie tak proste jak moje. owszem byly po jakims ukladaniu na szczotce itp ale moje sa takie bez niczego po myciu spaniu itp
No ja niestety nie mam tak łatwo. Działa tylko Goldwell. Ale jakoś specjalnie nie płaczę. Wolę się już nie przejechać i trzymam się tego Goldwella.

Pozdrawiam.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:57   #437
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8
A jakiej firmy Iwono miałaś zabieg prostowania włosów? I jaki był ich stan przed prostowaniem? Kręcone? Falowane? Długo Ci się już utrzymują proste?
firma CHI mialam wlosy krecone (takie duze loki) 3 miesiace ale naprawde sa idealne wczesniej ogladaalam zdjecia dziewczyny na tym forum niejakiej iff ktora prostowala wlosy we wroclawiu drozej niz ja ale jej wlosy nie byly nawet w polowie tak proste jak moje. owszem byly po jakims ukladaniu na szczotce itp ale moje sa takie bez niczego po myciu spaniu itp
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 06:40   #438
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Ania - niunia1 cieszę się,ze jesteś zadowolona z efektu to utwierdz mnie w przekonaniu ze muszę zrobić sobie ten zabieg AAricia mam takie pytanko do Ciebie, bo wiem ze już prostujesz Goldwellem od dłuższego czasu, jak to jest z farbowaniem włosów, chodzi mi o to, czy np. jeżeli 2 m-ce o prostowaniu będe miała odrosty to moge je pofarbować, czy to nie wpłynie na skręt włosów????jak to było u Ciebie??
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 10:01   #439
ania-niunia1
Raczkowanie
 
Avatar ania-niunia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
GG do ania-niunia1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Agaimka
Ania - niunia1 cieszę się,ze jesteś zadowolona z efektu to utwierdz mnie w przekonaniu ze muszę zrobić sobie ten zabieg AAricia mam takie pytanko do Ciebie, bo wiem ze już prostujesz Goldwellem od dłuższego czasu, jak to jest z farbowaniem włosów, chodzi mi o to, czy np. jeżeli 2 m-ce o prostowaniu będe miała odrosty to moge je pofarbować, czy to nie wpłynie na skręt włosów????jak to było u Ciebie??
Zrobilam 2 zdjecia telefonem.Jesli mi sie uda tu zamiescic to dla jakichs iwonek itp umieszcze na forum zdjecia.A jesli mi sie nie uda prosze o wasze nr tel na pryw do mnie i wysle mmsa!!! A tak pozatym klotliwa dziewczynko nie pamietam jak ci tam iwona czy jakos tak...Co mnie obchodzi ze masz chlopaka w wawie.A sobie miej i w honolulu!!!Bede bronila zabiegow drozszych bo cena i wykonanie sie z kads bierze !!! Nikt cen z kosmosu nie wymysla.I prosze sie nie doczepiac do mnie bo ja tego nie robie!!!Uwazaj z kim rozmawiasz...
ania-niunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 10:03   #440
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8
Ja też robiłam X-Tenso i jest to faktycznie niezbyt udana sprawa. Mój stan wyjściowy to falowane włosy. Ale Goldwell ponoć prostuje też te całkiem kręcone. Po umyciu włosów schną same i są proste. Jeśli nie chcesz jechać do Warszawy, popytaj na miejscu. Szukaj salonów, króte pracują na kosmetykach Goldwell. Albo zadzwoń do informacji Goldwell i spytaj gdzie na terenie Poznania mieszczą się ich salony czy autoryzowani fryzjerzy.
Powodzenia.

Tego to ja nie wiem. Nie znam całego cennika na pamięć Najprościej zadzwonić i zapytać. Numer telefonu podałam powyżej
Ja chodzę właśnie do salonu goldwella, jednak tam prostowanie goldwellem tyle nie kosztuje, dlatego chciałam wiedzieć czy tylko w tym jest taka różnica.
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 10:21   #441
ania-niunia1
Raczkowanie
 
Avatar ania-niunia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
GG do ania-niunia1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

A wiec wkladam tu kilka zdjec z wczoraj podczas zabiegu i po zabiegu i z dzis ostatnie dwa zdjecia.
ania-niunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 10:26   #442
ania-niunia1
Raczkowanie
 
Avatar ania-niunia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
GG do ania-niunia1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Agaimka
Ania - niunia1 cieszę się,ze jesteś zadowolona z efektu to utwierdz mnie w przekonaniu ze muszę zrobić sobie ten zabieg AAricia mam takie pytanko do Ciebie, bo wiem ze już prostujesz Goldwellem od dłuższego czasu, jak to jest z farbowaniem włosów, chodzi mi o to, czy np. jeżeli 2 m-ce o prostowaniu będe miała odrosty to moge je pofarbować, czy to nie wpłynie na skręt włosów????jak to było u Ciebie??
Jesli chodzi o farbowanie to niema problemu ale najlepiej miesiac po zabiegu.A krecic wlosy mozna po tygodniu.Na jednym z zalaczonych moich zdjec mam wlosy rozjasnione a wczoraj gdy nalozono mi papke utrwalajaca wlosy byla ona z jakas odzywka koloryzujaca.Farba za bardzo niszczy wlosy takze ta odzywka koloryzujaca jest super.Polecam te prostowanie.Jesli chodzi o dotykanie wlosow to dotykam je i normalnie spalam jak zawsze.Wcale na wlosy nie uwazalam.Dzis oczywiscie zakupilam na ul.Koszykowej 53 szampony odzywki grzebien itp do wlosow.Super zaopatrzony sklep i nie tylko z art do wlosow
ania-niunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 10:28   #443
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

ania-niunia efekt suuuper!!!kurcze muszę trochę kasy przyoszczędzić(bo ostatni trochę się rozszalałam) i iśc na zabieg przed zabiegiem mialaś mocno kręcone włosy??? masz może jakąś fotkę przed???
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 10:40   #444
ania-niunia1
Raczkowanie
 
Avatar ania-niunia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
GG do ania-niunia1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Agaimka
ania-niunia efekt suuuper!!!kurcze muszę trochę kasy przyoszczędzić(bo ostatni trochę się rozszalałam) i iśc na zabieg przed zabiegiem mialaś mocno kręcone włosy??? masz może jakąś fotkę przed???
Zdjecie zalaczone pod moim nickiem,tam sa moje poprzednie wlosy.Warto zaoszczedzic!!!
ania-niunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 11:42   #445
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nasty_1986
Ja chodzę właśnie do salonu goldwella, jednak tam prostowanie goldwellem tyle nie kosztuje, dlatego chciałam wiedzieć czy tylko w tym jest taka różnica.
a ile u Ciebie kosztuje??????w jakim mieście???i tak samo wykonują(cały proces jak dziewczyny wyżej opisywały)???
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 11:45   #446
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8
Rozumiem Twoje podejście. Ale zapewne chodziło jej o to, że salon, w którym robiłyśmy obie prostowanie specjalizuje się w tym zabiegu i ona, tak jak ja boi się naciąć na zabieg, po którym włosy będą zniszczone. Ja np. robiłam prostowanie Kadusa, Alfaparf czy X-Tenso i żadna z tych metod na mnie nie podziałała dobrze. Włosy po tym były falowane i zniszczone. Natomiast po prostowaniu Goldwell jest zupełnie inaczej.
I nie ma co się kłócić. Na każdego działa coś innego. Ja też wiem, że ceny w Warszawie są wyższe niż w innych miastach. Ale to nie o to przecież chodzi. I chyba nie wypada komuś wypominać - jest z Warszawy, to Warszawy broni Jaka to różnica skąd kto jest?
A człowiek ma taką tendencję, że za wszelką cenę broni własnych racji - i tak jest w tej dyskusji. Taką tendencję przejawia tu wiele osób.

Porównujmy więc konkretne zabiegi. Ale żeby to miało sens - należy podać stan włosów przed (chodzi mi o to jak mocny był skręt), jakim zabiegiem prostowalyśmy włosy - to bardzo ważne, jaki jest stan po, i jak długi się utrzymują proste włosy.



No ja niestety nie mam tak łatwo. Działa tylko Goldwell. Ale jakoś specjalnie nie płaczę. Wolę się już nie przejechać i trzymam się tego Goldwella.

Pozdrawiam.
tylko ze to nie ja pierwsza porownalam warszawe z raciborzem ale ta kolesiowa ...
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 11:58   #447
ania-niunia1
Raczkowanie
 
Avatar ania-niunia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
GG do ania-niunia1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez iwona_18***
tylko ze to nie ja pierwsza porownalam warszawe z raciborzem ale ta kolesiowa ...
Kolesiową to znajdz sobie wieśniaczko na podworku!!!!!!!!!!!!!!!!! !!Powiedzialam nie zycze sobie rozmow na moj temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!N ie jazysz??Moze w inny sposob ci to wytlumaczyc jak pisemnie nie rozumiesz...??????????:bo ks: Chodzi o to nieumiejaca czytac!!!ze Raciborz to male miasto w porownaniu do Warszawy!!!A ja w wawce od 7 roku zycia mieszkam i wcale wawki nie bronie!!!!!!!!!! Pozatym skoncz dzieciaku takie denne rozmowy!!!To forum o prostowaniu wlosow a nie kłótni!!!!!!!!!!!!!!! Jak ci sie nie podoba to załoz forum ludzi na swoim poziomie intelektualnym zresztą bardzo niskim
ania-niunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 13:18   #448
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez ania-niunia1
Zrobilam 2 zdjecia telefonem.Jesli mi sie uda tu zamiescic to dla jakichs iwonek itp umieszcze na forum zdjecia.A jesli mi sie nie uda prosze o wasze nr tel na pryw do mnie i wysle mmsa!!! A tak pozatym klotliwa dziewczynko nie pamietam jak ci tam iwona czy jakos tak...Co mnie obchodzi ze masz chlopaka w wawie.A sobie miej i w honolulu!!!Bede bronila zabiegow drozszych bo cena i wykonanie sie z kads bierze !!! Nikt cen z kosmosu nie wymysla.I prosze sie nie doczepiac do mnie bo ja tego nie robie!!!Uwazaj z kim rozmawiasz...
hahaha uwazaj bo mnie wystraszysz dziewczyno sama lepiej uwazaj. Ty wcale nie musisz dla mnie zdjec tu wklejac i mi niczego udowadniac bo ja jedynie powiedzialam (zaznaczam ze nie do ciebie) ze za 4 razy nizsza cene mam tak samo proste wlosy. i zaznaczam ze to nie ja zaczelam ta glupia i do niczego nie prowadzaca rozmowe. tak wogole to moja pierwsza wypowiedz ktorej sie czepilas nie byla skierowana do ciebie ale do innej dziewczyny ktorej slow z pewnoscia nie przeczytalas wiec po co sie wtracasz?? napisalam tam co sadze i jakie jest moje doswiadczenie. ty przeczytalas cos ci sie nie podoba z czyms sie nie zgadzasz ok, po co sie odzywasz? nie musisz tego komentowac plac sobie ile tam zechcesz i rob sobie to gdzie zechcesz "nawet w honolulu" warszawianko ktos inny moze bedzie zainteresowany moja rada wtedy z nim pogadam i taka osoba moze do mnie napisac a tobie podziekuje, jak cos ci nie gra to sie poprostu nie wtracaj bo nie z toba rozmawialam. zegnam
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 13:23   #449
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Agaimka
AAricia mam takie pytanko do Ciebie, bo wiem ze już prostujesz Goldwellem od dłuższego czasu, jak to jest z farbowaniem włosów, chodzi mi o to, czy np. jeżeli 2 m-ce o prostowaniu będe miała odrosty to moge je pofarbować, czy to nie wpłynie na skręt włosów????jak to było u Ciebie??
Nigdy nie farbowałam włosów, więc nie czuję się w tym temacie specjalistką. Natomiast rozmawiałam o tym z fryzjerem, który robił mi prostowanie. Powiedział że:
- nie prostuje się Goldwellem włosów rozjaśnianych gdy są bardzo zniszczone (jeśli są w dobrym stanie, to on może się tego podjąć), najlepiej gdy rozjaśnione włosy nie zajmują więcej niż 30 % całości włosów
- jest jakaś specjalna farba, którą on może nałożyć po prostowaniu, i on ten zabieg poleca
- lepiej farbować po protowaniu, nie przed.
Najlepiej jednak tam zadzwonić i się upewnić co do szczegółów z farbowaniem i prostowaniem na farbowanych. Telefon jest podany wyżej w tym temacie. Ja aż tak bardzo się nie interesowałam tematem farbowania, noszę swój naturalny kolor.

Cytat:
Napisane przez nasty_1986
Ja chodzę właśnie do salonu goldwella, jednak tam prostowanie goldwellem tyle nie kosztuje, dlatego chciałam wiedzieć czy tylko w tym jest taka różnica.
Z tego co wiem cena zależy nie tylko od miejsca, gdzie znajduje się salon. Zależy głównie od długości. Ja zapłaciłam maksymalną stawkę ponieważ mam bardzo gęste i długie włosy. Być może u Ciebie podano niższą stawkę bo masz krótsze włosy? Czy to napewno było prostowanie Goldwell? To, o którym piszesz? No i jaką cenę Ci podano? W jakim mieście?

Dziewczyny, jeśli macie jeszcze jakieś pytania - proszę zadawać teraz Jutro jadę na wakacje na dwa tygodnie, więc siłą rzeczy nie będę mogła w tym czasie udzielać odpowiedzi.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 13:30   #450
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez ania-niunia1
Kolesiową to znajdz sobie wieśniaczko na podworku!!!!!!!!!!!!!!!!! !!Powiedzialam nie zycze sobie rozmow na moj temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!N ie jazysz??Moze w inny sposob ci to wytlumaczyc jak pisemnie nie rozumiesz...??????????:bo ks: Chodzi o to nieumiejaca czytac!!!ze Raciborz to male miasto w porownaniu do Warszawy!!!A ja w wawce od 7 roku zycia mieszkam i wcale wawki nie bronie!!!!!!!!!! Pozatym skoncz dzieciaku takie denne rozmowy!!!To forum o prostowaniu wlosow a nie kłótni!!!!!!!!!!!!!!! Jak ci sie nie podoba to załoz forum ludzi na swoim poziomie intelektualnym zresztą bardzo niskim
wlasnie widac jaki poziom intelektualny reprezentujesz soba co pobijesz mnie tak?? poprawilas mi humor, to po cholere sie wtracasz?? szkoda mi czasu by pisac do kogos takiego bo widac ze nie dociera do ciebie ze sama to zaczelas. s*********, ciao

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2006-08-28 o 13:55 Powód: Usunięcie wulgaryzmów...
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.